Új privát üzeneted érkezett!

jól időzítettem ezek szerint,h így kezdődik az oldal :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


ezt találtam, kell ezzel foglalkozni? bár szerda után akkor is mehet:
"Ezüst kolloid gyerekeknek: A jó minőségű ezüst kolloid oldat előírásoknak megfelelő alkalmazása számukra sem jelent semmiféle veszélyt. Ennek ellenére, a 3 év alatti korú gyermekek és áldott állapotban lévő kismamák inkább ne alkalmazzák."

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita,
köszönjük. :)

Bettina,
boldog 3.szülinapot Neked!
Kép
angi79
 
 

 
 

Lidike, Bettina, boldog születésnapot!
Vendég
 


Angi, mi volt ovival? :D

Nagyon örülök, mert sikerült foglalnom a torkos csütörtökre, egy szuper görög étterembe, már régóta el akartam menni. Nagyon csipázom a görög konyhát. Féláron meg pláne. :wink:

Velünk minden ok, mindenki jól. :)

Mentünk volna Kolpingba múlt héten, de sajnos ott még mindig van a hasmenős vírus, így lemondtam. Majd megyünk tavasszal, ha jó idő lesz. :)
Az utazási csekket pedig itt költöttük el: www.lspa.hu
Hmmmmmm, ilyen jó. :) :) :) :) :)
Vendég
 


Anita, Melittától úgy tudom, hogy az ezüstöt újszülött kórházi osztályokon is alkalmazzák már, járat tisztításra, és köldökcsonk ápoláshoz is. :wink:

És mi van Boti orrmandulájával? Szegényke. :(
Vendég
 


Én gyerekem még mindig alszik délután 2-2 és fél órát. És este is legkésőbb 9-kor kidől, alszik 7-ig.
Nem is panaszkodok. :wink:
Vendég
 


Lidi, Bettus!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Nektek! :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidinek és Bettusnak boldog születésnapot. :)

Eszti: Én tegnap foglaltattam kolpingba és mondta a hapi, hogy rengeteg jelentkező van az akciók miatt.
Üdülésicsekket is meg kell hosszabbítanom,mert most ugyi nem megyünk sehova és le fog járni augusztusig. 10%-ot vonnak le hosszabbításnál :?

Angi: ovi milyen?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita: én is kérdeztem már az ezüstöt és Melitta meg a vok is írta, hogy nyugodtan mehet,mert már újszülött osztályokon is használják. Szóval nyomasd :) Viszont, hogy melyik márka a jó, azt nem tudom, ezt is biztos tudják hamisítani sajna.
A laptetejért meg tök jól jött ki :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


na az ucsó mondat nagyon értelmesre sikerűlt :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidinek és Bettinának nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk!!

Kép

vas
 
 


Gyöngyi, tudom, hogy tele a Kolping, csak éppen 2 hete annyira tombol náluk a vírus, hogy mindent fertőtlenítenek, még a kilincsek is fertőtőlenítős gézzel vannak becsavarva... :roll: Hát így nem volt kedvem sok-sok pénzért ott üdülni. Két ismerősöm is volt ott, és mindketten kórházban kötöttek ki, az egyik egy hétig volt bent a gyerekével, de ők is elkapták. :roll:
Vendég
 


Jézusom Eszti, ne ijesztgess... :(
Mi is most foglaltunk a Kolpingba, mondjuk április elejére és a szokásos bioházat. De mondjuk enni meg fürdeni be kell menni... ez melyik vírus? A fosós-hányós??? Szerinted addigra elmegy? Még nem fizettem le a foglalót, ti úgy mondtátok vissza, hogy elbuktátok? Nekem ez a vírus a mumusom...

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


És honnan tudsz Te ilyen belső infókat? :shock: :wink:

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :)

Ovi: Ma már egyedül van bent Lidi. Fél 1-re megyek érte. Azt hiszem nekem nehezebb, de elfoglalom magam.
Négyen vannak a csoportban, akik most töltötték a 3-at, mind lány. Az egyikkel már nagy barátnők.

Eszti,
hát én se mennék így a Kolpingba. Azért a kényeztetés jó volt bizti. :)
Anita,
én csak 5 képet látok az iwiwen és ezek nem újak.

Szülinap: nagyon jól sikerült. Szombaton a Csodák Palotájában voltunk, amit csak ajánlani tudok. Lidi és apa nagyon élvezték. Tényleg érdekes és jól lefárasztja a gyerekeket. Vasárnap jöttek a nagyszülők, unokatesók. Kacsa alakú volt a tortája, a kívánsága szerint. :)
angi79
 
 


Barti, szerintem áprilisra bőven lemegy a vírus. Igen, a fosós-hányós.
Mivel kollégám két hete úgy jött haza, hogy egy hétig utána kórházban voltak, ezért tudtam. Meg egy másik ismerősöm is ugyanez.
Nekünk nem kellett foglaláskor előleget fizetni. Így aztán írtam nekik, hogy úgy tudom, van náluk ez a vírus, amit nem tudnak már 2 hete kiűzni, és visszaírt a kereskedelmi igazgató, hogy ők mindent megpróbálnak, de mivel folyamatosan megy a forgalom, jönnek újabb és újabb vírusosok, így nehéz fertőtleníteni mindent, de próbálkoznak.
Mi meg inkább lemondtuk.

De szerintem áprilisra minden ok lesz. Lehet, már most is az. Nem ijesztgetni akartam, csak leírtam, hogy mi miért nem mentünk múlt héten.
Vendég
 


Drága Lidi és Bettina!

Sok szeretettel köszöntelek benneteket 3. születésnapotok alkalmából!


( a tegnap nálunk nem ment a babanet) Kép
Vendég
 


Eszti: Ez tényleg nagyon durva. Én se vágtam volna neki így. A tumultust arra írtam, hogy tavasszal akarnátok menni :wink: Ti is bioházazni szoktatok?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Aha, eddig a bioházban voltunk (hogy mitől bio???? :D). Most a szállodába mentünk volna.
Vendég
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!!!!!!

Lidinek is nagyon boldog szülinapot így utólag!!!!

Mi is óvodázunk már, egy csoportba járnak Dorinával, kézenfogva mennek be a terembe, Bettina úgy viselkedik, mintha mindig is járt volna, eddig semmi gond :)

Bocsánat, hogy eltűnök néha, de hát ezer dolog van...

azért egyszer biztos újra aktív leszek!!!! :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Boldog szülinapot tőlünk is :D
Sorry, nicnsen sok időm... :(

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszti, persze nem ijesztegetésnek vettem... amúgy sajna a Kolping ilyen... mi nyáron, mikor egy hetet voltunk, akkor is taknyosan jöttünk haza. Mondjuk be is szóltam egy anyukának, akinek a gyereke olyan szinten beteg volt, hogy alig látott és csodálkozott hogy tiszta nyűg szegény... ott üvöltött az ovi részlegnél. :evil:
A barátaink akikkel voltunk már sajna nem úszták meg egy kis takonnyal, gyakorlatilag egész héten orrot szívtak, és lázat csillapítottak. :(

Istenem, már Lidi és Bettina 3 évesek!!!! :shock: :shock:
ISTEN ÉLTESSEN BENNETEKET LÁNYOK!!! :)
Angi! Tök jó, hogy Lidi is így szeret oviba járni! Mikor alhat már ott?

Na megyek, itt szakad a hó. Lőttek a sétánknak. :? Azért csak jobb egy tavaszi gyerek, csajok! Gyöngyi, Te nagyon jól időzítettél megint. :) :wink:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti:ez így volt betervezve :) Itt is szakadt a hó,már elállt. Mi mindig összeszedjük a taknyot ha nyaralni megyünk függetlenűl, hogy van-e járvány. Az utolsó 2 alkalommal haza is kellett jönnünk.

Eszti: biztos azért bio, mert vájogból van :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, aztán ennyiben ki is merül szerintem bio volta... :)
Vendég
 


Köszi Lányok!

Bartika,
szeptembertől alszik bent, mert akkortól csak egykorúak lesznek bent. Ovi amúgy juni 15-től van. Szóval mikor jön a tesó Lidi is itthon lesz. :)
Hát ma tényleg nem volt babasétáltatós idő.. :(
Tünde,
milyen jó, hogy a csajok együtt vannak és Bettus is tök ügyi. Hozz majd róluk képeket, ha lesz 1 pici időd!!!!

Minden ok volt ma, alig akart hazajönni. Holnap farsang lesz, napocska akart lenni. És jön hozzájuk a Kolompos együttes. :)

angi79
 
 


Kedves Boti,

nagyon boldog 3.szülinapot kívánunk Neked!
Kép
angi79
 
 


Boti, nagyon boldog szülinapocskát !!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
vas
 
 


Botinak nagyon boldog szülinapot kívánok :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Tünde: ezek szerint Bettusról sikerűlt levenni a pelust? Tippeket kérek :roll:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Botika, boldog 3. szülinapot!
Vendég
 


Botika!
Kép
Vendég
 


Melitta: dobnék egy pü-t, ha lesz egy kis időd kukkants rá. 1000 csók :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Rákukkantottam!

Azta!!! Megkezdődtek a szülinap hullámok!!!

LIDI, BETTUS ÉS BOTI! ISTEN ÉLTESSEN BENNETEKET!!!

Puszi,
Melitta

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Boldog születésnapot kívánunk, megkésve :oops: Lidinek és Bettinának! :D

Botinak is nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D

Képeket kérünk a bulikról! :!: :!: :!: :!:

Most csak ennyi, mert hulla vagyok.



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lidi, Bettus, Boti: boldog szülinapot!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket! Ma négyesben ünnepeltünk szerényen, mert mindkét csemete taknyol, köhög (na, jó, a Kicsi csak éppen, meg sztem őt túlöltöztettem sajna vmelyik nap eléggé ki volt melegedve, mikor behoztam a babakocsiból). Hétvégén nagyszülőkkel. Picit sajnálom,h kimaradt a bölcsiben a buli, de majd jövőre az oviban.

Angi, Lidi szuperügyes! És egyből farsang, buli... jóvilág! :D

Tünde, Bettus is! Jó,h így szeretik az ovit.

Edit, mitől vagy hulla?

Eszti, mi van a karatéval? Nyomjátok?

Áttöltöm majd a képeket és hozom a születéskori, 1-, 2- és 3. szülinapi képeket. Hozzatok már majd mindannyian, jó? Legalább nézzük meg, hogy változtak évről-évre. Annyira hihetetlen,h már ilyen nagy gyermekeink vannak, nem? Még most vártuk őket nagy - nagy izgalommal. Mindig elfog a nosztalgia, mikor a szülinaphoz érünk, leperegnek megint a születést körülölelő képek.

Szép estét!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lidi, Bettus, Boti!!! Kívánunk Nektek mi is nagyon nagyon boldog 3. születésnapot!!!

Betegeknek jobbulást!

Angi, Tünde, örülök hogy ügyesek a kis ovisok! Csak így tovább!!!
Vendég
 


Drága Boti!

Isten éltessen szülinapod alkalmából!


Anita!
Várom a képeket!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Kedves Lídiák, és Lívia!!!! :D :D

nagyon boldog névnapot!!!

Kép




én is várom a szülinapi képeket Botiról :D
Edit, miért voltál hulla? Tegnap én is 9-kor lefeküdtem, nem bírtam tovább... :roll:

Angi, Tünde, de jó, hogy szeretnek oviba járni a csüntök :D

na, pusszancs
vas
 
 


Boti: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Lidi, Livi: boldog névnapot!


Gyöngyi: azért még most is előfordul, hogy becsurog, a kaki meg még többször bugyiban landol (szerencsére esténként...)
nem kap pellust és kész, csak éjszakára.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Lidik és Livik: boldog névnapot :)

Tünde: ez is egy megoldás :) Asszem most már megvárom a kistesó születését, egyrészről már lehajolni se nagyon tudok, hogy feltakarítsam a pisit,másrészt meg ha sikerűlne leszoknia, a kistesó érkezésekor lehet, hogy kezdhetném előről az egészet.

Edit: sikerűlt pihenned?

melitta:köszi mégegyszer, még lehet, hogy zaklatlak a témában :)

Bartika: írtad, hogy mindig ugyanazt a házat veszitek ki. Van különbség a házak között, vagy csak az elhelyezkedése miatt?
Mi pl. az Erzsébet-házi apartmant kérjük, ide nem hallatszanak be a játszótéri zajok meg a harangozás :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke, Livi,

boldog névnapot Nektek!

Köszönjük a névnapi köszöntéseket, mi egyébként nem tartjuk most, de mindenki ilyenkor köszönti. :D

Anita,
ez jó ötlet, teszek majd fel ilyen volt - ilyen lett képeket. Jobbulást a náthásoknak!
angi79
 
 


Sziasztok...
Lidi, Bettus, Boti!!! Isten éltessen benneteket! Nagyon boldog 3. születésnapot!!!


Hú már elkezdődik a harmadik szülinapos özön... azért ez nemsemmi... és főleg az, hogy még mindig így összetartunk! Nagyon jó csapat jött itt össze három éve! (illetve már lassan négy...)




Rólunk: csak gyors bekukk a dobozhegyek alól, nemtudom mikor tudok legközelebb jelentkezni... szombaton költözünk ha esik ha fúj, igaz semmi nem jön össze... nincs szinte senki segítségünk... ráadásul a leendő bérlőt nem érjük utol. Utoljára Tihanyból beszéltünk múlt héten, hogy ő most valami konferencián van kedden hív szerdán szerződést kötünk, azóta se kép se hang... nem veszi fel a telefont nem válaszol az emailre... már komolyan aggódunk miatta... ismeretlen számot se vesz fel. Viszont jelentkeztek még érdeklődők ma is jönnek lakást nézni már ami látszik belőle...
A gyerekekkel minden nap a Budaiban dekkolunk... kezdtük hétfőn ügyelettel mert Áron fuldokolva ébredt... jól betojtunk.. persze jól megkaptam, hogy "anyuka nem kell minden köhögéstől megijedni" Igazán nem vagyok az az orvoshoz rohangálós, de ettől megijedtünk. Másnap tüdő röntgen... hála Istennek nincs tüdőgyuszi csak bronhitisz... Andor betegebb.
Tegnap Veseügyben ugyanott... Andornak vacakok lettek a leletei... kicsit betojtam öcsém ugyanis vesebeteg volt... ismételni kell a vizsgálatot... persze ma nem sikerült pisit produkálni, illetve igen de a pelusba ment. Nemtudom próbáltatok-e már babát abba zacsiba pisiltetni... hát nekünk eddig nem volt nagy sikerélményünk, pedig fiúval elvileg könnyebb.

Holnap Ádám lemegy festeni holnapután cuccolunk... ha valaki esetleg jönne segíteni, ne fogja vissza magát...
:wink: :roll:


Tegnapra anyós szervezett nekünk egy színházat!

Hát zseniális volt... kár hogy alig láttunk a takonytól! Mindenkinek nagyon ajánlom a vidám színpadon.

Ájlávjú
http://www.port.hu/pls/th/theatre.direc ... _cntry_id=

Mi szerintem a legjobb szereposztást fogtuk ki:
Vári_Kovács Péter (olyan mint a vészhelyzetes Kovács doki és szerintem zseniálisan játszott)
http://hoppart.hu/tarsulat/vari-kovacs-peter/


Radnay Csilla
http://hoppart.hu/tarsulat/radnay-csilla/

Balogh Anna
http://baloghanna.gportal.hu/


Simon Kornél (Odeon filmmagazin műsorvezetője)
http://www.centralszinhaz.hu/t0simonkornel.html


Harangi Mária rendezte, anyukám barátnőjének (aki szintén Mária) a lánya. Nekem csak ő volt mindig a másik kismarcsi.
http://www.szinhazajanlo.hu/alkotoadatl ... melyID=468


Egyszóval szerintem nagyon jó... ajánlom ha jól akartok szórakozni! :)

Kép


Süsü a József Attilában is Harangi Mária rendezés:
http://www.szinhazajanlo.hu/eloadaslap_ ... arabID=826


No megyek Ádám nemsokára hazaér a dobozokkal (alig lehet összevadászni párat a nagyáruházakból...) és ha itt talál :roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hű Gyöngyi
Ez már nagyon finis! :shock: :shock: :shock: :shock:

Egy hét és már nem is koraszülött!
Mire legközelebb jövök lehet már meg is lesz! és lehet gratulálni!

Sok erőt és örömet a végére!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gyöngyi! A bioházak régen 2 vagy 3 hálószobásak voltak, ennyi a különbség, meg a felszerelés nem pont egyforma. De mára már csak 3 hálós van (a két hálós úgy volt kettő és ezért olcsóbb, hogy egy szobát becsukva tartottak, ott voltak a tulajok cuccai). Mert hogy ezek német tuljdonban vannak ezek a házak. :roll:

Az Erzsébet ház az más nem? Ott szobák vannak és nekünk az kicsi lenne... :roll:

Isten éltessen minden szülinapost!!! :lol:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


mamacka: jó pakolást, remélem előkerűl a bérlőtök. Sajnálom, hogy nincs segítségetek, 2 gyerekkel meg főleg rázós lehet.

Barti:Az Erzsébet-házban kis-és nagy apartmanok vannak. A kicsi 1 szoba+nappali főzőfülkével, a nagyban meg asszem 2 háló és 1 nappali van, de ebben még nem voltunk. Most azon filózok, hogy a befoglalt apartmant inkább bioházra cseréljük. Az mégis csak szellősebb lenne. 4 főre is ki lehet venni?

melitta: megfűztem Apát :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Kedves LIDI, LIDKE, LIVI!!!

Nagyon boldog névnapot Nektek!!!
Kép


Angi, akkor mikor tartjátok? Van máskor is Lídia nap? Ovi továbbra is ok?

Mamacka, drukk Nektek! Fiúknak jobbulást! És lehet tudni, mik merülhetnek fel problémaként Andornál?
(Gyöngyinek még 2 hét,h ne legyen korababa... mi így jártunk :( )

Áááá, mennem kell, Boti csak engem követel. Lehet, erélyesebbnek kellene lenni, de így is sokat vár ügyesen, míg Emmát intézgetem.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!


Lidi, Livi! Nagyon boldog névnapot nektek!

Köszönöm a köszöntéseket!

Mamacka!
Szerintem ne várj a bérlőre, ha akad valaki, aki kivenné, add ki! Talán jobb is így, hiszen ez nem volt egy korrekt valaki, ha csak úgy eltűnt!
Fiúknak jobbulást, és persze Nektek is! Andorral voltatok hasi UH-on? Ott nem láttak elváltozást a veséjében? Drukk, hogy ne legyen semmi komoly baja! Írj majd, ha van eredmény!
Dobozokat a kisebb közértekben szerintem könnyebb szerezni, de a tuti hely az lenne, ha Anyukád megkérdezné a munkahelyén a raktárosokat! Nekünk legalábbis az Örs vezér téri rendelő raktárosai adtak egy kisteherautónyit. :wink:

Anita!
:wink: Én is mindig ezt szoktam mondani, amikor Keve engem akar (bár nálunk sajnos ez ritka, esténként általában Attilával akar bebújni :( :wink: )

Angi!
Mikor van még Lídia?
Kolompos??? :shock: Ez magánovi? Milyen volt a farsang?

Tünde!
Jó hallani rólatok! Lányok édesek lehetnek, ahogy kézenfogva mennek be, én mindig elérzékenyülök, amikor az én kölkeim mennek valahol kézenfogva. :wink:
Vizsgákkal hogy állsz? Az idén már végzel? Mikortól lesz üzleted?

Gyöngyi!
UH mikor lesz? Lassan kezdek izgulni én is! :wink:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt!
Anita,
ovi ok, csak fárasztó neki. Ezért ma nem megy, folyik az orra is. Boti milyen ügyi, hogy vár türelmesen. :) Hogy van Emma?
Lidke,
állami oviba jár Lidi. :) Lídia névnap az utónévkönyv szerint van még, de a naptárban csak feb. 12 van. A farsang tetszett neki, csak nagyon sok volt, túl sok élmény egyszerre. :) Keve apás nagyon? Kiváncsi leszek, hogy majd a fiunk is az lesz e.
Mamacka,
kitartást Nektek és sok sikert az új helyen! A gyerekeknek jobbulást!
Gyöngyi,
lassan indul az NST. :) Lehet, hogy Lili inkább a nyáron válik szobatisztává, de akkor egyik percről a másikra. Ez nem baj, nyugi.

Na teszek akkor pár képet.
angi79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?