Új privát üzeneted érkezett!

Twist!
Én még nem adnám fel a helyedben, amíg nincs piri. Ráadásul még 2 nap van a ciklusod végéig, így pirihez is korán van még, nem?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám laptető!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Nekem a mensi így szokott zajlani, hogy 2 nappal előtte vagy egy hatalmas görcsrohamom hajnalban, utána meg szúr az egész alhasam, ülni alig bírok 2 napig és végül megjön. Ez egy szokásos forgatókönyv. Nálam a hőmérséklet leesés biztosan jelzi a pirit.
Legalább ne fájna ennyire.........
Vendég
 


Szegény. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Megjöttem vérvételrő:hcg:0.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó, nagyon, nagyon, nagyon sajnálom!:(((((((((((((((((((((((((((( :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Babaimádó!

Sajnálom :( :( :(

Twist! Új avatar? :wink:

nellike
 
 


Igen, kerestem valami mást, mert uncsi volt a gólyásom. :)
Vonalzók közül még nem találtam meg az igazit. Hol vannak még ilyen oldalak?
Vendég
 


- nőivonal.hu
- babafalva.hu

Próbáld meg ezeket, hátha bejön v. mi.

nellike
 
 


Twist,
vagy kattints rá itt valamelyik vonalzóra, ami tetszik, és akkor elnavigál arra az oldalra, ahol vannak ilyenek.

Sütöttem fincsi Holstein szeletet hot-panben, nagyon fincsi lett.

És bűnöztem is, ettem chipset :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Háát, szerintem vagy nem sikerült a lombik, vagy csak még korai a teszt (mindkettő mai termés). Mindegy, holnap v. holnapután megint csinálok egyet.

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Figyuszka Bumi, én a másodikon látok egy halvány második csíkot! :wink: Ez különben 10-es teszt?

Köszi a tippeket a vonalzókra, most éppen találtam egy számomra új oldalt Ticker Central. Alkotok egy sort....
Vendég
 


ÁÁ, szellemcsík. Élőben a másikon is van. Úgyhogy ez nálam semmi.
Ja és igen 10-es teszt. Azért gondolom, hogy már azért mutathatna valamit.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
pedig látszik az a csíkocska. Én is ilyennel teszteltem, nekem inszem utáni 14. napon alig látszott valami. Bár ugye lombikkor már elvileg rögtön kezd beágyazódni, nem egy hét múlva, szóval lehet, hogy már mutatna tényleg valamit.
Amúgy mindig van szellemcsíkod? Nekem soha nem volt ezen a teszten, pedig jó sok negatívat teszteltem. Ami még alig látszott csík az meg már babát jelzett.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bumi! Szerintem tesztelj holnapután is, addigra tuti erősebb lesz! :wink:

Ma voltam csavarogni egyet délután és vettem a C&A-ba pár holmit. A kisfiúnknak 2 pamut pulcsit (62-es) és 1 (56-os) bodyt . Mindhárom 590 Ft volt! A kicsi lánynak pedig egy bébifarmert 890 Ft-ért. (nem tudtam otthagyni. :oops: )

Kép

Kép

nellike
 
 


Nellike, ezek nagyon szuper cuccok!!! Nem mondod, hogy ennyibe kerültek csak! :shock: :shock:
A C&A tök jó hely különben, minden kosztümömet ott szoktam venni, imádom!:)))
Vendég
 


Dituli, merre jársz???? Ma RRRRRRRRRSzombatot tartotok? :lol: :lol:
Vendég
 


Nellike, van már kismama nadrágod? Mert láttam, hogy farmerban voltál a pocakfotón. Vannak kismami ruháid is? Mert ugye, itt a tavasz nemsokára és lekerül a télikabát.
Vendég
 


Sziasztok!!!!
Twist ne búsulj nekem is fáj a hasam szurkál a bal felem ott nem is tudok aludni .
a tesztem nekem tegnap egy csikos lett de azt mondták majd szerda felé teszteljek.
vius
Baja
 
 


Twist, egyre jobb hirek. MOndjuk a múltkor vagyis kedden amikor nála voltam akkor hallottam a ctg-s szobából hogy nagyon köhög. Influenzás volt, mondtam is a férjemnek. Remélem hogy kedden nem kapom el tőle amikor is kimondja az áment Oroszlánra és megmondja hogy mikor születik. Én már többet nem birok, mi fog még ezzel a dokkerrel történni amire Oroszlán megszületik. :wink:


Bumi én is látok csikot a másodikon de halványat, várjuk meg a holnapot, én nagyon drukkolok.


Némóka, sajnálom a műtét, Te aztán nagyon megszenvedted ezt a terhességet. Vigyázzatok magatokra és Réka babára

Kép
pgsuska
 
 


Most lékpke felkelt a férjem majd még jövök.
Sziasztok
vius
Baja
 
 


Linácska!
elvileg lombiknál sem rögtön ágyazódik, mert 3 naposan kapjuk vissza őket, de csak kb 7 naposan tudnak beágyazódni. Úgy mint normál esetben. Ugyanakkor nekem valami féle szellemcsík mindig látszódik. Úgyhogy amíg erősödést nem tapasztalok, addig nemigen hiszek neki.

Nellike!
Szép rucik!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Twist!

Van persze. Amin a fotón vagyok, az is kismama farmer. C&A-s:)

Ma vettem még egyet, 10 ezerről volt leértékelve 5 ezerre. A régi nadrágjaimba nem férek már bele. :? Meglepődtem én is az árakon és képzeljétek, hogy ebből van egy pár, ami biopamut. :roll: Szóval szerintem jó vétel volt. A 62-esek őszre jók is lesznek talán.:)

Nekem a matrózos body a kedvencem.:)Apának is :wink:

Zsuzska! Reméljük ezt az egy (max.2) hetet már kibírja a doki újabb nyavaják nélkül :) Érdekes, ha orvos, miért nem kért védőoltást? :? De izgi. Kedden kiderül a sorsa Oroszlánnak:)

nellike
 
 


Nellike,
a férjemnek mutattam a kuki+puncit, és ő azt mondta, hogy olyan fölsőt szeretne ő is látni :lol: Na meg holnap megyünk anyóshoz Martfűre, ahhoz közel van Szolnok, és megyünk is Corázni.

Most sül a teljes kiörlésű rétesem, fincsi meggyes, meg szilvás.
Ja, és anyós bevásárolt graham lisztet, fruktózt, glukonont, mindent, hogy holnap tudjon nekem olyat sütni, amit megehetek :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Kár, hogy mi most nem megyünk édesanyámékhoz, mert akkor összefuthattunk volna. Merthogy én meg szolnoki vagyok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Megjöttem! Reggel óta le sem tettem a fenekemet.
Reggel elmentünk Veszprémbe nagybevásárolni, aztán csináltam rántott camamber sajtot áfonyalekvárral, meg apci túrós csuszát óhajtott, és nekiestem a konyhának. Mindent átmostam és áttörölgettem a szekrények tartalmát és belsejét is. Holnap még a sütő és a hűtőszekrény vár rám, ma már abbahagytam mert igen csak ránksötétedett, meg úgy kiázott a kezem olyan mint egy öreglányé! :lol:

BABIM
Kimondhatatlanul sajnálom! :cry: :cry: :cry:

TWIST
Dettó!!! :cry: :cry: :cry:

BUMI
Nálad még korán van! Irgum-burgum! :x

DY
Nagyon rosszul tetted, hogy kádfürdőt vettél. A peteérés utáni napokban nem teszt jót, a zuhany ajánlott!

LINACSKA
Nagyon szép a Pötty Katátok! Én ugyanis lányra tippelek! :D
Az adatok nagyon ismerősek. Enyim baba is ekkora volt. :roll:

NELLIKE
Gratulálok a vegyespároshoz. Én is sajnálom hogy nem volt nyeremény, mert Monic-kal és Vikivel osztoztunk volna rajta! :lol:

Nagyon csinos kismama vagy. A képek nem annyira kivehetők, de bizos nagyon édesek voltak a képernyőn a babák! :)

A cuccok nagyon divatosak és szinte ingyen adták őket! :)

BIKFY
Örülök, hogy visszatért az életkedved!

RODINA
Jó erős csík! Fantasztikus. Még mindig irigy-mirigy! :lol:

VIUS
Az én férjem is szokott néha álmában beszélni, a múltkor majd megzabáltam, mert ő nem az az érzelemkimutatós fajta, és rákérdeztem még félálmában, hogy mit magyaráz? és akkor mondta hogy Bogyó bútorát vettük éppen az álmában. :lol: :lol: :lol:

TWIST
Tecc az új profilod, az avatar ismerős, mert hajszálra ugyanez a hátterem a blogon! :wink:

A cikket elolvastam, és nagyon elgondolkodtatóak alatta a hozzászólások!

MONIC
Emlékszem CSibi is ilyen idős terhesen mondogatta, hogy már nagyon terhesen érzi magát. Sztem nektek Suskával már nincs sok hátra, jó nagy a baba és a pocak, tuti hogy idő előtt fognak kibujni a kissrácok!

Most vittétek testvéredéket Keszthelyre?

dita75
 
 


NELLIKE
Megkérdezhetem tőled is hogy a stimu első napjától hogyan jártál uhukra és vv-re, mert már annyi félét hallottam de te azért mégiscsak BMC-s voltál .... :roll:

dita75
 
 


Bumi,
a férjem szolnokra járt középsuliba, de Martfűn laktak.

Dita,
Bízom benne, hogy igazad van, és majd kitűzök neked jutalomnak egy zebrás tesztet, ok? :lol:
De pont azt mondtam délután, hogy nekem már van egy lányom, innentől apának is meglehet az öröme, és ugyanolyan boldog leszek egy kisfiútól is, 1,5 év várakozás után ez már tényleg nem számít, még ha az embernek vannak is preferenciái. Legalább vásárolhatok fiús babarucikat.
Tegnap a dokinál előttem volt egy anyuka, apuka kint maradt, és mintha ezer éve ismertük volna egymást elkezdett mesélni a gyerekeiről, most voltak fél évesek az iker lányai.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita! Gondolom a hosszú prot. érdekel.

A Deca első napjától számított két hét (14 nap) múlva mentem uh-ra és akkor kezdődött a tényleges stimuláció ami szintén két hétig tartott. Úgy emlékszem, hogy az első uh. után kb. 4 nap múlva mentem, aztán a második héten minden második nap a petesejtleszívásig. Mindig volt vérvétel és uh. is. :? ha akarod, pontosan megnézem, megvan még valahol a stimus lapom. Sajna a BMC-ben ez már csak így megy, kétnaponta menni kell, viszont egyből észreveszik, ha változtatni kell a dózisokon. Én így éreztem magam biztonságban. :)

nellike
 
 


Az igazság az, hogy már akkorák a babák, hogy egyedül sem férnek bele az uh. tartományba, így már nem látszik a teljes babó, csak "részleteiben" .

Na de nem baj, mert három hét múlva megyünk 4 D ultrahangra! :)

nellike
 
 


Linácska!
megnéztem a férjed adatlapját a wiwen. Nem egy korosztály vagyunk, de én is a Verseghybe jártam.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Na végre működik a babanet!! Már jó ideje szerverhibát jelez.
Azt szerettem volna írni, hogy a Luxoron két képtalálatom is volt, itt ünnepeltem, viháncoltam:)) Mert máskor egy képtalálat (amikor nem én nyerek) 1700 Ft-ot is érhet. Erre láttam, hogy most csak 450 Ft-ot lehetett nyerni/kép. Na, ennyit a milliókról.... :roll:
Vendég
 


Ugye, Zsuzska, mennyi baja lett hirtelen a dokinknak?
Na, de legyünk optimisták, most már minden bajon átesett, egyszerűen nincs miért otthon maradnia! :) :wink:

Képzeljétek, olyan klassz dolog történt egy lombikos csajszival, akivel levelezni szoktunk! Hogy vérezgetett, pecsételő vérzéssel és nagyon meg volt ijedve. Megemelték a progeszteron adagját. Ma tesztelt és nagyon erősen kétcsíkos lett. És most tudtam meg, hogy van olyan, hogy beágyazódási vérzés. :shock: Mindig tanul az ember. :wink:

Jaj, bocsi Dituli, nem akartam koppintani a blogod fotóját. Akkor keresek valami másik avatart.
Hát igen, az a cikk először feldobott, hogy de jó, végre bebizonyították, hogy a lombik jó dolog:))) Aztán elolvastam a hozzászólásokat és :cry:
Vendég
 


Nekem is kb fél óra vlt, mire be tudtam lépni ide.

Voltam dokinál 11. cnapon, 11 mm tüsző a jobb oldalon, mnyh. 5 mm. Egy gáz van, hogy a jobb oldalamonnincs petevezető. Következő hónapba megyek (remélem mégse kell mennem) és ha a bal oldalamon lesz, akkor inszem, de még nem tudom pontosan. Ez attól függ, hogyha megjön mikor jön, mert ugye március 9-én kaáliba megyünk.

De egyáltalán nem vagyok elkenődve, mert van spontán peteérésem és úgy is terhes leszek hamarosan, mert ennek így kell lennie és nem is vagyok szomorú, tiszta happy vagyok.

Monic

tudom, hogy már írtad, de az Asprin Protectet miért is kellett szedned, mire jó?

Zsuzska

AZT A NAGY POCIT! Bence szülés előtt pár nappal nagyon fészkelődött, ő is jelezte, hogy hamarosan jön.

Dita
Akkor mindent értek most már.

Kicsit húzós volt a hetem, tegnap buli volt, és most nagyon álmos vagyok, úgyhogy asszem lefekszem.

Nellike csini vagy Te is. És egy fiú, egy lány? Az tök jó.

Bumi
Szorítok! Én már lassan a monitorig nem látok el olyan álmos vagyok, úgyhogy nem nyilatkozom a tesztedre. Bocsi! Hosszú volt az éjszaka!

timejka
 
 


Sziasztok,

Babimado, Twist

nagyon-nagyon sajnálom :cry:

Dita,

Te aztán jól kidolgoztad megint magad. Bár inkább most, mert nemsokára már kismami leszel és nem csinálhatsz ilyesmit!
Igen, testvéreméket vittük telelni, nagyon jó volt, Mekiztünk, Brendonban is voltunk, és végre sikerült megvennem Danikának az altatást segíytő készüléket, itthon kipróbáltuk és egyszerűen zseniális találmány :lol: Nekem a barátnőim ajánlották, hogy a babák imádják, és szerintem is tetszik majd Danikának.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=43

És nagyon jól bírtam a utat, nem volt semmi nyűgöm-bajom, örültem, hogy kimozdultunk. Remélem, hogy jövő héten is el tudok menni a párommal, akkor hozzuk őket haza.

Bumi,

a vérvétel hetében éjszaka nekem is volt erős hasi görcsöm egyszer, szerintem akkor fejeződött be a beágyazódás. EMiatt a teszt még korai volt. Hidd el nekem, hogy minden rendben és ott vann/ak a baba/ák a pocidban :wink: Ebben tuti biztos vagyok.

Zsuzska,

a te dokid élete elég kalandos, tényleg örülhettek ha ottlesz a szülésnél :roll: Bár én beszélek akinek a dokija jövő utáni héten utazik síelni... :roll:

Nellike,

nagyon csinos kismami vagy és nagyon jó áron sikerült bevásárolnod. Én a C&A-ban csak a kismama ruháimat vettem, úgy érzem érdemes lesz benézni babaruha ügyben is :wink:


Linácska,

tündéri anyódod van :wink: Meglátod, ha kisfiatok lesz őt is ugyanúgy fogod imádni mint Lilit :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka,

az Aspirin Protect vastagítja a mnyh-t. :wink:
Sajnálom, hogy pont a rossz oldalra nőtt az a fránya tüsző :?
Jó pihenést!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dy, mi újság veled? +++++++++++++++++
Vendég
 


Jaj Linácska!

Eszembe utottál tegnap uh. közbe. Volt egy tüsző, és beugrott az agyamba egy olyan gondolat, hogy most abból lesz bébi. Bár ennek kicsi az esélye, mivel a jobb oldalon van. Neked is hasonló volt ugye?

Dita asszem én is egy éve vagyok már köztetek. Atyaúristennnnn

Bumi

Monic már csak tudja, úgyhogy bízz benne. Most ágyazodnak a a picurkák.

timejka
 
 


Timejka,
igen, én mondtam, mikor stimu nélküli ciklusom volt, ugye egy tüszővel, hogy ő lesz a tökéletes babajelölt. Bár ugye nekem van mindkét oldalon petevezető. Viszont anno a doki mondta egy inszem közben, hogy látott ő már olyan spontán terhességet, hogy petefészek csak az egyik, petevezető csak a másik oldalon volt, és hogy azt ne kérdezzem, mi vándorolt hova, mert kb. fogalma sincs :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus, hogy csinálod, hogy mozgó avatarokat is fel tudsz tölteni? Olyan jókat találtam, de amikor lementem őket, akkor már nem mozognak.
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok mostantól én is, eddig csak olvasgattam.

Dy!
Merre vagy? Kérünk egy pozitív tesztet!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus, Te vagy a mai napi munka hőse, ennyit dolgozni még leirni és sok volt. Ma nagyon punnyadt voltam de estére feltuningoltam magam, kaptam Apcitól egy deci dijnyertes borocskát és Oroszlánnal imádtuk. Most happiness van.

Moncsi, jó ez a kütyü??? Még nem is hallottam róla. Neked ki ajánlotta??? Mert ha nálatok beválik mi is veszünk egyet a Brendonba, ugye ott lehet venni, 9900 Ft az ára??


Twist, a dokker teljesen kiüti magát Oroszlán érkezése előtt. Jézusom, remélem addig nem történik vele semmi már. Jó lenne a jövöhét végén megszülni, fujjjjjjjjjjj cukor problémák. :oops:

Kép
pgsuska
 
 


NELLIKE
De jó hogy válaszoltál, mert egy kicsit kétségbe voltam esve, mert ma már úgy néz ki hogy eljött hozzám a pirianyó, igaz még barnában álcázza magát, és nekem csak 16-ára van időpontom. De akkor ezek szerint tök mindegy mikor jön meg közbe az a lényeg, hogy az első deca szuri után 14 napra kell menni. Akkor viszont tökéletes az időpontom! Nagy kő esett le a szívemről, olyan jó hogy vagytok, hétfőig megőrültem volna ..... :roll:

Nem gond, hogy kétnaponta kell menni, csak a munkahelyem miatt kérdeztem, hogy időben tudjak nekik szólni, hogy mikortól ne számítsanak a munkámra!

Akkor úgy néz ki 16-i héten már ki is irathatom magam tp-re.

A 4D biztos ezerszer jobb lesz mint ezek a képek, gondolom már alig várjátok!
Család mit szólt a vegyespároshoz?

LINACSKA
Édes ahogy ellentétesen beszélsz néha! Magamra ismerek, és tudom hogy ez azért van, mert nem akarok úgymond "nagyravágyó" lenni, mivel ennyit vártam hogy babám legyen, nehogymá még kivánságműsorozzam, hogy nekem csak lány kell (de a szívem legmélyén azért nagyon bízom benne hogy az lesz wink: )


TWIST
NE viccelj má" nyugodtan tedd vissza képet, ha neked az tetszik!
Mozgó képnél is érvényesek a szabályok, lehet, hogy nagy a tartomány, küldjek néhány mozgó képet? választasz közülük?

TIMMEJKA
Remélem a köv. ciklusban jó helyen nő az a tüsző!
:roll:

Jó pihenést neked!

MONIC
Merre mentetek? A Balaton északi oldalán?
Nagyon jó ez a kütyü, erre én is bealudnék! :lol:

Apa is kérdezte, hogy mi ez a nagytakarítás? Hát eleve tavasz van, és ilyenkor mindent le és kimosok, de természetesen az is közrejátszik, hogy hamarosan már nem biztos hogy székre állva tudom mosni a konyhaszekrény tetejét. Valakinek pedig meg kell csinálni, úgyhogy tényleg inkább most mint máskor! :wink:

dita75
 
 


Ditus, én még ma is pakoltam, rámoltam, székreálltam, és sorolhatnám. Egyem a drága szived hogy ennyire készülsz. Nagyon drukkolok Neked, és még valami, egy anya mindig megérzi mi lapul a pocakjában, emlékszel :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Férjecskémmel megbeszéltem, hogy este tesztelünk. Még nem adom fel. Csak szokatom az esetleges sikertelenség lehetőségéhez magam. Egyébként Szezsónál ilyenkor már kimutatta a teszt.
Viszont olyan lányt is ismerek, akinek a ET után 9 nappal alig látható csíkja volt, és hármasikreket vár.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Érezni továbbra se érzek semmit, még a ciciket sem. Kávét pl nyugodt szívvel megiszom.
Tudom nem kell keresni tüneteket. De azért jó lenne valamivel nyugtatni magam.
Buta vagyok,mi? :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsuzska!
Most olyan f@sza kis időjárás változások lesznek, kivi leszek, hogy bírjátok. Bár gondolom nem bánnád, ha a kezedben tarthatnád Oroszlánt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sehol senki?
Később majd még visszanézek! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt!

Timi!

Én a kávét végig simán fogyasztottam! Nem kavart fel sem az illata, sem az íze.

Nem akarsz inkább egy 25ös teszttel tesztelni? Én vhogy nem bízok a 10es tesztekben.
20150601134430
 
 


Szia Viki!
Csak 10-esem van, de abból vagy 40 db. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
apával nem akarjátok megvárni inkább a reggelt tesztelésre? Első pisiben a legnagyobb a hcg koncentráció.

Dita,
lehet, hogy csak azért írok mindenfélét Pötty neméről, mert próbálom meggyőzni saját magamat is :lol: De 4-5 hét, és úgyis kiderül. Csak hogy bírom ki majd addig.

Holnap estig nem tudom leszek-e. Most elmegyünk anyóshoz, aztán anyunál alszunk, és holnap délután jövünk haza.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: