Új privát üzeneted érkezett!

KATA
Az alma nem esett messze a fájától! :wink: :D

dita75
 
 


Kedves Ivócimboráim!

AKKOR EGÉSZSÉGETEKRE!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ Kép

dita75
 
 

 
 

Aztán a végére nehogy így nézzetek ki!!!!! :wink:
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nem ezért vagy azért, de a kaját mellépostáztátok szerintem, mert hiába van nyitva az ablak, sehol egy falat. Úgyhogy most megyek, összeállítom a vacsorát. Mindjárt leszek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita,
azért én piskóta vagyok apumhoz képest :lol: De nem tudnám őt letagadni, és persze nm is akarom :lol:

Dy,
megnéztem, és nagyon tetszik a lakásotok. Olyan jók a fal színek, meg a fürdőben is nagyon tetszik a csempe színe, na és az ágytakarótok... az is nagyon bejön :wink:

i.kata
 
 


Dy!

Milyen végére? Én már most is így nézek ki!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus, küldtem a képeket!:) Előre szólok, hogy egész alakos nincs, képzeld hozzá a többit :wink:
Vendég
 


Bikfy

Vigyázz akkor a fűszerezéssel! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy

miért írtad hogy szerda van?

Dita
milyen 92 kiló?

timejka
 
 


Itt vagyok ám én is, írni nem tudok mert olvaslak titeket és nevetek nagyokat. AMúgy meg nagyon fáradt vagyok, mert apa korán ment ma és nem tudtam visszaaludni úgyhogy mosott... vagyok.

Aki iszik az igyon az egészségemre, ha vége a szoptatásnak tuti csapunk egy görbe estét a barátnőkkel :wink: :lol:
Aki pedig hancúrozik annak meg jó hancúrt, azt nem kérem, hogy az egészségemre tegyétek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata

Ez csak a lakás egyik része.... Elég nagy, úgyhogy még így sem láttál mindent.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó annak, aki hancúrozik ma!:))) Én majd a nehéz napok után megyek ki az árokpartra apával! Biztos belemegy, ha mondom, hogy a Babaneten ajánlották:)))))))))))
Vendég
 


Dita

Írd már le lécci Timejkának a viccet, hogy értse, hogy mit jelent a SZERRRDA! Sajna én már nem emlékszem a viccre, csak a lényegre! :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist

Keressetek akkor majd egy jó mély árkot! De halgass Bikfyre is! Vigyél magaddal plédet!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
akartam is mondani, hogy jó tágas a nappalitok :wink:

Monic,
nálunk sincs se hancúr, se ivás. Párom nincs itthon, szóval magamban nem hancúrozok :lol: , inni meg nem iszom magamban :lol:

i.kata
 
 


Ditus, sokkoltak a képeim!:))) :wink: Hova tűntél?
Vendég
 


Dy, majdnem egyszerre lesz PÉ-nk! Majd nehogy elfelejtsük!:)))
Neked hányadik napon szokott lenni?
Vendég
 


Kata,

a párod nem sok időt töltött itthon Párizs után :cry:

Twist,

Dita is biztos ellenőrzi a párját, hogy rendesen megmosakodott-e mindenhol :lol: :lol: :lol:

Bikfy,

az én párom is rakott krumplit akart ma csinálni de én lebeszéltem, mert Danikával épp nem kívánjuk. Aztán holnap meg lehet, hogy meg leszünk veszve érte :lol: :lol: :lol: :lol:

Én el is búcsúzom mára, reggel ctg, korán kell kelnem :wink: Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
sajnos nem sokat lesz mostmár itthon. De változott a programja, úgyhogy holnap este hazajön. :lol:

i.kata
 
 


Moncsi írta:
Aki iszik az igyon az egészségemre, ha vége a szoptatásnak tuti csapunk egy görbe estét a barátnőkkel
Aki pedig hancúrozik annak meg jó hancúrt, azt nem kérem, hogy az egészségemre tegyétek :lol: :lol:


Moncsikám! A két dolog nem zárja ám ki egymást. Én most iszok, azután meg hancúrozni fogok. :lol:

Irigy vagy. Mi? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsikám! Aludjatok jól! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic

Jó éjt!

Twist

Általában 12-13 napon, de van hogy 1-2 nap plusz minusz van benne. hétfőn megyek uh-ra, akkor már többet tudok majd mondani! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Nálunk is hasonlóan fog alakulni az este.... Csak annyi különbséggel, hogy én nem iszok, de mindjárt megyek hátra és futok egy kicsit, aztán pancsi, és hancúr!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bocsi közben felmentem az iwiw-re mert a legjobb barátnőmnek ma van a szülinapja és fel kellett köszöntenem!

Timejka
a 92 én vok és sajnos nem tiszta izomból! :cry:

Dy
Szenzációs a kép, le is mentettem! :lol:

A vicc:

Az idősebb házaspár hölgy tagja gyakrabban szeretne házas életet élni, és hogy ne legyen belőle vita kitalálják a férjével, hogy az R betűs napokon lesznek együtt. Hazaér a férj a munkából fáradtan este, látja ahogy a nő meztelenül várja az ágyban, gyanús neki a dolog, így merkérdezi hogy milyen nap van ma, hogy már megint szeretkezni kell, mire a nő megszólal, hogy pRéntek! :lol:

dita75
 
 


DY
Én is kérek lakásfotókat! :?

dita75
 
 


Dita

Melyik képre gondolsz?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kép Párom és én szilveszterkor

Kép Bence

Na Twist ezek vagyunk mi!

timejka
 
 


Dita

Küldj e-mail címet és kapsz! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Lányok!

Addig eszetlenkedünk, hogy végül elfelejtjük, miért is vagyunk itt.
Reggel óta akarom megírni Nektek, mit is olvastam. Petőfi Népe, mai cikk: RÖVIDESEN HAZATÉRNEK A GÓLYÁK ÉS A FECSKÉK

Ez tök jó hír. Nehogy elfelejtsétek leadni a rendelést a gólyák felé. Az idén már nem téveszthetünk. :lol: Remélem, a mi csomagjaink már a gólyák csőrében vannak Afrikából idefelé.

MINDENKINEK SIKERÜLNIE KELL! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


DY
A részeg smiley-ra! :lol:
Itt van a profilom után az emilem! :wink:

TIMEJKA
Vazze nagyon jól tartod magad, te csak fiatalodsz komolyan mondom.... a férjedet meg már régebben lekádereztem az iwiw-n, hát az a fürdőnacis kép......... :roll: :roll: :roll:

Nagyon szépek vagytok! Már csak az a kislány-tesó hiányzik Bence mellől! :wink:

dita75
 
 


Dy

most már értem.

Dita köszi a viccet. Jó volt.

Szerintem az árokpartra hálózsákot, bundazsákot vigyetek, pléd kevés. bár ki tudja.

Bikfy jó szórakozást, hancúrozást.

timejka
 
 


Timejka,
nekem olyan másnak tűnsz minden fényképen :lol: Nagyon csinik vagytok a fotón. :lol:

Dy,
én a hálóról nem tudok képet küldeni, de ha gondolod, akkor elküldöm a fürdőt és a nappalit, pesze csak képen :wink:

i.kata
 
 


Bikfy

Én már írom a rendelést..... Kép

Csak azt nem tudom eldönteni, hogy fiút vagy lányt hozzon! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata

Várom....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy,
ahogy olvatsma gólyákat, most jutott eszembe, hogy 19h-kor kutyasétáltatás közben láttam megint egy hullócsillagot. Remélem nem egy petárda végét láttam :oops: Mindegy, azért kívánta, de szerintem nem tüzijáték volt :lol:

i.kata
 
 


Dita
ha fiú lesz az se baj. Kinagyítsam és elküldjem azt a fotót? :lol:

Kata
a hajam miatt szerintem. Tudod kicsi festék és a fodrász csodákra képes.

timejka
 
 


Timejkának ezer arca van, nem úgy mint a tegnapi lányoknak a cool tévén. :lol:

na én mentem bökkencselni! aztán tévézünk, ma lesz a Ház dokim is! :wink: :D

Kép



MINDENKINEK JÓ ÉJSZAKÁT!

dita75
 
 


Kata majd elfelejtettem. Most volt fent a Timi a fiúkkal. A Máté megnyert valami országos babaszépségversenyt. Nagyon szép gyermek.

timejka
 
 


Dita

Jó éjt!

Holnap küldöm a képeket, csak véletlenül letöröltem a gépről, és minden újra kell fotózni... :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
mindjárt mennek a képek. A nappaliban azért nincs szőnyeg, mert amikor a kan kutyi kicsi volt, akkor eléggé elintézte a szőnyeget, pedig olyan jó kis szőnyegünk volt :cry:

i.kata
 
 


Timejka, jaj de nagyon ismerősek vagytok nekem :wink:

Moncsi, mi újság hogy vagy??????????


Ditus, nem hiszem el hogy 92 kg vagyol????????????????????????????????????????


Megjöttem a belgyógyászatról a Sotéról. Megnézték a cukromat itt a vége fuss el véle. Nincs semmi vele hála Istennek. Marad még az inzulin még 1 hétig, szerda este kell belőni az utolsó adagot. És nincs tovább. Elsem hiszem hogy vége van. Utána diétát kell még tartani 6 hétig, de már mindegy mikor eszem. A babához kell alkalmazkodni, és amikor elértem a 6 hetet akkor vissza kell mennem a dokimhoz és néz egy terhelésescukrot és vége lesz az egésznek. Mehetek a cukrászdában és ehetem tele magam.

Kép
pgsuska
 
 


Timejka,
azt a netes versenyt megnyerte? Szorgalmasan szavaztam rá végig :lol: Akkor nem volt hiábavaló :lol: Mártika is tuti küldött jó pár sms-t az unokájára :lol: Hát ez tök jó!!!! Köszi az infót! Majd a mama bizots fogja nekem újságolni hétévégén :lol:

i.kata
 
 


Zsuzska

Szuper hírek!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
elmentek a képek :wink:

i.kata
 
 


Zsuzska nekem a párod ismerős (nem is tudom hol láttam a képet rólatok)
Látod, látod, minden jó ha végejó. Nemsokára anyuka leszel. Azért óvatosan fald a sütiket, nehogy megártson.

timejka
 
 


Kata

még nem kaptam semmit.... :( De azért figyelem!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Lányok!

Addig eszetlenkedünk, hogy végül elfelejtjük, miért is vagyunk itt.
Reggel óta akarom megírni Nektek, mit is olvastam. Petőfi Népe, mai cikk: RÖVIDESEN HAZATÉRNEK A GÓLYÁK ÉS A FECSKÉK

Ez tök jó hír. Nehogy elfelejtsétek leadni a rendelést a gólyák felé. Az idén már nem téveszthetünk. :lol: Remélem, a mi csomagjaink már a gólyák csőrében vannak Afrikából idefelé.

MINDENKINEK SIKERÜLNIE KELL! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata
nem a februári totyogóst, ez valami más volt. Én is minden nap szavazok a Mátéra. Az biztos, hogy a Márti sokat szavaz a Mátéra.

Bikfy
Én már rendeltem a gólyától. Sőt beszéltem a gólyákkal és jönnek hozzánk.

timejka
 
 


Dy,
biztos megkapod nemsokára.

Bikfy,
ezt mintha az előbb írtad volna :lol:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: