Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lanyok!

Ismet megkerultem, bar visszaolvasni nem volt idom, csak belenezegettem a legfrissebbe. Igy hozzaszolni sem igen tudok, csak annyit, hogy Lorincnek mi is boldog szulinapot kivanunk! Es Beu, Gaborral egyutt az az egyontetu velemenyunk, hogy Lorinc NAGYON hasonlit Rad!Kép Sokat valtozott az elso kep ota, de azota is, hogy utoljara lattam.Kép Kesz nagyfiu, es nagyon szep, gratula!Kép

Velunk nagyjabol minden rendben, legalabbis ami Petrat illeti. Ugyes, okos (na persze mi mast mondhatnekKép), egyfolytaban magyaraz, sajtkukackodik, kapaszkodva oldalazva lepeget a kanape es mas butorok mellett, hapog, vauzik, brummog (na ehhez azert kell nemi kepzeloero), mindenhez odabujik, belefurja az arcat, hisztizik, szoval mukodik a gyerkoc.Kép Mi pedig imadjuk.Kép

Ami viszont kevesbe van rendben, az az epitkezes, az utobbi 1-2 hetben eleg csak ragondolnom, es mar remeg a gyomrom. Mar nagyon szeretnenk tul lenni ezen az egeszen, de meg legalabb egy honap, ha nem ketto.Kép Szerzodes szerint mar 2004. januar 31. ota ott lakunk egyebkent.....

Epp csak bekukkantottam, de mar lenne is egy keresem. Leccilecci nekem is kuldjetek el a szulinapi torta recepteket! Amugy ezek a babatortak felnott izlessel is fincsik?

Na megyek, aztan meg olvasgatom kicsit az archivokat, amig birom.Kép Majd jelentkezem, de felek, hogy megint csak jo sokara.Kép Azert ha meg emlekeztek ram, es lesz tali, akkor szoljatok mailben vagy telefonon, lecccciiii!

Na puszi minden babanak es a mamaknak is:

Leszter es Petra

Kép

Kép

Kép
leszter
 
 


Sziasztok!

Momo, lehet, hogy a lejaro vesese helyett a megfelelo helyre vekony reteg beton is segitene a fenakadason. Autot hasznaljatok egeszseggel!

Beu, Lorinc nagyon aranyos! Mit kapott szulinapra?

Zsuzsi kiderult az alergia oka? Kristof is volt egyszer csupa csalankiutes es nem derult ki, hogy mitol. Azota sem alergias semmire!

Maci_2 latom mar nem fel Roni a hintatol Kép. Szupi az a jatszoter! A szomszedunkban levo jatszoteret le akatjak bontani, mert nincs penz EU szabvanyositani Kép

Leszter epitkezes Kép Mukodo gyermek KépKépKép

Szokas szerint az utolso pillanatban csinaltam az adobevallast es jol megszivatott az APEH program (a csaladi kedvezmenynel a gyerkoc cimeben az epulethez es a lepcsohazhoz kell utni egy szokozt kulonben hibasnak irja ki) Na mire erre rajottem hajamat teptem. Arrol meg ne is beszeljunk, hogy a berugyesek jol elszamoltak es egy csomot kell fizetnem Kép
Bori egyre batrab 15-20 masodpercre egyedul all, a babytaxit tolva felszobanyi tavolsagokat halad.
Meg 2 tegnapi setalos kep:

Kép
Ma mar vettunk szelkabatot, hogy ne kelljen anya kabatjaba bujni ha elkezd fujni a szel!
Kép
Ari
ari
 
 


batrab=bátrabb

Ari
ari
 
 

 
 

na pusza csajok Kép

Először is konstatáltam, hogy nem is voltatok annyira termékenyek írásügyileg, mint szoktatok KépKépKép

Zsuzsó,
Ne aggódj kiütések miatt. Ha ránézel arra a kicsi virágra, nem leginkább az orrocskája környékére koncentrálódnak ezek a csufi göböcsök ? Kép

Kangi,
Egyetlen virágom, influenza, egyéb kellemetlen albérlők... még mi a bánatot nem nyaltok be ti szegények ?
Kiirtani nem lesz könnyű, állandó kézmosás, szigorúan, klotyóhasználat, popótörlés és effélék után még soxorosan odafigyelve is... ezzel az a szar, hogy nagyon könnyen újrafertőzi az ember magát Kép És ha lehet egy abszolút magánjavaslatom : a törülközőiteket pár napig minden nap cseréld le, magas hőfokon mosd (legjobb lenne addig a fehér...), és VASALD MEG !
A féregirtót egyébként VERMOXnak hívják asszem. Ja... és nézz körül, mert háziállattól a legkönnyebb összeszedni... kutya, macska - nekik is kéne gyogyót adni, ha vannak körülöttetek...

Én meg nagyon boldog vagyok, a cicim rendben, tejem mára úgy látszik, megint normális mennyiségben volt, kiscsajom ma 4 szopizás mellé megevett egy bazi tál anyósfőzte karalábé-krumpli-sárgarépa-csirkemell egyveleget, gyümit egy kb. 300-as adagot 2 részletben, illetve este már nem főztem neki, hanem csináltam egy negyed túró+fél banán nasikát, azt is bevágta.
Lekopogom, 2 napja ismét végigalussza az éjszakát, ma anyósnál majd másfél órát aludt a teraszon a babakocsiban, igaz, a szél miatt be kellett bugyolálni kicsit, de akkor is jó volt. és hát tök yóóóó kedvű megint - igen eleven, egész nap csak menne, de már én nem győzöm lassan, nekem égimeszelőnek jó nagyot kell hozzá hajolnom, de ezt statikusan egész nap csinálni - hát betonderék köllene hozzá Kép

Holnap megyünk anyucikámékhoz KépKépKépKép, este pedig ültetek, szegény kis fenyőfánk gyönyörűen megindult, aztán az összes új hajtása lekonyult, megpróbálom még a lehetetlent, átültetem, megmetszem a gyökerét (ha még van egyáltalán mit). Úgy sajnálom, itt istápolgattam...
Aztán este megpróbálom, lefotózni az üléshuzatot is, hátha sikerül, és fel is teszem.

Na mára ennyit. Holnap este vagyok, addig mindenkinek cuuuppp :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Bent robotolok a munkahelyen.
Ma szerencsésen elaludtunk. 5,18 kor keltünk. a 4,40 helyett, de szerencsére minden simán ment így 5,39 már indultunk is.

Dorkababa jól van már egyre hosszabban sétálgat, egyszerűen zabálni való.

Lassan vehetjük a kiscipőt.

Na most ennyi
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok,
egy gyors 20 perces olvasással nagyjából képbe hoztam magam, de ezer a dolgom, ma megyünk gimis osztálytársnőmhöz babanézőbe. Egypetéjű ikrei vannak, és természetes úton, állítólag ez nagyon ritka. A nevük is: Amadeusz és Flávió. (A papi is magyarKép)
Szóval szaladok pakolászni, meg venni is kéne nekik valamit (Kevinnél 1 hónál fiatalabbak, tele vannak lóvéval a szülők, úgyhogy majd impulzusvásárlok a MegatoysbanKép)
7végén voltunk az Állatkertben, a jáccóházban teltház volt, de benéztem, elég jónak tűnik, de nekünk még van 3 hónapunk, 1 éves kortól lehet menni... (Viszont Lőrincet MÁR beengedikKép)
Toffi, a frizum már persze nem olyan, mint aznap, de azért egy állatkerti kép:
Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Szia MaggieElliKép,
nem engednek be egy év alatt az állatkerti játszóba?! Mondjuk azt láttam, hogy pár dolog megújult, de régen beengedték a törpéket is, és még fizetni sem kellett!

Klár,
csupa jó hír, éljen-éljen!Kép Fenyőfácskának drukkdrukk, remélem túléli, lehet, hogy csak ez a brutál hőingás fektette meg szegénykét.

Ari,
adózást ne is mondd, én is tegnap szenvedtem vele, a hülye könyvelő miattKép. Pénteken megkaptam a cuccot, egy csekk kíséretében, mert az OEP rosszul vonta az adóelőleget, szíveskedjek befizetni 14.000 Ft-ot. Csodálkoztam, hogy ez miként lehet, mert egyrészt van a családi adókedvezmény, meg egy halom biztosítás, amit le lehet írni, megnéztem, hát persze, hogy nem írta be a nőciKép. Úgyhogy újat kellett kitölteni, és így még én kapok vissza pénzt. Szegény pasim meg mehet sorbanállni a PostáraKép.

na pusz, kis család követelőzik

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Szép jó reggelt!
Mi is vagyunk csak rohanásban.
Egész hétvégén úton voltunk, nem nagyon van időm visszaolvasni sem, csak igen nagyvonalakban.

Elli!
Danit beengedték az állatkerti játszóházba, csak nem kellett fizteni neki egy éves kor alatt.
Dani nagyon élvezte az állatkertet, főleg a "rózsaszín madarakat"Kép Fél órán keresztül kellett nekik integetniKép
Labdát köszi szépen, ma már nem reggeliztem, hogy ki tudjam spórolniKép

Toffi!
P2 hurrá, hurráKép

Maci!
Ugyanilyen cipőnk van, csak mér tiszta kopott az orraKép

Most csak ennyi voltam, mert megyek lakás ügyben intézkedni, mert nagyon nem haladnak.
LEszternek csak annyit, hogy nekünk november 30-ig kellett volna beköltözni és úgy néz ki, hogy nyár is lesz belőle. Ez csak ezért ciki, mert április 30-cal eladtuk a kérót.

Felrakok egy állatkertes képet én is:
Kép

És így fárasztjuk a dédit:
Kép

Réka
muki
 
 


Jaj még azt akartam írni, hogy rájöttem, hogy Dodo első szülinapja pont anyák napján lesz és ettől olyan jó kedvem lett.Kép

Ikertesómami!
Te ezt tudtad?

Réka
muki
 
 


Egyébként hol vagytok?

Momoék gondolom kint az új kocsibanKép

De Toffi is ilyenkor szokott jelentkezni!
muki
 
 


SZiasztok!

Vagyunk mi is, csak hétvégén nem nagyon tudtam jönni.
Dédipapa kórházban van, leállt a bél- és veseműködése Kép, 1% esélye van az orvosok szerint, hát nem sok. A tatabányai kórházban van, este bemegyünk Hozzá, hogy lássa még a Danit.

TEgnap a Városligetben voltunk, eléggé fújt a szél, de azért jó volt, adtam a kezébe falevelet, meg botocskát, fülig ért a szája, úgy örült neki Kép persze fel akarta falni, dehát azt nem lehetett

Azúr
a póráz nagyon jó, tudom ajánlani !! Bebe confort márkájút vettünk, 2000.-, volt Chicco-s is, az egy ezressel drágább
Daninak zárt cipőt vettünk, majd ha már rendesen tud menni, kap szandált is.
De már képzeljétek, lépeget, ha fogom a 2 kezét, és olyan iramban, hogy alig győzök futni utána Kép

Klár
örülök, hogy mellgyuszinak vége, és hgoy Ancsád jókedvű, jóétvágyú... Kép

Réka
rózsaszín madaraknak integető Dani KépKép
képek nagyon tutik Kép

Toffi
P2-nek nagoyn örülök Kép

Beu
boldog névnapot Kép
tedd fel légyszi a kukitorta receptjét, biztos más is szívesen olvasná
miket kapott Lőrinc?

Kangi
már biztos, hogy bélféreg? Kép Voltál doklnál?

Maci
játszóterező Roni Kép
olyan rugós miacsodán mi is hintáztunk, sőt csúzdáztunk is, de még mindig a hinta a favorit Kép

Leszter
Petra tündéri
elhúzódó költözködés Kép

Ari
széldzsekis Bori Kép

Elli-Kevin közös fotó és jó Kép

megyek teregetni
Andi
psandi
 
 


Sziasztok

Akit erdekel a gyujtes, irtam fejlemenyeket.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/66797.html?1079955054

Kesobb meg jovok
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki Állatkert, meg lépegetés, gyaloglásKép
Ancsi most már rengeteget megy, kint is bent is, lehajol dolgokért és olykor ebből már seggrecsüccs nélkül fel is áll.

Momo:gratula a kocsihoz! Nálunk pont ugyanez a két dolog volt, mikor megvettük. Mi se látjuk az orrát, nemtom, tán zászlócskát kéne kitűzni odaKép, lemenés meg nekünk most úgy van, hogy van az alján egy deszka, majd lesz vasból ékszerűség, hogy megemelje kicsit (különben az orránál leér). Na meg a kapunkat azóta nem lehet rendesen csukni, mert volt eddig egy farönk középen, az tartotta a két szárnyat, na azt is ki kellett venniKép.

Adóbevallások:na látjátok, én febr közepén kezdtem, igy az exmunkahelyem bér(munka)ügyesei (ügyetlenei)vel 4 hét alatt elértem, hogy jó papirt irjanak és abból már lehetett adóbevallást irni. Én évek óta inkább magam irom, mert én érdekelt vagyok benne, hogy jól legyen megirva, ők sajna kevésbé.

Maci2:látom egyre inkább megy ez a hintázásKép.

Leszter:jó hogy bejelentkeztél, tehetnéd gyakrabbnan is!

Épitkezés:mi anno babakocsifeljárót azért terveztünk a házhoz, hogy majd az ikrekkel fel birjak jönni az ajtóig babakocsival.Erre mire beköltöztünk, már nem voltak babakocsisok. Csekély egy év csúszás kb. de ez nem kivitelezőkön múlt, mert nem volt fővállalkozó vagy ilyesmi, hanem sok-sok aprón. Viszont Ancsival kihasználom a feljárótKép.

Sziasztok
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Réka,
azért nem aludtunk a kocsibanKépKépKép

Ari,
a rábetonozást én is felvetettem, de a szakik aszonták, egy vékony utólagos réteg felporlik, ráadásul mi próbálgattuk, hogy hova kéne, és sehogy se lett jobb a helyzet, sőt...Kép Valszeg még most is meredekebb, mint kéne, a lejáró.

Elli,
máskor tessék rögtön a fodrásznál fényképezkedniKép De még a képen is tök jó a hajadKép

Kangi,
hát ez nem hangzik túl jólKép Remélem, tévedszKép

Maci,
Roni a játszótéren csúcshelyesKép Timinél kb 1,5 éves kora óta a rugós mindenféle a favorit, neki a tavalyi állatkerti sétából is ez volt a lényeg, 1 órát üdültünk a játszótéri résznélKép

Klár,
örülök, hogy rendeződtek a dolgokKép Kicsi fenyőcskének meg drukk az éledéshezKép

Látom, már mindenki volt Állatkerben, csak nekünk maradt ki eddig. Tavaly nyáron elvittem a két boszit, de leginkább engem érdekelt az egészKép Talán most újra megpróbálom, hátha nagyobb lesz a teccési indexKép
Képzeljétek, szombaton puskavégre kaptam exet (én vettem fel a telefont), ne tudjátok meg, mit kapottKép Nem voltam túl kíméletes, így még azt is elfelejtette, hogy a férjemmel akart beszélni, és menekülve tette le a kagylótKép
Így már nem is vagyok ideges, pedig muszáj lesz pereskednünk.


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

LeszterKép végre jelentkeztél! De nagyot nőtt az ikertesónk!Kép Csúszásért ne légy ideges, olyan még nem volt asszem kies hazánkban, hogy egy építkezést határidőig befejeztek volna.

MomoKép ne csüggedj, kocsi orrát meg lehet szokni. Mármint, hogy kb. hol vanKép Én 1x próbáltam beállni a garázsunkba, kimenekültem félútonKép viszont Férj is meghúzta a múltkor az ajtótKép ezért inkább + tároló a garázsKép Exnej telefonKép GratulaKép

KangiKép remélem, hogy tévedsz. Tényleg Vermox a neve. Részletek nem tudok, mármint, hogy szopi mellett alkalmazható-e stb.

AriKép széldzsekis képKép

ElliKép séró csudajóKép Gyermek isKép

Mi állatkertben nem voltunk, csak az udvaron. Julka a macin megőrzött nagyok cipőjét hajlandó volt felvenni, kis, puha cipő.

Kép

Urszila
urszila
 
 


SziasztokKép

Látom, jól telt mindenkinél a hétvége, alig van lemaradásomKép

Ez a mai nap nem az enyém... de szeretnék egy kicsit dicsekedni: Zsombi 9050 g és 80 cmKépKép És a súly nettó, tök pucéran (100 g-ot vont le a védőnő a textilpelóraKép)

P2-ért mindenkinek köszi, legalább ez rendben van.

Maci_2
Buli klassz voltKépn (egyébként még csak másodjára mertem Apára bízni Zsombit, az elmúlt 11 hónap alattKép)
Kislábbelik nagyon szépekKép
Roni gyönyörűKép

Beu
KépekKépKépKép
Ilyen volt-ilyen lett KépKép
Receptet én is kaphatok? KösziKép

Kangi
Kép albérlő, honnan szerezted?

Leszter
De jó, hogy jelentkeztél!
Milyen sokat nőt PetraKépKép

Ari
ApehKépKép
Széldzsekis klasszKépKép

Elli
Klassz a frizudKépKép

Zulu
KönyvelőKépKép, miért ilyen hülye a legtöbb? Húgom is egy agyamentet fogott ki...

Új lakás: én még nem hallottam olyanról, amit időben átadtak volna...

Réka
Köszi a hiányolástKép Lementünk a zöldségeshez, aztán lent keringtünk, mert reggel óta nincs lift, én nem tudom kocsistól felcipelni Zsombit, mert a lépcsőházban nem férünk el. Így a kocsi lent dekkol a kisboltban, délben már muszáj volt hazajönniKép. Most meg lassan le kellene mennünk...
Képek KépKép

Andi
DédiKép
Lépegető DaniKép

Momo
ÁllatkertKép
Puskavégen az exKépKép, remélem, kicsit észhez tért.

Képek nagyon szupik, mindegyikKépKép Bocs, ha valakit kihagytam, de a lakás megint romokban, Zsombi nem alszik, csak a kocsiban, úgyhogy pakolhatok még egy kicsitKép

Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Amit elfelejtettem: Zsombi 5 fogúKép

Szombaton volt haver család, kisgyerekkel, kutyával. Akkor kaptam agyvérzést, amikor a kutya képen nyalta Zsombit. Szülők egyszerre: ne izguljak, a kutya nyálában penicilin vanKép. Meg még sok minden...

Megyek, megnézem, van-e már lift? (a közös képviselő azt mondta, lesz.rja, hogy van-e, persze ő az elsőn lakik)
Toffi
toffifee
 
 


Hali Csajok!

Beukám, ne is tőrödj vele, mikor itt nosztalgiáztam, sokkal könnyebben tudtam én is orrot fújniKép. Képek nagyon jókKép

Kangi, nem merek rá megesküdni, de asszem a vermox mehet szopi mellett is... de én is ismerem a fokhagymát, mint népi gyógymódot. De azért még drukkolok, hátha csak banánt ettél, és magadra hoztad a frászt!

Toffikám, p2, Hurrá hurrá!Kép még jó, hogy nem felejtetted elKép

Azur, csillagos ötöshöh nagy gratula!Kép Én amíg tudtam fejtem, Zsófinál mákom volt, amikor már nem fogadta el a cicimet, üvegből még elfogadta a tejemet. Mondjuk akkor kapta üvegből, amikor már kategorikusan elutasított. De amíg éjjel 3-4x szopizik, nem nevezném elválasztódásnak a dolgot...

Évi24, Petra jobban van már?

Maci2, micsoda szerzemények és eseményekKép

Manó2, na én is nekiálltam kertészkedni, télleg fárasztóKép Nálunk a vaaaaau megy, mert az van a szomszédbanKép

Clarissa, grat a jóhírekhez! Esküvős sztorit várjuk ám, megígérted!!Kép

Orsoly, 15 fog? nem semmi!Kép azért jöhetnél gyakrabban is...

Zsuzsó, lányom is pulykatojás lett a tejtől, igaz ő "csak" 4 hetesen, aztán egy hónap múlva egész emberi kinézete lettKép

Leszter, hát kégli miatt nem irigykedem most, jó? Majd, ha kész lesz!Kép Addig kitartás!! És vigasztaljon, hogy ha az épitkezés nem is, de a gyerek müxik, mégpedig jól!Kép

Na, engem lehet megkövezniKép nálunk hagyományos csokitorta lesz, Daninak is az volt. Tapasztalatból mondomKép, egy falatot nem evett belőle az ünnepelt, minden sokkal érdekesebb volt számáraKép. Nálunk a nasi akkor kezdődhetett, amikor Danó már rendesen tudott fogat mosni (és evvel most is le tudom szerelni a srácot, ha vmiből nem akarja kihagyni a hugátKép).

Ari, jó ez a szélkabátKép

ellikém, nem engedtek be titeket? Minket beengedtek tavaly... Séród király, meg szerintem fogytál is!

Zulu, de legalább időben észrevetted, örülj neki! Sőt, ha még nem is neked kell sorbanállni, kész főnyereményKép

Na eddig jutottam, mennem kell, még jövök
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok,

Elunk mi is, bar a kialvatlansagtol alig latokKép Jon felul 2 foga a lanykanak es kicsit zurosre sikerultek a hetvegi ejszakak.
Viszont probal menni, tegnap megtett egy lepest aztan toty, de elszantan gondolkodik az elindulasonKép

Kepek tunderiek, latom otthon alakul a tavaszKép

Leszter,
Epitkezes, hat azert en egy kicsit irigy, hogy mar itt tartottok, egy kis energia nektek+++++++++

Zsuzso,
Lanyom szinten igy nezett ki egy honapigKép

Kangi,
Rajottetek mi volt???

Beu,
Recepit en is kerhetnem?

Elli,
Honnan akarsz te fogyni??? Igy is teccccc a sero, meg persze az ikerteso isKép

Maci2,
Latom alakul Roni kapcsolata a hintavalKép

Csucsuka,
Fiam tegnap repatortaval probalta megimertetni a hugat es mit mondjak resen kellett lennem, hogy ne sikeruljon.

Klar,
De jo hirekKép

Azur,
Nyugi ha igy haladtok meg jo sokaig fog szopcsizni:0

Hetvegen kiprobaltuk a joghurtot, hat fergeteges sikere volt, en 2-3 kanalnyira gondoltam elso korben, de lanykam hosien kuzdott a maradekert, o gyozottKép

Na menek,

Angi
angela2
 
 


Psssszt surran egy manóKép:

Kép

Igaz mostanában egyre kevesebb időm van írni , de azért mindig végigolvaslak ám benneteket és a képeket sem tudnám kihagyni.

Nagyon drága: Julka cipőben, Dani, ahogy totyog a dédivelKép,Lőrinc nézelődve, Bori anya kabátjában,Petra a pöttyös labdával,Roni a játszótéren(ugye maci ez mindent feledtett?Kép ), Lőrinc ilyen volt és ilyen lett kétszeres fotósorozata.


Beu:utólag is boldog szülinapot a nagyfiúnak.Guszta a totra nagyon, receptet elkérhetném?Olyan gyönyörű lett Lőrinc, csudaszép fiúcskává cseperedett egy év alattKép.

magunkról röviden:

Robó egyre több odafigyelést igényel,keveset alszik nappal 1/2 1/2 órákat és éjszaka is sűrűn ébred. Reménykedem, hogy ez hamarosan változni fog talána fog kibújásával.

Mindenkinek jó egészséget és sok vidám percet kívánok:

Anita
anita77
 
 


Beu, Heppi,
Boldog névnapot!qclipart{smile}
(Ha ma tartjátok.)

Leszter,
Jó hogy néha azért adsz magatokról hírtKép
Petra nagyon ügyesKép Képek szupik!
ÉpítkezésKép Drukk, hogy mielőbb elkészüljön!

Ari,
Sajnos az a játszótér, ahol a képek készültek messze van tőlünk. De azért a közeliek sem olyan rosszakKép
Játszótér bontásKép
Béna adóprogiKép
Bátor BoriKép Képeken édesKép

Klár,
De jó, hogy tejcsi frtonton minden rendbenKép

Manó2,
Sétáló DorkaKép

Elli,
Kép, frizuKép

Mi ez a játszóház az Állatkertben? Mit lehet róla tudni (azon kívül, hogy 1 éves kortól)? Szülővel vagy nélkül? Minden nap? Nyitvatartás?

Réka,
KépekKép

PsAndi,
Szegény dédipapaKép Jobbulást és drukk!

Momo,
Még mi sem voltunk Állatkertben. Nem is gondoltam volna, hogy egy ekkora csöppséget érdekelne...
Puskavégre kapott exKép

Urszila,
Udvari képKép Nem egy hátkímélő dolog.

Toffi,
Szép méretKép
Jól kiszúrt veled a liftKép
FogacskaKép
KutyaKép Én is szívbajt kaptam volna...

Csucsuka,
CsokitortaKép
És ZSófi mit szól hozzá (fogosi kontra desszert)?

Angi,
LépésKép JoghurtKép
ÉjszakaKép

Anita,
ManóKép
Ki gondolta volna anno?Kép
Drukk a mielőbbi fogkibújáshoz!

Hívnak!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Láttom sokan voltatok az Állatkertben.(irigy irigy)
Június végétől végleg otthon lakunk majd,akkor mi is benevezünk egy kis majomkodásra.KépKépKépKép(az Orángután a kedvencem)

Marcuska már szinte teljesen takony mentes,gondolom segitett a homeos kúp.

Homeosoktól lenne megint egy kérdésem:
Én nagyon allergiás vagyok ebben az időszakban a virágzó fákra. (meg mit tudom én még mire...)
Vettem ma egy homeos cuccot -gondoltam lesz a dobozában leirás. Na persze hogy nincs. És a dobozon is csak olaszul hogy mit tartalmaz.
Szóval gőzöm sincs mit tegyek vele.Persze a patikust is megkérdezhettük volna de ki gondolta hogy semmi info nem lesz benne.
A neve a szernek:A.P.P.
Apis 15ch
Pollantinum 30ch
Pulmo-histaminum 15ch
Ennyi ami érthető számomra.

Tudja e valaki hogy ezt hogy kell alkalmazni?
Nagyon megköszöném ha tudnátok segiteni!KépKépKép


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Hello Lányok Kép
Csak gyorsan, mert hulla vagyok: köszönöm az aggódásokat, megszűntek a görcsök (megjött ...), semmi egyéb tünet, úgyhogy nem kukacoskodom. A jelek szerint Kép

Julcsinak áttört a két alsó négyese, vicces lesz, ha ki is bújnak rendesen, középen két fogacska, aztán két nagy lyuk, aztán az őrlők KépKépKép
Ja, és tegnap ment két lépést egyedül KépKépKép

Bocsi, de tényleg megyek, eldőlök!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Psandi!

Dédinek drukk!

Maci2!
Roni nagyon ari , és milyen jó hogy már nem fél a hintától.
Mi már nem is ejthetjük ki a szánkon azt a szót hogy hinta ,csak rébuszokban virág nyelven beszélünk róla ha nem akarjuk a gyereket felzaklatni.Annyira imádja hogy egész nap csak hinta -palintázna.KépKépKépKép


Elli!
Tényleg jó a séród!!!!!KépKépKépKép


Urszila!
Jól áll Julkának a piros !!!!KépKépKépKüldtem mélt!

Momo!
Hajrá !!!Ex nej ellenes vagyok én is tudod!KépKépKép

Ari!
Bori is nagyon édes!KépKépKép

Klár!
Még tartozol nekünk egy storival!!!KépKépKép


Leszter!
De jó hogy van hír Rólatok!KépKépKép
Az épitkezés már csak ilyen!KépKépKép

Toffi!
Végül volt lift?

Csucsuka!
A csoki torta szerintem nálunk is a miénk lesz a végén ,de a gyerek kapja !!!!!KépKépKép



Na megyek Marcizni mert megint bemászott az ágy alá és nem tud kijönniKépKépKépKép
mariannmarci
 
 


Haligali Mindenkinek!

Toffi
P2-KépKép

Azúr,
Nem vagyok nagy szopiguru, de emlékeim szerint a félálomban-szopi szokott eredményes lenni tejszaphoz...vagy amikor nem éhes annyira, hanem csak bújik, vagy fáradt, talán akkor jobban elfogadná... Ilyen gondom nekem nincs, Kevin bárhol és bármikor elfogadja, csak már én nem adom oda bárhol-bármikor.

Évi
Szerintem jó, hogy nem adtál kúpotKép Meggyógyult már Petrababa?

Maci2
Kiscuccok ééédeik! Drukk a jó eredményekért!Kép
Jáccós képekKép

BeuKép
Mondhatjuk, ugye, hogy Lőrincnek is jót tett a kinti levegő?Kép Bár kicsinek is édi, nagynak azért szép isKép (Kevinnel kapcsolatban is ugyanez a véleményem, amikor a kicsikori képeit nézem, bár AKKOR meg voltam győződve róla, hogy gyönyörűKép)

Klár
Javuló mellgyulaKép

Momo
Kocsi hibájára egy megoldást tudok: olyat kell venni, amelyiknek az orrán van egy felálló, 3 felé osztott karika, vagy egy ugró nagymacskaKép Na, ezeknek látni az orrát, igaz, ezért a kétféle kis bigyóért vagyonokat kérnekKépKép

Zulu
Tán beengedtek volna, de ki volt téve a megtelt tábla, és állítólag 7végén érdemes odaszólni telcsin, van-e egyáltalán hely. Hétköznap sokkal kevesebben vannak. Az 1 évet a csaj mondta, nem is kérdeztem, bemehetne-e egy földszintes kúszókaKép De talán amíg nem mászik, nem is élvezné igazán, nem?

Réka
Képek jókKép Milyen fitt a dédiKép

Angi
Annyira édi vagy, de 85ből azért lehetKép vagy inkább Kép, bár most úgy tűnik, végre megindult, 65ig meg sem állokKép Mongyuk kicsit szerencse, hogy ennyinek télleg nem láccik, de csak azért, mert vádlitól-fülcimpáig eloszlik egyenletesen.Kép

...éééés, tádám: ma végre kicseréltem a kicsi tutyit a Máriában.Nem volt kedvem kocsival totyogni, parkolni, így metróztunk, Kevin nagyon élvezte. Ahogy kapaszkodtak a fejük felett az emberek, és himbálta őket a metró, a fejük kibukkant itt-ott a kezük mellett, a kis hülye, aszitte, hogy kukucskálnak vele, és mindenkire hangosan kacagott, meg tapsikolt. Aszittem, megzabálom.Kép
Szerzemények: 3 r.ujjú body, 1 zokni, és:
Kép
(Kendősapi: 950,-)
Kép
(Megkötős-zsebes Surdakalap: 750,-)
Kép
(Végre kicserélt tutyi 1910,-, bár nem olyan, mint az előző volt. Ja, és Kevin persze nem magától áll, fogjukKép)

És még egy, így néz ki az új séró, ha levesszük a sapit séta után:
Kép

Jó éjt, megyek tekerni meg Szex és New Yorkot nézniKép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Ja, és persze mindenkinek köszönöm a kedves szavakat séró ügyben, jólesett nagyon, hamár férjuramnak a hosszú haj a mániája, és minden fodrászatom után morog egy napon átKép
Tsók
E
ellimami
 
 


Elli,
Aruld mar el meddig turte a kolok ezeket a sapikat, enyem lany kb. 5 perc utan leszedi, vagy megprobalja megfojtani magat, pedig olyan edikKép

Toffi,
Most esett le P2-hoz gratu. Szandi vagy ti valasztottatok mar a sulik kozul?

Psandi,
DedipapaKép

Kangi,
Azert ez jobban hangzik, bar kisteso akkor nem most jon.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

mi is élünk,csak lassan már szinte nem is itthon. Kép (általában épitkezés ügyben vagyok igazoltan távol,nameg séta ügyben)

Petra pénteken csak ránk ijesztett a lázával,mert estére már nem is volt lázas,sőt az éjszakát is átvészeltük utána,azóta is MAKK egészséges. Kép


Csajok,
ne is mondjátok,hogy hazánkban még nem volt olyan ház vagy lakás,amit időben adtak volna át.Én igenis arra utazom,hogy a mienket időben adják át! Különben irgum-burgum lesz....KépPer oillanat elég jól állunk,aztán majd meglátjuk mit hoz a jövő.

Babák és anyukák mind nagyon helyesek vagytok! Kép

ne haragudjatok,hogy nem írok senkinek,de mára kipurcantam.

Mi ikertesónk (Kaska) merre vagy?

mi lenne ha indítanánk egy "babakocsiban ülő baba mellett gugoló mama" című fotópályázatot Elli után szabadon?!?!?!?

jóccakát
Évi+Petra

Kép
Évi24
 
 


Elli!
KépekKép Olyan édes Kevin! A cipős annyira édes, ahogy hurkásodik benne a lábaKép Az alsón meg annyira naygfiúsKép
Szerintem már Kevin is élvezné a játszóházat, mert van egy baba rész: puha szivacs van a földön, és egy csomó tipikus baba játék. Még fa baby-gym is van.
Dédi tényleg nagyon fitt. Ő a példaképem. 3 szívinfarktuson van túl, unokatesóm kitúrta a lakásából, nemrég halt meg a nagypapám és az elsőszülött fia és mégis soha nem panaszkodik, csak sugározza magából a pozitív energiátKép
Tud rappelni és tud egy csomó disznó mondókát is. És imádja a családját, most Dani a kedvenc. A legidősebb dédunokája már 18 éves.

Beu!
Nagyon BOldog Névnapot!!!Kép
Bár tudom, hogy ezt csak később olvasod.
NAgyon édes Lőrinc a képekenKép És milyen kis pici voltKép Szerintem mondjuk tiszta apjaKép

Ari!
Bori és a nagykabátKép

Maci!
JátszóterezésKép

Anita!
KismanóKép

Leszter!
Édes Petra nagyonKép

NA most megyek hunyni apa melléKép

Réka
muki
 
 


Hali Csajok!

Na itt is vagyokKép. Kölköcök 8 óta alszanak, apa üzleti vacsin, én már megfőztem 3 napra előre, és olyan magvas kenyeret sütöttem, hogy csak naKép Holnap suli, így gyorsan zuhanyzok, és irány a frissen húzott ágyKép (imádom ilyenkor az illatátKép, mondjuk, most tiszta kinzás a frisskenyér illat hozzá...)

Réka, ha a labda miatt éhezel, te szegényKép ugorj el errefelé, egy szelet vajaskenyérre bármikor jó vagyKép Jó kis anyáknapod lesz!Kép

Psandi, dédipapaKép

Momo mi az, hogy nem aludtatok a kocsiban??Kép Elkaptad az exet? Akkormost vidámfelszabadult Momo vagy?Kép Ha perelni kell, akkor már ugyis mindegy... Pocakod? jövőhéten lesz UH?

Urszila, adsl, és ennek ellenére nem jössz minden órában??Kép Julkád édibédi, még kisebb, mint a kutty?

Toffi, 9 kiló?Kép Nekünk is menni kék a jövő héten, csak azt nem tudom, hogy fogom kivitelezni... Mi lett a lifttel? Te nekem ne felejtsd el mindig a lényeget!!Kép 5 fogasnak küldök puszit, garantáltan penicilin mentesetKép!

Angela, na akkor lassan te is felkötheted a gatyód, meg a nyúlcipőtKép Én nem sütök répatortátKép (sőt, mióta a krumplin kivül csak ezt ehetek, fujjdeutájom van). Danival csak az elején kellett nagyon figyelni, míg megértette, hogy a csajszinak csak cicitej ( a kifejezés tőleKép) jó.

Maci2, amíg nem kostólja meg, szerintem nem is hiányzik nekiKép. Különben a nagyi bánatára (persze ez kicsit túlzó) - és a mi nagy örömünkre - Dani is inkább a gyümit részesíti elönyben, a legcsokibb csoki amit evett eddig az a húsvéti nyuszi füle és a télapó sapkája voltKép.
Akartam kérdezni, hogy mi lett a döntés, vagy csak holnap mész a záródért? Ha jól emléxem neked volt májműtéted, ugye? Volna egy-két kérdésem, már ha szabad tolakodnom...
És mert holnap valszeg nem jutok ide:
Boldog Szülinapot Veronikának!Kép Pusszantsd meg a nevemben is!

Mariann, juni végén már itthon lesztek? dejó! Takonymentességhez garatuKép Tortát természetesen a gyerkőc kapja, stílusosan rózsaszinbenKép a tetején meg lesz számára ehető dísz, így a káposzta is jóllakik, meg a kecske is megmaradKép

KAngikám, naugyeugye? Jó sok fogatok van márKép (Zsófi még mindig 5fogú, hónapok óta...) 2 lépéshez gratula!Kép

Na menek, jóéjt
pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom szepen a dicsereteket Petra neveben, majd atadom, de remelem, csak reggel.Kép

Epitkezeses hozzaszolasokat, pozitiv energiakat is koszi, de az idegbaj fo oka nem a csuszas. Jo lenne mar ott lakni, de a fo gond az, hogy a faszi aki epiti, es aki elvileg kulcsrakesz allapotban fogja nekunk eladni, teljesen megvaltozott. Mindenben rugalmatlan, mindenfele varatlan kiadasokat talal ki nekunk, hazudozik ossze-vissza, es egyaltalan, ugy erezzuk, hogy ahol csak lehet, betart nekunk. Valszeg elszamitotta magat es elfogyott a penze, vagy megelegelte, hogy folyton a hataridovel izelgetjuk, de mi mast tehetnenk ket honappal a hatarido utan?! Na nem farasztalak ezzel titeket, mert errol habar regenyt tudnek irni...

Reka,
Uszassal mi ujsag? Minden szombaton gondolok ratok, hogy vajon jottok-e.

Na most vagtazok, apa vegzett a zuhanyzassal, es kene neki a gep. Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Urszila,
Ikerteso nagyon ugyes! Petra meg nemigen all meg ugy, hogy fogjuk a kezet. Olyankor inkabb csuccs van.Kép Mit szolsz, bo ket het es mi is unnepelunk...!

Maci,
Boldog szulinapot Roninak!KépKép

L.
leszter
 
 


Sziasztok!

Beu!
Boldog névnapot.Kép

Momo!
Még mi sem voltunk állatkertben.

Maci2!
Roninak boldog szülinapot.Kép

Miki hullatja pöttyeit, hétfőn már mehet is oviba, de azért még csütörtökön meglátogatjuk a dokinénit.
Zsuzsi már mindig kézenfogva akar sétálni (leszakad a derekam) és idönként elengedi a kezem, áll egy kicsit, aztán szépen lassan leereszkedik ülésbe. Szerintem már nem sok hiányzik ahhoz, hogy egyedül járjon, ami egy kicsit hátkímélőbb is lenne. Kép

Minden babóca nagyon tündéri.

Jó lenne már egy tali is, jövő héten már nyugodtan mehetünk gyerekek közé, már ha Zsuzsin addig nem törnek ki a pöttyök.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


SziasztokKép

Zsombi még alszikKépKép

Angi
Fogak egyszer csak kibújnakKép
Gratu a lépegetés-próbáhozKép
Kaja-harcban nálunk is Zsombi győzKép
Zsombi is fojtja magát a sapikkal.
Suli még nincs, pont Zsombi szülinapján lesz a beíratás Kép

Anita
Kismanó helyesKépKép

Beu, Heppi
Én soha nem tudom, milyen nap vanKép
Boldog névnapot kívánokKépKépKép

Maci_2
Roninak boldog szülinapotKépKépKép

Zsombi felébredt Kép

Ja, lift: háromkor még nem volt (kb. 10-től), fél négykor már igen, lementem a kocsiért és Zsombit a sportkocsiban vittem angolra, azt könnyebb felcipelni, ha megint nem lenne lift (egyre gyakrabban rossz, ráférne a felújítás, állítólag másfél milla)

Mariann
Végelg jöttök már júniusban? De jóKép
És Kép Marcus gyógyulása isKép

Kangi
Jó, hogy nem albérlő volt.
Amúgy egyszerre ketyegünk Kép (én is 4 napja fetrengtem a görcsöktől Kép)
Gratu a fogakhoz és a lépegető JulcsihozKép

Elli
Szerzemények tutikKép
Kevin frizu kirááályKépKép

Réka
Reppelő dédiKépKép

Délelőtti csomagomat gyártja ZsombiKép diszkréten ki is mászott a szobából Kép

Zsófi
Puszit átadomKép
Triplázástól ká messze vagyunk KépKépKép
Én viszont Tőled szeretném kérdezni, hol műtöttek? Barátnőm is műtétérett (epével), neki lenne az infó.

Leszter
Építő Kép, jellemző, mintha az anyukám esetét olvasnám... viszont barátnőmék a nov. 30-ra ígért lakást május 15-én vehették birtokba, 30-án szült.

Na megyek pelózni + reggeliztetni + megkeresni a tegnapi mosásérett sapit Kép
Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Szép Jó Reggelt!

Csucsuka!
Nagyon ari vagyKép Jól esettKép
Igazából nem csak a labda miatt reggelizem szolidan. Még fránya 6 kilóval bajlódom. De így jár az aki 30-at hízik.
De most egy hétig nem állhatok mérlegre, mert már apa szerint is beteges, hogy egy nap többet állok a mérlegen, mint a földön.

Leszter!
Most uszin péntekre tettek minket, mert egyből kimaradt volna egymás után 3 szombat az állandó utazgatásaink miatt. Persze a péntek sem mindig jön össze, már gyűlnek emiatt a vasárnapjaink is.
Viszont ez a péntek is jó, mert így apa is odaér.
És most pénteken végre nem sírt Dani!!! Sőt karúszóval elúszott tőlem a labdához. És haza sem akart jönni. Szóval, ha valamikor vasárnap pótoltok szólj, mert lehet, hogy találkozunk.Kép

Évi!
KépKép Babakocsi mellett guggoló anyukákKép Ama -6 kiló után én is benevezekKép

Andi!
Dédinek és Nektek sok-sok erőt kívánok ezekben a nehéz időkben.++++++++++++

Toffi!
Te Zsombival jársz angolra?
Én most készülök rá, hogy az új kéróban nem lesz két hónapig lift. Mi a 7.-re költözünk. HA azalatt a két hónap alatt nem fogyok le, akkor soha.

Maci!
Isten éltesse gyönyörű szép lánykádatKépKépKép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Építkezés: Hát igen vígasztalok mundenkit, nagyon ritka, hogy időben átadják a házat nállunk is aug. 20. volt a határidő, de szept 28-án költöztünk, nem volt melegvíz, fűtés áram egy jó egy hétig, a hosszabíton az anyóséktol vettük az áramot, mi a szomszédba jártunk fürödni, dorkának forraltuk a vizet, a padlásfeljáró hiányzott, csak süvített be a hideg, ugyan a falból innen onnan még mindig lógnak kábelek, riasztó, kaputelefon, klíma. Pont tegnap csináltunk egy kis költségvetést, hát a dryvit most elmarad, be van pucolva a ház, így is marad, mert még egy csomó minden van könyöklők, kerítés, kinti terasz, lépcső burkolás, udvar viakolorozása, kert rendezés, kocsibeélló betonozása, és erra van nagyon szűken 2 milla, és csak a dryvit lenne 1,2milla. Igaz kicsit ciki, hogy végül is a leglátványosabb része a háznak a szinezése, (dráyvitnél egyben van a kettő) az marad el most, de végül is ha minden más rendben van akkor nem annyira gáz,,, mi a véleményetek?

Nállunk minden rendben, megérte elmenni Salgótarjánba mert azt a programot vesszük meg, amit megnéztem, ugyan jelentős emberátszervezés lesz, de majd csak lesz valahogy.

Dorka nyüglődik a járókában, aludni kellene neki, de hát nem akar, már nagyon ügyesen megy, hát ha egyszer elnlindul hallottam is elötte...
Még mindig mindent rámol, szájábe vesz, mindent megrág, előszeretettel a papirárúkat, ezeket meg is eszi, mintha éheztetném...Meddig tart ez ugyan nálla?

Hétvégén megyünk cipőt venni, sziesztára gondolok, de happy vagyok, mert egyből 2 kell kinti benti a bölcsibe.

Jók legyetek
Manó2+Dorka aki lassan 13 hónapos,,,

Kép
Kép
dorka2
 
 


Halihó,

muszáj vagyok beírni Kép
Meghozta a postás a kis ruhácskánkat,amit az internetről rendeltem.Olyan édes,kis farmerszoknyácska,majd dobok fel róla képet,ha lesz több időm. Kép
A postaköltség kicsit húzós volt,de 5000 Ft feletti vásárlásnál ingyen házhozszállítás lett volna,de én egyenlőre csak ki akartam próbálni ezt az egészet.Tök jó!!!NEm csalódtam a ruhában.Olyan,amilyet vártam. Kép
Én most úúúúúgy örülök csajszik. Kép
A szoknya 1490 volt,de postkst-el együtt már 2460-at fizettem.

Elli,
Kevin,mint kisfiú modell csudaédes és az új szerzeményei is. Kép

Maci2 a múltkor kérte tegyek fel én is képeket az új szerzeményeinkről.....,sajna eddig nem volt rá időm.....de, majd most ezutánpótolni fogom elmaradásomat.

még mindig nagyon örülök
Kép Kép Kép Kép

pussz
é.
Évi24
 
 


ja és holnap leszünk 9 hósak,úgyhogy jó is lesz szülinapi ajesznak a ruha. Kép
é.
Évi24
 
 


Sziasztok Lányok!


Látom dúl a tavaszi láz, a kirajzás meg minden hasonló. Mi is a kertben töltjük a napot.

Klár, a kisfenyő gyökereit ne bántsd!!!! Valamiért nem bírják az örökzöldek, ha piszkálják a hajszálgyökereket. friss földet, vizet, esetleg mosd le a gyökeréről a régit, és nézd meg nincs-e vmi kártevője!

Jók legyetek, és ne essen az eső. Még nincs május, hogy aranyar érne!

s
sofka
 
 


Maci2,
Isten éltesse Ronit, nagyon boldog első szülinapot kívánunk!

Kép

Franyó és Anka
franyo
 
 


MaciKép Roninak boldog I. szülinapot kívánunk!KépKépKép És ennyi babát!Kép

Kép

Tud valaki valami varázsszert banánfolt eltüntetésére? Van egy nagyon szép halványrózsaszín bársonygatyója Julkának, beleült vele egy leejtett banándarabba, hiába Vanisheztem, szappanoztam, fekete maradt a helye. Cloroxozni meg nem merem.

Urszila
urszila
 
 


SZiasztok!

Áttört a 2 fölső fogacskánk! KépKép Így végre 4 fogú lett Danim Kép

Momo
puskavégre kapott ex KépKép navégre Kép

Toffi
5 fogú Zsombi Kép
kutya nyalás Kép

Angi
remélem hamar kibújnak azok a fogacskák, és nem zaklatják a lányt! Lépegetés próbálkozáshoz gratu

Anita
Manókád cukorfalat

Maci
Nagyon boldog első szülinapot kívánunk Roninak KépKépKép

Mariann
tényleg hazaköltöztök? De jó, akkor majd összehozhatnánk már az ikertesókat Kép

Kangi
dejó, hogy mégse kukacoskodsz :

Elli
Kevin drága az új szerzeményekben

Évi
internetes ruhácska Kép honnan rendeltél?

Franyó
Neked mennyi idő alatt érkezett meg a babakocsi? Kaptál vmi értesítést előtte?

Andi
psandi
 
 


Momo, Maci2, Csucsuka, Angela,
köszi, remélem, tényleg tejkiütés. Elég borzalmasan néz ki szegény.
Adóbevallás: Nem tudom, hogy lehet, de nálunk is elb... a gazdaságis, és 100E forint jár nekem vissza!!! az általa kitöltött nulla, azaz nulla helyett. Elég vicces.
Elli,
kölök sérója szuper.
Én férjuramnak meg a 1,5 centis a mániája, így miután esélytelen vagyok bármire. Szülés előtti héten bejelentkeztem fodrászhoz, de mivel influenzás lettem meghiúsult, így most már gumival össze lehet fogni a hajam...
Manó2,
őszinte részvétem. Mi ezek előtt állunk. A terveknél tartunk, amire se időnk, nekem pedig energiám sem. Este 10-nél tovább, semmilyen (szoptatás mellett engedélyezett) dopping szerrel nem bírok föntmaradni.
Generál kivitelezőtök volt? Mi kell ahhoz, hogy a lakhatási engedélyt megadják? Vettetek föl hitelt?

Dana ma végre aludt valamennyit, de azért még elég elkeseredettek vagyunk. Ma a kicsi nem aludt vissza az éjszakai szopi után. Murphy tuti rajtunk röhög. Egyébként Danának néhány nap alatt 3 foga bújt ki, amiből kettő rágó... Ez sem könnyít a helyzeten. Azt meg egyáltalán nem bírja, amikor szoptatok. Jajj! De most már 20 perce mind a ketten alszanak, ilyen még nem volt. Talán bírok 20 percet vasalni.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Maci,
Roninak Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk a boszikkal együttKép

Urszila,
én bizony ilyen foltokat már Clorox-szal kínálok meg. Nem töményen, hanem jó melegvizes oldatot csinálok belőle, és csak ami egy belemártott körömkefére felragad, azzal sikálom meg gyorsan a rucit. A legtöbb színes cuccnál is beválik, de nem mondom, hogy néha nem lesz leopárd mintás a holmiKép Dehát vagy a randa folt, vagy a fehér pettyKép

Zsuzsó,
lesznek azért olyan átmeneti időszakok, amikor kicsit összehangolódik a két gyerek alvása, ha ez vígasztalKép Szerintem ezeket a szerencsés pillanatokat azért próbáld meg te is inkább pihivel tölteni, rád férneKép
A tejkiütés miatt meg ne aggódj, amilyen randán néz ki, olyan nyomtalanul elmúlik. De esetleg a dokitoktól kérhetsz rá valami kencét, nekem úgy rémlik, Timi is kapott.
Adóbevallást ne is mondjátok, nekem ugyan a cég csinálja, de tüzetesen át kell rágnom magam rajta, mert mindíg elcs...ikKép

Kangi,
örülök, hogy nem akkora a problémaKép

Elli,
Kevin nagyon helyes az új szerzeményekben, a metrós jelenet meg elég muris lehetettKép
65 kiló? Az nekem is csak vágyálom még egy darabig...pedig huszonévesen milyen rettenetesen soknak gondoltam én aztKép Most arra hajtok, hogy csak minimálisat hízzak legkisebb albérlőmmel, aztán ha már kibújt, majd hárman lehajtják rólam az utolsó zsírpárnákat isKép
Én férjem is hosszú haj párti, de amikor neki kell vigyázni a kölkökre, míg én vagy 2 órácskát bíbelődök egy sima hajmosással és szárítással, azonnal megváltozik a véleményeKép

Csucsuka,
már pénteken megyek UH-ra, úúúúgy várom, mert még mindíg nem érzem magam terhesnek, és ez már elég aggasztóKép

Leszter,
örülök, hogy megkerültél, gyere gyakrabbanKép
ÉpítkezésKép Nekünk annyiból jobb, hogy mi már itt lakunk, és folyamatosan az iparosok körmére lehet nézni. Viszont nyelhetjük a port és füldugó is kéne időnkéntKép Az udvart meg ne is említsük, hogy milyen gyerekbarát a sittel, meg a többi nyalánksággal.

Manó2,
az ember mindíg azt csinálgassa meg a házon, ami a legfontosabb és fussa az anyagi keretből...legalábbis, ha nem milliomosKép Mi is mindíg rangsorolunk, és nem az a fő szempont, hogy az utcán elmenőknek tetszik-é a látványKép
Nem mondom, egy házon sokat dob a végleges külső vakolat, de mi inkább azért csináltattuk meg elég hamar, mert nem mindegy, hogy télen mennyit költünk gázra, így is elmegy 20-25000 forint a téli hónapokbanKép

Képzeljétek, Zsebi már nem hajlandó az udvaron fogni a kezem, akármekkora buckákon is kell átkűzdenie magátKép Megy, mint egy tank, a lépcsőket is ostromolja négykézláb, de lefelé tiszta kamikaze. Ma egy szemvillanás alatt eliszkolt mellőlem, és egyedül lement 2 lépcsőt, a mutatványt ugyan békapózban zárta, de meg se mert nyikkani, hisz ő volt a hunyóKép

Megyek ejtőzni, Timivel bámuljuk a rajzfilmeketKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Maci2:Roninak boldog szülinapot!!!!!

Zsuzsi:mi volt a varázslónál?????


Ma voltunk úszni úgy, hogy előtte másfél hónap kimaradt (betegségek egyebek). Ancsi teljesen elfelejtette a vizet, megijedt, bújt, alig oldódott, aztán a merüléstől újfent sirt, a végén belehányt.... MOst meg tiszta lelkifurim van, hát mért csinálok én rosszat a gyereknek. Pedig sejtem, hgoy csak vissza kéne szokni, előtte azért nem volt gáz és élvezte....

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Maci_2Kép
Nagyon boldog szülinapot RoninakKép

MomoKép
Gergő sem hajlandó megfogni a kezemet, csak a lakásban. Már kezdek aggódni, mert az utcán is egyedül megy, és bár nagyon figyelünk rá, azért jobb lenne, ha hajlandó lenne megfogni a kezem.

Feltenném mégegyszer hétvégi kérdésemet, mert úgy látom, elsikkadt a hétvégi pangásban: Szóval mikortól kell babatejet/tejet adni a gyerkőcnek (bár tudom, hogy tejet csak 2 év után ajánlott)? Gergő reggel, este és éjszaka szopizik, de a mennyiséget nem tudom mennyi lehet. Én anno úgy gondoltam, hogy amíg szopik, addig egyáltalán nem kell, de lehet hogy másképp van. Egyébként tejtermékeket kap.

Pusz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!
Tuggyátok, hol vagyok? Az A1 Wellnessben, 2h-kor kezdődik a zsirégető óra...(és szar a billentyűzet, nincs hosszú i)
Kevin a babaőrzőben, egyelőreKép
pusza
E
ellimami
 
 


Andi,
kb. egy hét múlva! Én felhívtam 4 nap után azt a tel.számot, ami a honlapon van, rákérdezni, hogy mégis mikor számíthatok rá. Akkor egyeztettünk napot, de mondta a pasi, hogy ők is hívtak volna. És még egyszer hívtak egyébként, amikor indult a futár a cuccal. Szerintem rendes banda Kép.

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Tüni!

Szerintem ha napi 2-3-szor és egyáltalán, kedvére szopizhat, akkor a tejtermékek mellett ráér a tej.
De ez csak magánvélemény.
Mondjuk nekem a nagyok mind 12-15 hó táján már kaptak tejet, de mind akkor, amikor a napi szopik számát egyúttal 1-re csökkentettük (esti szopit cseréltük le pohár tejre)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


TüniKép 34 találat az vizslán. Ebből kettő:

babanet: 17 hónapos gyerek anyukája kérdi:
Az utóbbi években jelent meg a piacon a tápszercégek un. babateje. 9 hótól 3 éves korig ajánlják. Ez a szó szoros értelmében nem tápszer. Ellenőrzött tehenészetekből gyűjtött / ólom, vegyszer tartalom szempontjából / nagyon jó minőségű tehéntejből készülnek ezek a tejporok. Vassal, kálciummal, vitaminokkal dúsítják őket, hiszen a tehéntejben, főleg az 1,5 %-ban ezek messze nincsenek benne kellő koncentrációban a kisdedek optimális fejlődéséhez. Tehát Ön a mai álláspont szerint ideálisan táplálja kislányát. Lehet ebben a korban már tejet is adni, akár már 2,8%-t is, de mint az előbb leírtam az ebben a korban nem optimális. Főleg a nyári időszakban nem tanácsoljuk a tehéntejre való átállást, mivel még a jobb minőségű dobozos tejek is a nagy melegben tartalmazhatnak olyan csírákat, amelyek kicsi gyermeknél hasmenést okozhatnak. Hűvösebb időszakban célszerűbb tehát az átállás, eleinte érdemes a tejet forralni akár 3-4 hétig is.

Dr. Gömöri Ágnes

bebilap.hu
Babatej

Az elmúlt években jelentek meg a 3 vagy 2+ tápszerek „babatej" elnevezéssel (Nutrilon 3, Mildibe 3, Milumil 3, Beba 2+), melyek 7-8 hónapos kortól a gyermek hároméves koráig adhatóak. A babatej elnevezés arra utal, hogy a tehéntej összetételét a kisgyermekek speciális szükségleteiből kiindulva módosították. A babatej valamivel drágább, mint a bolti tej, ám a kisgyermek igényeinek jobban megfelel, ezért aki teheti, inkább ezt válassza tehéntej helyett. Ellentétben az anyatejpótló tápszerrel (1 jelzésű), a 2, 2+, 3 tápszerek vásárlását nem támogatja az egészségbiztosító, így receptre sem kell felíratni, hiszen nem kapjuk meg olcsóbban.

MomoKép hogy csináljátok, hogy csak "ennyi" a gázszámla? Nálunk most a csúcs 44 ezer voltKép Hideg a padló, egész nap itthon vagyunk, egész nap ment a fűtés. 1edül járásKép Pocakod sem nő még? Bocs, tizen hány hetes is vagy? Mármint a pocaklakóKép

ElliKép és még képes vagy ONNAN ezt le is írniKép Remélem, Kevin kibírjaKép

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?