Új privát üzeneted érkezett!

Linácska, Monic,
most rákerestem és egy csomó helyen a 37-et írják, de kb. ugyanannyin írják a 36. hetet és persze a 2500g-ot. Tesómnak is azt mondták lassan 7 éve, hogy a betöltött 36. héttől már nem koraszülött. De mindegy végülis. Danika biztos kibír még pár napot a mama-lakban.

i.kata
 
 


Kata,

nálunk sajnos a 37. hét szabály van érvényben.
De NEM szülök mostanában, mondtam Danikának is :lol: :lol: :lol:
Fáj még a hasad? Nagyon aranyos a vonalzód :wink: Fogorvoson szerencsésen túlestél? Mára rendesen kijutott neked a fájdalmakból :cry:
Testvéremnek is ma jött meg, neki is fáj a hasa, neki hamarabb jött, mert az utóbbi napokban rengeteget gyalogoltak Keszthelyen és megerőltette magát.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
mi sem kértünk anno képet, nyomtattunk itthon a CD-ről. Azért örülök, hogy videókazi helyett már DVD van, mert már videónk nincs is :lol:
Képzeld, az egyik ismerősöm úgy szült, hogy ha 96 perccel később születik a baba, már nem lett volna koraszülött, mert akkor hivatalosan is betölti a 37. hetet. Elég szókimondó csaj, mindennel baja volt természetesen, hogy nem lehetett rögtön baba-mamába... (pedig még méhlepény infarktusa is volt a 15. hét tájékán, szóval ok volt rá), és még neki is azt mondták, hogy örüljön, hogy nem rakták a gyereket a koraszülött osztályra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Monic,
ok, akkor Danika tudja mi a dolga :wink:
Fogdoki érdekes volt. 1-2 hete tükörben nézegettem a hátsó fogaimat és az egyik el van teljesen szineződve. Olyan, mintha belüről romlana. Na azóta érzem úgy, hogy fáj. Megröntgeneztek, de semmi baja a fogamnak, csak pszihésen fáj :oops: Mióta láttam, azóta érzem a fájdalmat... Állítólag a gyökérkezelés miatt van elszíneződve.
A hasam is fáj még elég rendesen, és ma megyünk bowlingozni. Remélem addigra elmúlik. Nekem most 30 napra jött meg, ami egész jó a lombik utáni 35-höz képest. :roll:
Tesóddal egyszerre fogok akkor haladni :lol:

i.kata
 
 


Megyek öltözni, mert lassan indulunk le Tatabányára.

Sziasztok!

i.kata
 
 


Kata,

de jó, én nagyon szeretek bowlingozni :lol: :lol: Bár fájó hassal nem tudom, hogy milyen lehet. De majd elmeséled :wink:
Akkor csak pszichés fogfájásod volt? Lényegében jól jártál, hogy nem kínzott meg a doki :wink:

Linácska,

érdekes, hogy 96 perc miatt is koraszülöttnek minősítenek egy babát. De ha azt nézzük, akkor a baba érdekében én mindent elfogadok, csak ő jól legyen.
Nekünk még van egy dvd lejátszóval egybeépített videónk, néha szoktam fevenni a sorozataimat, de ti a T-home-mal ezt is nagyon könnyedén megoldjátok :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok csajok,

Kukucs,,,,,, itthon vagyok. Nagy tortúrám volt a Sotén. Reggel nyolcra bent voltam. Vártam hogy felvegyenek erre hiv a dokim hogy még megnézne. Felmentem hozzá a harmadikra, megnézett, zárt méhszáj, közölte lehet mivel itt leszek a kórházban hamarabb császároz. Megnézte Oroszlánt még mindig csücsül, várja a csodát. :wink: Utána lementem Terhesambulanciára megcsinálták a ctg-t ott negyven percet ültem amire Oroszlán sikeresen felébredt és elfogadható eredményt produkáltunk, vagyis szülés nincs kilátásban. Megnézték vérnyomást, vizeletet, minden rendben volt igy mondták hogy csücsüljek le kint. Vártam másfél órát amire behivtak és mondták hogy jó lenne ha a császár miatt elmennék az anesztizológiára. Ott is váratni akartak még másfél órát amikor is közöltem hogy engem bekéne hivni ha nem akarják hogy itt most elájuljak mert már elmúlt dél nem ettem ebédet, nem szúrtam és amire végzek úgy lemegy az inzulin szintem akkor gáz van. Behivtak bent félóra kérdezgetés aztán letisztáztuk hogy érzéstelenitenek. De akkor már hulla voltam és egy óra volt. Vissza a terhesambulanciára ott nagynehezen behivtak és közölték hogy összeült egy ambuláns tanácskozás ahol az egyik docens ellenezte az orvosom döntését hogy befektessen mivel tök jó a ctg, zárt a méhszáj, nincs semmi bajom jobb lenne nekem otthon. Kimentem és felhivtam a dokim, aki közölte hogy ballagjak fel a harmadikra és beszéljünk. Felmentem már teljesn hulla voltam iszonyatos lábdagadással hozzáteszem reggel ötkor keltem és egésznap loholtam, mondja hogy ha minden jól megy akkor a minden marad a régiben, vagyis most menjek haza, hétfőn, kedden jöjjek fel ctg-re, szerda este befekvés és csüt reggel császár. De még van egy harc amit ezzel a docenssel meg kell vivni mert szerinte nálam kikéne várni a negyven hetet. De ha kivárnánk akkor nem ő mütene, mivel elutazik. Na erre nagyon pipa lettem. Megkérdeztem hogy akkor mégis ki, de nem válaszolt, mondta hogy maradjunk annyiban hogy ő, vagyis ő mindent megtesz hogy ő császározzon. Na és ekkor hazaküldtek mivel állitólag annyian szültek a múltheti melegfrontnál hogy még az orvosiban és a szülőszobán is fekszenek kismamák gyerekekkel. Ne ezt kapjátok ki :roll: :roll: :roll: Ugyhogy vagyok veletek még egy pár napot, azért jó hazajönni hogy minden ok, és nem kell annyi napot még pluszban előtte szenvedni azon az ágyon. Lehet hogy a gyermekáldással még a Moncs is megelőz :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
tök jó, hogy így egyetértenek az orvosok...
De a lényeg, hogy tényleg nem kell még egy hetet bent lenned pluszban.
Anno, mikor én szültem, akkor volt az a botrány, hogy túl sok Magyarországon a császár..., itt a kórházban csak főorvosi engedéllyel lehetett császározni, külön megindokolva, hogy miért...
Egyik ismerősömet a 42. hétig húzták, mire végre megengedték. Pici, 150 cm-es csajszi, már az első gyerek is császár volt.

Monic,
végül azt a kisfiút nem minősítették annak, de befenyegették anyukát, hogy ha sokáig pampog, akkor még azt is megkaphatja.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzska,

kb 20 perce láttam a neved a fórumozók között, és azt hittem, hogy káprázik a szemem :shock: :shock: :shock: Komolyan azt hittem, hogy hülye vagyok, mert te nem lehetsz otthon :lol: :lol: :lol: :lol:
De nagyon örülök, hogy hazaengedtek, annak már kevésbé, hogy ilyen tortúrán kellett átesned.
A docens tehet egy szívességet.... :?
Remélem, hogy a dokidnak sikerül keresztülvinni a tervet és csütörtökön császár. Ha másra nem akkor a rossz szívedre nem lehetne esetleg hivatkozni?
Nem foglak szülés terén beelőzni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska,

nálunk is a főrvos mondja rá az áment a császárra, és annyira nem császár párti, hogy még a faros gyereket is természetesen akarja, hogy megszülessen :shock:
A szülésfelkészítőn is mondta, hogy aznap is volt egy faros termépsetes szülésük. És mekkora siker volt. Na már most, én 3 évet vártam a gyerekre és ha medencevégű lenne akkor nehogy már rajtam akarjon orvosi sikereket elérni, én mindenképp a császárhoz ragaszkodnék.
:?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi, keddig hallgatunk mint a sir, de utána kifakadunk. Férjem erélyes lesz, és megfogja mondani a dokimnak a véleményét illetve megkeressük ezt a docens urat és elmondjuk már neki hogy mekkorára akar már növeszteni egy leendő négy fél kg csecsemőt aki úgyis császáros lesz???? Azért gáz mert dokim előbb veszi ki mert elutazik és semmi értelme bent tartani, mert megvan mindene, de azért kell velem szórakozni mert meleg front van és sok a szülés, hát hol nem sz@rom le ezt a beteg szivemmel. Nagyobbitsák meg a kórházat akkor vagy ne vállaljanak fel ennyi beteget, szóval engem akarnak megbüntetni azért mert front van???? Vicces nem, :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

nagyon durva...
:evil:
Arra nem is gondolnak, hogy akár rád is jöhet a szülés akármikor? Hisz ma már 38 hetes vagy, lényegében bármelyik pillanatban megszülhetsz!
Apával alkalmazzátok a felírt testmozgást? Mert úgy tudom az is elősegíti a korábbi szülést :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska, üdv itt! Elhiszem, hogy kikészültél, ez tök felháborító lehetett!:( Ennyien szültek most???? Akkor mindent bele a csütörtöki császárhoz és a docens meggyőzéséhez!!!!
Vendég
 


Szia Zsuzska!

Twist amit kérdeztem azt megválaszolod?

Kép

Tetkó dolog még 100%, még gondolozom rajta.

timejka
 
 


Timejka,

nagyon szép a tetkó. :wink: De jó nagy. Nem fog fájni?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Akarom mondani NEM 100%.

Zsuzska csak keményen, így se lesz pici kis Oroszlán. A súlya megvan.

Monic
Ha ereszkedik a poci lefelé, akkor bizony közeledik a nagy nap. Danika is most már lassan kibújhat. Nem?

timejka
 
 


Moncsi, én is úgy tudom ha a has leszáll akkor közeleg az idő :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Monic ez az én bajom, hogy jó nagy. Van egy másik, az kisebbnek tűnik.
Én 36. hétre szültem. 1 évig kellett járnom koraszülött gondozásnak nevezett valamire. De nem volt semmi baja a Bencének, szépen fejlődött, csak sietett anyucihoz. :lol:

timejka
 
 


SUSKÁM
Hát én kajak azt hittem, hogy valaki meglepett egy wifis telóval vagy valami ilyesmi hogy tudsz írni a kórházból. Ez nem semmi ami veled történik. Ez a magyar egészségügy, nagyon szar helyre születtünk. Remélem, hogy tartja magát a dokker az eredeti megállapodáshoz, mert kicsit kezd tényleg olyan lenni mintha játszanának az emberrel!

Én tegnap akadtam ki a dokkernél hogy autóra szerinte nincs támogatás, meg az hogy én spontán nem leszek terhes az az én egyéni szoc. problémám! Beszarás!

Sőt mondom még egy jobbat, az egyik kollégám leesett 6m-ről egy állványról és eltört a csigolyája, amúgy kurva nagy szerencséje volt, hogy nem bénult le vagy nem halt meg. Bevitték a kollégák szerdán pestre a kórházba hajnalba hogy ne kelljen neki kocsiért kuncsorogni ugyanis nincs nekik. A kórházban közölték vele, hogy sajnálják, hogy bejött (ők hívták be műtétre) mert nincs vér és hogy menjen haza majd telefonálnak, hogy mikor mehet legközelebb. Csórikámnak ki kellett várni az emberekkel a délutánt a munkahelyen mert azért busszal elég érdekes lett volna hazamennie, hisz nyakig tökig merevítőben van szerencsétlen úgy megy mint a robotember. :roll:

MONIC
Még ne szüljé vazze! Én erre még nem készültem fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kinek fogok én panaszkodni! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tényleg most gondoltam bele, hogy mi lesz velem nélküled, de kis önző vagyok, mi? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.02.13 19:47-kor.

dita75
 
 


TIMEJKA
Nekem egy kb. 10 cm-es szalamandra van lábamon. Most közlöm veled, hogy én elég jól tűröm a fájdalmat és hogy a pasim csinálta a tetkót, szóval bármikor leállíthattam vagy ilyesmi. Úgy kezdődött, hogy megrajzolta a lábamra a sablont és elkezdte a kontúrvonalat tetoválni, kb. 5 mp múlva majd besz...tam annyira fájt és folyton elhuzigáltam a lábamat, majd végül rosszul is lettem. Már mondta, hogy abbahagyja mert nem bírt velem, közölte, hogy vagy lekötöz vagy befejezzük, mert igy semmi értelme. Fogaimat összeszorítva végigcsináltam a satírnál már röhögtem, mert addigra már annyira elzsibbadtam, hogy nem is éreztem semmit. Pár napig vérzett és vazelinnel kellett kenegetni. Ja és két napig a lábamra alig bírtam ráállni mert húzódott a bőr a heg miatt és fájt.
Ahol húsosabb a terület ott nem fáj annyira de egy csontosabb részen ........ háááááááááát...... :roll:

dita75
 
 


Kicsi husi nekem is van a derekamon. Szép lehet a tetkód. Majd meglátom, hogy csináltatok-e.

timejka
 
 


LINACSKA
Ne akard már mindenáron "megfizetni" az elevitet, ha nem adnám neked valszeg a kukában végezné, eleve májusban már lejár, úgyhogy ha megkapod majd figyelj erre.

TWIST
Azért egy borítékot és bélyeget még meg tudok ám venni! :wink: :D

Nálunk ma már Valentin nap van, mert apcinak odaadtam a csokijait. Az egyikből én is szeretnék majd enni, az egy bonbon egyébként tengeri kagylót formáznak annyira finom, nyami, kell ám a kilóimnak, de nem tudok neki ellenállni! :oops:
Szóval ünneplünk, ő borozik, én meg mézes csájával fekszem az ágyban! :D

dita75
 
 


Na már kezdtem félni, hogy megint magamban kell beszélgetnem! :lol:

dita75
 
 


Dita,
értettem :lol: És köszi szépen, akkor ha megjön, akkor azt a dobozt kezdem meg, mert az itthoni még sokáig jó.

Timejka,
és ha előbb megcsináltatnád hennából a tetkót, az csak pár hétig tart, és eldöntheted, hogy tetszik-e, belevágsz-e véglegesen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus, vazze, éljük az életünk. Oroszlánnak drukkolok, hogy kicselezze őket és elinduljon a jövöhéten mert akkor nincs megállás, doktorbácsim még van. És mehet a docens úr a rákba.


Timejka, tetkót akarsz???? Nekem a férjem teljesen ki van varrva, ő majd bekakilt mesélte amikor csinálták, azt nem értem hogy csinálhatták amikor olyan fájdalom küszöbe van mint egy kismacskának :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: mert már ha a lába felé nyúlok már üvölt. :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Dita, olyan rendi vagy!!!:)))))

Timejka, mit is kérdeztél? Szóval, figyelek én.... ott vagyok a szeren.... látszik, mi? :wink:
Ma is bealudtam bakker, ennyit bírok. A párom keltett fel megint, ahogy hazajött. És ha 48 órát aludnék, akkor elmúlna ez a kórság vajon?
Vendég
 


Hát nem tudom, hogy melyik testrész milyen érzékeny a tetkóra, de nekem a szemöldökömet tetoválták és nagyon élesen fájt, még Lidocain-nal is. És utána még két napit nyilallt a szemöldököm. De szép lett.... csak azóta már lekopott.... :roll:
Vendég
 


sziasztok szép estét
vius
Baja
 
 


Szia Vius! Mi újság veled? Jó hírekkel jöttél?
Vendég
 


TWIST nekem van egy napocskám a mell felett nekem nem fájt
vius
Baja
 
 


még mindig nem jelentkezik a piri hál istennek tegnap meg tegnap előtt jot hánytam ma csak majdnem. ma van inszem után a 16. nap vasárnap reggel tesztelek eddigi tesztek negativok igaz délután csináltam őket veled veletek miujság?
vius
Baja
 
 


Úristen, most láttam a Hal a Tortánban, hogy annak a színésznek, aki ma főz, a felesége az én volt osztálytársnőm. Tök jó! Hihetetlen!:))))
Vendég
 


:D
vius
Baja
 
 


Vius, ezek szerint igazából a szemöldök tök érzékeny, tele van idegekkel. Nem is tudom, hogy valaki pl. a szájkontúrt hogy bírja. Szép lehet a napocska!:)
Király, hogy a piri elkerül, szorítok neked!!!!!!++++++++++++++++ Tessék babásodni!!!!!!!
Vendég
 


nálunk szakad a hó ha igy esik reggel ugy kell magunkat majd kiásni felétek esik?
vius
Baja
 
 


köszi twist
vius
Baja
 
 


Vius,
itt is esik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


pgsuska most olvastam vissza na ez szép ami veled történt ...... felkészülni és ujra hazamenni ..... de csak nyugodtan eljön a ti idötök és minden renben lessz
vius
Baja
 
 


sziasztok joét elmegyek aludni tiszta álmos vagyok
vius
Baja
 
 


Na mi ez a pangás csajok?

Hát nálunk is szakad a hó, úgyhogy le lettem tiltva és holnap nem mehetek el a párommal Keszthelyre. :? Igazuk van, de azért bánt, mert szülés előtt ez lett volna az utolsó kirándulásunk. :roll:

Dita,

attól, hogy szülök még nem fogok megszűnni!!!!!!!! :wink: Én annál jóval de jóval nagyobb függő vagyok :wink:
Viki mami és Boni mami sem lépett le szülés után, és mostmár Czinki mami is elég jól jelen van, hogy van otthon net :wink:
Azt a 4 napot pedig amit a kórházban töltök majdcsak kibírjuk valahogy :wink: :lol:
De szerintem majd oda is hoznak be nekem netet mert az utalást egyedül én tudom és nem igazán akarom mással megosztani a rengeteg jelszót :roll:

Timejka,

Linácska nagyon jó ötletet adott ezzel a hennával, azzal ki tudnád próbálni, hog ymilyen és utána dönteni :wink:

Zsuzskám,

nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire örülök, hogy nem fogtak bent a kórházban, annyira jó, hogy továbbra is velünk vagy.
Remélem szülés után is jut majd ránk egy ici-picike időd :wink:

Vius,

nagyon drukkolok a vasárnapi teszthez. De ha lehet akkor azt reggeli vizeletből csináld majd :wink:

Twist,

sajnálom, hogy ennyire fáradt vagy mostanában, hétvégén pihenj sokatl hogy hétfőn újult erővel tudd kezdeni a hetet :wink:

Most este a tükörben megláttam amint Danika kidugta az oldalamon a lábát vagy kezét. ELég Alienesen adta elő. Tükörből látni félelmetes volt, felülnézetből nem szokott ilyen durva lenni :oops:
És nyugodjatok meg, nem szülünk, szerencsére még nem teljesen van lent a pocak, a gyomrom nem szabadult még fel csak félig. :wink: Szerintem még minimum 2 hét :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok lányok,

Nándi ma volt 2 hós és sikerült lekapni, ahogy épp nevet. szerencsére egyre többet teszi. bár a mai nap az nagyon húzós volt, szerintem ez a hülye szeles időjárás betett szegénykémnek.

pelusozás előtt éppen a párom megtornáztatja a kis pocakját Nándinak, ezt mindig nagyon élvezi:
Kép
Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Zsuzska: előre sok sikert a jövő csüt-i szüléshez!! szép nagyra nőtt Olivér Oroszlán! :shock:

Monic: te meg ne aggódj! írtam neked a másikra.

Ditulika: küldtem a cuccot, remélem hamar megkapod. :wink:

puszi mindenkinek

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó reggelt!

Csibi,
Tündér aranyos Nándi :lol:
Az első fotón azt hittem cumi van a párod szájában :oops: , de aztán észrevettem hogy mégsem :wink:

Zsuzska,
üdv újra itthon! :wink: De azért az is durva, hogy a te dokid is az eredetileg várható szülési időpontod alatt utazik el :? És ha nem lenne farfekvésée Oroszlán?

Timejka,
tetszik a tetkó minta, de szerintem óriási. Én mondjuk nem vagyok nagy tetkó párti, szóval tuti nem csináltatnék. Nagyon sokan az első tetkó után nem tudnak megállni. Egy gimis osztálytársam egy apró pillangóval kezdte, mostmár az egész hátán indák vannak, amin pillangók ülnek.

i.kata
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Megyek gyorsan visszaolvasok, aztán lépek főzni... :D

Nálunk ma apa kívánságára füstölt húsos bablevesl lesz túrós batyuval és lekváros buktával. :wink:

Délután majd jövök még... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata, medencevégű Oroszlán, lógatja a lábát. :wink: A helyzet az hogy amikor terhes lettem és a már kb. a második uh-ra mentünk már ott látszott hogy Oroszolán gyárilag nagyobb mint a többi gyerkőc akkor mondta a dokim hogy nem húzzuk ki 40 hétig. Akkor persze még nem tudtuk hogy nem is lesz itt. Aztán ahogy nőtt egyre nyilvánvalóbbá vált hogy tényleg nem. Viszont ma lettünk papiron 40 hetesek, tehát Oroszlán méretei alapján egy 40 hetes babának felel meg. Elvileg bármelyik pillanatban elfolyhat a magzatviz, megindulhat a szülés és akkor rohanás a kórházba császárra, mivel a fekvése miatt képtelenség megszülni. A dokim ezért is eröltetné jövöhéten akár bármelyik napon Oroszlán kivételét mert már csak engem feszit odabent és a börömet is piszkosul. Beszélgetek vele sűrűn és nagyon bizom benne hogy jövöhét péntekig kiveszik a pocakból. :wink:


Moncsi, nyugi én is függő vagyok, pár napig biztos távol leszek persze igazoltan aztán jövök vissza közétek :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Köszi hogy megnyugtattatok, annak idején Viki nélkül is elveszett emberkének éreztem magam, néha úgy érzem mintha a kis hülyegyereketek lennék! :oops: :lol: De tényleg nagyon rossz érzés amikor valaki hiányzik a csapatból!
Na jó pár napot igazoltan hiányozhattok! Megengedem! :wink:

CSIBI
Tök jó hogy ilyen gyakran tudsz jönni, végre utolérted magad. Az eddigi Nándi képeket elnézve azt hittem, hogy már nem lehet tovább fokozni a szépségét, de tévedtem, hihetetlenül jól áll neki ez a széles mosoly, és rötyög is mellé?

SUSKA
Mennyire becsülik Oroszlán súlyát? 4,5 kiló? Délután teszek fel képet magamról, ha sikerül beszkennelni itthon. Én is kb. ekkora súllyal születtem, egy kis ducijuci voltam (mint most :oops: )

VIUS
Nagyon izgi. Alig várom a vasárnapot, azonnal írd meg bármi is lett a vége!

Hol van Bikfy?

Tegnap pedig láttam a fórumozók között! :roll:

dita75
 
 


Kép

dita75
 
 


Ditus, főzőcske de okosan után megcsináltam a Kókuszgolyóidat. Még nem kóstoltuk, áll a hűtőben, remélem hogy fini lesz. Gondoltam ma rád sokat, főleg amikor benéztem a szekrényebe mármint a konyhaiba. Elég gáz kikéne pucolni, ugyhogy most megyek és még rendbe rakom mielőtt tényleg bent fognának a kórházba. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Valentin napot Mindenkinek! :lol:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus!

Vagyok most már, de kellett pár nap, míg összeszedtem magam. Csütörtökön a munkahelyemen ránk rontott egy őrült, közveszélyes állat és azt hittem mind meghalunk. Én kaptam egy enyhe ideg összeroppanást. Azóta már jobban vagyok, de nagyon nehezen tudtam túllépni a dolgon. - hát ezért nem jöttem, bocsi.

Legközelebb azért lejelentkezek. Legalább annyira, hogy élek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: