Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Köszönöm az infokat! Nem érzek semmit és hátha nem lesz tényleg semmi gond.

Angel!
Még nem néztem a képet, de máris keresem.

Okr!
Akkor már értem... :wink:
Van tőled egy üres sms-em is ám! Lányod nagyon ügyi!
A kisfiam is ugyanezt teszi, én meg magyarázkodok.. :D

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angel!
Megnéztük a férjemmel "Kókuszkát"! Édi!
Most ő mekkora? Kis formás! :D

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Monyo!
Szegénykém! A fő, hogy túl vagy rajta! Nekem is volt ilyen. Ügyi volt a vv.-s néni nagyon.
Viszont hétfőn egyszer fognak szúrni attól mégis tartok. :roll: Míg odaérünk teleiszom magam, hogy ne essenek össze a vénáim.
Ja és kíváncsian várjuk az eredményt.

Zsazsó!
Én már három cm-nél érzem. Annál kissebbre nem nem igen mondják, h ciszta inkább egy bentrekedt tüsző.

Anyapoc!
Szvl. üveg. Nem pedig ketrec! Az terrárium ugye?!
Nem az egész macska csak a mancsa! :lol: Ha később nézek oda lehet macska lett volna! :lol: A höri meg visított ám! Soha nem volt hangja! De mikor a macska benyúlt hozzá. +nézte!
Igen oda!

Angel,Junkó!
Mért ET+14 a v.? Előbb is szoktak már nem?!

Kokusz!
Remélem jók a megérzéseid.
Tényleg hősiesen bírom. De sztm. csak azért, mert teszten sosem láttam még +at. Hátha a vv. jobban bejön!
nárciszka
 
 

 
 

sziasztok!

Anyapoc,
emlékeim szerint íyg szerepeltél a hőmérős tábliban! :wink:
ja igen, ezt olvastam, hogy bélmozgással keverhető, de hogy szegényt több hét után tudtam csak megkülönböztetni :roll:

Zsazsó,
köszönjük, Kókuszka nevében is! :lol:
15cm-s volt + a csirkelábacskák = kb 20cm!
ciszta HESS! :evil:

Kókusz,
jól van, csak ügyesen tovább!!! :)

Nárciszka,
a doki leghamarabbnak az ET+13-at mondta, legutóbb pl így is mentem. A hcg termelés eléggé egyéni tud lenni. De ha biztos a terhesség, akkor ET+12 napon is látszik, és sajna a 0-val is mindegy, melyik nap... Azért érdemesebb kivárni, mert ha kapsz egy alacsony hcg értéket pl et+11 v. 12. napon, akkor még nem nagyon lehet eldönteni, hogy biokém v. növekedni fog...

Monyóka,
fejecske hogy van? :wink:
drukk az eredményhez!

a véletlen sms-ről jut eszembe... még régebben a próbálkozós időszakban egy fórumos ismerősömnek a kislánya megkaparintotta a mobilt, és vhogy addig nyomkodta, hogy mivel az a-val első helyen voltam telefonkönyvben, kb 8x megkaptam a legutóbb elküldött üzenetet, egy babásodáshoz gratuláló sms-t - ami másnak szólt :roll:
angel37
 
 


Hali csajok

Angel egy gyors kérdés mert rohanok, a Kaáliban az altatáshoz szükséges vérvizsgálatot megcsinálják ha kérem ugye?
pá majd délután jövök
kokusz
 
 


Kokusz,
igen, meg, néhány rugóért persze! :wink:
ekg-t nem tudnak, azt máshol kell.
angel37
 
 


Nahát! Mennyi régi-új arc!

Okr! Boldog névnapot a lánykádnak! :)

Katavirág! Felőled is jó hallani. Én a másik topikba már nem járok. Néha beleolvasok, de olyan régen nem írtam, hogy már szinte kívülállónak érzem magam. Sokan el is tűntek akiket szerettem.
Már most kezditek a másodikat? Hogy-hogy ilyen hamar? Nekem most úgy 5 évig biztos nem fog megfordulni a fejemben, hogy gyereket akarok. Aztán meg majd biztos igen! De mi már nem fogunk lombikozni. Vagy lesz kistesó vagy nem. Végülis nálunk még mindig nem derült ki mi a gond. (már nem is fog)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Anyapoc
Köszike! :P
3. gyermekre előkészületek????

Kokusz
Drukk++++++++++++++

Zsóka
Akkor sms is ment :oops:
Nagyon kreatív a gyermek.Most épp a fényképezőgépet szedte szét! :x
Ciszta nem tűnik el a mensivel?

Angyalka
Hát én már dugdosom a telefont,de néha hiába.Múlt héten anyukámat hívogatta óránként,én meg nem értettem miért csörög anyu állandóan vissza. :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel!
Meglestem a lánykádat. Cukika. :)
Pocakos képet nem raksz fel? Lécci! Lécci!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
köszönjük! :D :D
Majd ha készül mostanság rólam kép tetetek fel! Nincs midig itt a gép. A legutóbbit elcsesztem, nem épp szalonképes, utólag vettem észre, hogy oldalt lukas a bugyim :oops: hiába, szániság vhogy mindig ott van! :mrgreen:

Nálatok nem az derült ki, hogy áthatolhatatlan a petesejt burka?

Okriszti,
na ez se rossz! :lol:
angel37
 
 


Na jó, de az összesnek?
Asszem valami olyasmi van, hogy a fiúknak van valami anyaguk, ami feloldja a burkot.
Oké, lehet, hogy tényleg ez a gond, de attól még lehet, hogy egyszer majd érlelek egy olyan petikét, ami nem lesz olyan "kitinpáncélos". Ha meg nem, akkor maradok kétgyerekes anyuka.

Jöhet a lukasbugyis kép is. :) Legalábbis a száni topikba mindenképp.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!
Jó-jó, akkor még kibírok pár napot.
Tényleg várunk már pocifotót. Ha jól tudom most Te vagy az egyetlen kismami a topicon, téged fogunk nézegetni :lol:

Kamilla!
Te nem a Forgácsba jártál a Siposhoz?

Okr!
De jó lenne ha szanaszét lenne a lakás! :lol:
Suli hogy megy? Hanyadéves vagy?
nárciszka
 
 


Ja Kamilla, én lukasgatyással szolgálhatok! :lol: A délben ment szét a cipzáram. :? Az ebéd egyébként finom volt. :lol: Hétfőtől vagy fogyi vagy ... Mi is? Komolyabb odafigyelés az étrendre.
nárciszka
 
 


Halihó

Tök szép idő van :) még a kedvem is más.

Angel köszi az infót, az ekg megvan azt ma megcsináltattam.
Lukasbugyis kép jöhet :) szerintem ez itt senkit nem zavar ... persze ha téged zavar én megértem. Nekem is van pár olyan amit már rég ki kellett volna dobni de még ott pihennek a fiókban

Kamilla, kitináncélos petesejt :lol: ez jó

Nárciszka, inkább a második verzióért drukkolnék :)
kokusz
 
 


De, a Forgácsba jártam, de a leszívást meg a beültit nem a Sipos, hanem a Tanár úr csinálta. Te is oda???

Remélem nem a fogyi jön hétfőtől!!!!!!! Hanem a FAGYI. (és itt nem fagyibabákra gondolok, hanem igazi fagyi, eperrel meg sok tejszínhabbal. Én nem tom hány karton epret ettem meg tejszínhabbal, meg fagyival terhesen, de nagyon sokat. Persze akkor épp nem volt szezonja, de Apa szerzett nekem. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Voltam inszem próbákozáson. De most Győrbe járunk.
:lol: Tegnap előbb vettem ki a mélyhűtőből egy jó nagy adag epret! Aztán mégsem ettem meg. :roll: Még mindíg a sima hűtőben van.
nárciszka
 
 


Tegnap előtt, nem pedig előbb!
nárciszka
 
 


Kamilla,
igen, sztem ha az egyik ilyen, akkor a többi is. ha túl vastag, nem tudja feloldani a fiúk anyaga - bármilyen bika! :wink:
Az okát azt nem tudom, hogy hormonális-e vagy miért van, de el tudom képzelni, hogy változhat! :)

Kókusz,
hajrá! :)

Nárciszka,
jó lesz az a hétfő! azt meg reméljük, hogy mostanság nem lesz ajánlott a fogyi! :wink:


Nos közkívánatra alszom egyet a lukas bugyira! 8)
angel37
 
 


sziasztok.

megjottek az eredmenyeim.
a teszto szepen lement :lol:
cukrom jo. :lol:
az inzulinom a 4*sere ment fel sajnos :cry:

Kép
monyo83
 
 


Monyokám

Hát ez nem túl jó :( a fogigátlótól van, az rontja az IR-t ha jól tudom. Csak kéne az a metformin ...
kokusz
 
 


Angyalka
Képen a lyukra egy virágot rajzolsz,oszt kész,jöhet a kép.Persze engem a lyuk sem zavar!

Monyoka
A metformin jó dolog!Mondjuk én már most levittem az adagom.Rendszeresen tornázom,és elég a fele.Szal a mozgás is hatásos.

Nárciszka
Suli megy...hétfőtől napi szinte.Vizsgáim is megvannak,bár nem kitűnő,és harmadéves vagyok.
Lakás lesz még szanaszét!Tuti! :lol:

Kamilla
Nem tudom hogy bírod az ikrekkel,nekem a kettő lány néha kidobja a biztosítékot. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Napiszinten -t akartam írni :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


[quote="angel37"]K írta:angel37amilla,
igen, sztem ha az egyik ilyen, akkor a többi is. ha túl vastag, nem tudja feloldani a fiúk anyaga - bármilyen bika! :wink:
Az okát azt nem tudom, hogy hormonális-e vagy miért van, de el tudom képzelni, hogy változhat! :)


Érdekes, hogy a kozmetikusom minden alkalommal elmondja, hogy az állkapcsom környékén lévő pattanások nőgyógyászati problémára utalnak. Úgyhogy valami bizti nincs rendben, mert tényleg mindig ott pattogok ki. (persze ő nem tudja a lombikot, meg, hogy mióta próbálkoztunk) Na mindegy. Igazából már nem érdekel. Amióta szültem, azóta nem görcsölök mensikor, pedig én aztán nagyon rosszul voltam előtte minden alkalommal.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


üdv!

Kamilla,
A terhesség/szülés sokszor rendez kellemetlen dolgokat! :wink:
Igen, azt már én is hallottam, hogy a a fül alatt lévő pattogások utalhatnak ilyesmire... hacsak nincs egy sunyi bölcsességfogad, ami csinálja...

Monyóka,
:?
pontos IR értékeid nincsenek?
ha annyira nem jó, téynleg kellene rá a gyogyó... addigis kis kajára odafigyelés és mozgás!
a tesztoszteronhoz gratu! :)


na, likasbugyis képet segít feltenni vki? :oops: ugyanis én béna vagyok... :roll:
(még kb egy órát vagyok, aztán különválok a laptoptomtól)
angel37
 
 


sziasztok.

hat kivagyok bukva rendesen ami azt illeti,tokre elegem van az egesz cecobol.2het mulva megyek dokkerhez es befejezem ezt a dolgot.

Angel ehomi inzulin 19.3 120perces 76.2,2eve a terhelt volt 21 most majd 4*.

most nem olvastam visza es nem is tudok reagalni :?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Végre jó sokat írtatok :wink:!

Monyo

Jó eredményekhez gratula :), inzulin kár :(.A lányoknak igaza lehet a metforminnal :roll:...


Ildi

Hát még mi hogy izgulunk :wink:!
Győrig van időd inni :lol:!
Eredetileg akváriumnak vettem, de nevezhetjük terráriumnak :).Az igazi terrárium oldalt nyílik, elhúzós ajtós, vagy a tetején elhúzós, de az hörinek nem jó,mert a forgács eltömíti vagy mi :roll:...
Nem semmi lehetett a hangja a szőrmóknak :)....Szegény,még jó,hogy nem kapott infarktust :roll:...


Angel

Sms :?... Kellemetlen :(...
Bélmozgás...a következőnél már rutinos leszel :wink:!
Persze ez attól is függ,hogy hol van a lepényed.Bulcsúnál nekem elülső falon volt és elég későn éreztem, akkor is úgy,ha a kezem egy kicsit a pocakomra nyomtam és azonnal visszarugdalt :).Villőnél hátsó fali volt,nála már a 15. héten éreztem.
Lyukasbugyi :D!Kicsire nem adunk :wink:...

Okr

Hát gyúrni még nem tudunk,mert előtte jó lenne költözni,meg apa sem mostanában jön haza :(.De még időnk is van,mert Villő még csak 3,5 éves :wink:!
Örülök,ha az iskolakezdésen túl leszek... :roll:

anyapoc
 
 


Monyóka,
tényleg majdnem négyszeres :(
2 hét múlva nődoki v. IR-hez értő?

Anyapoc,
köv. nem lesz...
jaja, mellső falon tapad, igen, akkor később lehet érezni, azt mondják...
ha meg netán moccan és ráteszem a kezem, tuti abbahagyja... :wink:

jaj, te meg megint szalma :?
angel37
 
 


Na, akkor nincs kép?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jöttem képet nézni!

Anyapoc!
Papám nagy mesemondó és állítja, hogy apu fehéregere így kapott szívinfarktust annak idején Bocs a szemtornáért.

Kamilla!
Én is úgy tudom, hogy a homolok és áll pattanások női dolgok miatt vannak. Nekem a homlokomon vannak apró feltételezett pé után. Vastag burokhoz nem értek! De a lényeg hogy lombikkal ki tudják küszöbölni.

Monyo!
Hát ez nem jó hír. Mi van a Mettel?

Okr!
Harmad.Nagyon megy az idő!

Még egyet kell aludni!
nárciszka
 
 


Kamilla,
nincs, mert nincs itt a laptopom, de hétfőn v. kedden, ha visszamegyek, Anyapoc közreműködésével lesz! :wink:

Nárciszka,
HOLNAP :wink:
nagyon drukkolok!
angel37
 
 


Nárciszka!
Én is nagyon szorítok!!!!

Angel!
Én megesküdtem volna, hogy kövér kisfiú lesz :lol: Anyám, azok a hosszú combok! Jó neki :lol:

Okr!
Hát sziiiiiiiiiiiiiia, Te drága! Nagy-nagy ostobaság megkérdezni, hogy nem talizunk-e vmikor vhogyan?

...figyelek ám továbbra is és szorítok, drága Ti!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Anyapoc
Hú,hát külön tényleg nem megy! :x Én nem is bírnám már apa nélkül.Nagyon nehéz lehet!
Suliba jársz még?Már itt a tanulást értem ,nem a tanítást :oops:

Angyalka
Hol nézik meg a többiek a baba képeit????Mert hát én is kíváncsi vagyok!

Bali
Hellllo!!!!!!!!Nagyon jó lenne talizni,csak nem tudom mikor! :oops: Egyenlőre sajna még az órarendem is kusza,de térjünk vissza rá egy hét múlva!OK?
Remélem jól vagytok,és látom nagyra nőttetek!A kislánykád még nem is láttam :?

nárciszka
Ezt az egeres dolgot sehogy sem értem. :oops: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Csak beneztem es micsoda hirek es kiket latok! Ugy orulok! :D

Angyalom: nunis, de jo! Gratulalok!!! Mar felidoben? Azta, megy az ido!

Okr: de megorultem Neked! Ezer eve nem irtal! Nem meselsz hogy megy? Dorottya jar mar, beszel? Miker csinal? Kepet nem raksz? Adacska mar 5 eves, anyam! :shock: :lol:
Megsertodok am ha nincs kep! :lol:

Bali: Neked is uuugy orulok de Te sem meselsz soha! :? :roll: Mi van a draga kis Norikaval es Nandi baba? KEPEK, KEPEK, KEPEK!!! :wink: :D

Az en kis okrocskeim:
(csokit ettek ma du.) :lol:
Kép Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica
De jó látni!
Gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!
Dorottya (amúgy Pötyinek hívjuk :oops: )már szépen jár,beszélni is kezd,bár nem nagyon akar,mert nagyon jól megérteti magát szavak nélkül is.
Ada meg serdül.Folyton ellenkezik,és hiszti,hiszti,hiszti.... :evil:
Képeket még nem tudok tenni,nincs feltöltve erre a gépre,a másik meg folyton döglődik,nem győzzük javíttatni. :roll: De igyekszem majd vhogy idevarázsolni egyet-egyet!

Mesélni:hát semmi jót nem tudok a gyerekeken kívül :roll: sulitól kivagyok,néha abbahagynám legszívesebben.20 éveseknek való. :idea: Holnap már kezdődik,és tiszta gyomorgörcsöm van,mivel fogadnak majd.Nyelvizsga is kell 1 éven belül,és nem vagyok a toppon ezt illetően.
Áprilisban cuccolunk vissza,át kell jelentkezzem Pestre .Az sem lesz egyszerű.
Na asszem ennyi panasz így estére elég is :oops: :wink: Megyek mosogatni,rendet rakni,mert reggel jön a dadus és kicsit össze kell kapni a lakást.

Egyébként mindenkire sokat gondoltam,addig is míg nem írogattam.Elefánt nem felejt! :P :P :P

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Ildi????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????????????



Angel

Tudom ám ... :( :roll:
A kis piszkok még apára sem reagálnak :wink:!De még pár hét és olyan dolgokat produkál,mint egy kis Alien :D!
Még nem vagyok szalma :roll:.. még van 1 hónapom :wink:!(bár apa ma egész nap Pesten volt :?)

Ildi

Papa :lol:!Hát végül is miért ne :wink:!Jaj,úgy izgulok :).

Okr

Nekem utolsó évem van, ez a félév volt kiborító :(.Már panaszkodta a lányoknak néha, hogy 18 tantárgy kicsit sok volt, pláne Karácsonnyal szilveszterrel és úgy,hogy effektíve 3 hét a vizsgaidőszak :?... És ebből volt egy letöltendő 36 órás terepgyakorlat,amiből portfóliót kellett csinálni.Az utolsó félévben szakdolgozat, 72 órás letöltendő terepgyakorlat, portfólió az államvizsgára belőle, még plusz kb 5 tantárgy és 60 államvizsgatétel :shock: .. asszem az államvizsgát halasztom :?... érettségivel fűszerezve nem fog menni :(....
Szl hirtelen ennyi :).De nekem legalább nem kell minden nap menni :D!
Ráadásul saját osztályom is lett idén,akikkel nagyon sokat kell foglalkozni, új a vezetőség, kb. 120 %-ot várnak tőlünk, és nem (csak) a tanítás terén :(...

Na,panaszkodást befejeztem :D!



Hihi,hétvégén elmentünk a srácokkal megnézni a cseszneki várat :)...mire odaértünk, ködbe borult a táj,nem sokat láttunk a környékből :D!Vicces volt :).

Pusszantás,megyek rendet tenni,mert visítás van :D!

anyapoc
 
 


Helló Csajok

Tontica

Szia :) de szépek ezek a gyerkőcök :)

Okr, hát igazad van ... a 20 éveseknek való a tanulás, pedig engem is mindig esz a fene hogy valamit még kéne tanulni.

Anyapoc

Akkor jól sikerült a kirándulásotok :)

Ildi????????????????????????

Naszóval: ma voltam uhun, még kell magam szúrni, emelt a dokinő a gonal adagomon. Úgy 10 tüsző van kilátásban aztán majd meglássuk. De mit ne mondjak, azé nem egy leányálom (legalábbis nekem) ez az egész. Elég rendesen fájnak a fészkeim egész nap és ugye azé melózni kell. :roll: Lehet már e hét végén vagy a jövő hét elején leszívás ....
kokusz
 
 


Kamilla, en sem irok mar az aprilis-majusi topikba eleg regota. Egy ido utan kovethetetlen lett a sok pocakos anyuka :wink:
Megertem, ha ti ikrek utan nem akartok rogton egy harmadikat. De nalunk "csak" egy kisfiu szuletett 10 honapja. Nem tudtak megmondani, miert nem estem teherbe, pedig nekem nincs is pattanasom :wink: Es persze apanal sem volt kimutathato ok. Valoszinuleg Angelnek van igaza a megtermekenyulesi gonddal kapcsolatban (nekem hiaba lett sok petesejtem, csak az ICSI-sek osztodtak szepen). Szerintem ma mar olyan sok a meddo par, hogy tutira a levegoben vagy az etelben vannak mergezo anyagok, amik erre kihatnak. Mindenesetre most nem fogunk 3 evig varni a csodara. Nekem mar 6 hettel szules utan megjott a menszeszem es egyaltalan nem vedekeztunk, azota se estem teherbe. Teljesen nyilvanvalo, hogy csoda most sem fog tortenni, ezert megyunk mar ujabb lombikra. En mar szivem szerint hamarbb mentem volna, de nem tanacsoltak hamarabb, mondvan az anyai szerveztnek regeneralodni kell. Ja, es 34 eves vagyok :shock: Azt hiszem, a harmadikat is bevallalom nagyon hamar.
katavirag
 
 


HCG: 2918
Nagyon örülünk!
nárciszka
 
 


narciiiiiiiiiiiiisz ez szuper gratulalok :lol:

Kép
monyo83
 
 


Én is nagyon örülök!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
szép lassan csak felszámolódtok... :wink:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Tyűamindenit!!!! Ez szép szám!!!
Gratulálok!!!

Már csak egy lukasbugyis kép hiányzik a teljes boldogságomhoz.....

Katavirág! Még lesz harmadik is? Aztaa! Látom bejön neked ez a babázás dolog. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok!

Nárciszka,
:lol: :lol:
hűha, ez tuti biztos! :wink:
most végül ET+ mennyi vagy? (háromnaposokat kaptál ugye?)
igen gyanús, hogy többen vannak! :)

Kókusz,
a 10 az tökjó, szép kerek, mint a tüszők! :) hajrá!!!

Tontica,
köszi :)

Bali,
miért gondoltad a dagi fiút? :lol:

Okriszti,
kaális babavárósba került fel múlt héten! :wink:
persze nem én tettem fel... :oops:


A lukas képet átküldtem kedves netes segítségemnek, hamarosan itt lesz! De ma megkérem apát, csináljunk félidőset is! :)
angel37
 
 


Szia Tontika!
Édi babucik! És nőnek mint a gomba!

Angel!
ET+15. Viszont a progi alacsony sztm., bár nem értek hozzá de az csak 34 a mértekegységet most ne tudom, de Kaális vagyok.

Kokusz!
Nekem is e körül volt és 9 lett. A végén fájtak a fészkeim, az elején nehezen indultak aztán beindultak.

Monyo!
Köszi. Te hanyadik cn-en vagy?

Kamilla!
Nekem is gyanús! Bár, mint Angelnak írtam elég későn volt a vv..

Bali!
Előbb-utőbb csak összejön.

Anyapoc!
Gondolhatod én, hogy izgultam! Még most is. Uhu-ig nem nyugszom.

2 hét múlva uhu, nagyon várom! Addíg még csak halkan beszéljünk róla.
nárciszka
 
 


Nárciszka,
nagy szurok az uh-ig/hoz! tudom, az kell a megnyugváshoz! :wink:

Nem írtak fel progiszurit? emelték a progipótlásodat?

nekem ET+13 volt a hcg-m 610 (az se számít alacsonynak), ha vesszük, hogy kétnaponta duplázódik, még úgyis bomba értéked van! :) sztem duplázol!
angel37
 
 


Utrot nyomok.
Én is arra gondoltam, miért nem emelték?! :roll:
nárciszka
 
 


mennyit nyomsz? 3x2?

ha nem emelték, akkor biztos nem kell, erre azért szoktak figyelni, ha már megnézik a szintet a hcg-vel együtt!
angel37
 
 


Narciszka Ildi HATALMAS GRATULA!!! :D
Varunk az ikresekben! (bar mostanaban oda sem nagyon van idom irni :oops: )

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tildi!
Tudtam-tudtam-tudtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.
Hát akkor UHU után fogok nagyon intenzíven gratulálni. :)


Kokusz ez nagyon szép eddig!
Havonta morzsolódnak le a szánik. Most te jössz. :)

Monyókám fogjunk meg egymás kezét aztán iparkodjunk most már mi is.

Bali, Okr, Tonti!
Puszi nektek!!!!!

Angyalkám!
Fotót én is!

Most mék, majd még jövök.

Junko
junko
 
 


Hellóóóó

Ildiiiiiiiii :) halkan örülök neked nagyon én is éreztem hogy így lesz. Továbbra is drukk :)

Junko, hát majd még meglátjuk mennyi lesz. Mindenesetre elég rendesen feszülnek a fészkek ...
Remélem mi is csalakozunk nemsokára az ex száni táborhoz :)

Bali a próféta szóljon belőled :)

Monyokám lelked hogy van?

Angel várjuk a fotót :)

Csütörtökön megyek megint uhura. Ma voltam vérvételen, jól szétszúrták a vénámat ....
kokusz
 
 


Nárciszka=Ildi??!! :idea: :idea:
Hát elég későn esik le! :oops:
Szuper eredmény!!!ÚÚÚgy örülök!!!
Nem hiszem,hogy bármi gond lenne a progeszteronnal.Jó lesz az!!!

Anyapoc
Nem semmi,amit összetanulsz.Nekem ennyi sok lenne. :x

Kokusz
Nekem is szörnyen fájt,amikor 1-1 petike érett,el tuom képzelni milyen lehet ha sok :x :x :x Remélhetőleg van bennük annyi együttérzés ,hogy megtermékenyülnek cserébe:) :oops: :)

Bali
11-12 márciusban.Egész nap közel leszek. :D

Angyalka
No hol az a kép?????Izgatottan várom.

Tontica,Junko
Pusszantás!!!

Katavirág
Akkor hajrá tesók!Drukkokban nem lesz hiány!
Csúnya itt ilyet mondani,de én még egyet képtelen lennék bevállalni :oops: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?