Új privát üzeneted érkezett!

Bar nem ismerlek benneteket, Narciszkanak en is gratulalok :!: Ez minimum 2 baba. De hanyat ultettek vissza :?: (bocsi, nem olvastam vissza)
Kokusz, en is szurkalom magam, jelenleg 3 napja GONAL nevu FSH szurival. Ez a legegyszerubb protokoll, csak napi 75-ot kapok, tekintettel arra, hogy legutobb a 125-tol is 16! petem lett. En nem erzek semmi szurkalast, pedig legutobb majd szetesett a ket petefeszkem, akkor sem ereztem semmit :shock: Sajna a multkorrol megmaradt 3 fagyibabank most a foldgolyo masik oldalan vannak (gyori Kaali), igy elorol megy a menet. (de erteuk meg kesobb elmennek)
Kamilla, kerhetek kepet az ikrekrol :?:
Okr, persze tudom, lehet elhamarkodom a gondolatot, hogy harom gyereket szeretnek. Kisfiam nagyon jo baba (vagy en allok hozza pozitivan?) es nem nehez vele. De azt is tudom, a neheze meg ez utan jon.
De a legnagyobb dolog az, hogy Angel terhes :!: Azt hiszem, mindenki kozul itt a babaneten erte izgultam a legjobban :!:

Akkor a "szani club" a szanalmasok klubja :?:
katavirag
 
 


Sziasztok

Okr

Na ja, még az is fáj ha 1 tüsző van, de ez durvaaaaa. Már hajnalban felébredtem, annyira nyomnak. Hát remélem lesz köztük használható.

Katavirág

Én is Gonalt szúrok, de 150 egységet .... irígyellek hogy nem fájsz, ezt inkább kihagytam volna. Drukkolok :) most hova jártok?

Lányok tegnap arról olvasgattam, hogy beülti után kell pihenni, vagy nem kell. De nagyon megoszlanak a vélemények.
kokusz
 
 


Kata

Ja igen, a Száni klub a szánalmasok klubja :)
kokusz
 
 

 
 

Ugyan mar! Szanalmasok klubbja? Ahhhh! Szanalmasok majd azok es akkor lesznek amikor megszuletnek az ikreik. :roll: :lol: :evil:
Bocsi, lehet ez kicsit durva volt de tenyleg baromi nehez Veluk! :roll: :oops:

Okr: Csunya itt ilyet mondani de en egyenesen kiugranek az ablakon ha veletlenul teherbe esnek. :? :lol:

Nem akar valaki kijonni bebiszitterkedni? :wink:

Kicsit most en is szani vagyok azert merek ide irni, gyerekek mennek bolcsibe marciustol en meg pszihologushoz mert kivagyok rendesen.
Teljesen onveszelyesek, en meg oszulok amikor latom hogy vetodnek le a heverorol, agyrol, szekrol. Multkor az Alex Magara boritotta a fiokos szekrenyt. Egyik nap reggel mikozben ittam a forro kavamat Alexem folmaszott a heverore es majdnem leesett en meg nyultam utana hat nem raborult a kave?! :evil: :roll: :oops: Hihetetlen modon eddig nem lett semmi nagyobb bajuk, gumibol vannak. :D Ja, mar ki tudjak nyitni az ajtokat, gondolhatjatok, mindenhol ott vannak. Jatszoteren pedig tuti egyszerre futnak a veszelyforrasok fele az ellenkezo iranyba, mondjuk amig Alex a hintazo gyerek fele fut Anna eppen esik le valahonnak stb. :x Na jo abbahagyom!

Miert irom ezt le ide? :oops: :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Hu ez azért így durván hangzik, nem csodálom hogy kivagy :? de még szerencse hogy így bírják a strapát a gyerkőcök.
Szerintem nem baj hogy leírtad, nem hinném hogy minket ezzel elrémítettél ... legalábbis engem nem.
kokusz
 
 


Kokusz!

Pici pihenés, pici kényeztetés (ET után egy-két nap) Aztán menjen minden a maga megszokott módján. De ezt te érzed majd mi esik jól.

Nekem férjem azt mondta legközelebb 9 hónapig nem kelhetek ki az ágyból...hááát fene se tudja...meggyőződésem hogy nem ezen múlik...

De hát Tildi meséljen erről!!! Tildikém el ne tűnj!!!! Mesélj-mesélj mesélj. Mit hogy csináltál? És ugye tudtad te is? Nekem túl nyugodtnak tűntél...

Angyal!
Gratulálok a 20. héthez. (vmikor fent járok...összefutunk?)

Junko
junko
 
 


üdv!

Kókusz,
hajrá, ügyes légy, drukk a holnapi uh-hoz!
a sok tüsző nyomja a petefészket, de most annak örülni kell! :wink:
nekem is eléggé fájt (a 12 ugyanúgy, mint a 21), de érdekes módon a természetes ciklusos 1db tüsző érése szarabbvolt, az az igazi késforgatós :roll:

Tontica,
nincsenek illúzióink :wink: , egy kisgyerekkel mindig van vmi, pláne kettővel, na pláne hárommal! tiszteletem a sokgyerekes anyukáké! biztos sokszor kiborító...

de azé ne mondjuk, hogy ugyanmár szánalmasok klubja... :wink: sokat szívott itt mindenki már a teherbeesésért, és ugye még vannak vannak várakozók...

Remélem, és szívből drukkolok, hogy mindeki szépen sorban kitörjön a szániságból!

Ja, kép még nem került fel, Anyapocnak küldtem, de látom tegnap este nem járt erre... na de majd úgyis! :)
angel37
 
 


Ja tegnap megvolt a vv-m. 6* vettek vért 3 órán keresztül. Hát nem mondom, azért kész voltam a végére. Hétfőn eredmény. (tudjátok, cukor, inzulin)
Hétfőn megyek még nőgyogyi kontrollra és szerda Kaáli.
Szval megint beépültem az eü-be. Hematológia márc., 18.
Sztetek kéne még vmit vizsgálni? :)

Ja Angyal, nem Nemes-féle. Itt intézek el mindent Szegeden. Ha kicsit többet is kell várni, de nem akarok fizetni...remélem nem kell csalatkoznom egy orvosi egyetemes városban....

Hihhetetlen, hogy megint itt tartok, de összeszedem magam. Érzem én hogy sok lehetőség már nincs.

Junko
junko
 
 


Látom Tontica csinálod a kedvet az ikrekhez....:)
Én is tudnék mesélni, de azt inkább majd a másik topikban.....

Katavirág! Akkor drukk neked is. Nem tudom nekem milyen lenne a megtermékenyülési arány ICSI nélkül, mert csak 3 érett petém lett és az mind ICSI volt.
Dobok egy képet. Te is!!!!!

Kókusz? Mikor lesz a leszívás-beülti? Azért én a helyedben pihengetnék utána. Tudom megoszlanak a vélemények, de én még szabira is elmentem és nem csináltam semmit.

Asszem Angelről már nem kapunk lukasbugyis képet....:)

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angyal!

Elküldöd, felteszem én. :)

Junko
junko
 
 


Junko,
úú, a 3 pontos IR vv sajnos ilyen... :roll:
kaptál legalább egy kis citromot a löttybe?
eredményhez drukk, vigyen előbre!

ja, tényleg, okés intézd Szegeden, egyszerűbb, főleg, ha már úgyis van segítséged! 8)

más öteletem már nekem sincs, mit nézess! :)

Átküldöm mindjárt a képet, max kint lesz kétszer! :wink:
angel37
 
 


Kép

Angyal és az ő Kókuszfejű babukája. Hol a lik a bugyin? :shock:

Junko
junko
 
 


Köszi!!! :D

jééé, nem is látszik a luk! (mondjuk én látom), azt hittem nagyobb méretben fog megjelenni, azon azért feltűnő! :wink:

a kép 18 hetes!
angel37
 
 


:lol: en is latom a lyukat :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


ja bocs,a pocid is latszik mar szepen :) tok jo alakod van :shock:

en meg mindig padlon ezert csak olvasok.

ja aki akar bejelolhet iwiw-en.Orcsity Gabriella

Kép
monyo83
 
 


:lol: :oops: :lol:

szegény Monyókám, az a hülye IR... :( meg ez az egész szániság, tudom :roll: remélem a dokihoz ha elmész ad vmi tutit!

iwiw-en nem vagyok, sajna nem tudlak bejelölni.

Na, hogy mondod az alakot - köszi :oops: - akartam írni, hogy a hátsómat ne nézzétek, egy lotty :roll: , dec. közepe óta gyakoraltilag nem mozgok, csak tehénkedem...
angel37
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy tegnap nem tudtam kirakni a képet,de mire estére hazaértem (egész nap gyerekekkel voltam diákkonferencián) olyan migrénem lett, hogy létezni is alig tudtam :(.Ahogy a gyerekek ágyba kerültek,én is kidőltem... :?
Asszem a frontokat már nem bírom :?...

SZl ELNÉZÉST mindenkitől,de látom, Junko azért tett a dolog érdekében :wink:!

Pedig én a nem létező lyukakat is eltüntettem :lol:!

Ildi

Gratulálok!!!! Hmmmm... izgulhatunk a 3-ért is :wink:!
UH-on minden rendben lesz,én tudom :).Jaj,egyszerűen alig hiszem el!!!!!!

Kokusz

Tudsz már vmit punkcióról? Lehet átfutottam rajta,akkor bocs :(...

Okr

Na hallod,nekem is sok volt :(.Végére rendesen elegem is lett,ki is borultam.Mondanom sem kell, stressz alapon még a mindenflée női bajok is megtaláltak :(.Hiába,ezt nem bírja az immunrendszer.Egy darabig szünetelek,az biztos :?...Hozzáteszem,nem is fehér embernek való volt ez... :(

Angel

Gömbölyödik a pocak,ez aztán a kép :):):)... Az a lyuk meg aztán marha nagy volt :D!
A középidős is jöhet :).
Ja,illúzióid ne is legyenek a gyerekkel kapcsolatban :D!Tényleg igaz a mondás, kis gyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond :wink:!Amíg pocakban van,addig nincs komolyabb probléma :wink:!
Utána... :roll:
Felrakjam a lyukmenteset? :wink:

Megyek,mert enni is kéne,aztán táncpróba... :roll:


Tegnap kiakadtam a diákkonferencián, hülye az oktatási rendszer, idióták az egyetemek és különben is :twisted: :twisted: :twisted: ...
Nem az én idegeimnek való ez már :shock:

anyapoc
 
 


Tontica!
Nagyon jót nevetem! :lol: Csak biztatni tudlak;kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond! :wink:

Okr!
Köszönöm!
Nem értem miért nem szeretnéntek többet? Olyan jó a nagy család!
Nézzétek meg Kamillát! :wink:
Vagy majd megkérdeztek később, mi?! :)

Kata!
Köszi a gratut! Kettőt kaptunk vissza. Akkor neked is keményen szurkolunk! :)

Junkó!
Hát a punkció után kivoltam, mint meséltem. Arra játszottam, hogy csak kórházba ne kelljen menni. Ez volt kb 5 nap. Ja, punkció utáni reggel a mellem majd le szakadt, de ez normál ciklusban is így van pé. után. Visszaülti után meg görcsölt a hasikóm, de ezt komplikációnak tartottam! :roll: . Mert beágyazódás az lehetet?! :roll: Vagy mi volt ez?! :roll: Nem tom', de visszaülti után 5 napig hajnalban görcsöltem.Aztán semmi tünet! Madjd ET+8 kürül megint görcsizgetett de napközben is meg húzódásokat éreztem,+cici kikerekedett. Du 5 körül meg rossz lett a gyomrom minden nap.
Ja és ET óta azt hiszem este lázas vagyok. Mértem is, mert forrónak éreztem a testem. Hát ennyi!
Én is alig hiszem el. Hiszen annyiszor műtöttek. És tényleg nem tűnt rózsásnak a helyzetünk. Éshát az első nem igazán szokott!
Mostmár tényleg a pozitív énemet kell elővenni.

Angel!
Szupi a kép! Milyen nagy hasad van már! Nagyon jó kép!

Kamilla!
Édik a babuk! Áh Kamilla ne mesélj! :wink: Látom te jól bírod a gyűrődést! Hiszen eddig egy szavad sem volt!

Anyapoc!
Kettőt tettek vissza!
Úgy legyen.
Na, most olvasom pont az írtam Tontinak amit te Angelnek! :)
És még engem biztatsz tanulásra!? :wink:
Én is fehér ember vagyok ám! Egyébként a tárgyak megvannak csak a szakdoli nincs.De ez a válság jó téma lenne.
nárciszka
 
 


Jaj Kokuszka!
Megy a petikéknek a növesztő szurkolás! Hazajöttünk aztán pihi volt!
Másnap meg feltettem a lábam. De már nem ágyikóban voltam. Nekem annyit mondott az orvos, hogy ne idegeskedjek, mert az csúszdát csinál a babuknak. Kerüljem a stresszt és azoka a helyeket, ahol sok ember fordul meg, az influenza miatt.
Attól függ mit dolgozol.
Egyébként mindenkinek más jön be. Femibion 800+C-vit+kb ET+1-től esete egy magne B6.
nárciszka
 
 


Hali csajok

Rövid leszek, bocs nem vagyok a topon, elég rendesen fájnak a fészkeim .... nagyon várom a leszívást. Ez normális szerintetek hogy így fáj? Vagy túlstimu?

Nárciszka

Köszi az infót. Femibiont szedem. Stresszt kerülni, na aszem ez lesz a legnehezebb
kokusz
 
 


Kokusz
Háát,nekem kettő volt egyszer és kicsinált.Úgy fájt,hogy alig bírtam járni.
Reméljük nem túlstimu. :!:Azért pihenni nem ártana sztem!

Ildi
Én idegrendszerem nem bír többet. :oops: Na de visszatérünk majd a Tiédre 1 év múlva OK?! :D

Tontica
Hát itt is hasonló,bár a játszit egyenlőre kerüljük.A felmászás lassan már a falon is működik.Pókembert gyártottunk?! :shock:
Pszichoterápia jól jönne! :oops:

Anyapoc
A felsőoktatás sztem arra játszik,hogyan tegyük tönkre a tanulni vágyókat.Számomra már alig követhető.Tegnap uracskám is migrénnel küzdött,alig aludt vmit.(pedig masszíroztam is ,szakszerűen)

Angyalka
Pocak nagyon helyes!Szépen gömbölyödik! :lol:
Én sem lyukat,sem löttyedséget nem látok!Pedig sas szemem van elvileg! :wink:

Monyoka
Semmi kesergés!Tessék pozitívan,előre nézni!IR megoldható!
Lásd nálam is,meg még jó néhányunknál!Fog ez menni!

Kamilla
Cukik a babák! :D
Amúgy én régen szerettem volna ikreket! :oops: :oops:

Katavirág
Én drukkolok,hogy mind a 3 tünemény legyen,és LEGYEN! :lol:

Junko
Nem tudom,hogyan érted,de nálatok is van orvosi egyetem.Vagy ezt enm így kell érteni?
Vizsgálatokhoz drukk!!!Egy hős vagyhogy ennyi vérvételt kibírsz.Ehettél legalább közben vmit,vagy cukros lötyi oszt kész?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na már megmaradok, vettem be algopyrint.

Angel, ez lotty? Látnád az enyémet .... :lol: nagyon formás kismami vagy és a lukat én sem látom.

Anyapoc, punkció még nem tom mikor lesz, a doktornő azt mondta hétfőn, hogy lehet átcsúszik jövő hétre, de gondolom holnap már okosabb leszek.

Okr, pihentem, most jobb. Hát holnap kiderül mi van benn ....

Monyo én megkereslek iwiw-en :)
kokusz
 
 


Kokusz
Én drukkolok holnapra ezerrel!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hali Szanik :!: En is szanlamasan meddo vagyok, ezt be kell vallani. Csak azt nem tudjuk, miert. De hala az orvostudomanynak, elso lepesbol megszuletett csodalatos Oliver idestova 10 honapja :lol:

Kamilla, ikreid nagyon edik :!: Szep gyerekek :!: Gratula :!: Ikrekkel valoban katasztrofalisan nehez lehet, mondhatni kaosz :shock: En nagyon rendszereto vagyok, Oliverrel is tartom a rendszeres napokat eves-alvas teren, es hat ikrekkel ez nemigen megoldhato. A rosszalkodasrol nem is beszelve. Mondjuk en eleg lazan allok hozza a dolgokhoz, es hagyom, hagy masszon, essen, vegul tapasztalatbol tanul :wink:

Kokusz, szerintem ha faj a pfeszked, a tok normalis. Nyugodtal vegyel be fajdalomcsillapitot, mert aztan terhesen mar limitalt a bogyok szedese :wink: Mi most kulfoldon elunk, igy neked nem mondana semmit, hova jarunk.

Angel, pocak csini, es te is az vagy. En bezzeg ilyenkor mar ki voltam kerekedve rendesen.

Itt egy kep csodalatos Oliverrol:

Kép
katavirag
 
 


Angel 20+1 :)

Kép

anyapoc
 
 


sziasztok!

Kókusz,
belefér, normál ha fáj, hisz sokszoros tüszőszámod van + feszítenek a hormonok!
nekem mindig nagyon fájt, legjobban közvetlenül a punkció előtt, sőt utána is, alig tudtam ülni, egyenesen nem is, csak lecsúszva :roll: de többeknek utána abbamarad a fájás.
Azért legyen nálad egy Cataflam, hogy azonnal be tudd venni, amint szabad, ha esetleg kéne! :wink:

Okriszt, Kókusz, Nárciszka, Katavirág,
köszi! :D
luk tényleg van, Monyóka is látta! :wink: :oops:
A tegnapelőtti fotóhoz igyekeztem körültekintőbben választani :) na azon meg csíkos a hátam (is) :?

Katavirág,
Olivér nagyon aranyos! :)

Anyapoc,
kösziii! :lol:
legyen idiótamentes napod! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Kokuszkám!
Aszongyák normális. Sok-sok-sok folyadék, túró-husi. Ezt tartod, ugye?
Nekem sosem fájt, se punkci előtt, se után. Nem is értem...
Nagyon izgatottan várom az eseményeket veled kapcsolatban!!!!

Tildi!
Hát ezek szerint a sok görcsölgetés jót jelentett. Nekem is görcsölt. Volt hogy arra ébredtem éjszaka.
És most van valami tünet?

Monyó!
Lelkem. Gyere közénk. Most lehet hogy bunkó figyelmetlen vagyok, de most akkor mi lesz ezzel az IR-el? Írj, írj, mert most én is mérhetetlen száninak kezdem érezni magam. (és ezen nem segít itt egy-két hozzászólás)

Okr!
Én is azt írtam, hogy van nálunk orvosi egyetem. Így hagyom őket érvényesülni. nem ehettem semmit.

Angyal!

Djönörűűűűűűűűűű pocak. Sztem tökéletes.

Junko
junko
 
 


Junkom drága,
köszönöm! :D
szeretnélek Téged is egy ilyennel látni!

Az apróbetűs miatt próbálok inkább nem is mondani hülyeségeket :oops: tök igazad van. De tudd, hogy irgalmatlanul szorítok!
angel37
 
 


hali itt vagyok.

kata nagyon szep a kisfiad,gyonyoru szemei vannak :)

tontika,oszinten...most nem lenek a helyedben,biztos nagyon nehez lehet a ket picivel +a kicsivel.
a kislanyod kikopott te vagy le sem tagadhatnad.

junko draga mar mer lennel bunko.foggalmam sincs mi lesz az IR-emmel,remelem kapok megint met-et.ha nem megyek a endodokihoz es majd az ad.Ha az se ad szedem magamtol,nem akarok ido elott cukros lenni.
elkezdtem dietazni,csak barna kenyer es no cukor.

angel cuki a bugyid :lol: jok a csikjaid :lol: (nekem is van ilyen bugyogom csak az lila csikos) :lol:

Kép
monyo83
 
 


Okr!
Ok, remélem visszatérünk! :wink:

Angel!
Két hét is ennyire számít!? Sokat változott!

Kokusz!
Sztm. normális. Mindenki másképpen reagál!Azért küldök még növesztő drukkot!Bírd még egy kicsit!

Kata!
Olyan puszilgatnivaló arcot vág nem?!

Junkó!
Cici kerek maradt. Hirtelen,nagyon éhes tudok lenni, még mindíg meleg vagyok. Endóm azért bezavar ám rendesen(főleg most, hogy elvileg meglenne a piri), remélem nem lesz gond. Izgulok ám nagyon. És nem vagy száni! Hiszen már egyszer volt valami! Lesz is! Különben irgum-burgum! Nekünk ezért kell küzdeni,másnak meg másért. De egyszer majd elnyerjük a jutalmat. Hidd el.

Monyo!
Met kéne sztm. is!
nárciszka
 
 


Angyalom!

Szerencsére nem tudom elképzelni, hogy nekem ne legyen ilyen. Bármilyen nega' is vagyok néha nem megy. Hál Isten.
Még mindig van minimál esélyem, hogy együtt legyünk terhesek. Ámbár egyre kevesebb, de azért igyekszem. :)
Biztos én vagyok túl érzékeny...


Monyóka!

Vagyis mész az endóhoz és ő ad. Nem? Diéta jó ötlet. Én határozottan jól érzem magam tőle. Na majd nekem is kiderül hétfőn van-e valami.

Tildi!
Hogy érted, hogy bezavar az endó? "Nekünk ezért kell küzdeni,másnak meg másért." Ebben tökéletesen egyet értek. De vannak napok amikor nem érdekel. :oops:
Érdekes ez a meleg érzés. Más erről nem számolt be. Vagy nem annyira emlékszem erre....

Junko
junko
 
 


Hali!
Angel szép a pocak! Terhességi kornak megfelelő a méret. :D (Ezt csak azért írtam, mert mind a két sógornőm félidős terhes, úgyhogy van mihez viszonyítani. Az enyémhez nem viszonyítom, mert félidősen engem már mindenórásnak néztek. Mindenórásan meg földönkívülinek... :shock: )

Kata! Én is rendszer szerető vagyok, ezért is volt nagyon nehéz az első fél év, mert képtelen voltam kialakítani a napirendet és ez bosszantott. Aztán most már nem panaszkodom, mert egyszerre esznek, egyszerre alszanak és mindig ugyanakkor. Egyedül az éjszakák nem az igaziak, mert még mindig szopnak éjjel 1-kor meg hajnali 5-kor is. És sokszor felsírnak. Te meddig szoptattál?

Kókusz! Mi volt dokinál?
Várom a híreket.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hancúrmancik
Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


junko eloszor a nogyogyimhoz megyek,szerintem o is fog adni,eddig is adott met-et.
most jelenlegg keresem az eletutam :lol: valamit kezdenem kellene magammal.A szakmamat elhagytam,nem akarom tobbet azt csinalni,amit szeretnek csinalni azt meg nem lehet igy most filozom hogy mit kellene csinalni :roll:

kamilla jaj de cukik :)

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Mi van az akváriumokkal?

Junko
junko
 
 


megvannak az akvik,mondjuk bevetelem nem igazan szarmazik belole de annal tobbet kell vele melozni :?

Kép
monyo83
 
 


Kamilla!
Jaj de édik!
Mégis szavazok az ikrek mellett, úgy döntöttem! :wink:

Junkó!
Fájok az endos oldalon.

Monyo!
Akkor korábban is szedtél már? Mennyi ideig és milyen mennyiséget?
nárciszka
 
 


narcisz

1,5evig szedtem 850et,tobbet nem birtam mert rosszul voltam tole mert nem volt ilyen rossz az inzulinom.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Ja ezt nem tudam!1,5 év alatt ilyen mennyiségnek rendeznie kellett volna. És ha valóban csak ez állna a háttérben akkor már sikerülnie kellett volna ! Nem?
Pcos forumon mit mondanak rá? Okrisz szerint?
nárciszka
 
 


Ja 3*850 ugye?
nárciszka
 
 


1*850.

legujabban a dokim a tesztora gyanakodot,hogy ugye az nalam nagyon magas volt,erre kaptama dienet ami le is vitte.
Viszont az inzulint meg felnyomta mert fogi alatt nem szedtem a met-et mert a doki nem engedte.
Mar azon is filoztam hogy a tesztom azert is mehetett egy kicsit lejjebb mert fogytam 8kilot kb fel ev alatt.

az hogy ezen kivul van e valami bajom azt nem tudom,szerintem nem is fogom megtudni.

Kép
monyo83
 
 


Sztm. az 1* az kevés!
2* minimum kéne. A teszto lehet a pco következménye. De várjuk mint mond Okr a beszélgetésünkere.
Én mintha a tesztot következménynek tudnám. Sztm. az inzulin az alap ludas.
Rosszul voltál tőle! Más is mondja. Főleg ha cukrosat, meg liszteset eszik. Pont akkor láttad a hatását, ha rosszul voltál.
Szvl. az nem baj, csak kerüld a fent felsoroltakat. Ja és heti 3* intenzív mozgás.
Könnyű mondani mi?!
nárciszka
 
 


Helló Lányok!

Megjöttem :) jó sokat írtatok.

Angel csudiszép pocak :) hordok magamnál mindig fájdalomcsillapítót, de remélem nem lesz majd rá szükség.

Junko, igyekszem sokat inni ... remélem eleget. Ne légy pesszimista, persze megértem néha engem is elkap.

Monyokám, nem is tudom mit írjak. Met biztos jó lenne, mondjuk én szedtem 3x850-et is és mégsem sikerült a babó, de ennek persze mint kiderült nem teljesen én voltam az oka. Csak meg kéne próbálni emelni, hátha ....

Nárciszka, köszi a drukkokat :) én is örülnék az ikreknek.

Kamilla nagyon cukik a gyerkőcök :) tényleg hogy szoptatod őket? Felváltva? Bocs de nem vagyok túl jártas a dologban főleg nem ikreknél :oops:

Na és akkor rólam: 8 tüsző lesz úgy néz ki, most 15-16 mm nagyságúak, úgyhogy még szúrom a gonalt. Szombaton uhu és valszeg hétfőn vagy kedden punkció. Érdekes mert a jobb petefészkem nem is érzem csak a balt de az eléggé fáj. Na de kibírom, a cél érdekében bármit :) csak a férjem sajnál.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Angel

Szivi :).Ééédes a pocak :D!ja, nem jött be...idióta mindig van :?...

Ildi

Attól még lehetnek hárman .wink:!Na de szájzár, majd az UH megmondja :)!
Láz-érzet nekem is volt :).Mindig 37 fölött volt a hőm, van progi rendesen :wink:!
Szl éhség is van :D!Az jóóóóó!Na,megint izgulok :).
Azért csak tanujjá!Az eleje még egészen jó :D!A végére meg pont annyira lesz eleged,hogy egy darabog ne akard :wink:!

Kokusz

Óóóó,szép szám lesz az :).Fagyiba mennek páran,ha összejön? :roll:
Kitartás a szurkálás miatt (gonal is,meg petefészek is :))!Férj igazán rendes :).Punkcióért izgulok :)(!

Junko

Szt ennyi böki elég, de ha nagyon akarsz,akkor még lábméretet is vetethetsz :wink:!
Ezek szt neked nem volt még cukorterhelésed? :roll: vagy csak ismétlés?

Okr

Az a baj,hogy szt őket (felsőoktatás) senki nem ellenőrzi.Ők pedagógus diploma nélkül is oktathatnak, de nemtom minek :?... mert azt,AHOGY,látom :?... és inkább nem minősítem :(.
De a fejetlenség jó példája a mostani középiskolás diákkonferencia is :(.
Mi ma éjjel sem aludtunk jól,szt a szél miatt.A gyerekek is fent voltak párszor,én meg úgy éreztem,nem is aludtam :? És persze,hogy ma délután is tanítunk :twisted: !!!!


Megyek is,mert mindjárt kezdődik az órám :(....

anyapoc
 
 


Hasas dícsérteket köszi! :D

Junko,
nagyon szívesen bevárnálak! :wink:
örülök, hogy annyira mégsem vagy nega, hogy ne tudj pocakot képzelni!
nem, de ha mégis, szániknak azt is szabad!

Nárciszka,
ha meleg vagy, akkor jó az a progi! :wink:

Kamilla,
de édik, két kis kopaszka egymás hegyén-hátán! :) :)

Monyóka,
tényleg, Kriszti vajon mit mond...
kár, hogy a halak nem hoznak többet :?

Kókusz,
köszi! :)
jól alakulsz! :wink: lehet, hogy többen vannak a bal fészekben!
akkor jövő héten meglesz a beültid is! :)

Anyapoc,
:)
igen, sajna a hülyékre bizton lehet számítani :roll:
angel37
 
 


Monyoka
Sztem Ildi jól leírta! :) A tesztoszteron következmény.Azt pedig már a PCO-ban többször írtás Diane mellett roszabbodik az IR,így kell mellette is metet szedni! :!: Na mondjuk ha nem írja fel doki,akkor nem könnyű. :x
A mozgást én is tudnám javasolni!!!!! :!: (most kijön a gyógytornász)De komolyan :JÓ hatású!Nekem heti egy óra aerobik,és fele adag gyógyi elég!
Hetente 2 x ha tudsz mozogj vmit,de itt nem kapálásra meg takarításra gondolok ám.Aerobik,futás,úszás vagy ami neked bejön.
Meglátod úgy 2 hónap alatt látványos lesz a hatás.Még ha nincs súlyfelesleged úgy is.
A mettől mindenkinek hasmenése van,főleg szénhidrát után.(Ildi ezt is jól leírta)Én úgy vettem észre magamon,hogy amíg nem volt mellékhatás hatás sem volt! :idea:
Ja és nem csak met létezik,hanem van egy avandamet nevű készítmény is .Asszem vki szedte a Pco-s ban is.Mondjuk ezt ritkábban adják,ez vmi kombinált szer.

Anyapoc
Nem tudom,de mikor én voltam középiskolás olyan olajozottan ment minden.most meg jönnek,mennek az újhullámok,és sztem már oktató legyen a talpán aki ezt tudja követni.gyik éveben ez van,aztán meg más.Sztem ebből ered sok probléma.Na persze lehet nem így van,cáfolj meg nyugodtan,ez csak az én elméletem.

Angyalka
Hát látványos a növekedés!Olyan cuki pocakod van!!!!

Kokusz
Hűha!Itt biztos lesz fagyibaba is!Tesóknak jó lesz,mert hát most úgy drukkolunk,hogy sikerülnie kell!!!

Junko
Minden "másképp érzés" jó! :D
Tudom,hogy nehéz az ember lelkének minden sikertelen hónap,de meglátod a jutalom annál örömtelibb lesz!

Ildi
A hőemelkedés most tényleg jó progira utal sztem is!De izgulok!!!!!!!!!!!!!

Kamilla
Ó,de cukik ezek a gyerekek!Ikres fotók után az embernek kedve támadra beszerezni egy saját garnitúrát.
Persze tudom én a fotó egy dolog,meg egy másik a mindennapok gondja-öröme velük. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kamilla, hancurfoto zsenialis. Milyen jo lesz nekik, van mar most is kivel jatszani :!:

Kokusz, akkor egy cipoben jarunk. En ma voltam mehesznel, eslo UH-on 8-10 pete erlelodik. Ezek szerint eleg a 75 Gonal. Jovo szerda korul leszivas, pentek-szo beulti (egy embriket). Hu de izgi :!:

Oliver neveben is koszonjuk a kedves bokoat :!:
katavirag
 
 


Jóreggelt

Anyapoc, ha tényleg több lesz mennek fagyiba. Izgulok picit :)
Én csodálom a tanárokat, ebben a világban nem lehet egyszerű a gyerekekkel .... :?

Angel, köszi. Igen én is úgy számolgattam, hogy jövő héten meglesz a beülti is. Várom nagyon.

Okr, az avandametet külföldön már betiltották ... és itthon is egyre kevésbé ajánlják. (Ezt szakmai körökből tudom) Van valami káros hatása, konkrétan nem emlkszem de állítólag jobb nem beszedni.
Drukkok jól jönnek. Nagyon hosszú lesz a beültetés utáni időszak mire kiderül sikerült-e. Még optimista vagyok :)

Katavirág, akkor fej fej mellett haladunk :) Én kettőt kérek vissza.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
ÓÓÓ de ügyes.
Most már igazán izgulós, örömteli várakozós hangulatot érzek a soraidon. Ugye milyen izgiribizgiri?

Monyó!
Olvastam a csajok sorait. (Tildi, Okr). Hál Isten van aki érdemben hozzá tud ehhez szólni. Amit tudsz alkalmazz belőle. Egy biztos, felkészülten tudsz majd dokihoz menni.
Az életútkereséshez sok sikert. Én is hasonló cipőben járok....

Anyapoc!
Hát azért remélem a lábméret nincs kapcsolatban a meddőségemmel. :shock: Bár a magasságomhoz képest kicsi a lábam....gondolod nézzek utána?????
Nem még szakorvos nem nézte a cukromat.

Okr!
Örülök, hogy visszatértél.

Katavirág! Szia.
Mi még nem ismerjük egymást... Neked is sok sikert jövő hétre.

Kamilla!
Így szoktak bírkózni? Aranyosak. Sokat kommunikálnak egymással?
Azért én csak ikreket akarok. Már nem is szeretnék, hanem akarok....mindegy milyen nehéz...


Tildi!
De azért nem nagyon fájsz, ugye? Ez gondolom megszokott dolog endosoknál. Fú ehhez sem értek szerencsére.


Hát csajok én ezen a Marian Cosma dolgon azért eléggé kivagyok...nem tudok napirendre térni ilyen dolgok felett...ennyire értelmetlen dogok felett....

Junko
junko
 
 


lanyok koszonom szepen a hozzaszolasokat.
jovo heten doki es meglatom mit mond.

kokuszka nagyon szoritok :!:

junko igen,ertelmetlen ez az egesz.sajnos barmelyikunkkel megtortenhet ilyen.a csaladot sajnalom nagyon :cry:

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?