Új privát üzeneted érkezett!

Vanni

melyiket vetted?
http://www.kengurukid.hu/kidshop/index. ... =Carriwell
Biztos elnézek majd a kenguruba, csak kiváncsi vagyok.
pumuklii
 
 


szofi napi 6-8 keményedés normális :), meddig dolgozol még?

dokimnak leesett a nagy kő a szívéről mikor mondtam, hogy már egy hete nem dolgozok:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Én is ki akartam tegnap,csak lusta voltam elmenni a doki után.Szerintem holnap én is átveszem,csak ami itt van bolt a közelben ott olyan bunkók...nem vmi kedvesek az eladók...egyszer már kifordultam onnan emiatt :evil:

annus11
 
 

 
 

annus én sem vettem semmit, csak már eleve ezzel kezdtem, hogy ezért jöttem, kicsit nézelődtem megállapítottam, hogy minden 2x annyiba kerül mint pl most a corában :)

vettem tegnap a corában behúzott matracot a kiságyba, Édua választotta ki a mintát:), meg eldobhatós bugyit, amin a család ki volt akadva, hogy minek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hahó mindenkinek,

nagy kutyafuttában csak annyi, hogy holnap 3/4 9-kor a sorompónál! Kismami-relax rulezz! :D :D

Kép

Kép
zsüci
 
 


Edua!Tegnap én is kiváltottam.A pohár tetejét enyhén csavard el.Úgy nyílik.:)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Olvastam itt vissza a dolgokat.Lányok ne sokkoljatok légyszi ezekkel a +5-6 kilókkal!!!!!!!!!Én 12-nél tartok.De hát mit tehettem volna??Olyan szintű éhség rohamjaim voltak,hogy ihaj!!!!Hányás meg 0,szerencsére.Bár én még mindig azt mondom,inkább hízzak 20 kilót,mint egyszer is hánnyak a terhesség alatt.Brrrrrr.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Ez nálad érthető,a hányás fóbiád miatt!Lehet h hamarabb leadod azt a 12kilót mint mi az 5-6 ot!(írom ezt én a 2 kilómmal :oops: )

annus11
 
 


kutyafüle köszi :) már azt hittem túl gyenge vagyok

egyébként én is többet eszek mostanában :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Na gyorsan visszaolvastam, remélem nem felejtem el a felét annak, amit írni akartam!

Szofi,
szép dolgokat vettetek, főleg az oroszlános hálózsák édes nagyon! A pocid is szépen növöget :)

Krém,
Márk akkor nagyon ügyi már! Néhány év, aztán kergeti a csajokat :lol:

Anyettka,
üdv itthon! A lényeg, hogy jól vagytok!

Incike,
milyen fiatal vagy a képen, meg nem mondanám, hogy 28 vagy!! Szép nagy Neked is a pocakod!

Én is 4 kilónál tartok, ha a hányásos időszak miatti -3 kg-t is hozzáadom, akkor 1 kilónál. Nekem a házidoki mondta múltkor, hogy még 8-at fogok hízni, mikor mondtam a 3-at... Hát azért remélem, nem.
Anyumat is kérdeztem, mindhármunknál máshogy hízott, asszem hugommal a legtöbbet, 20-at.

Voltam dokinál is, sikerült a pisit kilötyögtetés nélkül eljuttatni hozzá :) Rendben van minden, megnéztük uh-n is, nyomatta elég rendesen a magzatvizet, látszott, ahogy tátog a pici lány, mint egy hal, nyelte befele a cuccot.. Cukorosra is a héten megyek majd, holnmap meg kardiológiára.

emese1979
 
 


Emese
A 11-12 kg-val is még bővel az átlag alatt leszel. Az nagyon jónak számít, nincs azzal baj, ha úgy lesz se.
pumuklii
 
 


Edua!Ezt nem értem.Mit köszönsz?Miért lennél gyenge?
Annus!Hát ezt látod nem hiszem,mert az 5-6 kiló a szülésnél távozik.A többi a maradványérték. :lol: Ha én hányok,attól egyébként nincs fóbiám.Csak a másokétól. Egyszerűen utálok hányni.Rossz érzés,és nem jó, hogy a bevitt dolog feldolgozatlanul kijön.Na szóval érted. :oops: Ezért én sosem értettem meg,hogy valaki hogy lesz bulémiás.De semmit sem ítélek el,csak nem értem szerencsére.Egyébként majdcsak lejön valahogy.Bár nem egykönnyen fogyok,de azért is nem érdekel annyira,mert minek kínoznám magam,ha utána szeretnék egy másodikat is,akivel biztos megint hízni fogok.Na ha azon is túl leszek,akkor drasztikusra veszem a dolgot.Klassz a ruhatáram,de 36-os.Abba bele kell férnem,nincs mese!!!!!!Különben kvázi dobhatok ki mindent,akkor viszont inkább éhen halok. :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na Edua,most esett le,mit köszönsz.Ez már a szenilitás.megyek is hajat mosni

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na találtam egy képet Marci születése előtt készült 2 héttel.
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Emese
Köszi, de kipihenten jobban festek,pedig lassan eljön a nemalvós korszak is.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Nem semmi!!! :shock: Én mindig megrettenek egy ekkora pocaktól...ma is láttam egy csajt,hasonló méretekkel...ha nekem is ilyen lesz,én eldobom az agyam 8)

annus11
 
 


incike,szép pocak.Sikerült elérned azt a bögre teát a pulton? :P

KépKép
harhaj
 
 


Annus
akkor kezdheted lassan eldobni az agyad, mert a hasad még nőni fog. :o

Harhaj
Igen sikerült, de cipőt bekötni már nem igazán. Azt a drága párom csinálta. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Annus
...és azt képzeldd el, hogy még az én hasam sem volt a legnagyobb méret. :shock:

Kép
Kép
incike
 
 


Annus,
pedig Neked is bizti szép nagy pocakod lesz!
Ja, az asztalost én írtam még korábban, ha vkit érdekel esetleg még :)

Incike,
nem semmi pocak!!!

Úgy bezabáltam tésztából, hogy most megfájdult a gyomrom :oops: kis paradicsomos-mozzarellás tészta.

Most megint lesz egy kérdésem, ne nézzetek (nagyon) hülyének. A magzatvíz miből képződik, honnan jön? a dokinál beszélgettünk, aztán szóba jött, h napi 3-4 liter magzatvizet benyelnek a babák, amit utána kipisilnek, gondolom ennek egy része az anya kiválasztásával ürül. De honnan jön az új magzatvíz?

emese1979
 
 


Sziasztok!!

Megvolt a vérvétel,annyira nm volt vészes.Kiváltottam a csomagot én is.Nekem is kék cumi van benne. :)
Vettem hajfestéket,anya festi holnap.MA bejutottam a fodrászhoz is,hát nem lett valami jó.Másra gondoltam,de nem tudta megcsinálni. :(

Mindenkinek milyen szép nagy már a pocija.
Hízás,hát én már 10kg-nál járok,ha még ennyi rám jön,moccanni sem tok.De nem tok a kajának ellenállni,most is eszem.Sőt éjjel is szoktam!!

Gréti már alszik,korán kelt a kismanó.

Voltam babboltba is,nagyon megtetszett egy baldachinos szett.Narancsos színe van.Szerintem olyat veszünk,nem rózsaszínt.

Annyi mindent akartam még írni,de szita az agyam! :oops:

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Halihó!

Na, megjöttem a dokitól.
Méhszájam teljesen zárt! :) :) :)
A méhlepény a dokim szerint nincs a belső méhszáj közelében (mint ahogy anno a kötelező UHn a genetikus mondta), és már nem is fog lejjebb vándorolni. Így legyen! :)
A terheléses cukrom: 4 lett. (végre normális érték és nem alacsony :) )
Viszont a vérképemnél volt pár 0 egész akárhányas eltérésem, ami vashiányra utal...ergo holnaptól kezdhetem szedni a vasat. :( Fújjjjjjjj! :?
Képzeljétek már 1,35kg a kisnyusszancs súlya!!!!!!!!! :)
És a feje teljesen a méhszájnál van....ő már készülődik.....remélem még azért egy darabig türelemmel lesz. :)

Böbi!
De megvan a neve már, csak ameddig még a pocakban van, addig valahogy senki nem hívja még őt LILInek. Majd ha kibújt. :) Ad
dig marad a Kismancs, Kismedve, Nyusszancs, Cicalány stb....

Szofi!
Szupik a cuccok, bár már említettem, hogy nagyon bejön a koncepciód a barna-fehér szobáról. :)Tök édi a pocid, neked is beindult rendesen!
Levágattad a hajad? Mintha hosszabb lett volna az előző képeken....

Dóri!
Tippelek: Panna?

Kutyafüle!
Nyugi, én megértelek! Én +10nél járok (ha este mérem, akkor +11kg :oops: )
Bár én szinte csak pocira és cicire híztam....de akkor is sokkoló maga a szám: 10!!!Juj!
És 'ruhamán' vagyok....csupa 34-es cuccal....szóval szülés után lesz miért csinálni a felüléseket. A hasam kiváncsi leszek, hogy mikorra lesz megint a régi.... bízom benne, hogy a hasszorítós bugyik azért segítenek, hogy hamar visszaálljon.
Tényleg: Gyerekes kismamik: Nektek milyen volt? Kb. mennyi idő alatt ment vissza? Használtatok hasszorítót?

Kép
mozza
 
 


Halihó!

:) Tetszenek a tippek. Mozza, 3 szótagos név. :) De lányok, még nem is biztos az sem, ami most ötlet... De azért nagyon izgi, kitaláljátok-e. Az a segítségem, hogy semmi köze sincs az eredeti Annához/Hannához. Nem ennek a névnek valamilyen változata. Csak benne van a névben. :)

Egyébként van olyan, hogy Annabel, meg Dorianna, de ezek nem tetszenek annyira, mint a Johanna (ami ki van lőve... :( ). :)

Szofi! Tök jók a képek! Helyesek vagytok te és a pocid! :)

Inci! Azért nem biztos, hogy sokkal nagyobb lesz most a pocid ennél. :)

Helló, Zsüci, régen láttunk/hallottunk! Mesélj!

Ne féljetek a pocinagyságtól, lányok, mindenkinek megnő vmekkorára, aztán meg fura lesz nélküle... :) Örüljetek, míg van, aztán majd visszanormalizálódik minden. Nekem nagyon sokáig hiányzott Samu bentről. :)
Vendég
 


Ja, örülök, hogy a vizsgálatok rendben mentek! Gratulálok a kisebb-nagyobb gyermekekhez! Növögetnek rendesen! :)

Örülök, Anita, hogy kb rendben ment a vérvétel! Pihenjetek jól ma éjjel! Sajnálom, hogy a fodrász nem olyanra nyírt, mint szeretted volna, de azért csak nem annyira rossz!!! :) Raksz képet?

Lehet, hogy már nem tudok jönni, ha így lesz, jó éjt!
Vendég
 


Köszi Dóri majd a holnapi festés után rakok képet.

Mozza örülök hogy minden rendben,szép nagy lány akkor már Lili!!!

Eddig msn-tem az urammal,de nagyon zakatolt így csak írtunk.Olyan édes volt.

Na megyek aludni!!Ha tudok,mert Hanna felket míg itt ültem!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,
milyen színre fogod festeni végül?

emese1979
 
 


Sziasztok lányok!

Csak röviden, mert Csanád éppen a hólyagomon tapod, mindjárt bepisilek... :oops:
Szóval, szerintem ez teljesen normális, hogy a 36-os (a még kissebbet helyből ignorálom :)) ruhaméretű csajok 10 kg-ot híztak, míg akiknek már eleve 46-os a ruhamérete (mint nekem), azok 4-5-t. Szerintem ez így normális és igazságos!!! :D

Mozza, igen, levágattam egy pár hete. nagyon megszerettem ezt a rövidebbet. Majd ha lesz beszárítva, teszek fel róla képet, tök jó fazon! szerintem.

Böbi, én még 7 hetet dolgozom terv szerint. de ha így haladunk a szállodai konyhán fogok szülni, mert az utódomról továbbra sincs semmi hír! :evil:

Márknak gratulálok én is!

Anita, nagyon kíváncsi vagyok, tegyél képet majd! Biztos jó lett, csak sokszor az embernek már az ront rajta, ha nem olyan, amilyenre gondolt. Én legalábbis így vagyok ezzel.

Na, jó éjt, holnap relax, aztán majd délután jövök!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó estét!

Tegnap nem sikerült végiolvasnom,mert elszállt az oldal... :(
De ígérem,pótolom. :)

Szóval a hétvégéről: Keves Férjem 30. szülinapjára(apropó Reni utólag is boldog szülit a Te férjednek is!) szerveztem egy kis akciót.

Egerben voltunk wellneselni,de nem ám egyszerűen... :D
Apát a legjobb barátnőm kedvese elhívta vmi munka ügyben segíteni,adjon tanácsot,így pénteken délelőtt ők elindultak Egerbe 'dolgozni'...
Persze Petim úgy tudta,hogy én dolgozni vagyok,de közben előttük egy órával mi(barátnőm,+ másik baráti pár> a férjem gyerekkori barátjáék) már robogtunk Eger felé.(egyébként ők voltak az esküvői tanuink is :D )
Az én drága férjem úgy túlkombinálta a dolgot,azt hitte a kész átverésnek esett áldozatul,és Balázst várta... :lol: :lol: :lol:
Mire Ők leértek,mi a szálloda szobában vártuk őket a tortával.
Semmit nem sejtett a férjecském, :lol: így teljes volt a meglepi.
Pénteken délután még jackusisztunk,(de mivel melegnek éreztem a 36C°-ot,így másnaptól már csak úszkáltam)majd megnéztük a várost.Szombaton 3 órát sétáltunk a Szalajka völgyben,majd ismét úsziparty,este Activiti show,vasárnap délelőtt még a vár,kajcsi,és 2-kor indultunk haza.
Annyira jól sikerült,és végig gyönyörű napsütéses időnk volt! :D

Dobok képeket is. Kép Dobó téren Kép Úszás után Kép Pocak pózol :-)) (ez kicsit sötét) Kép Szalajka halastónál Kép Vízesésnél Kép A Csapat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fabri 2009.02.10 22:42-kor.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


A tegnapról:

Voltam dokibácsinál,minden rendben Hannával,szépen növekszik,szívhang ok.C2000,de ez gondolom az aktív hétvégének köszönhető.Azt mondta az orvosom,ne aggódjak,minden rendben van így is.
Én sajna már 7 kg-ot híztam :oops: (63-64 kg között mozgok).
A kisebb baj ez,a nagyobb hogy nem tudom mit fogok kezdeni később.A bal forgómnál annyira fáj,hogy már a zokni-cipő felhúzás is nagy fájdalmat okoz.Néha végig a bal bokámig kihat a fájdalom.A reggeli órák a legrosszabbak,a fürdésnél alig tudom a lábamat lemosni.
Most épp azt hallottam,hogy svéd cseppel próbáljam kenegetni,de már elővettem a homeopátiás könyvemet is.
Amíg itt ülök,addig jó,de ha felállok,már nem tudok kiegyenesedni. :oops:
Volt már valakinek ilyesmi?

Holnap reggel cukorterhelés.
Csadra!Én 8-ra ott leszek,várlak. :D

Akkor olvasás már csak holnap,ma már nagyon fáradt vagyok. :(

Jó éjt!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hajna, ez szuper meglepi volt!!! Én úgy meg tudok az ilyesmitől hatódni! :-) A saját 30. szülinapom is egy álom volt, soha nem felejtem el.

Mozza, a has visszahúzódása is alkati. Én használtam hasleszorító övet, pedig a dokim mondta, hogy hülyeség. Egy hét alatt már a régi gatyáimban voltam, de én min dig lapos hasú voltam, még amikor híztam, akkor is.

Kutyafüle, én is pont ezért ne akarok sokat hízni, mert sajnálom a ruháimat! :-) Én 13 kilót engedtem magamnak, azt még tudom kezelni. Most tartok 6-nál, van remény, hogy benn legyek a 13-ban, de nem koplalok, most is tésztát vacsiztam. :oops:

Incike, döbbenet a hasad!!!!!!!!
Vendég
 


Fabri! Tök jót csináltatok! Az én férjuram még nem lesz 30 egy darabig, de akkor vmit mi is alakítunk majd. :) Anyukámék 30. házassági évfordulója lesz napokon belül, még gőzöm sincs, mivel lehetne őket meglepni... :?

Jó éjszakát mindenkinek, pihenjetek!
Vendég
 


Dóri,

Rozanna? Szavanna?

Esetleg Zsuzsanna?

Ahelyett, hogy mennék már aludni! :-)
Vendég
 


Igen, Böbi! Ügyi vagy! Mehetsz aludni! :) A Szavanna király... :) De Zsuzsanna. :)

JÓÉJT!
Vendég
 


Edua, köszönöm a megnyugtatást.. hát, komolyan, nyitott méhszájjal dolgoztál 8 órát? És mennyire volt megrövidülve a méhnyak? És nem keményedett, nem görcsölt a pocid közben? Nekem az idő előtti, túl gyakori keményedések, és a nem állni tudás a probléma, emiatt vagyok úgymond ágynyugalomra ítélve. De nem is bírnám egyébként másképp.

Pumukli,
farbri, próbáltam tegnap feltenni a képet a cicifixről, csak nem ment technikailag. De a link jó, a fehér, szoptatós 5990Ft-osat vettem, 5000Ft-étz a Kengurus kuponnal. de érdemes felhívni őket, vagy megnézni a linken, hogy van -e abban az üzletben a feltételezett méret-vagy méretek, mert ez a legnépszerűbb, és viszik mint a cukrot. Azéer próbálok feltenni képet...

Hízás- kilók: hát, Annus, én is azon aggódom, hogy kellene hízni. Most ha azt nézem, hogy hány kió vagyok, amikor semmi de semmi zsír nincs rajtam, akkor vagyok 48 kiló, és most vagyok 51,5. És ebből a baba és a magzatvíz? Ha a testemen nincs semmi zsír, és nem eszem cukrot, csak szénhidrátot, akkor miből lesz a zsírja a babának? Ugye nem lesz alultáplált?
Mozza, engem is nagyon érdekel, hogy hogy fog alakulni a poci. Te még mindíg RR-ezel és bőven kened a pocid? Mert akkor tuti hamar le fog menni...
Jól érzed, egyre jobban fel vagyok dobva, ahogy halad előre az idő, és ahogy készül a babaszoba:)

Magnézium keményedés ellen:
Kutyafüle, és mennyivel jobban szívódik fel amit receptre kapsz? Én is hallottam, hogy nem szívódik fel rendesen- vagy kevesebb szívódik fel a magneB6-ból, mint más magnéziumokból. Én most a béres MagneB6-ját szedem, de 750mg-ot naponta, azaz 3 szemet, amikor 1-et ír elő a papíron. (És megjegyzés, hogy szájon át 1200mg-ot lehet maximum bevenni. A magnerot-ot nekem is ajánlották, azzal nem tudom mi a helyzet, de én nyugodtabb lennék, ha megtudnám, hogy melyik szívódik fel a legjobbban, és a legkevésbé szintetikus, mert ilyen dózisoknál a legtermészetesebbet kellene szednem.
A kórházban napi 2vagy 4gramm! -ot kaptam infúzióba. És amikor kérdezem a dokit, hogy otthon mennyit szedhetek, azt mondja, hogy Magne B6 3x2-azaz 300mg-ot... Ez ha a kisebb adagot nézem, könyörgöm, az egy nyolcada, amit mondott. Nem értem a dolgot. És ha bent maradtam volna a kórházban, minden ap megkatam volna a kis infúzió adagom.
Esetleg megtudnád nézni, vagy megkérdezni, hogy te milyen dózist és milyen recept alapján kapsz? (Ha mész esetleg megitn dokihoz, vagy gyógyszertárba kiváltani külön receptre felírtat?

Keményedés: Egy kis viszonyítás a keményedéshez: nekem azt mondták, hogy akkor irány a kórház, ha 1,5 órán át focilabda kemény a poci. Azért, mert ilyenkor oldani kell a görcsöt, hogy ne legyen gond.Le kell nyugtatni a méhet. Az óránkénti 4 még belefér, ha rövid ideig tart. És nem összekeverendő azzal, amikor a baba befeszít, kidugja a popóját, vagy mást. Olyankor nem az egész alhas és has kemény, csak egy nagy részén. Ezt nem is olyan könnyű megkülönböztetni. a lényeg a lényeg: normális, ha van, van akinek kevesevv, van a kinek több, a lényeg, hogy jelzés értékű, és pihenni kell, hogy ne feszítse túla húrt az ember lánya. A szervezet jelez, ha kellemetlen, és vízszintben jobb, akkor le kell egy picit dőlni. Mint amit Farkas is írt.

A szomszédunk 3 hónapja szült, 25 kilót szedett fel, és most van még egy pár, amit én garantáltan nem látok. A hasa mint a Nagy Alföld olyan sík. Szoptat mondjuk.

Szofi, nagyon csecse a babkocsiszett! Ésa pocid és szépen kerekedik!

Fabri, de szuper lehetett ez a meglepi út! Én is fogok ilyet szervezni, csak legyen rá lehetőségem! A párom Wellness őrült.

Ezt a cicifixet vettem:

Kép
vanni
 
 


Jó reggelt!

Böbi kitaláltad!De jó.A Zsuzsanna szép név.

Fabri,jó kis meglepi lehetett.

Majd teszekképeket,anyum 9-re jön festeni.A palette festéket vettem ultra violetet.Mivel sötét a hajam,így a fénybe lesz majd egy kis lilás beütése.Remélem!

Ma reggel szurkál a hasam alja,úgy mintha megakarna jönni.Lehet a tegnapi sok séta,vagy csak olyan ideget nyom leányzó???

Tegnap este msn-en férjemmel megbeszéltük hogy narancs színű kocsit kéne venni.Kb.ha hazajön mindent megveszünk ami még kell és neki állok mosni,míg odalesz a második 10 napon.Így remélem az már gyorsabban telik.

Dóri,itt a történet!

2001-ben,elsős gimis voltam és 15 éves.Sajna annyira érdekelt a tanulás hogy fizikából meghúztak. :oops:
De ez volt az én szerencsém.Ugyanis apa mérges lett és a nyári szünetemre nyári munkát kerített a helyi Tsz-ben,ahol ő mint kombájnos van.Így állandó felügyelet alatt voltam.Reggeltől késő estig doliztam,az volt a dolgom hogy egy traktor platóján asztalnál üljek és menetleveleket írjak.Volt egy kombájnkiszolgáló is,aki épp ezt a traktort vezette és neki is csak az volt a dolga hogy üljön egész nap.Hát Ő volt Sanyi!!!!!Akkor 20 éves volt!Állandóan együtt voltunk,de sokszor ült be a főnök is,így nem tudtunk beszélgetni tőle.Így egymással szemben ülve leveleztünk.
Aztán egy nap későig voltunk kint és hidegebb is volt.Beültünk a traktor fülkéjébe rádiózni.Ott írt valamit a karomra,de nem olvashattam el,csak otthon.Hazáig takarta a kezével.
Ez volt ráírva:Tudod,hogy hogyan kedvellek????
Másnap eldöntöttük hogy járunk.Ráadásul Július 13-a volt és PÉNTEK!
Annyira nagy szerelem lett,hogy augusztusi szülinapomra már arany karláncot kaptam.
2003-ban eljegyzett és 2005-ben összeházasodtunk!

Bocs ha hosszúra sikerült!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

mozza: szerintem is alkati kérdés a has dolog. Én a kórházból a régi farmeremben jöttem haza, de sokan a kismama gatyájukban.

Most remélem jó idő lesz, és jöhetek haza a gumis derekú szoknyámban :wink:
Vendég
 


Vanni,biztos szép lesz a babaszoba!
A melltartó is szuper,lehet veszek én is.Bár van már vagy 5,de sosem elég belőle!
A babád ne félj nem lesz alultáplált.Hidd el elszedi ő amennyi kell neki!!

Megyek pakolászom míg cunika alszik!Eltökéltem,hogy kicsit rendezkedek míre apa jön!Így jobban telik az idő!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nagyon jól teszed, Anita, ha elfoglalod magad vmivel! :) Kedves a kombájnos történetetek! :) Hányban volt, hogy megismerkedtetek? Jól emlékszem, hogy fejvédőnek is narancssárgát néztél? Ezek szerint szereted a narancssárgát. :) Kíváncsian várjuk a fotót! :) A név-kérdést meg majd meglátjuk... De köszi a dicséretet. :)

Vanni, jó, hogy írtál. Ilyenkor mindig megörülök, hogy annyira talán nem vagy rosszul :) Ne féltsd a babát, ő tényleg felépíti a saját kis testét azokból az anyagokból, amiket beviszel a szervezetedbe. Nem feltétlenül szükséges hozzá a cukor, gyümölcsöt pl. gondolom eszel, a gyümölcscukorból is pompás kerek idomokat tud gyártani. :)

Jó reggelt mindenkinek!
Vendég
 


Na jó reggelt!

Nekem szörnyű éjszakám volt....nem tudtam aludni,forgolódtam...kisasszonyal nem jutottunk dűlőre h melyik a legjobb pozíció az alváshoz :evil: Aztán tökre melegem is volt,folyt rólam a víz.Majd bedugult az egyik orrom is és kapart a torkom :shock: Na vmikor hajnalban sikerült elaludni...fél 10 körül másztam ki az ágyból....Persze kutya bajom,nem fáj semmi.Nem tudom mi volt ez éjjel....


Ma nekem is doki!

Dóri!
A Zsuzsanna szép név!Mi gondolkodtunk az Annamáriában is.De túl hosszúnak ítéltük meg :wink:

Anita!
Szép sztory!Én le se írom a miénket,mert az ennél jóval hosszabb és bonyolultabb!Mi ugyanis 2szer jöttünk össze :lol: Volt egy jó féléves kihagyás a távolság miatt.De én közben is mindenkinek azt mondtam h az a srác el fog engem venni 8) Hát így is lett :lol:
Várjuk a képet az új frizuráról!!

Panndi!
Nekem is pont ezen járt a múltkor az agyam...hogy mit veszek majd fel szülés után....Legrosszabb esetben persze a terhesgatyók rámjönnek :roll:

Vanni!
Mondjuk te tényleg nagyon vékonyka vagy!!Csont és bőr!Szerencsére rajtam azért volt egy kis zsír!Tehát volt miből elvennie a gyereknek!A melltartó is szupi!!!Most jöttem rá h nyáron is melltartót kell hordani...hát én nem fogom kibírni,én utálommmmm.Melegbe nemszoktam felvenni :roll:

Hajni!
Jaj ez szupi meglepetés volt!!!Az enyém férjecske 2010 ben lesz 30!Én ismeg akarom lepni vmivel....Lehet egy második babával? :lol: :lol: Na szóval még nincs konkrét terv.
A nagymamája meg most lesz 70 éves ápr.18án.Akartam neki egy nagy csalládi összejövetelt...erre lehet h aznap szülök....Annyira sajnálom h nem tok partyt rendezni neki,pedig már tavaly kitaláltam a meglepi bulit :evil:

Mozza!
Huu jó nagy már a baba nálad is!Örülök h minden oké!Én azt hiszem h nekem pont most fordult el a baba...eddig minden uhn szépen fejvégű volt,most meg mintha megfordult volna :roll:

Szofi!
Ez tetszett,hogy így igazságos a hízás 8) Akkor én a középút vagyok,mert kb 38as ruhákat hordtam,vmiből elég volt a 36os is...mindegy.De én 4 hónapig gyógyszert szedtemés ott feljött pár kiló.Lehet h ez kellett a babának :lol:

Emese!
Én is tésztát zabáltam tegnap este...lehet h sokat ettem belőle és ezért nem ment az alvás....hmmmmm


Ja !
Tegnap kaptam egykupont a C&A ba.50% kedvezmény egy babauhára.Lehet h ott fogom megvenni a hazahozós ruhát Izának...de még mindig nem tom h milyen legyen...rugi,kisruha,2 részes stb.

annus11
 
 


Szörnyű éjszakához csatlakozom.
Este már nagyon görcsölt a hasam, így miután Zsófit lefektettem, én is lefeküdtem. Aztán hajnali háromkor Zsófi felébredt, és nem bírt visszaaludni, melléfeküdtem, de csak forgolódott, járt a lába, közben Fruzsi bent csinálta ugyanezt. Aztán egy óra nyűglődés után kért inni, akkor adtam neki vizet, aztán vissza a szobába, és nagy nehezen elaludt. Negyed hatkor újra ébredt :shock: Akkor megint mellébújtam, és így nagy nehezen hétig visszaaludtunk.
Vendég
 


Hát, nekem még fogalmam sincs, miben hozzuk haza a manót... Majd körülnézek mostmár tényleg, mik vannak itthon... :) Fel kell térképezni lassan. :)
Vendég
 


Jaaa, nekünk is ilyen volt az éjszaka... Samu akkor ébredt először, mikor épp lefeküdtem, éjfél körül. Akkor megkesetem a cumiját, picit vele voltam a szobában, aztán kisomfordáltam, de sokáig kellett mondogatni, hogy ne sírjon, itt vagyunk, stb. Aztán hajnalban megint ébredt, ő kb 5-7-ig nem bírt aludni, folyton fel-felsírt, mindig szóltam, hogy semmi baj, stb. aztán 7kor tudott aludni, na akkor én is aludtam 1 órát... Meg 2-től 5ig... Biztos mindenki vmi frontot érez. Vagy nem?
Vendég
 


Sziasztok, csatlakozom a rossz éjszakát átélőkhöz.Éjfél körül szörnyű gyomorfájdalom, rohantam a WC-re, leülök, -bocs-éppen hascsikarás, amikor is jön egy hatalmas hányinger. Te jó ég, most hová...? :?: :?: Sikerült megoldani a helyzetet, de a vacsi oda lett....Utána még 2* ugyanez, aztán alig bírtam elaludni. Alig kaptam levegőt, a gyomrom égett, a poci meg nagyon keményedett..
Ma reggelre egy kis fejfájás maradt, meg rossz közérzet.
Nagymamám is rosszul volt az éjjel, be is utalták a kórházba-Ő szívbeteg.

Emese, a magzatvízről itt találsz infót.
http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Kép
Kép
zili
 
 


Jó reggelt!
Nálunk sem volt könnyű az éjszaka.Kismanó hajnali 2-kor úgy döntött hogy ő most nem akar aludni.6-ig mocorgott, rúgdosott.Kizavart 50szer pisilni, enni,inni.Apa meg áthívott pár havert, ők a konyhában beszélgettek.Szerintem Apa nélkül nem tud aludni.Eddig mindíg simogatta a pocimat hogy elaludjunk és szerintem hozzászokott a baba. :)
Végig néztem az összes Tom és Jerryt, és reggelre sikerült elaludnunk.

KépKép
harhaj
 
 


Bocs, itt a magzatvíz termelődéséről az info.

http://www.babazo.hu/szakertok/20080910 ... lemak.html

Kép
Kép
zili
 
 


Dóri!

Akkor tuti h vmi front van,meg is nézem!Én annyira érzékeny vagyok rá...úgy látszik Iza is.....Van vkinek tapasztalata h esetlegese front miatt indult be a szülés?Ha nem is feltétlenül hamarabb,de h közrejátszhatott benne?

annus11
 
 


Na igen,hidegfront van....

annus11
 
 


Mozza,
szép nagy máér akkor a kicsi Lánykátok!!!!

Zili,
köszönöm a magzatvizes infót, most már ezt is tudom :)
Jobbulást Neked, meg mamádnak is!

Anita,
nagyon aranyos a megismerkedésetek, akkor még Te is jó fiatalka vagy! A 30 évemmel (pontosabban áprilisban leszek) kezdem azt hinni, én vagyok a legöregebb itt :)
Nálunk nem volt ennyire romantikus az összeismerkedés - hugom kollegája a férjem, így rajta keresztül Csak sajnos kiderült, hogy hugomnak is bejött, így egy időben titkolni kellett - aztán hugom vette fel egyszer a telómat, mikor hívott.. na volt belőle balhé! Aztán egyszer férjem hozta egy buliba a haverját (hugomnak...), és összejöttek a tesómmal, na akkor hugom nagyon szerelmes lett szerencsére :) :)

Annus,
nekem a tészta meg a baba sztm úgy felnyomta a gyomromat, hogy égett rendesen minden, csodálom, hogy nem jött vissza!
Én mindig azt hallom, hogy mikor front van, tele a kórház szülő nőkkel, persze csak akiknél már amúgy is esedékes.

Végeztem a kardiológián is, szerencsére minden okés a szivemmel, az izgalom miatt ver gyorsabban. Amúgy a főorvos úr egy nagyon kedves ember volt, csakúgy, mint az asszisztense, úgyhogy ma pozitívan csalódtam az egészségügyben!

Szombaton lesznek 4D-s képeink nekünk is, kivámncsi vagyok,mekkora már a baba!

emese1979
 
 


Na, akkor valóban ez van... :)

Nekem saját tapasztalat nincs, de vmi hatalmas front volt csütörtökre virradólag, mikor a kórházban voltunk (kedden születtünk), és mindenkit próbáltak minél előbb kipaterolni, mert annyi szülés volt, hogy a szülőszobán se fértek, de a gyermekágyonsem a kismamák... A fél bagázst be kellett költöztetni a terhespatológiára... Mókás volt látni, ahogy a gyerekeket rettentő vastag takarók alatt (még az orruk sem látszott kis) tolták át a gyermekágy és a terhespatológia közötti elég hideg és mindenki által járt folyosón. Úgy nézett ki a jelenet, mintha egy többpocnyi takarót szállítottak volna, csak a takarók nyöszörögtek-sírtak. :)
Vendég
 


Sziasztok!

'Remek'....akkor nem csak nekem volt rossz éjszakám......Manóka olyan mint egy sajtkukac....folyamatosan....értsd folyamatosan mocorog!!! Egész éjjel ment a box....hasam többször keményedett...remélem nem szedi még szét a házikóját....még vagy 2 hónapig jó lenne, ha maradna....

Nekem is napi 3x2 magnéziumot írt elő a doki. Milyet vegyek? Bérest? Az jó? (én a kalciumból is Bérest nyomok)

Annus!
Ma mész dokidhoz? Hú, akkor megy a drukk. Majd kérünk méreteket...szerintem már sózsák lehet a ti kiscsajotok is. már a 29.hetet taposod.... :D

Ja, kövi vizsgálatom: márc.03- magzatvíz csekk

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: