Új privát üzeneted érkezett!

Nellike,

én tudom, hogy igazam van :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kérek engedélyt meghunyászkodni! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

hagyd magad sodorni az eseményekkel, nálam is ez volt, és már csak arra kaptam fel a fejem, hogy terhes is vagyok :wink: Nálad is ugyanez a forgatókönyv :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

És a Monicra is hallgass szépen! :wink:

nellike
 
 


Dita

Csak nyugi, ne idegesitsd feleslegesen magad! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Igenis! Parancs értve! :wink: :lol: :lol: :lol:

Amúgy közben voltam pipilni és már piros! Üdvözöltem is az utolsó pirimet ebben az évben! :wink: :lol:

dita75
 
 


Bumi

Az egyik ismerősöm, akinek szintén limbikja volt azt mondta neki a doki, hogy az első teszt a 11-12. napon legyen! Akkor már biztosabb az erednény! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita

Hajrá utolsó piri!!!!!!!!!!!++++++++++++


(Remélem, nekem is ez az utolsó!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *dy* 2009.02.08 18:41-kor.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bumi! Korai volt, hidd el. :wink:

Dituli! Biztos máshol más a szokás, azért írtam, hogy a BMC-ben speciel ez. Köztünk szólva azt én sem értem, hogy miért nem a ciklus 20-21. napján kezdtél. :? Ők biztos tudják az okát.

Egyébként nem vagyok egy "szakavatott", csak sajna már túl vagyok pár dolgon...

nellike
 
 


NELLIKE
Minden jó ha a vége jó, kárpótolt az élet a két gyönyörű csöppséggel! :wink: :D

Mivel nem jött meg magától a hystero után bementem hogy valamit csináljanak, és a doktornő azt mondta az uhu alapján, hogy kezdhetünk. Ott volt a Zeke doktor is, szerencsére ő is látott, ennek kölün örültem, én bízom benne, mégha nem is ő az orvosom......

dita75
 
 


Na csajok, én elköszönök mára! mindjárt jönnek a vendégek.... :twisted:

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita! Ha a Zeke mondta, vagy ott volt és látott, akkor az mindjárt más! Tudod, nekem ő az Isten! :)

Jó éjt Dy!

nellike
 
 


NELLIKE
az új doktornő nem igazán látott szegénykém semmit, pedigm ár a torkomban éreztem a műszert, és gondolom amíg öltöztem kért segítséget. Bementem megint a vizsgálóba és újra le kellett vetkőznöm, mert mondták hgoy a Zeke doki is megnéz.... ott álltak egymás mellett és sztem amig újra felöltöztem megdumálták, hogy mi a teendő. Akkor nyugodtam meg én is, mert láttam, hogy az új dokinéni nagyon bizonytalan, tanácstalan, és tapasztalatlan.

dita75
 
 


Majd belejön. De ne aggódj, ha a Zeke is látott, akkor minden ok. :wink:

nellike
 
 


Ditus, take it easy baby!!!!!!!!!!!!! Nyugi minden rendben lesz, ezek a dokik már tudják mi a dolguk, és látod a Moncsi is arra eszmélt hogy már terhes. De itt mindannyian egyszer arra eszmélünk hogy azok vagyunk :wink: :wink: :wink: :wink: Csak ki igy, ki úgy!!!!!!!!!!!! Engedj le csaje, sodrodj az eseményekkel, és babás leszel nemsokára, higyj nekem :wink: :wink: :wink: Ja és ami fontos, hogy lazits!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok Lánykáim!

Először is Dy-nek üzennék: Kicsikém, nem feladni, csak bízz magadban, hamarosan ott lesznek azok a babák. Én érzem.

Dita!
Nagyon szurkolok.

Bumi, még nincs veszve semmi, hátha holnapra két csíkos lesz.

Nellike, Moncsi, nektek is üdvözlet!!! Hogy vagytok? Megérzitek, ahogy jönnek, mennek a frontok?

Elugrok teregetni, mindjárt jövök.
:wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :arrow: ilyen jó ma a kedvem!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

sajnom már érzem a frontokat. Danikát nem zavarja, engem annál inkább... Pl ma nagyon furcsán éreztem magam egész nap és most este néztem az időjárás jelentést és holnapra itt havazást mond. :roll:

Örülök, hogy jó a kedved :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!!!
Nem birtam tovább ma csináltam ismét tesztet de - lett .
De majd tesztelek még ha addig nem jön meg mondjuk nem érzem hogy megjönne de ma egésznap aludtam.
vius
Baja
 
 


Moncsi, én nagyon érzem a frontokat, nagyon oda vagyok néha. Hol alszom, hol csak nézem a tévét szédölgök, fujj, görcsölgetek is néha szóval ..........

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi!

Azért jó a kedvem, mert vettem magamnak egy csodaszép tavaszi szoknyát, erre most hallottam én is, hogy -10 fokot emlegetnek, meg havazást. Mi lesz így a tavaszi szoknyával? :shock:

Gondoltam, hogy megérzitek a hülye frontokat. De akkor is olyan jó nektek, pár hét és megérkezik hozzátok a csoda. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius,

hátha holnapra + lesz a teszt. A hcg 2 naponta duplázódik, ezért nem érdemes minden nap tesztet csinálni :wink:

Zsuzska,

én is épp így vagyok, de már nincs sok hátra szerencsére :wink:

Bikfy,

biztos lesz még alkalom hordani a szoknyát. :wink:
Tudom, hogy nemsokára jön a csoda, csak nekem most ez egy nagyon bizonytalan állapot, pl ma amikor egész nap görcsölgetett a hasam fogalmam sem volt, hogy most szülni fogok vagy mi a helyzet... Aztán délután aludtam egy nagyot és mostmár joban vagyok.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Képzeljétek, én holnap megyek a kórházba ultrahangra, akkor lesz a 14. napom, és megnézik, ért-e valamit a Closty.
Hát ahhoz képest, hogy azt mondták, majd szét fog szakadni a hasam, mert úgy fog fájni, semmit nem érzek. Szó szerint semmit. Állítom, a múlt hónapban gyógyszer nélkül erősebb peteérésem volt. Szerintem most nem lesz semmi.
No mindegy, majd holnap megaszondja a dokker bácsi a tutit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy, ez a hideg idő dolog engem is elkeserít. Már olyan jó volt egy kis tavasz:) Ez maradhatna így!!!! Két hete vettem magamnak évek óta először szoknyát, szintén jó érzés volt. De egyelőre téli fazont vettem, csizmával kell hordani és fekete, komor színe van. Te milyet vettél?

Vius, sajnálom:( Nincs esetleg halvány második vonalad?

Hú, Monic, te görcsöltél egész nap? Neked mikorra mondták Danika érkezését? Jöhet februárban is?
Vendég
 


Bikfy,

biztos lesznek tüszők, mert a Closti csinálni fog :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy hova jársz dokihoz?
vius
Baja
 
 


Monic remélem igazad lesz :-)
vius
Baja
 
 


Twist,

remélem, hogy 2 hétig még nem jön és csak a front okozta a görcsöket :wink:


El is megyek aludni, jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Twist nem láttam semmit második csikot pedig nagyon néztem de mikor kibontottam a tesztet akkor nem tünt valami bizalom gerjesztőhek!!
Veled mizujs?
vius
Baja
 
 


Twist!
Én se vettem már évek óta szoknyát, de ez tuti jól állt. Végre csinosnak éreztem magam egy szoknyában. Az enyém is fekete, apró fehér mintákkal, térdig ér, és muszlin, pihe-puha anyaga van. És klassz a szabása, nem szűk, hanem kis röpike. Ez nekem előnyös, mert picit erősít.

Vius!
Láttalak iwiw-en, de valamiért napok óta szórakozik velem a net, amint tudlak, bejelöllek. Szerintem nem ismerjük egymást, de sebaj, mad ez után. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsám!

Jó éjszakát és álmodj szépeket! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rendben van Bikfy.
Hová jársz orvoshoz?
vius
Baja
 
 


Vius!
Mátraihoz. De holnap kórházba rendelt be.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Te hova jársz?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy én már Pécsre itt Baján sak clostyt adnak.nem bizok a bajaiakban nekem azt mondták minden rendben .én is kaptam jó sok clostyt és semmit.jah én nem menstruálok nincs peteérésem és kaptam norcolutot is itt baján hogy megjöjjön annak idején 40 szemet 5napra .azt mondták pécsett jó hogy nem mérgeztek meg.pedig nekem is volt itt is fogadott orvosom.
vius
Baja
 
 


Vius!
Ki volt a fogadott orvosod? Mert nekem sem vették sokáig észre, hogy mi a bajom. Aztán a Mátrai az első pillantásra azt mondta, hogy PCO. Én azóta csak neki hiszek.
Neked is PCO-d van? Vagy mit mondtak, mitől nem mensizel?

KépKépKép
bikfy
 
 


nekem a küttel volt de azt mondta hogy a vérvétel eredményeim jók de pcos voltam.pécsett megmütöttek.de továbbra sem mensiztem.kaptam cukorbetegeknek való gyógyszert mert valószinű hogy az inzulin reziszetnica miatt nem menstuálok és ez segit a pcot távol tartani tőlem .de továbbra is csak mesterségesen menstruálok és mesterségesen csinálnak peteérést.mint most is .
vius
Baja
 
 


pillanat és vagyok elmegyek fürdeni.
vius
Baja
 
 


Hú Vius!
Bocsi, hogy ezt mondom, de én róla nagyon nem jókat hallottam.
Mit kaptál Pécsett? Metformint? Azt mondják, az nagyon jó, de ennek időt kell hagyni, amíg hat. Van akinél fél év, vagy akár egy év is lehet. Ti mióta jártok dokihoz?

KépKépKép
bikfy
 
 


Én meg most elszaladok enni. De mindjárt leszek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Metformint kaptam igen napi 2.
Tavaly februárban kezdtem itt baján.
Majd augusztusban elmentem pécsre.
Én azért fordultam a küttelhez mert gondoltam ő már nagyon benne van a szakmában mert már én is nála születtem.de aug óta többet csináltak velem mint itt baján februártól augig.
vius
Baja
 
 


Mennem kell alduni mert a férjem már szólt hogy menjek.reggel melo sajnos.Bikfy várom a jelőlést.majd még beszélünk.
Jó éjt mindenkinek.
vius
Baja
 
 


Na, közben megjöttem én is. Bikfy, ez a szoknya nagyon szép lehet. Nekem olyan van, hogy szintén pörgős, de majdnem bokáig ér és van rajta egy fonott bőr öv, aminek olyanok a végei, mint a korbács:)) Mindig szoktam csapkodni a tenyeremet vele:-)

Vius, és pár óra múlva sem láttál második csíkot?
Nálam még csak szúrkálás, derékfájás van. Tesztem nincs itthon, így nem is próbálkoztam péntek óta semmivel. Engem úgyis félrevezetnek a tesztek, úgyhogy nem is lenne értelme. Holnap reggelre várom a "mikit".
Vendég
 


Lányok, látom már senki nincs itt, akkor mindenkinek jó éjszakát kívánok én is!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist!

De jó, te még itt vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Ilyent ne is mondj, hogy holnapra várod pirit. Minden gondolatnak ereje van. A negatívnak is, ezért nem szabad soha negatívat gondolni, mert azt általában bevonzod. Szóval: Dehogy várjuk pirit!!! Nagyon szorítok neked! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist, hajrá, én drukkolok Neked reggelre nagyon, és tényleg nem szabad negativat gondolni. Tényleg azt nem is mondtad, hogy végülis ezt az inszemit melyik doki csinálta, Az U vagy az Sz???

Látom mindenki alszik már, én nem igazán birok, tépi az ablakot a szél, Oroszlánnal próbálok időpontot egyeztetni, most úgy érzem nyugodt és pihen. Kezdek izgulni a kedd miatt, érzem a gyomromon, hosszú nap lesz a holnapi nap mert nincs igazán sok dolgom. Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!
A reggeli teszt is nega! Evvan.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok!!

Végre meggyógyult a babanet! Majdnem becsapott, hogy csak holnap lesz, de én azért próbálkoztam! :wink:

Twist

Kép

Ugye jól tudom, hogy mostanság van? :oops:

Remélem nem jött meg!!!!!!!!!!!!++++++++

Bumi

Sajnálom... :cry: De szerintem ez még mindig korai volt....

Vius

Remélem, hogy Te is csak hamar teszteltél!!+++++++++

Zsuzska, Monic

++++++++++Bent kell még maradni a piciknek!!!! :wink: Én legalábbis erre szurkolok!!!!!+++++++

Bikfy

Jó, hogy jelentkeztél! Örülök, hogy jó a kedved!!!!!! :D :D

Dita

Veled mizu? Kipihented már a hétvége fáradalmait, vagy a munka miatt most még fáradtabb vagy?


Katáról tudtok valamit? Mikor jönnek haza?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Ti sem tudtatok ma belépni a babanetre egész nap? Látom nagyon kevés az írás.

Bumi!
Nagyon sajnálom. Nekem sincsenek jobb híreim. Ma voltam ultrahangon és úgy higgyétek el, hogy egy deka petém meg nem érett, pedig szedtem a Closty-t. Viszont rengeteg apró cisztám van. Azt mondta a doki, hogy egy pillanatig sem várunk tovább, el kell kezdenem szedni a Met-et. Mondjuk én ennek örülök. Több bizadalmam van hozzá, mint a Closty-hoz.

Hazaértem a dokitól, aztán dühömben jól kibőgtem magam. Ott ültem a sok kismama mellett a folyosón, 10-ből 9-en tök igénytelenek, fogatlanok, büdösek voltak. Volt olyan kismama, akin olyan mackónadrág volt, amiben én még kapálni se mennék. És belőlük potyognak a gyerekek. Hát ennyi. Nekem meg még egy szaros kis petém sincs. Most már csak a Met-ben bízok. De abban nagyon!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ÉS CSAKAZÉRT SEM VAGYOK HAJLANDÓ ELKESEREDNI!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Dy!

De jó, végre van itt valaki. Ma egész nap nem tudtam belépni. Veled mizu? 8)

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: