Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Mivel Én fodrász is vagyok ezért tudom,hogy a 14dik hétig nem ajánlják a festést!
Utána sem nagyon kéne, de akinek kis %-os H2O2-t használnak az kevésbé gond mint mondjuk egy 12%os H2O2 vagy amint Anett is írta a fekete festék ill. a szőkítés(porral) az szinte egyáltalán nem ajánlott.
Melírt azt lehet,mert nem ér hozzá a fejbőrhöz ezáltal nem szívódnak be a káros vegyszerek......max iszonyat minimálisan.
Én Amióta baba van csak és kizárólag Hennával festem a hajam.
Ebbe nincs vegyszer...bár nem annyira tartós és nem is fed annyira,de jobb mint a semmi.
Tündi
Holnap megyek 12-re a dokihoz!

Valaki esetleg tudja,hogy az AFP-t az Istenhegyin mennyiért csinálják?

Szép napot mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Húú annyit írtatok,hogy mire a végére értem,el is felejtettem ,kinek mit is szerettem volna :lol:

Hajfestés.Lehet hajat festetni.A festék nem szívódik fel a szervezetünkbe éés a babához végképp nem szívódik fel.Arra viszont tényleg kell figyelni,hogy szellős helyiségben legyünk.Én magamnak festem a hajam,vörösre.Már lasan be is kéne festeni,mert dec végén lett festve.
Amúgy meg ha csak vágatni megyünk fordász üzletbe,úgy is bőven elég vegyszert szívünk be.
Na nekem fodrász barátosném is van,és vagy ő jön ide,vagy én hozzá :lol:

Bikmak! Merre költöztök Németországba?Gondolom akkor már pakolósban vagytok.húú nem egyszerű elköltözni.De!! Jó nagy kalappal nektek!!
Van ismerősőm Németországban.Van egy csaj,akivel együtt szültünk,ők is kint vannak.Ha gondolod majd az iwiw elérhetőségét megadom.

Csilla!Jó nagy tapló a dokid!!Méér nem mondtad neki,hogy öreg az aki mondja :lol:
Mennyi is lett az eredményed,ami alacsony neki?Már nem emlékszem

Rilla!Miért kéne,hogy 1:100legyen az arányod??
Én is kombinált teszten voltam,nekem 1:2000lett,és ez tök szuper a koromhoz képest,de van akinek ennek ötszöröse.Minél nagyobb az 1:valamihez annál jobb az érték a kombináltnál!!
Ezért nem értem??Milyen tesztet csináltak,ami neked 1:100 lett volna a jó??

Kaja sajnos elfogyott :lol:
Én egyszerűen nemtudok annyit főzni,hogy 2 napra elég legyen.
Ma amúgy azt hiszem,csak egyszerűen krumplifőzi lesz.Nincs kedvem pepecselni.Elég a krumplit megpucolni..

mimi12
 
 


Sziasztok!

Itt már nem süt a nap és tökre fúj a szél. És állítólag nagyon hideg van kinnt, ezt onnan tudom, hogy most volt itt a védőnő. Már másodjára járt nálam, elég normálisnak tartom.
Persze ha már itt volt tökre kikérdeztem :lol: Főleg az AFP-ről, és annak eredményéről mivel holnap megyek. De burkoltan azt mondta h minden 4. kismamánál sz@r eredmény jön ki, és egy jó uh megbízhatóbb mint az eredmény. Illetve már több országban be is tiltották.

Mimi te olyan finomakat főzöl, és a krumplifőzelék maradéknak is örülnék, az egyik kedvencem :lol:

Noki, sajnálom ezt a barnit, szorítok neked holnap a dokinál nagyon. Próbálj meg addig is minnél többet pihizni.
És még mi vagy a fodrászon kívül?

Tündi, neked már ugye nincs barni?

Bikmak, hát terhesen nem lehet túl jó költözni, de milyen sok új élményben lesz részetek azért. És ahova mentek vannak ismerőseitek?

Kexi gratulálok a babácskához, remélem most megnyugodtál?


Húúúú Csilla, érdekes doktorbácsihoz jársz!!!! Gondolom felment a vérnyomásod!!!! Lehet tényleg kéne keresni esetleg egy másik dokit. És ha nem gond mi az a nem olyanjó kombinált eredmény?

Nekem a dokim már múltkor olyan rendi volt, h mivel hetente oda jártam a barnázás miatt már csak 3 e Ft kért az 5 e Ft helyett.

Rilla nálunk azért van szextilalom, mivel nem első terhességem, illetve 13. héten 4 napot barnáztam miután együtt voltam apával. Amúgy UH-án meg mindent rendben talált.

Remélem senkit nem hagytam ki.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

 
 

Irdab,
tegnap nekem is mondta a védőnéni, hogy próbált meglátogatni. Szegény, mikor még Lilihez akart jönni, akkor sem volt sok esélye itthon találni minket. Néha már felhívtam, hogy ha erre jár, ma itthon vagyunk, és jött is mindig rendületlenül :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Irdab!
Én nem is főzők finomakat.Tök hétköznapi kajcsikat csinálok.
De amúgy imádok pepecselni a konyhában,viszont sütit nem igazán tudok csinálni.
Amúgy próbálok olyan kajákat csinálni,ami nem túl drága,és kiadós egytál étel.Levest ha csinálok,az is egytál étel lesz,mert mindig jó sűrűre sikerül :lol:
Tényleg Noki.Még mindig barnázol??Remélem most már elmúlik,és minden rendben lesz a holnapi vizsgálaton!Nagyon drukkolok!!

mimi12
 
 


Tundi
Ez a 13 nap már jól hangzik ! :lol:
És utána már nem megy el többet ?

Cscsi
Milyen értékeid lettek a kombinált teszten ??

Kexi
Én egész terhességem alatt mellőzni fogom a hajfestést, mert állíólag nem tesz jót a babának. Igaz én már 1 éve (emiatt) elkezdtem lenöveszteni és kb. 1 hónapja vágattam le az utolsó festett tincseket...így most olyan unalmas kese barna vagyok. :roll:
Nagyon szuper a fotó a bébiről ! :D

Noki
Szerinted nekem a 16. héten az integrált tesztnél az AFP-t is nézik ?

Mimi
Ahogy Te is írtad, az a jó, ha minél nagyobb az 1:valamihez arány.
Namost én 27 éves vagyok és ennek a kornak az 1:100 arány felel meg. Nekem az értékem 1:432 lett, ami a 34 éves kornál felel meg.
Tehát rosszabb, így mennem kell integrált tesztre a 16. héten. :(

Kép
Kép
rilla_
 
 


Irdab
Szerinted te a 13. héten a hancúr miatt barnázgattál ?

Kép
Kép
rilla_
 
 


Ja védőnő.
Nekünk mióta itt lakunk a 3. védőnőnk van.
Állítólag aki most van,ő volt az eredeti,csak elment szülni(4. gyereket :lol: ).Volt pár hónapig egy helyettesítő ,majd jött egy 2gyerekes védőnő,de neki meg cukros lett nyáron a fia,és elég macera megoldania,a gyerek időben hazavitelét a suliból.Mert ugye a gyereknek ennie kell!!
És így most vissza jött az állítólag eredeti védőnő.Na ő is ha van valami felhív,és az előző is felhívott.Sőt ha a szomszédba nem tudnak bemenni,akkor is engem hívnak :lol:
No de,én azt is megkérdem,mi van a gyerekükkel,és nem csak a sablon duma.Szóval én ápolom a kapcsolatot,és látom,hogy tök másképp állnak hozzám.

mimi12
 
 


[quote="rilla_"]
írta:
rilla_
Mimi
Ahogy Te is írtad, az a jó, ha minél nagyobb az 1:valamihez arány.
Namost én 27 éves vagyok és ennek a kornak az 1:100 arány felel meg. Nekem az értékem 1:432 lett, ami a 34 éves kornál felel meg.
Tehát rosszabb, így mennem kell integrált tesztre a 16. héten. :(

Rilla!
Szerintem félre érted az arány számot.
Én 37 éves vagyok.
1:250alatt pozitiv az eredmény. vagyis 1:100hoz kuva szar eredmény és erősen Down korra kockázatos.
Neked negativ lett az eredményed,de rosszabb mint az enyém.
Szóval nem tudom érted e??
az 1:1000-hez jobb mint 1:4-500hoz.Minnél nagyobb a másdik szám annál jobb az eredmény.
mert ugye jobb az 2000-ből 1down-os mint 500-ból 1 down-os.
Érted??

mimi12
 
 


AMúgyitt van előttem egy táblázat,és itt 1:100hoz 40év köörülinek írják.
Te hol voltál vérvételen??

mimi12
 
 


Madaran elfelejtettem írni neked, h jógára szerintem mehetek, de szülésfelkészítőre tuti h megyek, és az csak Tb-van. Úgyhogy oda tényleg mhetnénk együtt. Örülök, h a kutyus meggyógyult :lol:

Mimi, tudom h átlagos kaják, de pl a krumplifőzelék nekem az egyik kedvenc kajám :lol: Na alapból szeretek enni is :oops:
Meg a sültcsikrkecomb a másik kedvencem. Szóval sorolhatnám..... :wink: :lol:

Rilla, nem tudom, h a miatt e. Így utólag szerintem azért mert ha nem lennék babás akkor piri is akkor lett volna. De ezek után nem merek már. Persze kívánom apát de nem merném. Mondtam apának energiáját gyűjtse, mert ha aktuális lesz a dolog, akkor..... :lol: :lol: :lol:
Amúgy igaza van miminek a kombinált eredményel kapcsolatban. De volt itt egy lány, a neve nem jut eszembe :oops: :oops: :oops: :oops: akinek a kombináltja nem lett jó, de az integráltja eredménye meg igen :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mimi
Most látom, hogy rosszúl írtam az arányt....nem 1:100-at akartam írni, hanem 1:1100-at ! :oops: :oops: :oops:
Ezért értettük félre egymást !!
Na szóval nekem 1:1100-nak kellene lennie és helyette 1:432 van.
Bocsi, hogy így megkavartalak !!
Amúgy az Istenhegyi úton csinálták a kombinált tesztet.
Szerinted nem annyira rossz ? Amúgy a többi érték és az uh értékek jók voltak.
Neked milyen lett ez az eredményed ?

Irdab
Szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy javasolt-e a ti esetetekben !!
Remélem nálam is úgy lesz, hogy megjavúl az eredményem az integrált tesztre .... :roll:

Kép
Kép
rilla_
 
 


De rendesek Vagytok, hogy ilyen sokat írtatok nekem! Világos barnára szeretném festetni, de a 14.hetet akkor mindenképpen megvárom. De hennát hol lehet kapni? Ez a neve? Bocs, le vagyok maradva és nem tudom mi fán terem...
Én pénteken megyek Down-szűrésre, akkor megen lesz UH és a vérvétel és a 16.héten újra vérvétel. Az arányokat még nem néztem meg...
kexi
 
 


Mimi
Most látom, hogy budaörsi vagy ! Én is ott éltem 20 évig, ill. a szüleim még minig ott élnek !! :lol: :lol:

Kép
Kép
rilla_
 
 


Rilla, orvos is azt javasolta h hanyagoljuk a témát.
Úgy emlékszem, h a múltkor azt írtad, h dolgozol?! Lombikosokat nem írnak ki egyből?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki,holnapra megy a drukk! :) :) De biztosan minden rendben lesz :)

Irdab,ez a 3.ik nap,hogy nincs barnim,helyette sárga van. :shock: :roll:

mimi,lehet hétköznapi kajcsikat csinálsz,de jól hangznak.És én mindent megkívánok :)

rilla,egy darabig nem tervezi hogy kimenjen,de még úgyis muszáj lesz.Meg előfordulhat olyan is,hogy azt mondják,hogy menni kell,és ha visszautasítja azt nem nézik jó szemmel...

Madaran,ma már írni akartam,hogy jó,hogyha jól telnek a napok a suliban,de persze otthon mégiscsak más :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jajj Tündi, de örülök, h elmúlt barni, nagyon nagyon. :lol: :lol: :lol: :lol:

Most akartam ledölni egy kicsit, erre furrnak a házban valahol :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: tök jó hangja van :twisted: :twisted: :twisted: , még a tv se lehet hallani :twisted: :twisted:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab,én is örülök!Remélem nem teszi tiszteletét már többször!
Reméljük hamar abbahagyják a fúrást és tudsz pihikézni! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


[quote="rilla_"][ írta:rilla_b]Mimi
Most látom, hogy budaörsi vagy ! Én is ott éltem 20 évig, ill. a szüleim még minig ott élnek !! :lol: :lol:

Tényleg??
Amúgy Érden lakunk 2éve(lassan 3)
De én is Budaörsön nőttem fel,és míg el nem váltam ott is laktam.Anyum és a húgomék ott laknak a Petőfiben.
Na akkor tuti van közös ismerősünk :lol:
Egymást lehet nem ismerjük,mert végül is én idősebb korosztály vagyok :oops:

Teszt.Így már értem,ha elírtad :lol:
Alacsony az érték,de a lényeg,hogy negativ!!Majd a következő jó lesz!!Én is sok mindenkit ismerek,akinek hasonló volt az eredmény és vissza hívták.A következő meg tökéletes lett.

mimi12
 
 


Tündi :lol: hát, lehet, hogy elhamarkodottan írtam a sulit. Két nap elég volt megint, hogy beköpjön valaki... :evil: Fáj a torkom, folyik az orrom, úgyhogy szuper... most voltam dokinál, megpróbálom enélkül, de ha durvul a helyzet felírt egy terhesek által is használható antibiotikumot ( Rovamycine ), ill, ha lázam lenne: Algopyrin. Egyelőre citromos tea, phlogosol öblögetés, C-vitamin, alvás... Remélem, nem hatalmasodik el rajtam...
Igazán jöhetne már a tavasz 8) :? 8) :?

Irdab :lol: nekem azt mondta a védőnő, h. most épp megy egy tanfolyam, de aztán a tavaszinál szólni fog. 6 hét. Tényleg mehetnénk együtt!

Noki :lol: még tegnap akartam írni, hogy nagyon tetszik a férjed által meg is rendelt bbkocsi! Ha nem vagyok pofátlan, megkérdezhetem, hogy mindennel (hordozó, mózes) mennyibe kerül? Milyen színűt válaszottatok? nálam a zöld a nyerő...
Pihenj sokat!!!!

Mimi :lol: köszi a csirkecombis tipp így kápival egészen felizgatta a fantáziám. MÁra már nem, de lehet, holnapra megcsinálom... hmm
m :P

kexi szép formás a babád!! hányadik hétben vagy!!?? csinálsz vonalzót?

kéne egy kicsit takarítani, semmi kedvem, már mászik lassan a lakás :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran, ha már így benyaltál valamit inkább pihizz. Úgy se csinálja meg helyetted senki nem? Maradj a fenekeden aztán kúrálgasd magad :wink:
Tényleg jó lenne együtt járni :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Madaran,jobbulást!!!!!Akkor holnaptól tp-n leszel?amikor Lucával influenzás lettem,akkor én homeopátiás bogyeszt szedtem és nagyon jó volt!Óhatatlan,hogy ne kapjunk el valamit a gyerekektől.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kexi
Itt tudsz rendelni hennát és el is tudod olvasni ,hogy miket tartalmaz.
http://www.vitaminsziget.com/termek.php?id=255&katId=77
Rilla
Az integráltnál megcsinálják az AFP is!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Tündi, hány hetesen sikerült benyalnod az influenzát? És tényleg jó ez a homeos cucc? Én még sohasem szedtem, de most találtam székrekedésre is egyet, lehet h veszek is majd és kipróbálom.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Madaran!
Jobbulást neked!!Szedhetsz homeos bogyót is.

Ja káposzta.Pár hete teljesen rá álltam a savanyúságra.A közértben lehet kimértet venni,és nagyon ízlett.
Na mígnem az édes helyett a csaj erőset adott.(amúgy valami csalamádé féle).
ANyum mondja,hogy hát miért nem csinálok káposzta salit??El áll a hűtőben sokáig.
Na csináltam is.Sima egyszerű ecetes sali öntetet tettem rá,de felfőztem köménymaggal,és jó édesre csináltam.Húú hát olyan fincsi lett,hogy a Szabi is kettő pofira eszi :lol:

mimi12
 
 


Irdab,az első hamardban volt,azt hsizem olyan 10hetes körül lehettem.Igen jó volt.Mondjuk nálunk ha betegek vagyunk,leginkább Luca,mondjuk nem sűrűn szerencsére,mindig homesós cuccot kap,és neki is jó.De van pl akinek nem használ.
Én tejcsitermelésre is szedtem és az is jó volt.

OSCILLOCOCCINUM-ez volt az egyik,a másiknak meg nem akar eszembejutni a neve,de utána keresek a neten,mert ha látom beugrik :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Meg is van CORYZALIA-ez a másik.
Itt olvashatsz róluk:
http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... e_number=1

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi :lol:
Pont akartam írni a coryzaliat. :lol:
Amúgy én a Szabinak még csak ezt a kettőt adtam,ha beteg volt.Eddig használt,és bevált.

mimi12
 
 


Irdab
Igen, dolgozom, de ez az én döntésem volt. Az orvos megkérdezte, hogy kiírjon-e táppénzre, de én nem akartam, mert ismerem magamat, hogy befordúlnék otthon a négy fal között. :shock:
Te és többiek, Ti dolgoztok ?

Tündi
Nem gondolkodtatok azon, hogy a férjed munkahelyet vagy szakmát váltson ?

Mimi
Szerintem tutira van egy csomó közös ismerősünk, de szerintem mi nem ismerhetjük egymást a korkülönbségünk miatt. Amúgy én a lakón nőttem fel.
Remélem tényleg jó lesz az integrált eredményem ..

Madaran
Jobbulást kívánok Neked !!
Én is úgy félek attól, hogy benyalok valamit így terhesen. :roll:

Noki
Akkor tiszta haszon lesz ez az integrált teszt ! :wink:

Kép
Kép
rilla_
 
 


Mimi,szerencsére nálunk sem kapott még Luca antibiotikumot.De doki néninek is köszönhetjük sztem.Ő nagy homeós párti!

Rilla,apa megrögzött,tipikus katona!!A civil szakmája cukrász,de ő már nem tudja,és nem is akarja otthagyni ezt a munkát!Neki ez az élete!És azért sok előnye van neki!Pl a támogatások..meg innen nem rúghatják csak úgy ki,mint egy civil állásból.Most azon van,hogy átvegyék hivatásos állományba,és hogy onnan mehessen nyugdíjba.De hát ez még a jövő zenéje.A szerződése jövő év végén fog lejárni,reméljük hosszabítanak neki.De nagy valószínűséggel fognak!
És ebbe bele is kellett törődnöm,hogy még miattunk sem fog lemondani.És hát a szöveg,hogy értünk csinálja.Ezt nekem is be kellett látnom,emrt ha nem menne ki időnként,nem jutnánk egyről-a kettőre.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Noki: nagyon köszönöm,már rendelem is :D
kexi
 
 


Kexi
Nagyon szívesen :D
Sikerült a színt kiválasztanod ?
Csak azért mert én a sötétbarnára klikkeltem rá Neked,de lehet a sötét lesz :D

Kép
noki&potyi
 
 


Dokinénim van, fiatal, nagyon csinos, nádszál vékony :wink:
Jó, azért érzékeny hangulatomban kicsit eltúloztam a dolgot, nem ÍGY mondta, de nagyjából ezt jelentette. Az eredményem 1:1600 lett, és persze semmi gond, elmegyek integráltra, de picit úgy érzem túl van már lihegve az a down kérdés.
Tökre egyetértek Mimivel (asszem ő írta, ha nem, akkor bocs :oops: ), hogy 34 évesen fel sem merült Milunál a vizsgálat, most másfél év után mennyivel nagyobb a kockázat? Ráadásul minden más leletem negatív, egészséges vagyok és sportolok, és odafigyelek mit eszem.
Mélyen legbelül érzem, hogy semmi gond, de lelkiismereti alapon bármilyen vizsgálatra rá tudnak venni. Na mindegy, nem fogom ezen paráztatni magam...

Mimi, tényleg nagyon jókat főzöl! Mi a múlt heti kérdésemből eszünk még most is :lol: Megkérdeztem mit főztök,és annyi jó ötletet kaptam, hogy minden nap mást csinálok. Holnapra még van kajánk, aztán új ötleteket kérek!

Rilla, még nem is köszöntem :oops:

Tündi,mindjárt itt van 24-e :lol: :wink: Készülsz valami meglepivel?

Anna, gyógyulj meg hamar!

Anettoo, hát itt az erdő :lol: :lol: :lol: Akkora erdő van Pomázon, hogy az agyhártyás oltást ingyen adják a kicsiknek :wink:
Tehár lányok, még egy ok, hogy ide gyertek lakni :P :D
Vendég
 


rilla,
szóval az én kombinált tesztem (Istenhegyi) eredménye 1:2720 lett, ami negatívnak számít, ezért nem hívtak vissza integrált tesztre.
Ezt az arányt 3 dolog alapján számolják: az életkorod ad egy kiindulási arányt (ez nekem is 1100 körül van - én 28 vagyok), és ezt módosítja valamilyen irányba az UH és a vérvétel eredménye. Namost, mivel nekem nagyon sok ismerősöm mondta, hogy nekik 1:15 000 meg 1:30 000 meg ilyenek lettek, és nekem az UH tökéletes volt, azon kezdett járni az agyam, hogy valami a vérrel lehet, hogy ilyen viszonylagosan magas Down-esély jött ki (bár persze tudom, hogy még ez is azért jónak számít, hisz negatív).
Ezért utánanéztem az interneten annak a 2 véreredménynek, amik a papíron voltak, és azt tudtam meg, hogy a free-béta-HCG az nagyon jó (0,89 MoM), de a PAPP-A az viszont tök rossz (0,36 MoM). Ez lehet az oka annak, hogy mindent összevetve elég jó a Down-arányom, de azért nem csúcsszuper. Namost annak is utánaolvastam, hogy mitől lehet az, ha ez a PAPP-A érték túl alacsony, pedig a baba genetikailag rendben van, és minden más érték is jó.
És azt írták, hogy ebben az esetben ez előrejelezhet koraszülést, késői vetélést, halvaszülést, anyai magasvérnyomást és egyéb ilyen csúnya dolgokat, amik összességében mind a rossz méhlepény keringéssel állnak összefüggésben.
:(
Szerencsére az alacsony PAPP-A nem jelenti azt, hogy ez nagyon valószínű vagy gyakori lenne, de kb. 2x akkora az esély rá, mint normális érték esetén.
Viszont azt is írták, hogy lombik, és különösen ICSI esetén (és ugye a BMC-ben mindenkinek ICSI-t csinálnak) a PAPP-A lehet alacsonyabb, anélkül, hogy ez bármit is jelentene. De hogy bonyolultabb legyen a dolog, fagyasztott embrió beültetésnél (és nekem az volt) ilyesmit nem figyeltek meg... :shock:

Na, hát ez van velem. Amikor visszamentem a lombikos orvosomhoz, és elmeséltem neki, akkor ő csak legyintett, és azt mondta, nem kell mindig parázni, nyugodjak meg, és minden rendben lesz...
Hát most azóta próbálok nyugodt lenni.

Heidelbergbe költözünk egyébként, és még tisztázatlan, hogy mennyi időre, de 2 év biztos. Végleg nem szeretnék ott maradni, az is biztos.
Én is dolgozom még, sőt, elintéztem, hogy HD-ben is dolgozhatok még 3 hónapot az ottani Szemklinikán. A terv az, hogy június 15-ig. Aztán kezdek majd szerintem vásárlogatni a babának.... És addigra ti már mindent jól kiveséztek a témában, és kiderül, hogy mik a legjobb cuccok, és akkor majd megkérdezem tőletek, és már nagyon felkészülten tudok majd babakocsit és egyebeket venni... :)

Lányok, ez valami hihetetlen, hogy mióta babát várok, milyen jó évágyam van. Gyakorlatilag egész nap az evésen jár az eszem, és pont ma meséltem a munkahelyen a többieknek, hogy mialatt eszem az ebédet, tök nehezemre esik visszafogni magam, hogy ne mondogassam közben azt, hogy "jaj, de finom, jaj, de jól esik" :lol: :lol: :lol:
Pedig annyira nem nagy szám, a teletáltól rendelem hétköznap a kaját.

Kép
bikmakk
 
 


Bikmakk
Én is a teletáltól rendelem a hamit és egytől egyig mindent benyomok,mert annyira finom,hogy az csak na :D
Az meg,hogy közbe mondogatod,hogy hmmm,de finom...hmmm,de jó..az szerintem sokunkkal így van :D
Éhségrohamom van Nekem is és ha a Párom beleeszik a kajámba akkor dühös és irigy vagyok és rászólok,hogy ne egye meg mindet..pedig tudom,hogy csak megkóstolja :D
Tehát egy irigy éhenkórász lettem :D
Te sem tudsz nekem segíteni abban,hogy az Istenhegyin mennyibe kerül a 18heti vizsgálat és ,hogy akkor egybe megcsinálják e az AFP vagy azt külön kell? É s,hogy mennyibe kerül?

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Bikmakk!
Nézegetem én is a neten,csak kíváncsiságból,hogy mik a tol-ig jó értékek?
Nekem a Papp-A 1.99 aB-hcg 1.69
és a tarkó redőre is van értékem,az 1.07 ugyen mind MOM-ban.
No végül is a negativ a lényeg,de mostmár tényleg kíváncsi vagyok,hogy ezeknek is van e tol ig eredménye.

mimi12
 
 


Sziasztok!

Olvasgattalak ma benneteket,csak már fáradt voltam.

Hajfestés:én Márknál a 9 hónap latt 2szer festettem hajat most pedig a múlt héten.


Nálunk holnap finn rakott krumpli lesz,de már ma megfogom csinálni.

Sajna ma a reggeli cukor eredményem nem lett jó,igy utána nagyon vigyáztam.Elcsábitott a tej és ittam egy pohárral,hát meg is lett az eredménye.

Csilla:a dokid elég elésen foglmaz.Én is súlytöbblettel küzdök,de eddig eszébe se jutott kritzálni emaitt és rajtam nem 5 kiló plusz van.

Tümdi:akkor már csak 2hét és itthon lesz a apárod.

Madaran:jobbulást neked,ha lehet ne menj suliba.

Olyan sokat irtatok,hogy többre nem emlékszem :D .

Szép estét.!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Nekem tegnap délután óta úgy fájt a hasam, szerencsére mára elmúlt.

Sissi,
a tej egyátalán nem jó, főleg nem reggel. Én tízóraira szoktam egy picit, meg lefekvés előtt. Akkor - legalábbis nálam - már nem gond.
A másik topicban, ahova írok van egy lány, neki a végén már inzulin is kellett, ő egyátalán nem ihat.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 14:00-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Jobb és szebb reggelt!

Micsoda idő...pfujj...Ráadásul az éjszakánk sem volt vmi kellemes.Luca fél éjfélkor mindent összehányt.Előtte itta meg a tejet Nem tudom miért van ez,hogy néha néha kihányja... Húzhattam le az egész ágyat,így a nappaliban aludtunk.fél1volt mire elaludtunk..Mondjuk 3/4 8kor ébredtünk
De én reggelre fejfájással,torokfájással és náthával ébredtem.Most tömöm magamba a citromos teát.

Cscsi,hát főzök majd vmi fincsit amit apa kér!Nagy meglepikkel nem szoktunk készülni,mert annál nincs nagyobb ajándék,hogy épségben visszakapjuk!

Sissi,neked olyan késő este van még erőd főzni?Én örülök,ha leteszem a fejem este,csend és nyugalom van :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bikmakk
Melyik eredményed lett 1:2720 ??
Én még nem kaptam meg a végleges leletet, csak külön az uh és külön a vérvétel eredményét, mert épp nem volt jó a rendszerük, azt mondták, hogy postán küldik...hát múlt péntek óta még nem ért ide.
Ami papírom van, azon a 3 féle kór (Down, Erwards...) van arányosítva, amiből a Down kor lett elég rossz 1:432.
Neked ez a 1:2720 ?....mert akkor nem értem, hogy miért izgúlsz rajta, amikor az 1:1100 a normális ??
Én lassan bele fogok csavarodni ezekbe az értékszámolásokba, hogy mi a jó, kevésbé jó...stb., már alig várm az integrált tesztet. :(
Amúgy én is folyamatosan éhes vagyok, jelenleg ez a központi témám ! :D

Anetto
Bekerülhetek én is a táblázatba ?
Adataim :
név : Rilla
kor : 28
település : Sopron
Szülés időpontja : 2009 augusztus 20.
kórház : soproni kórház
Baba neve : még nincs
Testvér : nincs

Tündi
Nálunk süt a napocska ! :)

Kép
Kép
rilla_
 
 


Noki
Nagyon szorítok ma Neked és írj, amint tudsz !!

Kép
Kép
rilla_
 
 


Anetto,
a táblába tudok új adatokat adni. Február 25 AFP vérvétel, Március 18. UH.
Húúú, még 34 napot kell várni, hogy megtudjam, ki is lakik a pocakban.

Jimbone,
én nem tudom összetakarítani a hányást, pedig Lili egyszer-kétszer előadta. Szerencsére apa profi a kérdésben :lol:

Nálunk reggel esett a hó!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Bocs amiért idáig nem voltam, de köszönöm az Afp-s hozzászólásokat.
Nagy dráma volt nálunk. Elvittük, vagyis elvittem a cicánkat ivartalanításra még kedden és tegnap reggel hozzta haza a sógorom. Így tegnap délután mikor végeztem utána csak vele foglalkoztam. Szegény Dolli mivel így hívják, még majdnem sírtam is na jó azért erre az is rátesz egy lapáttal hogy várandós vagyok és sokkal érzékenyebb. Bármikor bármin könnyen sírva fakadok. Na a lényeg hogy ma reggel már jobban lett de még 20-án vár rá egy varrat szedés, csak azt éljük túl.

Egyébként jól befaragtam ezzel a dokiváltással. Az új dokihoz olyan sokan járnak hogy csak 23-ra kaptam időpontot. De az AFP miatt nekem az már késő, bár azt mondta a doki aszisztense hogy ő szerinte még nincs késő. Meg tök bunkó volt a nő, megkérdezte olyan tök irritálóan hogy: Most akar orvost válltani???
Hát legszivesebben mondtam volna neki hogy nem majd holnapután :twisted:
Így tehát még a régihez megyek 16-án, és még az sem biztos hogy váltok orvost.

Na a lényeg az hogy egyre többször érzek már a pocakomban motoszkálást. De hát még azért nem vagyok biztos benne hogy ő az.

Bener: asszem te kérdezted a babakocsit?
http://www.babavilagnet.hu/
ezen az oldalon találsz többféle babakocsit.
Én a Kismama újságban bukkantam rá, mert minden hónapban van akciójuk amit az újságban is lehet látni. Egyébként több üzlet kapcsolatban áll velük, nem csak mifelénk lehet tőlük vásárolni.
De a neten is lehet tőlük rendelni.
http://www.babavilagnet.hu/?q=bevkocsi& ... &cs=9%2C92
A miénkből is van többfajta színben, de a hordozót külön kell megvenni ami 17ezer Ft.

Babaágy pedig ez lesz, ez mellett döntöttünk.
http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=169

Kép
Vendég
 


Ja és hát elfelejtettem a legfontosabbat.
Köszöntöm az újakat!

Kép
Vendég
 


Sziasztok, én ma voltam afp-én. Két hét az eredmény kb. Azt mondták ne aggódjak, ha rossz lenne az eredmény, mert mostanában 10.ből 8 rossz :shock: :shock: :shock: , és ha rossz lenne akkor megismételjük.
A terhesgondózóban vették le volna a vért de mivel mondta a nő h nem tudja megállapítani, h az a vénám, vagy az inszallagom :shock: :shock: :shock: , ezért elküldött a vérvételre ahól végre sikerült levenni, és persze ott egyből megtalálták a vénámat :roll:

Itt nagyon durva szél fúj, és már nagyon várom, h kicsit jobb idő legyen, h legalább egy gyenge sétát ejthessek.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Tündi, remélem már jól van Luca baba?

Piroska, szép dolgokat választotattok, és pontosan melyik babakocsit és néztéték ki? És milyen színben?

Jimbone, ha így görcsölgetsz akkor pihenj minnél többet.

Linácska, komolyan esett a hó! Remélem már elolvadt!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mimi annyira kedvet kaptam a káposzta salidhoz hogy meg is csináltam, nagyon fincsi lett. Meg még körözötett is csináltam tegnap. Most meg a paradicsomoskáposztára vagyok ráizgilva :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


rilla,de jó nektek,hogy ott süt a nap.Hát itt nem :?

Piroska,klassz az ágyikó!Sajnálom a cicuskátokat!

Jimbone,nekem is volt Lucával,hogy úgy fáj amikor nyúltak a szalgok,hogy a melóhelyen nem tudtam felkelni a székről.Jó,hogy Áron nem hányós fajta nálatok.

Linácska,és megmaradt a hó?Nemsokára megtudod,hogy ki lakik a pocakodban!én ma találtam a neten egy kalkulátort és az fiút hozott ki!De kellene lenni több ilyennek is,de nem találom őket.Pedig én lányt érzek,de lehet csak bebeszélem magamnak!:)

Irdab,jó hogy nem a tanácsadóban vették le a vért!Inszalg meg véna..hm..aki ilyenekkel foglalkozik csak nem szabadna összetévesztenie!
Lucus azóta nem hányt,hozza a szokásos formáját! :) Én most torkomat nem érzem,hogy fájna úgy,mint reggel,de a fejem az széjjel megy!!

Köszönjük mindenkinek a "jobbulást" :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,
nekem az összes létező kalkulátor lányt mond. Titkon remélem, hogy igazat beszélnek. De ha kukis, akkor őt imádjuk majd :lol:

Már itt is süt a nap, a reggeli havazásnak minden nyoma elmúlt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?