Új privát üzeneted érkezett!

Régen voltam már köztetek! Nagyon hiányoztatok!
A technika kiszúrt velem...

Jubi!
Húsvét(előtt)i kaktusz??????????????
Nekem is virágzott már ilyenkor.

Úgy tetszik, hogy ezer ággal süt a nap, rengeteget vagyunk a szabadban.

Kíra néhány napja kapaszkodás nélkül lépcsőzik!
Viszont újra náthás, elég rossz a hangulata.
Nálunk apuka olvasott gyerekrevigyázás közben, tavaly tavasszal, míg leányzóm kiesett a babakocsiból. A földetérés előtti utólsó ezredmásodpercben apa elkapta - igaz, hogy a grabancánál fogva. Ordítás persze volt.
Idén télen a szánkóval borította bele egy nagy hókupacba, most meg se kottyant neki.

Rátérve a szalvétázásra...

Próbálta már valaki a Falfix nevű löttyöt?
Falak glettelése után használják a festők azért, hogy ne száradjon foltosan a festék, hogy ne szívódjon be túl gyorsan a falba. Ha találok valakinél - kunyizok egy kicsit kipróbálásra!

Én arra gondoltam, hogy a ragsztószalagok helyett jó lehet egy - pontosan képbelső méretére - kivágott vastag karton lap - tudjátok a keretfestésnél.

Ane!
Ötletes a kabát!

Most ennyi, remélem többet tudok jönni hétvégén.

Anikó
naspolya
 
 


Ane!
Köszi a választ. Csak ne lennél ilyen bőbeszédűKép

Ánizs!
Majd mutasd meg a ma délutáni termést is!!

Anikó, Drezsy!
Kipróbáltam a celluxos keretfestést. Nem a rácsozást, csak annyit, hogy belülről körberagasztottam. Ilyen lett: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/haj__h_rmas.JPG ez még nem a végső állapot, este ha alszik a család még berepesztem egy kis pirossalKép

Anikó!
Még sosem találkoztam a Falfix-szelKép

Ui.: Még ez is ma született: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kisfi_s-kisl_nyos_isten_hozott.JPG Ez a gyüliben a gyerekterem bejáratánál lesz Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Olyan klassz színeket keversz!

A falfix-szel én is csak háztartási boltban taliztam.

Anikó
naspolya
 
 

 
 

Anikó!
Nekem is volt már, hogy foltosan száradt a festék, de én azzal küszöbölöm ezt ki, hogy festés előtt lealapozom a keretet fehér diszperzittel. Így nem foltosodik.

Drezsy!
Ha így marad az idő, fordulhatsz vissza a cipőboltba Sebinek szandálértKép
Nálunk hétágról süt a Nap, igaz enyhe szélvihar kíséretébenKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi

ne idegelj!!!
ha megvettem, hát hordja!!! KépKépKépKép
amúgy szandik is nagyon jók voltak.
sőt, baráti áron. 4800-ért már tök jók voltak
elöl nyitott, hátul a sarkát fogja típus.
amig 3 csatos
naon arik
majd ollanra is beruházok nekijje

ma amúgy beirattam sebit bölcsibe...
jövő februárra. időben mi?
de hát muszáj. itt zegen már fullon vannak a bölcsik szeptemberre.

drezsy
drezsy
 
 


Ane!!!!

Sziasztok!
Megkaptam Ane csomagját. Ezt nézzétek meg!!! Így ért ide. Már ki sem kellett bontanom:

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/36724.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/36725.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/36726.jpg


JubiKép
Ismét szépségeset készítettél!

DrezsyKép
Cuki a cipő! Mi is ma voltunk cipőnézőbe. Jó drágák.

AnikóóóóóKép
Már úgy vártalakKépKép Azt hittem, elmaradsz..éKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Ez ám a döbbenet!! De legalább odaért! A tartalma megmaradt, vagy azt is kimazsolázták?
Amit én febr. végén küldtem Ánizsnak, az szőrén-szálán eltűnt!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Lányok, ti csak termeltek, én meg itt lazsáskodom egész napKépKép
Tegnap este már nem volt erőm keretet önteni, csináltam 3 kaspót, mert kaptam az uramtól 2 új virágot. Majd fotótom.
Most úgy döntöttem, hogy veszek még egy keretformát, és együtt hármat.

Jubi,
magyon szépeket alkottál, és a szinek is csudajók. Mintha a gyerekek ki lennének emelkedve, jól látom? és a 3 kéet meg összevágted?
És ezeket a csudajó szalvikat hol veszed? Szerinted hol érdemes megnéznem jó képkeretformát, a tieid nagyon tetszenek.

Én FAUST csónaklakkot vettem, azt szerintetek hígitva használjam?

Koda,
sajnálom a csomagod, de ez a posta felfordulása miatt lehet, volt olyan küldemény, ami jó párszor körbejárta az országot, jó néhányan megfogták, ide-oda dobáltákKép Ja, és most reklámozzás az express gyors levelet felárral, nagy bátorságKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Drága Koda!

Kedves Tőled, hogy vártál!

Lányok, akik még nem kapták meg a pakkokat!

Ne adjátok fel, ma kaptam március 02-án elküldött csomagot!

Én is termeltem, de az újból telepített programunk nem fogadja el a fényképezőgép szoftverét - sajna csak később mutizok.

Anikó
naspolya
 
 


Jubi!
Ismét gyönyörűeket alkottál!!
Drezsy!
Nagyon vagány a cipő, nekünk is venni kell, de nem akar Kristóf sétálni jönni, csak az udvaron mászkálni!! Persze téli bakancsban...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Cép jó reggelt!!!

remélem ma is olyan napos időnk lesz még...
én már voltam kint, gyenge idő van, a szél kicsit
Kép, de talán ma még nem romlik el az idő.
Amúgy naon ügyi voltam ma hajnalban, már kész az ebéd egyik fele ( spenót ), és nagyon fini lett..

drezsy
drezsy
 
 


Jó regggggelt!!!!!!!!!

Manóka!
Nincsenek a gyerekek kiemelkedve, az öntőforma ilyen. Úgy hívják, hogy sziklás. Ha nem tudod elképzelni szólj, lefényképezem és megmutatom.Kép Ezt a formát az István úti Kreatív kezekben vettem, de szerintem a boszorkányboltban a legolcsóbbak,és jók is az ottaniak.Kép
Húúú, a FAUST-ról sajnos nem szolgálhatok infoval.

Zsu!
A csomagod sorsa tegnap reggel óta a posta kezében van. Innentől kezdve bármi megtörténhet...még az is, hogy hétfőn megkapod.Kép

Drezsy!
Le a kalappal előtted! Kép

Nézzétek és gyönyörködjetek, ma reggel találtam:
http://www.acasaconarte.it/imm/decoupage-imm.jpg

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

aha, cépek
Uhh, majd elfeleljtettem mondani.
Akinek a közelében van Plusz élelmiszer, most akciósan vannak kaspók,vagy hát az az égetett agyag virágcserép
99 ft, és nem is kicsi, nagyon jó dekop alap
KépKép

Kata!
nem tegnap sétáltatok egy bizonyos hely felé?
vagy az ma lesz?? hihi KépKépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Koda
tudod a levélellenőrzés, nehogy bomba legyen benne. vagy az anthrax port szórták ki belőle... több mentségem nincs a posta számára, nem semmi. Legalább szalvi volt benne?????? - lesz egy kis időm, küldök kárpótlást!
Mellesleg én idáig még mindíg havi 10 ezerrel kevesebbet kapok, mert a cégem kiküldte az adójóváírás papírt - de még nem ért ide. Január óta már többször is küldték Kép A közpnt Győrben van é n Pesten lakom, elég nehéz posta nélkül megoldani.

Jubi
Bocsesz a bőbeszédűségemért, csak épp olyan jó idő volt, hogy egyfolytában rohangáltunk ki. Itthon nem bírok a csajjal, 5 perc alatt képes romhalmazzá változtatni a lakást, viszont ha kimegyünk, angyallá válik .Kép Most is azért tudok írni, mert itthon az apja is - és lelkesen pakolnak, hogy indulhassunk kirándulni

Jó 7végét mindenkinek!!!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok

Segítséget kérek!!!
Sebinek nyuszit szeretnék festeni a konyhaablakra.
Nem tud vki olyan oldalt, ahol ilyen ablakfestéses sablonok, vagy minták vannak???
Lécci léccci!!!

köszi, drezsy
drezsy
 
 


Nézd meg az Üvegfestés c.topikot!

Jucus
20170114224602
 
 


Drezsy!
www.uvegfestes.lap.hu
itt nézz körül, mi rengeteg dolgot szedtünk le színezőnek is. persze nem mostanra, hanem későbbre, még ahhoz picike Kristóf.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu, köszi, nem tom, lehet hogy én vagyok béna a kereséshez, de elég gyenge volt a felhozatal...

Amúgy találtam nyuszit máshol
ez lesz asszem az ablakunkon:
Kép
(de az otthoni nem fog mocorogni)

drezsy
drezsy
 
 


Tényleg nincs itt senki, vagy a gépem rossz???
drezsy
 
 


Itt vagyok!!!!Kép

Ugye milyen rossz mikor senki sem ír? Én is azt hittem a múltkor, hogy rossz a gép. Pedig most érnék rá, mert Gabi osztálytalálkozón van. Én meg itthon a géppel!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Biztos pihiztek.
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nem, nem... csak hát a Megasztár Kép Ez és az Activity Show a család kedvenc TV műsora Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mire én idekerülök, Ti már alszotok. Mikor Drezsy kel, én akkor fordulok a másik oldalamra. Hol itt az igazság??
Szóval elkészült a nagy mű, pihen az alkotó. Digi gépem az nincs, hétfőn már postára adom, úgyhogy Kodán múlik, hogy megmutassa, min ügyködtem az elmúlt héten.
Ja, de azért ma este még dekupliztam két cserepet...
Jó éjt mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


ZsuKép
Te mindíg rossz helyen vagy rossz időbenKépKép
Természetesen a nagy műről azonnal készítek egy képet és mgmutatjuk a lányoknak! Majd küld már egy mélt légyszi, hogy mivel tartozom. Adj össze mindent.Kép

Köszönöööööööööööööööm!!!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

ma bolháztamKépKépKép
vasárnap van...
vettem Sebinek 4 autót, de nagyon aranyosakat, olyan babásak, legömbölyített formák, de tök szupik. 100Ft/db Kép


megsikáltam, megszárítottam, és megmutattam neki
azóta a gyerek transzba vanKép
azt hajtogatja csak hogy mee, mee, mee
ezzel azt akarja mondani, hogy : mennnyi!!!
tök édes
készült rólunk új kép tegnap, beteszem a profilomba, ha sikerül..
drezsyKép
drezsy
 
 


SziasztokKép
Na, elkészült kb. Che bácsi. Még egy kicsit ki kell javítani a piros részt.
Kicsit befénylik, de legalább látszik a keret. Kőhatáso festékkel készült, plusz világos barnás festékkel. Jubi és Ánizs után szabadon.KépKépKép

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/36952.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!
Hol a kép??
Koda!
Jó lett így is!

Többiek???

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Új a kép a profilban, sajna nem tudtam kettőt rakni egymás mellé..
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


na ja
zsu, ja, jogos a kérésed...
nem tudtam betenni, mert túl nagy a mérete, és kisebbre már nem tudom venni a méretet...
de megpróbálom az albumba betenni, és idelinkelem az oldalt

na
nyugi

drezsy
drezsy
 
 


drezsy
 
 


Sziaaaaasztok!Kép

Úúúúúúúgy hiányoztatok!KépKépKép
Sajnos a gépünk megadta magát csütörtökön, meg kellett várni amíg apa hazajön és megcsinálja.
Már tegnap kész volt, de egyszerűen nem értem rá ide ülni.Kép

Koda!
Édes vagy, hogy hiányoltál.Kép Majd írok még Neked máshová is, de most itt kezdtem.
Ha megvan még a borítékos kép, elküldenéd mailban? Látom már levetted, de én sajna lemaradtam a látványról.

Drezsy!
Ne haragudj, de még nem jutottam el a boltba. Bevallom apának nem fizetett az exmunkaadója amire mi már szerdán számítottunk. Az új helyről pedig még nem esedékes. Ha minden igaz holnap este itt a fizu. Nem felejtettelek el bizisten, de nálunk is a pénz az Úr.Kép
Látom aludni sem tudtál csütörtök hajnalban, remélem nem emiatt???Kép
Keretfestés: én nem ragasztok rá semmit. Nem szoktam összekenni, bár volt már olyan, hogy fáradt voltam remegett a kezem. Ilyenkor hozzá sem fogok.
Kávés kép marha jó. Tudom sokat írtál már róla, de nem tudtam kihámozni, hogy a keretet még külön színezted ilyen csokibarnára, vagy csak lakkoztad? Mert ugyiii akkor talán sokszor elég lenne egy szép színhez az ételszínező is.Kép

Ane!
Klassz a kabát.Kép A textiles ragi milyen kiszerelés, és mennyibe kerül? Nehéz vele dolgozni? Lazán bírja a mosást?

Jubi!
Van 5 db ceruzatartóm.Kép Még ma lefotózom és megmutatom mivel fertőzted meg a lányomat. Persze mind nekem kellett megcsinálni.Kép
A Te margarétásodat nem is mertem neki megmutatni...Kép Nagyon klassz.Kép
Az "Isten hozott" micsoda? Gipsz??? Nagyon tetszik. Én is csinálok egyet...Kép

Manóka!
Most kukucskáltam meg az albumodat.Kép Tünemény a kisfőnök.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Úgy látom, mindenki nagyon aktív ezen a hétvégén...

Drezsy!

Sebi (már nem is) baba nagyon ari, látom használjátok az új cipőt.
Én már csak szandit szeretnék venni - legalábbis
tegnap még így gondoltam.
Nálunk nagyon fúj a szél és rossz időt jósoltak a jövőhétre is. Kíra menne ki játszani, de így is t.knyos.
Képzeljétek, tegnap fél kiló borsót szétszórt az udvaron, mire észrevettem, jól fog a kertünk kinézni.

Zsu!
Kristóf tud már motorozni, Kíra hátrafelé próbálkozik. Minden gyerek így kezdi?

Anikó
naspolya
 
 


Koda!
Che bácsi is jól sikerült, bár bevallom ő nem az én világom Kép... de a kép az jó!!!

Drezsy!
Sebi még mindig (sőt egyre inkább) aranyos!! KépPontosan mennyi idős most?

Kata!
Éljen! Újra erősíted a csapatot!! Mikor teszed fel a ceruzatartókat? Kiváncsi vagyok rájuk!Kép Hátha adsz valami új ötletet!
Az "Isten hozott" is gipsz. Arra gondolsz, amin a gyerekek vannak? Annak egy furcsa öntőformája van, amit én csak sziklásnak hívok. Már Manóka is érdeklődött felőle, lefényképezem és majd felrakom.

Ez itt egy álruhás TESCO-s kakaós doboz: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/_t_lt_z_tt_kaka_s_doboz.JPG

Ezek pedig mi vagyunk (vagyis voltunk tegnap este Kép):http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/_n__s_a_fi_k.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



Még valami most jutott eszembe.Kép

Zsu!
Igazán mondhattad volna mennyire macerás azt a vv-os szalvit kivagdosni.KépKépKépKépKép
Főleg ha az ember lánya két helyre is szeretné felragasztani...Kép
Húúú, már nagyon unom.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

KataKép
Végreeeeeeeeeee! Kép
Baromi jók a ceruzatartók. Sőt! Szuperek. A legjobban a kutyusok tetszenek. A többitől csak egy hangyányival. Azok is hihetetlen jól sikerültek.
A borítékot pont délelőtt töröltem ki.KépKép Sajna már nem tudom bemutatni. De a szalvéták azért ideértek. Kissé gyűrötten, az igaz.


JubiKép
Nagyon aranyosak vagytok a képen. A nyagyobbik fiúcskát le sem tagadhatnád! A kicsi kire hasonlít jobban?
Doboz: Kép


DrezsyKép
Ugyan csak azt tudom mondani, mint Jubinak. Ez a Sebi már kész férfi! Annyira aranyos!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


szasztok csajszik

ma a technika sokadszor szúrt ki velem
állítólag vmi "gonosz oldalra tévedtünk", mert egy rakás szemetet betett a gép a kedvencek közé, amiket, nem bírunk kitörölni...mindig visszapofátlakodnak.
már átfuttattunk rajt 2 progit is, de még mindig kitartóan ott vannak azok a galádok !!!
úgyhogy lehet hogy újratelepítünk...grrrrrr

ez az egyik

a másik: du párom szavaival élve: a konyhai kistv-énk visszaadta lelkét a teremtőnek.
ennek a nem épp örömteli eseménynek igencsak büdös formáját választotta, ugyanis úgy ahogy volt, kiégett.
úgyhogy mára kész vagyok
nem tom még mi jöhetne....

ja, amúgy mindezek ellenére, ma repesztek először
kiváncsi leszek a végeredményre.
most száradt meg a rep.lakk.
jön a kilső réteg.

majd holnap megmutitom
ja, Sebi nyuszi elkészült a konyhába.

Kata, jaja, a pénz mindenhol nagy úr- hogy a fene enné meg. ok, türelemmel várom a kis családod meggazdagodását KépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Anikó!
Majd sűrűbben esztek borsót! Kristóf is most kezdett el motorozni, de ő előrefele megy.
Kata!
Hát azt hittem, engem meg sem említessz! Lehet, hogy mérges vagy rám a szalvétavagdosás miatt? Én megmondtam hogy macerás meló...türelem! Nagyon tetszenek a kutyás és egérkés szalvéták a ceruzatartókon, mifelénk ez még nem ért el.
Jubi!
Olyan édesek és szimpatikusak vagytok!
Drezsy!
Sebi egyre jobban hasonlít rád! A tv-vel meg tudod mit csinálj? Szalvétázd be!
Koda! Ánizs! Manóka! Ane!
Hol vagytok?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda!

Épp az előbb írtam Zsuának a topicomba, hogy komolyan mondom jól esik ha hiányolják az embert.Kép

Borítékot marhára sajnálom. Annyira megnéztem volna.Kép Esetleg a gépeden, az előzményekben nincs meg véletlenül?

Vagy valakinek az előzményekben, esetleg a Temp. I. fájlokban?????? Plííííz!!!!!!

Zsu!
Ilyet képzelsz rólam? Hogy meg sem említelek?
Mérges egyeltalán nem vagyok rád, de naponta többször eszembe jutottál ma, vv-os halacskák vagdosása közben.Kép Befogtam neki egy külön dobozkát és ha van pár percem, mindig nyirbálok belőle valamit.
Kérdés: tudom már tuti sokszor leírtad, de mennyire állja ez a vizet fürdés, tusolás közben? Hány régeteggel kented be?

Drezsykém!
Aranyos vagy, de én megelégednék azzal is ha apa azt megkapná amiért becsülettel megdolgozott.Kép Nagyon hihető, hogy talán holnap este.

Szegény tv-tek. Béke poraira...Kép
Apának az előbb átküldtem (itthoni hálózaton) amit írtál a gépetekkel kapcsolatban.
Ha még nem késő idézem: "Nem kell ujratelepíteni. Kérdezd meg milyen progit futtattak át rajta? Közel nem biztos, hogy vírus."

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata

a 2 progi a következő volt:
ad-aware6.0, meg a spybot
amúgy még nem késő semmilyen ötlet, mert a házban lakó számtekszaki olyan tohonya, hogy ha ma szólok neki, akkor talán 2 hét múlva megmozdítja 210cm-es mivoltját. addig meg a fülét kell rágni...
amúgy van gépen egy rakás fénykép
asszem azt meg kellene iratnomKép
mielőbb bármi is történik..

megtörtént amúgy az első repesztésem
hát nem vok hasra esve magamtól...
tudom a 2. réteg festéket nem kell vastagon, de én úgy kentem, mert nem tetszett a szín, és mindig rápacsmagoltam újra és újra.
de ez a rep lakk tudja a dolgát, küzdött a festék vastagságával rendesen
KépKépKép
majd este felé mutatom

ja, amúgy meg nem is ehhez a szalvétáoz kezdtem csinálni a keretet, hanem egy teljesen máshoz..csak ahhoz nem bírtam olyan színt kutymálni, igy fordítanom kellett, a már meglévő kerethez keresni egy szalvétát..
nehogy már egyszerű legyen a bányászok élete...

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Írtam egy nagyon hosszút, aztán véletlenül odalett az egészKépKépKépKépKépKép

Szóval, röviden összefoglalva:
Az alkotások nagyon tetszenek, mind.

Koda,
jól kitaláltad a keretet, szükségből erényt kovácsoltál, megdícsérlekKépKépKépKép

Jubi,
a fiúkKépKépKépKépKépKép
a doboz is tetszetős, jó kis nyári szinek.

Derzsy,
sajnálom a gépet, és a TVt, de a fiacskád nagyon aranyos, és látom, már az új topánkábanKép
Muti a repesztést!!!

Kata,
nem tudtam választani, nekem minden cerkatartó tetszikKép

Zsu,
itt vagyok én!!

Alkotni nem tudtama hétvégén, mivel a fiacskám úgy döntött, ha nem vele foglalkozom, akkor nagy nagy zajt csap!! A férjecském teljesen kétségbeesett, hogy mi lett a gyermekkel!

Na, de azért öntöttem két keretet, azt majd ma megcsinálom.

manóka

manóka
manóka
 
 


Szia Manóka

végre valaki aki már fent van...
eszembe jutott valami
de kiváncsi vagyok a véleményetekre.
van egy ismim, aki autófényező
szerintetek, ami festéket ő használ, az jó nekünk?
mert akkor tudnék vele kutyultatni, mert színt is kever, és nem kell belőle sok, talán megkönyörül rajtam, ha szépen kérem
vélemény?

Manóka! lehet nem látjátok meg a repesztést..
lehet du-ig kap egy új réteget. ez a szín sehogy nem áll jól neki...

hú, még akartam valamit...elfelejtettem
na mindegy majd jövök ha eszembe jut
addig is cavinton...

na csá

drezsy
drezsy
 
 


SziasztokKép

ZsuKép
Én is vagyok! Tegnap este apa nem engedett a géphez, dolgozott rajta.

ManókaKép
A Kisfőnök kész férfi. És a sérója!!!!! Akkora haja van, hogy hihetetlen. Mi kicsit kopik vagyunk.
http://babanet.hu/album/albumimages/1549/37139.jpg

Örülök, hogy megdícsértél!KépKép (Che bácsis kép)

DrezsyKép
Én is kíváncsi vagyok a repesztésre.

JubiKép
Mi jót csinálsz??????

KataKép
A boríték sajna nem lett meg. Pedig érdemes lett volna megnézni.Kép


Főztem finom borsóleveset. Gondoltam kicsit megborsozom. Épp szórtam bele a feketeborsot, mikor a szóró teteje hopp, beleesett a levese. Plusz az üveg bors is.......Kép
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Beni tényleg inkább rám hasonlít, Dani viszont vegyes...egy kis turmixKép

Drezsy!
Várom a repesztésed!!Kép Egyébként tetszett a Zsu ötlete, hogy szalvétázd be a TV-t, már láttam szalvétázott telefont, kávéfőzőt, hát akkor pont tv-t ne lehetne?Kép

Zsu!
KösziKépKép

Kata!
Látom te is konzervvel eteted a családot! MEgéri! Nagyon jók lettek a ceruzatartók!!Kép Nekem is van olyan kutyusos szalvétám, de képnek sehogy sem tudtam elképzelni, jó ötletet adtál hozzá.Kép

Manóka!
Végignéztem az egész albumot a kisfiadról, GYÖNYÖRŰŰŰŰ!!!

A sziklás öntőforma Katának és Manókának: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/szikl_s__nt_forma.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!

Én is jártam már így, egyszer a munkahelyemen az ebédlőben az egyik kollegám viccelt meg azzal ,hogy meglazította a sószóró tetejét, a többit a fantáziádra bízom Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


CsajszikKép

A "sziklás" öntőforma hivatalos neve: műkő forma. Csak ha érdeklődtök a bolta, így boztos tudni fogják miről beszéltek. Én is most vettem ilyet.KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsuzsimanó! Köszi hogy hiányoltál, de a hétvégén exem menstruálós hangulatban volt, így nem mehettem be Keszthelyre az irodájába. Így most stikában a munkahelyemen olvaslak benneteket, és gyönyörködök a munkáitokban és a gyermekekben!Kismamák! Nem tudom hogy vagytok vele, de a cipőről jutott eszembe, hogy a turkálóba nagyon jó minőségű bébicipőt lehet kapni, és ebben a korban még nem kell attól tartani, hogy elhordott cipőt kapunk. Én abban az időben rengeteg ilyen cuccot vettem fillérekért, és mondhatom, hogy még a mai napig is a két gyereket szinte onnét öltöztetem. Garantálom, hogy Katinka az egyik legjobban öltözött csaj a városban, és meg vannak győződve, hogy butikból öltöztetem.
Jubi! Ez nem ér! Fájdítod a szívemet a fogadótábláddal! Ezt a szalit honnan vetted?
Koda! Nagyon eltaláltad Che-t, Irigyellek a kőhatásúdért, nálunk aranyárban lehet kapni.
Kata007! Gyönyörűek a ceruzatartók, hogyan fested le, hogy ennyire takar a kence? Én megpróbáltam egy szív alakú bonbonos dobozt lefesteni, de csíkos lett, és nem takart?
anizs007
 
 


Ánizs!
Bár nem tőlem kérdezted, de úgy lehet ennyire alaposan lefesteni az alapot, ha többször átkened, de közben minden réteg után megvárod, míg teljesen megszárad. Kata?
A turkálókkal kapcsolatban teljesen igazad van, felesleges kiadni vagyonokat egy-egy cipőért ruháért, amit úgyis csak 3-4 hónapig hord egy baba, aztán kinövi.Ilyen pici korban pedig tényleg nem hordják el, nagyon szépeket lehet "túrni". Mondjuk a nagyfiamnak (lassan hat éves) már nem igazán tudok, mert ez a 3 éves kor utáni jó pár év az, amikor aztán teljesen elnyűvik a cuccaikat, neki nehezebb találnom a turiban olyat, ami tényleg jó.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ánizs!
ezt még elfelejtettem: melyik szalvétára gondolsz?

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsy!
Apa csak este lesz, majd megmutatom neki. Hátha...Kép
Mellesleg nálunk sem ugrik soha a ház egyszem férfitagja ha bármit csinálni kellene. Sokszor berágok és megcsinálom én, akármilyen férfimunka.
Pl. még pénteken mondtam neki, hogy az erkélyajtón a rácsot meg kell emelni, mert Dodó átmászik rajt. Ahogy Te nem csináltad meg nekem, ő sem. Majd megcsinálom én valamelyik nap.Kép
Autófényező: ők két komponensű festéket használnak, úgyhogy szerintem nekünk az nem jó. Meg különben is, szagoltál már Te ilyet????? Én igen!KépKép

Manóka!
Várjuk mi lesz a két keretből.Kép

Koda!
Bors miatt részvétem.Kép
Én szombaton a rizses hússal jártam pórul. Egyikünk sem szereti ha egy picit is csíp az étel. Na legutóbb sikerült olyan pirospaprikát venni, ami csípős. Hogy a fenébe tudtam belőle 2 csomaggal is venni??? Tuti mással voltam elfoglalva. Szóval szokás szerint beízesítettem vele a pörköltet. Húúú, ne tudd meg, hogy lihegtünk.Kép Szegény Dodó is ette volna, mert imádja, de nem bírta. Bekapta, sírt, újat kért, megint sírt. Szegény gyerekem bébikaját kellett ebédeljen.Kép

Jubi!
Köszi a forma képét!Kép
Ja, ja konzervkaja!Kép Az elmúlt napokban tényleg több borsós kaja volt mint általában.Kép
Szólok előre, hogy marha macerás kivagdosni a kutyusokat, ha netán ilyenre vetemedsz.Kép A pici csontocskáról nem is beszélek.Kép A nagy körmöm miatt nem tudtam megfogni, úgyhogy /nem röhögni!!!!Kép/ szemöldökcsipesszel fogtam amikor vágtam.

Ánizs!
Köszi!Kép
Hérával kentem. Igaz többször, hogy szépen takarjon és minden réteg után teljesen meg kell szárítani.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?