Új privát üzeneted érkezett!

Ilyen nehéz ezeket a teszteket használni? Mit mond a férjed, miért nem akar kezelésre menni?

Kép
adiadi
 
 


A férjem kapott clostit, augmentin duo, nolicin, :arrow: utolsókettő a baktérrium miatt, hogy kiírtsa a spermiumból, én szedettem vele maca vibét, pepponent, cinket, most jelenleg szed E vitamint, C vitamint, tök-ász kapszulát, és cinket, ezt pezsgőtabletta formában.
Azt hiszem ennyi, leírni is sok :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


LAPTETŐ!!
Én is akarok! :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Hűha Betty, ez nem semmi! Ő aztán mindenre képes a babátokért!


Ez az első alkalom, hogy enyém a LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!
Kár hogy épp ma teszteltem negatívat! :(

Kép
adiadi
 
 


Melisch!! DETTÓ!!
Az én férjem sem akart először elmenni, én azt mondtam neki, hogy tudom, milyen nehéz ez a helyzet, és én nem is erőltetem, ha úgy gondolja, hogy készen áll, akkor... :arrow: GO!
1 hónap sem telt el, mikor elém állt, és azt mondta, menjünk...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


adiadi még nem dolgota fel az egészet megkért nem beszéljünk róla. a tesztet nem nehéz használni de annyira nem kéne még pozitivnak lennie mégi tegnap is meg ma is 2 csikos és egészen erős de mégis gyengébb mint volt mult honapban. Szerintem minden csik más érzékiségü mivel 2 més cégtől van és csak amikor megvan a full pozitiv tudod biztosan melyik is volt az de mi van ha mégsem lesz olyan egyértelmüen full pozitiv mint a mult hónapban. Na mindegy nem utnatlak vele titeket lesz ami lesz.

Még hagyom de jövő honapban tuti muszáj lesz valamit szedejn E viamin, cink eseteg folsav és c citamin ha kell a baba legyen szives tegyen valamit ő is érte mert én bele fogok fáradni ha ő nem áll mellém!

Kép
Kép
melisch
 
 


Akkor lehet, hogy a laptető a jövő hónapnak szólt :lol:
És különben is....míg nincs piri, van remény, tudod... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


adiadi fel a fejjel hiszen uj ciklusba léptél igy a laptető lehet jó.

Szóval várjak türelmesen mig rászánja magát. Akkor várok de elöbb megy el egyedül dokihoz mint velem csak nem lássam megtörve! Szerintem a virág is ezért az egészér kaptam azóta nagyon gyengéd és figyelmes.

Kép
Kép
melisch
 
 


ja nem te neked jött piri hanem királylánynak akkor meg kell a laptető hirjelzőnek.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, én az E vitamint azért ajánlom, mert sejtregeneráló, a cink és a szelén pedig sokszorosítja a kiskatonákat. Ezeket szerintem mindenképp kellene szedni, nem csak neki, neked is E vitamint, folsavat, C vitamint. Én ezeket szedem legalábbis.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Nem ér!!!!!!!! Már megint annyit írtatok! Visszaolvastam, de mire a végére értem elfelejtettem ki mit írt :? :oops:

Nem bánom a pirit, legalább tudom minden ok. Majd jön mikor akar a baba. Tudom, könnyen beszélek, mert már van egy......

királylány
 
 


Én szedek Elevitet ismét, folsavat 1/2 hónpja sem és most kezdtem a C vitamint.

szia királylány Elmentek a vendégeid?

Kép
Kép
melisch
 
 


NNa, azért van valami, amit az én férjecském sem vállalt:
Múlt hónapban ki akartam váltani a gynevac injekciót mindkettőnknek, hogy kipróbáljuk, hallottam róla sok jót.
Hát ez ugye szuri :roll:
azt mondta, inkább beszed egy zsák gyógyszert egy nap, de szurit azt nem :!: :lol: :lol: :mrgreen:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Igen, délben kimentünk anyósomékhoz és ők ott maradtak.

Nyuszifül: utólag bár, de nagyon boldog névnapot kívánok!

Misónak pedig sok boldog szülinapot!

királylány
 
 


Én is szedem az Elevitet! :D

Szia Dia! Most én is azt szeretném, hogy legalább jönne már meg, hogy aztán elteljen az a 14 nap, hogy újra próbálkozhassunk!

Kép
adiadi
 
 


Nyuszifülnek mostanában volt a névnapja? Akkor én is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK, Nyuszi!

Kép
adiadi
 
 


hát ezaz nállunk én vagyok szuriellenes kizavarhatsz a világból vele még a vv-tellel is. Na de mindegy.

Bocsánatot kérek minden más topikostol, hogy ma este csak az én bajomról tárgyaltam de tudni akartam egy velem egy cipőben járó tapasztalatait mit hogyan csináltak hiszen csak igy tanulhatok és gyüjthetek erőt. Tudom ahol mindem ok ott is csak 30% esélye annak, hogy ha a pár pé körül él házastársi életet lesz baba a mi esetünkben viszont ez az esély minimális!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nincs miért bocsánatot kérned, Melisch, azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymást és tapasztalatokat cseréljünk! :D

Kép
adiadi
 
 


tényleg Nyuszifülnek 13-én volt a névnapja BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK talán azért nem jött a tegnap mert senki nem köszöntötte fel :shock: :?:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: nem kell bocsánatot kérned, azért vagyunk, hogy segítsünk..............bár én nem sokat tudok hozzászólni.

Adiadi:tuti nem lehet baba a dologban? Elég érzékeny volt az a teszt? Még van 2 nap.......és laptető is volt :D

királylány
 
 


Melisch, hisz ezért vagyunk itt, hogy mások által úgymond előrébb jussunk, tapasztalatok....stb....alapján :wink:

Nyuszi, én is boldog névnapot kívánok neked! :)
Még beleférünk a 8 napba. Remélem elnézed nekünk :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.02.14 21:52-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Adiadi: de egy rugóra jár az agyunk :wink: :D

királylány
 
 


de mondhatátok, hogy van más topik ahol ezzel foglalkoznak de nehéz bekapcsolodnom. Aranyosak a csajok de nem tudom követni őket is igy lemondtam azokról a topikokról olvasgatom de arra már nem jutt erőm/időm, hogy vissza is olvasam kivel mi van. Itt lassan mér kialakult a kép sokatokról és igy könnyebb együtt szurkolni :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Dia! Igazság szerint nekem se mindig pontos a ciklusom, szokott 32-34 napos is lenni, meg aztán az utolsó együttlétünk negyedikén volt, ha esetleg akkor besikerült, azt még nem mutathatta ki a teszt!
De azért nem fűzök nagy reményt hozzá......

Kép
adiadi
 
 


El kell mennem csajszik, fürcsi meg minden......
További jó beszélgetést, szép estét mindenkinek és jó éjszakát!
Holnap majd jövök!
:wink: Puszi

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melisch, itt olyan jó kis csapat gyűlt össze, eszedbe ne jusson átmenni máshova! :o

Kép
adiadi
 
 


Jó éjt Betty!

Kép
adiadi
 
 


szia Betty én holnapra toltam a fürdést nagyon zsirosodik a hajam igy ha ma nem mentünk sehova nyerek 1 napot. Mi kinyitottunk 1 bort az utolsó üveggel ami itthon volt borozgatunk kicsit lazitsak mert a teszt miatt nagyon görcsös lettem :lol: :lol:
adiadi egyenlöre nem szabadultok tőlem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Betty, jó éjt!

Adiadi: nekem most 34 napos volt a ciklusom, de a fene sem érti ezt, számomra követhetetlen :? De jön a tavasz lassan, jönnek a gólyák is........csak hoznak egy babát :wink:

Ma mondta Apa unokatesója Bencének, hogy majd a gólya hoz neki kistesót, mire az én fiam közölte vele, hogy a kistesó az majd anya pocakjában lesz és onnan fog előbújni :D Fel van világosulva rendesen :lol:

királylány
 
 


Melisch: reméljük is, hogy maradsz :!: :!: :!: :!: :lol:

királylány
 
 


Bence akkor jól helyretette az unokatesót! :lol:

Lassan megyek én is lányok, szép álmokat!

Kép
adiadi
 
 


nekem egy Bencéhez korban közelálló kisfiu azt mondta ha kell baba vegyek a Billába (olyan mint a Penny Market) :lol: :lol: :lol: :lol: , neki éppen uton volt a hugica azt akartam elcsallni tőle :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


én meg mikor öcsivel hazajött anya a korházból állitólag 1 hét mulva megkérdeztem mikor jönn érte az anyukája és viszi haza, vagy anya mikor viszi vissza (2 év van közöttünk és anya akkor is a kismamáknál dolgozott tudtam, hogy ott sok a baba és azt hittem onnan hozott haza egyet) :lol: :lol: :lol: de nem kellett senkinek igy maradt az én öcsém, bár tuti nem hazahozott gyerek kiköpött apja :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó éjt adiadi!

Melisch: ezeket a gyerekeket már nem lehet hülyíteni, mindent tudnak, felvilágosítják egymást az oviban :D

királylány
 
 


Melisch: :mrgreen:

királylány
 
 


akkoriban még éretlenebbek voltak a gyerekek én az öcsit a "szüdőkádba" akartam fektetni ha hazajönnek anyával. Akkoriban még lehetet bolonditani a gyereket most meg már lassan ők fognak minket kioktatni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Ne is mondd! A 4 éves kioktat :D

királylány
 
 


No, elteszem magam holnapra, mert mindjárt lefejelem a billentyűzetet :lol:

királylány
 
 


most tuti édes Bence hiszen az oviból sok marhaságot hall és tuti otthon is elmondja ugy ahogy azt ő éppen felfogta :lol: :lol: :lol: . Mindig valahogy ugy gondolom, hogy nem unalmas az élet ahol olyan 6 év alatti gyerek van. Addig olyan ki ártatlanok és aranyosak. Aztán lassan komolyodnak és okosodnak.

Ok én is kikapcsolom és azt hiszem dorombolok kicsit pának ő nézi a rendőr akadémia egyik részét. Mi mindig későn fekszünk :wink:

Jó éjszakát mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda: bocs, de tegnap kidőltem, fél kilenckor, utána 11kor keltem fel egy picit...az első ilyen mártogatósat kidobtam, mint írtam és a tegnapi is a kuka alján végezte valahol. Mindegy bármi van keddig várok, ha valami gond van, úgy sem tudok mit tenni, az mondjuk szerintem jó, hogy nem vérzek. Remélem ez így is marad.
Királylány,Melisch, Adiadi, Betty: Köszi a köszöntést, édesek vaygtok!

Melisch: nem azért nem jöttem tegnap előtt, hanem azért, mert délelőtt előkészítőn voltam, nagyon rossz volt a kedvem, meg akkor voltam Attilánál...
Ja, azok a falási rohamok meg már elmúltak, szóval emiatt is aggódom egy picit.

Most korán keltem, hogy szakdolit írjak.
Nita: jó körmözést, most indulhatsz lassan!

Szép Vasárnapot mindenkinek! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Jó reggelt!

Én nemrég keltem, keresem itt össze vissza apát, erre leesett, hogy mondta hogy vasárnap be kell mennie dolgozni. :? Milyen lökött vagyok én. :roll:

Nyuszifül: Remélem gyorsan fogsz haladni! Néha azért gyere kikapcsolódásképpen, nehogy megártson a sok tudomány! :D
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

nyuszifül: Igen holnap fekszek vissza a kórházba,aztán csinálnak uh-ot...éjjel hagy ne mondjam hogy fel keltem...fent voltam vagy 2 ora hosszát és ezen az egészen járt az agyam...félek iszonyatosan már attol hogy megint mit mondanak :cry: :cry: :cry: . Ha megint ezt mondja,fogom magam és elmegyek 4D UH-ra,és majd ha ott is azt mondják akkor bele törödök...döntöttem..
Vendég
 


Kírus: Elhiszem hogy nagyon nehéz most neked, de már nem sokat kell várni. Remélem minden jóra fordul és tényleg csak az orvos volt béna. Még van remény!
Vendég
 


köszi perpike! :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Nyuszi de korán keltél! Ügyes légy ma és írjál sokat. A baba miatt ne aggódj, szerintem nincs semmi baj máskülönben görcsölnél és véreznél szerintem, legalábbis a szomszéd csajszi így járt, neki elment a baba, de talán nem is tudta, hogy van. Szóval semmi aggódás, minden ok odabent :!: :!: :!:

királylány
 
 


Szia Kirus, Perpike!

Enyém Apa itthon maradt, mert beteg :(

Kírus: ne aggógdj, tudom könnyű mondani, hisz nem én vagyok a helyedben, de azért próbáld meg. Jó ötlet a 4D. Bízom benne, hogy minden oké lesz, nagyon fogok szorítani, csuriban lesz a ujjam :wink:

királylány
 
 


királylány köszi hogy szorítasz :wink:
Vendég
 


Szia Kirus, Királylány!

Kirus: nagyon bízom benne, hogy a doki nézett el valamit, egyébén először nagynak nézték a babát, aztán kiderült, hogy a mérete ok, és most ez...
Annyira szeretem a mai egészségügy helyzetét... :shock: A 4D szerintem is jó ötlet, kitudja, lehet ezek a tökök, néznek el vmit már megint. Aza borzasztó, hogy kevés a lelkiismeretes doki, aki pénz nélkül is tényleg dolgozik. Hihetetlen, hogy ez van, de már a nővéreknek is kell perkálni. Az lenne a jó, ha tényleg elismerésképpen adná a pénzt az ember az orvosnak, és köszönetképpen, nem azért magánba menni és pénzt adni, hogy legalább emberi módon bánjanak vele...
Tarts ki, nagyon szorítok.


Királylány: de jó, akkor csinálhattok, vmi közös vasárnapi progit is apáékkal...
Én most megyek reggelizni, de aztán majd felnézek párszor, reggeli után is remélem itt lesztek. Na, most öklendezek, mintha citrom illatot éreztem volna, pedig nincs itt semmi citrom, de ez jó jel remélem, vagyis, hogy hormonok dolgoznak... :D Na, reggelizek és jövök!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: semmi program, apa fekszik..............nekem csak a rendrakás és vasalás jut, főzni nem kell, hoztunk tegnap anyósoméktól :wink:

királylány
 
 


Király: értem,akkor pihizzetek egy jót ma! :lol:
Legalább egy embernek, akinek van normális Anyósa... :lol: :) Bár úgy tom a Melindáé is aranyos...

Hm, enegem úgy elkapott a hányinger, ahogy dobtam kia krumplifőzeléket., azt hittem ott dobom ki a taccsot. Ráadásul valamelyik nem százas a hűtőt maxira kapcsolta, és az összes banánom és ubim megfagyott...pedig ilyenkor tök drágák a zöldségek, még a banánnal csak csak tok vmit mkezdeni, az ubit próbáltam szendvicsbe, de nem jártam sikerrel...bozasztó! :) :shock:

Látom, csak mi vagyunk talpon a vidéken... 8) :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?