Új privát üzeneted érkezett!

Dituli: köszi!! :lol: akkor dobj vmit, ha megérkezett a cucc! jobbulást neked! és csak nyugi, ne idegesísd magad a gyerek miatt, úgyse tudsz mit csinálni. sajnálom, h akkor ezek szerint nem sikerült a gyerek anyjával beszélni, h tehermentesítsétek magatokat kicsit. a párodnak kellene a sarkára állni, de gondolom ő a lelkifurija miatt nem csinál semmit.

Kata: :lol: de sajna Nándi cumizik. nem tudok vele mit csinálni, de ha nem adok neki cumi, akkor az öklét rágja (nem is szopja). már kezdek is aggódni miatta. remélem kinövi.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Kép

BOLDOG VALENTIN NAPOT!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Czinkeb.

Gyönyörű a Kicsi fiad!

Zsuzska

Tök jó, hogy otthon vagytok! Megmaradt az ünnep kettőtöknek! :wink:

Bikfy

Sajnálom, ami veled történt! Hol dolgozol, ahol ilyesmi megeshet? :twisted:

Dita

Mi még azért itt leszünk Neked! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

 
 

Czinkeb!
Meseszép ez a kicsi csöppség. Gratulálok hozzá! :lol:

Dy!
Szia, neked is boldog Valentint!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumi Timikém!
Nagyon sok Boldog szülinapot kívánunk!!!!

Kép
20150601134430
 
 


Dy!
Egy iskolában. Sérült gyerekek között. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


épp most léptem fel az iwiwre, és mit látok?

BUMI NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bumi!

Én is kívánok Neked nagyon-nagyon boldog születésnapot!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


úgy látom elkéstem.... :oops: Desviki megelőzött!! :wink:


Bikfy

Így még szörnyűbb! :(

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


BUMI

Kép

BIKFY

Nálatok is mik vannak!!!! :roll:
Hogy történt ez csaje?
Remélem már jobban vagy. :?

CSIBI

Majd lesz valahogy! :roll: Oké majd jelzem ha megjött! :wink:

dita75
 
 


egy kicsit most eltűnök, mert megyünk anyósékhoz, később majd még jelentkezem!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita!

Berontott a tantermünkbe, és minden indok nélkül szétverte egy gyerekem fejét. Én semmit nem tudtam tenni, minden tiszta vér volt. Indok? Hát az nincs. Móresre akart valakit tanítani. Éppen ez a szerencsétlen akadt az útjába. Ez egy ilyen világ. Tele söpredékekkel. Ne tudjátok meg, napokig a betege voltam. Én eddig maximum a filmekben láttam ilyent. Még ott is sokkoló, nemhogy átélni. De mondom, túl vagyok rajta. Ne is beszéljünk róla többet!

KépKépKép
bikfy
 
 


Oké Bikfy téma lezárva, de azért sajnálom, hogy ilyet kellett átélned, szörnyű még így olvasni is. Hülye egy világ ez! :roll:

Dy
Jó anyósozást! :wink:

dita75
 
 


Bumi,

nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Kép

Bikfy,

örülök, hogy mostmár jól vagy!

Dita,

sajnálom, hogy nem sikerült megünnepelni a Valentin napot ahogy szeretted volna :cry:
Nálunk ilyen gond nincs mert mi nem tartjuk egyáltalán ezt a napot.

Zsuzska,

hogy vagy? Remélem nem fáradtál el nagyon a szekrénytakarítás közben :wink:

Én ma anyura voltam bízva, nagyon jól éreztem magam, megint a kicsi lánya lehettem, együtt főzőcskéztünk, jót beszélgettünk, testvéreméknek készítettünk meglepetés ebédet mire hazaérnek Keszthelyről.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dituskám!
Miért nem tudtad megünnepelni a Valentin napot? Valami nem úgy sikerült ahogy akartad? Bocs, ha már írtad, lehet átsiklottam felette.

Moncsikám!
De jó lehetett a mai napod. Én is imádok anyukám kicsi lánya lenni. Olyan érdekes volt, mikor csütörtökön kiborultam és zokogtam ez a hülye eset miatt, anya ugyanúgy vigasztalt, simogatott, mint kiskoromban. Ez nagyon jól esett. Remélem, egyszer én is olyan szuper mami leszek, mint amilyen az én anyukám. :wink:

Zsuzska!
Remélem, most már hamarosan a kezedben tarthatod pici síró oroszlánodat. Jujj, de izgi. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most elmegyek húsvéti ablakdekorációkat gyártani, de néha azért benézek hozzátok. Írjatok jó sokat! Puszika: Bikfy :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY
A lényege az, hogy egalább szerettem volna ezt a napot kettesben tölteni apucival..... :roll: :(

MONIC
Azelőtt én sem tartottam fontosnak ezt a napot, sőt apa nem is tudta hogy van ilyen! :? Amikor összejöttünk annyira szerelmesek voltunk egymásba hogy minden alkalmat megragadtunk hogy kedveskedjünk a másiknak, pl egy évben kétszer is meg volt tartva a névnapja apának, mert márciusban van az igazi névnapja, amikor a családja tartja de a barátaival júniusban szokta, hát én mindkét alkalommal kedveskedtem neki. A kapcsolatunk legelején ő is volt hogy csak úgy beállított egy szál virággal vagy édességgel. :)

Biztos jó lehetett anyuddal lenni, én is szeretem az ilyen napokat, de 1-2 napnál tovább nem bírom, vágyom haza az otthonomba és apácskához. Biztos mazohista vagyok! :? :roll:

dita75
 
 


Én sem leszek, úgy látom amúgy is pangás van ma!
Reggel már 5kor felébredtem mert vérzett az orrom, délután meg lehetetlen itthon aludni a zajban.... lassan elmegyek pancsizni és beráncigálom apát is a nappaliból hogy aludjunk, a tévében úgy sincs semmi jó!

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Bumi,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK és persze gyönyőrű babákat a következő lombikból
:wink:

Bikfy,
:shock: :shock: Örülök, hogy kezdesz túllenni rajta.

Zsuzska,
hát sajnos nem értek hozzá, de akkor a medencefekvésű és a farfekvésű nem ugyanaz? Mi a különbség?

i.kata
 
 


Bumikám, nagyon boldog szülinapot neked!!!!!!!!!.)))))
Vendég
 


OOOOOOOOOOOOOOOPSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!

Monicnak úgy néz ki elfolyt a magzatvíz! :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
shock: :shock: :shock: :shock:

SUSKA
Ördögöd van! :wink:
Még tudtam volna diskurálni veled de már apácska jött aluszkálni, de majd máskor bepótoljuk. Hallod még most sem fogom fel pedig 15 percig erről beszéltünk! :roll:

dita75
 
 


Dita,
na akkor Monicéknak izgalmas lesz az éjszaka. Még jó, hogy nem engedte a férje Keszthelyre menni. Remélem azért az egy napért nem fognak velük szórakozni, hogy nem tölti be Danika a 37. hetet.
De izgi, nagyon szurkolok nekik!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


MONCSI, ANNYIRA TUDTAM, BASSZUS NEKEM TÉNYLEG JÓSOLNI KELLENE. NAGYON DRUKKOLOK NEKED, MOST MÁR BIZTOS HOGY MEGELŐZTÉL TE IS. FELADTAM. :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon ügyes leszel egész éjjel sztem rád fogok gondolni és küldöm a pozitiv energiákat!!!

Kata, én is ezt kérdeztem a dokimat. Azt mondta a farfekvéses babáknak a popsija van a szülőcsatornánánál, míg a medencevégű fekvésnél a lába szokott ott lenni. MIvel Oroszlán ül, ez látszott az uh-n és a doktorbácsim amikor nézi a méhszájat akkor a talpát csiklandozza Oroszlánnak :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Csajok, ha engem Denika is beelőz lemondok :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
na ezt sem tudtam, hogy különbség van a farfekvés, és a medencevégű fekvés között. De az tuti, hogy bármelyik is, nem nagyon szeretném, ha természetesen próbálnák kiszedni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


BUMI! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK, JÓ ISTEN ÉLETESSEN SOKÁIG!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Monic,
basszus, nem semmi hogy belehúztál :roll: Nagy drukk megy neketek!!!

Zsuzska,
ok, akkor mostmár értem. Köszi a magyarázatot :lol: Zsuzska, te tesztelni is később teszteltíél a noszogatásunkra, még a végén szülni is úgy kell majd elzavarnunk :wink:

Monic példáján most jól megjegyeztem, hogy ha lemegy a has, akkor 1-2 nap és szülés van. :roll:

i.kata
 
 


Kata, jól beszélsz, lehet hogy noszogatnotok kell hogy menjek már be a Sotéra :wink: . De milyen érdekes mert már engem többször hazaküldtek a kórházból pontosan háromszor, rászánom magam aztán meg haza. Gyönyörű. Nagyon remélem hogy a csütörtök marad mostmár a végleges időpont. Ha hamarabb van nem bánom, mert már baromi nehéz ezzel a pocakkal, csak később ne legyen mert leszakad a hátam az tutti és olyan jól birta a böröm eddig nem akarom hogy most adja fel a végén. Naponta háromszor kenem mert akkor nem fáj annyira, hogy húzódik. :shock:

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Monicról még semmi hír???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Ditusom!

Vannak Moncsi hírek?
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Nekem Monic még éjfél körül azt írta, hogy zárt a méhszáj, fájás alig van és a szülőágyon feküdt akkor és nem kelhetett fel.
Vettek tőle vért, mert ha esetleg fertőzés van, akkor császározni fogják.
Ennyit írt nekem az éjjel. Azt írta, hogy ha megvan a babab jelentkezik és küld képet is.

Zuszka,
nem csodálom hogy már nehezen bírod, mert Oroszlán jó nagy baba. De mostmár tuti te következel :wink:

i.kata
 
 


Jó reggelt! Upsss... napot!

Mire jövök.... Moncsi! Nahááát! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Zsuzska: Az az érzésem te pár napot még váratsz magadra... Lassan kezdheted alkalmazni a szülést elősegítő módszereket! ;)

Bumi: Boldog szülinapot!
Kép

hofeherke
 
 


Én mindig így járok.... ha itt vagyok, akkor rajtam kívül senki sincs :(

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Nem tom, lehet, hogy helyzet van/volt reggel, mert még nem válaszolt vissza az sms-re amit 9 körül írtam neki. :roll: Pedig már naon izgulok, délután megyek fel pestre és holnap estig nem leszek netközelben sem, úgyhogy majd Kata tudósít nektek csajok.

dita75
 
 


Hú, Monic nagyon belehúzott!!!!:))))))))) De jó, talán már meg is született a babája!:)))) Kata, írj, amint tudsz valamit.
Dituli, te pedig majd jelentkezz, ha meg tudtad venni a Sejtjeinket nekem és "lebótoljuk".

Zsuzska, neked nem okozott gondot a front? Te jól vagy amúgy?
Vendég
 


DANIKA 2009.02.15-ÉN MEGSZÜLETETT :lol:

9:41-KOR BÚJT KI ÉS 50cm, 3560g
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2009.02.15 13:28-kor.

i.kata
 
 


Íme az első fotó:

Kép

i.kata
 
 


sziasztok lányok,

Kata: köszi a hírt!! szegény Monic most biztos izgul. nem is emlékszem most van dokija, v a köv 2 hétben nem lett volna vmikor? hú és a párja. ő is sejthetett vmit, mert ő is állandóan kérdezgette Monicot, h hogy van Danci.
megy a drukk nekik!
nekünk a szülésfelkészítőn azt mondták, h ilyen esetben 24 órát marad hagyják bent a babát. ez a szt istvánban van, máshol nem tudom. de ha nem jön ki magától , akkor megindítják a szülést.
de hajrá spontán!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic tesója hívott, még bemutatkozni is elfelejtettem, annyira izgatott voltam :oops: Nem értettem mindent, amit aztán a Móni mondott, mert boltabn voltunk, de Danika megvárta a férjét, mert ahogy ő odaért, onnantól fél óra múlva megszületett Danika.
Mondta, hogy sokan érdeklődtünk, de most nem tud mindenkit felhívni. Nagyon fáradt volt a hangja.

Amit elfelejtettem, hogy természetes úton született Danika.

i.kata
 
 


Csibi,
szerintem pont most nem volt a dokija itthon. A héten utazott el, ha jól emlékszem.

i.kata
 
 


Monic: Gratulálok! Most már pihend ki magad, hosszú volt ez az éjszaka.. Egészséget, és sok örömet kívánok az egész pici családotoknak! :D

Kata: Köszi a híreket!

hofeherke
 
 


haha!! hajrá!!

MONIC: HATALMAS GRATULÁCIÓ NEKTEK!!! DANCINAK SZÉP BOLDOG ÉLETET ÉS SOK SOK TEJCSIT, NEKTEK MEG SOK BOLDOGSÁGOT DANCIHOZ!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ezt olvastátok?
http://index.hu/bulvar/2009/02/14/halalosan_megfenyegettek_a_nyolcas_ikrek_piarosait/
Hogy ültethettek vissza ennyi sejtet? Ráadásul másodszorra hatos ikerek után? És ezt támogatja az amerikai állam? Még az anya életét is veszélyeztetik! Munkanélküliként hogy volt rá pénze?
Itthon meg alig bírunk kiköhögni egy inszemet... Teljesen felháborodtam! Reklámot, viccet és pénzt csinálnak abból, amiért más ember az életét adná, csak hogy egyszer sikerüljön! :evil:

hofeherke
 
 


Mara,
ez milyen durva már! Még támogatta is az állam és egyedülálló is. Gondolom úgy gondolták, hogy egyszer már sikerült neki 6 gyereket kihordania, akkor szenzációt csinálnak most egy 8-as ikrekkel...

i.kata
 
 


Kata, köszi a híreket! Nagyon szép Danika! Tökéletes ez a baba!!!!!!
Vendég
 


i.kata írta:DANIKA 2009.202.15-ÉN MEGSZÜLETETT :lol:

9:41-KOR BÚJT KI ÉS 50cm, 3560g


Isten hozott Te Csodaszép Legény! Nagyon szép vagy!!!!!

Sok Boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok Neked és Anyának!

Kép
20150601134430
 
 


Kata, köszi a hireket, irtam én is Moncsinak, nem reagált gondoltam "dolga" volt. Éreztem hogy tovább már nem igazán lehetett húzni.


Moncsi, gratulálok a babádhoz, most mondjam azt, hogy az egész terhesség alatt tudtam hogy megelőzöl csak soha nem adtam hangot neki, nem akartalak megijeszteni. Itt már a vége fele utaltam rá. Ez volt a megérzésem. Nagyon szép súllyal és mérettel született DAnika, ahhoz képest hogy a koraszülöttség határán van. Nagyon büszke vagyok rád, ügyes voltál, és megúsztad a császárt és Danikátok még apát is megvárta. Hajrá MOncsi!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi!

Micsoda meglepetés!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szívből gratulálok, nagyon szép újszülött Danika! Igazi Valentin napi ajándék! :) :)


Csajok! Mekkora lett volna ez a gyermek, ha végig bent marad???

Bumikának utólag is boldog születésnapot kívánok és sok sikert a következő beültetéshez! :) :wink:

Zsuzska! Most már aztán tényleg te jössz! :wink:

nellike
 
 


Monic:
Óriási gratula Danika megszületéséhez! Nagyon szép baba! Sok-sok boldogságot és tejecskét kívánok Nektek! :)

Zsuzska: Nem semmi, hogy hazaküldtek.. Drukkolok, hogy ne akadékoskodjon az a docens a császár miatt. Nyugi, nem foglak beelőzni! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Kedves Kismamik! Monic példája lebegjen a szemetek előtt, hogy minél hamarabb küldjetek képet nekünk, a fórumra, mert ez nagyon nagy boldogság nekünk, ha láthatjuk a pici babát ilyen hamar!!!:))))))))))

Köszi Moncsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: