Új privát üzeneted érkezett!

Ani mintha az első képen egy kicsit bandzsítana, de Én úgy tudom hogy ilyen idős korban ezt még kinőheti, persze orvos azért jó ha látja.

Móni sok a dolog, vagy már úton???

Mazsi merre vagy??,

Vanda jövőhéten tuti megyek. :P juhéééééé

Marejke adj életjelt!!!!!! :) és fotót

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :lol: :lol:

Kincsi elfelejtettem,kicsit bolond vagyok. :twisted: :oops:
Utána jutott eszembe , hogy kérdezgetlek, de dokinőhöz időpontra lehet menni. úgyhogy.......
de a másik ha összejön, tudunk egyeztetni Én benne vagyok.
meggyógyultál???

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! ma olyan 18.00kor indulunk es majd reggelre erunk haza, persze majd kuldok vagy smst vagy privit hogy dumcsizuk meg a talit, remelem Vandaeknak is igy jo lesz ha te meg mutizod merre laknak :wink:
anyost kuldjed nyugodtan, az enyem is alig varta hogy visza menjen :lol: :lol: :lol: majd asztan le higad :lol: :lol: :lol:

ani! szerintem is picit, en is ilyen vagyok :wink: es kb Michelle is :roll:
ja es nagyon edik, a torolkozos az Szabi, vagy nem jol latom??? :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 

 
 

Halihó!

Árnika!
laptetőőő :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:
Ez a dokis dolog nem tiszta..oda invitáltál volna talira?
nem élrtem már :roll: :oops:
mármegmaradok! :lol:


Ani az első kép nekem is gyanús picinykét, sztem érdemes elvinni jó szakemberhez! ártani nem árt
Én is szeretném megmutatni csak azt nem tudom hol, és beutaló is kell? nem bizti hogy kapok :(

Móni jó utat érezzétek jól magatokat és remélem sikerül talizni!

Többiek??
Vendég
 


Kincs!
Elvileg minden babát 6 hónaposan kellene vinni szemészetre, ezek szerint a gyerekdokik nem mondják. Magánba tudok neked szemészt ajánlani. Itt van Debrecenben, nem drága, én 20 éve hozzá járok. Ha kell, küldöm priviben a számot.
vovanda
 
 


Már beszéltünk egy szemész főorvossal,de nem tulajdonított neki nagy jelentőséget.Egy éves korig előfordul.De megnézi.Még várni akarunk egy kicsit,hogy csendesedjen el az infruenza frász.1 éves korban amugy is megnézik őket,hallásvizsgálattal együtt(nem tudtam).
Jázmin a job szemére hunyori,ha fel tudnám nagyítani a képet jobban látszódna.Az orrcsontja is elég széles.Talán ez keltheti a látszatot.A képen úgy is látszódik de szerintünk nincs baja.Tudom,minden szülő elfogult a gyerekével,de én mégis így látom,aztán lehet nincs igazam.Majd meglátjuk!

Köszönöm Vanda hogy hívtál,megnyugodtam nagyon.Jó,hogy vagy nekünk! :D

Kép
ani0227
 
 


ani: Igen igen a szemtengelyferdülés a széles orrgyök miatt van. Nekem nagyon pici az orrom és a két szemöldököm elég messze van egymástól.
De nyugi ha most kezelik 10 éves korára már semmi baja nem lesz Jázminka szemének nyugi nyugi

szmet
 
 


Ani!
Szívesen. És én köszi. :oops:
vovanda
 
 


Segítség! Képzeljétek pozitívat teszteltem. De 5 napja szedem a norcolutot ami a menszeszt meghozza. Tud erről valaki valamit?
Hú tiszta ideg vagyok!

szmet
 
 


Húúú Szmet!Ha tudsz minél előbb hívj fel egy nőgyógyászt!Vagy nincs a norculut leírásán milyen mellékhatások lehetnek?

Kép
ani0227
 
 


ani: Annyi mellékhatás van, hogy mellfeszülés hányás. Na a mellem az feszül eléggé. Csak csütörtökön tudok majd dokihoz menni akkor rendel a dokim.

szmet
 
 


Szmet! :shock: :D

A norcolut progeszteron "féleség" abba ne hagyd amíg dokival nem beszéltél!!!!
Egyébként gratula! Teszteltél a norcolut előtt?? Dokival beszéltél?? Most hogy hogy teszteltél??
Vendég
 


sziasztok!

tegnap egész nap nem volt babanet.brrrrrr :evil:

szmet!húha.gratula!kiváncsi vagyok mennyi idős terhes lehetsz. :roll:

ani!remélem jól vagytok?!Jázmin szemével,meg semmi gond nem lesz.keresztfiamé is bandzsa volt és kinőtte.Jázminé meg alig látszik. :wink: puszi nektek!

kincs!hogy vagytok?kiskincs?puszi neki! :D

vanda!hogy telnek napjaitok?remélemminden rendben a kicsikkel!puszi nektek! :D

móni!remélem jól telnek napjaitok románban!jó szórakozást és pihenést!puszi! :D

mazsi!kisati hogy van?képet rakhatnál fel róla!puszi! :D

árnika!mi újság veled?hogy vagy?írj!puszi! :D

mi jól vagyunk.tegnap vettem észre,hogy elkezdett dagadni a bokám.tudtok valami gyógymódot ellene?szerintetek nem korai ez még?csütörtökön leszek 30 hetes.kicsit aggaszt,mert eddig semmi bajom sem volt.puszi mindenkinek! :D

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Megvagyunk, kicsit fáradtan.

Bokadagadás: MÉRESS VÉRNYOMÁST!!!! Ugyanis elég korai. Nem akarlak ijesztgetni, de a vizesedés magas vérnyomással a toxémia egyik jele. Nagyon komolyan kell venni, ha időben figyelnek rá, kordában tartható, de súlyos esetben életveszélyes lehet.
Amúgy ha "csak" vizesedsz, az alkat kérdése. Ellenszer: sószegény étrend, sok folyadék, láb felrak vízszintbe.
vovanda
 
 


vanda!köszi szépen a gyors választ!olyan jó,hogy vagy nekünk!!!!és csúcs,hogy minden témában otthon vagy!!!köszönjük!!!!!! :D
vérnyomást itthon is mérek és jó.a toxémiáról már hallottam,nem szeretném ha velem is megesne.
az a helyzet,hogy lakásfelújítás alatt állunk 1 hete és csak este tudok vízszintbe lenni.addig talpon vagyok.és ez a dagadás is 2 napja jelentkezett délután körül,de amint lefekszek az ágyba este már le is megy, a lábomat is felpóckolom.próbálok sokat inni,bár sokan azt mondják,hogy inkább keveset igyak,mert ez a sok folyadéktól van.de mindig szomjas vagyok.remélem,hogy csak a sok talponlevés miatt dagadok.a vérnyomás,vizelet jó,remélem a lábdagadás sem marad így.bízom benne.olyan aggódós vagyok,hogy már a férjemet is kikészítem vele.sok puszi nektek!!! :D

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Valóban a visszatartott folyadék okozza a dagadást, de az elfogyasztott folyadék mennyiségével nem függ össze. Illetve annyiban, hogy haelegetiszol, az segíti a felesleg távozását.
Amúgy meg: tessék 4 évig rendszeresen olvasni a Kismama magazint és te is képben leszel. Meg hát két terhesség már mögöttem van, rám ragadtak az infók. :oops:
Amúgy valószínűleg túlterheled a lábad napközben (legalábbis amit írtál, abból erre tippelek). Tessék többetpihenni napközben. Ha 10 percet, akkor 10 percet.
vovanda
 
 


Sziasztok

nekem is voltak tegnap elvonási tüneteim :twisted:

Szmet gratula, beszéltél dokival?????

Timi azért kicsit pihengess, és NYUGALOM!!!!!!!!ne aggódj rendben lesz/van minden :)

Kincs norcolutos infónál :shock: így néztem. akkor ez azt jelentené, hogy ha abbahagyja vki a szedését akkor leesik progi szint, és azért jön meg???-mert azt néztem hogy nem progeszteron van benne.
írok privit is

Anikám megkérdeztem, igen csinál inszemet(nekem is fog), és ha gondolod adok elérhetőséget priviben. csak annyit tudni kell Róla , hogy andrológia leletet, és átjárhatóságit feltétlenül kér!
segítek szívesen az ismidnek, és ha gondolod tesztelheted Kincsnél is, ő is hozzá járt :)

Mazsi??? Marejke???

Nekem hónap vége fele meglesz az ujabb lapar, amit nagyon nem bánok. Most nézett egy lut.vért, kiváncsi leszek, mert Én nem éreztem peteérést. :roll:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Csütörtökön délután megyek dokihoz hú már várom.
Tudom hülye kérdés de ciszta okozhat pozitív tesztet szerintetek?
Már három különféle tesztet csináltam és mind pozitív :lol:

szmet
 
 


hali!

Nekem is hosszú volt a nap bnet nélkül:)

Szmet csináltál a norcolut előtt tesztet???
Ciszta nem csinál +hcg-s tesztet!
Szedsz vitamint? nem görcsölsz? MagneB
mehet!!

Árnika micsoda infók!:)))
Szuper hogy nődokink is inszemel, lehet megkeresem majd én is :)
magánban csinálja? minden érdekel!
privodet hamarabb olvastam
Igen progeszteron vagy hasonló van a mensimeghozókban és a leesett progiszint "csinál" mensit ezért nem szabad teszt nélkül beszedni, vagy ha szedi vki és kismami nem lehet abbahagyni!

Vanda azt hiszem jöhet a szemész infó!
Jól vagytok???

Timi pihengess!!!

Vendég
 


Kincs Én is ezt olvastam később :)
Azt hogy magánba csinálja-e nem tudom, megfogtál :shock:
De nem hiszem, mert egyszer találkoztam vele a klinikán, és a meddőségibe ment be, egy fiatal párral :wink: , bár nem biztos de azt hiszem akkor náluk is az volt.
No meg ha átgondolod, sztem, akármilyen felszerelt, azért a technikai feltételei magánban nincsenek meg.

Viszont, ma már lüke agyammal eszembe jutott, hogy mi van ha lapar után azt mondja, hogy már a másik petevezetőm sem átjárható, hát akkor végem.......

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szmet!
Már ne is haragudj de mi a lósz.rt vársz csütörtökig??? Majd mész a saját dokidhoz akkor, amikor. Engem tuti izgatna, hogy ennyi gyógyszer mellett minden rendben van -e...

Kincs!
megy a privi még ma. jól vagyunk, csak fáj a hasuk....
vovanda
 
 


Két választás van : van lefogyok, ami ugye kellene, :wink: mert annyit szaladgálok géphez, vagy még ma Apa megöl, mert alig csináltam vmit, állandóan babanetezek. :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem tegnapi elmaradást lazán behoztam :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


vovanda: Hát tudom mennék én de itt olyan mocskok, hogy tényleg csak időpontot adnak. Ma is mentem voltan hcg vérvételre és beutaló nélkül nem csinálták meg sajna.
Már csak két nap azt kibírom. De ha nem csináltam volna tesztet a mai napig nem tudnám hogy mi a helyzet.
De én nem élem bele magam, nehogy pofára essek.

szmet
 
 


Sziasztok!

Vanda, mind a két apróság hasfájós? Éjszakák? Napközben van segítséged?

Timi! Én is a 30. hét táján kezdtem vizesedni, mi is akkor kezdtük a lakásrámolást, festést, és csak este pihentem... Ráadásul a meleg is betett nekem. A lényeg, Vanda már mindent leírt: napközben is kell többször pihenni! Inni kell, és tényleg kerülni kell a sós, és erősen fűszeres ételeket :wink: Nekem sem volt magas a vérnyomásom, de azért a dokim csináltatott egy toxopanelt (csak egy vérvétel, a toxémia kiszűrésére) Egyébként sajnos engem végigkísért a lábdagadás a terhesség végéig, nemcsak a boka, a vádli is dagadt. Nem állandóan, de elég gyakran. Szóval lehet rá számítani, már sokaktól hallottam...

Árnika, a lapart is a dokinőd csinálja? Aztán nála inszem? :roll:

Szmet! Gratula!
De én sem értem, a doki aki felírta neked a bogyót, nem vizsgált meg?? :roll: És mielőtt elkezdted szedni, nem teszteltél? Remélem nem lesz gond! Telefonon nem tudtál egy nőgyógyit elérni??

Kép
mazsi02
 
 


Lemaradt a rólunk: tegnap voltunk 4 hónaposak! :D 6 kiló, és 62 centi a fiatalúr. És tegnap kellett oltásra menni, ennek örömére estére kissé be is lázasodott, de egy fél Germicid kúp hamar le is vitte. Ma egész nap csendes, de nincs láza.
Egyébként napról napra annyit fejlődik, szinte hihetetlen... Sokszor csak ámulok, hogy miket csinál! Nagyon édes! Most a napokban épp felfedezte, hogyan kell nyálból buborékot fújni :lol: , meg brümmögni. Ja, és nyújtogatja a nyelvét.
Ismét megjött, 2 napja megint alig eszik, megint táp, megint kevés tej... A héten megkóstoljuk az almát.
Mondtam a dokinak, hogy az elmúlt pár hétben (3-4. hónaposan), annyikat sem eszik, mint 2-3 hónaposan. Átlagban hatszor naponta kb. 120 ml-ket, összesen kb. 700/ nap. Ha ez nem változik, 2 hét múlva labor!

Kép
mazsi02
 
 


Lemaradt a rólunk: tegnap voltunk 4 hónaposak! :D 6 kiló, és 62 centi a fiatalúr. És tegnap kellett oltásra menni, ennek örömére estére kissé be is lázasodott, de egy fél Germicid kúp hamar le is vitte. Ma egész nap csendes, de nincs láza.
Egyébként napról napra annyit fejlődik, szinte hihetetlen... Sokszor csak ámulok, hogy miket csinál! Nagyon édes! Most a napokban épp felfedezte, hogyan kell nyálból buborékot fújni :lol: , meg brümmögni. Ja, és nyújtogatja a nyelvét.
Ismét megjött, 2 napja megint alig eszik, megint táp, megint kevés tej... A héten megkóstoljuk az almát.
Mondtam a dokinak, hogy az elmúlt pár hétben (3-4. hónaposan), annyikat sem eszik, mint 2-3 hónaposan. Átlagban hatszor naponta kb. 120 ml-ket, összesen kb. 700/ nap. Ha ez nem változik, 2 hét múlva labor!

Kép
mazsi02
 
 


mazsi: B. dokinál voltam de mivel sokan voltak az egyik csajszi beszaladt és megkérdezte, hogy szedjem e a gyogyit.
Mivel az első lombiknál is ez volt így gondoltam megint valami van és ott van a cisztám is.
A férjem eredménye meg nagyon rossz.
Kérdeztem dokikat állítólag nem árt ez a gyogyi nem okoz vetélést sőt a beágyazódást segíti. :)

szmet
 
 


Szmeti milyen dokikat kérdeztél???????????

Mazsi pusz, már kezdtem aggódni érted/értetek.
Figyelj, nem néztem vissza, de nem jön meg neked nagyon sűrűn??? :roll:
Kérdésre igen, igen Ő.

Te rosszéletű, sunnyogóban olvasó :lol: legalább néha, pár sort közvetíthetnél, ha már nagycsaládos vagy! :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Mikor kezdenétek?MÁR CSAK AZÉRT,HOGY ÚGY ADOM LE AZ INFÓT A BARÁTNŐMNEK.TUDOD,MINDEN ÉRDEKLI,DE FŐLEG AZ ANYAGIAK!

Vanda már kifejtette amit én is írtam volna! :D

Vanda!
Tejcsatornák hogy állnak?Nem mondtam neked a múltkor,olvastam,hogy apa tehet az ügy érdekében! Nagyon jól ki tudná tisztítani a csatornákat! :? Az én férjem nem volt segítőkész hiába kértem,de Pasi biztos profin el tudná végezni a műveletet.... :D

Szmet!
Nagyon izgulok ám érted!De én sem várnék egy percet sem.

Kép
ani0227
 
 


Mazsi!
Ha hízik a babó és jó a kedve, tök felesleges laborba cipelni. Nekem Balu soha életében nem evett 100-120 grammnál többet, amíg szopizott.
Ja és lázcsillapító: a Germicid kúp nem igazán jó a vérképének. Most már adhatsz Panadolt vagy Nurofent is.
Segítség: végül is alapból az én dolgom a két kölök... Anyukám még főz ránk, a többivel boldogulok.

Ani!
Kicsit javult a helyzet, Pasi meg már "szívott" párszor.

Réka fél éjszaka bömbölt, kicsit kivagyunk....
vovanda
 
 


te rosszéletű: inkább fogyjál le, mert ha apa megöl, akkor ki fog menni segíteni Vandának babázni???? vagy vegyek ki kétórás ebédszüneteket? :P
és különben is, tudjátok, mitől nem volt elérhető a babanet hétfőn? hát attól, hogy árnika folyton csak berohant, megnézte, pasi írt-e, és amikor látta, hogy nem, akkor gyorsan kilépett, nehogy apa meglássa, hogy babanetezik és pasi írásait lesi, na ettől a folytonos ki-belépegetéstől megbolondult a szerver :D

ani: vanda már válaszolt:-)
elég sok olyan dolgot csináltam mostanság, amit még soha (két gyereket egyszerre etetni, vagy úgy, hogy egyik a vállamon, a másikat közben etetni), így nem volt abban semmi, hogy olyat csinálok, amit utoljára másfél évesen :lol:
1szálpasi
 
 


és megint a csajom alá kerültem:D
1szálpasi
 
 


Pasi!
Ha tudnám, hogy nem olvasod el, írnék valamit. De így sajnos nem tehetem, mert elbízod magad...
vovanda
 
 


vanda: nem fogom elolvasni....írd meg légyszi:-)
1szálpasi
 
 


hehe, most nézem a vonalzód.....az ikrek ma 1 hónaposak 1 hetesek és 1 naposak:-)
1szálpasi
 
 


Szió!

Szia pasi, hogy te miket csinálsz 4gyermekes apukaként:)
Ikrek egyszerre akarnak mindent?

Szmet kérdésemet láttad tegnap?
Vagy csak nem akarsz válaszolni? :roll:
Persze a progi segíti a beágyazódást, csak abbahogyni nem szabad.

Vanda köszi! Nem késett!! :wink:
Vendég
 


Kincs!
Szívesen.
És ha tudnád, Pasi miket csinál 4 gyerekes apukaként.... 8)
vovanda
 
 


miket csinálok én 4 gyerekes apukaként?
meséljetek már róla, hogy én is tudjam:P
1szálpasi
 
 


miket csinálok én 4 gyerekes apukaként?
meséljetek már róla, hogy én is tudjam:P
1szálpasi
 
 


kincs: Olvastalak csak annyi a melóm, hogy nem bírok írni.
A norcolutot csak 5 napig kellett szednem.

szmet
 
 


Hello!

Na, mostmár engem is érdekel miket csinál Pasi 4 gyerekes apukaként?!

Vanda, tápból sem eszik többet. De persze a gyerekdoki is úgy értette, ha nem gyarapszik rendesen, akkor kell a labor. Kösz a tippet lázcsillapításra. Az az igazság nem is volt itthon más.. Váratlanul ért, hogy belázasodott, mert eddig minden oltást megúsztunk láz nélkül.

Kép
mazsi02
 
 


Engem is nagyon érdekel mit csinál Pasi nagycsaládosként?! :twisted: :twisted: :lol:

Pasi szerintem Te alapra családod minden tagja helyett veszel ki ebédszünetet :wink:

Ani inszem nálam elhalasztva műtét utánra, de azt. követően szivesen referálok.
De nem válaszoltál: miért szükséges inszem nekik?? volt átjárhatóságija?? katonák??
Árak tudod Te is hogy stimulálhatóságtól függnek. Nekem ha jól értelmeztem , nem igazán fog adni sok mindent, mert van spontán peteérésem :? nem az a fajta Aki dobálozna hormonokkal
nem fontos engem megvárniuk

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Mazsi nem válaszoltáááááááál.

A norcolutban nincs progeszteron!

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY:

Kedves titokban olvasók, :) láthatjátok topikunk tagjai babáznak, mert ez a topik nagyon szerencsés csillagzat alatt született , és van egy-kettő nagyon jó orvosunk. :arrow: ez nem reklám!
No és persze nem elhanyagolható szempont, hogy kicsi vagyok, magányos, és szükségem van hasonszőrűekre. :wink:

Pasi csak azért nem volt kismama, mert nem Ő a Svarci, és Vanda 5. gyereket nem akar! :lol: :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Na jó, ha már ennyi mindenkit érdekel, engedek az erőszaknak.

PASI! HA EZT EL MERED OLVASNI, MEGNYÚZLAK!!!

Szóval Pasi tök édes, felkel éjszaka, segít etetni, sőt, olyan is volt, hogy engem fel sem keltett. És közben lohol a nagyok után, ápolgatja a lelkemet és nagyon vigyáz ránk. :oops:
vovanda
 
 


árnika drága: ha nekem ilyen hosszú lenne az ebédszünetem....oszt' mégse én fogom a fejem azon, hogy fogynom kéne:P
de most, hogy mondod, tényleg nem én vagyok a fekete néger:-)
Vanda nem akar 5. gyereket? jókor szólsz.....

Vanda: nem olvastam:-)
1szálpasi
 
 


Árnika, tetszett a szolgálati közleményed :wink: Hátha így jobban kedvet kapnak a zúgolvasók!
Bocs, átsiklottam a kérdésen... :oops: Nem, nem jön túl gyakran, minden hónapban, csak most egy héttel korábban...

Kép
mazsi02
 
 


Hú ha nincs progi a gyogyiba akkor mitől két csíkos a tesztem :D :D :D :D :D :D

Ha kiderül hogy lebabásodtam mehetek wellneselni fürdés nélkül. Séta Sopronban és Bécsben!?Szerintetek?


Vanda: Ez aztán az igazi apuci! Az én férjem kijelentette, hogy ő dolgozik és neki aludni kell, de ha lesz baba tuti megváltozik majd a véleménye :)
Nem semmi azért 4 gyerek :D

szmet
 
 


sziasztok!

pasi!tudjuk mi azért,hogy rendes apuci vagy.ez már az ikrek születésénél kiderült.annyira aggódtál a kicsikért és vandáért is. :D

az én férjem is már alig várja a mi kicsi fiunkat.állandóan mondja,hogy eteti,fürdeti,tisztába teszi imádja stb.sőt még sokszor már túlzásba is viszi.nagyon várja már.mondjuk én is. :wink:

vanda.képzeld most hogy már kész a szobafestés és letudok pihenni 2 napja nem dagad a bokám kopp-kopp....remélem így marad.valószínű,hogy a túlterheléstől volt.ja és anyáklapja:imádom.erőssen gondolkodom rajta,hogy előfizetek rá.sok-sok hasznos dolog van benne. :wink:

mazsi!sajnálom ,hogy kisati belázasodott.kajcsi:szerintem súlyügyileg jól áll kisati,ahogy írtad.nem lesz ott semmi gond.puszi!képet kérünk kisatiról!!! :lol:

árnika!nekem is tetszett szolgálati közleményed!!!! :wink:

szmet!én nem bírtam ennyit várni.nekem reggel pozitív lett a tesztem és este már a magándokinál voltam.felhívtam délelőtt,hogy mikor tud MA fogadni,mert fontos.és este 19:30-ra kellett menni.de jobb volt így,mert nem bírtuk volna ki a várakozást.igaz döbbenetes volt a terhességem kora,de nem ez volt a lényeg.hanem,hogy megtudtuk,hogy minden rendben van e.alaposan megnézték picurt.
de te tudod.végülis holnap már csütörtök...

mindenkinek sok puszi! :D

Kép
timé&tati
 
 


Árnika!
Volt átjárhatóságija,valamelyik hormon szinte nem jó.De amúgy minden rendben van.De itt nem tudnak már mit kezdeni vele.
Ők is most várakozó állásponton vannak.Nincs munkája a férjének.

Vanda!!!!!!!!
6hét???AKKOR KEZDŐTHET! :D :D :D Kapd magadra a terepmintás bugyit,és indulhat az akció! :lol: :lol: Szegény Pasi megérdemli! 8)

Kép
ani0227
 
 


timé tati: Hú te már 30 hetes vagy, na ez nem semmi. Mennyit híztál eddig?
Kibírtam már csak holnap délutánig kell. Majd lesz ami lesz. Hiszek a csodákban de nem élem bele magam. :D

szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?