Új privát üzeneted érkezett!

Annus:
Igen lesz, csak mobilnet ami nagyon lassú :?
A lényeg hogy lesz! :)

Kép
eve3htv
 
 


Mezsó:
Elvileg regisztráltam, és ezen a néven.

Mindenkinek mondom: fent vagyok az iwiw-en,
Kovács Éva Varsány/Jobbágyi.
Apával vagyok pocakos képpel!
Jelöljetek nyugodtan.

Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Évi: mobilinternet miért lenne lassú??Melyik szolgáltató?Nekünk is mobilnet van,Pannonos és semmi bajom vele!Igazából érdemes úgy választani,hogy az üzletben megmondod utcára pontosan hogy hol laksz,és megnézik van-e lefedettsége az adott szolgáltatónak.De ezt maguktól is meg kell nézniük.Mert ha van,akkor a net is pöpecül kell működjön.

Jééé egyébként most tök gyorsan bejött nekem a babanet :shock: :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Mezsó:
Nekünk T-mobilos mobilnet van, és
Jobbágyin nagyon lassú :evil:
Amikor vettük Hatvanban laktunk,
ott jó volt.

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Évi! Gondolom minden csomag a küszöbön áll! :wink:
Én nem találtalak iwiw-en :oops: Bejelölsz Te? Brikszáné Lató Renáta

Timi! Kelt fel azóta is Blanka?

Jelentem: kész a nyuszifarkinca :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Évi: Borosné Lódi Tímea.Engem is jelölj légyszi,mert nekem sem adott ki semmit...homokórás keresésnél megállt,és istennek nem ad találatot.Szóval jelölj! :) T-mobile gondolom az is hűségnyilatkozatos,és azért nem válthattok ugye?

Reni: nyöszörög szegény sokat,meg fel fel sír,de eddig még az a 3/4 9-es kelése volt "csak".Több se legyen,mert már nem látok az álmosságtól!!Páromat mindjárt elkezdem "rugdosni" kifelé az ajtón!! :lol: Aztán reményeim szerint végre alszom is valamennyit...Nyuszifarkincát végül hogy csináltad meg?Milyen megoldással?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó:
Igen hűségnyilatkozatos :?
Írtam az anyatanyára is neked!

Reni:
Semmi gond!Persze!

Bejelöltelek titeket!!!
Na most már tényleg megyek!
Szép álmokat, bár úgy érzem Babócámnak
eszében sincs aludni :shock:

Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Fehér fonalból csináltam pompom-t, és azt fogom ráölteni a rucira. Az elég puha, talán nem lesz útban.

Sajnálom, hogy ilyen zaklatottan alszik a leányka. :( Drukkolok, hogy aztán reggelig durmoljon.

Holnap délután megint megyünk dokihoz, remélem megkapjuk az egészséges papírt, hogy mehetnek ovi-bölcsibe.
Ja, és képzeljétek, kár volt annyira sietnem a jelmezzel, mert áttették a farsangot jövő hét szerdára. És voltam ma a böliben, hogy Norbinak is lesz-e farsang, és lesz. Úgyhogy holnap állok neki az ő jelmezének.....most már több tapasztalattal :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Évi! Visszajelöltelek! Most, hogy újra megnéztem a képet, ahol hárman vagytok, azt kell mondjam, írtóra meg lennék lepődve, ha Réka lakna a pocakban. :!:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Évi: akkor mindjárt én is "repülök"és megnézem az iwiw-et!!

Reni: és Norbi minek fog öltözni? :) Úristen majd ha odajutunk...én nem is bírok varrni... :oops: 8) Drukkolok a holnapi dokihoz,hogy rámondja az áment a ovi/bölcsibe menésre!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szép jó reggelt Csajok!
Mai napom úgy kezdődött hogy párom nemrég hívott hogy
szétment a kuplung a kocsiban :cry: :cry: :cry:
Remélem nem nagy a gond, illetve nem túl drága mert akkor
lőttek mindennek :cry: :cry: :cry:
Én már nem bírok itt ki egy napot sem!
Miért történik ez velem??? :cry: :cry: :cry:
Majd még írok!
Évi

Kép
eve3htv
 
 


Jó reggelt!

Évi! Nekünk is nemrég ment szét a kuplungunk, vettem kuplung-bowdent, és együtt kicseréltük Lacival. Kb 4000 Ft volt! (2500 Ft lett volna, csak nekünk kétezres kocsink van. 1,6-oshoz meg 1,4-eshez olcsóbb) Először én is megijedtem, de annyira nem volt gáz.

Timi! Köszi a drukkot!
Én se varrtam még eddig, csak pár nadrágfelhajtást csináltam. Nincs is gépem, nővéremtől hoztam át.
Norbi vagy boci, vagy kutyus lesz. Fehér rucija lesz, vettem fekete filcanyagot, abból varrok rá foltokat. Aztán majd meglátjuk, hogy boci, vagy dalmata sül ki belőle :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Évi: nagyon nagyon sajnálom ezt a kuplung dolgot!!Drukkolok hogy rendbe lehessen rakni még ma!

Reni:
ahhoz képest akkor nagyon ügyi vagy!Márhogy még nem varrtál! :wink: Nadrágfelhajtást sem csináltam még... :oops: 8) No mindegy,majd ha egyszer odajutunk hogy jelmezt kell varrjak,majd megoldom én is valahogy!!!Biztos jól megfogod oldani Norbi jelmezét is!!! :wink: Nagyon kíváncsi vagyok! :D

Blanka reggel 7-ig aludt,és nem ébredt,nem sírt fel egész éjjel!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Most viszont csak nyekeregni tud mióta felkelt. :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Engemis jelölhettek iwiwen!
Borsiné Fancsali Anna
De majd igyekszem én is keresgélni :wink:

annus11
 
 


annus: én már be is jelöltelek! :wink: És meg is nézegettem a képeidet is! :) Szép menyasszony voltál!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Megint jövök képpel, olyan ééédi :D szerelmes vagyok :oops: :)

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: valóban nem semmi pasid van! :) Látom a haját is belőtted. :wink: Háát kisbabáinkba már csak szerelmesek lehetünk!!! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!
Végre jo az oldal :)

Grat a jelmezhez rennye mégegyszer!

Én is majd megyek jelölgetek iwiwen!

Aida csak legalább 20 évvel lennék fiatalabb :oops: :lol:

Mezso remélem tudtál aludni

Rolunk:Évek ota van folyásom hol előjön hol elmulik,már megszoktam :( De most párnapja-hete egésznap viszket néha piros pöttyös lessz utána este ugye fürdés amitöl csak rosszab!!
És h még jobb legyen elmegyek pisilni nagyon fáj csip és végül megtörlöm magam és látom h véres ez kikészit :(
Este már nyálkás vér volt,holnap megyeka dokihoz nagyon félek :cry:

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri: előre ne stresszeld magad!!Már korábban is írtuk,hogy terhesség alatt tök normális a folyás!Kinél több van kinél kevesebb.De te írtad hogy most úgy véres nyálkás ez a folyás,hogy pisilés közben csíp is.Szerintem simán lehet hogy valami baci került a vizeletedbe a folyás miatt,és van egy fertőzésed.Holnap mész a dokihoz,még tökre időben vagy.Nyugi!!!És amit még nem tudsz azon tényleg ne stresszelj!!!Minden rendben lesz!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszi Mezso majd meg ettek chaten h azonnal menjek megprobálok menni de ha nem megy akkor tényleg csak holnap lessz belöle

Kép
kriszpiri
 
 


Ááá szánalom...kriszpiri légy pozitívabb és ne már a chaten lévő anyukáknak higyj!!!!Amúgy is nem görcsölsz nem?Szerintem akkor lenne lehet baj,vagy akkor lenne okod megijedni ha görcsölnél is még ehhez a véres nyákos dologhoz.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kiszpiri megkérdezhetem melyik c6en?

Aida
nagyon helyes ez a fiucska
Vendég
 


Nem görcsölök és a picikém is mintha csak azt akarná tudatni nincs baj most mozgékonyabb mint előtte :)

Kép
kriszpiri
 
 


Lekri itt a chaten

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri és akkor most mitől is függ hogy el tudsz-e menni dokihoz?Mert végeredményben miért is ne fogadna ma ha elmondod hogy véres nyákos folyásod van?/legalábbis ha az én dokimba belegondolok ő tuti nem várna holnapig ha ilyennel felhívnám...ő volt hogy még a vasárnapi ügyeleti idejében is fogadott várandósan a kórházban ha valami bajom volt./

Kép

Kép
mezsó
 
 


egyébként ha nincs görcsöd,és írtad,hogy nincs,és a picúrkád is mozgékonyabb mint a többi napokon bizti nincs nagy gond!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszi a bókokat! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kriszpiri!
Remélem h semmi komoly!Szerencsére nálam ilyen még nem volt...Hát nem tudom mit számít ez az egy nap...max tényleg hívd fel a dokidat,és kérdezd meg tőle h ilyen tünettel holnapig ráérsz e várni.
Amúgy nekem is a dokim mondta mindig h bármi panaszom van nyugodtan menjek be a kórházba,ha ő nincs ott éppen akkor is!Ugye nekem itt van 10 percre.
Mikor a múltkor elájultam akkor is felhívtam másnap reggel,de mondta h ez előfordul,ha jobba lettem rögtön és azóta sincs panaszom akkr nem kell bemennem,de ha bármi van akkor jelentkezzek!Szóval jó ha a saját dokid nyugtat meg vagy hív be ha ő ezt úgy ítéli meg!!!

annus11
 
 


Kriszpiri!
Drukkolok, hogy semmi komoly ne legyen! Azért én egy telefont megeresztenék ám!
[quote="Mezsó"]e írta:Mezsógyébként ha nincs görcsöd,és írtad,hogy nincs,és a picúrkád is mozgékonyabb mint a többi napokon bizti nincs nagy gond!!!

Ezzel egyetértek.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Aida! Noli nagyon éééédi.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hát sajnos mára vártunk pénzek nem jöttek meg még buszra sincs pénzem :?
Telefonszámom nincs mert nem fogadott,de hát azzal is gondba lennék mert a telomon sincs :!: Nálunk most tetőzik a válság :?

De néztem egésznap nem volt semmi és valoszinüleg nem belülröl vérzek hanem kivül van sebszerü amit a bugyi dörzsölhet ki,ugyhogy nem aggodok de azért holnap biztos be megyek!!

Kép
kriszpiri
 
 


[quote="mezsó"]L írta:mezsóátom a haját is belőtted. :wink:


Nem is lőttem be! :D Fent már napok óta feláll 1-2 tincs, elől meg így állt be magától. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kriszpiri!
Ilyenkor érdemes pamut alsót hordani,meg jó kényelmes legyen!Ha nem pamut a bugyi,akkor is jobban terjednek ezek a bacik!
Amúgy a méhlepényed neked hol tapad?Mert az is lehet h nagyon közel van a méhszájhoz és azért volt a kis vérzés.Ilyenkor érdemes piheni,feküdni.
Reméljük inkább a te verziód van...Holnap várunk í hírekkel!Azért a biztonság kedvéért vmi telszámot szerezz be egy dokitól,ha bármi van tudj érdeklődni!!!

annus11
 
 


hogy a picsbe megyek be az anyatanyára?
bejön a főoldal onnan hova lépek,hogy betudjak léőni a fórumba?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem néztek át anyatanyára, amit említett Mezsó-Timi?
Mi voltunk ma orvosnál, végre meggyógyultak a fiúk :D Hurrrrrrrráááááá!! :)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


lekri: miért nem tudsz belépni a fórumba? Megjelenik a főoldal,és ott ki kellene írni belépés után a fórum nevét,és arra kell rákattintani.

annus: te nem akarsz az anyatanyára is beregisztrálni?Mert jópáran megtették már,írogatunk oda is.Nem szeretném ha kirekesztve éreznéd magad a bandából.Aida ez rád is vonatkozik!!! :)

aida:
nekem teljesen úgy nézett ki Nolid haja mint akinek belőtték. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Most átment oda a topic véglegesen?Akkor szóljatok :lol:
Látom ez a nap kimaradás mindenkit rosszul érintett! :lol: :lol:

annus11
 
 


Lekri! A személyes menü soron van a kiválasztott fórum: 20 év körüli......, és mellette van egy háromszög, arra katt rá.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


annus: én vagyok a "bűnös"! :lol: Belebetegedtem volna ha megáll az élet mert nincs babanet! :lol: :lol: Én nem tudom átmentünk-e oda végleg,annyit látok hogy többünknek nagyon tetszik az a hely,gyorsabb is,meg több és viccesebb smájli is van...De látod,attól még ide is írunk. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


na regisztrálok én is akkor
nekem mindegy,akár végleg áttelepülhetünk
:lol:

annus11
 
 


na jelentkeztem!!!

annus11
 
 


lekri: írj légyszi ide hogy mi a baj a tanyával jó?

Kép

Kép
mezsó
 
 


szerintem töröltem magam :oops: :oops:

de nekem ugyse lép be ahogy Renny irta.most máskép mentetem el hátha igy jobb lesz
Vendég
 


Sziasztok!
Hát mit mondjak?!Végülis nem a kuplungnak van baja,
hanem a tengely csapágy tört szét a bal oldalon.
Ez lesz körülbelül 20 ezer :oops:
Azt mondta a szerelő hogy ha a kuplunk ment volna szét,
60 ezer körül állna meg az ára.
Szóval van jó a rosszban, és úgy néz ki holnap megcsinálja
délután.Már nagyon türelemetlen vagyok :?
Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Évi: sajnálom! :cry: ezek szerint még mindig anyósnál! :cry: :cry: Türelem!!Biztosan nehéz de mostmár tarts ki tényleg!!!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj, Évi! Annyira sajnálom. De tényleg, türelem! Hamarosan otthon lesztek!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok Lányok!
Most jöttem a dokitol!Nagyfoku gyulladás talált kaptam rá,kupot és krémet,de azt mondta ne aggodjak ez előfordul terhesség alatt :!:

Szoval gond egy szálse istennek hála!!

Szép napot nektek

Kép
kriszpiri
 
 


Évi!

Én már elindultam volna gyalog is :lol: :lol: Na j,viccet félretéve kitartás!!!Már nincs sok hátra!!!

Krisz!

Na tök jó h nincs nagy baj!!!Mit írt fel végül?

annus11
 
 


Annus:Gyno-Pevaryl kupot és Pevaryl krémet kaptam

Kép
kriszpiri
 
 


Aha,oké.
Szerencsére nem ismerem :lol: :lol: Remélem nem lesz szerencsém hozzá :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?