Új privát üzeneted érkezett!

Irdab
Sajna nem mi nyertük és vicc az egészbe,hogy esélyünk sem lett volna rá,mert elfelejtettük feladni a havi lottót :D
Az IKEA miatt írtad? :)
A konyhánkat úgy szedtük össze darabonként és így fizettünk 100eFt-ot :)
Ebből adódóan gondolhatod,hogy nem egy nagy konyháról van szó :)
Egyenlőre csak a fele fért bele a keretbe,de majd szülés előtt be szeretnénk azért fejezni azaz a maradék részét is szeretnénk megvenni....az még 2x ennyi :( :(
Na,de ha nem fér bele akkor így marad ,de ez is bőven elég....még jó ,hogy van spájzom :)
A szobát meg rosszul írtam,mert nem lecseréljük hanem "lecseréljük" azaz egy új szobába költözünk,mert jelenleg utcafrontiba vagyunk most és van egy szobánk a ház hátsó részén ami jó kis csendes és a babaszobához is közelebb van :)
Oda csak egy komódot kellett vennünk!

Kép
noki&potyi
 
 


Kép
Vendég
 


Voltunk UH-n... megkukucskáltuk a kicsi babánkat :wink:
Vendég
 

 
 

[quote="noki&potyi"][ írta:noki&potyicolor=green]Sziasztok[/color]
Tegnap vásárolgattunk egy kicsit ,mert átalakítjuk a konyhát na meg a hálót lecseréljük egy új hálószobára :)


Puszi mindenkinek!


Ezért a mondatért írtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata de gyönyörű baba, és a nemét nem tudták megmondani? Mintha én látnék valamit :lol: :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


És igeeen sikerült idéznem :lol: :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


[quote="irdab"] írta:irdab
Kata de gyönyörű baba, és a nemét nem tudták megmondani? Mintha én látnék valamit :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az a köldökzsinór :wink:
Kukinak nagyon fenn van :lol: :wink:
Vendég
 


Irdab
Értem Én...azért volt ott a sok :D:D:D:D
Szerintem miután megvettük a babszobát meg a babakocsit meg a.......na akkor anyagilag úgy megleszünk viselve :D:D:D
Mondjuk készülök nagyon a márciusi bababörzére ami a BNV-n lesz!!!!
Húúú,de várom már :)

Kata
Nagyon gyönyörű a Bébitek!
És az esküvői képek is nagyon jók!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Kata hát nem jó a szemem, és szemüveget is hordok, de én gy kicsit lejebb látok valamit :lol:
Azt azért látom, hogy a pocakján van a köldökzsinor :lol: :lol: :lol:

Noki amennyire be vagy indulva szerintem te addigra már indenből bevásárolsz. Oda majd csak nézelődni mész majd ki :wink: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab
Lehet,hogy igazad lesz és addigra már csak nézelődni fogok,mert meglesz minden :D
Na,de nem akarom még(de csak a babona miatt :oops: )
Bár ha tudnád,hogy a Párom mennyire be van indulva :D Ő mást sem tud nézni a neten csak babakocsit, kiságyat, szekrényt stb....
Imádom,hogy ilyen lett...pedig soha nem gondoltam volna róla :D
Ebből is látszik,hogy 2évet küzdöttünk ezért a Bébikéért :D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Kata,
Nagyon szupik ezek a képek! Tényleg nem mondtak a neméről semmit, vagy csak ti nem kérdeztétek. Vagy nem nyilvános az infó, és akkor bocs :oops:

Noki + Irdab,
Én nagyon nehezen, de visszafogom magam a vásárlásban. Egyrészt azt hiszem, hogy előtte szeretném tudni, hogy fiú-e vagy lány (nem, csupa rózsaszín és csupa kék babaszobát, nem szeretnék, de valahogy a jellege miatt mégiscsak fontos lenne) másrészt pedig mindenki ígérget nekünk egy csomó dolgot, szóval lehet, hogy praktikus lenne megvárni, hogy mit is kapunk kölcsön. Azért hangsúlyozom, tényleg nehéz magam visszafogni :D

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Earhart,
nagyon édi, de szerintem is fiú. Nem feltétlen a köldökzsinór miatt, hanem a combja alatt nézd meg, van egy kis dudor, nem lehet, hogy egy zacsi lóg ott???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noki, én úgy vagyok vele, h nem foglalkozom a babonával.Most szombaton elmegyek 4dre, remélem minden rendben lesz, és remélem megtudom a nemét, ha nem az is mindegy, de utánna apránként elkezdünk mi is vásárolgatni.
És tök természetes, hogy az Urad ennyire lelkes :lol:
Mi is most azért megyünk 4 dre mert apa kérte már.
Lehet h elmegyek fürcsizni, mert a mai semmittevésbe úgy elfáradtam :lol: , remélem holnap műkösik majd a babnet és itt lesztek :lol:
Puszilok mindenkit
Adri

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!
Kicsit háttérbe vonultam....nem történt semmi érdemleges máig Velünk!Ma voltam a 12.hetes Uh-on és a kombinált teszten!KicsiCsoda méretileg 12 hét 2 naposnak felelt meg,tarkóredő 2mm (3mm-ig jó áll.)
A teszt 2 hét múlva lesz meg......de kértek mail címet és telefonszámot.....lehet előbb megkapom?!
Az uh dvd-re lett felvéve,így fotóm nincs,de ha sikerül készíteni róla,majd teszek fel!
Jó pocaknővesztést!
Majd időnként jelentkezek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kata!Nagyon jók a képek....Linácska kész szonográfus...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


http://babyfun.axiomarket.hu/item/multi ... -4-szinben

-Nálunk ez a kocsi a befutó,fiamnál 4-et fogyasztottunk el.....hátha ez jobb!Ismeri valamelyikőtök?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi,
azért szonográfus nem vagyok, ez csak olyan tipp. Csak fura, hogy mind a két képen ott van. Viszont Kata babája azért még elég kicsi ahhoz, hogy egyértelműen látszódjon.

Hú, már én is annyira kíváncsi vagyok, éjszaka megint egy UH kukival álmodtam, és apu is azt álmodta, hogy a 2. unokája fiú lett.
Én egyenlőre ezt valamiért el sem tudom képzelni, de tuti imádni fogom ha fiú, ha lány. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok, Végre sikerült nekem is már bejutni.
Cuki nagyon a kép, jó hogy mindenkinél minden rendben.
Én is meglepődtem, hogy írod, ha más az Ikeában az ár. Nem tudtam, pedig sokat vásárolunk az örsibe.
Rakom a táblicskut.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Végre jó a net!!Igaz nekünk ma délutánig egyáltalán nem volt, de a bnőmnél próbálkoztam.

Kata:nagyon jók a aképek a babáról.Amit Linácsak mond azt én is látom.

Irdab:minden rendben lesz szombaton.
Én is apa miatt szeretnék 4d-re menni,mert eddig mindig Ő vigyázott Márkra.

Tegnap délelőtt voltunk a aNormafénál olyan szép idő volt,erre mára :( vmi borzasztó.Már jöhetne a jobb idő.

Most 3napig apa itthon lesz azért igyekszek jönni én is.

Szép estét.
Vendég
 


25-en vagyunk a tábliba. Aki nem írta még meg az adatait...az küldje !!!
Kép

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:58-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto,
kár a Coráért (na meg a táblázatodért), a szolnokiban még én tudtam venni vasárnap 3 kismamagatyát is. Meg babaruhák is nagyon édik voltak, de azzal úgy vagyok, mint te, hogy van mindenünk. Ha fiú lesz, max. akkor veszek egy-két darabot, mégse legyen rózsaszín rugikban :lol:

Na megyek védőnőhöz, remélem minden ok lesz vizelettel, mindennel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Anettoo!
Nagyon jó ez az oldal....szupi a kocsi(nagyon kis masszív strapabírónak néz ki),de Én nem tudnák most 150.000.-kiadni rá.....gondolom ennyi pénzért...még jó lesz pár évig!?-és milyen színű a Tietek?-ja és tuti csak július körül vesszük meg ezt is....addigra meg tuti ez se lesz akciós....de ez tetszik!
Nekem csak fiú ruháim vannak....
Tesód nagyon ügyi,33.hét...szupi!

Linácska!
Drukk,hogy jó legyen a vizelet!Nekem nem kell védőnőhöz járnom,régi ismerős....azt mondta néha hívjam fel,vagy ha unatkozok ugorjak be hozzá.......kéne vizelet vizsgálatokat csinálnia?!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt!

Na tegnap bejutni ide :?

Kata,nagyon aranyos a kis babucitok! :)

Anetto,igazad van a rokonokat illetően.Csak pl nálunk senki nem kérdezte meg,hogy esetleg mit szeretnénk.Szinte mindenki ruhát hozott,ami nem gond :) csak csupa rózsaszínt,úgyhogy ha öcsike érkezik ruha ügyileg bajban leszünk :) Már én is vásárolgatnék,de még várok azért egy kicsit! :wink:
Táblihoz még annyit,hogy 25éves vagyok! :) Azt elfelejtettem megírni :oops:

Noki,de jó neked,hogy apa ilyen vásárolgatós :) Na az enyém szerti lekorlátozni,hogy ne legyen egy halom cuccunk,de azért mindig kicselezem :)
De az uh-kra mindig jött+4D-re is.És most is alig várja,hogy itthon legyen és jöhessen kistesót kuksolni!Lucával már a legelső uh-ra is eljött,és hát soha nem fogom elfelejteni az arcát :)

Linácska,és fincsi sütiket csinált anyósod?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jó reggelt sziasztok!
Tegnap mire végre megjavult itt a net,már olvasás után,nem volt időm írni.
Kata!Tök jó uh képeket csináltak!Hihetetlen,hogy 12-13hetesen már kész kis emberke a bébi :lol:
Viszont én nem találgatnék,mi van a lába közt,mert a lányoknak is még meg van ennyi idősen duzzadva,így simán össze keverhető,főleg ha neadj isten a köldökzsinór is pont bele lóg :lol:
A lényeg,hogy jó van,meg van mindene és szépen fejlődik!
AZ esküvős képek.Húú nagyon tetszenek,és kicsit irigykedem is főleg ,hogy míg itt a kertünkben áll a hó addig te azt sem tudod mi a télikabát :lol:

Szia Kandi!
A 2mm az jó a nyaki redőre!! :lol:
A vérvétel eredményét lehet még a héten megkapod emailben.
Ha Te is a Bolgárkerék utcában voltál,ott kedden és csütörtökön elemzik a levett vért.Nekem le vették pénteken,és kövi hét csütörtökre meg volt az eredmény.
Vizeletet elvileg kéne,hogy nézzen a védőnő.Nekem sem nem igazán néztek,talán 1-2x.
Most pénteken voltam,most nem is nézte a védőnő,de előtte nem sokkal voltam laborban(vérvétel+vizelet)és minden jó volt.

Linácskának a cukra miatt is jobban kell figyelni erre.

Húú de irigykedek a vásárlásokra.Én is úgy nézelődnék,de nincs mit venni.No nembaj,majd ha nagyobb lesz a pocakom,akkor néha végig járom a Brendont Budaörsön,és jól meglesek minden új cuccot.
Max ha valami nagyon tetszik,akkor használtban nézek tizede árért.Hát egyenlőre ami így eszembe jutna az a pelenkázó táska.De az sem létszükség,mert eleve jó nagy táskám van amibe minden befér,és a babakocsira tudom ezt is akasztani.
De én is szeretek nézelődni,meg fejben tervezgetni.
Hmm hordozó kendőm még nincs.Nagyon gondolkodom,hogy az kéne,mert hasznos egy darab,ha valaki megtanulja megkötni :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok Kismamik !

Szeretnék hozzátok csatlakozni, én is augusztusra várom a csöppségemet !
Egy rövid kis beszámoló magunkról :
Lombikbabám van, elég rögös és hosszú út vezetett el hozzá, de végre velem van ! :D
Remélem mihamarabb megismerem mindannyiótokat !
Boldog babavárást kívánok mindenkinek !!

Noki !
Neked külön puszi itt is ! :lol:

Kép
Kép
rilla_
 
 


Anettoo:
Irtam pü-t az adatokkal a tabliba. :)

kandi:
Nekem is megvan mar a szures eredmenye es hetfo helyett mar penteken atkuldtek. A Sejtbanknal voltal Te is?

noki:
En is varom mar a borzet, remelem addig az is kiderul, hogy kisfiu vagy kislany novoget e bennem... Ugy azert jobb nezegetni. Mondjuk ruhakat mi is keveset fogunk mar venni, de azert par dolog igy is kene, ha fiu lenne...

earhart:
Ezek nagyon klassz kepek!!!
:D :D :D

baratodildi
 
 


Kandi, jó, hogy előkerültél. Azért mert nem történik veled semmi azért nyugodtan gyere. Igazából ha belegondolok velem sem történik semmi itt a 4 fal között :cry:
És mindig kell vinni vizeletet a védőnöhöz ahol néznek gyorstesztel egy csomó mindent, illetve mindig beírnak a kiskönyvbe.
Illetve van valami olyasmi is, hogy 4x meg kell jelenni, hogy jogosult legyél lóvéra. Na ezt jól leírtam, aki profi ebben kérem szépen írja le jól :oops: :roll:

Anetto, jó hogy jöttél, és jó, hogy tele írod az oldalt :lol:
Mi is kapunk egy csomó mindent hál isten ismerősöktől, így nem nagyon kell sokmindent vásárolnunk, de amit kell azt már alig várom, h megvehessem.
Te voltál AFP-én, ugye nem lehet elötte enni?

Linácska, védőnő után jelentkezz, minden rendben lesz :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kicsilányom kikapcsolta a gépet,elszállt az irományom :twisted:

Rilla,üdv köztünk!Gyere olyan sűrűn ahogy csak tudsz!:)

Mimi,hordozó kendő tényleg jó lehet,csak én paráznék hogy nem kötöttem meg rendesen,és hogy kiesik belőlle babuci.De jó annak aki meg tudja kötni!
Babakocsira nekem is kellene egy táska,mert ami volt totál szétment :( :(

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi milyen édes Luca, h kikapcsolta a gépet :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Rilla
Hogy én mennyire örülök,hogy végre itt vagy :D
Sok puszi Nektek!


Tegnap a Párom bejelentette,hogy megrendelte a babakocsit :D
http://www.micralite.com/toro.asp
Na ennyit a babonámról :D na meg arról,hogy megvárjuk a börzét :D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap már nekem is hiányzott a topic.

Babaruhát nekem sem sokat kelle vennem, feltéve ha lány lesz de én reménykedem a fiúban igaz biztos furcsa lenne egy kislány után. Egyedül a babakocsimra kell mózest vennem. Meg ha fiú lesz akkor valami ágyneműt, mert rózsaszínbe csak nem alatatom. Pedig annyira szép a szettünk még a szopis párna is ugyanolyan színű. :( . De ha lány lesz akkor meg igazából csak pár új ruci kell már alig várom, hogy megtudjam a nemét. Remélem 14-15 hetesen már megmondják. Mert akkor szeretnék 4D-re -menni.Én Jázminnál is nagyon vártam, hogy megtudjam mi de lány volt a vágyam és azt is éreztem, hogy lány. És az is lett olyan boldog voltam amikor mondták, hogy kislány. De nála 16. héten derült csak ki.

TEgnap óta szurkál a pocim allja, nem tudom mitől de ha állok az mégrosszabb. Ma hívom fel a dokim, hogy mitől lehet remélem nem csak pénteken fogad, olyan rossz érzés. Nektek volt már hasonló? Remélem babyvel nincs semmi gond odabent.

Majd még jövök
Üdv
Bea

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Rilla üdv itt jó hogy jöttél :lol:
Azért egy kicsit még írhatnál magadról :lol:
Beusmimi, nekem nem volt szurkálás, de szerintem csak a méhed nő. Magne B6, és pananging csodákra képes ilyenkor. De azért beszélj a dokiddal.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Voltam a védőnéninél, minden ok, a vizelet is tökéletes, van hatalmasan magas vérnyomásom: 111/70 :lol: Csak azt nem értette, hogy ha 6,9 a terhelt cukrom, akkor mi a francnak kell diétáznom. De azért én önhatalmúlag nem merem elhagyni. Végül is nem olyan gáz betartani.

Kandi,
ez a védőnő kérdés érdekes. Pont most beszéltük, hogy Lilivel ugye Pestre jártam védőnőhöz, ott soha nem nézték. Először 34 hetesen CTG-n néztek vizeletet. Ő meg azt mondta, hogy ez a gondozás része, és 30 éve mindenkinél minden alkalommal néz vizeletet is. És tényleg 4-szer meg kell jelenni, erről ad igazolást (bár ha ismerős, gondolom ad anélkül is), ahhoz, hogy kapjál járandóságokat.

Irdab,
nem lehet AFP előtt enni, nem az AFP miatt szerintem, hanem mert vérképet is néznek.
Én február 25-én megyek, lecsapolnak vagy 6 ampulla véremet, az biztos, amennyi beutalót én kaptam.

Mimi, Tündi, meg minden többgyerekes anyuka: ez a mi sorsunk, hogy kimaradunk a jó kis vásárlásokból. :lol: Nekem legalább új terhes ruhákat kellett vennem, mert Lilivel jó 15 kilóval több voltam, így azok leesnek rólam.

Ja, a védőnő is kevesebb súlyt mért, mint 5 hete. Elhízni biztosan nem fogok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm Nektek a kedves fogadtatást ! :D :D

Noki
Nagyon vagány a babakocsi !! 8)
Mi nem vagyunk ilyen bevállalósak, szerintem majd csak júliusban fogjuk mengvenni a többi cuccal együtt ... :roll:

Irdab
Nekem is kellett vinnem vizeletet az első látogatásra a védőnőhöz, de azt nem tudtam, hogy mostmár mindig kell !?? Miért kell ?

Beusmimi
Ezt olvastam a neten :
A méh rohamos növekedése gyakran okoz enyhe, szúró hasi vagy lágyéktáji fájdalmat. Ez a méhet tartó szalagok nyúlása miatt érzékelhető, és teljesen normális, bár nem túl kellemes jelenség.
Szóval nem kell aggódnod !! :D

Tundi
Sűrűn fogok jönni, ezt megígérem !!! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Rilla,
üdv köztünk, gyere sűrűn, és gratula a kis lombikcsöppséghez!

Beus,
nekem is volt szurkálás, semmi gond, csak nő a méhed. Olyan fura, én sem emlékszem, hogy Lilivel milyen tünetek voltak az elején. A végére már igen, mikor mindenem fájt kb, de az elejéről nincsenek ilyen emlékeim.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Rilla!
Üdv köztünk!

Noki!Ez a babakocsi cak pakk mózesel hordozóval együtt van,vagy azokat még venni kell hozzá?De ha olyan a minősége mint a Jaguáré,akkor 2db ot rendeljetek belőle :lol:

Beus!Nekem nem szokott nagyon szurkálni a hasam.De azért persze néha elő fordul.Nekem állt 1-2perc alatt el is múlik.
Vegyél be magneB6-ot,az állt segít.

mimi12
 
 


Irdab,igen nagyon édes Luca,ahogy kikapcsolja a gépet :P Mert ez még csak haggyán,de a múltkor akislemez meghajtóba+dvd íróba dugdosta azt akis lapnaptárt.Dvd része be is kerepált,de meg tudták csinálni,mert szerencsére csak vmi kis gumit dobott le magáról :twisted:
Egyébként Lucáról már a 6hetes uh-n azt írták,hogy élénk mozgása van.Na hát ez a mai napig így van.Túl teng benne az energia.Mondjuk lehet az is megvislei,hogy nincs itthon az apja,mert nagyon össze voltak nőve 11hónapig.Ő fürdette mindeneste,altatta..stb...

Rilla,majd szavadon foglak ha nem jössz!:)

Linácska,grat a jó eredményhez!Szolnokon nekünk minden hónapban menni kellett tanácsadásra,és mindig kellett vizeletet is vinni.Ott pl már 9hetesen lehetet menni először,.itt Abonyban pedig csak 12hetes kor után kell,és álítólag nincs mindig vizelet vizsgálat és még a beutalókat sem képesek megírni :evil: Úgyhogy sok jónak nem nézek elébe :shock:
Ja cukor,nálunk 6ig számít jónak terhelés után...

Noki,klassz a kocsi.apa akkor meglepett vele!:)

Beusmimi,nekem Lucussal volt szurkálás,derékfájás az elején nem kevés.volt,hogy alig tudtam felkelni a melóhelyen a székről.Eddig ezt még most nem tapasztaltam,csak néha szúr egy kicsit a derekam.De a szalagok nyúlnak és attól van a szúrkálás.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mimi
Apa cakk-pakk rendelte meg!
Jobban mondva mózes és a sportrész van hozzá,de rendelt még lábzsákot, esővédőt,szúnyoghálót és elől a kis kerekek kicserélhetőek terepkerékre és azt is rendelt hozzá....hátha majd hóban van erdőben kell tolni a kocsit és ezzel könnyebb!
Na azért azt tudni kell,hogy 2hónap múlva érkezik meg :roll:
Hordozót azt az expresszen veszünk majd.
Maxi cosi kell hozzá 0-13kg-ig.
Expresszen 10eFt körül van, újonnan meg 40körül van :(


Szeretném megkérdezni,hogy milyen édesítőszereket lehet terhesség alatt használni?!
Limonádét iszom nap mint nap és cukorral :( :oops:
Canderell vagy a norbis por az jó?
Bogyóm van itthon ,de az mire feloldódik a hideg vízben :shock:

Köszi a választ!
Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Akarom írni Canderel :D
És Norbiféle édesítőszer :D
Most elküldtem Apát boltba ,mert elfogyott az ásványvizem na meg megkértem,hogy vegyen barnacukrot....az is jobb talán mint a sima cukor....
Viasaton nézek egy műsort aminek a címe Segítség gyerekeim vannak!
Nem semmi,hogy milyenek itt a gyerekek :shock:
Remélem Én ennyire nem rontom majd el a Lurkónkat ?!?!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
én pöttyöt használok, meg van Norbisom is, de nem tudom, igazán melyik jó. Ami viszont tuti jó, az a Fruktóz. Az is cukor, csak ugye gyümölcscukor, és a lebontása nem inzulint igényel. De ha nincs gondod a cukroddal (nem tudom van-e), akkor terhesség alatt mértékkel persze a cukor a legjobb.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Nincs gondom a cukrommal és nem is szeretném ,hogy legyen emiatt szeretnék édesítőt használni inkább.
Most hívott az uram,hogy sehol nem kap barnacukrot :(
Tescóba meg már nincs ideje elmenni :(
Az a baj ,hogy van egy 0.4L-es pohárkám amibe egy citromot belenyomok és 1ek cukrot rakok bele :shock: na most naponta 3x iszok ennyit :oops: és szerintem ennyi cukor az már soknak számít.....ugye?!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,szerintem az még nem sok. Én canderelt használtam.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Lányok !
Egy kérdésem lenne ! :?: :?:
Nokival beszélgettünk és szóba jött, hogy nálunk jövő héttől már mehet a házas élet (eddig szigorúan le voltunk tíltva), de Noki azt mondta, hogy nem nagyon tesz jót a bébinek, sőt egyikőtöknek itt a fórumon el is ment a babácskája tőle .... :(
Tudnátok valami okosat mondani, hogy mi a jobb .....ha végre együtt lehetünk a férjemmel vagy inkább jobb, ha hanyagoljuk ?? :roll:

Noki
A mézet nem szereted a cukor helyett ? Én azt használom ...

Kép
Kép
rilla_
 
 


Noki!
Így olcsóbb a babakocsi??Mert ha igen,akkor simán megéri 2hót várni rá.
Cukor.Én nem használok semmi mesterséges szent szart :oops:
Ha indokolt lenne,akkor természetesen figyelnék!
De ha nem muszáj nem tömöm magambe a canderel meg társait.Azért ennyire nem kell a terhességet betegségnek venni!!
Amúgy én teát szoktam inni sokszor és kb 4-5evőkanál cukrot bele teszek,igaz majd 2l teába,de azt mag is iszom 1nap alatt(de nem minden nap iszom)
Ha már oda figyelünk a cukorra.Akkor nem barna cukrot kell venni,hanem nádcukrot!!!Nem mindegy ám!!

Rilla!Az én voltam :cry:
De nekem rossz helyen volt a lepény,és nem mondták.
Ha lombikos vagy,akkor inkább figyeljetek.Kérdezd ki a dokidat,nézzék meg hol a lepény,és mit mond.
Azért ha minden rendben,nem kell apáca életet élni!! :wink:

mimi12
 
 


Rilla,
én Lilivel végig le voltam tiltva, mert mélyen tapadt a méhlepény, akkor lehet gond, vérzést okozhat..., de ha nincs semmi gond, akkor elvileg nem tiltott a házasélet. Mondjuk én most is féltem Pöttyöt, 1,5 évet vártunk rá, nem szeretnék kockáztatni, még nem tudjuk hol tapad a lepény.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


rilla,nekem anno azt mondta a doki,hogyha nincs semmi gond,akkor lehet.Gondolom megvan az oka ha nem lehet!
Hát már én sem bánnám ha együtt lehetnénk,de az még 2hét! :) De ha megölelhetném már annak is örülnék így 3 hónap után :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Házas élet, hát én le vagyok tiltva róla :oops: , de én már apával álmodom majdnem minden éjjel. :cry: Pedig még a nagyrésze hátra van. :roll:

Noki, szerintem ha nincs gond a cukroddal, ne egyél édesítőszert. Barnacukor, meg nádcukor az mehet, ja meg méz. Én is teázaom, és én is a fentiekkel ízesítem.
Figyu, neked a férjed otthon dolgozik?

Linácska köszi a vérvételes felvilágosítást :lol:


Ma úgy érzem magam mint aki másnapos :roll: Pedig nem ittam :wink:
Kicsit fájdogál a fejem, meg csak nézek ki a fejemből. Jajj mikor lesz már megint jó idő.
Katához kéne most elruccani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mimi
Nagyon sajnálom, ami anno történt veled ! :( (remélem nem téptem fel a sebeidet !!)
Nekem nem mondták, hogy lenne valami gond, csak ugye a lombikosok alapból le vannak tíltva az leső 3 hónapban.
De legutóbb azt mondta a lombikos dokibácsim, hogyha elfogy az összes Utrogestan (még másfél hét), akkor mehet a hancúr....

Linacska
Honnan lehet tudni, hogy hol tapad a méhlepény ?

Tundi, Irdab
Ti miért vagytok letíltva, ti is lombikosok vagytok ??

Kép
Kép
rilla_
 
 


Végül nádcukrot vett az uram,mert azt kapott :D

Mimi
Remélem nem baj,hogy Rillának elmeséltem a történeted amit írtál nekem?!
Csak akartam neki egy példát mondani,hogy vigyázzon a házasélettel.
Mi egész jól bírjuk....legalábbis Én....eddig a róka miatt nem hiányzott a dolog....most meg a vérezgetések miatt :roll:
Meg a placenta is a méhszájamat fedi...tehát emiatt sem erőltetem a dolgokat sem Én sem a Párom.
A babakocsira kaptunk 20%kedvezményt!
Így sem olcsó,de utánaolvastunk és csak jót sikerült találnunk róla!
Irdab
Csináltam limonádét,de nádcukorral kicsit ijesztő színe lett :D:D:D
A férjem sajna nem dolgozik itthon....pedig eltudnám képzelni ,hogy itthon legyen mindig :D és ő is :D
2 műszakba jár és ilyenkor délelőtt itthon van.
Jövőhéten viszont szabin lesz ,mert tavalyról maradt neki 8nap szabija :D:D
Húúú már alig várom!

Kép
noki&potyi
 
 


Rilla,
a 12. heti Uh-n talán, de a 18. hetin már biztosan meg tudják mondani, hogy hol van a lepény. Én most 14 hetesen kérdeztem a dokim, azt mondta, hogy most van kialakulóban, még nem lehet pontosan tudni merre terjeszkedik, de úgy néz ki, most jó helyen lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?