Új privát üzeneted érkezett!

Linácska,

az nem lehet, hogy szabin van esetleg? Most van a síelések időszaka, lehet, hogy ők is síelnek. De persze ezt csak én gondolom, lehet, hogy hülyeséget beszélek :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus oscill.... és a homeogén 9 elég :lol: jobbulást!
Vendég
 


Ditus, sajnálom hogy ilyen szarul vagy. Jobbulást neked. A Sotéról hazajöttünk mert hamar végeztünk de háromra vissza kell majd menni a belgyógyászatra.

Vérvételen voltam meg ctg-én Oroszlán nagyon jól érzi magát bent, ma kivételesen aktiv. De már nagyon kevés a hely amin elfér úgy érzem.

Kép
pgsuska
 
 

 
 

Képzeljétek el, hogy itt 100 ágra kisütött a nap. :lol: :lol: :lol: :lol: Épp rámsüt ahogy ülök az asztalnál, a lelkem töltődik fel energiával. :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,

örülök, hogy minden rendben, én is nagyon várom már a holnapi ctg-t :wink:
Nekem éjszaka az eső miatt megint fájdogált a hasam :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


TIMEJKA
Nekem van tetkóm! Miért?

Volt orr és köldökpiercingem is, de azoktól meg tudtam szabadulni, a tettotól nehézkes lenne de nem olyan látványos helyen van, szal nem zavar annyira ..... :D

BONI
Köszi, remélem te leszel az életmentőm, mert ha ezek segítenek.... :lol:

Remélem lesznek ezek a gyogyitárban!
Délután felmegyek és veszek méhpempőt is!

SUSKA
Az nem is lehet, hogy előbb kibújik, mint 19-e?

dita75
 
 


Ditus, elvileg nem látnak a dokik esélyt, bár egy melegfront csodákra képes. Elvileg egy hétről van szó. Pénteken megint ctg-nek, de nagyon kis aktiv a lelkem, néztük tegnap az uh és képzeljétek profilból láttuk, rendesen csücsül. Nézi maga elé ölbe tett kézzel láccik a fütyije, és lógatja a lábát. Esze ágában sincs pörögni forogni. Baromi jól elvan odabent, már csak egy pohár bor hiányzik a kezéből :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

nekem a doki a 28. hét óta nem is mutatja a babát uh-n :cry: Kérni meg nem merem, mert tegnap is 1000-en voltak, látszott rajta, hogy nagyon kivan, és örültem így is, hogy előre behívott és nem kellett olyan sokat várnom.
Oroszlán nagyon jópofa lehet ahogy ücsörög a pocakodban :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,
aranyos lehet Oroszlán :lol: Nekem Liliről egy olyan képem van, ahol szintén ül, és a lábai a feje felett vannak, mind a kettő, teljesen félbe van hajolva. Aztán születése után ki is derült, hogy lazák az izületei :lol:

Monic,
azt hiszem, a mai telefonálás nem fog összejönni, lehet, hogy igazad van a szabival kapcsolatban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Dituli, jobbulást! Bár inkább most legyél beteg, mint beülti után. Gyorsan túlleszel rajta, aztán a babák beköltözésekor már okés lesz.

Nekem köldökpiercingem van:))
Vendég
 


sziasztok!

Csak gyors bekukk, és megyek már is visszaovasni..... :D


Kata

Elküldtem végre a már rég megígért képeket..... :oops: :oops: a kapott e-mail címre!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Zsuzska, annyira cuki lehetett Oroszlán, ahogy ült és lógatta a lábát:)) Annyira jól érezheti magát!:))))

Dy, nálatok mi újság, hogyan tovább? Mész a következő inszemire? Ugye, szépen ügyesen folytatod? :wink:

Linácska, Lili még mindig hajlékony, lazák az izületei?
Vendég
 


Sziasztok!

Ennyit írni! Tegnap délelőtt óta írtatok vagy 6 oldalt! :twisted: nekünk se volt internet délután, úgyhogy nem is próbálkoztam aztán.

Szóval:

Zsuzska! De jó! Szép nagy oroszlán fog kibújni akkor a neved napján! :) Azért ez annyira megnyugtató lehet, hogy már csak egy hét és még ha valami oknál fogva előbb is jön Oroszlán, akkor is egészséges szép nagy baba lesz. Na meg hogy végül is szépen átvészelted a szíveddel meg a cukorral a terhességet.

Dituli! Jobbulást! :( Sok C-vitamin, citromlé, tea, pihi.

Kata! Tudod, hogy a családi nevünk az Sz-el kezdődő, nem tudom, hogy van fent az iwiw-en, de ő küldte nekem a meghívót.

Egyébként lehet, hogy Zsófia Jázmin lesz és akkor nem lesz vita. :)

Twist!

Gratulálok a fizu emeléshez. A mai időkben, amikor az embernek tényleg meg kell húznia magát, hogy egyáltalán maradjon munkája ez nagy szám. :)

Mi ma voltunk a védő néninél. Megnézte a leleteimet megfogta, a kezemet és azt mondta, hogy annyira örül, hogy ilyen szépen fejlődnek a gyerekek! Nagyon aranyos volt. :) Mondtam neki, hogy a Zsombi gyomra a legutóbb nem telítődött annyira, aztán megnyugtatott, hogy nem jelent semmit. Higgyem el, mindenkivel minden rendben van.

Március 4-én megyünk 4D Ultrahangra! :) :) Már annyira várom. :roll:

Ja! És mért egy 140/80-as vérnyomást reggel, azt hittem dobok egy hátast. (meg ő is) Persze egyből mondtam, hogy nekem ilyen magas nem lehet, pár napja is 120 alatt volt, erre előszedte a jó régi higanyos vérnyomásmérőt és láss csodát egyből 120/70 lett úgy, hogy akkor már persze tök ideg voltam. :twisted: Azért láttam a szemében a rémületet. :)

nellike
 
 


Kata! Nem lett valami értelmes, amit írtam, úgyhogy mégegyszer:

Az én vezetéknevem "R" betűvel kezdődik, a férjemé "Sz" betűvel. Mivel az ő vezetékneve lesz a babák vezetékneve, ezért ugye az övét kell nézni, azt meg onnan tudod meg, hogy ő küldte nekem a meghívót.

Na ez egyre zavarosabb :?

nellike
 
 


Sziasztok, megjöttem, mostantól leszek.

Azon gondolkodom, hogy mit főzzek, mert éhes vagyok. Csak mellette nagyon fáradt is. Azt hiszem, rakott krumpli lesz.

Gyors visszaolvasok....

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem, és már vissza is olvastam.... :)

Monic: Nem sértődtem ám meg, csak a vigyorok lemaradtak... mikor az üzi elment akkor vettem észre... :D Bocsi! Én a multkor vezetéses horoszkópot olvastam. Állítólag jól lavírozok a városi forgalomban, de ha rossz megérzésem van, akkor ne üljek kocsiba. :P Ezek szerint ez rád is igaz :lol:

Dita: Gyógyulgass!!!! Beváltak a bogyók?

Ez a múlt hétvége annyira kiütött, hogy hulla vagyok, de közben meg madarat lehetne fogatni velem..... :D az egyik tanítványom bejutott az OKTV döntőjébe és a legjobb 5-ben van (az első ötnek ugyanannyi a pontja ;) ) , és még csak 11.-es.... :shock: Kb. annyira örülök, mintha közöm is lenne hozzá :oops:

hofeherke
 
 


sziasztok

Visszaolvastam..... :wink: , én is csak 1 napot hagytam ki, de lehetlen utólérni Benneteket! :D

Zsuzska

Grtaulálok én is a legszebb névnapi ajándékodhoz!!!!! :wink:

Monic

Kitartás :wink:

Twist

Gratula a fizu emeléshez!
Hogy hogyan tovább? Folytatjuk még egy darabig amit elkezdünk. Nem, ez nem inszem volt, csak uh-s ciklus követés, és -e szerint próbálkozunk továbbra is.....

Dita

Jobbulást!

Kata

Lecsekkoltam az iwiwen a képeket!
Nagyon szuperek! Jó sűrű volt a programotok, de legalább elmondhatod, hogy láttam mindent páriszból! :wink:

Bikfy

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :


névnapom febr.26, az még egy kicsit hamar jön, hogy babaás legyek addigra... :lol: Szülinapom pedig aug. 26. Az meg egy kicsit túl késő!! :lol: De márciusban lesz nőnap, áprilisban húsvét, és apa névnapja... :wink: :wink:

Azt hiszem én tudnék minden hónapra valamilyen jeles eseményt felsorakoztatni..... :lol: :wink: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *dy* 2009.02.11 19:34-kor.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


twist: Nekem is köldökpiercingem van. Nem tudom babásan hogy fogom megtartani, van valami gumis megoldás.

zsuzska: Várjuk ám mi is Olivért.

nellike: Szerintem minden rendben lesz a babókkal. Jól megnöveled őket, mint évi. Hajrá uh!



vicky79
 
 


BIKFY
Ne csinálj rakott krumplit, nálunk is az van, küldök fénypostán! :lol:

dita75
 
 


Én is így érzem Vicky! :)

Csajok! 10 perc alatt megittam másfél liter mézes limonádét úgy, hogy észre se vettem, csak töltöttem, töltöttem. :shock:

Na most vagy szeretik, vagy szomjasak! :wink:

nellike
 
 


Nellike

Nem csak a maminak ízlett nagyon? :lol: :lol: De nagyon! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


NELLIKE
Már a magyarázat előtt is lehetett érteni, hogy miről akarsz vakerálni! :wink: :lol:
Ezek az új ketyerék! Minél újabban annál carabbak, lásd a cukormérőket! :roll: :x
Örülök, hogy aranyos védőnénit fogtál ki.

MARA
Nagyon tehetséges tanítványaid vannak, és több közöd van hozzájuk mint gondolnád. :D Egy jó tanár egész későbbi életüket meg tudja határozni.

Még nem tudok a gyogyiról nyilatkozni, a kimondhatatlan nevűt most vettem még csak be. A torokra valót meg elfelejtettem hogy szopogatni kell és lazán lenyeltem, úgyhogy most nagyon büszke vagyok magamra! :oops: :lol: :lol: :lol:

DY
Ne sopánkodj, összejön hamar majd meglátod! :D

dita75
 
 


Ditus!

Vazze most mondod? Ha tudtam volna, dehogy főzök. Jobban vagy már? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita

Nem sopánkodok! :wink: Csak türelmetlen vagyok!!!!!!!!!!!

Én is büszke vagyok a nyelőkédre.... :lol: :lol:
Én a legkisebb szemű gyógyszertől is képes vagyok megfúlni, Te meg lenyelsz egy akkorát?! :wink: Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara, a tanítványod milyen tantárgyban jutott be az OKTV-be? Gratulálok!!!!!!! Nagyon nagy dolog!:)) Ügyi csaj vagy!!!
Még az én időmben is volt OKTV és nagyon nagy büszkeség volt, aki bejutott!

Vicky, milyen a gumis megoldás? Nekem régóta volt benn, így a lyuk megmaradt. Kb. fél év alatt hagyott alább a sok baj vele, utána már megmaradt. A lapot miatt ki kellett venni, mert pont köldöknél hatoltak be egyik helyen. Azóta a "kis", 40 kg-os súlyfelesleg miatt nem tettem vissza, mert nem igazán szexi már:))), hogy finoman mondjam:))))

Dy, hajrá következő ovuláció! Nekünk is most spontánkodás lesz. De még egy fél Clostyt sem szeretnék látni, egyetlen hormoninjekciót sem. Maradnak a hűtőben és várnak szépen....

Dituli, a Deca-nak érzel valami mellékhatását? Ki lehet bírni? Lehetne mellette dolgozni járni, keménykedni a beosztottakkal és jó étvággyal kajálni délben? (azaz nincs hányinger, szédülés?)
Vendég
 


Hú, úgy látszik, most krumpli szezon van, mert nálunk ha nem is rakott, de paprikás krumpli lesz a vacsi!:) :wink:
Vendég
 


Dy, Moncsesz, ezt nektek:


Kép



Úgysem találnátok ki, hogy mit csinál!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


DY
De igenis sopánkodtál, mert ott volt a :cry: jel a mondat végén, talán nem élvezetes otthon spontánkodni? :wink: :lol:
A dokkerem elég jóképű pasi de azért jobb volt apával otthon babát csinálni, mint a dokkerel a kórházban! :wink: :lol: És különben is a babák az ilyen :D mamikat kedvelik! :wink: :P
Nálam türelmetlenebb ember nincs a földön. Már gondolkoztam rajta, hogy ezért babrált ki velem ennyire az élet, hogy megtanuljak várni, mára már egész jól megy! :D
Nem volt nagya gyogyi, csak nem kellett volna lenyelni, mivel szopogatós!!!!!!!
Most a beleimben olvadozik, szóval a beleim ma biztos nem fognak fájni és kaparni mert ott hat a torokgyógyszer! :)

BIKFY
Túlzás lenne állítani hogy jobban vok, az orromon még mindig nem nagyon megy a levegővétel. :roll:

dita75
 
 


Ditus!

Nálam nem lehetsz türelmetlenebb. Kizárt!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


TWIST
Te milyen 40 kilóról beszélsz csájé?

Semmit nem érzek a decából a beadás is már olyan mintha csak meginnék egy pohár teát! :roll:

dita75
 
 


Dita

Én imádok apával itthon spontánkodni!!!!!!!!!

Mindenkinek jó RRRRRRRRRRRRRRRR betűs estéket!!!! Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist!

Ez a krumpli paprikás még jobb ötlet lett volna, mint a rakott krumpli. Kár, hogy nem jöttél előbb. A krumplim még isten tudja, mikorra lesz kész, viszont k...va éhes vagyok. És mivel diétámat megszegve kicsi bort szopogatok, kellemesen le is zsibbadtam. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja, Ditus, kicsit túloztam csak, érted mi van.... alig túloztam.... :wink: :wink:
Vendég
 


Most mondja apa, hogy a nagynénje azt mondta, hogy ÁROKPARTON kell szerelmeskedni! Úgy kell gyereket csinálni! :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


BIKFY
Egy évvel ezelőtt még nem ismertél! :wink: :wink: :wink: :D


Apci pancsizik netán????????

Kép

dita75
 
 


Dy!

Apinak mutattam a képet, amit küldtél, nagyon örült neki. És csókot küld érte. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy; Dy: Ajj-ajj... mi lessz akkor itt még este ;)

Twist: matekból

hofeherke
 
 


Dita

Kitöröletem a :cry: sopánkodás jelét! :wink:


Bikfy

Pusza apának is!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy, egészségedre! Ugyanis én is most nyitottam ki egy finom száraz vörösbort:)))) És ittam fél borospohárnyit!:))
Egs!!! Hát, így mensi alatt biztos nem árt, legalább mulatok!:)))))
Az a baj, hogy nagy étvágyat csinál és nem bírom ki, míg kész lesz a krumpli. Aszem szendvicsezem még előtte.
Nálad a bornak nincs ilyen hatása?

Dy, ez jópofa ötlet!:)) És a fejünket az árok szélére hajtsuk, vagy az árokban alul legyen?
Vendég
 


Dita
Azért kérdeztem, mert már évek óta gondolkodom egy kis tetkón. Januárba azt mondtam, hogyha megjön csináltatok tetkót. Kicsit félek tőle. Szeretném is meg nem is.

ÉN nem tudok visszaolvasni.

Kata üdv újra köztünk. Még nem néztem a képeket, majd megnézem.

timejka
 
 


Enyim apa is áztatja a himbilimbit! :wink: :lol:

TWIST
Elég nagyot túloztál!
Küldenél magadról egy képet? Szinte már csak téged nem láttalak, NINCS ARCOD amikor beszélek hozzád, és ezt NEHEZEN VISELEM! :x

dita75
 
 


Ditus!

Így legyen ötösöd! Telibe találtál!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist

Apim erre csak annyit mondott: MEG HÁT! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy, Twist!

Vigyázzatok az árokparti szex-szel, mert még felfáztok, 'oszt jönnek a ciszták! :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Micsoda alkoholistákkal vok kürülvéve, pfujjj! :lol:

Apa a múltkor egy nap alatt kigyógyult a betegségből, mert megivott egy stampedli pályinkát, rá egy algopirint és egy nagy bögre mézes csája, reggelre semmi baja. Mivel én már 3 napja nem alszom, meg akartam próbálni a dógot, de csak a nyelvem hegyét dugtam bele abba a fertelembe és már rosszul voltam tőle! :oops:
Nem bírom én az ilyesmit! :?

Maradnak a homeos bogyók! :oops:

TIMEJKA
Milyen tattot szeretnél? Nekem egy fekete szalamandrám van a hátán fehér csíkkal!

dita75
 
 


Csajok lesz ma nagy hancúr mindenhol?

Bebe én már láttam a Twistet!

Dita egyébként tényleg jobb úgy "beszélgetni" itt, hogy tudod, hogy néz ki az illető. Dita Te állandóan a szemem előtt lebegsz. :lol:

timejka
 
 


Bikfy

Te nem akarod kipróbálni? Utána apa pancsizhatna is kicsit! :wink: Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nellike,
tudom mi lesz a vezetéknevetek. Amúgy ha rád kattintok, akkor Sz-né van kiírva. :wink:
Amúgy rendőr lánya vagyok, szóval mindenre rájövök :wink: :oops:

Dy,
mindjárt nézem a képeket :lol: Köszi!

i.kata
 
 


TIMEJKA
Lebegni 92 kilóval????????????
Hát ezzel esküszöm fellépek a cirkuszban! :lol:

dita75
 
 


Timejka

SZERDA van!!!!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: