Új privát üzeneted érkezett!

Ahha.
Akkor nem csak én nyomkodom. :lol:

Melisch: Nem semmi összeg egy vérvételért!!!
Azért ez dúrva.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Betty, bocsi, ezt nem olvastam, mióta próbálkoztok?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


hát igen itt minden pénzbe kerül. Nem is mennék a korházba kivizsgálásra itt csak a magánban foglalkoznak veled :roll: még ha ismered is a dokit! Anyuméknál egy kis városban nem csinálnak semmilyen vérvételt. Oda akartam menni és azt mondta nem tudja mit akarok :shock: náluk nem csinálnak, ha akarom beszél a labort vezető volt osztálytársnőével, hogy ők csinálnak hormon vizsgálatot? Na most mondtam nem foglalkozom vele, az én dokim sem tudott itt segiteni. Válasza LH-t teszteljek 3 hónapig ha nem lesz baba menjünk Szegedre kivizsgálásra :shock: na jó erröl ennyit. Persze, hogy megyünk de nem 3 hónap mulva hisze ott aztán pénz is kell ja meg én félek minden dokitól vv-től ki lehet zavarin a világból igy fel kell készüljek szellemileg. Nagyon bizom a spontán babába :lol: :evil: miért nem jönn össze mikor én annyire félek még a terhességtől meg a szüleéstől is! Erre még a baához is kell kezelés ugy látszik :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

angi laptető az babűt jelent nállunk :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


2007 január :roll:
Ez a 26. hónap.

Angie, laptetőőőő, ez jó jel ám :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


HÚÚÚÚ!
Ezt már sokszor olvastam topicokban, hogy laptető, de sosem tudtam, hogy mit jelent! :lol:
Vagy csak átsiklottam rajta.
Szóval babát jelent?
Egy kis érdekesség: 2 éve pont ebben a hónapban fogant Beni.
Még a mensim is így volt 1 nap eltéréssel.

Betty, sajnálom.
Én meg jövök itt a 3 hónapommal! Bocsi. Csoda, hogy válszoltál!
Ari vagy.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


én voltam toxoplazmás+ egyébb fertőzéses vv-lel vizsgálaton de ez eredménnyel elmentem a családi dokihoz megnézte ja hát igen volt rózsahimlőd látom, herpeszre ellenáll a szervezeted, volt valamikor valmilyen fertőzéded de mára már ellenáll rá a szervezeted tehát minden ok :shock: ennyi ezért adtam ki 60 Eurot. a nőgyógyászom még ennyit sem mondott rá csak tegyem el jó lesz ha terhes leszek összehasonlítani az akkori eredménnyel! Erről ennyit!

Betty ti már hazasság előtt babaprojekteltetek? Mi csak 2008 január óta próbáljuk, tehát 1 éve :D

Kép
Kép
melisch
 
 


angi én 6 hónapig nem is balhéztam, hogy nincs baba természetes volt számomra, hogy nincs még baba. Utána kezdtem dokihoz menni meg aggódni!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: Próbáltam visszaolvasni, ti mióta próbálkoztok?
Olyan dúrva, hogy nem tudjáka dokik mit akarsz?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Melisch, hamarabb írtad, mint kérdeztem, nem láttam, hogy írtál :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó fej vagy, én már megszoktam szinte ezt a helyzetet, úgyhogy semmi gond 8) :lol: :lol:

Melisch, igen, úgy volt, ha jön a baba, összeházasodunk. Így volt a terv, aztán nem bírtuk kivárni, hogy jöjjön :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mi 7-8 hónap után mentünk először dokihoz.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


igy már értem betty, hogy ennyire vizsgál a doki titeket mivel én most voltam 2.-jára uh tüszöt nézni és 1 hónapja tanulom, hogy kell "babát csinálni" mitha egy 15 éves jobban tudná nállam az az érzésem :oops: :oops: :oops: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


mi úgy voltunk Beninél, hogy nagyban szerveztük az esküvőt. Nem voltunk túl sokan, de elég volt.
Áprilisra (nem akartunk meleget)7-re tettük.
Februárban gondoltuk, mi már nem védekezünk, elég a gumiból, úgyis várni kell a babára.
Hát ő már ott figyelt az esküvőn, lagzin. :lol:
Szerencsére nem voltam rosszul, csak úúúúgy aludtam volna

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Mindig elgondolkodom azon, hogy sokan meg sem érdemlik, és nekik összejön hamar.
Most is, asszem tegnap olvastam, hogy 13 évesen lett apa 1 kisfiú Angliában a 14 éves barátnőjétől. HÚÚÚÚ!
Volt róluk kép, olyan gyerek még.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Nekem is még csak ez volt az első clostis hónapom, +tüszőrepim is.
Nálunk a párommal voltak problémák, kevés volt a spermiumszáma, +baktériumtenyészetre is el kellett menni, mert valami baktérium volt a spermiumban, aztán utána még 1 tenyészet volt, még 1 baktérium........stb......

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:lol: :lol: :lol: angi jó sztory. Szerintem is egy kapcsolat elején sokkal nagyobb az esély a bábára mivel a homonok dolgoznak nagyobb a másik utáni vágy. Mi már 4 éve együtt élünk talán ez is van, hogy nem annyira vagyunk már oda egy jó esti partiért. Volt, hogy asárnap a párom inkább azt akarta, hogy az ágyba ülljek vele mint főzzek :lol: :lol: de mára már jöhet az ebéd :lol: :mrgreen:

Betty nálunk is hasonló a helyzet csak annyi, hogy baktériumról nem volt még szó talán nincs :P

Kép
Kép
melisch
 
 


Annyira szorítok mindenkinek, hogy összejöjjön!
Melisch, van benne valami.
De a második babánál is van ilyen.
Mi állandóan úgy dőlünk be az ágyba este miután elaludt Beni, mint a mosgatórongy! Pedig 8-kor már mindig elalszik

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


nagyon azt mondják, hogy az agynak nagyon nagy a szerepe az egész hormon termelésben mindkét félnél!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nemsokára jön haza Benim.
Megebédel nagyinál és jön haza aludni.
Anyósék itt laknak egy utcával mellettünk.
Este apa szervez vmit, de még nem árulta el. :lol:
Szóval, lehet kimozdulunk.
Ritka.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Melinda!
Jaj csak egy szent szólna belőled! :D

Melisch!
Jó lenne ha AZÉRT lennék most rosszul,lehet,hogy kislány lenne mert Domival semmi bajom nem volt. :wink: De az is lehet,hogy összeszedtem valamit :evil: azért vagyok"érzékeny".
Szép a csokrod. :D Én tuti nem kapok ma ilyet mert kora reggel összeszördültünk és aztán elment dolgozni este 10ig.
A veszekedés tárgya az volt,hogy alig állok a lábamon annyira kikészít ez a hányinger és mehettem gyerekestül bevásárolni mert holnap jönnek anyósék ebédre. :evil:

Megyek ebédelni aztán lefekszünk mert leragad a szemem. :oops: :)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kívánok midenkinek kellemes meglepit estére!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mucus sajnálom, én is csodálkoztam a párom reakcióján ilyen napokon ő is mindig pipa rám és keresi a bajt utálja ezeket a napokat és azért. Még a szülinapokat is szivesen átugrálna, bár a 25.-en nagyon szépen meglepett összeszedte a barátainkat egy közös vacsira, nagyon jó éreztem magam szép volt és ezt ő szervezte. A övére pedig megtiltott minden szervezést pedig 30-at töltött és a hatás kedvéért 3 órakor hazament, hogy nehogy kifogjak rajta még egy kettesben megrendezett vacsival sem. Közben meg sogornőm szervezte a meglepit ők jöttek el hozzánk 300 km-ről igy pont jó, hogy hazament. Én elmentem bevásároltam sogornőm csirkemell torát sütött + tortát és, hogy a meglepi tuti legyen a krumpli is porból lett mert furcsa lett volna ha hazamegyek és 8 személynek nekiállok krumlot pucolni 2 helyett. Nagyon jó lett. Öcsémékkel együtt jöttek és nyitva hagytam az ajtót igy beosontak. A bevásárlást pedig az autóban hagytam csak kenyeret 1 üveg bort egy kis tésztát vittem be a hatás kedvéért. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.14 12:35-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, Betty láttam ám a menyasszonyi képeiteket!
Gyönyörüek vagytok! :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Köszi Angie!
Te is dobhatnál fel képet :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok lányok!

Mucus, nagyon jók a fotók a farsangról! Édes volt a kisfiad!

Melinda! Gyönyörű a gyermeketek! Nagyon helyes kiskrapek!

Melisch, gyönyörű csokrot kaptál a párodtól! Én reggel rákérdeztem mit kapok Valentin napra, erre az volt a válasz, hogy semmit, mi nem ünnepeljük ezt! Nem túl romantikus a férjem............

Üdv Kicsi! Egyidősek vagyunk, nyáron melyik hónapban töltöd a 29-et?

Szia Angie! A két gyerkőcöm nekünk is hipp-hopp összejött, úgy tűnik most várnunk kell a harmadikra... Hátha nektek is összejön most!

Betty, köszi a viccet, aranyos vagy hogy vidítani próbálsz engem és Dunakavicsot! Annyira nem vagyok letörve, éreztem, hogy most nem lesz babi.

Lányok, szerintetek ha a férjem erősen stresszel mostanában a munkahelye miatt, előfordulhat hogy ez hatással van a kiskatonáira? :D

Kép
adiadi
 
 


nem teszel te is fel képet?

adiadi a stressz nagyon rontja a kiskatonákat!!!!!!!!!!!!!!!E

Kép
Kép
melisch
 
 


Adiadi: De igen, a stressz sajnos nagy hatással van rá, úgyhogy valahogy le kéne nyugtasd :wink: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Adiadi!

Az a fránya stressz mindenre hatással van. Lehet, hogy a katonákra is.
Mióta vártok a harmadikra.
Bocsi, olvasok én vissza, de itt úgy pörög minden (hála az égnek), hogy nem győzöm. :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Oké, teszek.
Legalább is próbálkozok, nem vagyok egy zseni ilyenben. :lol:
Gondolom a melléklet feltöltése.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Túl nagy a kép, keresek olyat, amit nem a fotós csinált.
De az nem is olyan profi.
Na, hátha sikerül

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


sziasztok!!!
jó sokat írtatok!!!!! :shock:
betty nekem a 3.clostys honapba sikerűlt a babó!!!
szal hajráááááá!!!!!!!!!!!!!!!
adiadi.dunakavics amíg nincs piri addig mindíg van remény!!!!!
drukkolok nektek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


másold át Wordba ott kicsinyitsd onnan painbe lementted, vagy küld át emaiben és kicsinyitem ha nincs képnézöd ahol kicsinyitsd

Kép
Kép
melisch
 
 


szia nita de jó, hogy jöttél ,bár én 1/2 óra mulva megyek főzni :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szóval akkor lehet hogy emiatt nem jön nekünk össze ebben a hónapban, hiszen pont peteérés környékén nevezett ki párom baromállat főnöke egy olyan embert, akit előtte lévő héten még ki akart rúgni, ja és évek óta páromat hitegette, hogy őt fogja kinevezni......... Szegény társam azóta készen van, gyomorideggel megy minden nap dolgozni.

Angie, ez az első hivatalos próbálkozásunk a harmadik bébi összehozására!

Kép
adiadi
 
 


adiadi ez tényleg nagyon ciki a párodnak nem csoda ha odavan

Kép
Kép
melisch
 
 


Lányok, képet hova kell feltölteni, hogy itt megjelenjen?

Kép
adiadi
 
 


Nem akar összejönni, mindig túl nagy, pedig már kicsinyítettem.
Próbálom még

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


melisch én se vagyok sokáig.nemsokára megyek a tanfolyamra....de csak megírom a dogát meg beadom a házit mert nem jött senki modellnek..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a téglalap alatt kattintsz a melléklet feltöltése- linkre és kövesd az utasitásokat! Annyi, hogy a kép max 600x600 méretü kell legyen

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita, sajnálom, hogy nem találtál modellt! :(

Kép
adiadi
 
 


nita nem találtál modelt sajnálom én mentem volna mert már lenött a kezemen!!!! :lol: :lol: :lol: :oops: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, milyen téglalapra gondolsz?

Kép
adiadi
 
 


ahol irod az üzeneteket

Kép
Kép
melisch
 
 


Lehet, hogy sikerült Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Látom már!!!!!!!!!!!!!!

Kép
adiadi
 
 


csak pedikürre nem nagyon akaródznak jönni...műkörömre van jelentkező.... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most látom csak, elég távoli kép.
Ha összejön még majd teszek.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie, szép pár vagytok! :D

Kép
adiadi
 
 


azta.... micsoda uszály minden nő álma!!!!!! :lol: :lol: :lol: szépek vagytok

Kép
Kép
melisch
 
 


angi gyönyörűek vagytok!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?