Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok a nyugtató szavakat!!!Arik vagytok.

Apa most ment el.Hááááát a lelkemre kötötte hogy ne pityeregjek,de sajna egy kicsit sikerült.Már azóta hívott hogy reméli nem sírok.De már nem,így megnyugodott.
Olyan ari volt mondta hogy csak értünk teszi,azért hogy ha hazajön mind a két csajnak megtudjunk venni mindent,meg még többet.
Búcsúzáskor adott pénzt nekem is meg Grétinek is valentin napra.Na akkor sírtam.

Bocs hogy rátok zúdítottam,de épp egyedül vagyunk...

Cora baba-mama hetek.Én tegnap voltam,csak Grétinek vettem Hipp teát.Egyedüla micis fejvédő tetszett nagyon,de a baldachin része nem.Így inkább még várok.Mostmár addig amíg apa megjön.

Tegnap anyum hozott egy kisebb zsák tipegőt,badyt.Turizta a kiscsajnak.Majd holnap lefotózom.
Elkéne sétálni anyuék,csak olyan esőre áll az idő.Majd látom.

Szép napot.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Dóri!!!Ezer bocs....Utólag sok boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan szita az agyam. :oops:

Mi az a pol....akármi lap??? :oops:
Amúgy amit lehet kapni tüzépen hungarocel golyócskákat,az is jó szopi párnába?????Apum tud egy csomót keríteni.
Mert én uncsim párnáját néztem,amit ideadott,mikrogyöngyös.Szerintem az olyan kis golyó.Nem???
Bocs ha megint marhaságot írtam volna.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi

Szuper a babakocsi, mutattam is apának. :lol: Csak azt kérdezi, hogy van-e hozzá lábtartó? Mármint amikor éppen sportkocsiként üzemel, és a lábzsák nincsen felrakva, akkor csak lóg a gyerek lába?

Bocsi hogy ezzel zaklatla, csak tényleg elgondolkodtunk egy ilyenen mi is...bár a 2009-es modellek jó drágák. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

 
 

hoztam pár képet

Kép 27.hét

Kép Édua

Kép

Anita kitartás :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


na mindegy most már nem forgattam el a képet, bocsi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Édua neked is jó nagy pocid van...nekem is hasonlóan nagy...bár egy héttel minuszban vagyok. :lol: A doki azt mondta, hogy ugyebár egy kilós Nórika, és most fog elkezdeni nagyon hízni...nem tudom mekkora pocakom lesz még??!!
Nagyon jó kis pihenőszéketek van!

Anita kitartás, olyan megható lehetett ahogy a párod elment. Én is meghatódtam teljesen ahogyelképzelem...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Anita: kitartás, apa sitty-sutty hazaér, nagyon gyorsan telik ám az idő, ha van mit csinálni. Persze én is magam alatt voltam, mikor az uram elment, de aztán csak kibírtuk valahogy. Túl lesztek ti is rajta és akkor már csak a babavárásra kell figyelni.

Annus: hát nem kötelező a pasiknak kirekesztve érezniük magukat. :lol: Csak mondjuk úgy, nem meglepő, ha mégis így érzik. Egy nőnek könnyebb ráhangolódnia a gyerekes létre, mivel eleve benne növekedett a pici, ő szülte, ő szoptatja stb. Olyan számára, mintha a saját teste lenne. Egy férfi ezt nem éli át, plusz ő az, aki egész nap dolgozik, nincs a picivel és csak töredék időben látja az anyához képest. Biztos vannak szupervumenek, akik képesek legyenek arra, hogy az első néhány hónapban, vagy akár évben is ugyanolyan nőiesek stb. legyenek, mint a gyerek előtt. Engem spec. egyetlen dolog foglalkoztatott az első időben a babán kívül: a pihenés. :P Aztán nyilván jobb lett, de még nagyon sokáig a gyerek volt az első. De ismétlem, ebben semmi természetellenest nem látok, hiszen ez evolúciós szempontból tökéletes. Amíg a gyerek olyan kiszolgáltatott, védtelen, az anyának elsődleges "kötelessége" a baba ellátása és védelmezése. Nyilván nem hátrány az sem, ha a párját meg tudja közben tartani, nem kizáró ok, de vannak prioritások. De egy kapcsolatnak rugalmasnak kell lennie és kibírnia az ilyen időszakokat, hogy aztán ismét megújuljon, mikor már több energia jut megint a párunkra.
Na még annyit, hogy az én párom is nagyon sokat segít és segített Tüci körül, de azért mégisaz az elvárása, hogy ha itthon vagyok, akkor én legyek az, aki elsődlegesen a gyereket ellátja, odafigyel rá stb. Ha megkérem valamire, megteszi, de attól még én vagyok az anyja. Csak egy kis példa, hogy a férjem tud aludni napközben, (ha a gyerek mondjuk nem ébreszti fel fél óra múlva, hogy rajta akar ugrálni), én nem tudok (ha Tüci ébren van).

Kép
Kép
tinu
 
 


pingi aranyos vagy köszi :)

hátulról nem is látszódik, hogy pocis vagyok, előre púposodik a kiscsaj :)

Édua mindent kipróbál :)

Séta közben már egyre furibb érzéseim vannak, főleg ha rugdos a kicsi :)

sofi szuper a babakocsi, a baldahint én hogy útálom vasalni :)

annus majd menet közben dől el, hogy milyen lesz a baba és milyen a ti tűrőképességetek, voltunk már mi is a válás szélén, de ez már akkor volt, mikor visszamentem dolgozni, és mindenhol jól kellett teljesíteni, dolgozó nő, anya szerető és házirobot :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mai pocakképek!Pont ma töltöm a 28.hetet!Jövőhéten indul a 29.:shock:

Kép Kép


Anita!
Lefotózom neked ezt a gyöngyöt!!!


Hát igen,biztos nehéz...szerintem nagyon sok függ attól is h milyen az a 2 ember...tehát az alaptermészete stb.Amúgy a 4Dre is azért megyünk,hogy lássa a férjem is a babát!És sokszor fogja a pocakom,beszél hozzá már most.Pont azért mert tudom h ő alapból keveset kap ezekből.Vhogy ne olyan apát akarok a gyereknek h hazajön a munkából,ránéz,jópofizik vele,aztán a többi rámmarad...a szaros pelus,a hiszti,a nemalvás stb.De a férjem nem is ilyen tipus,hála az égnek!De nem akarom h az legyen h én vagyok a szigorú,gonosz anya,apu meg a jófej aki mindent megenged :lol: Amúgy ez nagyon érdekes,hogy fog ez alakulni később...mert mondom h elméletben minden olyan szép,olyan könnyű :lol: :lol:


Edua!
Huu de nagy lányod van már :lol: Vagy csak a hordozó pici :wink: Ahogy nézem kis csúcsos pocid van,teljesen jó!!!

annus11
 
 


Ja a jó kis fotózós pólóm már kissé villantós...de a poén kedvéért majd csinálok abban is képet! :lol:

annus11
 
 


Anita!
A polisztirol mikrogyöngynek nevezett izé,ami a szopipárnába megy :wink:
Kép

annus11
 
 


Ildi,Annus mindkettőtöknek jó nagy már a poci.Ma elhozom én is a képeket anyutól és felrakom.

Nálunk Sanyi mindent megcsinált.Olyan jó látni hogy imád a csajszijával foglalkozni.
Most megyünk gyalog,remélem kibírja addig a sétát.

Este jövök!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus köszi!!!
Amúgy tök úgy néz ki mint a hungarocell golyócska.Mindegy,majd rendelek én is a párnámhoz.Csak még anyagot kell vennem hozzá.

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


annus szép poci:)

a múltkor én is szedtem ki a párnából gyöngyöt, mert túl volt töltve, aztán meg túl kevés lett, benne öcsémmel szenvedtünk míg sikerült annyit visszatölteni amennyi kell :)

lányom 19-én lesz 6 éves :)

annus én még 10 hetet adtam magunknak :), persze ha több akkor már úgyis mindegy lesz:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


:lol: :lol:

Anita!
Ez lényegében hungarocel,csak ilyen kacifántos neve van... :wink:

Edua!
Vhogy én se érzem h kihúznám májusig...na de majd meglátjuk :wink:

annus11
 
 


lányom is 15 nappal korábban jött:), bár most nyugisabb vagyok mint vele voltam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép

Na szóval kihíztam a fotózós pólómat,íme a bizonyíték :lol:
Öcsém szerint jó ez még :shock: hát mondom ja,csak kivan a hasam.....

annus11
 
 


annus :)

ez van egyik héten még jó a felső, másik héten meg felcsúszik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Erre szoktam azt mondani h összement a mosásban! :lol: Kép

annus11
 
 


Kép
Kép
Kép

Na várom a friss infókat!!!
Lassan meg módosítani kell a táblit!Ha megszületnek a babák,felborul a sorrend!!! :lol:

annus11
 
 


Üdv!

Farkas
Ha buliba vagyok reggelig, és alig bírok hazatámojogni :D (a fáradságtól) én akkor is lefürdök, egyszerűen nem bírok "úgy" befeküdni az ágyba, volt hogy próbáltam, mert nagyon kész voltam egy hosszúra nyúlt vendégeskedés után, de annyira zavart hogy nem tudtam elaludni :shock:

Anika
Nálunk is úgy volt, hogy Márk fürdés után aludt 1-2 órával többet is akár.

Szofi
Nekem nagyon bejön a babakocsi, az ültetős rész összecsukható a vázzal?

Apa
Nálunk Apa nem az a tipus aki feltalálná magát, pl tisztába tevés, altatás stb. Persze volt hogy elltatta, mikor épp tornázni voltam, mellesleg nem is volt alvás idő nem tudom hogy csinálta :) , meg a kakit se hagyta a fenekére száradni, ha épp egyedül maradtak, de ha én otthon voltam ő nem csinálta egyiket sem. Tudtam hogy ilyen, van két kutyánk és ott is én csináltam a kakis-pisi-takarítós ügyeket :) . Ez van, így szoktam meg. Pedig nálunk is úgy indúlt hogy övé a fürdetés, aztán annyi lett belőle, hogy ő hurcolta a kád vizet, ami az elején hol 40 fokosra sikerült, hol 34-re :) , na meg lelkiismeretesen végignézte mindennap az egész tortúrát :D
Ami viszont pozitivumként említenék, hogy eddig amit kiejtettem a számon a gyerek érdekében, azt mind teljesítette, megcsinálta, elintézte, nincs olyan amit ne tett volna meg érte, értünk. :)
Ha pedig pedig el akartam menni valahová (amig Márk szoptatós baba volt) csak annyi kérése volt, etessem meg, altassam el és oda megyek ahova akarok, ne tegyem meg vele, hogy ordít a gyerek és neki kell kitalálni miért is. Persze ez is érthető.
Természetesen most már más, főleg amióta beszél, Apa bármire kapható :wink:

K.
krém
 
 


lemaradt..

Az a barátnőm akinek nemrég írtam hogy elhalt a babája, na náluk volt hogy Apa egyáltalán nem akart másodikat eleinte, barátnőm meg nem igazán értette miért, hát nagy nehezen kibújt a szög a zsákból, Apuci úgy érezte 2 évig nagyon el volt hanyagolva, meghogy a házasságuk szerinte mély ponton volt, de nagyon, és igérje meg a barinőm ha lesz második, ez nem lesz így :shock:
Barátnőm meg nekem azt mondta, mikor ezt elmesélte, hogy ő egyáltalán nem ezt érezte, pl mikor a gyereket lefektette, próbált csak a férjére koncentrálni, szex is volt, meg minden ami addig amíg meg nem született az első gyerek. Meg hogy ő meg úgy érezte tök idill és harmónikus meg boldog a kapcsolatuk :shock:
Érdekes...
krém
 
 


Sziasztok,

egész hétvégén pakolászunk, de azért olvasgatok olykor olykor :)
már hulla vagyok...

Krém,
akartam kérdezni tőled, hogy akkor most újra csinálják a konyhát, vagy mi van??? nekünk még mindig nincs meg :)

Annus, Édua,
jóó nagy pocakotok van már Nektek is.

Böbi, Te is nagyon csini vagy :) Rejtegeted Iringót? :)

na megyek, folytatjuk...

jó pihit mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita,
kitartás :) pikkpakk elmúlik az a pár nap és itthon lesz apa :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi,
nagyon tuti cuccokat vettél.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter
Na azért ne hajtsd túl magad!
Egy részét a pultnak iigen!Szuper :cry: :D
A parkettázás viszont ma estére kééész!
Na csak lesz a mi házunkból is valami. :)
krém
 
 


Annus, Édua, szépek vagytok! :)

A polisztirol tényleg szinte ugyanaz, mint a hungarocell. :)

Anita! Lehet keveset is venni tüzép telepen? Mert nekem csak kevés kellett...

További jó építkezést mindenkinek!

Nálunk sokmindent megcsinál Apa, ha itthon van... CSak sokszor nincs itthon egész nap... :(

Friss infók: következő UH vizsgálat márc. 5. :) Köszi! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi, Annus
szép nagy pocitok van már!!!
Annus, Neked nem is láttam kabiban meg pulcsiban, hogy már ekkora :))

Anita,
gyorsan elmegy majd az a 10 nap, meglátod!! Észbe sem kapsz, és már itthon is lesz a férjed!

Krém,
én a sminkkel voltam mindig így, amíg hajnalig tartó bulikba még elmászkáltam - akármennyire hulla voltam, azt mindig lemostam + fogmosás. :)

Kaptunk kiságyat, már egy ideje meg volt beszélve, h megnézzük, ha jó, elhozzuk. Hát, megnéztük, nem vadi új, de jó állapotban van, jó masszív. Kérdezem, mekkora a mtracszélesség, mert nekünk a 60-as matracot felvevő ágy fér el majd csak. Azt mondják, annyi. Kicsit furi volt, itthon lemértem, hát persze, hogy nem 60-as, hanem nagyobb :( Szóval most van egy potya kiságyunk matraccal, ha vkit érdekel :) Ráadásul nem is standard, hanem kb. 73*110-es, de 3 szintbe állítható a fekvőmagasság.

emese1979
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem jelentkeztem, nagyon szégyenlem magamat, de annyi a melóm!

Nem láttam, hogy írta volna valaki, a cukor eredményét! Sajnos az enyém, éppen elérte a határértéket itt 7,8 ezért most diétáznom kell, pedig még csak 4 kilót híztam! Ne nézzetek hülyének nem akarok tonnabébi lenni, de szeretném, ha emiatt a baba nem fejlődne rendesen! :(

Egyébként minden rendben ezen kívül, csak már nagyon unom a dolgozósdit!

Julcsi egyre fürgébb, már apa is érezte végre, meg is lepődött, és azt kérdezte, hogy ez Te voltál??, mondtam, hogy nem, a lányod! Erre ő pánikolni kezdett, hogy mindeíg ezt csinálja, és nem fáj? Ari volt! :)

Na puszi, mert rohan a ház!

KépKép
ancsika80
 
 


Sziasztok!

Na,vissza érkeztem ide.Olvasok,és jövök. :D
Bár lehet,élménybeszámoló holnap reggelre tolódik,
mert nagyon fáradt vagyok, 'húz az ágy'... :D

Szép estét!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!!!!
Annyira sajnálom,hogy csak nagyon ritkán tudok jönni. Nagyon sok bent a munka.Szombaton is bent voltam 3-ig,mert úgy elhavaztam.Ráadásul elkezdtem már az utolsó féléves vizsgákat is. Az egyiken túl vagyok az 5-ös lett. És a háztartás,ez így ki is merít minden napra teljesen. Ráadásul márciusban elkezdem így apránként a nagytakrítást is,mert áprilisban szeretnék tényleg kizárólag Erikre koncentrálni.
Ti hogy vagytok???LVigyázzatok nagyon magatokra. Amint tudok,ígérem megint jövök.Millió puszi mindenkinek.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hoztam egy mai képet a pocakomról Kép
A hajamat is levágattam.Biztos nem emlékeztek,de hátközépig ért.szörnyen áll,és útálom így,de az 5 perces hajszárítás,szemben az eddigi min. fél órával megfizethetetlen. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok csajok!

Köszi a dícséreteket!
Hát gyanús, hogy a baldachinos téma inkább az "ünneplő ágynemű" lesz, és alapból veszek/anyósom varr egy-két olcsó cserhuzatot, ilyesmit. (Én is utálok vasalni, nem is nagyon szoktam, de pszt... :shock: )
Ami a babkocsit illeti:
- Annus, mindennel együtt 18 kg. A váz önmagában 7, és még amit ráteszel, tehát 10-11 kg körül van, +a gyerek.
- Krém, a váz összecsukható sportrészestül, de le is lehet szedni róla, szóval mindkét verzó működik.
- Anita, hát most megfogtál...A lábtartóval. :shock: Szerintem konkrétan nincs, de elég hosszú, 43 cm az ültető rész, és méh ga a cipőcskéje arról le is lóg, az nem gáz... Aztán ha nagy, akkor van ott valami lábtartó-féle alkatrész keresztben, amire ráteheti a lábát. De hogy az most véletlen, hogy ottvan, vagy szándékos lábtartó, erre nem tudnék rájönni.
Ami az árat illeti: a 2008-cas színek az Elefáni babadiszkontban és a Minimanó Centerben most akciósban 99 000Ft-ok. Húzós még így is, de úgy érzem, megérte az árát, és mi legalább 2 gyerekre tervezünk...

Ma még vettünk kiskádat meg ilyen belevaló babelbegtetőt, vagy mi az, amíg pici. Mondjuk a továbbiakban még a bútorra költünk sokat, és minden márt kapunk vagy olcsón veszünk, és remélem, hogy ezek a nagy kiadások tényleg 5-10 éves távlatra szólnak...
Bútorban a www.faktumbutor.hu mókus kollekciójából fogunk rendelni. Szerintem nagyon szép, letisztult a fehér szín, amit meleggé, barátságossá tesznek a cseresznyefabetétek. Abszolút unisex, és adott esetben még egy kamaszfiúnak sem ciki szerintem... De kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Anita, kitartást! Mi itt leszünk veled! És örülök nagyon, hogy jobban vagy!:)

Ildi, Annus, de jó nagy a pocótok!!

Puszi lányok, használjátok még ki a vasárnap estét!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Annus, nekem a kövi vizsgálat március 4!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mi is Faktum bútort vettünk, de Viktor nevű márkát. Nekem tetszik azóta is, bár elég nehéz összeszerelni, nem egy emberes az biztos. Most már másodjára szereltem terhesen (mármint nekem kellett fogni különböző részeit, míg ment a csavarozás), nem egy élmény. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudtam még visszaolvasni, sűrű volt a hétvége. Tegnap Apa szülinapja, ma meg megpróbáltuk elkölteni a pénzt, amit tegnap kapott. :lol:

Megvettem pöttöm Kistesó hazahozós ruháját! Ez az első dolog amit vettem neki. Gondoltam megmutatom nektek, úgyhogy már rakom is a képet.
Kép Hazahozós ruci

Mindezt 2890 ft-ért. Szerintem nagyon olcsó volt. :D

Na most visszaolvasok, remélem utána még tudok jönni. Ha nem, akkor gondoljatok rám holnap délelőtt, mert megyek cukros lötyit inni. Remélem túlélem. :shock:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anita! Kitartás! Lehet, hogy az én férjem is menni fog, de ez még távlati dolog és abszolút nem biztos. Minden esetre ebből kifolyólag most beleképzeltem magam a helyzetedbe, én is pityeregtem volna. Pláne a Valentinos résznél. De fel a fejjel és gondolj a pénzre! Azért az nagy dolog ha sikerül gond nélkül megvenni mindent a kicsinek. Apa tényleg értetek dolgozik!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok,

Kicsit ég a fejem, mert nagyon rég jelentkeztem (ha jól látom már a táblából is kikerültem).
Annus elképzelhető, h még visszakerülök? Küldök friss infót időközben öregedtem egy évet így már 31 vagyok, Kisbékánk régóta kislánynak mutatkozik a jelenlegi befutó név (remélem nem fog változni): Niki azaz Nikolett. A következő vizsgálat febr. 20.
Időközben (múlt héten) voltunk terheléses cukor vizsg. pénteken hívtam a dokit és nincs meg az eredmény, lehet eltört a minta, nem tudni …… (remélem minden rendben és nem vmi rossz dolog miatt ismételik meg a vizsgálatot).

Írtam nemrég (kb. mikor Annus hazaért a pihenésből) mármint a fórumra, egy egész szép kis regényt, de sajnos „elszállt” elküldés közben, nagyon pipa voltam. Akkor rögtön nem volt türelmem még egyszer megírni azóta meg sajnos időm sem volt. 
Eddig rendszeresen olvastalak titeket csak hozzászólni nem tudtam, vagy nem volt a témába vágó tapasztalatom vagy mire megírtam volna már rég másról beszéltetek. :D Így most jó sokat kell visszaolvasnom, h képben legyek újra és megpróbálok időben hozzászólni a témákhoz.

Na jó sokat írtam, közben azt sem tudjátok ki vagyok, kicsit szégyellem magam, de nem adom fel, h értékes tagja legyek a fórumnak. 
Minden kismamának további boldog babavárást és mindenkit kerüljön el az influenza!
Sajnos személyesek nem tudok írni, mert mint mondtam, sajnos most az olvasással is el vagyok maradva. 
Timi
Ui.: 2009-es legújabb „hobbim” a főzés mióta elkezdődött az év nem bírom abbahagyni a sütést-főzést. Igy jellemeztem magam a napokban: biztos „Anyuka üzemmódra” kapcsoltam.  Ti tapasztaltok ilyesmit (főként az első babásoktól kérdem hiszen a többiek biztosan most jót nevetnek, mert rendszeresen főznek a családra)
Még egy utolsó aztán megyek (bár tudnék még írni, csak nem akarok sokk lenni) Gréti Anyu (frankoneanita, sajna a nevedet nem tudom  de nagyon meghatott amit írtál, nem sok kellett, h megkönnyezem. (A párod elutazására gondolok és, h pityeregtél.) Megértelek, de kitartás hamar haza fog jönni!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
sün balázs
 
 


Szofi
Mi is faktum bútort vettünk, szerintem is jó, a minősége is és nagyon stabil.
Szerintem a kamasz fiúnak bizti másikat fogtok venni :wink:
Főleg ha lesz kistesó.

Reny
Szépek! :)
Már én is néztem a Kenguruban!

baldahin
engem is megijesztett, hogy bonyolult a vasalása...Márknak nem volt, de úgy gondoltam a csajszinak veszek, vagy inkább mégse??
krém
 
 


Sün balázs!
Én emlékszem rád! :)
Jó hogy minden rendben veletek, gratulálok a kislányhoz!
A főzés most nekem is marhára megy, előre akár 3 napra is kitalálom a menüket, ami azért nem terhesen nem ment nagyon :wink:
Sajna nekem a kaját már vissza kellett fognom, mert feljött jó pár kiló :?
Gyere mikor tudsz és vigyi magatokra! :)
krém
 
 


Ááá, az előbb íram és elszállt :(

Nekem is vissza kell fognom magam, mert a kilók csak úgy jönnek :oops:

Zsófi ma már az új szobájában az új ágyán alszik :wink:
Vendég
 


Annus

Jók a képek! Ha veszel bandázst, akkor hordhatod a kinőtt pólókat is. :)

Apa
Nekem tökéletes, nincs panaszom rá. Takarítani nem szeret, de istenien főz, különlegességeket is, és ügyesen bánik Aporral. Minden reggel ő készíti a reggeli teát és sokszor a reggelit is.

Sün balázs
én is emlékszem rád.

Szofi
Nem láttam még a babakocsit, de biztos jó. Egyébként, ha nagyot vesztek és nehezet, akkor tuti fél év múlva lesz igény egy könnyűre. Én imádom a miénket, hogy csak 5 kiló. 24 ezer Ft.. volt, Hauck. Az újszülöttet nem bírtam el egyedül.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Halihó!

Akartam már írni, Anita, köszi! :) Remélem, minden rendben, megérkezett férjed, és jó helye is van! :) Mesélj róla, miket csinál!

Kutyafüle! Szép a pocid! :) Szerintem nagyon vidám így a frizurád! Sztem semmi baj vele... :)

Sün Balázs, jó, hogy jöttél, várunk mindig szeretettel! :)

Reny! Jaj, de helyes ruci! :)

Szofi, nekem is tetszik a bútor, és ez a mókus tényleg nem olyan, amit le kell cserélni, ha nő a gyerek, szerintem. Mert szép. :)

Ha nem jönnék ma többet, jó éjszakát! :)
Vendég
 


Lányok, nem száll el az írás olyan könnyen, csak úgy tűnik. Próbáltátok már a vissza gombot? Azzal vissza lehet hozni.

Dóri
Bocsáss meg, de így utólag Isten éltessen!

Orvos
Én holnap megyek orvoshoz és védőnőhöz. Megkérdezem nem csinál e ultrahangot, mert 1 hónapja nem volt, ami nem sok, de kíváncsi vagyok már a nemükre, még nem vettem nekik semmit. Igaz a kedvenc babaruhám a fehér, de azért vennék mást is. :)

Kórház
Mindenki olyan helyen fog szülni, ahol rooming-in van?

jó éjszakát!
Anita

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!!

Kutyafüle,jó nagy pocid van,a hajad pedig nagyon jó lett.

Szofi,a bútor nagyon szép,sokáig jó lesz.

Sün Balázs,én is emlékszem rád!Örülök hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok.A Nikolett nagyon szép név.Hogy állsz a készülődéssel??

Reny,nagyon ari a ruha.Édes lesz benne a manó.Nem is volt drága.
Már számolom vissza a napokat,pedig még oda sem ért.Majd reggel 6-kor érkezik meg,addig vonaton van.Sűrűn ír sms-t.Hiányzunk neki.
Anyumék itt voltak elég sokáig.Aztán zuhiztunk Grétivel,már nem emelem a kádba.A tv2-őn meg megnéztem a romantikus filmet.Most meg nem tok aludni.
Képzeljétek mikor elaludt Gréti és épp sírni akartam,pittyeget a telóm.Apa állította be a naptár résznél,hogy szeret és ne sírjak.Ilyen emlékeztetőt írt.Nagyon meghatott. :cry:

Lehet a valentinos pénzt tényleg magamra költöm,hugom szerint elég sz......rul nézek ki.Azt mondta menjek fodrászhoz,vágatni festetni.
Bolond vok,mert sajnálom magamtól.Hamarabb vesek a gyerekeknek valamit mint magamnak.Más is van még így rajtam kívül????

Leltem egy olyan jó oldalt:http://www.szekostudio.hu/index.html
Csak még nem jöttem rá hogy lehet rendelni.Annyira szép dolgok vannak ott.

Megpróbálok pihenni,ha alszom remélem jobban telik az idő.Meg nem gondolkozom.
Aki reggel megy vizsgálatra,cukros lötyire annak drukkolok.

Köszönöm hogy így nyugtattok!!!

Szép álmokat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita! Nagyon kedves a férjedtől ez a naptár-üzi. :) Ne szomorkodj, majd mi felvidítunk! :) ALUDJ!

Én is drukkolok a holnapi vizsgálatokért! :)

Jó éjt!
Vendég
 


Anita nagyon helyes a férjed. Ezek a kedves apróságok sokat jelentenek. Igazi romantikus pasi lehet. Valentin-pénz, naptár üzi... Látszik, hogy nagyon szeret téged. Légy büszke a férjedre és igenis legyél szép amikor hazaér! Menj csak el fodrászhoz! Sőt vehetsz magadnak egy szexi kismama fehérneműt is! :lol: :lol: Na jó nem adok tippeket, tudod te magadtól is.

Jó éjt mindenkinek, és gondoljatok rám holnap reggel! Ha csuklok a cukros lötyinél, tudom, hogy drukkoltok! :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok! Külön üdv mindenkinek, aki ritkán jön! Sün Balázs, ilyen névvel nem lehet Rád nem emlékezni! :-)

Dóri, kissé felsírt a mikor leesett az ágyról, de aludt is tovább a földön! :lol:

Nagy gáz van, abszolút nem hajlandó elaludni a kiságyában, úgyhogy lehet, hogy mégsem fogadjuk el a ismerősünk nagyméretű kiságyát hanem veszünk egy heverőt, talán azon jobban el fog aludni. Igazából bevallom nektek, hogy imádok vele aludni, tök jó, hogy éjszaka hozzám bújik, de Apa miatt ez nem maradhat így hosszútávon. Imádja a lányát és mindent megtesz érte, az sem zavarta, hogy egyszobában vagyunk, pedig eleinte nem akarta, de ez zavarja és nekem is engednem kell valamiben, hogy ne érezze a kirekesztettséget. Remélem megoldjuk valahogy. Sajnos az sem megoldás, hogy átcsempésszük a kiságyába, mert amint éjjel felébred sír. Fura, mert 15 hónapos koráig szerette a kiságyat, lehet, hogy tényleg a rácsok zavarják?

Ildi, Edua balerina harisnyáját imádom, Gyöngynek eddig minden méretben megvettem!

Anita, gondoltam ma Rád, hogy biztos pityeregsz. Jó ötet ez a fodrászoskodás, várd haza ragyogó boldogsággal! Szerintem is korai azon sopénkodni, hogy bármi történhet veled 10 nap alatt, azért még messze vagyunk májustól.

Reny, megy a drukk! csini lesz Kistesó a hazajövetelkor!

Szofi, szép a babakocsi! Pont ma voltam a MiniManóban, de be volt zárva. :-(

Esztó, meggyógyultál már?
Vendég
 


Sziasztok!

Túl az első új szobás éjszakán :)
10 perc alatt elaludt a nagy heverőjén, aztán hajnalban egyszer felsírt, mellébújtam, pár perc alatt visszaaludt, én vissza a helyemre, és aludtunk tovább reggelig nyugiban :lol: Tök jó volt :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Nagyon vacakol a babanet!

Férjem megérkezett,jól van.Ennyit írt,meg hogy hív.Gondolom most nem tud beszélni.

Dóri aludtam!!!!!

Reny gondolok rád!Én holnap megyek ilyenre,de kb tök egyedül.Nem szeretek pedig mert nem birom a vért,vérvételt.
Holnap kiváltom a felicitas csomagot míg várok a két vérvétel között.Meg dm-be is menni kell.Meg persze bababoltba bambulni.

Böbi köszi hogy gondoltál rám!!!Grétinek is volt egy ilyen korszaka,mi úgy oldottuk meg hogy kivettünk az ágy végéből oldalt 2 rácsot.Ez megnyugtatta,most is így van.Ha napközbe baja van,csak bebújik a kuckójába és megnyugszik.

Panndi örülök hogy jól telt az első különalvós estétek!Zsófi nagyon ügyes.

A fodrász jó ötlet,csak találni kéne egy normálisat,ami nehéz lesz.Mivel csak 1 van bajomba.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: