Új privát üzeneted érkezett!

ilyeneket én is adok neki egy keveset,valahogy tök ügyesen elnyamnyogják,mondjuk Lort azt se zavarja,ha nem málik szét a szájában simán benyomja a füstölt csülköt :) ,na ebből persze csak 2 falatot kap,olyan nagy zabás,hangosan kiabálja"nyam-nyam" !!! annyira imádnivalók ezek a kis szarosok
Vendég
 


Sziasztok,

Niki, mennyi mindent tud már Réka, hihetetlen ügyes, Kolos még semmit nem mond. neki univerzális szó az ava, adja, aja, baba.
Neked meg kitartás, ez már a vége, mindjárt a kezedben foghatod a kisfiad.

nyafi, gratula az örlőhöz!!! és hogy nem szenvedett vele, tök jó.

hunci, foghoz erőt, és durva mennyibe kerül. fogorvosnak kellett volna mennünk, nem lenne gondunk az anyagiakkal. :roll:

Kolos hihetetlen nyűgös már 4. napja...megyek mert itt lábatlankodik.
snooopy
 
 


én adok darabosat neki elég rég óta, kb 8 hós kora óta, hogy szokja, kezdetben öklendezett, aztán szépen rájött hoyan kell csócsálni a nemlétező fogaival :lol: azóta a turmixoltat el sem fogadja.

Hunor megint beteg, 39,3 volt doki, vagy rubeola :shock: vagy 3 napos láz.

fogdokihoz ma nem megyek, ma csiszolta volna a fogam, még jó hogy a gyökérkezeléses próbatömés bírja, nem akarom itthagyni 2 órára a fiam az apjával, megörülnék a dokiszékben, hogy mi van, így a fájdalom elnapolva péntekig.

Snoopy, ja, én is ezt mondtam, köv életemben is dr leszek csak akkor már fogdr
Vendég
 

 
 

Szegény Hunor. jobbulást neki. és csak láza van, már tünet nincs?

ja, darabos kaja, kolos is elég régóta kap darabosat, először kis kenyérhéj, vagy babapiskóta ami elolvadt a szájában. most már leveseket eszik, nem turmixolom (ma pl. karfiollevest), krumplit simán mikróban grillezve, evett már kézzel tésztát, ez a kedvence, mert akkor trutymákolhatja. :lol: én meg mosogathatom az egész konyhát, etetőszéket. :roll:
snooopy
 
 


Hunornak jobbulást kivánunk mi is!++++

Vivi is eszik darabosat,jó neki 10foga van,de mikor nem volt ennyi már akor is szépen ette!

Niki fogsz még pocakos fotót felrakni,ugye?? :D

Kép
aniko...
 
 


Hunci nálunk is három napos láz volt. Mit mondott a doki, miért gondolja, hogy rubeola lehet? Beszéltem Ciccel, már jól vannak, betegek voltak, baba is jól van, majd jelentkezik nemsoká, csak még pakol!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Réka köszöni szépen a dícséreteket..... :oops: Tényleg nagyon ügyes és okos :oops: :lol:

Tegnap voltunk dokinál....háááát....sajna nyitva van a méhszájam bő 1 újjnyira.....és rövidültem is cx2100 :( Szorítsatok hogy még 3-4 hetet húzzunk ki!!!!Egyébként tök érdekes mert én alig érzem hogy keményednék :roll: Mondjuk Réka popóját emelgetem meg hajolgatok elég sokat amit nem lenne szabad!Na és mit mondott a doki pihenni kell!!!Mondom jó egy 14 hónapos gyerkőc mellett pihenjél máááárrr :? Egyébként Kornél 2500 gr körül van szóval nem is lesz óriásbébi :)

Aniko...igen még tervezek 1 pocakképet 36. hetit mert Rékával is akkor készült....és majd felteszem összehasolítani :)

Örülök hogy Cicussal minden ok :)


Puszi
Niki
Vendég
 


az én fogaim épségben megúszták a terhességet és a szoptatást, de ahajam már több mint 1 éve hullik,csoda,hogy van még,mert minden mosáskor 1 maréknyi is kijön :( szedtem terhes,szoptatós vitamint,most 2 hónapig vasat B vitaminnal,vmi komplex, de nincs javulás !!!! :((((
nem tudtok vmit ajánlani ?

nekem amikor elfolyt a magzatvizem, 1 ujjnyira voltam kitágulva :) és így 9 nappal korábban szültem, te niki mikorra vagy kiírva ?
nem lehet semmi 14 hónapos mellett terhesnek lenni :) egy hős vagy !!!

Puszi
Vivi

nem tudom hova tűnt a vonalzóm,tavaly még megvót !
Vendég
 


az én fogaim épségben megúszták a terhességet és a szoptatást, de ahajam már több mint 1 éve hullik,csoda,hogy van még,mert minden mosáskor 1 maréknyi is kijön :( szedtem terhes,szoptatós vitamint,most 2 hónapig vasat B vitaminnal,vmi komplex, de nincs javulás !!!! :((((
nem tudtok vmit ajánlani ?

nekem amikor elfolyt a magzatvizem, 1 ujjnyira voltam kitágulva :) és így 9 nappal korábban szültem, te niki mikorra vagy kiírva ?
nem lehet semmi 14 hónapos mellett terhesnek lenni :) egy hős vagy !!!

Puszi
Vivi

nem tudom hova tűnt a vonalzóm,tavaly még megvót !
Vendég
 


Vivi nekem egy adag lenkei vitamin hozta helyre a hajam...

Kép
nyafi
 
 


köszi nyafi,megprópálom
Vendég
 


Niki szorítunk érted, a babóért h még benn maradjon.

kobuki, a hajam nekem is megsínylette a szoptatást, de ahogy abbahagytam, redbejött. de olyan vékony szálú lett. nem tudom miért. mintha semmi nem lenne a fejemen, lelapul. :cry:
snooopy
 
 


Megyünk wellneselni. Április 3-5-ig. Hotel Lővér, aki kapott bababónuszost, az tudja, hogy ahhoz is van kupon, meg még Tempo egészségpénztárra megyünk, úgyhogy 34000 lesz…Nagyon gyönyörű, bekészítenek a szobánkba rácsos kiságyat, lesz etetőszék, van játszószoba, meg nagy medence…

Kép
nyafi
 
 


és hol van ez a hotel ? még nem halottam róla.
Biztos nagyon jó lesz ,én is annyira vágyom rá,hogy a kis családommal elutazzunk, annyira jó 3masban....
Vendég
 


Sopron!!!!

Kép
nyafi
 
 


Abigél nem aludt csütörtök éjjel vagy két órát, meg elötte két nappal másfelet éjjel. Már mindent kipróbáltam. Az a baj, hogy tudom, hogy a foga miatt ébred meg, aztán nem tud visszaaludni. Már kinn van 3-nak a hegye, úgyhogy egyik napról a másikra 9 fogu lett. De az a problémám, hogy mikor felkelünk jaj biztos ez fáj, az fáj, bekakilt, foga jön, éhes, szomjas…szereti a felpörgetett szüleit és attól félek, hogy hozzászokik az éjjeli bulihoz, tehát sírni kéne hagynom, de közben meg sajnálom is, mert bizti a fogával indul a dolog…Szerintetek mit kéne csinálnom? Most estére adtunk neki panadolt, végigaludta az éjjelt. Adjak neki minden este, míg ki nem jön a szemben levő másik 3 fog is? Ja, mert hogy egyszerre 6 jön…

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

..nem jelentkeztem pár napja...
3 napja beteg vagyok (szédülés, nátha, köhögés, fejfájás, láz is volt..)
...de már gyógyulgatok!

Levi jól van, 10,3 kg és 77 cm és már 10 fogunk van. ( a két új fog sem viselte meg :P )
Rengeteget beszél és még most is csak rohangál egész nap..
Már azt is mondja, hogy kettő (= tetn)..
Szerencsére Ő még nem beteg - remélem nem is lesz az.
3-án megkapta a 2. Pneumo szurit. Másnap lázas volt. :?

Remélem Hunor már jól van.

Cicc
Jó pakolást!
Gyere, ha tudsz és mesélj - milyen kismamának lenni? :wink:

Niki
Szorítok, hogy még bent maradjon pár hetek a tesó!

Nyafi
Nem tudom, hogy mi segítene Abigélnek..
Ha pl. bekened meddig tud aludni?

Manónak úgy jött ki a két új foga, hogy észre sem vettük :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia:örülök h Levinek is úgy jött ki a fogai,h észre sem vettétek!Nekünk eddig mind a 10 úgy jött ki h észre sem vettük!Kopp-Kopp-Kopp!Úgyhogy én se tudok tanácsot adni nyafi! :cry: :cry:

Abigélnek Boldog Névnapot!Ha most ünneplitek! :oops:

Kép
aniko...
 
 


Most ünnepeljük, köszönjük! Máskor sztem nincs is Gigi nap. Eddig ő se szenvedett sokat, a borostyánlánc segített. De ezek a nyamvadt őrlőfogak...

Kép
nyafi
 
 


Na van babanet végre.Egész nap írni akartam Giginek :evil:
Giginek boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyafi, ötletem sincs, eddig ilyen gondom nem volt.

Képzeljétek, ma úgy döntöttem, terrorista leszek, anyu tanácsára.
Szóval apával egymással szemben leültünk a földre, és a gyereket egyenesbe állítva elengedtük és mondtuk gyere apához, anyához és jött és baromira élvezte!Jó, mi állítottuk fel és úgy indult neki, de akkor is, valami....és ééédi felemeli mindkét kezét a magasba,és úgy megy, tipeg felénk.Vajon így ad magának lendületet vagy egyensúlyt?Nem tudom, de véééégre tipeget :lol: mégha csak így hogy segítjük.
Vendég
 


nyafi, ha már földrajzi ismereteimet bővítjuk:mit jelentenek a Lővérek ,?dombokat vagy vmi hasonló természeti adottságokat? vmi ilyesmi rémlik vagy hülyeség?

Lorin is néha megébred a foga miatt, csak amiatt sír fel éjjelente kb.2-3 napig tart nála. Amikor felsír, ahogy felkelek már nyomom is az ujjamra a fogkencét és az azonnal elzsibbasztja, adok egy cumit a szájába és már el is dől :), aztán 1 perc múlva kihúzom a cumit,hogy ne legyen kapafoga :)

A Panadolról egy gyógyszergyártó-kereskesdő barátomtól azt hallottam,hogy árt a vesének,ő azt tanácsolta,hogy semmiképp se adjak a gyereknek,inkább nurofent ( nem azért,mert ezt ő forgalmazza )
Én még azt se adok....

Hunornak gratulálunk az első lépésekhez !!
Vendég
 


hunci nagy gratula, arra az egyre nézz rá nagyon, hogy ne legyen rajta szandi, mikor ezt csináljátok, mert olllllyan lúdtalpa lesz mint állat! Köszönjük a köszöntéseket!

Kép
nyafi
 
 


sziasztok,

mi ütött ebbe a babanetbe???

Abigélnek boldog névnapot!!

Hunornak a lépésekhez!

Levinek meg a fogakhoz, de jó, h nem viselte meg.
Kia, neked gyors gyógyulást.

Kolos már mondja, hogy anya+apa...annyira zabálnivaló, azon a kis édes hangján ahogy kiejti. elolvadok. :lol: :oops:

nyafi, viburcol kúp vagy hogy írják :oops: nem jön be? az legalább nem gyógyszer. homeós.
snooopy
 
 


gyógynövényes fogkenőcs is van, ami nem lidocain tartalmú
Vendég
 


Kobuki, lorin csak 5 hós? :lol: A ticker szt legalábbis :lol:
Vendég
 


ne huncotkodj !

rosszul láttad ! :))
Vendég
 


Kobuki, :lol: lehet hogy rosszul láttam... :lol: biztos hogy végre havat látok (most először idén télen) na és az örömtől még meg is vakultam :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi
Utólag is / vagyis itt is
Kép
Giginek!!

Köszi - lassan meggyógyulok... már csak a torkommal van gond.

Hunci
GRATULA a lépegetéshez!!!
...csak akarat kérdése :P

Tegap én is akartam írni a babanetre - de :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Giginek NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!! :)

Hunci, nagyon jól csináljátok. Gratulálok Hunornak, nagyon ügyes. Patrikkal mi ugyan ezt csináltuk, borzasztóan élvezte ő is, hangosan nevetett ha odaért hozzánk, és miközben ment akkor is nevetett hangosan :lol: Pár hét múlva meg bejárta a lakást a 2 pici lábán :) annyira édes amikor megy, imádom...
Persze ha gyorsan kell haladni akkor még mindíg négykézláb megy...

Nyafi, ugyan Patrik folyon csak egy kis zokniban van itthon, de ha van rajtuk szandi akkor tényleg lúdtalpasak lesznek? Miért?
Patrik ha cipőben megy akkor olyan mint a katonák, odacsakpja a lábát a földhöz :)

Kép
zuzmara08
 
 


Nyafi, most érdeklődtem csomó helyen, az ortopédusok véleménye eltérö, van aki csak cipőben ajánlja, van aki csak zokniban,most legyek okos. mint a hozzátáplálás, ahány orvos annyi vélemény.

holnap jön a doki, megkérdem, ö mit képvisel.de én szandálpárti vagyok, mert tartja a bokáját...
Vendég
 


A mi gyógytornászunk is azt mondta, hogy legjobb mezítláb,nekik ezt tanítják.
de a bokáját szerintem is jó ha tartja régen a siesta szandáloknak volt megfelelően kiképzett talpa, de arról is azt hallottam,hogy úgy nem erősödik a gyerkőc talpa,mert az csak helyesen tartja, de nem alkul ki izomzat-boltozat, csak lustul...
Vendég
 


Na én okosodtam és azt ajánlják, hogy amíg nem megy stabilan, ez a rendes elindulástól számítva kb 3-4 hónap, addig zokni! Utána viszont kell olyan szandál, ami jól tartja a lábat. A siestáról a vélemények elég vegyesek, épp emiatt én szupicipőt vettem neki. Aránylag jó az ára, magyar termék és a gyerek két nap után gyönyörűen ment benne. Most néztem a hóban, majdnem egyenesen teszi a kis lábait, csak leheletnyit van kifelé. Olyan édik voltak a pici tappancsok a hóban.
www.szupercipo.hu

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam itt, most olyan sok miden történt velünk, megy az építkezés és tavasszal bent leszünk, de azért lekopogom.

Hunci nagyon örülök hogy Hunor baba ilyen ügyes, nemsokára futhatsz is utána!

Nyafi remélem jobb már az éjszaka. Én dentinox-al kenegetem, meg ha nagyon nem hat akkor panadol de csak 1-2 ml, ésmár vissza is alszik.

Partik akkor már szépen totyog.

Niki hogy vagytok? Már gondolom minden nehéz, de közel a cél!

Cicc mi újság veletek, és a kis pocaklakóval?

Küldök nektek valamit:
Kép

Remélem minden rendben lesz!:-)

Szép napot Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Anna, gratulálok!

Nyafi,majd megnézem a linket.Én sziesztát vettem, bentre, kintre egyaránt.Hát komolyan nem tudom, tényleg, két dokival is beszéltem, totál eltérő álláspont és magyarázat.
Mint annyi mindenben, komolyan, ahány orvos, annyi variáció.Egy biztos, Hunor nem tud ztokniban menni, elcsúszik.Itt padló van vagy parketta, elcsúszik rajta.
Na kivi vagyok a dokira ma ő mit mond...

Cicc, Kingi, Betty, csomóan alig írtok :cry:
Vendég
 


Anna, gratulálok, ez nagyon jó hír !!!
és mikorra várható? voltál már dokinál vagy csak a tesztet csináltad meg?

szerintem is ahány orvos annyi vélemény...most legyünk okosak, mi?

Cic, hol vagy?? mesélj már egy picit.
snooopy
 
 


Sziasztok!!!!

Anna én is gratulálok!!!!Szupiiiii szépen sorjában jönnek a kistesók :)

Cicc gyerreeeee!!!Mesélj magatokról!!!!

Cipő kérdés....tényleg mindenki mást mond....van aki arra esküszik hogy otthonra is kell szandi....és van aki arra hogy csak zokni....na most légy okos :roll: Réka csúszásgátlós zokniban van!

Én egyre nehezebben bírom....bár ez érthető....ég a gyomrom....szét akar szakadni a hasam....alig bírok enni....stb.
Ma megy Rékuci és megkapja a 2 Prevenárját....én már nem megyek velük mert nem kockáztatok főleg hogy kinyíltam....jövőhéttől felgyorsulnak az események....kedd védőnő...csüt. doki....péntek Nst....és ez így megy már majd minden hátralévő héten.
Kórházi motyóm összepakolva...bár még hiányzik pár apróság amit be kell szerezni!Egyre gyakrabban keményedek és egyre erősebben :roll:
Nagyon gondolkozom a bölcsin hogy Rékucit beiratom mert itthon halálra unja magát sajna.....ugye én nem nagyon tudok vele mit kezdeni már....alig bírok felállni a kanapéról stb.Ált. így könyvezünk.....na de egész nap ez sem megoldás....szóval lehet hogy szept.-től megy bölcsibe...de ez még képlékeny...attól függ hogy lesznek el öcsivel :)

Na megyek mert lassan ebédeltetni kell a csajszit és jön az apucikája érte ....mennek oltásra!!!
Majd próbálok képet is feltenni.....valamikor :roll:

Puszi
Niki
Vendég
 


Anna Gratulálunk! :D :D

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!
Köszi a hiányolást, de nagyon sokat dolgozom, így örülök ha élek.
Mostmár minden nap. Ha nem viszem Pannát az óvónőjéhez akkor együtt megyünk. Ő élvezi én meg nehezen bizkózom meg a dologgal amikor ügyelem is van és Panna is vándorol.

Anna gratulálunk!!!
Sejtettem, h babócád lesz komolyan. :)

Már csak Cicc nem akar jelentkezni.

És Linus? Lehet már ő is kismama? :)
Majd jövök még.
Addig is egy kép az én igazi nőmről.
Mire bementem a szobába már 4 nyaklánc volt a nyakában. (a dobozt a földön felejtettem)

Kép :lol: :lol:

dhbetty
 
 


Ja, és Panka is tappancsos zokniban van itthon, a kinti cipője pedig elephanten.
Kép

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Giginek boldog névnapot!!!!!!!!!!

Anna gratulálunk!!!!!!!

cipő kérdés: Bence hol superfit szandiban van hol tappancsos zokniban, a kettőt váltogatom az eltérő vélemények miatt. A legelején csak zokniban és tutyiban volt.

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


volt doki, azt mondta, ahány orvos...szuper, ezt én is tudtam.ő azon a véleményen van, hogy látni fogom a gyereken, mi a jobb neki, aszerint csináljam.mutattam a szandiját, azt mondta, tökéletes,mondtam neki, hogy zokniban felállni sem szeret, azt mondta, akkor szandi.
ja és mától makkegészséges :lol: jövő hónap prevenár és rá 2 hétre eltolt 15 hós oltás, basszus már itt tartunk, 15 hós oltás, múltkor kapta az elsőt :cry:

Betty, nagyon huncut :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Anna
GRATULA!!!
Doki?

Levi szandiban van, sajna mindig, mert itt a szoba kivételével (leraktuk plusszba a mi szőnyegeinket)
hideg a padló.. :(

Niki - még egy bő hétig kitartás!!!

Panna nagyon ügyi - igazi lány :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Anna én is gratulálok ! Remélem jól vagy !! Kép
Lorin
Vendég
 


Sziasztok!

Anna, nagyon gratulálok :) mesélj már kicsi bővebben... :lol: Olyan kívácsi vagyok, hogy hugija lesz-e Levinek vagy öcsikéje....

Már nagyon várom én is a kistesót, de mi még várunk pár hónapot....

Panna és Lorin egyszerűen gyönyörűek! Úgy szeretnék egy kislányt... Klassz lenne nagyon :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!
anna mi is gratula! Szerintem fiad lesz!
Cicc azt mondta, hogy visszatér, úgy néz ki még bújkál.
Hunci tényleg ahogy jónak látod, én csak leírtam, hogy én hogy gondolom. a rossmannban egyébként árulnak olyan csúszásgátlós zoknit, ami tele talpon csúszásgátlós, de miután te már az elejétől szandit adtál rá, így érthető, ha nem érti a zokni témát. Na téma lezárva...
Zuzi mesélj már magatokról!
Gigi tegnap éjjel megint ramazurizott egy fél órát, nurofen lett a vége és apja simizte álomba. Csajok én úgy el vagyok ájulva a lányomtól...fogócskázik, bújócskázik. Bárki jön, főleg ha gyerek, azzal rém boldogan, viháncolva...Tök kis ügyi...

Kép
nyafi
 
 


Mindenkinek köszönöm a gratulációkat!!!:-))
Kíváncsi leszek ki lesz a kövi kismami? Mindenkinek szurkolok, akik mostanában kezdenek el próbálkozni!!

Zuzi még az elején vagyunk, még arra kell várnunk hogy megtudjuk a nemét.Valószínű októberi babánk lesz. Én is kíváncsi leszek, apa azt mondja hogy biztos lány lesz, ő úgy érzi. Majd meglátjuk, igaz lánykát szeretnék de fiú lesz annak is nagyon fogok örülni.:-)

Betty micsoda megérzéseid vannak!? Miből gondoltad?

Cicc gyere létszi mesélj nekünk, nagyon kíváncsiak vagyunk már.

Nyafi miből érzed hogy fiú lesz kíváncsi lennék rá.?

Niki hogy érzed magad? Izgulsz már, mit mond a doki császár miatt meg tudod szülni természetes úton? Tudod én is császárral szültem és egy kicsit félek is emiatt.

Anikó Lorin még mindig elbűvölő, na és persze Panka baba már kész nagylány, biztos nagyon tetszett neki ez a sok nyaklánc. Amikor ilyen szép kislányokat látok mindig arra gondolok vajon nekem is lesz lányom.

Szép napot mindenkinek!
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok!!!

Csajom még alszik :D

Anna, igen beszéltem a dokival a szülésről....természetesen szeretnék szülni és azt mondta hogy van rá esély.....bizakodom!!!Bár statisztikailag nagyon kicsi de így indulunk neki!Tehát fogok vajúdni is ami a babáknak nagyon fontos....hogy felkészülhessenek a születésre....ez nekik is egy stresszhatás és nagyon fontos az első lélegzetvétel miatt stb.....legalábbis nekem ezt mondta :roll: És valahogy olyan érzésem van hogy így is lesz!!!A hegvastagságot majd vajúdás közben ellenőrzi le!
Amiben reménykedem hogy nem éjszaka megyünk szülni és a vajúdás részt megúszom most...tehát nem tart 9 órán keresztül....mert én abban fáradtam ki borzasztóan és nem volt erőm már a kitolásnál...valamint Réka sem fordult be a helyére erre is megvan a magyarázat ugye én utsóóó 3 hónapban feküdtem...ráadásul csak a bal oldalamon tudtam....na most ez nem így van mert simán tudok aludni jobb oldalt is.....és érzem is hogy Kornél is forog velem :)
Engem kézzel is tágítottak mert egyáltalán nem tágultam rendesen hiába be volt kötve az oxytocin.....most pedig már 2 hete 2100-as a méhszájam....remélem hogy szépen alakugat majd még szülésig.....jaaa és fájásokkal szeretnék bemenni szülni nem pedig burokrepedéssel és 0 fájással!Tudom nem kívánságműsor de érzem hogy minden jól fog alakulni!!! :D Ha meg nem akkor meg tudom hogy mi következik :lol:
És érdekes hogy nem félek a szüléstől...igazából időm sincs ezzel nagyon foglalkozni....bár már egyre többször jut eszembe :)

Na megyek lepihenek amíg Rékucica alszik:)

Puszi
Niki
Vendég
 


nyafi de jó,hogy írtad,hogy a rossmanban jó zoknit lehet kapni !, pont most akarok venni Lornak, akkorát nőtt a lába !

terheseknek azt kívánom,hogy ilyen édibédi tündibündi kislányuk szülessen,mint az enyém ! már aki nem két kis vagány srácra vágyik.

Niki az egyik kolleganőm most szült a császár után természetesen, semmi gond nem volt nála... 2 hét túlhordással szülte meg a babát, vicces volt,mert csak 4 óránkét voltak fájásai, felhívta a szülésznőt,aki azt mondta, ha ilyen ritkán,akkor ezek csak jósló fájások. 2 hét túlhordással jósló fájások :) pár órára rá megszült, csak 2 órát vajúdott a Nyírőben.

Ti a légzésfigyelőt még használjátok ?
Vendég
 


nyafi de jó,hogy írtad,hogy a rossmanban jó zoknit lehet kapni !, pont most akarok venni Lornak, akkorát nőtt a lába !

terheseknek azt kívánom,hogy ilyen édibédi tündibündi kislányuk szülessen,mint az enyém ! már aki nem két kis vagány srácra vágyik.

Niki az egyik kolleganőm most szült a császár után természetesen, semmi gond nem volt nála... 2 hét túlhordással szülte meg a babát, vicces volt,mert csak 4 óránkét voltak fájásai, felhívta a szülésznőt,aki azt mondta, ha ilyen ritkán,akkor ezek csak jósló fájások. 2 hét túlhordással jósló fájások :) pár órára rá megszült, csak 2 órát vajúdott a Nyírőben.

Ti légzésfigyelőt még használtok ?
Vendég
 


Niki, kívánom neked, h természetes úton szülj. én 24órát szenvedtem kolossal mire a kezembe vehettem de megérte. nagyon fáradt voltam, de a kitolás már erőt hozott, h mindjárt megláthatom a picimet. :lol: szívből remélem, h ebben lesz neked is részed, egy nyugodt, csodálatos szülésben.

kobuki. én már tök rég nem használok...de bébiőrzőt igen, mivel ha a nagyinál alszik kolos, nem hallanám meg ha felébred, nagy a ház.

nyafi, de édes lehet Gigi ahogy fogócskázik.
snooopy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?