Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy

Mintha ezt már írtad volna.... :lol: Vagy mégsem? :oops: :oops: :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy

Már írta Bikfy, de biztos ami biztos.

timejka
 
 


Timejka,
akkor ez nem a picibabás szavazás? Pedig azt hittem... Mert erre írta Timi iwiw-en, hogy szavazzunk. Másikról nem tudtam. :oops:

i.kata
 
 

 
 

Noooooooooooooooomális? Eddig kidobott a net, most meg elküldi egy régebbi hozzászólásomat még 1x. Bocsi!!! :lol:

Vagy csak berúgtam, és vaktában küldözgetem a hozzászólásaimat? :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata
nem a picibabást nyerte meg, a másikról én se tudtam. Kérdeztem, de nem mondta a Timi, hogy hol lehet azt megnézni, majd ismét rákérdezek.

timejka
 
 


Bikfy,
én az utóbbira szavaznék, mármint berúgtál és már azt sem tudod mit csinálsz :lol: :lol:

i.kata
 
 


Katus!

Vagy csak le akartam ellenőrizni, hogy figyeltek-e? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka,
"begoogliztam" a nevét, de nemadott ki egy versenyt sem :roll: Ezt ma nem fogjuk mgtudni...

i.kata
 
 


Na, most meg velem szar...kodik!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy,
a szemem mint a sasé, az eszem meg vág mint a beretva, szóval figyelek! Vagy inkább figyellek?! :wink:

i.kata
 
 


Bikfy

Szerintem Mind átmentünk a vizsgán!!!!!!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na csajok én is elköszönök mára! Holnap majd jelentkezem.

Jó éjt mindenkinek!!!!!! Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó éjt Dy!


Kata Timitől megkérdeztem, majd ha válaszol megírom.

timejka
 
 


Iszogatunk-iszogatunk? :lol:

Szép egy társaság! Ivás, hancúrkodás! Ráadásul saját férjjel, pfúúúj! Vérfertőzés! :lol: :lol: :lol: Azt ajánlom, hogy akkor legalább eredménye legyen! :wink:

Kata! Jé, tényleg! Ezt az infót el is felejtettem:)

Zsuzska!

Szuper! Bababoltok után jöhetnek a cukrászdák kínálatai :wink:

nellike
 
 


Dy,
jó éjt!

Timejka,
ok, köszi az infót előre is :wink: Amúgy kihez jársz fodrászhoz? Véletlenül nem a H. Beához?

Nellike,
látom kezdesz feledékeny lenni, de ebben az állapotodban ez megbocsájtható :wink:

i.kata
 
 


még visszajöttem egy percre! :)

BIKFY
Azt hittem tudathasadásos lettél, vagy kimosta a sok pancsolásban a víz az agyadat! :lol: :lol: :lol:

SUSKA
Ez állati jó! Elmennék veled egy orbitális sütizésre, de sajnos igaz amit írtam! :cry:

NELLIKE
Timejka annyira jószívű hogy még a saját férjét is felajánlotta nekem úgyhogy itt akár lehet még bármi is! :wink: :lol:

dita75
 
 


Nem győzlek titeket olvasni.... közben dolgozom ezért nem irogatok.... szokás szerint egyszerre vagy öt dolgot csinálok... :)

Jó éjd mindenkinek aki aludni (vagy egyebeket tenni tér ;) ) !

A UPC átrendezte a csatornakiosztást és eltűnt a hollmark... :cry:

hofeherke
 
 


Min fogom így nézni az Őrangyalt????

hofeherke
 
 


Mara,
ahogy látom te sem tudsz unatkozni :roll:

i.kata
 
 


Dita csak neked.

Kata isten ments, hogy hozzá járjak. Valamilyen Ildi.

timejka
 
 


Kata: Az ötből néggyel épp kész vagyok... :) Már csak egy maradt, meg ti ;)

hofeherke
 
 


Timejka,
én hozzá járok már 10 éve. Érdekes a stílusa, de szerintem jó fodrász.

i.kata
 
 


Csajok,
Magne B6-ot bármikor bevehetek ugye? Egész nap fájdogál a hasam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska: Én a csajoktól úgy hallottam, hogy rendszeresen szedik... mármint a babásak. Úgyhogy szerintem beveheted most is....

Jut eszembe nekem is görcsölt a vádlim ma :? Lehet én is veszek be.

hofeherke
 
 


Én is elköszönök. Ma hulla vagyok egész nap, és holnap korán kell kelni :cry:

Jó éjt Mindenkinek!

i.kata
 
 


Jó éjt Kata!

hofeherke
 
 


Na megozsonnáztam. (3 tányér rakott krumpli. Szigorúan a diéta végett) Ez után jön majd a vacsora. Úgy 11 körül. És mégis 46 kiló vagyok. Ki érti ezt? :shock: :shock: :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Linácska! Beveheted! Én is úgy szedem ahogy épp eszembe jut, vagy ahogy jelzik a picik. (meg a vádlim) :) Ma pl. még nem vettem be, úgyhogy lefekvés előtt nem hagyom ki, különben vádli görccsel ébredek.

Jó éjt mindenkinek! :wink:

nellike
 
 


Hát akkor én is elköszönök, s megyek, megszámolom a birkákat.

Kép


Jó éjszakát!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Végeztem én is. És fellőtték a pizsit! Jó éjt mindenkinek!

hofeherke
 
 


JÓ ÉJT CSAJOK, holnap még vagyok aztán elhúzok a kórházba sajnos és csak már akkor tudok jönni ha hazaengednek Oroszlánnal :wink: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Drága Zsuzska! Kérlek, hogy küldj sms-t, ha valami izgi történik a kórházban majd! Szorítunk neked mindannyian!:)) De jó, mindjárt ott van Oroszlánka!!!!!:-)

Linácska, remélem ma már jobban vagy és nem fájdogál a hasad. Tudod, ilyenkor pihenj sokat, az jót tesz.

Én azért keltem ilyen hajnalban, hogy még dolgozzak picit munka előtt. Ez már a téboly, mi? :shock:
Vendég
 


Jó reggelt!

Linácska Nekem napi 3*2 MagneB6ot irtak elő anno, illetve erősebb keményedésekre lehet vény nélkül kapni a Magnezit citricit. et..

MAra fáj még a petefészked, hasad alja? lehet gyulladástól.. de tegnap írtad, hogy begörcsölt a vádlid is.. esélyes lehet a baba? mert nekem a vádligörcs volt az első tünetem....
:roll:

Ditus remeélem jobban vagy.. a csúnya nevűből 6 óránként szeded az ampullát? jobbulást

Suska annyira izgi, mindjárt a karodban tarthatod a kis Oroszlánt :lol: várjuk a hireket!

Moncsi málnalevél teát gyógyszertárban vettem... nemsokára ti jöttök, de csak MAradjon még bennt DAnika

KAta szép helyen jártatok, családod meg fantörpikus szervező :lol:

PAjzán csintalan társaság vagytok.pfúj :lol: :lol: :lol: Puszi mindenkinek, tetszik,hogy így pörögtök ..
Vendég
 


twist írta:Én azért keltem ilyen hajnalban, hogy még dolgozzak picit munka előtt. Ez már a téboly, mi? :shock:


az már az :wink: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Fél óráig olvastam vissza :wink: :lol:

Linácska,

ebben a szeles hideg időben ne is csodálkozz, hogy fáj a hasad. Én épp tegnap panaszkodtam a szülésznőnek és azt mondta, hogy ebben a változékony időben ez természetes.
Én napi 3X1 MagneB6-ot szedek, ha fáj vagy keményedik akkor 3X2-t. Nekem a Kaális dokim kötötte a lelkemre, hogy a 36. hétig folyamatosan szednem kell.
MIóta a párom látta a reklámban, hogy hiszti ellen is jó, azóta kéri, hogy szülés után se hagyjam abba a szedését. :lol: :lol: :lol: :lol: Én meg mondtam neki, hogy csak akkor ha ő is elkezdi szedni :wink: :lol:

Nellike,

nekem most éjszaka begörcsölt a vádlim, azt hittem sosem áll ki belőle. Nekem szeritnem kálcium hiányom van, elfogyott a pezsgőtabletta múlt héten és azóta nem vettem :oops:

Boni,

köszi a tippet, megyek veszek teát a patikában. Zsiginek pedig derűs napokat kívánok, lehet, hogy tényleg a növő fogacskáját üti a játékhoz és azért törik el a mécses :wink:

Bikfy,

én tudom, hogy lehet egyszerre inni és hancúrozni, én azért írtam külön, mert ivás közben örülnék, de hancúr közben nem ha én járnék a fejetekben :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos jönnek már azok a gólyák, ha kétszer is leírtad :lol: :lol: :lol:

Kata,

képzeld el, hogy hajnalban arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Odanyúltam , és ahogy oldalt feküdtem egyszer csak kitapintottam, hogy a Maya a hasamon, pontosabban épp a Danin fekszik és alszik mint a bunda. :lol: :lol: :lol: :lol: Nem volt nehéz, de azért megéreztem, hogy valami súly nehezedik rá :lol: :lol: :lol:

Mara,

graulálok a tanítványodnak, és hogyne lenne hozzá közöd :wink: Nagy részben a te érdemed :wink:
Mi lesz még itt, ha gyereketek születik? Szerintem az összes országos versenyen résztvevő és nyertes lesz :wink:

Timejka,

nagyon szépek vagytok :wink:

Dita,

nem hiszem el, hogy annyi kg vagy amennyit írtál. :roll: Nem látszol annyinak egyáltalán! :wink: Szerintem csak nehezek a csontjaid, meg a sok deca amit már magadba lőttél :wink: :lol:

Zsuzska,

köszi jól vagyok, bár keményedek mostmár rendesen, de nem szülünk még.
Örülök, hogy vége lesz a cukor-gondnak, az 1 hét eltelik gyorsan. Jövő hét ilyenkor már anyuka vagy :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi csajok, este bevettem 2 Magne B6-ot, és reggelre már semmi bajom. Amúgy az elején én is mindig arra ébredtem, hogy vagy a lábom, vagy a kezem elzsibbadt.

Zsuzska,
átsiklottam felette, de be kell korábban feküdnöd???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok! Egyesekről már olvastam más topikban másokról nem. Én információkat kérnék töletek. Van köztetek olyan aki a szegedi kaálin volt? Nekem a doki azt mondta ha 2 hónap alatt nincs spontán baba menjünk Szegedre inszemre :shock: , hát azt sem tudom hova is kéne menjek és mi is vár ott rám. Szivesen várok bármilyen infot pü-ben, hogy ne zavarjuk a topikot. Köszi szépen elöre is
Ja nállunk férjemnél van mozgékonyságg probléma :cry: :cry:
Szép napot mindenkinek !!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok

Fellógtam egy kicsit netezni... :wink:

Bikfy

Hogy alakult az estétek? Mi sport helyett inkább követtük az előttünk járók példáit, és egy kicsit mi is boruztunk, :wink: aztán....... :lol:

Zsuzska

Már nem sok van hátra... :wink: Várjuk híreket!

Twist

Hajnalban kelni, hogy munka előtt dolgozz???!!! :shock: Fújjjjjjj :twisted:

Kata

Még mindig nem jöttek meg a képek.... :(

Monic

Örülök, hogy még szülsz!!!! :lol:

Melisch

Sajna én nem tudok neked ebben segíteni.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Linácska, nekem lombikos görcsnél a Magne B6 helyett jobban használt a Mg pezsgőtabletta. Több benne a mg.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

TIMEJKA
Vigyázz, mert a végén szavadon foglak! :wink: :lol:

MARA
Akkor neked akár 5-ös ikreid is lehetnek, ha ennyi mindenre tudsz figyelni egyszerrre! :wink: :D

MONIC
Látom Maya nagyon odavan Danikáért! :)
Ha hiszed ha nem pedig annyi vok! :roll: Amikor láttatok akkor 10-12- vel voltam kevesebb. :roll: A modelles-táncos korszakomban kb. 60 körül mozogtam, és akkor még extra vékony voltam, szóval biztos hogy nehéz a csontom.

Marha jót nevettem a hisztis részen! Enyim aptya is hasonlóan nyilvánult meg (hármasikerszindróma) :lol:

BONIKO
Reggel és este szedem. Az éjjel egész jól elaludtam, első éjszaka hogy nem néztem nég 2-kor is a plafont, mert kb. 11.30-kor sikerült elaludni, erre mit ad isten hajnali 4kor keltettek a cégtől és jól fel is idegesítettek, az agyamat elöntötte a vér és már nem tudtam visszaaludni. Szóval ma is mosott kaki vok! :roll:

dita75
 
 


Moncsi!

Az jó, ha szereti a kiskutyád a kisfiadat. Még pár hét és:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Csak a védőnő meg ne lássa!!! :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na azért tuti frászt kapnék élőben egy ilyen kutyus-babás képtől :lol:

Sikerült Uh időpontot kérnem: Már csak 34 nap, és kiderülthet, ki is lakik odabent :lol: Március 18-án reggel 7:45-re megyünk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Én sem hiszem, hogy a valóságban megtörténhetne velem ilyen. Úgy óvnám a gyerekemet, hogy még a szél se érhetne hozzá.

Örülök, hogy hamarosan kiderül, ki lakik a pocakodban. Olyan érdekes, hogy ha Lili nem állítaná, hogy Kata, akkor talán (de csak talán) azt mondanám, hogy kisfiú. Na de ki mer szembe szállni Lilivel? :lol:
Így inkább nem mondok semmit. A kisgyerekek ösztönösen ráéreznek dolgokra. Kíváncsi vagyok, nálatok is ez lesz-e?

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita,

örülök, hogy jobban vagy.
Szeirntem te is adj MagneB6-ot a párodnak, mond az, hogy C vitamin megfázás ellen, akkor biztos beveszi és kezes bárány lesz belőle :lol: :lol: :lol: :lol:

Bikfy,

szerencsére az én kiskutyámnak nincs akkora nyelve, de biztos meg akarja majd nyalni Danikát amilyen huncut. :lol:
A nagyobbik kutya távolságtartó, de nagyon barátságos és kezes, nem tudom, hogy ő mit fog majd kezdeni a kisbabával :roll:

Linácska,

örülök, hogy sikerült időpontot szerezni, a 34 nap hamar eltelik. :wink:
Örülök, hogy a görcs is elmúlt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,

azt is vedd figyelembe, hogy Lili utoljára Levente cipzárt akart venni az Office Depotban :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Pont ezt akartam írni Linacskanak! A Levente cipzárt!
Napközben kiderült, hogy inkább rosszabbul vagyok, olyan tornádó van itt megint basszus reggel óta, és jön be ezen a fasza ablakon a cidri, olyan jól szigetel, hogy lengenek a papírok előttem.
Már csak a holnapot kell valahogy átvészelnem! :roll:

Azért megható az állatok szeretete de ettől én is frászt kapnék! :?

dita75
 
 


Dita,

elé durva, hogy építőipari cég vagytok és az ablak nem szigetel rendesen :roll: Azért a főnök inkább azt intézhetné, mint hogy megjegyzést tesz a dolgozók alakjára :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


De azért látjátok a kutyu szemein a szeretetet? :) Olyan édi:)

Zsuzska! Ppróbáljátok meg kihasználni az utolsó kettesben töltött napot és bonyodalmaktól mentes egy hetet kívánok nektek. Próbáld meg kipihenni magad a kórházban és jelentkezz, ha megszületett Oroszlán. Mi addig is gondolunk rátok! :) Pussz.

Linácska! Addig is lehet izgulni és találgatni... :wink:

nellike
 
 


Reggel nálunk szakadt a hó, meg is maradt, most meg 100 ágra süt a nap.

Dita,
az az igazság, hogy én nagyon kislányt szeretnék, de valahogy a szívem mélyén Levit érzek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: