Új privát üzeneted érkezett!

[quote="irdab"]M írta:irdabimi annyira kedvet kaptam a káposzta salidhoz hogy meg is csináltam, nagyon fincsi lett. Meg még körözötett is csináltam tegnap. Most meg a paradicsomoskáposztára vagyok ráizgilva :roll:

:lol: :lol:

Kicsit finomabb és ocsobb mint a boti :lol:

Mi lehet Nokival??Ma megy dokihoz,nagyon várom,mit mondanak neki??

Én most le is lépek.Majd délután még jövök,el megyünk csavarogni.

mimi12
 
 


Linácska,tudnál belinkelni kalkulátor címeket? Persze mi is szeretni fogjuk ha fiú lesz,akkor is!!Csak valahogy a lány más lenne :)

Mimi,jó csavargást nektek! :) Noki sztem is ma megy dokihoz!Én is várom,hogy írjon már!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_01.html ez a kínai fogamzásnaptár, a Jónást meg ki tudom neked számolni, ha megírod a pontos születési dátumod, órát, percet, és a helységet. Azt amúgy bonyolult lenne leírni, hogy hogy kell használni az oldalt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Jimbone
Köszönöm, hogy ezt leírtad, kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok rendkívüli eset !
Nekem elég hasonlóak az értékeim a Tiédhez : PAPP-A 0,52, HCG: 1,44. Remélem csak mi parázzuk túl a dolgokat ... :?

Linacska
Mikor derülhet ki legelőbb a baba neme ?
Nekem is lányt jósol a kínai kalkulátor, de nekem teljesen mind1 ! :D
Tudnál nekem is Jónást számolni ?
Szül dátum, hely : 1981 május 3., 10:55 délelőtt, Budapest

Piroska
A macsek miatt ne aggódj, már én is végigcsináltam ezt egyszer és nagyon gyorsan felépülnek !

Tündi
Már itt sem süt a nap ! :?

Kép
Kép
rilla_
 
 


Linácska,ment privi! :) Ezt az egyet találtam én is. :) Ez hozott ki fiút :) Kíváncsian várom,hogy a másikkal mi fog kijönni :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Rilla,
nagyon jó gépekkel már akár 12-13 hetesen is meg tudják mondani a nemét, én 11+4-en voltam, akkor még nem, utána rossz gépen láttam Pöttyöt, úgyhogy marad a március 18.
Megnéztem neked a Jónást, ha még novemberben fogant neked is a baba, akkor lány, ha már decemberben, akkor fiú. Konkrétan neked november 27-re írja a fogantatást, és lányt.

Tündi,
mindjárt nézem a tied is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Tündi,
neked december 13-át írja a fogamzás napjának, és fiút mond.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,az nem lehet,mármint a fogamzás napja,mert apa már dec5én visszament :) De ha 2x is fiú jön ki :) És én már dec4én mondtam neki este,hogy sztem kistesó érkezik :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Azért köszike! :) :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Megnéztem a szüléskalkulátort is,és ott dec5-öt hoz ki fogantatás napjának.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,
ha december 5, már akkor is fiú, ha november vége, akkor lány.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,igen azzal a kalkulátorral amit belinkeltél,mind2x fiút hozott ki!Na lehet bele kell törődnöm.Persze a lényeg,hogy egészséges legyen!!!!!És a nemétől függetlenül szeretni fogjuk!! :P Sőt már most szeretjük :) Bnőm egyszer jósolt nekem gyűrűvel+hajszállal,és neki is fiú jött ki!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Remélem azért valaki hiányolt.

Nincs időm visszaolvasni, majd talán este ha Ádi elaludt.

Rossz volt a gépünk, de már minden ok!

Mi jól vagyunk, de már annyira kíváncsi vagyok a babámra. csak jövő hét kedden megyünk dokihoz.

Anett adatok:

Ádibaba (Ági)
26 év
Pest megye
Flór Ferenc
Tesó: Ádám

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Kihagytam

Szülés várható ideje: aug. 26
Ádám született: 2007.09.03.

Köszi

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Ági,nekünk sem az első sem a 2ik gyerkőc közt nincs sok korkülönbség.Mármint Ádi meg Luca közt és a kistesók közt :)
Az jó ha már jó a gépetek!Gyere olyan sűrűn ahogy csak tudsz :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linácska
Köszi szépen, örülünk, ha kislány lesz ! :lol:

NOKI
Mi volt ma ???????????????

Kép
Kép
rilla_
 
 


Anettoo:
Még a tablazatba:
31 éves vagyok :)

Noki:
En is varom mar a mai hireet rolad...

Az ujakat udvozlom en is!

Probaltam tartani legalabb olvasasilag veletek a tempot, de nem igazan sikerul, de en szeretem, hogy jo porgosek vagytok! :)

A Jonas naptar Timinel bejott, de azert en nem igazan hiszek benne... Mondjuk 50% esely van ra, hogy bejon :wink:

piroska:
Sajnalom, hogy a dokivaltas nem megy zokkenomentesen... Amugy is kellemetlen dolog, plane ha meg megjegyzeseket tesznek ra. :roll: Nekem tobb baratnom most a masodik gyerkocnel dokit valt es annyira nehezen talalnak masik dokit. Szoval halas lehetek, hogy jo dokit sikerult elsore talalnom es el is vallalt.
Szerintem mar biztos ot erzed a mocorgasnak. :lol:

Akik a Szent Imreben fognak szulni: Jar majd valaki kozuletek terhes tornara oda?

Irdab:
Vervetel. :shock: Itt mar tegnap ota durva szel fuj... Ejjel alig aludtunk miatta... :( Csapkodta a redonyt. Ma le sem merek menni, mert elfujja a gyereket babakocsistol...

jimbone:
Orulok, hogy az integralt jobb eredmenyt hozott a kombinaltnal, bar szerintem igazabol az sem annyira rossz...

Linacska:
Irigykedem a hora nalatok, nalunk egesz telen alig volt, ha meg volt vagy azonnal, vagy masnapra mindig elolvadt... Mondjuk itt Pesten nem annyira szep a latyak utana... :( Szerdan is csak a latyak volt mar a keddi havazas utan...

Tundi:
Javulast Lucanak! Tii mar sajnos 2x hanyt, de nezni is borzaszto, amikor szegeny szenved... :(

Bocsanat azoktol, akiket kihagytam... :oops:

baratodildi
 
 


Sziasztok
Megérkeztem!
Hááát...van egy kis nemtudomilyen bacim és attól van a vérezgetés és a görcsöm is :(
Azt mondta a doki,hogy nem feltétlenül attól lehet bacija a kismamáknak,hogy nem tisztálkodnak,vagy esetleg idegen wc-re ülnek....hanem a vissza is verődhet a wc-ből egy két csepp vizecske és attól is!
Na meg a hígabb székeléstől is lehet ha olyan lesz az emberfia ott is :( ami óhatatlan olyankor....állítólag :(
Én annyira figyelek a tisztaságra és a higiéniára,hogy az csak na....el nem tudom képzelni,hogy mitől lehet?!
A lényeg,hogy kaptam Betadine hüvelykúpot és rutascorbint is szednem kell 2x1-et naponta szinte egész terhesség alatt.
A baba jól van és szép nagy :D
A méhszájam zárt és puha, a placenta reméljük mire az Istenhegyire megyünk megint ami a 18dik héten lesz addigra elmászik jó helyre :D

Tömören ennyi volt ma.
Kép sajna nincs a piciről :(

Szeretnék Nektek bemásolni ide egy mailt......nagyon hosszú és ezért elnézést kérek,de annyira igaz és annyira jó,hogy inkább megkockáztatom,hogy elküldtök a fenébe miatta! :D
Én jókat derültem rajta :D

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


JImbone, Rilla, az én eredményem is hasonló: PAPP 0,83 és ß-hCG 1,43. Szerintem ez utóbbi a magas... de nem tudom mit jelent :roll:

Képzeljétek kapott Milu egy ilyen hintaágyat: Kép
Azonnal bele is mászott, és boldogan hintázott benne. Aztán a délutáni alvását is ott töltötte, majd miután felébredt, még 40 percet feküdt benne szép nyugodtan, mondta is, hogy nem akar kiszállni :shock: Igaz, ő már kicsit nagy hozzá, de a picúrnak gondoltuk.... hát nem tudom átengedi -e :lol:

Nekem a Jónás naptár nem jött be, az alapján Milán lány kéne legyen. Most fiút mond, remélem ugyanúgy téved :wink:
Vendég
 


noki:
Orulok a jo hireknek! A bacira meg ha van gyogyszer biztos el fog tunni. A rutascorbin nem art, az foleg vitamin...

baratodildi
 
 


Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked...
Az első 6 hónap
- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az
tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont
dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass.
Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd
marad...
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt
várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész
távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen
reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással
sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

6-12 hónap között
- ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
-a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a
vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.
- mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet
visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel mint te.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.
- a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.
- a baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.
- van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és fekszel vele.
- rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után kirobban az egész főzelék és mindent beterít.
- az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel...
- elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal körbe véve, egy pohár itallal...na ez innentől csak ábránd marad.
- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.
- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az
elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban,a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.
- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen,ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.
- lehet égnek álló seggel aludni!!!
- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.
- igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.
- csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás gombhoz. 32 képből 1 sikeres.
- vetkőzni öröm, öltözni kín.
- a köldökpiercing képes 5 centit nyúlni. . .
- a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja belőled a nagyigyilkos indulatokat .
- ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.
- a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.

1 év után
- még mindig túl jóképű a férjed, túl jó szaga van az új parfümjétől, és biztos mindenki csak őt akarja. Pár féltékenységi jelenet, és totál hülyét csinálsz magadból. És ez még nem a vég, csak 1 éve vagy otthon. Lesz ez még rosszabb is.
- már nem zavar a kupi a lakásban, képes vagy nyugodtan ülni a szarkupac tetején, lábad alatt egy halom mosott és beszedett ruha, amit a gyerek elért az ágyon, és leszórt a földre. Oldalt egy pár üres flakon, amit kiszedett a kukából és odavitt neked a nappaliba. A konyhát beborítják a műanyag edények és fakanalak, amiket a szekrénybe beülve kihajigált. Esély nincs visszatenni, minek arra az 5 percre.
- a gyereked már 12 hós, csodásan feléri az asztalt. Igaz, nem látja mit ér el, de érzi, hogy valami húzhatót talált. Így szabadulsz meg az anyóstól kapott törékeny, de "csodálatos" lakásdíszektől, vázáktól,tálaktól, kaspóktól.
- eljött a fosztásidő. Minden, ami olyan anyagból van, ami kitartó
munkával kikezdhető, és a szöszöket húzkodva kitéphető, az elkezd szétjönni. Ilyen pl. a padlószőnyeg, tapéta, a kutya bundája. (Ez utóbbi elég sokat nyüszít közben).
-eljött a nagy zajok ideje is. A földhöz csapkodás hangja már lószar ahhoz képest, amit a fakanál kiad, ha a konvektoron húzkodja végig. Mindezt fülig érő szájjal.
- az etetőszék kitűnően tolható a kövön, még a 20. kör után is érdekes elfoglaltság. Már akinek....
- nem hitted volna, hogy áhítattal fogod várni a napot, amikor először nézel meg egy teljes filmet. Az, hogy moziba is lehet menni, a vágyak netovábbja.
- eseményszámba megy, ha a fodrászig eljutsz és levágatod a hajadat...
- megtanulsz nyitott ajtóval szarni úgy, hogy közben valaki áll veled szemben és mereven néz téged.
- az ujjbecsípés 10. alkalom után sem riasztja vissza a fiókhúzogatástól.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas.
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a Hull a pelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a Mikulás k.... anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból...
- rájössz, hogy finom a pötidanon (Danoninó).
- a melegítőnaci a leggyakrabban használt ruhadarabod.
- úgy érzed, évek óta papucsban jársz.
- ha alszik, nem tudsz csörömpölni a mosogatógéppel, ha fent van, akkor meg tőle nem tudsz belepakolni.
- a lakás növényállományát tekintve úgy érzed, a gyereked sosem lesz természetbarát.
- a nagyszülők gyakran ismételt mondata: "Én adnék neked, de az anyád nem engedi..."
- ha hosszú levelet írsz, a modem zsinórja lesz a legérdekesebb húzható játék.
- nyaraláskor csak a hátad barnul le, ahogy derékszögben futkosol a parton a gyerek után.
- a gyereket nem érdekli, hogy 9600 forintot adtál ki egy 18-as cipőért.
- mire 1 éves lesz, jobb bicepszed van, mint aki évek óta gyúr rá.
- a legjobb haverjaid dobot, trombitát, szintetizátort és gitárt vesznek neki az első szülinapjára. Esetleg géppuskát. Persze nekik még nincs gyerekük.
- mindennek jó hangja van, ha elég magasról ejtik le.
-a leejtett játékot mindig visszaadja a földről egy hülye.
- a kutyának a legérdekesebb része a lihegő nyelv. Pláne akkor érdekes, ha elkezdi húzni és a kutya fura hangot ad ki.
- ahová a feje befér egy gyereknek, oda be fog jutni.
- minden általunk használt bevásárlókocsi lánca és tolókarja tiszta a vásárlás végére.

A későbbiek folyamán

- a tapadókorongos puskával legjobb a tv-re és apa homlokára lőni. Mindkét helyen ott marad.
- ha maszatos a gyerek szája, és nyúlnál felé a tömött buszmegállóban, az a kezeit a feje fölé rántva jajveszékel, hogy anya ne üss meg. . . mindezt úgy, hogy soha egy taslit sem kapott.
- csak akkor hagyd abba a telefonálást, ha a gyerek esését látva a vér is folyik.
- le lehet dobni a csillárt egy párnával...
- a legjobb móka a sütőbe bemászni.
- márpedig a pókember jelmezben kell bölcsibe menni 3 napon át. És fürödni is abban kell!!
- egyedül menni 2 gyerekkel a közértbe: mindkettő a bevásárlókocsi ülésében akar utazni.
- a parkolóban, amíg az egyiket kiveszed és átmész a másik oldalra, hogy kiszedjed a másikat is a gyerekülésből, a már szabad gyerek eltűnik az autók közt.
- mielőtt a kasszához mész, pakold ki a kotongumikat, a konzervnyitót, a műanyag vájlingot, az Action Man babát, a kisautókat egy félreeső helyen,meg mindazt, amit nem te tettél a kosárba.
- 2 gyerek a kosárban olyan, mint 2 polip. Amit a karjuk elér, azt
megragadják.
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül.
- nem tudod megmondani, mikor volt utoljára leengedve a hajad.

-2 év után azon gondolkodsz, hol az emberi türelem határa.

Kép
noki&potyi
 
 


Rilla
Nálunk folyamatosan van házasélet :wink:
És én is dolgozom...

Noki
A nádcukor teljesen olyan, mint a répából kivont cukor... :lol: :wink:

Nálunk lesz a babának külön szobája, de lesz bölcső is, amiben az első időben a mi hálónkban is alhat...

Kexi
Szép a bébike!
Én kb. 6 hetente festetem a hajam...
:lol:

Bikkmakk
Költözéshez kitartást! Vigyázz magatokra!

Madaran
Jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!
Most jött meg az eredményem....sms-ben kaptam kódot és a Sejtbank oldalán megnézhettem...ill. ki lehet nyomtatni!
Negatív!Sírtam miközben olvastam!
36éves vagyok....
Bemásolom!

A vizsgált markerek eredménye:

PAPP-A szint:
2900.00 miu/L
1.56 MoM

Szabad ß-hCG szint:
51.40 Ng/ml
1.53 MoM

Tarkóredő vastagsága (NT):
2.00mm
1.36 MoM


A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 1 100
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Ugye ennek örülhetek?-de azért vállaljam az amniót?
Adjatok tanácsot légyszi!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Kandi!
Én meg várnám az AFP eredményét,és a genetikai uh-ra kérnék egy szív uh-t a babának.Mert bár nem reklámozzák a babának is tudnak szív uh-t nézni és pl a Down-os babák állt szív betegek,és ez már terhesség alatt is kiderül.
Az 1100 az egy negatív eredmény!!Én örülök a negativ eredménynek!!Szerintem te is örülj :lol:

Noki!Örülök,hogy minden rendben van!!
Viszont nem értem???Miért betadin kúpot írtak fel???Nekem mikor kórházban voltam és véreztem kellett betadint használnom.Ha van valami fertőzésed vagy bacid arra a betadin nem is bizti,hogy jó.Meg amúgy kenetet vett a doki,hogy így rávágta,hogy fertőzés??És ha valami gomba??
Amúgy készülj!!Úgy haza vág belűlről a betadin,hogy az csak na.
Ja és ugyi tavaly márciusban használtam betadint,viszont pl a streptococcusomat nem bántotta.Vagyis pl arra nem jó a betadin.Az csak egy egyszerű fertőtlenítő.

mimi12
 
 


Mimi
A doki vett kenetet,de egyből rávágta miután meglátta a barnás trutyit,hogy.....ahhhhaaa....ez baci és erre bizony betanidt kell használni....
Ennyi volt!
Hogy érted azt ,hogy hazavág :shock:
Ugye nem lesz bajom tőle???
Na most rám ijesztettél ,de rendesen :(

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
én múlt héten voltam ugye a dokinál, és mondtam, hogy nézze meg mi a helyzet, mert van némi folyásom, és nem tudom, hogy csak a terhességtől, vagy valami más. Na nekem gomba volt, én Canestent kaptam. Hát nem egy jó érzés, ahogy nyomatta ki belőlem a trutyit, már bocs a kifejezésért. De szerencsére már elfogyott, remélem a gomba is elmúlt. Lilivel is mindig volt, két terhesség között meg semmi. Bár állítólag a cukros dolgaim kedveznek a Candidának.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Ha fájdalommal jár akkor az nem baj....bár remélem nem lesz nagyobb fájdalmam mint ami az elmúlt 3napban gyötör...amitől aludni alig tudok!!!
Ha trutyi jön belőlem akkor azt sem bánom,mert már kezdek hozzászokni!
Viszont jó lenne tudni ,hogy mi a nyavalyától van ez?!
Tesómmal beszéltem és ő is azt mondta,hogy neki mind a két terhességénél volt valami bacija.....és terhesség után semmi....és azóta is makk egészséges és folyása is zéró!
Mikor mész dokihoz ,hogy kiderüljön ,hogy valóban nincs már bacid?
Neked fájt a pocakod vagy folyásod volt?

Puszi és köszi a választ :D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
nekem nem fájt semmim, csak jött vissza némi trutyi. Látszott rajta, hogy gomba. Ez nem fáj, babának nem okoz semmit, csak hát nem jó, hogy ott van. Amúgy terhesség alatt amúgy is bővebb a folyás általában. A baci már veszélyesebb, lehet, hogy ezért görcsölt neked a hasad. De majd jól kipusztul :lol:
Dokihoz csak 6 hét múlva megyek, de a gomba azért általában ki szokott pusztulni pár nap gyógyszertől. Amúgy már a terhességem elején is volt, amikor még nem tudtam, hogy terhes lettem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


kandi:
1:250 folott jo, vagyis a Tied jo. Az integralt tesztet en biztosan megcsinalnam, mar csak azert is, mert az nagyobb biztonsaggal mond eredmenyt, mint a kombinalt, de ez szerintem jo eredmeny. Az eredmenyedben a korod is benne van, es evvel egyutt negativ. :) Persze ez nem zarja ki a velocsozarodasi bajokat, mert azok csak a 18. hetre lathatok, illetve az afp eredmenybol lehet rajuk kovetkeztetni. Szoval a 18. heti genetikai uh es az integralt utan dontenek csak a ahasbaszurasrol a helyedben.

noki:
Tetszik a bemasolt level.

baratodildi
 
 


Noki *jobbulást,irtsd gyorsan azokat a bacikat!
Mimi!* Köszike a választ.....szerintem ezt fogom tenni!Natinál is volt szív Uh,(Afp rossz volt a vetélések miatt)mert az ikrek miatt muszáj is lett volna ...
Jövő hét pénteken megyek a doktornőmhöz...megbeszélem ezt Vele!
Köszike még1x!

Egy ismerősöm el akarja adni a hordozós babakocsiját 25.000.- nem érdekel valakit....ma elküldte a képeket a kocsiról!?Világos kék a színe!

Anettoo légyszi beírod,20.-án megyek dokihoz?!Köszike!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ildi!
Köszike,így teszek majd...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is.Voltam ma bnetes talin igaz végül 3an voltunk de jó volt.Addig Márkra apa vigyázott.

Nem tudom melyikötök irta,hogy képtelen lenne este főzni.Én mostanában mindig este főzők,mert igy egész nap tudok a Márkkal foglalkozni ha pedig bejöna jó idő akkor a délelöttö9t és a délutánt is a játszin fogjuk tölteni.
Általában éjfélnélk hamarabb soha nem alszok el.

Tündi:jobbulást neked és Lucának.
Márk tavaly nyáron szedett össze egy olyan virust amitől minden este hányt.Egész nap semmi baja nem volt,de az esti vacsi vagy tejcsi kijött.Végül pár napig szoptatnom kellett +tápszer, ill. diéta. Hála istennek hamar rendbe jött.

Noki:remélem hamar eltünika baci. A babát láttad?

Én 23án megyek afp-re majd 26an dokihoz és márc 5én pedig uh-ra. Már csak 3 hét.

Kandi:örülök,hogy jó lett az eredményed.

Csilla:nagyon jól néz ki a hintaágy. Elmiszem ,hogy Miluz élvezi.
Vendég
 


Na, elszállt az írásom :twisted: :twisted: :twisted:
:twisted: A lényeg:
Táblicsku (már 29en vagyunk !!!) Kép

Linácska – ne hari, de a vérvételt az nem írom be a táblába, mert képzeljétek már nem férünk bele a 600X600-as méretbe és állandóan kicsinyítenem kell a betűméreteket, stb. Másnál sem írtam be a vérvétel dátumát, de ha szerintetek írjam, akkor írom és kicsinyíték még a betűn.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 14:01-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Jó reggelt sziasztok!
Csak pár mondatban,mert vendégeim jönnek 8-tól.Hétfőig nem is nagyon leszek,mert ittalvós buli lesz :lol:

Noki!Ne ijedj meg.Gyorsan írtam és nem fejtettem ki.A Betadin belűl a hüf flórát vágja haza.De az helyre hozható.És ne ilyedj meg tőle,mert barnás trutyi jön vissza belőled utána.

Anett.Nekem velőcső-elzáródást nem írtak a papírra,csak a fenti kettő adatot.Érdekes.Van ahol nézik van ahol nem?
Ja,mamaneten van egy anyuka aki Beligumban él.Ott ezt a vérvételt automatice mindenkinek csinálják aki babát vár.Ott nincs AFP,hanem a kombinált teszt jár támogatottan minden kismamának.
Hogy mi mikor növünk fel??

mimi12
 
 


Sissi,
megnéztem: kisfiú :lol:

Képzeljétek, nálunk szakad a hó, minden fehér, a párom hívott, hogy nagyon csúszik az út..., Pesten állítólag meg semmi nincs, süt a nap.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sissi!**Köszike!Én is szoktam sokszor este főzni....ez azért jó,mert nem kell időre elkészülni....és Nekem lényeg,hogy mire Natit hozom haza a suliból fél 12-re legyen meleg kaja minden nap!!!
Anetto!**Köszi a tábla vezetését!Nekem nem néztek ilyeneket....Te is kombinálton voltál?Nem lehet,hogy az qvartett vagy micsudi?
Mimi!**Jó vendégvárást....nem irigyellek,nem fogsz tudni pihizni rendesen!
Linácska!**Ne már...komoly....esik a hó!Tegnap a napocska már ,olyan jó volt!Tényleg Lili pisijével minden okés?Tudod írtad múltkor,hogy rendszeresen ellenőrzik!Jajjj most mondják az időjárást...hát nem fogunk ma se napozni...

Szép napot Nektek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lina!
Merre jár a párod Pesten ahol süt a nap?? :lol:
Bár mi Érden lakunk,Pesttől a 16-os km kőnél,de itt se híre se hamva a napocskának.
Nem néztem a híreket,de állítólag délkelet felől jöna car idő??Ha ez így van,akkor gatyát felkötni :cry:

Kandi!Köszi!!
Én szeretem ám a vendégjárást!!És fórumos anyukák jönnek,és nagyon várom.Majd beszámolok hogy bírtam,mert ma lesz sok kölök is :lol:

mimi12
 
 


Mimi
Most olvastam el amit írtál,hogy ne ijedjek meg......már késő....
Elmentem wc-re reggel és olyan véres barnás narancsos trutyi jött ki belőlem....
Annyira megijedtem,hogy az csak na!
Dokim kikapcsolva és felhívtam az ápolónő barátosnémat aki azt mondta,hogy nyugi.....a bacikat kiöli a betadin,de közbe vérezgethetek is!
Na szép :shock:
Annyira rossz ,hogy ennyi problémám van ,de remélem,hogy a picivel nem lesz semmi gond és szép egészségesre fejlődik aztán megszületik :roll: :wink:
Most megint csak azt tudom írni,hogy Hála Istennek ,hogy van szívhanghallgatónk,mert megnyugtat ilyen stresszel állapotomba!
Amúgy ezekre a flórákra nincs valami plusz valami?
Csak mert antibiotikum után a normaflor jó.....
Ez utánra esetleg valami olyasmi mint normaflore?

Köszi puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Cscsi
Nagyon édi a kiságy ! :lol:

Noki
Csak nem lesz ilyen tragédia a babázás ! :wink:
Francba evvel a vérzéssel, mostmár igazán kímélhetne Téged az élet ! :x

Earhart
Szerintem jövő héttől nekünk is rendszeres progi lesz végre a házas élet ! :D

Kandi
Nagyon jók az eredményeid !!!

Anetto
Köszi, hogy beírtál a táblázatba !

Kép
Kép
rilla_
 
 


Jó reggelt!

Linácska,itt is esik a hó!!! :) :) Mondjuk remélem délutánra abba marad,mert ugye megyek dokihoz,és nem igazán szeretek szakadó hóesésben vezetgetni!Jajj annyira izgulok már!!!

Sissi,én írtam,hogy nem tudnék este főzni.Képtelen lennék rá...Minden elismerésem a tiéd!Örülök,ha jól sikerült a buli!

Mimi,nektek jó szórakozást! :)

Noki,jajj de jó,hogy minden okés babucival!De hogy már megint vérzel..hátha ez a bogyesz kitisztítja a bacikat.Nekem is van egy sejtésem,hogy találni fog ma egy kis gombácskát :? A barna folyás helyett,jó kis sárga trutyi jön :?

Még akartam vmit,de kihagy az agyam :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Itt nem esett a hó, de nagyon fúj a szél, és iszonyat hideg van kinnt :cry:

Noki, kitartás, próbálj azért nyugodt maradni. Annyira sajnálom, h majdnem minden napra van valami neked. Kitartás, és gyönyörű egészséges babád lesz ahogy te is írtad. :lol:

Tündi, gratula a 12. héthez :lol: Tarkóredőt mész ma nézetni? Mekkora hó van nálatok? Reggel láttam a hiradóban, hogy Debrecenben 15 cm hó esett az éjjel.

Mimi, de szuper lehet ez a mama-baba találkozó. Gondolom mindenki jól elvan :wink: a gyerekek jól kijátszák magukat, ti meg jó kis tracspartit rendeztek.

Rilla, engem kiírt a doki mióta barnáztam, és nem enged vissza. Alapból hiperaktív vagyok, és szerettem volna májusig dolgozni is, de most a baba az első. Én is kicsit bevoltam fordulva a 2,5 hét fekvés után, de próbálom magam lefoglalni.
Remélem egyszer csak itt lesz a jó idő is, és akkor jobban el tudom magamat foglalni.

Vissza kell olvasnom az elöző oldalra. :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab,igen ma megyek 3/4 4re a dokihoz!Magánba,úgyhogy remélem mindent rendben fog találni,és hogy képecskét is fogok kapni!Még egy videókazettát is vennem kell valahol.
Itt kb 5cm hó esett,most is eseget,de nem marad meg.Ahol le van takarítva csak latyak van :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linácska, ha elküldöm az adataimat nekem is megnéznéd a nemét?
Holnap remélhetőleg amúgy is kiderül 4Duh-án. Már tűkön űlök, izgulok is, és majd meg esz a kiváncsiság :lol:
Egy hete mondom a babának, h mutassa majd meg magát holnap.
Jó sokára mész megint uh-ra kibírod addig?

Csilla szuper ez a hintaágy. Én még nem is láttam ilyet. És tökre stabil? De ha kisfiadnak ennyire bejön biztos nagyon szuper lehet!

Earhart, és ha nem titok mit dolgozol kinnt?

Kandi, szerintem is várd meg az AFP eredményét is, meg a 18. uh, de szerintem nyugodtan örülj.

Sissi, le a kalappal elötted, hogy este főzögetsz. Én nyáron szoktam amikor dög meleg van. De ha majd nekem is kinnt lesz a babóm tudom, hogy majd minden más időbeosztásba fog kerülni :wink:
Amúgy milyen az a finn rakottkrumpli? Halacska van benne? Vagy rénszarvashúsi? :lol:

Baratodildi: és veled mi újság? Magadról nem is írtál!

Anetto, szupi a tábla és már jó sokan vagyunk. Csak azt nem tudom hól vannak azok akik, benne vannak a táblába és nem írnak. Remélem mindenkivel minden rendben van. Emlékszem volt egy ikres kismama is, de ő is eltönt :shock:
Ja és írtad az egészséges életmódot és étkezést, a családot is így eteted?

Remélem senkit nem hagytam ki.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Tündi, ha tudsz majd rakjál fel képet utánna. És minden rendben lesz. Látod barni is elmúlt. Jó utón haladsz :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab.rakok képet!Majd bescannelem :) Köszi a biztatást!Csak ilyenkor már tülkön ülök,hogy haladjon már az idő,és halljam meg végre a jót amit a doki mond :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Noki,
ne aggódj, a betadine-ban jód van, és ha jön vissza, az bizony ronda barna.

Irdab,
írd az adataidat. Meg azt, hogy neked még októberben, vagy már novemberben fogant a baba.

Tündi,
szerintem délutánra már nyoma sem lesz a hónak. Nálunk is már kezd kisütni a nap, és végül is mi nem vagyunk azért olyan messze egymástól.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Elhiszem, én már a holnappal is így vagyok. Szerintem aludni sem nagyon fogok tudni :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Linácska ment a privi.

Meg az Auchanba is bemegyünk holnap és veszek olyan rétestésztát is, azt írtad ugye, hogy az élesztők mellett keressem?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab:
Igazabol velem semmi nincsen ezert nem is irtam :) Hetfon majd a doki utan tudok talan uj dolgokat meselni. Nekem a derekfajas az egyetlen igen kellemetlen tunetem, de az is meg elviselheto... Na meg az aggaszt, hogy ha heti 20-40 grammonkent, de gyarapszik folyamatosan a sulyom, pedig elvileg meg dietazom is, sulyfeleslegem meg van boven igy is.
Timivel kuszkodunk ejjelente, nem alszik valami jol. :(

baratodildi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?