Új privát üzeneted érkezett!

Szia Francesca!
Üdvözletem!

Írj magadról valamit, hogy kicsit megismerhessünk :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LLLLLLLAAAAAAAPPPPTTTEEEEETTTTTTTTŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!

Koszonom! :D
Nagyon szep menyasszony voltal!! :lol: Es a kepek is szuperek!

Valoszinuleg hasonlo cipoben jarok, mint itt meg sokan: gyerek-projeken ugykodunk a parommal :lol:

Nalam meg csak elso baba lesz...de ha van trukkotok ikrekhez, hat ne tartsatok titokban :oops: :lol:
Vendég
 

 
 

hű!!!!!!!!szép volt a ruhád imádom a mennyasszonyi ruhákat és még mellé meghozta a laptetőt is!!!!!! Hajrá Betty

Szia francesca! Irj magadról!

Kép
Kép
melisch
 
 


mire gondoltok?

most epp kicsit le vagyok torve...most kene megjonnie, es ugy tunik meg is fog :(...na de majd a kovi honap!! :wink:

kozben megproballak benneteket visszaolvasni...

Orulok, hogy ratalaltam erre a forumra, legalabb nem anyut kell faggatnom...igy is el vagyok kesve szerintuk :oops:
(32 ev)
Vendég
 


Köszi Francesca!
Mióta próbálkoztok? Vizsgálatok voltak már?
Nekünk is első gyerek lesz.
Ha tudnék valami iker praktikát, én is azon ügyködnék :lol: 8)

Melisch: Köszi, én is imádom az ilyen ruhákat, bár azt már tudom, hogy a viselése nem egyszerű :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


hát francesca az elején nállunk is a párom nagyon hajlott az ikrek felé :lol: :lol: :lol: de nincs tippen, genetikai háttér van dédmamámnak volt fiu ikertestvére. amugy nállunk kicsi az eséje a spontánnak és inszemnél nagyobb az ikerterhesség esélye :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty köszi a képet!!!
Tényleg nagyon szép voltál, a csokrod is csodaszép!!!:-)
Ezek mind műtermi képek ugye. Csak abból gondolom hogy nemsokára házassági évfordulótok lesz, és akkor még nem lehetett ilyen jó idő, mint a képen.

Duna köszi az infót Kirusról, borzasztó lehet odabent, mi a fenét csinálnak vele, a szívhangot már látták Uh-on vagy hallották?

Kép
Kép
boganna07
 
 


Francesca, kérdezz bátran bármit, amire tudunk válaszolunk, és segítünk :wink:
Én is kicsit le vagyok maradva (31 év) :arrow: Fúúj, leírni is szörnyű :roll: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


hát nem adtam 26-nál többet :shock: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Boganna: Eléggé fáztam, és ahogy látszik is, nem volt verőfényes idő, de a fele kép a szabadban készült 8) :lol:
Még jó, hogy volt rajtam melltartó, lehet, kijukadt volna a szép ruha :lol: :lol: :lol:
Én úgy gondoltam, adjuk meg a módját, egyszer van ilyen, és ezért mentünk ki a szabadba is fotózni.
De valamit elárulok: (a hatalmas abroncs alatt nadrág volt rajtam, mert tényleg megfagytam volna) :wink: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ez jól esett Melisch, köszi! :wink:
Tudom, mindenki annyi, amennyinek érzi magát (12 :lol: ), de sajnos a szervezetnek nem lehet ezt mondani, az csak öregszik...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty gyönyörű ruhád volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
nagyon fiatal vagy!!!!!!!!!!!!!!
leírom én milyen öreg vagyok........22 éves :P :) :) :) :) :)
kirus nagyon drukkolok neked hogy azok a balf@sz dokik csináljanak már vmit......nem jo ez a bizonytalanság........
a teszteleőknek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty...a kepek alapjan egy jo 5-6 evvel fiatalabbnak saccoltalak, ugyhogy tagadd le amennyit csak akarsz :lol:

Egyebkent nem vagyunk elkesve!!! Csak akkor mas volt az elvaras, most igazabol ez normalisnak mondhato. Remelem. :wink: Minnya 33 eves leszek...azt milyen rossz lesz leirni :lol:

Melish - nalunk is van par iker rokon, de tavoli, szolva termeszetes esely keves. :( Gondolom az ikres anyukaknak van pro-kontra erve, de azert almodozom... :)

Regen, azt hittem, huuu hat ez konnyu dolog lesz, amikor majd akarom, akkor fog jonni a baba. De ez most a 2dik honap a projektben, hogy probalkozunk es azt hiszem nem lesz olyan egyszeru mint ahogy elkepzeltem...
Vendég
 


én nagyon fázós vagyok tuti nem mentem volna bele a téli lagiba! Hát még a férjem!!!!! Épp ma szivatott az öcsém, hogy reméli nincs hideg Moldvába mert másképp párocskám fogzománc nélkül jönn haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Elég egy kis hideg és ugy vacog mint a kocsony méd hideg esős nyári napon is vacognak szó szerint a fogai, hát még minusz hidegekkor!

francesca hát én nagyon szeretem anyukámat ő engen de a baba témán mi sem jöttünk dülöre. Nem kaptam meg azt a hozzáálást amit vártam, pedig nagyon szeretne nagyi lenni de nem akar sokat beszélni a témáról. Igy egy hónap alatt itt rengeteget tanultam és sokat olvastam utána a dolgokank. Kívánom te is találd meg kérdéseidre a választ és okosabban hamar jöjjön a baba. Mi pl sokszor voltunk együtt a 14.ik napig majd szünet mert hát jóból is megárt a sok. Aztán ha ez hétközbe volt ugrottunk sokszor szombatig a köv. együttlétig pedig nekem nagy a gyanum 16.-17. napon van pém. Így ha tesztelek és jókor vagyunk együtt hátha beugrik spontán egy pocaklakó.

Kép
Kép
melisch
 
 


francesca drukk a babóhoz+++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na kicsit megyek hivott párom és kimentem a folyosora térerő miatt addig kutyuskám annyira syomoruan nézte, hogy nem megyek ki sőt ladbával a szájába nezett szomoruan, megszakad a szivem megyek iki kicsit hozzá bár higed van és havazik de kicsalt a kis majom megint!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: Neked nincs kedved esküvői képet feldobni? Én kíváncsi vagyok, biztos szép lehettél :)

Én is azt hittem Francesca, hogy egyszerű lesz....ez a 26-odik hónap :?
De most UH-n figyelték a peteérést, és dupla tüszőrepi szurit is kaptam tegnap.
Aztán meglátjuk mi lesz belőle :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Akkor játsz egy kicsit a kutyussal, biztos unatkozik :)
Nálunk még mindig egy szem hó sincs.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


itt sincs semmi hó........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teszek fel én is pár képet az esküvőmről, remélem nem baj.
Kép Hivatal után.
Kép Mi kis szuper kocsink!
Kép Lagzi megnyitó tánc.
Kép Az én két legjobb barátnőmmel IMÁDOM ezt a képet!
Kép
Kép
boganna07
 
 


Melish, nagyon koszonom a tanacsod. Ezt fogom tenni. Anyuval hasonlo a helyzet nalunk is, imadjuk egymast, de ebben a temaban inkabb nem ot kerdeznem :)

Most olvastam az elorejelzo tesztekrol, ugyhogy megyek beszerzem. hat igen, a "jobol is megart a sok" elve alapjan en is arra gyanakszom, hogy joval kesobb van pe-m. Elofordulhat szinte a menzesz elott is par nappal akar? Nem furcsa, hogy ennyi idosen akarjuk/kell a testunket megismerni? :shock:

Betty, biztos minden ok lesz. Azt mondjak a pozitiv hozzaallas fontos. Szoval drukkolok, hogy sikeruljon!!!! Sajnos, itt ahol lakom, nincs lehetoseg hogy nogyogyaszhoz jarjak, ugyhogy maradnak a "hagyomanyos" lehetosegek...gyogyteak, vitaminok es persze az intimitas :oops: :lol:

Errol jut eszembe, holnap valentin nap...hmmmmm
Vendég
 


boganna meseszépek voltatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jo nézni titeket!!!!!!!!gyönyörű a ruhád is!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dejó Boganna!!!!!!!!!!
Nagggggyyon gyönyörű menyasszony voltál!!!!!!!!!!!!! :wink:
Szép pár vagytok!!!!!!!
És ez az autó....szuper!!! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Francesca, persze, hogy megtörténhet menszesz előtt pé.
Bármikor jöhet egy "kóbor" tüsző :)
Bár ez ritka, de előfordul.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi lányok, egyik legszebb nap volt az életembe:-) Mint mindenkinek!

Most hívott a barátnőm hogy 8 hetes terhes, megint lesz ki velem pocakosodjon, annyira jóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Francesca, üdv. köztünk, én is nagyon drukkolok, hogy sikerüljön. Merre laksz hogy nincs lehetőséged orvosi segítséget kérni?

Melish annyira cuki lehetet a Maya, én sem tudnék ellenállni neki.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Most nézem péntek 13....szerencsenapom.
És pont ma vettünk férjecskémmel 3 db tesztet :D
Ez egy jel......egy égi jel......remélem :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Boganna gratulálok a barátnődnek!!! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nitacska, koszonom!!! :D

Boganna, nagyon szepek voltatok!!!

Olyan jo boldog parokrol kepeket nezegetni ...juhej, ez most kicsit feldobott es elotornek a szep-romantikus eskuvoi emlekek, koszonom!

Gratulalok a baratnodnek es koszonom a biztatast :)
Vendég
 


Betty..en szoktam hinni a jelekben! Altalaban bejon....ugyhogy , HAJRA!!! :lol:
Vendég
 


boganna gratula a barinődnek!!!!!
jaj lányok most nagy sz@rba vagyok.holnap tanfolyamom lesz /pedikür-manikür/ és senki nem tud jönni modellnek! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Kéz, lábápoló, és műkörömépítő suliba jársz?
Én már elvégeztem 2002-ben :wink:
Én elmennék neked modellnek, de kicsit messze vagy :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi a bíztatást Francesca :wink:
Bízom benne, hogy egy jel volt :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty iwiwen fent vagyok az isemrőseid között van ott képem na deugyis hamar átlépünk más oldalra igy nem unja meg senki Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.13 18:03-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


betty de jó akkor kolleginák leszünk? :)
melisch nagyon jó ez a kép rolad.....csini vagy!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch, de szép vagy Te is!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gyönyörű a ruha is:)
Már pár hete nem nézegettem iwiwen képeket, mert korlátozott netünk van, és már túlléptük, és ha képeket nézünk akkor eszi a MB-okat, de 15.-e után megint van creditünk, majd megnézem akkor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:oops: nita köszi már montad :oops: :oops: én mennék modelnek de nagyon nagyon messze vagy

Boganna szép csini menyasszony voltál te is. Szerintem tényleg igaz minden menyasszony csodaszép :lol: ! De jó, hogy a barátnőddel együtt babáztok!

Ok Betty akkor jó, hogy tettemfel képet bár nekem a kedvenc képem egy 2005 kép kíváncsiak vagytok rá? Nem akkor is felteszem! Kép Bár párocskám kicsit unja a fényképezést de én akkor nagyon boldog voltam akkor végeztem az egyetemet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.13 18:11-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Ja Nita, kollegínák leszünk 8) :lol:
És te majd ezen a területen szeretnél elhelyezkedni is? (pár év múlva?) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Francesca lelépett tesztért, vagy mi?!
Legalábbis azt írta, elmegy beszerző körútra :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


ja teszt megyek én is LH teszt ma lesz a második napon, negativ kell legyen de én szorgalmasan tesztelek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melish, nagyon szepek voltatok Ti is!!! :)

Sajnos lassan menem kell (vegre-vege a munkanak!!!), de ha a "valentin nap" lehetove teszi :lol: majd benezek hetvegen ...

Mindenkinek szep hetveget!
Vendég
 


betty igen ezen a pályán ill csak a műkörömépitéssel szeretnék foglalkozni..........tanárok dicsérnek..apro hibák vannak még......már most is vannak kérések hogy csináljak körmöket... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!!!!
Még mindig egyben vagyok,de sajna még mindig kétes a helyzet :cry: :cry: :cry: . Egyszerüen már kész vok.
Hétfön ugye az uh-on azt mondták 20mm, befeküdtem kedden akkor meg érdekes mod 5mm volt (korai terhesség),aztán ma is voltam ma már azt mondta doki hogy asszonyom baj van :cry: na kész voltam egyböl. Azt mondja hogy vagy: a petezsák meg az embrió közt vér csomo van vagy az embrion van rendellenesség....ö lát valamit de nem biztos benne :(
Na most ehhez mit szóltok???
Az a legnagyobb baj hogy magándokira nincs pénz :cry: :cry:
Ja és köszi mindenkinek aki drukkolt nekem!!!
Ma haza jöttem saját felelösségemre,de csak hétvégére :(,hétfön mennem kell vissza...kész vagyok már ebbe a várakozásba..
Vendég
 


kírus minden oké lesz.....pesti vagy?ha igen hátha tudnék neked segíteni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Francesca: Szép hétvégét neked is!

Melisch: Akkor gyerünk LH tesztelni, hátha már van 2 halványság :wink:

Nita, én is így voltam, de közben dolgoztam általában délután, és mindenki akkor jött volna. :? Így nem tudtam összeegyeztetni, és abba is hagytam. Saját vállalkozásra meg nem volt pénz.

SZIJA KÍRUS!
Nagggyyyon drukkoltunk neked, hogy minden rendben legyen, de ezek nem a legjobb hírek sajna :( :(
Nagyon drukkolok neked továbbra is!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nitácska! Köszi :),nem pesti vok sajna :(
kedden még bíztam benne hogy minden oké lesz aztán ma megint elvesztettem a reményt :(
Vendég
 


Köszi Betty! Ari vagy :)
Vendég
 


kírus rendben lesz minden hidd el........most nehéz tudom.sajna ezt én is átéltem kétszer is tavaly......maga a pokol volt.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Betty: laptető!!!!!!!!!!!!! Nagyon szép menyasszony voltál :D Megesküdtem volna, hogy nem vagy több 26-nál :!: Simán letagadhatod a korodat---de titokban örülök, hogy nem vagyok egyedül---

Kirus: ajjaj, ez nem jó hír, sőt borzalmas.....kitartás, nagyon szorítunk neked és reméljük a legjobbakat, de tudod, ha valami baja van akkor jobb most, mint betegen.

Boganna: te is nagyon szép menyasszony voltál :)

Melisch: : itt sem esik a hó, de nem is baj. Téged is csak dícsérni tudlak a fényképek alapján. :D

Nitacska: jobban vagy? Máté mit csinál?

Francesca: : örülünk, hogy csatlakoztál hozzánk. Azt hiszem egyidősek vagyunk :wink:

Adiadi: nagyon remélem, hogy baba van a pocakodban! Nem teszek fel ciklusvonalzót, mert nem lehet követni a ciklusomat és nem is idegesítem magam miatta. Majd jön ha jönni akar :wink:

Dunakavics: neked is szorítok baba ügyben :wink:

királylány
 
 


betty halvány 2 csík az volt tegnap :lol: ma üllök és nézzem nem tudom mit mondjak. Csak a mult hónapi tapasztalataimra bizom és mondom, hogy -/+ között van. Nagyon erős a kontrol csik de nem jött azonnal ki előbb látható lett a teszt csik, aztán behalványodott a kontol csik és mig összepakoltam, rakatam a tüzre és visszajöttem erős lett a másik csik is. A teszten ugy irja a + eredményt kár 40 mp alatt le lehet olvasni de de a negatív eredmény megerősítése végett vári kell 10 percet és 1/2 óra mulva nem érvényes. A mult hónapban más tesztet kaptam a patikába de az igazi pozitivat tényelg 40 mp alatt leolvastam, ezért ez negativ remélem de párom holnap jönn még ha fáradtan is estére tuti lesz hancur!

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?