Új privát üzeneted érkezett!

Hellóóó

Junkokám, jól érzed :) bár kicsit azért parázok is .... altatás meg ilyenek ... brrr úúúúútálom
Biztos jó lesz a laborod. Lábméret és meddőség :lol: Én is ikreket akarok :)

Monyo, köszike :) valahogy jó megérzéseim vannak veled kapcsolatban.

Remélem a holnapi uhun már jó híreket fogok hallani.
kokusz
 
 


Sziasztok,
Ha jól látom, sok mindenkivel találkoztam már máshol.
Jöhetek néha Közétek?

Angyalom,
Nagggyon szééép Kókuszka lakás kívülről! :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Okr

Az új bolognai rendszer biztosan furcsa mindenkinek(mi kísérleti nyulak vagyunk),de azért eddig nem volt annyi változás.
Inkább azt látom,hogy 18 évesen mennyire nem volt mindez látható,mint igazán felnőtt fejjel.Meg kicsinek lenyel az ember több dolgot.Engem inkább az zavar,hogy minket nagyon komolyan ellenőriznek,de uezt nem látom a felsőoktatásban.
A legzavaróbb,hogy szinte semmit nem tudunk meg időben és az utolsó pillanatban is változtatnak.Na és hülyének néznek :(.AMikor 30 fő befizet félévenként fejenként 138ezer Ft-ot,akkor kinek tudják azt beadni,hogy nincs egyszeri 10000 Ft terembérletre :roll:...?
Na nem untatlak :D!Meg csak felhúzom magam rajta :D!
Változtatás nálunk is van bőven.Most pl menet közben változtattak az OKJ-n.Magyarázd meg a szülőnek,hogy beíratta egy szakra a gyerekét,de tk nem akként fog végezni :?....Mi meg lóhalálában pótoljuk a berakott tárgyakat :?...

Kokusz

Szuper,van is miért izgulni :).De minden rendben lesz,biztos vagyok benne!!!!
Biztosan lehet minket is sajnálni,de én leginkább a gyerekeket sajnálom :(.... Nem könnyű ma annak lenni :(.


Junko

Jaj,dehogy van összefüggés,csak gondoltam-ahogy kérdezted-, kell-e még vmilyen vizsgálat :wink:!Biztos,ami biztos alapon :roll: ... Na de hülye vicc volt :(...
Cosma-t én is sajnálom, pláne hogy mi volt ennek az egésznek a hátterében :(.Mocsok dolog volt az egész.
Szar látni szinte minden nap a sok mécsest :cry: .
Még mindig nem tudom elhinni,hogy ilyen itt megtörténhet :(...

Angel

Idióták mindig vannak :wink:!De köszi :).
Kerekedsz rendesen :wink:!

Pusztok!!!

anyapoc
 
 

 
 

Anyapoc
Hát a felsőoktatásról nem gondoltam,hogy olyan,amilyen amíg részt nem vettem benne. :x Van jópár furcsaság,de igazad van,hagyjuk ,mert csak bosszankodik az ember miatta.

Kata
Persze,hogy jöhetsz! :D Várunk szeretettel.

Bocsi,hogy ma eddig nem írtam,de vhogy dupla adag metet kaptam ba,vacakul voltam tőle órákig. :oops: :roll:
Minkenkit pusszantok,és drukkjaimat küldöm !!!! :P :P :P
Most nem bírok már ébren maradni,jó éjt!

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok.

kokusz jaj ez olyan izgi :wink: csak soka tudjuk meg az eredmenyt :?
koszi,sokan mondtak mar ezt a jo erzes velem kapcsolatban de ugy erzem te tenyleg igy gondolod :oops: jo erzes :)

kataaaaaa de jo hogy te is itt vagy :lol: gyere persze :!:
meselj valamit,te/ti hogy alltok a babaprojetktel:)?

Kép
monyo83
 
 


Na sziasztok

Kata üdv itt :) várunk szeretettel

Anyapoc, én ezt az új oktatási rendszert nem is látom át. De szerintem a régi rendszer ezerszer jobb volt ennél ami most van. A felvételi is egyszerűbb volt .... na mindegy ez van.
A gyerekeket sem irígylem, biztos sokkal nagyobb teher van rajtuk.

Okr, huh dupla adag metformin :? gondolom milyen szuperül lehettél ... mennyit szedsz?

Monyokám, igen így gondolom :) és nagyon nagyon drukkolok

És akkor rólam: voltm uhun (Krizsa doktor egy nagyon kellemes ember) Szóval 6-an vannak a finisben úgy néz ki, kedden punkció reggel 8-kor.
kokusz
 
 


sziasztok, most csak gyorsan...

Kókusz,
ügyes légy, szal megvan a nagy nap! ma éjjel repesztesz, igaz?drukk hétfőre!
ezek szerint megismerkedtél a dokimmal! :D osztom a véleményedet! :wink:

altatástól ne félj, jó az (igaz Junko? :D )
kapsz csini hálóinget, rövidke alvás lesz, és mire magadhoz térsz, mondják is a peteszámot, csurog egy kis infúzió, aztán kapsz teát és rágcsálnivalót! :)

Druszám! 8) :lol:

Tegnap voltunk doktorbácsinál, szépen zárva vagyok! :D
döglés, óvatosság továbbra is.
angel37
 
 


ok, csak kicsit vagyok hülye... :roll:
szal módosítom a nagy drukkot keddre, és repesztés holnap éjjel!
a 8 óra jóóó, addig keveset kell étlen-szomjan lenni! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok,
Köszi a meleg fogadtatást! :D
Csak úúúgy írogattam volna vhova, de totál ismeretlenek közé nem akartam... :?

Monyo,
Jelenleg pasim sincs, így valójában sehogy... :roll: :(
Ez elég száni, ugye? :D

Próbálok visszaolvasni, hogy az eddig ismeretlenekkel képbe kerüljek és ne kérdezzek nagy baromságokat, a régi ismerősöknél meg csak frissíteni kell! :wink:

Okr,
Már Dorottya is elmúlt 1 éves?! :shock: huhh...

Kókusz,
Neked visszaolvasás nélkül is mennek az én drukkjaim is kedden! :)

Druszám,
Végre egy hely, ahol az ember annak örül, ha azt mondják, h ZÁÁÁÁÁRVAAA! :D :lol: :wink:
(vicces kedvemben vagyok... :) )

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


sziasztok.

merges vagyok :evil: holnap akartam menni a nogyogyihoz erre mondja a parom hogy allami unnep :x juhe.

kata ja,ez bizony szani...kozenk tartozol :lol:
akkor az uj kapcsolat se jott be?ha indiszkret akkor ne valaszolj.
kokusz keddre egy nagy kalappal :wink:

angel,ez szupi hogy zarva vagy :!: :)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kokuszka!
Altatás állat, ne félj tőle, jól mondja Angyal. Legjobb. Nemalszom-nemalszom fenn vagyok. Mindig bepróbálkozom aztán nem emlékszem semmire. Tök jó. Nagyon izgalmas lesz a jövő hét.

Angyalka!
Olyan ügyes vagy. Látod milyen jól megy neked a terhesség? Igazán büszke vagok rád.

Anyapoc!
Ne hülyülj nem vettem komolyan ezt a lábméret dolgot. :)

Szia Kata!
Hajrá gyere közénk. :)

Junko
junko
 
 


engem csak egyszer altatak 5-6eves korom korul(orrmandula mutet).
apu rendes volt o is befekudt velem a korhazba,neki orsoveny mutetje volt igy mindig egyutt loghatunk :lol:

az altatasra emlekszem :shock: egy neni bevezetett egy helyre felultettek az agyra,meg arra is emlekszem hogy kis feher alsomajica volt rajtam :lol: aztan lefektetek es kellet szamolnom,aztan felkeltem a korhazi szobaban egy racsos agyban,meg arra emlekszem hogy jott a dokineni en meg ugraltam az agyban holott fekudnom kellet volna de nem akartam :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Lányok, én már tök hülye vagyok. Most azt figyelem miért nem fáj a hasam, hogy biztos megepedtek maguktól a tüszők ..... :? de fáj ám picit csak már szerintem megszoktam. Remélem lesz petesejtem is

Angel

Hát tényleg kedves a dokid, még a férjem is megjegyezte hogy milyen kedves, figyelmes. Pedig ő aztán nem szokott ilyet csinálni. Nem félek az altatástól, a legutóbb mikor kiszedték a polipot akkor is ilyen rövid narkózis volt és kellemes volt.

Kata

Köszi :) hát ez tényleg elég száni .... :?

Monyokám

Neked is köszi :) Huh hát akkor holnap nem tudsz dokihoz menni ... mjd holnapután elmész.

Junko

hihi ez jóóó :) nemalszom :) ign izgalms lesz a hét, izgulok, hogy legyen petesejt aztán termékenyüljön is meg és osztódjanak is rendesen ..... mennyi bajom van .... :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Kezdek izgulni :wink:!Nem lesz semmi gond,minden menni fog,ahogy kell :).
Nekem is jobban bejött a régi rendszer a felsőoktatásban, valahogy egyértelműbb és átláthatóbb volt.Most meg mindent tudnak mindenhova tologatni :roll:....


Angel

Hurrá, zárvaaaaa :):)!Nem lesz itt koraszülés :wink:!

Monyo

Franc az ünnepbe :twisted:

Junko

Jóvan, gondoltam ám :).Komolyan próbáltál fent maradni? :D

Kata

Szia :).Azt tudod,hogy le kell mondanod előbb-utóbb a szániságról :wink:!


Ez a Naplós riportfilm :(...megint elszorult a torkom :cry:

anyapoc
 
 


Sziasztok,

Monyokám,
Nekem bejött és imádom a pasit, de nem az enyém... :cry:
(egyelőre :D :wink: )
Milyen ünnep lesz holnap Nálatok? (gyors megnéztem az okos naptárt, de szerbia nincs benne :evil: viszont azt látom, h a holnapi nap az USAban is ünnep.... De hogy milyen ünnep :?: )

Junko,
Köszi! :)

Kókusz,
Ha fáj, ha nem, lesz ott petesejt! :wink:
A bajaid nem is igazi bajok! :D És legyél pozitív! Lesznek, osztódnak, éééés... (a többit majd később! :wink: )

Anyapoc,
Egye fene, előbb-utóbb lemondok róla! :wink: De azért nem dobtok majd ki, ugye? ...
Én is néztem a Naplót... Valóban torokszorító volt... :(

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na repesztő szuri beadva :)
A férjem tökre be van lelkesedve, hogy lesz két kis bébi a pocakomban :)

Anyapoc

Köszi szépen a megnyugtatást :) tényleg izgi

Kata

Neked is köszi :)

Naplót nem néztem ....
kokusz
 
 


Sziasztok Szanik :wink:

Kata, te nagyon illedlmes vagy, mert en ide ugy irok, hogy be sem keredzkedtem :lol: Valahol mar lattalak. De kinek van arra ideje, hogy mindent visszaolvasson :shock: :?: Pasi sincs :?: :cry: Kicsit irj magadrol :!:

Kokusz, neked mi a storyd :?: Marmint lombik ugyben. Ez az elso :?:Engem is az elso lombiknal altattak eletmben eloszor. Kicsit paraztam is, de temyleg semmi extra. Beadnak venasan valamit, amitol hirtelen baromi hanyingered lesz, aztan filmszakadas. Kovetkezo kep az ebredoben, beszelsz baromsagokat, amiken kesobb rohogsz. Utana kis hanyinger meg talan hasfajas. Ennyi :wink: Tobbiek, hogy emlekeztek :?: Kokusz, neked mikor lesz leszivas :?: Hogy allsz peteugyileg :?:

Mi ma voltunk petekukkolason. 6-7 tutira lesz. De a doki meg erlelgetne oket :shock: Tehat csak penteken szivnak, hetfon ultetnek. Na de kivarom :lol:
katavirag
 
 


Jóreggelt

Kata

Hát mi már úgy 3,5 éve szeretnénk babát. Már minden megvolt, először csak a nőgyógyászom próbálkozott de aztán mikor már látta hogy nem fog menni akkor kerültünk meddőségibe. (Nem a Kaáliba először) Volt 3 inszem sikertelenül. Utána mentünk át a Kaáliba és mivel ott vgre kiderült hogy a férjem spermái nem jók így jött a lombik. Röviden ennyi. Engem már altattak 2x. Volt egy laparom, meg egy polipműtétem. Úgyhogy tudom milyen. De azért köszi :) nekem nem volt hányingerem egyiknél sem. Holnap lesz a leszívás, és nekem is kb annyi tüszőm van mint neked.
kokusz
 
 


sziasztok!

Kókusz,
jaa, bocs, csak azért írtam, mert azt írtad korábban, hogy "altatás meg ilyenek, brrr utálom" :wink:
Nagy szurok holnapra, ilyenkorra már szépen túlleszel, és hajrá természet! :D
A tüszők nem repednek meg idő előtt, jól ki van ez számolva!

Kataivrág,
neked is hajrá! :)

Druszám,
nos igen, ez az ajtó zárva jó, minél tovább, annál jobb! :wink: :lol:

Junkom,
köszi! :D
ha a köv. ellenőrzésen is zárva leszek, az még szuperebb! :wink:

Anyapoc,
nono, azért még messze nem jelenthető ki, de örülünk minden kis mérföldkőnek! :D

Monyókám,
ez pech :? holnap el tudsz menni?
télleg, milyen ünnep?
angel37
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Éédes lehet a Férjed! :wink:
Hányra mész holnap?

Katavirág,
Köszi, gondoltam, nem rontok ajtóstul a házba... :oops:
A babát szeretnék-ben találkoztunk már :D
Egyik este írok magamról bővebben, mh-ről nem az igazi. 8)
Neked meg majd pénteken drukkolunk! :D

Nekem is van altatásos sztorim, bár nem túl friss :arrow: 5 éves voltam. :lol: Na, akkor azért nem röhögtem rajta... :?

Angyalom,
:wink:
Mikor lesz a köv. ellenőrzés?

Monyo,
Merre vagy a nagy ünneplésben? :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Hihi, azért reméljük Kokusz nem fog ugrálni az ágyban altatás után. :)

Kokusz!
Nagyon vicces, mintha az én aggodalmaimat írnád le. Dettó ugyanígy éreztem magam. De minden a lehető legjobb lesz. Már tényleg nem sok van hátra, folyamatosan eszembe vagy.
Én is ikrekkel álmodom, kelek fekszem.

Anyapoc!
Mindig bepróbálkozom, Sztném rögzíteni a pillanatot amikor bealszom, de semmi....:)
Ellenben vmelyik nap azt álmodtam, hogy altatni akartak a Kaáliba és nem sikerült. Bármennyit adtak nem tudtam elaludni. Rettenetes rémálom volt. Úgyhogy lehet nem kísérletezek tovább.

Angyalom!
Jójó, akkor ezen a lépcsőn túl vagyunk, drukk a következő vizsgálatig. Légy zárt!!! :)

Katavirág!
Morgó medve vagyok, ezt előre bocsátom.
De ebben a topikban nem vagyunk sokan...nem bonyolult képbe kerülni...főleg egy új tagnak. De legalább is illik kommunikálni egymással. Persze één érzékenyebb vagyok az átlagnál, ezt tudjuk.


Csajok a cukrom inzulinom tankönyvi. Ezt is kipipálhatom.

Junko
junko
 
 


Halihóóóó

Csajok, úgy feszülnek a fészkeim .... :shock: nagyon várom a holnap reggelt :) meg a beültit.

Kell valami cuccot vinni ilyenkor? Ékszereket, órát le kell venni nem? Mert akkor inkább itthon hagyom.

Angel köszi a megnyugtatást :) nekem még nincs ebben rutinom, remélem nem is lesz ... Tök jó hogy zárva vagy :) gyorsan telik az idő.

Kata, 8-kor lesz a punkció. Legalább nem kell sokáig éheznem. Volt időpont délre is de az azért durva lett volna étlen szomjan.

Junko, akkor nem csak én vagyok ilyen paramanci .... Örülök, hogy jók lettek a laboreredmények, ez is valami :) aztán szépen lassan neked is kezdhetünk szorítani.

Mi van akkor ha a férjem spermái nem akarják megtermkenyíteni a petesejtjeimet? Vagy inkább ne kérdezzek hülyeségeket .... :?
kokusz
 
 


Kokusz!

A férjed spermái sztem már majd megvesznek, hogy termékenyítsenek. Azért olyan nemigen szokott lenni, hogy nem akarják. Semmit ne vigyél magaddal, semmilyen ékszert sehol.
Vigyél egy üveg mentes vizet egy sósat meg egy édeset. Meg azért egy betétet biztos ami tuti. Én ezeket szoktam. Sok sikert! :wink:

Junko
junko
 
 


Junkom,
:lol: igenis, zárt leszek!
gratulálok a tuti inzulinhoz! :D

Kókusz,
nekem csak fülbevalóm van meg gyűrűim, azokat nem kellett levenni. betét lesz az öltözőben, ha elfelejtenéd. táskát, pénztárcát, ruhádat be tudod zárni egy kis szekrénykébe, a kulcsot leadod az őrzőben, ott vigyáznak rá, csak jegyezd meg a számot!
cicifix is maradhat, bugyit nem árt levenni! :D
szerintem vigyél zoknit :!: én utálom a műtőspapucsot a lábamon, meg nehogy fázzon!
na hülyeségeken még végképp ne agyalj, csatlakozom Junkóhoz, olyan nincs! :roll: :wink:

Druszám,
március 9 :)
várom az összefoglalód magadról! :lol: 8)


Intéztük ma az apaságit, kész agyrém. :shock:
angel37
 
 


Junko, Angel köszi nektek a tanácsokat majd egyszer meghálálom, vlahogy. Olyan jól meg tudtok nyugtatni :)
Olyan izgi ez az egész :)
kokusz
 
 


Angel

Ja elfelejtettem
Apasági ... gondolom nem egyszerű .... de legalább sikerült jutni valamire?
kokusz
 
 


Kókusz,
ez a tuti hozzáállás, hogy izgi! :D ha már benne vagy!

Igen, végülis megvan, alá is írtuk, de pénteken lehet elvinni - állítólag lassú az iktatás :roll: (ennyire?)

a hajadonsági igazolásom + az orvosi után (ma kértem a kórházban) szülés, fogantatás(!) időponttal, ma eljutottunk az önkormányzathoz, kérdezték, hogy megszületett-e a gyerek v. még nem, eszerint kaptam sorszámot az anyakönyvvezetőhöz, párom épp befutott, mikor az előző sorszámot szólították, szal azt hittem sínen vagyunk, de NEM, az anyakönyvvezető közölte, hogy itt csak megszületett gyerekekkel foglalkoznak, akkor miért kérdezték??? át kellett menni a gyámügyre, szerencsére u.abban az utcában, és ott vmi csoda folytán csak egy pár volt előttünk, fél órán belül már kész voltunk, de apasági nyilatk. még mindig nincs a kezemben, azért ugye vissza kell menni :roll:
angel37
 
 


Angel

Huh azé ez durva ... de erre már tényleg csak azt tudom mondani hogy ennél bonyolultabban ki se lehetne találni ... dehát mit csodálkozunk ebben az országban .... :? Még jó hogy van erre kapacitás ... megszületett gyerek, meg meg nem született gyerek .... inkább nem mondok semmit .... :roll: De akkor már lassan legalább csak elintéződik.

A férjem tisztára be van sózva, idges meg izgul. És egyfolytában kérdezgeti hogy én nem izgulok-e.
kokusz
 
 


Kókusz,
férjecskéd jobban izgul, mint te? :lol:
hááát, holnap mind2töknek produkálni kell! :wink:

ja, és tényleg örülj a 8-nak, jól választottál, nekem szinte mindig 1-re kellett menni (olyankor ugye repesztő is rendesen éjszakába csúszik), már majd éhenhaltam, mire kajához jutottam! le is csaptam az őrzőben a rágcsálnivalóra!

ja, az irat már célegyenesben, tul.képp. meg is van, csak nem adták még oda... csak az az aprócska dolog aggaszt, hogy semmi nincs a kezemben arról, hogy azt ott aláírtuk, eddigi igazolások is ott maradtak, de szívből remélem, hogy meglesz! :roll:
angel37
 
 


sziasztok.

itt vagyok,delutan ledoltem majd ebredes utan nem ereztem jol magam.vernyomas.90/60 szerintetek ez gaz?

junko az egyik mondatodon egy kicsit felakadtam,aztan vegul rajottem :lol: (Vigyél egy üveg mentes vizet egy sósat meg egy édeset.)ezt nem ertettem :oops:

kokusz darga sok sikert holnapra.

angel,hajra amazon,meglesz az a papir.

allami unnep ugyben nem tudok nyilatkozni,foggalmam sincs milyen unnep van :shock: :oops:

most ennyi mert erezekeny hangulatban vagyok.ugy erzem mintha egy piciket resze lenek az eleteteknek,ahogy kokuszt is biztatjuk meg amugy is ez olyan meghato :oops: :cry:
na nem csopogok tovabb

Kép
monyo83
 
 


Monyókám

A szívemből szóltál én is így érzem :)

90/60 háááát elég alacsony, de persze attól függ amúgy milyen szokott lenni. Nekem alapból ilyen alacsony.
kokusz
 
 


Most értünk haza anyuéktól.
Látom Kokusz nagy nap előtt áll!!!Ezer drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Engem szülés után alatattak.Baba úgy nem jött ki,hogy ne kellett volna kaparászni utánna :roll: semmi rossz élményem nem volt,inkább pihentebben ébredtem,mint feküdtem :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,

Junko,
Megnevettettél! :D Elképzeltem, hogy Kókusz az altatás után úgy várja a dokiját, h ugrál ágyról ágyra... :lol: :lol: :lol: (vizuális típus vagyok és bár Kókuszt nem ismerem, de így is vicces volt)
(az ikrek az én mániáim is... :wink: )
És gratu a tankönyvi cukorhoz, inzulinhoz! :D

Kókusz,
Az jóóóó, ha feszülnek a fészkeid! Kirúgják a peték a ház oldalát! :wink:
Gondolok Rád holnap reggel! Aztán gyere majd a hírekkel!
(jól választottál időpontot! Nemrég hasi uh-ra mentem és előtt 6 órával már nem lehetett enni, inni meg csak sima vizet - nem örültem a 13.30as időpontnak... :? )
A Férjed spermái pedig már úúúúgy várják, h odaférkőzhessenek a petékhez! ... :lol: (tudod, akarják, nem akarják, nincs választási lehetőségük, mennek, mint a meszes, mert ez van beléjük kódolva! 8) )
És naná, h Férj is izgul! :)

Angyalom,
Biztos vagy benne, h a bugyit le kell venni? :D :lol:
(annak idején gimis korunkban egy osztálytársam mesélte az első nőgyogyis élményét - ő bizony felült a terpesztős székbe bugyiban :D )
Márc. 9 mindjárt itt van (meg a szülinapom is ... :? ) eszembe fog jutni - 7főn úgyis mindig eszembe jutsz! :D )
Nemééér előre nevetni a száni sztorimon! :( :wink: Vagy nehezítsük és összefoglalod Te? :wink: :lol:
Még mindig nem gondoltatok a 2 tanús esküvőre? - lehet, az egyszerűbben ment volna! ... Botrány egyébként ez az oda-vissza küldözgetés, visszahívás, stb. :twisted:
És csaknem kutyulják már el! .... Csúúúúnya lenne! :evil:

Monyo,
Huhhh, az a vérnyomi tényleg elég alacsony. Kávé vagy vmi hasonló nem segít?
Aaaaajjjajjj, én meg azt hittem, mentél ünnepelni :D Rákeresek már, mit is ünnepeltetek - kíííváncsi vagyok! :oops:
Engem nem zavar ám az érzékeny hangulat! :wink:

Okr,
Lehet kérni vhol ilyen altatást csak pihenés céljából is? :D Néha rámférne...

Puszi:
Kata

(kata-sztori nem ma lesz, bocs érte...)
kata1977
Hatvan
 
 


Bocsáááánat, most már Előttetek sem tudom titkolni, h grafomániás vagyok! ... :oops: :lol:
kata1977
Hatvan
 
 


Kokusz, nagy drukk holnapra :!: Jot nevettem azon, hogy apa spermai majd nem termekenyitenek. Ilyenekre en is gondoltam, hiszen nehany ev meddo szani elet utan az ember el sem birja kepzelni a megtermekenyulest :roll: Aztan lass csodat, mind a 16 petemet megtermekenyitette. Ugyhogy ez valszeg normalis.

Junko, az altatos almod remes lehetett :shock: Te is most mesz elso lombikra :?:

Most mar nekem is feszitnek a petek, de fajni azert nem faj. Kicsit merges is vagyok, miert nem holnap szivnak, csak penteken. A hasam mint egy szita. Nem irigylem a cukorbetegeket :roll:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Angyal!
Mindig olvasom nálatok a pesti kaáliban milyen luxus körülmények vannak...ruhatár, meg elzárható szekrény? Meg betét az öltözőben? Meg cukorka? Háááát nálunk semmi ilyesmi... :shock:
A bürökratikus papírozás őrület. Még jó hogy pontosan tudtad a fogantatás időpontját. :)

Monyó!
Arany vagy. Nyugodtan érzelgősködj. Azt szeretjük,ha szeretnek. :)
Hogy-hogy nem értetted? Sós süti meg édes süti. Erre gondoltam. Teeee cukrász jány. :)
Vérnyomi nem magas. Nekem is szokott ennyi lenni. Én feljogostom magam sok kávéra.

Kokusz!
Hajrá anya, hajrá apa!!! Várunk titeket!!!

Kata!
Én is vizuális típus vagyok, azért is tartottam viccesnek ezt az ugrálós dolgot. :)
És akkor azt a neked tetsző illetőt nem lehetne vhogy becserkészni? Vagy mi a stratégiád? lehet ilyenről kérdezni? Ha nem lőjj le nyugodtan.

Katavirág!
ÓÓ nem, már a 4-nek fogunk nekifeszülni. Régi motoros vagyok a magam 5 év próbálkozós évével.
Na de majd most!
Kitartás péntekig!

Ildi!
Kismama merre vagyol???

Pussszantás

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Sok írás :):):)!Jó látni :)!

Kokusz

Nagyon drukkolok,gyere,amint tudsz!!!!

Junko

Azért az álmod sem volt semmi :roll....
Anyumat egyszer altatták, és előbb ébredt,mint kellett volna.Akkor tolta ki a műtősfiú,pont neki vmi szekrénynek :?...Mire anyám felnézett,ő meg megkérdezte,hogy akkor most ébren van,Mire anyum: miért,nem kéne? :roll:
Inzulin és cukor hurrá :):)!Akkor most már jöhet a konzi?Vagy előbb síelés? :roll:

Angel

Jó,jó,persze,tudom, de azért ez már akkor is jó :)!
hát én már asztalt borítottam volna :oops:... az anyakönyvvezetőnél.Ez is bürokrácia :twisted: .A lényeg,hogy sínen van,most már csak ne felejtsd majd vinni :wink:!


Ildi???

jaj,mennem kell helyettesíteni :shock:

anyapoc
 
 


sziasztok.

kata megneztem neked milyen unnepunk volt.
Szerbia allamisagaganak napja-ez volt tegnap.
En ezeket sosem tartom szamon mert nekem nem unnep.
A vernyomim helyrejott,kv val 120/90.

kata drukkolok pentekre.

junko,orulok a jo IR-ednek megegy dolog kipipalva :wink:
az uveg mentes vizen akadtam fel,hirtelen nem tudtam elkepzelni mi az :shock:
Aztan rajottem hogy az olyan amiben nincs buborek(ugye? :oops: )
mi nem hasznaljuk igy nalunk az asvanyviz vagy gázos vagy nem gázos.

Kép
monyo83
 
 


huh mar kezdtem parazni mert mar fel oraja hivom a dokim aszisztenset es nem vettek fel vagy foglalt volt :roll:
aztan csak sikerult :lol:
ma megyek 17:15re. :lol:

Kép
monyo83
 
 


Halohó

Jelentem már itthon vagyok. 12 petesejtem lett :) És a bal karomon szétszúrtak egy vénát és még egy kis infúziót is engedtek bele ... de a jobb oldalon vágül sikerült. Fekszem, azé nem egy leányálom :? Remélem holnap is jó híreket kapok majd :) később reagálok mindenre de alszom egyet előtte
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokuszka!
Tyűhahó. Ez igen! Akkor már csak a holnapi nap lesz izgibb. Jajj de szeretnék a helyedben lenni. No de így legalább mindig van esemény a topikon. Reméljük apjuk is jól teljesített.
Puszi és pihenj! (sok víz!!!)

Monyó!
Jaa? Úgy értettem egy üveg (szénsav) mentes víz. :) Úgyhogy a nem gázosra gondoltam. :)
Örülök, hogy helyre billent a vérnyomid. Ezek szerint csak egy kis megingás volt. Vagy máskor is volt ilyened?

Junko
junko
 
 


Monyó!
Olyan kis szomorú ez a profilod....

Junko
junko
 
 


Sziasztok :D

Kókusz,
Nagggyon jóóó! :D (a szétcseszett véna kevésbé... :evil: )
Jó pihenést!

Junko,
Kérdezz nyugodtan! :D (legfeljebb egy idő után priviben válaszolok majd :wink: )
A becserkészésen túlvagyunk :oops: ... Ráadásul nem is én cserkésztem... :lol: Csak állandóra kellene megszerezni... Stratégiám nem nagyon van, szeretem és kész! :D

Anyapoc,
Lehet, jobban járt volna Anyud, ha alszik... :? :evil:

Monyo,
Köszi megtaláltam én is (a szerb állam egy éve kikiáltotta függetlenségét - akkor ez Nálatok a függetlenség napja? :lol: ).
Akkor tessék kávézni! :D
Mai időpont - hurrá! :)

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


kokusz jaj de jo.szupi hogy tul vagy rajta.
pihengessel.

kata erdekes ez a vernyomi dolog.
14eves koromban fel arcom elzsibadt,korhaz 160as vernyomasom volt.ket hetiog voltam bent majd hazakuldtek azzal hogy nem tudjak mi tortent.NO so,NO kv,no stressz :lol: ja ha ezt betartanam nem is lenne vernyomim :lol:
En majd akkor orulok ha vajdasagot kialtik ki fuggetlennek(ez a datum nem fog eljonni,sajnos)

junko,az avatarom a kedvem tukrozi,ha vidamabb leszek akkor vidam lesz az avatar is.tenyleg neked miert nincs?

Kép
monyo83
 
 


Kókusz,
gratulálok, ez szép! :D ügyesen megduplázódtak az utsó uh óta! :wink:
drukkdrukk a randikhoz! izgi!!! 8)

Katavirág,
mindjárt rád is sor kerül! :wink:

Junkom,
lassan most már nálad is lesznek események! :D
télleg, síeléssel hogy lesz? :roll:

Monyóka,
vérnyomásod mitől állt vajon ilyen szépen helyre?
gratu az időpontodhoz, várom a híreket! jók legyenek ám! :wink:

először úgy olvastam, amit írtál, hogy "Szerbia szániságának..." :shock:

Druszám,
meghagyom inkább neked az összefogalalót, ha már úgyis grafomán vagy! :D

Anyapoc,
igen, kissé asztalborogatós volt, mikor az akvezető mosolyogva közölte, hogy nem itt :evil: de moderáltam magam, bébikókusz érdekében :oops:

ja, ez tegnap lemaradt, hogy gyámügyön azt mondták, meg kellett volna csinálnia az anyakönyvvezetőnek is... :x
oks, vagyis nem oks, de az ember sok jót nem vár az ügyintézéstől, csak most még jobban bánok minden fölösleges félórát, amit kényelmetlenül, influenzagyanús emberek között vagyok :? ahelyett, hogy feküdnék... 8)
angel37
 
 


Na magamhoz tértem, aludtam egy jót

Kata nem baj ha grafomán vagy :) Várjuk a sztorid ...

Angel, hát megmondom őszinntén eléggé meglepődtem mikor mondták mennyi lett ... kb így nézhettem :shock:
Azt hittem csak álmodom :) de aztán mondták hogy nem, tényleg annyi lett. Ja az öltözőben eszembe jutottál, majdnem elfelejtettem levenni a bugyimat :lol: már rajtam volt a hálóing mikor leesett hogy rajtam maradt
Bürokrácia ... na az van ebben az országban bőven. :twisted:

Junko, köszi :) hát remélem emberem anyagi is megfelel a célnak. Azért fáj a fészkem, főleg a bal. De gondolom ez normális még.

Monyo neked is köszi a sok drukkot. Remélem a vérnyomásod nem idétlenkedik már. Vajdaság függetlensége, az szép lenne tényleg :)

Kaptam Doxicyclint, meg Methypredet meg utrot.
Huh azé jó túl lenni rajta.
kokusz
 
 


Kókusz,
mindig ilyen irányú meglepetés érjen! :wink: sokszor a repesztő még rádob!
:lol: én is párszor majdnem magamon hagytam! :)

A fájás normális, kis vérzés is. Hatalmasak a petefészkeid ilyenkor. Igyál sok vizet!
angel37
 
 


Sziasztok,

Monyo,
Nem semmi ez a vérnyomis dolog! :shock:
Nekem tetszik az avatarképed. Bár tényleg nem az a vidám kép, de szép! :)
Mi volt a dokinál?

Kókusz,
Mennek a drukkok a sikeres randikhoz! :D

Nna, ezek után tuti, hogy eszembe fogtok jutni a nődokinál, amikor veszem le a bugyimat! :lol: :lol: :lol:

Kata-sztori (próbálok rövid lenni - nehéz lesz :D ):
Amióta az eszemet tudom, azóta arra készülök, h Anyuka legyek. Imádom a gyerekeket és nagyon jól meg is értem magam velük pici korom óta. Elég sokáig kerestem azt a pasit, akit az a megtiszteltetés ér, h ő lehet a gyerekeim apja. :D 6 éve azt hittem, h megtaláltam. És elterveztem, h legkésőbb a 30. szülinapomra lesz egy babám (min.). Voltak kisebb gondok a kapcsolatunkban, de elég 'birka' természetű vagyok és ha vkit szeretek, akkor annak nagyon könnyen (és szinte bármit...) meg tudok bocsátani. 5 évig voltunk együtt, ebből 4et együtt is éltünk. Igaz, nem kettesben. Ezzel volt a legtöbb gondom... :( De nem engedhettünk meg mást magunknak... Aztán 3 éve belevágtunk egy lakásvásárlásba. Picit túl is vállaltuk magunkat, így a babaproject halasztódott. Kb. egy hónappal a lakáskulcs átvétele után kiderült, h a pasim megcsalt. Nem akartam mindent felrúgni, hiszen szerettem... Így megbocsátottam és elhittem az ígéreteket, h soha többet... Hát, naiv voltam... Ugyanott folytatta, sőt... :cry: Egyre rosszabbul éreztem magam a kapcsolatban, egyre többet veszekedtünk, egyre kevésbé siettem haza... Ja, és továbbra is a családjánál laktunk, mert ő nem akart a lakásba költözni, így a lakást kiadtuk. Még több, mint egy évig ment ez... Aztán elköltöztem. A lakásba még nem tudtam, mert albérlők lakták, egyedül nem is tudtam volna fenntartani, mert hatalmas... Így albérlet lett a dologból. :( A (már ex)pasi sírt, majd fenyegetőzött, próbált megfélemlíteni, h menjek vissza hozzá. Nem mentem. Ennek már több, mint egy éve. Azóta a lakásba költöztem és gyakorlatilag egyedül tartom fent (van albérlőm :) ). Az újabb pasi gyakorlatilag végig mellettem állt lelkiekben, amikor ez az egész zajlott. Aztán beleszerettem, pedig nem akartam :D
Ja, lassan 32 leszek és bébi még sehol... :cry: De TUDOM, h lesz nekem is! Meg Nektek is! :wink:
Rövid voltam? :D

Druszám,
Szólj, ha vmi fontosat kihagytam! :)

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata

Na ez szép történet, sajnálom :(
Kérdés: ez a másik pasi tudja mit érzel iránta?
kokusz
 
 


Kókusz,
Köszi, én már nem sajnálom! :D Csodálom, hogy hogy bírtam ennyi ideig! :shock:
Másik pasi tudja. 8) Nem tudom én titkolni az érzéseimet! :oops: És beszélek, beszélek, beszélek - az érzelmeimről, meg mindenről. :D és valószínűleg naivnak fogok tűnni, de Ő is szeret - hiszek Neki, mert érzem, hogy így van... És kivááárom, h én legyek A NŐ az életében! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?