Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Melisch. Köszi. Nem tudtam visszalapozni írás közben :oops: :oops: :oops:

Kép
kicsi80
 
 


Melisch,
aranyos vagy, hogy hiányoltál (kb. 2 oldallal hátrább).
Az értetlenség a legrosszabb, mert nem tudom, miért teszik ezt velem. Anyám mindig mondta, hogy csak miattam ment vissza az apámhoz (el akart tőle válni, de apám nem engedett el vele, é a 70-es évek elején ezt meg lehetett tenni), így visszament apámhoz. Szerintem tudat alatt minidg is gyűlölt, mert szerinte én tehetek erről. Ha én nem vagyok, ő ma már boldogan él. (Az apám világéletében nagyon féltékeny volt, szerintem alaptalanul, anyu ezért akarta elhagyni.)

A Jóisten ne kóstolgasson már engem, mert egy kis angyalkával, árván már elég terhet rakott rám... Szeretném, ha kevésbé szeretne, és egy kicsit a földi dolgoknak is élhetnék...

Kicsi,
itt sok vigaszt kap az ember. Az is jó néha, ha csak kiírhatom magamból.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ja, és friss tábla:

1234627345.5296.doc

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

 
 

Lyly: Bocsánat, ha megbántottalak :oops: Sajnos nem tudok mit írni, csak hogy sajnálom.

Kép
kicsi80
 
 


kicsi semmi gond, bár tudod szerintem ez nem illik a csajokra erre ugyancsak nagymamám bölcs mondása iliik "mindenkinek megvan a maga keresztje", a másik mondást Melindának irtam amikor kérdezte mi lenne vele ha a pocaklakója is jelezné a jelenlétét és nem csak Pistikével lenne lekötve. A csajok próblámái a családtagokkal inkább kiki maga keresztje. Én még nem kaptam meg a sajátomat de mindenkinek kell cipelni a saját keresztjét!

a lázra jó az algopirin hamar veviszi a lázt, meg a meleg vizes fürdés, borógatás olvass kicsit itt vissza kb. kevesebb mint 1hónapja valaki tuti jó fürdőzési kurát ajált! Jobbulást!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.14 17:10-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi. olvasok...

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi,
dehogy bántottál meg! Semmi baj, örülök, hogy reagáltál a soraimra, azért írtam, hogy nekem az is sokat segít, ha kiírhatom magamból. Nincs harag. :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly remélem nem bántottunk meg most azt hiszem ideje témát váltani és nem a sebbedben vájkálni a késsel, amit az elöbb kicsinek irtam még azelött beütöttem, hogy te visszajelezz tehát nem akartam reagálni az utolsó üzenetedre de én is ugy gondoltam nem illik rád a mondás.

Kép
Kép
melisch
 
 


Különben is laptetős vagy. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Semmi gond, lányok, ugorjunk!
:wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly lementettem a táblázatot jó lesz névnap szülinap idejére.

igen itt a legkönnyebb kipanaszolni féltve örzött gondjainkat megkönyebbülünk már azzal is, hogy leirtuk a bajainkat

Kép
Kép
melisch
 
 


Inkább azt írjátok meg, ki szeretne még táblácskába bekerülni?!
Betty,
vannak még hiányzó adataid, pl. szülinapod... :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


a táblázatból szurtam ki, hogy Izisz Misójának 12.-én volt a szülinapja BOLDOG SZÜLINAPOT Misónak :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


lyly kisütt még a nap ne félj lesznek még számodra is szép napok hamarosan, hiszen jönn a tavasz jönnek a gólyák :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Elmegyek pihizni. Este megpróbálok benézni....

Mindenkinek szép estét :wink:

Kép
kicsi80
 
 


jó pihenést kicsi és mielőbbi gyógyulást. Igyál egy meleg teát és be az ágyba!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Ne legyetek türelmetlenek még csak ma vagyok a 23.napon,még szerintem korai tesztelni! :D Vagy nem?? :roll: Azt hiszem csak 25-ös teszt van itthon. :?

Üdv az újaknakcsini menyasszonyok vannak itt kérem. :lol: :lol:

Nyuszi!
Sajnálom,de talán jobb is így.Aztán még megváltozhat ahogy gömbölyödöl majd. :wink:

Csajok annyit írtok,hogy képtelenség vissza olvasni hisz itt van Domi is aki már az ötödik társast pakolja ki.Mennem kell játszani. 8) A lakás úszik,holnap jönnek anyósék Én meg egész nap társasozok. :lol: :twisted:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus ez ragájos nekem is :shock: :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Na, itt vagyok!

Csajok be vagyok szarva....csináltam egy tesztet, ilyan másrtogatós, ez akis szar tesztcsík...két napja délben szép erős sötét volt, ki is dobtatm mindn ok, gondoltam, csináltam egyet most, úgy hogy nem voltam WC-n előtte vagy 2 órán kersztül...és halvényabb ugyanaz a teszt....be vagyok szarva...mi van ha a sok idegeskedést nem bírta a baba

Kép
nyuszifül16
 
 


Valaki írjon vmit, mert itt halok meg...

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül ne aggódj ha van 2 csík akkor ott a baba, emlékszer Melinda rossz tesztjére akkor mondta is valamelyik, hogy ha terhes vagy egy kis idő után gyengül a HSG a szervezetedben nyugi mész jövő héten dokihoz? Akkor legalább megnyugszol :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszi!
Itt vagyok.Nyugi,ne stresszelj!
Biztos csak szar a teszt.Holnap vegyél másikat!Pussz

Melisch!
Te is hányással küzdöl egész nap?
:roll: Szerintem is valami gyomorrontás. :evil:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


hagyd a fenébe ezeket a teszteket én sem értem már őket, nem doktorálok ám belőlük tuti :shock: :lol: . Én is teszteltem LH-t 7-kor alig jött annyi, hogy a 1-2-ig érjen a vonalnak a kellő időn belülnem is tudta a rózsaszin folyadék eldönteni mit akar le vagy fell menni. Tegnapi meg eléggé + volt 13. napon, :cry: 2 óra mulva tesztelek megint. Ugyhogy ne aggod ezek a teszteknek is van fortéjuk!

mucus én nem vagyok beteg :!: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.14 18:36-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok csajok!!!
Ma kicsit kicsavarogtuk magunkat :),jo már kicsit lazítani 8) .

mucus! Jobbulást neked!!! :) És köszi a számod!
Vendég
 


Sziasztok, visszatértem! :lol:

Dia: Sajálom pirit :( , de majd a kövi hónap reméljük több sikert hoz :wink:

Lyly: Szomorú, hogy így vagy a szüleiddel :(
Nekem hál isten nincs ilyen problémám. Nem tudom hogy bírnám.
Köszi, hogy beírtál a táblicskuba, még a névnapom, és a szülinap hiányzik(névnap 02.18. , szülinap: 08.01.)
Köszi!

Kicsi: Mielőbbi jobbulást neked :wink:

Nyuszifül, szerintem ne aggódj, ha elmenni készülne, akkor tuti megéreznéd...gondolok itt görcsökre, vérzésre stb...

Mucus: TESZT PLÍÍÍZ!!! :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Oks, akkor szerintetek, ha fájdogoál a pocom az is jó ugye, mert tegnap nagyon fájt, ma meg a mellemet sem érzem annyira...csak mert olvstan vhol, ha gyengül a teszt nem jó, de tényleg olvastam másik topicban...

Melinda: mikortól kell gyengülnie, még biztos nem...? Ja, Anyósról is meg van a véleményem, pedig őt mindig szerettem... :shock: Na, majd légyszi, akkor írd meg, mert kíváncsi vagyok!

Mucus: jobbulást nektek!:) Elég szar lehet...

Ja, Apa hívott, hogy beszéljük meg, meg majd ő milyen sokat keres nyáron...mondom én hova mehet :D Írtam neki, ha baja lesza babának, mert idegesít, az nem bocsátom meg soha, úgyhogy hagyjon.!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kírus mi újság, hogy érzed magad? Remélem minden rendben veled!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hm, MUCUS: :shock: :shock: :shock: Most látom, ez milyen rosszullét, ahogy olvasok vissza...
Egyetértek Bettyvel, teszt!!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Csak szarabbak a mártogatós tesztek.Ha nincs baba,a HCG-T még hónapok múlva is ki lehet mutatni....de nyugi van,bár tudom mit élsz át.Én se hittem el,hogy minden rendbe lesz....és mégis.Ne idegeskedj.


jah,a nagy terhekről annyit,anyósom 39 évesen megözvegyült,itt maradt 5 gyerekkel,(4 saját,meg egyet örökbe fogadtak).Majd eltemette az egyiket 23 évesen,a másikat meg 16.Az örökbefogadott kirepült,a sógorom alkoholista lett,és én vagyok a féjjemmel.Hát azt mondta anyósom,köszöni,de a Jóisten szeretetéből ő se kér többet....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jól tetted Nyuszifül! Neked most sok NYUGALOMRA van szükséged!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty! Én nagyon jól érzem magam (lelkieket leszámítva :cry: ),csak most megint riogatnak hogy a babival nincs rendben odabent valami :cry: :cry: .
Tegnap írtam is ide hogy mi van(de remélem csak egy óriási tévedés)...
Vendég
 


Melinda, megértem akkor anyósodat...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melinda: Anyósodnak sem volt könnyű élete, az is biztos... :shock: Húúúúúúúúúúúúúú!Azt a ...

Köszi az infót, remélem minden ok lesz, de kedd még soká van.

Kép
nyuszifül16
 
 


Kírus, tudom, olvastam, hogy riogatnak mindenfélével, épp ezért mondtam, hogy a körülményekhez képest remélem azért jól vagy :wink:
Bár most neked sem lehet könnyű :roll:
De reméljük minden rendben lesz!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nyuszi! Kitartás!!! Eljön hamar a kedd,nyugi :wink:
Vendég
 


kirus örülök, hogy itt vagy!

nyuszi minden ok lesz! :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Mivan Csajok?
Befagytunk? :lol: :lol: :lol:
Van itt valaki hahó??

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


én vagyok csak kezdődik a Hajrá csajok a TV2-n és azt nézem :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Én kb. 2 hete néztem, mert az egyik ismerősünk elhozta dvd-n.
Ha láttad az első 2 részt, ez is kb. olyan, mint a többi.
De nem rossz. Olyan kis "csajos" vígjáték :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kirus: hétfőn mésza dokihoz?
Remélem minden rendben lesz, lehet, hogy már minden szebben fog látszani, és kiderül, hogy nincs baj...

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus!
Jó,hogy itt vagy. :wink: Légyszi hétfőn írj egy sms-t! :?

Nyuszi,Betty!
Nem merek még tesztelni,félek a csalódástól. :roll: :(

Nyuszi!
Te ugye korábban teszteltél mint a ciklus vége?hányadik napon?


Tamás most telefonált,hogy este meglepit kapok.
:D :D Én meg az oviban felejtettem az Ő ajándékát. :(

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Jó filmezést Melsich! :D
Betty Te mit csinálsz?

Kép
nyuszifül16
 
 


Mucus: 28 naposból, 27-en, de elhá kb már előtt is mutatta, erősödött a tesztcsíkom, de én nem figyeltem melyik napszakban csinálom és állandóan magas volt a hőm...

Kép
nyuszifül16
 
 


Mucus: 25-ös sztem még nem mutatná ki, Te is elkeserdnél, mint én...
max próbáld meg, de akkor legalább reggel!Szorítook!

Kép
nyuszifül16
 
 


betty nem emlékszem erre a filmre de én szeretem az ilyen licis filmeket ha meg nem nézzem net nélkül férjemuram elkapcsolja :twisted: azt már nem!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszifül, én csak itt ülök, várom a messiást :lol: :lol: :lol:
Szóval férjecském alszik, én meg itt elvagyok hál isten veletek, és nem unatkozom 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melisch :lol: :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mucus, na jóóóóó, várd meg a reggelt, végülis még 1 heted visszavan, de ez az állandó rosszullét naggggyyyon gyanúúúús nekem :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nyuszi!
Köszi.Akkor még nem sokkolom magam. :D Az Lh tesztől meg ideges leszek. :twisted:

Ma már nem jövök,fürdés,mesélés stb nyalángságok várnak rám. :D 8)

Jó éjt mindenkinek!

Pistike!
Neked ezt küldöm,álmodj szépeket! :D
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mennyit írtatok. Húúúúúú-ha. Teljesen levagyok maradva.

Nyuszi: A HCG mennyisége leesik a 10-11. terhességi hét környékén. A HCG mennyisége csak a terhesség korai idöszakában duplázódik kb. 6000 mIU-ig. Innentöl kezdve a 10-11. terhességi hétig csak lassan növekszik, majd ezután leesik. Ezt írják azon az oldalon, amit szoktam belinkelni. Majd mindjárt megint beteszem. :D

Nekem úgy fáj megint a hasam. Pláne amikor leülök, mintha valami nyomódna benne. Nemtudom mi lehet ez, de idegesít.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?