Új privát üzeneted érkezett!

Na, úgylátszik velem is azt játsza a net, mint tegnap Bikfyvel :roll:

i.kata
 
 


Timejka

Muszály hagyni magam, mert rám fér egy kis fogyás... :wink:


Kata

Nem tudok belépni a Freemail-be! :cry: :cry: Pedig már nagyon kivi vagyok a képekre! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,

akkor tessék futkározni kérem szépen, így, hogy tegnap csak apa dolgozott :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Kidobál ez a sz*r! :twisted: :twisted:
Nektek rendesen működik a babanet :?: :!:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


A freemail nekem is sokszor nem jó.

Dy
Akkor hajrá. Azért vigyázz magadra, óvatosan fussál, picit ne rázd majd össze. :lol:

Kata
Könnyű a gépre fogni. Mármint azt, hogy ismétli az üzenetet. :lol:

timejka
 
 


Halihó Mindenkinek!

Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem. A mh-en valami miatt nem tudok belépni a babanetre, lehet, hogy kiszúrták, hogy munkaidőben is írogattam, és letiltották. Remélem nem azonosítottak be, mert az most ciki lenne. Nálunk nagyon utalják azokat a nőket, akik szülni akarnak! Hát nem felháborító, hogy 30-35 éves nők végre szülni akarnak! Miután 18 éves koruk óta dolgoznak egyfolytában!?

Most este főztem egy kis carbonarát, és még a tészta főtt, visszaolvastam, amit írtatok.

Hát nem hiszitek el, de este 9-kor már teljesen elájulok, pedig korábban éjfélig simán tévéztünk a párommal.

Zsuska!
Egy hét múlva ANYA LESZEL! :lol:
Nagyon izgulok érted, szorítok majd ezerrel !

Bumi!
Nagyon- nagyon sajnálom. Bízzatok a következő hónap sikerében! :cry:

Melisch!
Sajnos én sem tudok segíteni, én a pesti Kaáliba járok.

Vius!
Ha még 2-3 napig nem jön meg, próbálj még egyet tesztelni a reggeli vizeletből.
rodina74
 
 


Monic

Ma is ő fog! :lol: Én már kifutottam magam!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek most ébredtem fel!:) Úgy bealudtam délután ruhástól, hogy azt sem tudtam hol vagyok. Az előbb rázott fel a férjem, hogy héééééééééé! (biztos a sok meló miatt vagyok mosott sz.......)

Timejka, láttam a lépeket, nagyon csinike vagy!:) A párod is jól néz ki és Bence is nagyon helyes kissrác!!!!

Dy, nagyon dícséretes, hogy futottál!!!! Irigyellek érte. Én már egy ideje nem bírok sportolni, alig van valamennyi erőm....

Zsuzska, drága, sok sikert kívánok és jó élményeket, várjuk az sms-eket!!!!:)))
Vendég
 


twist: Én amikor csináltattam a köldökpiercinget, akkor mondtam a pasinak hogy pocakpiercing lesz. Nincs jó hasam, de nekem tetszik. Valami olyan a gumis megoldás, hogy a hátsó része nyúlik. Szerintem egy idő után beforrna, mint a fülnél, nem? Nem csináltatnám meg mégegyszer, nekem is fájt vagy 1 hónapig. A hugom meg a szúrás utáni napon tornaversenyen volt! Ilyenek a fiatalok :D Majd megkeresem a gumis megoldást.

dita: Sajnálom, hogy a párod ennyire nem érti a dolgot. És az asszisztencia meg mondjon le! Nem kell a dumája, csak írjon papírt! Szerencse, hogy az én dokim még az uh napjára is kiír.

timejka: És te hová szeretnél tetkót? És mit?

linacska: Szerintem nem rossz, ha az embernek van fia is és lánya is, mert nyitottabb mind a két nem felé. Annyira irigyellek.

bumi: Sajnálom a dolgot.

zsuzska: Ügyes legyél, nagyon várjuk a családot haza.

A nőgyógyászom nekem is jóképű, de már elég rég voltam nála. Azt mondta, hogy terhesgondozásra vár vissza.



vicky79
 
 


Rodina

Jó, hogy jelentkeztél!

Twist

Te kis álomszuszék!!!!!!!!! :wink: :wink: Mit fogsz csinálni éjszaka?? :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
engem beenged. Elvileg meg kell kapnod, mert nekem nem jött hibaüzenet. :roll:

Timejka,
de látod milyen profi vagyok? Szó szerint meg tudom ismételni a mondandómat :wink:

i.kata
 
 


Szia Rodina!
Hány hetes is vagy?Elég érdekes felfogás. A nőnek szülnie kell, mert ez a normális és gerek nélkül nem élet az élet.

timejka
 
 


Dy,
mindjárt elküldöm a képeket priviben, ok?

i.kata
 
 


Kata

Ok

Csajok, azt hiszem nekem van a legjobb főnököm a világon! Nem szól bele semmibe, és még gyereket is szeretne, teljesen megért! :D (de csak azért mert a magam főnöke vagyok, na jó néha a párom is főnökösködik... :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


A köldököm pár nap alatt beforrt az orroból reggel kivettem a kis pókot és estére már félig beforrt. Az orr gyógyul a legjobban az összes testrész közül.

A fehérvári dokim elég jóképű, de a szegedi Kaálissal nem veheti fel a harcot. :D

KATA
Azt hittem ma te vagy tudathasadásos! :wink:

RODINA
Ezt én sem értem! Tőlem is számtalanszor megkérdezték minek akarok gyereket.
33 évesen talán már ideje lenne nem?

dita75
 
 


Dy,
magad főnöke vagy? :lol: Mit csinálsz?

i.kata
 
 


Kata
Tényleg nagyon profi vagy. Én mostanában azt se tudom, hogy 10 perccel ezelőtt mit mondtam, mi történt.

Vicky
Még gondolkozom a tetkón. Ngyon régóta akarok, aztán terhes lettem, aztán elmaradt és most megőrültem. A derekamre nonfiguratívot. Ha esetleg érdekel, akkor holnap felteszem a képet, amit kinéztem. De most mindenképpen megvárom, hogy megjön a bajom vagy sem. Ha megjön, akkor lehet, hogy csináltatok.

Főztem fini gulyáslevest és lángost. És nagyon álmos vagyo és még kb. 1 órát fent kell lennem, mert a Bence 9-fél10 körül alszik. Ja és még teregetnem kell.

timejka
 
 


Dita,
néha én is azt hiszem, hogy tudathasadásom van :lol: De addig még nem lehet nagy baj, amíg ezt beismerem :wink: :roll:

i.kata
 
 


Timejka!
Ó még nagyon korai a terhességem.
Hivatalosan elmúltam 4 hetes, majdnem 5, de ténylegesen pont ma vagyok 3 hetes!

Hát, a mh-en a vezetők férfiak, őket biztos nem anya szülte!
Meg az ő gyereküket is biztosan a gólya hozta.
NA mindegy! Csak nagyon ki vagyok ezen akadva. Ma is az egyik gyedes anyukára tettek megjegyzést, hogy hát igen, elment szülni és otthon van a gyerekkel! És olyan képpel mondták, hogy kinyílt a bicska a zsebembe. Majd nálam is biztos menni fog a száj húzogatás, de hát nem érdekel.
rodina74
 
 


Timejka,
nem fogod megbánni? Nekem több ismerősöm is megbánta, láttam olyat aki le akarta szedetni lézerrel, de olyan csúnya lett a helye. :roll:
Derékra elég nagy tetkókat szoktak csinálni, nem?

i.kata
 
 


Timejka,
bízom benne, hogy neked is bejön a "babajelölt". Nekem nagyon bevált. Vagy a párnám alatt a kis üzenet, vagy a kineziológus, vagy egyszerűen csak eljött a mi időnk :lol:
Március 18-án fog kiderülni Pötty neme, akkor megyünk 4D-re.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


timejka: Persze küld el a tetkó képét. Nekem az avataros babád is tetszene tetkóba. Meg nagyon tetszik a kis ördög.



vicky79
 
 


Én mindig is nagyon szerettem volna tetkót. nekem nagyon tetszik, csak attól félek, hogyha egyszer elkezdem, akkor nem egy lesz, hanem biztos, hogy többet csináltatnék, és nem lenne megállás.
Nagyon szerettem volna köldök piercinget, csináltattam is, de nem bírtam, iszonyúan begyulladt, meg minden. Mondjuk alapból nem bírok mást, csak az aranyat. Benőtt, elmúlt a heg, és kb, 1 évvel az előző után újra szúrattam, és arany piercinget rakattam bele. Hát azt sem bírtam. Pedig iszonyúan tetszik nekem. Úgyhogy másodszor sem jött be. De ma már valahogy nem bánom. A picuri miatt.

Jaj!
Köszönöm a könyv ajánlatokat! Meg is rendeltem egy pár könyvet. valószínűleg hétvégén már olvasgathatom őket!
rodina74
 
 


Kata


Köszi a képeket! Nagyon tetszik minden!

Foglalkozásunk: vállakozunk..... :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Tényleg, szedett vagy szed valaki omega 3-at?
rodina74
 
 


Dy,
azt gondoltam, hogy vállalkoztok, ha a magatok urai vagytok, de lehet tudni mivel vállalkoztok? :lol:

i.kata
 
 





vicky79
 
 


Egy fél percre nem figyelek oda és annyit írtok, hogy nem győzöm olvasni :lol: :lol: :lol:

Rodina,

én nem szedtem soha az omega3-mat, igazán azt sem tudom, hogy mire való :oops:

Timejka,

régebben én is szerettem volna tetkót, aztán kimaradt az életemből, mostmeg már nem hiányzik.
De ha szeretnél akkor csináltass :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Azt mondják, hogy sokkal okosabb és kreatívabb lesz tőle a baba. Már gyerekeknek is lehet kapni, pont ma láttam a gyógyszertárban.
rodina74
 
 


Rodina,

ezt még nem is hallottam. Kérdezd mad meg a dokid, hogy ajánlja-e a szedését, és ha igen akkor hajrá. :wink:
Én csak úgy magamtól semmit nem mertem beszedni, mindent megkérdeztem a dokitól, a szülésnél segítő homeós bogyókat meg a szülésznőtől.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


RODINA
Nekem is begyulladt, még az orvosi fém úgyahogy, de inkább kivettem, mert nagyon fájt és nem akartam egy olyan dolog miatt szenvedni amit úgy sme lát senki rajtam és a páromon kívül mert nem lenne ízléses a ngy hasamat mutogatni!

Én szedtem omega 3-t mert tavaly a laparom előtt kiderült, hogy magas a koleszterinem! :roll:

dita75
 
 


Monic, valóban igazad van. Úgyis megyek a dokimhoz hétfőn, addig nem kezdem el szedni, és majd rákérdezek. Terhességi vitamint se szedtél?
rodina74
 
 


Kata

irtam privit

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Tényleg!

Ki, milyen terhességi vitamint szed?
rodina74
 
 


Rodina,

a terhességi vitamint nekem már a lobik előtt 2 héttel el kellett kezdeni szedni, a doki tanácsára. Régebben volt, hogy szedtem, de aztán abbahagytam mert a 3 év próbálkozás alatt sok lett volna :wink:
A terhességi vitamint bevallom, hogy a 20. hétig szedtem, azóta nem, mert mondták, hogy nagyon megnöveli a baba súlyát, és Danikát így is 4 kg körül várjuk, így nem mertem tovább szedni. Viszont azóta igyekszem rengeteg zöldséget gyümöcsöt enni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina

Anno én gravidát, folsavat, és magne b6-ot szedtem. Most csak e vitamint és gravidát kell szednem. A barátném most terhes, neki már valami konbinált bogyót kell szednie, amiben benne van minden. A nevét sajna nem tudom.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina,

én a Gravidát szedtem, azért, mert nekem egyik pajzsmirigyemet kiműtötték és a Gravidában több jód van mint az Elevitben, emiatt a pajzsmirigyemnek is jót tett.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


dita: Én meg úgy vagyok vele, hogy nekem nagyon tetszik és akinek meg nem, az nem nézi. Persze a huginak sokkal jobban áll, végülis én csak a kísérleti állat voltam, ha nekem nem lesz tőle bajom és nem fáj, akkor neki is engedik anyuék. De most megint kedvem lett újat venni, mert tök jók vannak az oldalon.



vicky79
 
 


A folsavat én is szedtem a 12. hétig, a MagneB-ot ma is szedem, a 37. héten hagyhatom csak abba.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Hát igen, én is amiatt aggódom. Annak idején én is vasgyúróként születtem, a párom sem egy vékonyka alkat, és ha még erre vitamint is szedek, akkor már lehet, hogy kis elefántom lesz.
rodina74
 
 


Monic,
a MegnaB6-ot miért kell ilyen sokáig szedned?

i.kata
 
 


Én lépek, mert ezen a héten még egy éjszakát sem tudtam végigaludni......
........... nekem ezek a homeos izék sem nagyon válnak be...... még carabbul vagyok mint eddig..... :(

Beadom a szurrancsot aztán megpróbálok aludni.

Kép

dita75
 
 


Dita,
jó éjt!

i.kata
 
 


Csajok

Köszönöm hogy gondoltok rám, rám is fér nagyon. Linácska, nem altatnak ébren leszek, spinális érzéstelenités lesz.


Ditus, irj majd vagy hivj ha bent vagy a kórházban, ha nem veszem fel visszahivlak mert leleszek halkitva.


Moncsi drága, hasonló szépeket és jókat kivánok, Irj mindenképp mi van veletek és DAnikával, nagyon könnyű szülést kivánok Neked.


Csajok, köszönöm hogy vagytok nekem és mindenkinek ezt kivánom, hogy itt álljon egyszer a célegyenesben, és a kezébe tarthassa végre a gyermekét mert mindannyiunk példája az, hogy soha nem szabad feladni, bármilyen is a körülmény. Oroszlánnal egy hosszú, kemény utat jártunk végig, ő döntött hogy marad, és egy életen át hálás vagyok érte neki ezért. Ma egésznap egy mondat ját a fejemben, amikor Dániában egyetemista voltam a szobámban a falon egy mondat volt kiszegezve és éveken át ezt néztem. Az állt rajta: Egyetlen út sem hosszú ha a végére érünk! Most is ezt érzem, és mindenkinek ezt kivánom, hogy ezt érezze, egy utolsó 2:1 egyben képpel búcsúzom tőletek, kb 12-13 nap erejéig.



Kép

Kép
pgsuska
 
 


Hát, jó is hogy felvetettem ezt a témát, mert akkor ezt is meg kell beszélnem a dokival. Gondolom a vérvételnél most azt is megnézik, hogy hogyan állok ásványi anyagokkal és a vitaminokkal.
rodina74
 
 


Rodina,

a terhesség első felében érdemes szedni mert a létfontosságú szervek kialakulásához elengedhetetlen, bár van olyan barátnőm akinek az orvosa nem támogatja a terhességi vitamin szedését mert a doki szerint többet ér ha sok zöldség-gyümölcsöt eszik.


Ditám,

azt hiszem, hogy a neten keresztül kaptam egy kis náthát tőled, egész nap tüsszögtem és most megintult folyni az orrom is, azt hiszem nem úszom meg... Nem hiszem el, hogy a terhesség alatt engem minden nyavalya utolér :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita

Jó éjt!

Zsuzska

Könnycseppet csaltál a szemembe a megható soraiddal! :) Vigyázz nagyon magatokra, és várunk vissza!!!!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Zsuzska: Jó szerencsét! Vigyázz azért magatokra még ebben a pár napban!

Többieknek jó éjszakát! Megint csak visszaolvasni volt időm. :(

hofeherke
 
 


Zsuska!

Ezer puszi neked! Vigyázz magadra!
Egyébként nagyon szép a pocikád még mindig!

Jó a mondatod is, ellopható?
rodina74
 
 


Mara

Jó éjt Neked is!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: