Új privát üzeneted érkezett!

királylány! Igen ugy vagyok vele én is :(,hogy akkor bizony muszály...de így amig meg nem bizonyosodnak rola hogy mi van addig hagyjanak! Ha az uh-os dokin mult volna már ma mütött volna a hülye paraszt!!!!!! :cry:
Vendég
 


kírus nagyon szorítok neked ne búsulj pihenj. Kicsit nehéz szerintem az uh-ról leolvasni mi van egy ilyen pici pöttyel! Várj még és azért ne edd kérlek magad, hogy "nem futja magánra", le sem szarom öket itt nincs is szinte más választás mint a magán de ne hidd, hogy azért piro szönyegen tapostam. Jó 1 órát vártam mig bementem pedig előre be voltam jelentve, ja kaptam képet legalább annyit! Szerintem pihenj és bizzál benne, hogy a baba jól van és várj ha nem lesz semmi tünet hátha jól van a baba de ha beteg akkor tudod el kell enged még mielőtt mindketten bajba kerültök. Kicsi Kírának szüksége van rád és szerintem jobb ha rábizod magad a doktorokra. Tudom most ez nagyon nehéz neked de még van esély, hogy a baba jól legyen és csak vak lárma volt az egész!

Látod laptetőd is van!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.13 18:54-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Kírus: leptető!!! Kívánom, hogy minden ok legyen :)

királylány
 
 

 
 

melisch!
Köszi a biztatást!!! De most már 2-szer is rosszat mondtak szerintem gáz lehet tényleg.. de nincs semmi bajom az ég adta világon
Vendég
 


királylány köszi :) baba az van csak kérdés hogy megmarad-e?!
Megyek is csajok,majd holnap jövök valamikor.....
Sziasztok!!!
Vendég
 


Szia Kírus, további szép estét neked!

Melisch: Akkor most mi van? Mindegy, holnap már tuti pozi lesz az az LH teszt :)

Adiadi mikor tesztelsz már? Esz az ideg! :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty én sem tudom mi van a teszt nagyon határérték nem tudom eldönteni +/-, meglátom holnap, lehet pé közelében járok! Szerintem holnap ellővök dél fele 1 másik tesztet a mult hónapi fajtából még van belőle 2 azt hagytam pé közelettére mert már ismerem a tesztet. :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szerintem is ez lesz a legjobb Melisch! :wink:
És aztán mindent bele áááámm este :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lassan lelépek mára, mert kell a gép az uramnak is még :lol:

Mindenkinek kellemes hétvégét és jó Valentin napot kívánok, és persze további szép estét is, és jó éjszakát :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


királylány most épp hánygerem van de rendesen......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia Betty szép estét és mégszebb napot holnap!

nita sajnállak ilyenkor nincs semmi gyógyir?

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch nincs..de jó szenvedni a babáért....az se érdekel ha a wc-t kell ölelgetnem... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szegény "kisbohóc" jól megkínoz!

Kép
Kép
melisch
 
 


én nem bánom...örülök neki.....nem annyira vészes tulélem....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


elhiszem legalább tudod, hogy jól van a pici odabenn :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


bizony....már annyira várom a köv uh-ot....de azért para is van bennem rendesen......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jajj nita együttérzek veled.........olyan rosszul vagyok, már azon gondolkodom, hogy ledugom az ujjam, elcsaphattam a gyomrom.....remélem nem szedtem össze egy vírust, mert akkor ba...ok egy hátast :evil:

Betty: neked is jó éjszakát :)

királylány
 
 


bizti minden rendben lesz az uh-n

királylány
 
 


szerintem is ok lesz minden az uh-n
királylány honnan nálad a hányinger?

Kép
Kép
melisch
 
 


vagy nagyon jólaktam, vagy hirtelen ettem.............azóta már jobb a helyzet.
Hova lett mindenki?

királylány
 
 


királylány akkor jó már kzdtem gondolni, hogy elkaptad a fránya hányós-hasmenéses vírust!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch: én is arra gyanakodtam, de ez nem olyan, legalábbis nem annak tűnik.

királylány
 
 


amugy mit csináltál ma? Láttom csak 3-an vagyunk ma este.
Remélem nyuszifül anyuka tanul szorgalmasan és azért nem jönn!

Kép
Kép
melisch
 
 


Dolgoztam, majd itthon félig kitakarítottam, kimostam egy adagot, ugrostam apának, mert nagyon fáj a torka, közben jött sógorom meg sógornőm, itt is alszanak.......

királylány
 
 


Igen, nyuszifül is hiányzik meg melinda is, na meg a többiek :D

királylány
 
 


akkor vendégeid vannak, én egyedül vagyok, na jó Mayával meg az egereimmel! De Maya csak megy az agyamra annyit ugat ilyenkor mindig gondolkodom, hogy vajon jár valaki vagy csak a kutyákat ugatja :shock: :shock: .

Kép
Kép
melisch
 
 


Én kikészülnék az egerektől...........brrrrrrrrrrrrrrr, irtózom tőlük

királylány
 
 


sajnos lassan megszokom öket. Éppen hivott anyukám mikor totál pipa voltam, mindig megérzi ha valami baj van (nem tudom, hogy csinálja) éppen azelöt rohant be egy nagyméretű pédány a konyhából a nappaliba pont a sarokülöm allá. Összeszedtem az összes ragasztót de nem fogtam meg még jobb is mit csinálok vele a ragasztón hát még ha visit :shock: :shock: :shock: atyaég!!!!!!! Férjecském gyere haza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De visszament a konyhába hátha ott eltudd bujni vagy menni és nem látom többé. Nem nagy távolság a konyha csak a boltiv választj el igy sovány vigasz ha ott van de legalább nem jönn mellém :shock: :shock: :shock: :shock: :!: :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


jajj, melisch! Inkább gyere ide aludni hozzánk! És ráadásul egyedül vagy. Nem félsz? Nem akarlak idegelni, csak kérdezem?

királylány
 
 


Sziasztok Lányok!!!!Én nagyon szorítottam Kirus!És amúgy mindenki!!Nem lehet,hogy vérrög van ott??Itt nálunk is azt volt egy lánynak,halálra ijesztették,de a 12 hetes uh-ra felszívódott!!!
Ki akar ikreket????Elfelejtettem.....(bezzeg ilyenkor sokat írtok,amikor meg itt vagyok,sehol senki!!Irgum-burgum!!!)
Hát mindenesetre bátrak vagytok!!!!Most elképzeltem Pistikéből kettőt!!! :?: :?: :!: :!: :arrow: :shock: :shock: :shock:
Szerintem Britni Szpirsz kettő lennék,levágnám a hajam,meg a többi...ááááááá...én a pszihiátrián kötnék ki!!!
De akivel együtt szültem (tudjátok,felraktam a képet az ikrekről!!)
azt mondta,hogy hangjukat se hallani,végigaludják az éjszakát,stb...
Egereim már nincsenek....de volt 3 egy év alatt....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda! Már úgy vártalak!!! Ikrek? Hát nem tudom. Szerintem leestem volna az ágyról annakidején, ha az orvos azt, mondja 2 szívhag :D

királylány
 
 


Hogy telt az éjszaka? És tulajdonképpen Pisti miért nem alszik éjjel? Fogzik? Vagy más oka van?

királylány
 
 


[quote="királylány"]j írta:királylányajj, melisch! Inkább gyere ide aludni hozzánk! És ráadásul egyedül vagy. Nem félsz? Nem akarlak idegelni, csak kérdezem?


királylány aranyos vagy de már megszoktam 1 éve lakunk itt és amikor ideköltöztünk rosszabb volt mert még be tudtak bujni és a házba voltak, most csak a falba, onnan csak 1-1 bujik elő!

melinda megint jót nevettem rajtad meg a hasonlataidon. Te aztán jófej csaj vagy! Szerintem az ikrek nyugisabbak, vagy csak a Fennvaló nem küld többett egy mamira mint az el tudja birni!

franciska meg Betty voltak az ikrekkel Kép p.kata-tól loptam egy másik topikon jút nevettem és ha már az iker sikerről van szó. Privibe akartam elküldeni franciskának de legalább jót nevettek ti is ha nem jártok abba a topikba ahonnan "loptam"

Kép
Kép
melisch
 
 


Nagyon aranyosak! Elfogadnám, őket, de csak akkor, ha olyan a természetük, mint Bencének. :D

királylány
 
 


4szer keltünk...arra ébredtem,hogy szopta a könyököm...ránézek félkómába...hát kiröhögött.....
Nem tudom miért nem alszik.Nappal nem nyűgös,csak ha kakás a feneke...Régebben ordítva kelt,nem lehetett megvigasztalni,se felébreszteni,már rendesen ráztam,akkor tért magához.Mostanába nyöszörög,segítek neki megfordulni,átgurítani,csend is van,kb addig,míg bekómálok,és megint kezdi!!Én már nagyon el vagyok keseredve,azon gondolkodtam,kihívom azt a pacákot,aki megmondja hova tegyem az ágyát!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


El kell köszönjek, mert sógoromék itt alszanak és már fáradtak. Májusban lesz baba :lol:
Holnap megpróbálok jönni, disznóölés lesz anyósoméknál, de mi csak később megyünk..........ebédre :D
Melinda! Holnap gyere ám :!: :!:
Jó éjt!

királylány
 
 


hÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT jelentkeztek a lefagyasztott anyatejemre!!!!Mióta hirdettem!!!Nem akartam kidobni!!!És nem is kell!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


pistike nagyon étkes gyerek inkább nem alszik csak szoppizzon! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


van még tejed?

Kép
Kép
melisch
 
 


Nem lehet éhes? Napközben eszik eleget? Majd agyalok még rajta, mi lehet a gond. Nem olvastad Tracy Hogg: A suttogó titkai című könyvet? Nagyon sok érdekes dologról ír a gyerekekkel kapcsolatban, csecsemőkortól kezdve. Különböző problémákra próbál megoldást találni.

királylány
 
 


lányok jo sokat írtatok.... :shock:
nagyon helyesek az iker babák a képen!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egész nap eszik!Egyfojtába...azt,amit mi.A múltkor éjszaka hozott be az apja 2 szelet zsíros kenyeret,Pistike ette meg.De előtte fürdés után megevett 1 üveg bébikaját,Mildipépet,meg egy mandarint....és éhes lenne??Nem tudom...de ha igen,akkor tényleg rámegy a gatyám a kajára.Volt,hogy egy nap 5 üveg bébikaját evett meg,plusz a nasik!!!Ha nem kajáltattam be ennyire,akkor is kelt!!!Gondolkozz már légyszi te is!!Hátha rájövünk valamire.Neked mióta aludja át????Nem ér azt írni,hogy 3 hetes korától!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli nekem máté 3 honapos kora ota alussza át az éjszakát.... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


megint nem megy rendesen a társalgó :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nemááááááááááááááááááá!!!!Miért én?????Nem is!Rosszindulatú leszek!!!A többieknek miért nem??????Mivel egy szobába alszunk apa is kap belőlünk,ha akar,ha nem.Örülünk ha ágyat látunk.Lassan úgy élünk mint a 70 éves házasok!!!A napi kettőről áttértünk a havi 2-re!!!Már ha értitek miit akarok írni...Az is csoda,hogy most terhes lettem...Nyugi!!Az apjától van!!!! :lol: :lol: Szerintem szűzhártyám is visszanőtt..... :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


mucus tök klasszak a képek!!!!

melinda már megint röhögök magamba mint a hülye main irtál. akkor ismét szüzlány vagy? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


melinda még kicsi pisitike......majd kinövi ezt az éjjeli keléseket......de az is lehet hogy kihasznál titeket...... :roll:
mucus naggyon jok a képek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ari nagyon a Pókember!!!!Most voltama afarsangon,halljátok,én sírtam.Annyi szé gyerek volt,olyan édik voltak...pl:Corba Betalan Zombor a nevem,éssZ dZEDILOVAG a jeeemezem!!Aszittem megzabálom őket.Könny szökött a szemembe,pedig farsang volt.Anyák napjára apa megy majd,hát én bőgés nélkül nem bírom majd ki!!Égetem majd a gyerekem!!! :oops: Biztos cikinek tart majd!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Dia,
megkaptam a levelet, nagyon jólesett, köszönöm szépen!

Újaknak üdv, aki akar táblicskuba kerülni, küldje az adatait priviben: életkor, név, gyerkőcök nevei, próbálkozás ideje, terhesség ideje, stb.

Kírus,
kérem az anygalkámat, nagyon vigyázzon a kis babócádra! Tudod, nekem már van egy pártfogóm, remélem, neked is segít. Sok erőt kívánok neked!

NNNA, én az ikerekkel úgy jártam, hogy bencével 16 hetesen elzavart a háziorvos sürgős uh-ra, hogy nem mozog a gyerek(!). Első babás voltam, mit tudtam én, kell-e már éreznem.
vizsgál a szonográfus, húzgálja a fejet ide-oda a pocakomon, már tiszta lé voltam, hallgat.... Én kétségbeesetten felsírok, biztos, hogy baj van...Mire ő: kismama, ne sírjon, keresem az ikertesót.... :roll: Őööö...mit teccik keresni?!
Szóval a szonográfusnak azt mondták, ikres mami jön sürgős uh-ra... Bence baba köszönte, jól volt, vele már nem is foglalkozott a dokinő, viszont kereste vadul a másik gyereket...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?