Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy,

akkor remélem, hogy a Met hamar hatni fog és rendbejön minden.

Szerintem mára feladom a babanetezést mert minden 2. hozzászólásom eltűnik. Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szerintem mi holnap ilyen időre fogunk ébredni:

Kép



Hogy mikorra tudok én tavaszi szoknyát húzni? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsikám, én is feladtam már az előbb. Pedig olyan jókat írtam, de mind elszállt.

Jó éjszakát!

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Na folytatom...

2. nap estére már nagyon kivolt a bokám, de egy kis pihi után visszamentünk csavarogni.

3. nap:
Megnéztük a Notre dame-ot, meg a Saint Chapelle-t, a Sacré coeur-t. Aznap jól eláztunk. Reggel az eső szakadt, aztán meg nagyon durva hóesés volt. Persze amikor már átázott a csizmám, akkor még visszamentünk egy üzletbe (Disney store-ba), mert a higimnak és unokahugimnak vettünk rucit, vagyis jelmezt farsangra. Egy Hamupipőke ruhát, meg egy tündér rucit. Nagyon helyesek, de mint kiderült huginál már volt farsang... Nem baj, akkor is meg lesz őrülve a ruháért :lol:

4. nap:
elmentünk a felhőkarcolós negyedbe, aztán megnéztük a Bastille helyét, meg a Louvre-t megint. Be nem entünk a Louvre-ba, mert az nagyon hosszú program lett volna.

Valamit tuti kihagytam, de nem baj. Rengeteget sétáltunk, metrótunk és nagyon-nagyon jól éreztük magunkat.
Iszonyatosan drága volt minden, ezért is akartunk Mekiben enni, de az is drága volt.... :evil: Többnyire hideg volt, meg a 3. nap nagyon csapadékos is volt.

i.kata
 
 


Bikfykém, 37 lettem. És az idő csak előrefelé halad.... :?

Kata, gyönyörű lehetett! És francia bort ittatok és francia sajtot ettetek stb:?
Vendég
 


Csajok, holnap gondoljatok rám, megyünk uh-ra, ctg-re, és megnéz a doktorbácsim. Holnap megmondják végre mikorra várjuk Oroszlánt. Jelentkezem ahogy megjöttem, ne aggódjatok ha későn irok, negyed ötkor van az utsó időpontom.


Ditus, MOncsi, köszi hogy gondoltatok rám, én is rátok sokat. Nem szülünk még, nincsenek görcsök, csak már szarul alszom a pocak miatt.


Kata, nagyon irigy, nagyon szép lehetett!!!!!!!!!És jó sok zsúfolt program. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Jó regeglt!

kAta de jó lehetett!

Bikfy hará MEt!

Dita mé ne lenne arra car idő :wink: lemaradtam mikor mész Uhra? a curik miatt

NEllike gratulálok a vegyes pároshoz..kislánynak mi lesz a neve?

MOncsi, Suska kitartás--suska gondolok ma rád! :lol:

kismamáink remélem jól vannak! friss anyukák is...babókkal... Réka már otthon van?

:roll: sajnos nincs időm visszaolvasni...

mindenkit puszilok, azt is akinek külön nem írtam, de ennyi jött hirtelen kútfőből :oops:
Vendég
 


Bikfy,
remélem a met hatni fog. Valahogy mindig együtt jártam egy csajszival inszemekre, ő már olyan 37-38 éves volt, és eléggé túlsúlyos, nem igazán volt peteérése, még sok szuritól sem feltétlen. Aztán mikor én mentem a 12. hetes UH-ra, ott volt megint, azt hittem jött peteérést nézni, és képzeld, két hónap met után spontán babás lett. Anno nekem is Lili két hónap met után jött. Az más kérdés, hogy szegény csajszinak pont aznapra lett bárányhimlős a nagyobbik lánya, mikor neki kiderült a baba...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bumi, most mi a helyzet? Et+..? Teszt? Vérvétel? Hogy állunk? Izgulok ám érted!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Tegnap bevallom kibuktam, és pont amikor a legnagyobb szükségem volt Rátok, akkor sz@rakszik nekem ez a Bnet. Mindegy mára már túltettem magam a sikertelenségen. Azért csináltam ma is tesztet, de már nem kavar fel, hogy nega lett. Tegnap hívott az egyik lány, akivel együtt volt a beültin, neki is nega a tesztje. Megbeszéltük, hogy együtt folytatjuk. :)

Lányok, mennyit kell kihagyni 2 lombik között?

Ditus!
Azt kívánom neked, hogy ne együtt legyünk sikeresek! :) Ez a te érdeked! Mert neked most kell majd sikerülni! :)

Bikfy!
Én Decemberben abbahagytam a metet, mert nekem nem segített, ráadásul nekem nincs is PCOS-em. Ráadásul olyan enyhe IR volt, hogy arra nem is kellett volna gyógyit kapnom. De ugye akkor mindenki met lázban égett, és én is kiírattam a nőgyógyimmal. Most az a cél, hogy a kövi lombikig fogyjak 10 kilót.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Baba!
ET+11. napon is nega a tesztem.
Egyébként már egy csöpp vérrel is találkoztam. Kivi leszek megjön e. inszemekkor csak az 1.-nél jött meg utró mellett, a többinél csak akkor, amikor abbahaygtam az utrót.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


((((((((((Bumi)))))))))))))), ha megengeded, hogy beleszóljak a met-témába: Kikérhetnéd egy endorkinológus véleményét, hátha másik gyógyszert kapsz. Mit szedsz? Én Meforált, de most majd ha visszamegyek kontrollra, akkor lesz valami változtatás, mert az eredmányt nem hozta meg, bár én fogytm tőle sokat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Az endokrinológus azt mondta, hogy teljesen rendben vannak az eredményeim, ő nem írt fel semmit. Csak abban az időben mindenki metet íratott, így én is akartam, holott a nőgyógyim is rám hagyta a döntést, hogy akarom e. A ciklusom mindig tökéletes volt, minden hormoneredményem is, a pajzsmirigyhormonokkal egyetemben.
Pont januárban akartam elmenni újra egy terheléses cuccra, immár gyógyszerek nélkül, és mivel cisztám volt, nem is gondoltam, hogy elkezdjük a lombikot. De aztán menzivel elmúlt, így elmaradt a terheléses. de most mindenképp meg fogom csináltatni, pajzsmiriggyel egyetemben.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nekem is most kellene visszamennem, de tolnom kell, mert vinni kell hormoneredményeket is, de most várok egy hónapot, mert lombik után nem látom értelmét vérvételnek. A hajam marékszám hullik.......

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Mitől hullik a hajad? A hormonoktól?
Én csak borzasztóan pattanásos lettem, meg éjszaka nagyon izzadok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Baba!
Lehet, hogy akkor én is várok még egy hónapot a terhelésessel. addig meg fogyózok. :)
Mennyit kell kihagyni 2 lombik között?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


tb 3 hónapot ír elő, de a pesti kaáliban általában 6 hónap, mire sorra keerülsz.Én júliusi időpontot kaptam. Annyira kiesnek dolgok a fejemből:hova is jársz? debreceni Kaáli?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen Debreceni Kaáli. itt nincs olyan hosszú várólista. tudtommal nincs is várólista. De persze majd megmondják, csak most már lelkiekben és persze testiekben a következőre készülnék.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként nem is megy másképp. Én is mindig a következőre gondolok és az segít előrenézni és kimászni a gödörből, ami egyre mélyebb.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen. Tavaly ilyenkor még az inszemben bíztam, de nagyon. Csalódtam. Most a lombikban bíztam, és megint csalódtam. De nem adjuk fel. Amíg annyi pénzünk lesz, addig csináljuk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám!

Tegnapra én is kibuktam és pont ezt éreztem, hogy akkor nem tudok a vállatokon sírni, mikor kellene. De mára én is jobban vagyok. Menni fog ez nekünk, hidd csak el! Csak amíg az úton megy az ember, és néha felbukik, olyan nehéz előre tekinteni. De menni fog, nyugi. :lol:

A másik, amit mondani akartam: innentől kezdve, ha nem baj, minden babás gondommal jövök hozzátok. Eddig próbáltam megosztani és időnként anyámék vállán sírtam. Na, hát tegnap is elmeséltem, hogyan állunk, hogy sok a ciszta, erre apukám hosszas csend után megkérdezi: csak azt tudnám, hogy ez mitől van nálad? Nem lehet, hogy felfázol?......
Hát én csak néztem, mint a luki nyúl. És rájöttem, hogy senki nem érti az én problémámat. Milliomszor elmondtam, hogy a PCO az egyfajta cukorbetegség, erre megkérdezi, nem lehet-e hogy a felfázás okozza. Lehet, hogy most hülyének gondoltok, de én akkor ezt éreztem. És valahogy anyukámtól is mást várnék. Ő mindig olyan együttérző. És most még egy könnycseppe sincs. Mindig csak azt kérdezi, jó és akkor hogyan tovább. Persze, lehet, hogy ez a jó, de nekem szükségem lenne néha egy kis sírásra, meg arra, hogy időnként vígasztaljanak. Sajnálom, hogy ezzel terhellek benneteket, de el kellett mondanom. És én tényleg soha többet nem beszélek senkimnek a gyerekdologról.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Most olvastam csak vissza, mert hétvégén dolgoztunk a lakáson, és este már annyira fáradt voltam, hogy nem volt energiám ideülni. Tegnap meg vérvételen és UH-n voltam. Utána meg délután 2,5 órát aludtam. :)

Zsuzska: Szép formás a pocid! :) Drukk a mai naphoz!

Nellike: Örülök, hogy minden rendben volt a genetikai UH-n! Gratula a vegyespároshoz! :) Szép név a Zsombi! Kislánynevetek is van? :wink: Szépen gömbölyödik a babalakod! :)

Linácska: Szép nagyot nőtt a kisfiatok! :wink:

Rodina: Sikerült tegnap beszélned a dokiddal?

Némóka: Sajnálom a műtétet.. Drukkolok, hogy mostmár vége legyen ennek a rossz időszaknak, és boldogan élvezhessétek Rékával a szülői örömöket! ++++++++++

Bumi: Sajnálom a nega teszteket. :( Azért én még bizakodom kicsit, mondjuk csütörtökig! Hátha később ágyazódott be a baba, ezért még nem mutatja a teszt..

Babaimado, Twist, Dy, Vius: :cry:

Timejka: Drukkolok Neked is! Le is írom a forgatókönyvet. :) Szépen megnő az a tüszőcske a jobb oldalon, jön a katonasereg (erről Nektek kell még gondoskodni), a baloldali petevezetődön keresztül megrohamozzák az egész hasüreged, a hadvezér meghódítja a petécskédet, és a sereg elkíséri a friss "házaspárt" a baloldali folyosón keresztül a nászutaslakosztályba. :)

Dita: Ne aggódj a "korai" piri miatt! Minden rendben lesz! Nekem a 14. decás napon még nem volt rendesen piri, a hormonjaim se mentek le, ezért még kaptam 2 nap repetát belőle, aztán kezdődhetett a stimu. Szóval tök jó, hogy Neked már megjött, így biztos kezdheted majd a stimut 16-án. Szerintem már a BMC-ben meg fogod kapni az első adag stimus szurikat. :) Amúgy valóban általában a 21. nap környékén kell kezdeni a decat, de a doki UH alapján meg tudja ítélni, hogy ciklusilag kb. hol tartasz. Szóval tényleg ne aggódj! Márcsak néhány hét és ott lesznek a babák a pocidban! :)

Monic: Szerintem Danika még bentmarad egy pár hétig! A keményedés, görcsölgetés a terhesség velejárója az utolsó hónapban. :)

Bikfy: Sajnálom a cisztákat! Őszintén bevallva, én tartottam ettől.. mert sokaktól hallottam, hogy a closti cisztásodásra hajlamosít, ezért pco gyanú esetén nem javasolt szedni.. De jó kezekben vagy, mert nem próbálkozik ezzel tovább a dokid. A Met-ben viszont nagyon bízom (ugyan én nem szedtem), de eddig csak sikertörténeteket hallottam róla. :) Drukkolok nagyon!

Kata: Jó mozgalmas programotok volt! :) Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, rátok fért már nagyon egy kis kikapcsolódás!

Jó sokat sikerült írnom.. Most igyekeztem rendesen visszaolvasva reagálni mindenkinek. :) Bocsánat, ha valakit kifelejetettem..

Én tegnap voltam UH-n és vérvételen. Az UH-n minden rendben volt, bár a lepényről nem mondott semmit az UH-s doki, és a leletre se írta rá az érettségét, de gondolom, ha valami gond lett volna vele, akkor ráírta volna a leletre. Niki 5 nappal volt kisebb a koránál, 1230 g. A vérvételnek szerdán lesz eredménye. Remélem, nem lesz magas a fehérvérsejt, mert nem szeretném, ha megint be akarna fektetni a doki. Bár múltkor már poénkodott is kicsit ezzel, kérdezett valamit, hogy fáj-e valamim, amire én gyorsan rávágtam, hogy nem. Erre ő: ne féljen, nem akarom befektetni. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Kértem ám fotót is, nem valami jól sikerült, de azért felteszem Nektek. :)
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Csajszik,


Erős napnak igérkezik a mai. Most beszéltem a dokkeremmel, indulunk a Sotéra 11-kor uh, utána pedig ott helyben ctg-nek, aztán ha épp nincs a műtőben akkor megnéz. Ha épp műt akkor pedig megyek a belgyógyászatra a cukrommal, azt is megkéne nézetni mert oda holnapra van időpontom. Doki mondta hogy kiváncsi az eredményekre, nem feszegette a befekvést, bár mindent annak arányában tesz függővé hogy milyen lesz az uh és a ctg. Léptem csajok, gondojatok rám. Jah és ha Sotén nem érem el a dokimat akkor marad a du négy óra magánrendelés és csak este lesz, mindenkinek csodaszép napot kivánok.


Ditus, köszi a privit, jól esett, majd reagálok, de tegnap valahogy semmi nem ment még a babanet sem :wink: :wink: :wink: :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska!
Drukk nektek mára!

Denika!
Nem is olyan rossz ez a kép, látszik szépen az arcocskája. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Denika, kimondottan jó a kép. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Denika,

tényleg jó kép, én látom a pofikáját Nikinek :wink:
A lepény miatt ne aggódj, ha gond lenne vele biztos rákerült volna a papírodra :wink:

Zsuzska,

nagyon-nagyon drukkolok mára, remélem minden rendben lesz Oroszlánnal és veled is :wink:

Bikfy,

nekünk nyugodtan elmondhatsz mindent, sajnos az ismerősök és családtagok nem értenek meg, mert fogalmuk sincs arról, hogy milyen cipőben jársz.
Fel a fejjel!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

MONIC
Sejtettem, hogy a "mindenidős" kismamiknak nehéz éjszakájuk volt, mert még én sem tudtam aludni babátlanul. Még jó hogy nem kellett másnap csak 1,5-2 órát dolgozni, mert kettőig nem láttam.
Örülök, hogy jobban vagy, és még új fényképező is van. Szupi. :D

KATA
Mozgalmas volt a kirándulásotok. Jól birod hallod-e, ezek szerint ti nem azok a tengerparton punnyadós fajták vagytok, mint én. :lol:

TWIST, BIKFY
Én már több mint egy éve babanetezem és állítom, hogy akiknek egy csomó baja volt már rég terhes vagy meg is szült, én spec semmi bajom nem volt és mégsem jött össze még mindig a babó!
Eljön a mi időnk is, ha már ennyit kibírtunk kibírjuk a többit is, más választás nem nagyon van.

BONI
16-án megyek vv-re és uhura!

BUMI
Remélem hogy még van remény! :roll:

BIKFY
Én sem beszélek csak nagyvonalakban a családomnak és olyanoknak akik nem értenek hozzá, mert volt rá példa hogy anyut hívtam fel az első inszemnél is amikor betoltam már vagy 8 merionalt és nem akart nőni a tüsző, pedig spontán ciklusban meg 32-33 milis nőtt mindig. Ő is nagyon megértő, de félt, és hallotta a hangomon, hogy idegileg már tropa vagyok ettől az egésztől, erre még jobban felidegesített, mert elkezdte hogy hagyjam abba az egészet, nyugodjak meg és majd spontán összejön az a baba, kész voltam tőle és még le is ordítottam a fejét, hogy mit ért ő ehhez. Na azóta nem beszéljük meg részletesen a dolgokat, mert tudja hogy nem ért hozzá, néhány hónapja még azt sem tudta mi az a tüsző, neki nem voltak ilyen problémái.
Fel a fejjel.

DENIKA
Csúcs, hogy minden rendben. Én örülök, hogy sokat írtál! :wink:
Köszi a bíztatást! Remélem, hogy tényleg minden gyorsan és jól zajlik le. Jó a kép, kivehető, ha jól látom a fejecskéje, és karja van rajta.

SUSKA
+++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Dita, épp így szoktam járni én is. Még jobban felidegesítenek a baromságaikkal. Rájöttem, bármilyen részletesen is mesélsz, FOGALMUK nincs róla,mit élsz át. Nekem mindig az itteni sorstársak segítenek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok!
De jó, hogy értitek, amiről írok. Aki egy ilyent nem él át, annak tényleg fingja sincs. Na nem baj, mi ennyivel is többek vagyunk.

Most csók, megyek dolgozni, este jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Persze, hogy értjük miről vakeráltok! :)

BUMI
Ismered Kuzsannát?

dita75
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a védőnénitől, minden ok, vizelet tök jó, vérnyomás 111/70. Kaptam annyi vérvételi beutalót, hogy 25-én szerintem a fél készlet véremet lecsapolják.
Azt mondjuk nem értette, hogy 6,9-es terhelt cukorra minek 160g-mal diétázni, mikor ha ezt 24 hetesen néznék, akkor egy tökéletes eredmény lenne.

Denika,
olyan vagy ám!!! Ki is nőtt nagyot a pocakomban???????????????? :lol:

Dita, Twist, Bikfy, Bumi...,
ne adjátok fel, előbb-utóbb úgyis sikerül. Csak már könnyű a másik oldalról nézni a dolgokat. Mikor nekem most 1,5 év után végre sikerült, most tudtam csak úgy nézni az elmúlt másfél évre, hogy hát basszus, ebből a másfél évből 13 hónapig el volt záródva a petevezetékem, hogy a francba lettem volna babás, műtét után 4. hónapban meg sikerült, az meg egy tök átlagos idő. De ez abban a 13 hónapban, mikor nem tudtam a gondról egyátalán nem vígasztalt.

Zsuzska,
gondolok rád ma. Jövő héten kell ugye kibújnia Oroszlánnak?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Ki adta fel? én bizony nem a cél előtt két lépéssel :lol:

Szupi, hogy minden oké. Cukker is. Király! :D

Engem meg mikor kap el a nyavalyakórság? Egész éjjel tüsszögtem és fújtam az orrom, most is már vérzik annyit fújtam a szám meg kezd sebesedni. Elhasználtam kb. 300 db zsepit reggel óa. De inkább most mint mondjuk a leszívásnál legyek beteg addig meg még van több mint két hét. Mivel kúráljam magam sztetek? Én ezekben a coldrex és társaiban nem nagyon hiszek, mert velük és nélkülük is ugyanez a stájsz szokott lenni. Nem múlik el hamarabb.
Asszem veszek citromot hazafelé, méz van otthon, oszt befexem az ágyba. Szerencsére a szobánkba már elindult a konvektor, a nappaliba meg ma jön a szerelő megcsinálni.

dita75
 
 


Ditus!
Nem ismerem.

Linácska!
Úgyse nagyon tudok mást csinálni, csak várni. De azért lassan 4 éve próbálkozunk, és közben már annyi mindenen kellett túl esnünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Kata! De jó, hogy itt vagy! :) Mi 2000-ben voltunk Párizsban, engem elvarázsolt:)

Csajok! A kislányunk neve még kérdéses, a férjem Jázmint szeretne én pedig Zsófit :wink: Úgyhogy én Zsófinak hívom, amikor érzem. :) Szerintetek?

Majd még jövök, de most el kell mennünk vásárolni egy-két dolgot az ebédhez. Pussz

nellike
 
 


Kata!
Én még nem is üdvözöltelek!Tök jó lehetett Párizs!Képeket kapunk?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Kukkants bele az lh - tesztesbe.
A lényeg az, hogy ő már elköszönt tőlünk hogy időre van szüksége, mert negatív lett a tesztje és kiborult miatta.
Erre a minap meg feltette a + teszjeit. Korán tesztelt a lökött tyukica és már készpénznek vette, hogy az nega is marad.

NELLIKE
Nekem mindkét név tecc, de a Jázmin jobban. Ha szeretitek becézgetni a neveket akkor a Zsófinál több lehetőség van.

dita75
 
 


BUMI
Ja és remélem, hogy veled is ez történik....
Remélem még nem hagytad abba az utrot.

dita75
 
 


Bumi, Bikfy, Monic, Dita: Köszönöm Niki nevében is a dicséreteket! :) Persze, kivehető, hogy az arca és a kezecskéi vannak rajta, de valahogy én többet vártam. Kis telhetetlen vagyok. :oops: Mit képzeltem én, hogy kapok egy fekete-fehér fotót róla! :roll: De márcsak bő 2,5 hónap, és élőben is láthatom. :)

Bikfy: Én eleinte nem mondtam el anyumnak, hogy gondunk van a babásodással. Aztán amikor elmondtam, hasonlóan Dita anyukájához, ő sem tudta még azt sem, hogy mi az a tüsző. Szóval rájöttem, hogy a részletekről nem kell informálni, és nem ő az a személy, akinek a vállán sírhatok. Így anyumnak, csak mindig a tényeket közöltem (megpróbáljuk másodszor, harmadszor, stb., eredmény mikor, nem sikerült...). Nehéz erről beszélni másoknak, főként családtagoknak.. Igazából őket is meg lehet érteni, mert olyan problémával szembesülnek, amire nem tudnak megoldással szolgálni, de próbálkoznak, mert úgy érzik, ha csendben maradnának, akkor úgy éreznénk, hogy nem is érdekli őket a problémánk. Persze mivel nem értik valójában ezt a dolgot, ezért jönnek a butaságok.. Szóval teljesen meg tudlak érteni én is. De fel a fejjel, próbáld ilyen butaságok elhangzásakor elterelni a témát, pozitívnak tűnni, és megnyugtatni őket, hogy van megoldás, az orvos tudja a dolgát. Tudom, ez nagyon nehéz..

Linácska: Örülök, hogy minden rendben Veletek! :) Már az AFP-s beutalós csomagot kaptad most meg?
Jöhet a :twisted: , bevállalom, de én akkor is kisfiúra tippelek nálatok! :wink:

Nellike: Szép név mindkettő, de én a Jázminra szavaznék. :) Még régebben az ikres könyvben olvastam, hogy nem célszerű hasonló nevet adni az ikreknek, mert ők két külön egyéniség, a hasonló nevek meg olyan érzetet kelthetnek bennük, mintha valaminek a részeként utalnának rájuk. A Zsófi-Zsombi páros aranyos, de én inkább különbözőbb neveket választanék.

Dita: Mézes citromos tea és ágyikó jó megoldás. Esetleg egy forró fürdő, és ha van párologtatótok, akkor mentolos olajjal bepárologtatni a szobát.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Ditus!
Nem hagytam még abba, mert a vv-t még kivárom mindenképp. Csak épp reálisan gondolkodom, és igyekszem az eszemre hallgatni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Denika,
ok, feljegyeztem: kisfiú :lol: Igen, már AFP-s csomagot kaptam, de még csak 25-én megyek, két hét múlva.

Nellike,
mi a vezetéknevetek, vagyis a babócáké? Úgy könnyebb passzintani a Jázmint vagy a Zsófit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


DENIKA
Hát én inkább megvárom míg elmúlik a piri, nem akarok vérfürdőt rendezni! :roll:

A számból vetted ki a szót, én nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni most a munkahelyemről csak gyorsan írok mert nem mindig tudok egyszerre több helyre is figyelni csak gyorsan leírom az értelmetlen zagyvaságaimat, remélve, hogy ti ki tudjátok bogozni hogy mit szeretnék. :lol:

na ez is marha értelmes lett amit írtam! :oops: :lol:

dita75
 
 


Denika

Ezt annyira szépen leírtad, hogy el se tudom mondani. Nagyon köszönöm és nagyon aranyos vagy.

Többi oldalt nemtudtam visszaolvasni. Otthoni gépünk influenzás lett, a melóba nem tudok netezni, mert a főnök szinten mindig itt van.

Zsuzska, Monic

Tegnap ezsembe jutottatok, hogy mi lehet veletek, mert kb. 2 napja nem tudtam jönni. Nagyon szorítoknektek.

Kitartás mindenkinek!

timejka
 
 


Ma próbálkoztam egy kicsit: tíóraira ettem egy szelet kenyeret kőrözöttel, egy szelet sütit (mondjuk édesítőszer és jórészt graham liszt volt benne), és két dl tejeskávét fruktózzal. És mindettől sem lett rossz a cukrom :lol: Büszke vagyok magamra :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita: Bocsi, elfelejtettem a pirianyót.. A vérfürdőt hagyd ki! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Ma reggel egy fél órát ment csak a net itthon, aztán mostanra megelégeltem és szétkaptam a routert, azóta megint szuperál :lol:

Bumi,
annyira sajnálom! Nekem anno a lelkemre kötötték, hogy a transzfer után 14 nappal teszteljek. Nem mondom, hogy reménykedjetek, mert az iszonyú, de azért hátha van még egy kis remény. Ha mégsem sikerült, akkor elvileg 3 hónapot kell várni 2 lombik között.
Tettem fel képeket az iwiw-re:wink:

Bikfy,
már én sem szívesen mondok semmit a családnak ebben a témában, mert senki nem érti, mi történik. Anyukámnál a legújebb "vígasztalás", hogy ha nem sikerül, akkor még mindig lehet örökbe fogadni :shock: Itt szoktam lezárni a beszélgetést :evil:

Twist,
nem ettünk sajtokat, meg borozni sem boroztunk, mert eléggé legatyásodtunk és szinte mindenre sajnáltuk a pénzt. Amúgy itthon sem sűrűn borozunk, szóval nem is hiányoltam ezt az élményt.

Dita,
hidd el, én szeretek a tengerparton heverészni :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok csajok!!!!!!!!!!!!!!


Megjöttem a doktorbácsitól sikerült majdnem mindent lezongorázni. Elég sok mindent történt. Elöször is elmentünk Uh-ra ahol megállapitották, hogy Oroszlán visszafordult vagyis medencevégű és súlya 3.800 gramm. Az arca teljesen rám hasonlit, mintha én lennék kicsiben. Felmentünk utána ctg-re azt mutatta hogy fergetegesen érzi magát és esze ágában sincs kibújni. Anatómialig teljesen rendben van, mindene egyformán picit nagyobb de formás. Hála Istennek egészséges. Doktorbácsim végigfuttatta az eseményt, és kijelentette hogy Oroszlán már nem fordulhat be mert már akkora hogy nem is tudna megfordulni igy csajok 2009. február 19-én Zsuzsanna napon édesanya leszek. Doktorbácsi kiveszi Oroszlánt aki akkor már jóval 4kg felett lesz, és tudjátok mit nem bánom. Vége lesz a cukor mizériának, mindennek ami ezzel járt és ott lesz egy igazi mackóúrfi a kezemben akire egy életen át vártam és bent volt a pocakomban 39 héten át. A császáros vágást valahogy túléljük, de ha más kiút nincs legyen ez. Szülni szerettem volna, de elfogadom hogy nincs más lehetőség :roll:

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Én nagyon örülök a híreknek, máskor nem is lehetne szebb mint a neved napján!
Micsoda ajándék, nem mindenkinek adatik meg! :D

Jó nagyra nőtt Olivér, de egy oroszlánnak szép nagynak és egészségesnek kell lennie, úgyhogy ő csak végezte a dolgát. :wink: :lol:

Egész nap gondoltam rád, azt hittem csak este jössz, de jó hogy nem kellett addig várni ezekre a hírekre. :D

Évi és Nemone is túlélték a császárt. Majd a következőt megszülöd. :wink:
Ő már úgyis kisebb lesz, mert tudod a LYÁNYOK kisebbek egy hajszállal, de a fütykös nélkül biztosan könnyebbek. :wink: :lol:

dita75
 
 


Hova tűnt mindenki így délutánra???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: