Új privát üzeneted érkezett!

Vendég
 


hihihihi! Csak neeem????? Nekem is sikerült. :D :shock:
Vendég
 


Perpikeeeee, tetőőőőőőőő!!!!!! :lol:
Hol tartasz a ciklusodban?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

betty: Ma van a 18. nap. :? Még messze van a vége.

Ja és képzeljétek a férjemtől ma egy gyűrűt kaptam Valentin napra. Én nem is gondoltam, hogy eszébe fog jutni. Olyan édi. És meghallgattuk ezt a számot:
http://www.youtube.com/watch?v=Uk_PvWJH ... 1&index=11

Az esküvői meghívónkon ebből volt az idézet.
Vendég
 


Perpike, ez nagyon szép ajándék a férjedtől :)
És Ő mit kapott?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty: Te február 26-ra nem várod a pirit ugye? Nekem most halványabb lett az Lh-m. De vagy 3 napig pozitív volt. Na akkor majd egyszerre tesztelünk, mert én is! :D Nekem akkor lesz a 30. napom, de nekem átlagban 34 szokott lenni a hossza.
Vendég
 


betty: Az a gáz, hogy én nemtudok neki mit venni. Hülyeséget meg nem akartam. Úgyhogy megbeszéltük, hogy majd együtt elmegyünk ha kitalálta mit szeretne.
Mindene megvan, úgyhogy nagyon nehéz neki venni valamit.
Vendég
 


Perpi: köszi, akkor szép napond volt :wink: :D
Hát nekem a büdös életben nem volt egyforma erős aza két csík, vasárnap meg nem is tudok szerezni tesztet, kedden meg úgy is megyek orvoshoz. Most azért parázok, nehogy ne legyen életképes a babóm. :cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


Én nemtudom, valamiért ebben a hónapban előbb szeretnék tesztelni....nemtudom miért..... :roll: ....valahogy úgy érzem csak :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nyuszi, mit csináljunk, hogy egy kicsit megnyugodj? Ha itt lennél a szomszédban esküszöm átmennék hozzád :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Perpike, miért nem csinálsz vonalzót?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


jaj nyuszi annyira aranyos vagy nem izgul kotord elő a legfincsibb kaját és dőj hátra relaxálj minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!

betty hajrá mindent bele, hogy legyen mit teszteljünk 14 nap mulva

mucus az LH teszt engem is idegedít!!! :mrgreen: :mrgreen:
(reklám van + cigiszünet Picimnél ) :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


igen Perpike tessék vonalzót csinálni még ha nem is pontos ird oda, hogy + x nap én is igy csináltam, ha 1 1/2 óra mulva megint pozitivat tesztelek lassan megint odairom most a - 2 napot a 30 naphoz :lol: :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, hát nagyon remélem lesz mit már ennyi várakozás után :roll: ....ha nem, hát így jártunk megint :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ma láttam, hogy te nem vagy uj felhasználó azt hittem csak akkor regisztráltál mikor közénk jöttél de látom már régi felhasználó vagy. Már kezdtem azt hinni, hogy minden régi felhasználó akinek nem jönn össze itthagyja a babaneten és kezdtem félni, hogy ez lesz az én sorsom is.

Kép
Kép
melisch
 
 


Nekünk Adiadival egyforma vonalzónk van, de már rájöttem, hogy miért 8)
Néztem a táblicskut, Ő is oroszlán, csupán pár nap van köztünk, és úgy látszik, az ízlésünk is hasonló 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melicsh, igen, én 2007 márciusban jöttem, a babaprojekt 2007 topicban voltam, aztán 2007 végén én is besokalltam, és leköszöntem :roll: :?
Aztán egy jó évig nem jöttem, lenyugodtam, próbáltam elfogadni az elfogadhatatlant, és most úgy gondoltam, készen állok, hogy visszatérjek 8) 8)
Akikkel akkor "topiclakók" voltunk, már mindenki vagy megszült, és a másikat tervezi, vagy most terhes, kivéve egy valaki , Babszika, akinek most volt az első inszeme, és sajnos nem jött nekik össze, most Ő is besokallt, elköszönt... :( Nekik ez volt a 36. hónapjuk.
Úgyhogy szomorú dolgok ezek, de reméljük a legjobbakat :)

Nézegettem a babanetet, és megtaláltalak titeket, a 2009-es babaprojektet 8) :lol:
És most örülök, hogy befogadtatok, (remélem), és hogy itt lehetek veletek! 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


REKLÁM!!!! :lol: :lol: Melisch :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lányok! Csinálom a vonalót, de hogy kell ide betenni?
Vendég
 


Az URL kódot bemásolod az aláírás melletti téglalapba Perpike.
Mármint a profilodban.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na most ugrik a majom a vízbe! :D Sikerült e?
Vendég
 


nem :(
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Még 1 próba :?: :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.02.14 20:24-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


én is elkaptam Babszika utosló hónapját és szomorú volt olvasnom, hogy elköszön, majd még 3-4 csaj és akkor ugy éreztem ez lesz az én sorsom is :cry: hiszen akikkel most itt izgulok hamar babásak lesznek nekem tudom nem lesz ilyen szerencsém, szörnyü példa a te ested is :cry: . Inszemre én még lehet 1 évig nem leszek kész lelkileg. Mégis hiszek még, na meg itt van Izisz neki is férjének astenozoosperméája van és most babás spontán mielőtt férje elkezdte a kezelést összejött a baba. Talán hinni is kell a csodákban. Azért is én szivem melyén örülök minden újnak mert akik itt vannak lassan odébbálnak más topikba babát szülni és nevelni. Ne gondold, hogy most kárörvendek, hogy itt vagy igazán bizok benne, hogy orvosi felügyelett alatt mielöbb összejön nálatok a baba!

Kép
Kép
melisch
 
 


Na most?
Vendég
 


Betty rekám eleje óta irtam!!!!! at is kapcsolt a párom, vége a reklámnak majd még jövök!

Kép
Kép
melisch
 
 


Jaj de jó, most már nekem is van! :D

Betty: Köszi! :D
Vendég
 


Melisch, hinni kell a csodákban, mert csodák márpedig vannak :!: :!: :!:
Én sem egy olyan embert ismertem, hogy az orvosok már feladták, nem tudott sehogy teherbe esni, majd belenyugodtak, és spontán összejött!! Olyat is ismerek, akiknek már meg volt az időpont a lombikra, mert azt mondta a doki, más lehetőség nincs, és mikor el kezdték volna a kezelést, felkészítést, abban a hónapban jött össze spontán!!
Úgyhogy....
Igaz, már én sem várok csodát....igazából nem feladtam, csak valahogy......belenyugodtam :?: ....igen, talán ez rá a legjobb szó :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na megyek, holnap jövök! :)

Nyuszi: Ne idegeskedj!

Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Szivesen Perpike :wink:
És szép álmokat!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


JA! Még annyit, hogyha tudom hogy 14.-én volt a tüszőrepedésem, akkor innen 14 nap múlva kellene megjönnie ugye? Mert akkor az 24.-én lenne. Tehát itt az én átlagos 32 napom nemtudom számít e. De volt már 34 napos is szóval erre nemsokat tudok adni, ahogy magamat ismerem.
Vendég
 


Perpike, a luteális fázis mindig 14 nap általában. (ritka esetben 16)
Tehát a várt menszesztől kell visszaszámolni ennyi napot, és akkor kapod meg, mikor van pé.-d.
Ez akkor jó, ha a ciklusod általában pontos.
Ha te tudod pontosan, hogy ma, azaz 14.-én van pé.-d, akkor igen, még innen 14 nap.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.02.14 20:39-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok....látom nagyon beindultatok!!!!!!!!!
királylány add a lábad és megcsinálom...........
nyuszi ne tesztelgess!!!!!!!!!ott a baba a pocidba......én se tesztelek már rég......az első 4 teszt pozitív ennyi elég is volt!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
Most jöttél meg a manikűr-pedikűrről?
Azt még délután elfelejtettem megkérdezni tőled, hogy az 5 hónap próbálkozásból mindegyik clostis volt? És UH-n is figyeltek közben?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nemrég jöttem igen.....csak gondoltam felkukkantok....aztán megyek pihenni mert elfáradtaml.....és holnap reggel 7-kor kelés van...akkor műköröm építés lesz........ :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty akkor a beletörödés után jönnie kell a babának is. Nekem még hosszu utat kell bejárnom ... :cry:

Mit akarok kérdezni te régota nézed uh-n a tüszőt és tesztelsz LH teszttel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.14 20:58-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


lányok mára elköszönök.pusza sziasztok!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia Nita jó éjt puszi

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Nita! Jó éjt!

Melisch, ne mondd ezt, bízz......tudod, a remény hal meg utoljára.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kicsi, akkor te vagy az idősebb, én augusztusi vagyok! :D

Dia, sajnálom a pirit, fel a fejjel, a következő hónapban együtt tesztelhetünk mi hárman (Dunakaviccsal)

Mucus, nagyon gyanús vagy te nekem!

Nyuszifül, nagyon megoszlanak a vélemények az életeddel kapcsolatban! Én azt mondom tégy úgy, ahogy a szíved diktálja! De azt ne feledd el, hogy ez a fiú mostmár örökre a gyermeked apja marad! Nem törölheted ki az életetekből!

Nita, sajnálom, hogy ilyen anyós jutott neked! :(

Lyly, szörnyű, amit a szüleiddel kapcsolatban írtál! Mikor mérgesedett el ennyire a kapcsolatotok?

Betty, már én is írni akartam, hogy szinte ugyanolyan a vonalzónk! Mostmár értem hogy miért! :wink:

Perpike, aranyos az új vonalzód! Nekem sem pontos mindig a ciklusom, de nem baj, azért jó rajta követni kb. hol tart!

Melisch, lehet hamarabb összejön nektek a babi, mint ahogy gondolnád......

Kép
adiadi
 
 


LH tesztelést már 2008-ban abbahagytam, mert úgy éreztem, csak a sok pénz megy el rá. Hőmérőzésbe is belefáradtam már tavaly.
Van egy törpemikroszkópom is, de azt is csak nagggyon-nagyon ritkán használom.
Amikor tavaly hormonlaboron voltam, akkor UH-zott a doki, hogy egyáltalán van-e pé.-m, minden rendben volt velem, csak addig nem akart "belerombolni"a szervezetembe hormonokkal, amíg a férjemnek jók nem lesznek az eredményei.
Múlt hónapban jók lettek, és most a ciklus 12.napján mentem először UH-ra, +clostit szedtem 1.naptól 5.napig, 2*1-et, hogy kicsit "felspanoljuk" a pé.-t, és nagyobb esélyünk legyen, ha esetleg több tüsző is beérik.+dupla tüszőrepit kaptam.
Ez meg is van, együtt kellett lennünk ( :!: 2 :!: hetet hagytunk ki előtte) :shock: , és most várakozó pozíció van... :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ugye Adiadi?? :lol:
Én mondtam, hogy ez nem véletlen :!: 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty. a férjed hogy viseli, hogy ilyen nehezen akar összejönni nektek a baba?

Kép
adiadi
 
 


látod ezt akartam tudni én azt hittem ha tesztelek és jókor vagyunk együtt van esély most már este a 2, tesztet lővöm el más más fajta és nem tudok rajta elmenni nagyon pozitiv de csak ha várok ameddig az utmutató irja mult hónapba 1 perc alatt lett full pozitiv. Lehet ezek sem pozitivak még de akkor meg gyengül az esély mi is nem voltunk együtt 5 napja igy nem udom ma mit csináljak ha mégis pé-m lesz az éjjel és én várok holnap estig hogy hátha mégis holnap lesz olyan szép pozitiv és közbe semmi nem lesz akkor elszurtam ezt a hónapot is. Ez az én nagy dillemám. Tényelg elmegy egy csomó pénz a tesztekre meg vitaminra és sehol semmi eredmény aztán a dokira :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


sehogy hallgatt szenved mert látja én is szenvedek. Mivel javultak férjed eredményei?

Kép
Kép
melisch
 
 


Háááát, az igazság az, hogy Ő még minden hónapban bízik, és remél...
Inkább régebben volt az, hogy azt hiszem kétszer akadt annyira ki, mert ugye magát okolta, és azt mondta, hagyjam el, mert Ő nem tud nekem gyereket csinálni, és nem akarja, hogy boldogtalan legyek...
:shock:
Hát ez nem így megy, DEHOGY HAGYLAK EL! mondtam, ha máshogy nem megy, hát inszem, vagy lombik, van még lehetőség, nem kell mindjárt ezt mondani.
Nagyon sajnáltam, majdnem megszakadt a szívem :cry:
De ahogy telt az idő, és egyre jobbak lettek az eredményei a gyógyszerektől, egyre felszabadultabb, és vidámabb lett :)
Most meg már.....hajjjjaj :lol: :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


adiadi ha most nézem a fránya teszteket akkor ma holnap pé és akkor hova a 30. napos ciklus legfeljebb 28 napos lesz megint össze vissza igy még a baba sem fogja tudni mit csináljon :lol: :lol: :lol: :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszi!!!Itt vannak pozitív teszt képei....nagyon sok van,válogass nyugodtan,vagy kapd le,és lekicsinyítem,ha úgy jobb,hogy mi "vigasztalunk,és megnyugtatunk,hogy full pozitív...
Szóval küldd ha gondolod: szancseszko@freemail.hu

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jah,pár sorral lentebb vannak a képek....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


én sokáig azt hittem nekem van bajom és decemberbe borult ki a bili amikor is megkérdeztem én, hogy nem akarja hogy hazamenjek anyukámékhoz és lássuk mi lesz a kapcsolatunkkal ugyancsak ugy éreztem jobbat érdemel aki megajándékozza babával igy kicsit tudom mit érez amiota hazajött az eredményekkel. De egyenlőre nem akar menni kezelésre :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?