Új privát üzeneted érkezett!

A jó poénért cserébe:)))
Vendég
 


Dita: Nekem a BMC-ben hosszú protokollnál a stimu 5. napján kellett először mennem vérvételre és UH-ra, utána pedig 2 naponta.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Jujjj!!!!!!!!!!! Laptető!!!!!!!!! De klassz!:))))))) Jupiiiiiiiiii:-))))))))))))
Vendég
 

 
 

DENIKA
Köszikeeeeeeeeeee!

TWIST
Tiéd lehet az összes! :wink: :lol: Főleg ha ennyire örülsz neki! :wink:

dita75
 
 


Csajok,


Felteszem a 37. hetes fotót. Szerintem már nincs sok hátra, úgy érzem. Ma egésznap pakolt Oroszlán a pocimban, lassan érkezik, jelezte :wink:

Kép Kép Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Timejka

Igen, én jelöltelek be az iwiwen.

Zsuzska

Gratula a 37. héthez! És a szép nagy oroszlánbarlangodhoz!

Rodina

Na látod, mi mondtuk!!! :wink: Nagyon örülök, hogy elsőre sikerült, boldog babásodást kívánok Nektek!!!

Twist

Te kis türelmetlen! Hétfőn tesztelj, menj inkább biztosra! :wink:

Dita

Örülök,hogy ma már jobb hangulatban vagy! :D

Hát nálam beállt a valami történni fog előtti nagy csend...... Egész nap nem fájt a hasam, viszont minden percen olyan érzésem van, hogy mindjárt meg fog jönni. Nem tudom, hogy fogom viselni a holnapi napot.... Ezeken az érzéseken felbuzdulva beültem a kádba 5-kor, (most szálltam ki nemrég) jól kiovastam, és kiáztattam magam, hátha nem lesz rá alkalmam az elkövetkező héten...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *dy* 2009.02.06 19:47-kor.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


sziasztok Újra itt vagyok:-)
Én személy szerint a gabriel tesztet szoktam venni elég megbizható ma vette másikat de valami gatyi volt.
Twist te ugye már teszteltél?ha jól olvastam ..
vius
Baja
 
 


SUSKA
Nagyon szép a pocakod. Apci megkérdezte hányan vannak benne! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus, Pusszantom Uradat, azé kérdezi mert még nem látta férjem mackóúrfit hogy mekkora, na most Oroszlán olyan csak kicsiben :lol: :lol: :lol:


Rodina, jelölhecc :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Csak most jöttünk haza. Minden ok volt doktorbácsinál, Pötty már nem is olyan pötty, 8,1 cm az ülőmagassága, és olyan 12-13 cm, ha a teljes hosszát nézzük. A doktorbácsi le is mázsálta (ő mondta így :lol: ) 79g a kis drága. Intett egyet a kezével, aztán meg egész testéből mozdult egyet. Az én dokimnak nagyon rossz az UH-ja (persze, amire neki kell, arra jó), lefényképeztem, de nem lett igazán jó kép. Azért ha apa lementi, felteszem.

Twist,
a Maria Romed tényleg mindenkinek csíkosodik. Szar nagyon. Én one step-et szoktam venni, de a Medilab is jó, az csak tesztcsík, olyan 600 Ft.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vius

Bocses, de eddig el is felejtettelek üdvözölni! :oops: :oops:
Szóval, üdv a topicban! És megy a drukk a babásodáshoz!+++++++

Linácska

Gratulálok a "nagy" Pöttyötökhöz!!! már most milyen nagy... Várom a képeket..... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Íme. A gerince egész jól látszik :lol:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok! nem bírtam ki, hogy el ne áruljam:

[color=blue]Egy pici fiú és egy pici lány növekedik a pocakomban :D [/color]

A genetikai uh-n minden rendben volt, nagy boxmeccs ment odabent, amiből én nem is éreztem semmit, mert egymás felé fordultak. A kicsi lányunk úgy rúgott két lábbal hátrafelé, mint egy kiscsikó :lol:

Ja! És a lényeget nem mondtam, hogy a pici lányunk a nagyobb, igaz, csak egy hajszállal :roll: Ahogy begépelte az adatokat (mert mindent lemért) a számítógép a kislányt 17+6 naposra írta (pont, az van ma) a kisfiút pedig 17+5-re. :)

Linácska, gratulálok az uh-hoz, már most jó nagy baba az a pici.

Zsuzska! Szép pocak! :)

Holnap még jövök, most örömködünk egy kicsit:)

nellike
 
 


Nellike

Gratula a vegyes pároshoz!!!

Ja, és kérünk szépen képeket!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszi Dy remélem sikerült.de ha nem akkor is megyek tovább másképp ugy sem jönne össze mivel nincs spontán peteérésem.
Grat az iker babákhoz:-)
Linácska neked is grat!!!bár már én is látnám.
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, ma már minden rendben van velem. Életkedvem visszatért, és már a súlyom sem zavar. Sőt, ma megdícsértek ketten is. :shock: Lehet ezért ven e jó hangulatom? :lol:

Nem leszek sokat, mert ma el kell csábítanom apit.

Suskám, meseszép pocak, ilyent akarok én is. :lol:

Linácska, csodaszép a kisbabád.

Ditus!
Hogy te milyen figyelmes vagy, észre sem vettem, hogy Vius bajai.

Viuskám!
Üdv köztünk, remélem, egyszer találkozhatunk is. Ha már földik vagyunk?
Te is bajai? Jupijeeeee! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kedves Bikfy végre valami hazai is van :-)
Lehet hogy épp ismerjük is egymást Baja nem olyan nagy város:-)
Ennek örülök.
Baba projekten vagytok?
vius
Baja
 
 


Nellike!

Őszintén, tiszta szívből gratulálok. De szupi, vegyes páros! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok lányok!

Twist!
Hívtam ma a dokim, de ma szabin volt, úgyhogy majd csak hétfőn tudok vele beszélni. Ha majd tudok valamit, úgyis megírom.
Feltettem a reggeli tesztet. Ez az a teszt, amit neked is ajánlottam! (Ez itt nem a reklám helye, vagy mégis?) Ezen már én is felismertem a csíkot.

Zsuzska!
Nagyon szép a pocakod. Büszke lehetsz rá.
Az én párom is pont azt kérdezte, amit Ditus párja! :lol:

Linacska!
Nagyon szép a kép!

Nellike!
Nagyon gratulálok és örülök, hogy minden rendben.

Mindenkinek ilyet kívánok, már aki szeretne!
Kép

rodina74
 
 


Rodina!!
Ez igen szép + eredmény :-)
Gratula!!
Én is szeretném már ezt látni :-)
vius
Baja
 
 


Az én férjem megint aktivizálja magát :-)álmában beszél:-)
vius
Baja
 
 


Vius

Az én párom is szokott néha álmában beszélgetni, vagyis inkább olyan halandzsa féle szöveget artikulálatlanul motyogni.... :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy ő már megint indult valahova vitatkozik hogy ő nem megy.
őt lehet általában érteni sőt még beszélgetni is lehet vele:-)
Éjjel külön szobába mentem nem elég neki a francia ágy és még beszél is mellé de nem ám halkan hanem jó hangosan.:-)most is épp mondja a magáét
vius
Baja
 
 


Vius

Legalább nem unatkozol!!!! :lol: :lol:

Na én megyek apcimhoz tévézni.

Jó éjt mindekinek!

Szurkoljatok, hogy nem jöjjön meg holnap :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Az én párom, ha nagyon fáradt, úgy horkol, hogy elmondani nem lehet. Néha azt hiszem, hogy egy medve durmol mellettem. :lol:

rodina74
 
 


Rodina, nagyon szép teszt!!!!:)

Zsuzska, a pocakod igazán jubileumi! Nagyon szépséges, szép formás Oroszlán:)

Linácska, hihetetlen, hogy mennyit nőtt a pötty!! Most már nem is pötty, hanem igazi kisbaba!:) Gyönyörű!!!!!!!!!!!!!
Ja, az One Step szintén nekem mindig csíkosodik. Múlt hónapban olyanokat tettem fel a fórumra. Lehet, hogy nem a tesztekkel van baj, hanem velem, a szervezetemben van valami kavarodás.

Nellike, nagyon örülök, hogy iker babáid lesznek, ráadásul vegyespáros! Én is nagyon szeretnék ilyen szépségeket!:))
Gratulálok hozzájuk!:))))

Timejka, Mara, mi újság veletek??????
Vendég
 


Jó éjt Gy
vius
Baja
 
 


Twist,
nekem van maradék 10-es tesztem, dobjak fel neked párat postán???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó éjt lányok majd holnap jelentkezem Sziasztok
vius
Baja
 
 


Nellike,

szívből gratulálok a kisfiúhoz és a kislányhoz, én erre tippeltem :wink: Kár, hogy nem volt nyeremény kitűzve :lol: :lol: :lol: :lol:

Linácsa,

gyönyörű a kisbabátok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,

nagyon szép a pocakod, szerintem az enyém is ekkora, épp ma néztem, hogy jó nagyot nőtt :wink: :lol:
Majd hétfőn én is készítek 36. hetit :wink: Én mától érzem magam terhesnek, nagy a hasam, fáj a derekam, s ülni, se feküdni nem jó... És még 4 hét... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


NA, megyek én is alukálni.
Úgy érzem, hogy hívogat az ágyikó!

jó éjt!

rodina74
 
 


Linácska, nagyon kedves tőled, ari vagy!:-))) De nem kell, köszike szépen, majd veszek tesztet, ha hétfőn esetleg nem jelentkezne a piri. Tényleg ari vagy, köszi! :wink:
Vendég
 


Vendég
 


Jó reggelt!

Nellike!

Gratula!
Megveregettem vállamat, mert én is vegyespárost tippeltem!
20150601134430
 
 


Nellike,
akkor nekem nem jött be a tippem, de azért ez így a jó, nem?

Lányok,
majd öt hét múlva én is gyűjtöm a tippeket, és aki fiút tippel, annak küldök egy ilyet: :twisted:
De azért annak is fogok ám nagyon örülni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

mi ma Keszhelyre megyünk, úgyhogy nem leszek. Mindenkinek kellemes hétvégét :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Némóka!
Jobbulást!

Nellike!
Grat a vegyes pároshoz!

Linácska!
Szép nagy már pötty!

Zsuzska!
Azta, de nagy már a pocid!

Monic!
Jó utat!

Ditus!
Nekem nem kellett kétnaponta mennem a Kaáliba. Én 2.cnen voltam vv-n és uh-n, aztán 6.cnen vv-n és uh-n, majd 9.cnen vv-n és uh-n. 13.cnen punkció, 16.cnen beülti.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rodina!
gyönyörű a teszted!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszönjük a gratulációkat, apával madarat lehet fogatni:)

Megpróbálok képeket feltölteni, de persze nem biztos, hogy sikerül a kicsinyítés :?

nellike
 
 


18. heti pocakfotó:

Kép

Pici lányunk hátra rúg :)

Kép

Pici fiúnk "bizonyítéka" :lol: (alulnézetből terpeszben):

Kép

A pici lánynak ugyanebből a szögből nézve olyan kukaca nincs:):

Kép

nellike
 
 


Nellike, sajna én nem találtam el, két fiúra tippeltem, de a vegyes páros a legjobb :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon formás pocakod meg, emlékszem amikor még nekem is ekkora volt, mostmár alig birok tőle aludni. MÉg a jövöhetet jó lenne Oroszlánnal kihúzni és aztán jöhetne mert szétmegy a hátam, annyira húz.


Moncsi, Keszthely irigy-irigy, hogy Te mindig mész valahova, najon szerencsés vagy. :lol: Neked még 4 hét, ne akarj már magadnak rosszat, elég abból sztem 3 is.


Ditus, mit főzöl???? Nálam tepszis krumpli lesz sült hússal, francia saláta, húsleves.


CSajok, köszi a pocakdicséretet még a jövöhéten dobok nektek egyet és az lesz az utsó remélem :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Linácska, nem is irtam meg alig tudtam tegnap benneteket visszaolvasni, milyen nagyot nőtt Pötty. Hogy mennyire megy az idő.

Nellike, uh képek magukért beszélnek. Megmondom őszintén én is nagyon szerettem volna ikreket anno, reménykedtem hátha egyben megúszom, de igy visszamenőleg jobb volt nekem egyszerre csak egy baba a szivem miatt. A sors fintora :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska drága, nem mertem neked elmondani, mert nem akartalak megijeszteni, de már úgyis túlvagyunk rajta, tehát mondhatom.
Szóval, múlt héten a dokink influenzás lett. Azt tudom, hogy egy barátnőmnek időpontja lett volna csütörtökön és felhívták őt és lemondták, mert beteg a dokink. Urbancsek doktor pedig külföldön volt.
Hétfőre már jön dolgozni a dokink, de megmondom őszintén, hogy titokban nagyon aggódtam, nehogy most jöjjön Oroszlánka! És szerencsére még bent maradt:))
Vendég
 


Twist!
nem teszteltél valamilyen más teszttel?

Nellike!
Én nem látok semmit, de nekem nem is volt még uhu képem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám, nem teszteltem. Mert sajnos hajnali 2 óta fentvagyok, nagyon görcsölök:((( A méhem összeszorult, szörnyű volt!!! A férjem drága most ment el gyógyszerért nekem, mert elfogyott már. Fel sem tudok nagyon kelni, lemondtam a mai szülinapi ebédet is anyuméknál:(
Ez maga a pokol:((((
Szóval, már nem kell szerintem tesztelnem :cry:
Vendég
 


Bumi neked még mindig csodálatos hőgörbéd!!!:))))))))) De jó!!!!!Csak így tovább csajszi!!!!!!!!!!! :wink:

Nekem különben leesett a hőm, már a második napja, szóval tuti, hogy nem sikerült.
Vendég
 


Twist!
Ma hajnalban nekem is erősen görcsölt a pocim. A hőm meg lehet, hogy a nagy adag utrótól ilyen.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Figyu, én is szedem az utrót, mégis volt pofája leesni a hőmnek. Szóval, nagyon, nagyon bízom benne, hogy neked nemcsak az utrótól maradt ilyen szép magasan :wink:
Vendég
 


Twist!
Nem nagyon bízom benne. Mert én 3-2-3 utrót szedek, és az rengeteg. De az is igaz, hogy ilyne magas soha nem volt még a hőm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: