Új privát üzeneted érkezett!

Ági!
Dani tiszta apukája, én csak az orrára tarthatok igényt (sajnos). Leírom itt a topikba. Kb. 2 kiló hetente.
Megyek aludni, mert elég hisztis vagyok ma. Hányingerem is van. A hasam akkora mint aki 3 hónapos terhes, már reggel is ilyen, nem tudok kb. 1 hete rendesen WC-re menni, fáj a hasam minden nap és rengeteget (másfél-két l) iszom, pedig én nem szoktam. Ma pl. vedeltem a zöldteát.
Elegem van.
Megyek, mert leutálom saját magamat. Inkább alszom. Hátha lenyugszom.
Jó éjt mindenkinek!
Hiszti-KrisztiKépKépKépKépKépKép

mohácska
 
 


Sziasztok!

Átvettük A Lakásunkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörűségesen csodálatos!!! Felülmúlta minden várakozásunkat!!! Ma szerelték be a konyhabútort! Sajnos azt még nem láttam, de Pasim szerint nagyon király! KépKép

AM! Csak nem az vagy, akire gondolok?!?! (Endo oldal)

Annamari
muter
 
 


SziasztokKép

Annamari gratula a lakáshonfoglaláshozKép Ezek szerint nem sokára újra rendszeresen látunk?
Hiányzol ám, mi van veletek, PocakPeti hogy van, írj bővebben ha végre géphez jutszKép

Kriszti
szegénykém, jól rád jár a rúdKép tessék egy kicsit napozgatni ebben a jó időben, hogy feltöltődjKép
Hihihi az orra igénytartástKép Nálunk én a szájára, a többi az apjáéKép) Úgy látszik a Danik már csak kiköpött apjukKép
++++++++++++++++++++ energiát gyógyulás céljára tessék felhasználniKép

jó éjt mindenkinekKép

elárvult Ági és Dani, rossz igy este apája nélkülKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

 
 

Sziasztok!
Mielőtt valamennyire visszaolvasnám, van egy nagyon fontos elmaradásom:

Kata!
Legyen üdvözölve nem éppen kicsiny csöppségetek ezen a szépen csúnya világon! Növesszétek nagyra egészségben, szeretetben! 8-án a klinikán jártam, gondoltam rátok, majdnem felszaladtam, de rájöttem, hogy az én Mátém kissé beteg, így nehogy vmit rátok ragasszak, visszafogtam magam! Kép

Puszi mindenkinek!
Solya
solya
 
 


Kata,
csak most nézem, hogy ugorhattam volna, ti már régen otthon csücsültettek! Kép
solya
 
 


Solya!!!!
Szia!!!!Kép Hogy vagytok????
Pont gondoltam Rád és próbállak hívni fél órája, de azt mondja, hogy a szám pill. nem elérhetőKép Remélem csak ki vagy kapcsolva!
Majd tovább próbálkozom!Kép

Annamari, hatalmas gratula az új lakáshoz!

Mindenkinek puszi, de most sietek hajat mosni, mert megyünk el itthonról!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
ne próbálkozz, csak 27-e után lesz újra kapcsolható! Megint kint vagyok, most utoljára. Kép
solya
 
 


Solya, KépKépKép
Akkor tényleg nem próbálkozomKép

Azért kerestelek, hogy megkérdezzem, pontosan hol van a Máltai játszó, mert ma van bent a városban 2 felesleges óránk és elmennénk, persze a hátsó szándékom az volt, hogy Titeket is leinvitáljalak, ha már egyszer úgyis arra felé laktok! Vagyis azt gondoltam, hogy otthon vagytok! Így azért nehézkes lenne lerángatni Benneteket!Kép De ha gondolod....Kép
Szóval lecsekkolnánk Zsombival a helyet, még a tali előttKép
Puszi

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


A mi játszónk kint van a városbólKép, de lecsekkolhatod.
Ha megnézel egy térképet, a címünk egy lakótelepen van. Annak a közepén van a játszó. Nem akarok nagyon titokzatosnak tűnni, de elmagyarázhatatlan, hogyan is kell oda kocsival beverekedned magad a Szentendreiről.
De ha az Árpád híd környékén jártok, akkor a HÉV vonalán a Margit híd felé tartva, nagyon közel szintén van egy Máltai játszó. Hasonló trükköket tudnak mind. Kép Bár oda sem tudom, hogy lehet kocsival bejutni. Valszeg a Kiscelli u-nál kell lekanyarodni a Lajosról.

Otthon?! Még nem készült el a felújítás, pedig... No mindegy, csak abban reménykedem, hogy 9 nap elég lesz a parketta csiszolására és lakkozására, különben nem tudom, hogy költözünk! Kép
Jó játszózást!
solya
 
 


Köszike, megpróbálkozom kocsival bevergődni, valahogy!Kép

Hajrá, hajrá, tessék minél hamarabb költözni!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Kriszti, köszönöm szépen!

Annamari! De igen :-), de Te jössz a levélírással, bár tudom, dolgozó anyuka vagy :-))

AM
amoni
 
 


Sziasztok!

Szerettem volna muflon sütőt veni az Auchan-ban, de nem volt. Én dél-Pest irányban lakom, Valami javaslat, hogy hol vehetnék ilyet?

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!
Minden fogyózni vágyó Nőnek, most leírom a fogyókúrát, amit bent az oviba, jövő héttől megint hatan, csinálunk.KépKépKép
Alapszabály: semmi cukor, alkohol, üdítő, kevés só, olaj, sok víz és ásványvíz, szóda.
Hétfő
R.: feketekávé
E.: 2 főtt tojás, spenót gyengén rántva
V.: 1 steak, zöldsaláta, főtt zeller
Kedd
R.: kávé kevés tejjel, 1 zsemle teljesértékű gabonából
E.: 1 steak, zöldsaláta, gyümölcs (nem kompót)
V.: főtt sonka korlátlanul
Szerda
R.: tejeskávé 1 zsemlével
E.: 2 főtt tojás, zöldsaláta, paradicsom
V.: 10 dkg főtt sonka, zöldsaláta
Csütörtök
R.: kávé 1 zsömlével
E.: 1 főtt tojás, párolt vagy nyers répa, 10 dkg nem zsíros sajt
V.: 1 joghurt vagy kefír, gyümölcs
Péntek:
R.: reszelt sárgarépa cotrommal, kávé kevés tejjel
E.: párolt hal paradicsommal
V.: 1 steak, zöldsaláta
Szombat:
R.: kávé, 1 zsemle
E.: 1/2 sült csirke, saláta
V.: 2 főtt tojás, sárgarépa
Vasárnap
R.: citromos tea
E.: 1 steak, gyümölcs
V.: azt egyél és annyit, amennyit akarsz

Nem lehet felcserélni az ebédet és a vacsorát.
Ha szentírásként betartod, állítólag 2 hét alatt 9 kilót jelent.
Én nem tartottam be szentírásként, de az ebédet és reggelit igen, vacsorára ált. sonkát és salátát ettem, így 2-5 kg a mínusz.
Sok sikert!KépKépKép
Pirus!
A Kerék utcában és az Árpád fejedelem úton a szálloda után van Máltai játszó.
Annamari!
Gratula a szép lakásotokhoz, sok örömet kívánok benne. A sarkokat ne felejtsétek el...!
Solya!
Üdvözöllek újra itt, gyere minél többet és drukkolok a lakás elkészültéhez.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Fcs!
Szabolcs gurulás Kép Milyen ügyes!
Az első zenebölcsis foglalkozás nekem is furcsa volt, éppen amiatt, amit te is írtál a baba- mama klubról. Mostanában már én is jobban érzem magam.

Annamari!
Gratula az új lakáshoz! Érezzétek ott nagyon jól magatokat!

Annyira örülünk ennek a remek időnek, hogy rengeteget vagyunk a kertben. Szerdán Pirusékkal együtt játszottunk itt. Bobó egyszerűen nem bír telítődni ezekkel az élményekkel. Motorozik, kavicsozik, mászókázik.... Szóval nagyon élvezi.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok gratulát!!! Ma megint elmentünk a Lakásunkba KépKép, már bent van a konyhabútor! Hát nagyon szép lett!!!
Azt nem is írtam, hogy a trabi bedöglött! Nem veszi be a kettest és a négyest, így szervízben pihen és 3 napja egy kölcsön Felíciával járok. Hááát, beleszerettem! KépKép Bár az álom egy Ford Focus...

Solya!
Gyere haza, de azonnal!!! KépKép

Am!
Hú, igazad van... Ígérem, hamarosan írok, csak ez a hülye dial-up... Szerintem még a hétvégén írok Neked! Sikerült elköltöznöd???

Annamari
muter
 
 


SziasztokKép

Solya, de jó hogy jelentkeztélKép, hajrá hogy végre itthon legyetek tutiraKép a talival biztos megvárunkKép

Krizsi,
Az Auchanban szokott lenni jó drágaKép szilikonos 6 liku, az akciósból én se tudtam már venni, a másikra meg sajnáltam a manit, de ha van a közeledben IKEA ott kb 2000 pénzért van teflon 12 liku muflon sütő.

Terika,
eltudom képzelni Bobót, meg téged amikor száguldozol utánaKépKép

Holnap megyünk nagyihoz Csepelre, igy két napig nem nagyon leszek, már elkezdtem összepakolni a ruhákat, meg mindent amit viszünk Daninak, de lassan már egy utánfutó kell hozzáKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Olyan jó olvasni a soraidat! Kép Annyira lelkes vagy, hogy rám is "ragadt" belőle: eszembe juttatad a mi majd 4 évvel ezelőtti örömünket, amikor birtokba vettük a házikónkat.
Van olyan álom, ami megvalósul......

Ági!
A motorral még nem igazán száguldozik Bobó, mert elég egyenetlen ahhoz a terep ( a járdán meg nem akar). Viszont azt képzeld el, ahogy mászókázunk! Ő megy elöl, én meg mögötte. Kép Szerencsére az első fok elég magasan van, így nem tud nélkülem elindulni. De a többin való közlekedés már elég izgalmas.
Hogy haladsz a pakolással? Utánfutótok van vagy most fogtok kölcsönkérni? Kép

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Itt láthattok képeket Bobóról:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2008

Terika
terika
 
 


SziasztokKép

Annamari
Mikor szerelik az adslt?Kép Vagy az még nincs betervezve? MAjd kérünk fotót az új konyhádrólKép (Nekem is a konyhám a kedvenc helyem, Csacsi már látta, saját magam terveztem, és egy fél vagyon volt, de megérteKép

Terika,
apája már kölcsönkérte a nagypapitól az utánfutótKépKép amugy képzelheted milyen jó tudunk pakolni a kocsiba ilyenkor, mert egy szegény skoducink van, jó öreg 120-as. Sajnos az én autom már Dani születése óta pihen, lejárt róla a forgalmi és a családi ktgvetésbe nem fér bele, lehet hogy nálunk is újra kéne tervezni és szavazni, mint a parlamentbenKépKép

Nekünk is kell egy ilyen medveeeeeeeeeeeeeKép, mi is medvepártiak vagyunk, igaz én az elefántokat szerettem, de mivel ugye apája beceneve maci, igy egyértelmű volt, hogy Dani, csak kisbocs lehetKép

Tündéri Bobó, milyen bátor az oroszlánonKép, amúgy lehet hogy kémikus lesz az analizálás alapján a csemete?Kép

Nah dugulok, mert már rég aludnom kéne, de nem tom mért nem megy, majd dög álmos leszek a pofavizitenKép

puszmák
Ági és medvecsaládKép brummmm

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek!

Na, itt tegnapig tartott a tavasz, este már havasesö szerü vmi esett, éjszaka viharos szél, most is erösen fúj. Pedig olyan szép idö volt!!! Már a kertibútorokat is elö akartam szedni, de ez még várat még magára.

Annamari!
Gratula az új lakáshoz! Érezzétek jól magatokat.

Solya!
Jó, hogy újra vagy.

Ágiboszi!

Ügyes vagy, hogy meg tudtad tervezni a konyhád.

Nekünk is kellene konyhacsere, a szekrények már 20 évesek. Olyan szép konyhabútorok vannak! De az áruk a csillagos ég. Valószínü, (söt biztos) hogy mi maradunk az IKEÁ-nál, ami jóval olcsóbb, most már az ö bútoraik is idötállók, sokkal jobbak, mint 10 éve voltak.

Terika!
Aranyos Bobó, ahogy ül az oroszlánon.

Daniella is szereti a motorokat, az apája motorját is elöszeretettel vizsgálná, olajszintmérés stb. Motoros lány lesz.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Napsütéses(?) jó reggelt mindenkinek!

Terika!
Aranyos a pici fiad, nekem a figyelős tetszik. Nem félt a nagy macitól?

Csilla!
Itt is hűl az idő, már nincs olyan meleg, mint az előző napokban.

Nálunk is elkélne egy kis bútorcsere. A kisszobában a dédnagyapám csinálta szekrény van, a konyhait meg a nagyapám csinálta. Az egyik oldalt 89-ben, a másik oldalt 70-71-ben. De ne legyek telhetetlen. Örülök, hogy rávezettem a párom a nyári lakásfelújítás szükségességére.
Ma itthon maradunk, elmarad a nagyivizit. Nem vagyok teljesen jól.
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍrjatok!

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Én a helyedben nem válnék meg a régi, család által készített bútoroktól. Náthás vagy?

Na, megyek, mert lassan ebéd.

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


SziasztokKép

Nah a fiam ma is hála fél hétkor kelt, igy aludtam közel két órátKép
Már túl vagyok három adag mosáson most megy a negyedik, összerámoltam és előkészültem az utra manóval.
Olan pocsék időt látok ha kinézek, ellopták a napocskát? vagy hova lett?Kép
Ijesszük el a rosszidőt plizzzzzzzzz, segitsetek, hess hess csunya idő, gyere napocska elő.

Éhes vagyok, de már nem főzöcskézem, mert mindjárt megyünk, majd korogni fog a pocim a buszon, legalább koncertezek egyetKép

Csilla,
lehet hogy ti külditek erre felé is a rosszidőtKép
Az csak jó ha megtudja majd a leányzó szerelni a mocit, kapós lesz a fiuk közöttKépKép
A konyhatervezésnél a lényeg az volt, hogy praktikus legyen és az a nem túl nagy helyett jól ki tudjam használni, igy mindent amit lehetett butorbaszereltettem, fizettem is érte jó bő feláratKépKép viszont az ember lánya nem egy évre tervezi a konyhát, igy bőven behozza az árát, egyrészt öröm benne lennem, másrészt elég időálló anyagokat választottamKép

Na menek mert a pocim korgását már csak fiam pelus koncertjének hangja szárnyalja túl, jó hangosanKépKép

nagyon szép hétvégét nektekKép

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Csilla!
Köszönöm érdeklődésed.
Nem vagyok már náthás, nem tudom mi van velem. Megint előjöttek a fulladásaim, megszédülök, feszít és jó nagy a hasam bármit eszem. Émelygek, ég a nyelőcsövem. Napok óta ma reggel tudtam menni tisztességesen WC-re. Szóval döglődöm. Ja és nyűgös, hisztis vagyok.
Igyekszem túlélni.

Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi!

Nem küldtem én hideget, abban reménykedtem, hogy majd ti küldtök ide még több meleget.

Ha van kép a konyhádról, rakjál fel légyszi, kíváncsi vagyok, hogy oldottad meg.

Kriszti!

Szegény! Volt máskor is már ilyen?

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Csilla!
Ez a fulladásos dolog 16-17 éves korom óta van. Annak idején meg akarták tükrözni a légcsövemet, de a BM kórházba nem mentem vissza. Időnként előjön, de már kb. másfél éve nem volt. Van rá befújóm, bár itt meg nem tudják, hogy mitől van. Csak nem akarok fújni, mert ha van baba a dologban... Még ezt sem tudom. Még 2 hét várakozás. Vannak gyanús dolgok, a párom is észrevett dolgokat, de nem tudom... Tesztet többet nem veszek, az biztos.
Röviden ennyi. Csak szenvedek.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Az egyik "Szülőszobában" volt egy szimpatikus orvos, akit Kovácsnak, vagy talán Kocsisnak hívnak. Róla szeretnék egy kicsit többet tudni, hátha valamelyikőtök nála szült. Egyszer szerepelt a Jakupcsek műsorában is.

Előre is köszi

Andrea
rapala
 
 


Szia Andrea!
Üdvözlünk itt. Itt a SOTE II-n csak dr. Ács Nándor szerepelt a Szülőszoba c. műsorban, legalábbis úgy tudom. Ha igaz, még működik a TV2 honlapján a Korridor TV, ahol vissza tudod nézni a szülőszobák bizonyos részeit. Nézd meg, hátha be tudod a neked szimpatikus orvost azonosítani.

Jó reggelt Lányok!
Ma nagyon inaktívak voltunk. Bár, mi sem voltunk itthon. Tegnaphoz képest ma jól voltam, így elmentünk a motorkiállításra a BS-be. Még úgysem láttam az újat. Klassz motorok voltak. Készült egy pár kép, ahogy Dani ül a mocin, de csak akkor tudom feltenni, ha a húgom ad adatkábelt, szerzünk programot, és letöltjük a párom telefonjáról. De jók lettek a fotók.
Remélem továbbra is drukkoltok nekemKép, mint ahogy én is minden kocsivásárlónak, költözködőnek, lakásfelújítónak, meg mindenkinek:KépKépKép.
Megyek, mert millió dolgom van még. Vasalnom is kellett volna.KépKépKép Na mindegy...
Jó éjt mindenkinek!

Kriszta

mohácska
 
 


Szia Kriszta

Köszönöm a választ, utána fogok nézni.

Szia Andrea
rapala
 
 


SZiasztok!

Kezd a csapat hallgatag lenni, mi van???!!!
Csilla nálatok mennyire hűlt le az idő? Ide is hidegebbet mond, de bízom abba, hogy a drága Szilárd most sem találja el a valóságot.

Kriszta ++++++++++++++++++++++++++++... meg még sokkal több drukk babaügyben. Te mindig ilyen takarítómániás voltál? Az anyukámra emlékeztetsz. (ami persze egy cseppet sem baj, kiváló anyuci volt - :-(((

Annamari!
Sarkok megszámolva, ténylegesen mikor költöztök?
A helyzet 'szépsége', hogy mi meg nem olyan rég költöztünk el onnan. (gyakorlatilag ott nőttem fel)
Ágiboszi - Konyhaképek?
Terika! - mi lenne, ha megmutatnánk a babáinkat egymásnak. Nálam már befutó Bobó Kép Kép Kép

Lyányok! mikor lesz tali?

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!
Krizsi!
Végre valaki itt. Hát nincs sok hírem babaügyben.
Nem bírtam tovább, vettem egy újabb tesztet, negatív. Ugyanakkor vacsoráztam, hányingerem van. Tegnap ki kellett kapcsolnom a melltartóm amikor elmentünk, úgyhogy végig kabátban voltam.
A férjem is szóvá tett dolgokat. Ma vettem egy nagyobb cicifixet, mert zavar a régi. Nagyon sokat pisilek. Éjjel felébredek többször, 1x mindenképp pisilni megyek (soha nem szoktam).
Szoros a bugyi, a nadrág, pedig fogyóztam. A kiló meg annyi, mint az utolsó fogyó előtt.
NEM ÉRTEM!! Azt hiszem el kellene mennem dilidokihoz. Ennyire szeretném, hogy már tüneteket produkálok? Utálom magam emiatt.KépKépKépKépKépKépKépKép
Nem vagyok takarítómániás. Keveset takarítok. Szégyellem is magam miatta. De takarítok eleget az oviban, így már utálom az egészet.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:

Remélem nem hűl ennél jobban az idő. Csak ijesztgetett a Tavasz?
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍrjatok!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ági!
Még mindig a nagyszülőknél pihentek? Mi elég ritkán járunk haza a nagyszülőkhöz. Többek között azért, mert annyi mindent kell ilyenkor vinni, hogy egy tű sem férne már be a csomagtartóba, másrészt, mert olyan messze laknak ( 300 km ).

Egyébként már beosztottuk magunk között, hogy ki miben fogja segíteni Bobót - mert ugye nemsoká Kép iskolás lesz. A kémiát egyikünk sem vállalta. Azt kénytelen lesz egyedül tanulni. Kép

Kriszta!
Bobó leginkább meglepődött a nagy maci láttán. Akkor ijedt csak meg, mikor a maci önálló életet élt, mondjuk felborult..... Amúgy nagyon szereti.
Egyelőre még "Bumi"- nak hívja. Olyan aranyos, ahogy mondja.Kép

Krizsi!
Mire gondoltál, amikor azt írtad, hogy " megmutatnánk a babáinkat egymásnak" ?
Szép kislány a Panna, meg még a korkülönbség is rendben....Kép Szóval, érdekel a dolog.

takarításhoz: én néhány hete kezdtem el használni azt a takarítóeszközt, amiről a Horgas Eszter is beszélt a múlt heti Fábri showderban. Szerintem szuper. Sokkal kevesebb időt kell a takarításra szánnom- és nálam ez nem mellékes.
Drága, de nagyon jó. ( nem én árulom, tehát nem ezért reklámozom)

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Na végre, idejutottam a géphez!!!
Közben Balázs 2 éves lett! KépKép
A szülinapi buli szuper volt!!! Elkezdtük már 15-én, amikor a keresztszülők jöttek köszönteni, utána pedig kimentünk a Városligetbe sétálni. Dobáltuk a kavicsokat, feltöltöttük az idő kerekét, szóval kellemes "időtöltés" volt KépKépKép

A szombati buli csúcs volt! Balázs szabályosan tobzódott az ajándékokban, közben néhányszor hanyatt lökte uncsitesót, hiába mondtuk, hogy nem szabad.
Buli után átvittük a népet az új lakásba, ami persze mindenkinek nagyon tetszett Kép

Vasárnap Balázs fél6-kor ébredt és nagyon hisztis volt. Mivel odáig fajult a dolog, hogy megfogta a teás poharat és kiborította, _csak_azért,_hogy_engem_idegesítsen, és már nem tudtam mit kitalálni, fogtam és betettem az ágyába 5 percre, hogy elmélkedjen a világ dolgairól. Erre persze jött az anya, tegyél le és cumika és társai, de könyörtelen voltam. 5 perc után kivettem Balázst és onnantól kezdve kenyérre lehetett kenni!!! Egész nap egy deka hiszti nem volt!
Délután elmentünk a Keletibe, Mamáékat elbúcsúztatni és képzeljétek, ahogy nézegettük a mozdonyokat és integettünk a vonatoknak, az egyik mozdonyvezető megkérdezte Balázst, hogy beszáll-e! Persze, hogy beszállt KépKépKép Ott ült egy vadidegen ember ölében tátott szájjal, nézett ki a mozdony ablakán és látszott, hogy az egyik legszebb álma vált valóra KépKépKép Felengedték az áramszedőt és beindították a gépet a mozdonyban, meg tekergettek valami kormányt is. Balázsnak kb 10 perc múlva jutott eszébe, hogy én is ott vagyok KépKép
Ja! Beszéd: elhangzott az első igazi mondat: Eltűnt a Mama! Ja, merthogy a nagyszülőket is megkülönbözteti: Nagyi, Mama, Papi (csak egy Papi él Kép ). Énekli a Boci-bocit, mondja a Gyerekek, gyerekek, szeretik a perecet c. mondókát, a csip-csip csókát és a zsip-zsupot, ja meg a hinta-palintát. Szóval dumál-dumál KépKép

Képek itt
És itt

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Boldog szülinapot Balázsnak! Nagyon aranyos és ügyes gyerek. Tiszta apja szerintem. Vanak még kedves emberek, nem haltak ki teljesen. Jó taktikát alkalmaztál, főleg, hogy nem lágyult meg a szíved!
Terika!
Nem árulnál el mégis valamit arról a csodaeszközről? Nem nézem a Fábryt, utálom.
Na megyek aludni.
Elkezdte valaki a fogyókúrát?
Jó éjt mindenkinek!
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés lefekvés elött.

Krizsi!
Itt esik az esö, fúj a szél. Napközben kb 5 fok. Múlt héten pedig 18 fok volt.

Annamari!
Boldog szülinapot Balázsnak!

Kriszta!
Fel a fejjel!

Jó éjt!
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Annamari!

Boldog Szülinapot Balázsnak! Micsoda nagyfiú már!!! Nagyon aranyos!

Jelentem mi is vagyunk, csak ez a hetünk a rohangálásról szól. Megrendeltük az új autómat, kb 1 hét múlva érkezik, és előtte még el kell mennem az okmányirodába, mert új lakcímkártyát kell csináltatnom, még mindig nem jelentkeztünk át ide.Kép

Terika, milyen az a takarítóeszköz? Én sem láttam a Fábryt!

Kriszta, szerintem is menjél el orvoshoz! Egyébiránt negatív teszt mellett is lehet babát produkálni, hallottam már ilyenről!

Csajok, pénteken voltunk a Máltai játszón, Békásmegyeren. Zsombi nagyon élvezte, és tényleg szuper a hely! Van minden: WC, pelenkázó, játékok stb, szóval szerintem ideális lenne a talihoz! Ámbátor egy ismerősünk szerint az Aquincum hotelnél található játszó egy picit jobb, és talán mindenkinek közelebb lenne!
Mit szólnátok egy talihoz ott? Jövő hét pénteken? Addigra Solyáék is hazaérnek és talán Annamari is el tud hamarabb jönni a munkahelyéről!

Új képet láthattok Zsombiról a profilombanKép

Puszi

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Szép jó reggeltKép

Mi is előkerültünkKép
Elolvastalak már tegnap titeket, de egy nap kellett hogy kipihenjem ezt a hétvégét. Azt hiszem egy darabig nem megyünk több napra a nagyiékhoz, max villámlátogatásra, fárasztó volt nagyon és DAni sem volt a toppon, mert nem a megszokott helyén voltKép Nah panasz itt befejezveKép

Pirus
nem tudom megnyitni a profilodat igy nem láthatom a képet ZsombirólKép
Az ötlet tök jó, felőlem mehet, csak időben kezdjük el szervezni szerintem, meg az időjárást sem ártana meglesni, hogy mi várható, nehogy odafagyanak a gyerekek a játszótéren, meg a mamik seKép

Kriszti
nem kéne meglátogatni a dokidat és egy kis vérvétel meg uh ellenőrzés? Volt velünk is bent olyan leányzó aki már 8 hetes terhes volt és a teszt negativ volt neki, az uh meg mutatta a pocaklakótKép Meg talán nem most kéne fogyoznod ezerrel, inkább pihenj és vitamint kajáljál, talán a ferrofolgamma (mit tom hogy kell leirni, igy kell ejteniKép) nem ártana a szervezetednek, amugy is a folsavakat már terhesség előtt javalják fogyasztani.

Annamari
Boldog szülinapot Balázsnak, hogy már mekkora a kisgézengúzKép ennyire azért nem öregedhetünk ilyen gyorsanKépKép

Csilla
a konyháról még egy darabig nem tok fotót küldeni, mert kölcsön gépünk volt és most nincs mivel fotózak, de ha megkaparintok megint egyet igérem csinálok róla.

Terika,
én is felpakoltam a fél lakást, mert soha sem tudja az ember, mi az ami éppen kellhet. Most is jó volt, hogy az egész gyógyszeres dobozom elvittem magammal, mert anyós szomszédjában is van egy kb másfél éves babóca és belázasodott szombat délutánra nagyon, elfogyott a lázcsillapitójuk én adtam germicidet nekik, mert volt nálam, nagyon hálás volt érte, másnap mikor mentünk haza, azt leste hogy mikor tudja visszaadni, mert addigra már sikerült ügyeletes gyógyszertárat találniuk.
Nah mi az a csodakészülék vagy szer amivel kevesebbet kell az embernek a takaritással tölteni. (Egy megoldást tudok, csak az se igazán pénztárca kimélő: bejárónőKép én lassan azon gondolkodom hogy kirugom az enyémet, mert nem halad a munkával, soha nem éri utol magát, csak hát olyan nehéz az emberlányának saját magát kirugniaKépKépKép)

puszmák
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Balázs!!! Happy Birthday!!

DKriszti!
Mintha magamról olvasnék, 7 évvel ezelött. Ez simán így megy hónapokon át, és amikor már nem is gondolsz rá, vagy úgy gondolod, hogy most biztos nem, ha már elötte annyiszor sem, akkor lesz II (két csík). De azért kívánom neked, hogy minél elöbb sikerrel járjatok.

Pánikoltam múlt hét végén, mert kétszer elfelejtettem a tablettát, plusz 12 órát aludtam éjjel, és sokat ettem, de szerintem ez is csak a lelkiek miatt volt. Aztán meg az volt a baj, hogy megjött, de nem eléggé. Szóval mindig van valami.
Meg kezdek besokallni az itthonléttöl, nem tudom mért, így hat év után. Valszleg pont azért. Még egy év, Andrist jövö márciustól várják az oviban. Bölcsi nincs közel-s távol. Ill. van egy, önkormányzati, összvissz 8 gyerek jár oda, és általában az anyukák már terhesen beíratják a még meg nem született gyerekeket. Nem vicc!!!

Más. Csinált már vki vmit szalvétatechnikával? Konkrétan azt kérdezném, hogy müanyag kaspót szerintetek lehet-e ily módon díszíteni, továbbá hogy vízálló-e, mert a lépcsöre lenne, a pistikéimnek.

Puszi mindenkinek, a.
angi
 
 


Sziasztok!

Terika! A talira gondoltam, hogy akkor a két gyerkőc (is) találkozhatnak. Csak legyen tali vmikor.
Milyen takarító eszközről beszélt a Horgas Eszter? Én nem láttam a Fábryt (bár én szeretem - csak az alvás nagy úr...)
Írd meg kérlek, mert nálunk (mi vidéken lakunk) hiába portalanítok, fél óra elteltével már lehet "rajzolgatni".
Csilla!
Már itt is esik és a hőmérséklet is visszaesett. (8-13 fok) és nem kecsegtetnek valami nagy változással.
Olyan jó volt az a röpke Tavasz. Mindenki neki-vetkőzött, jó közérzetük lett az embereknek. Szóval jó volt.
Itt most elég borult az idő és nincs nagy kilátás a változásra.
Más. Mi van a barátotokkal, - kontra kivándorló magyar lány? Találkoztatok már velük?
Tényleg igaz az, hogy az IKEA az idakint olyan, mint a futottak még kategória?

Pirus!
Milyen lesz az új autó? (nem csak a színére gondolok Kép

Annamari!
Balázs 2 éves!!!???? Happy-ket mindeketőtöknek. Gratula hozzá. Kép Kép Kép
Milyen nagy már? És folyékonyan beszélgetni a bölcsi előtt nem beszélt?
Azért kérdezem, mert az én pici lyányom most kezd a halandzsából érthetőbb nyelvezetre váltani. De még nem összefüggő sem a mondanivalója sem a szóhasználata. Annyira tetszik... imádnivaló.

Angi!
Te otthon kreatívkodsz? Én mindig irigyeltem azokat, akiknek türelem és tehetsége van hozzá. Nálam már a türelemmel is gondok vannak.


Napfényesebb napot mindenkinek!

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, olvasok is szorgalmasan, csak írni vagyok lusta...

Annamari! Boldog szülinapot a nagyfiúnak! Az új lakásról mikor láthatunk képeket?

Angi! Szerintem lehet műanyagra. Többféle szalvétlakk van, van, amelyik vízálló, a kreatívboltban segítenek neked, melyik jó, meg van itt szalvátatechnika topik, ott is biztosan segítenek. Ne kérdezd hol van, még nem jártam ott, csak eccer láttam futólag. (Van olyan ragasztólakk, ami textilre van, az tutira vízálló, és másra is használhatod, persze drágább, mint a "sima".)

Tali: oké, csak lenne már jó idő... Én a Pók utcai lakótelep közepén lévő Máltait ismerem - erről írt Solya is - , de azt az Aquincum hotel melletit nekem is nagyon dicsérték!

takarítóeszköz: nem láttam a Fábryt, de a volt szomszédasszonyom árult valami holmit, illetve egész készletet, amihez nem kell semmilyen vegyszer, és minden létező koszt leszed, mutatta is, tényleg! (Azzal mosogat, a legzsírosabb edényt is teljesen letisztította, meg rettenetes koszokat mindenhonnan.) Persze szerintem félelmetesen drága, az érv az, hogy soha többé nem kell semmilyen tisztítószert venni, és így hamar megtérül az ára. Én nem vettem, mert nem volt pénzem rá, de voltaképpen tetszett. Apa azt mondja, ezeknek, meg a Zepter edénynek úgyis az lesz a sorsa, hogy pár év múlva sokkal olcsóbban, bolti forgalomban is kapható lesz, aztán majd szívjuk a fogunkat, hogy megvettük drágán... (persze amúgy sem tudtuk volna megvenni...)
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Angi,
lehet simán szalvétázn de kérdezd meg itt a lányokat, hogy mit használjKéptuti segitenek.

Krizsi,
olyan jó volna ha végre szép idő volna és összehozhatnánk egy nagy talitKép Csuda aranyosak, amikor halandzsáznak, és tök komoly képet vágnak hozzá, ha nem értjük mit mondanakKép

Fcsacsi
A zepterrel én is igy voltam, jó jó, de annyit nem adok érte, helyette évekkel ezelött vettem egy szintén német készletet tizedannyiért, amit a mai napig használok és nagyon jó, mert nem csak a talpa vastag, hanem az oldala is, és nagyon gyorsan tudok vele főzni, valamint könnyen mosogatható. A takaritóssal még nem taliztam.

H ma adatam a fogyinak: csináltam krumplilevet, pizzát, meg egy fini almatortát, most meg készülök kiduraniKép
Ma megint single leszek éjszaka, apa leltározik éjjelKépKépúgy utálom ezt, megint gépezés lesz a vége, mert ilyenkor nem tudok normálisan aludniKép

Dugultam, Dani hivogat: öööááágööö

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok mindenkinek!
Nagyon jó dolog a szalvétaragasztás, én is művelem időnként sok más egyébbel, ha jön az ihlet. Mert az kell hozzá.
Lányok, még egy kérdés? Lehetek-e ilyen tünetekkel álterhes is? Létezik ilyen? Elvileg jövő héten kellene megjönnie pénteken, utána terveztem az esetleges dokilátogatást csütörtökre.
Na ki vagyok rúgva a géptől. 9 után jövök és írok még. Addig is köszi a válaszokat.
Puszi
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Krizsi!

Ezt a mondatod nem értem:"az IKEA az idakint olyan, mint a futottak még kategória?"

A barátunkról semmi hír. Hétvégén jönnek vissza közösen. Mikor megérkezett Mo-ra, másnap elmentek a szüleimhez, bemutatta ott is a lányt.

Otthonról is az volt a reakció, hogy miért nem beszéljük le a srácot erröl a csajról, mert szerintük a csajszi a fellegekben jár és a srác ki lesz használva. Ott is elmondta, hogy hogy képzeli az itteni létet, de ha nem válik be akkor visszamegy, mert egy éves fizetetlen szabit vett ki (ezt nem is tudtam). Ez milyen szerelem? Olyan rosszul esett.

Jövö héten már talán többet tudok róluk.

Terika!

Takarítóeszköz. A neve engem is érdekelne. Én mikrofilteres törlökendöket használok, simán vagy vízzel, hisz a tükör és ablaknyaláson keresztül itt minden elöfordul.

Fcs!

igaza van a férjednek ezzel kapcsolatban, mert évekkel ezelött ezek a törlökendök, amiket én is használok nagyon drágák voltak, most meg már mindenhol kaphatók, elérhetö áron.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Szia Kriszta!

Igen, van álterhesség is, az ember pszichésen tud tüneteket produkálni.

Drukkolok, hogy neked egy pocaklakó okozza a tüneteket. De ha most nem, majd csak összejön, úgy ahogy Angi írt róla, amikor nem is gondolnád...

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Köszi a segítséget.
Addig is csináltunk tulipános ablakdíszeket, lógókákat, üvegfestéssel, meg füztünk virágokat. Méhecskék most száradnak. Dorka már nagyon ügyes, mondjuk a festéshez még iszonyú sokat használ el, és olyan drága, de nem karom elvenni a kedvét.

Hm, bevallom, nekem Zepter edényeim vannak. Igazából én is bedQltem nekik, de nem bántam meg egyáltalán, mert másfél év után is úgy néznek ki, mint amikor kivettük a dobozból. És nagyon jó fözni velük. Mi a nyaraláskor tévedtünk be egy promócióra, és a Family készlet megrendelésével INGYEN kaptuk a cleansy porszívót. Utánanézettünk független forrásból, hogy tényleg megéri-e, már ugye relatíve, és aztán pont kaptam egy nagy munkát, ami majdnem forintra pontosan fedezte a készletet, így vettük meg. A porszívó szeritnem még az edényeknél is jobb, 1200 wattos csak de szív mint az "álat", és tényleg semmit nem enged vissza. Ennek ellenére azért hetente minimum kétszer de inkább háromszor végig kell küldeni a lakásban, mert nagyon vacakok az ablakok, jön be a por.

Fcs!
Ha eszedbe jut a neve, engem is érdekel. Múltkor eldugult a lefolyó, és annyira elszédültem a tisztító szagától, hogy le kellett feküdnöm.
Mondjuk ez semmi nem volt a narancsbörkence után, amikor felment a vérnyomásom, szúrt mellkasban, meg kapkodtam a levegöt, mint a hal. Aztán elolvastam az aprobetüt, hogy egyszerre max. 1 tenyérnyi felületet lehet bekenni vele. Legközelebb ugyanugy kiütött egy tenyérnyitöl is, úgyhogy repült a kukába KépKépKép
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Angi! Asszem ez az volt, amit Csilla is írt, de nem biztos. Szerintem a költözéskor kidobtam a prospektust... Ráadásul azóta ők is elköltöztek onnan, ahol szomszédok voltunk Solymárról Pilisvalahová, de ha nagyon kell meg tudom szerezni a csaj telcsiszámát.
Zepter: nekem ez egy mumus: amikor anyukám nyugdíjba ment - ez egybeesett azzal, amikor én öneltartó lettem - unalmában, vagy nem is tudom miért elkezdte vásárolni. Először még úgy nem is érdekelt, tudomásul vettük, apukám derűsen figyelte a dolgot, részletre egy hónapban nem is volt olyan megterhelő. Csakhogy azóta sem használták. Először azt mondta, hogy az én "kelengyémbe" vette, de én elég szemtelenül mondtam neki, hogy egyszerűen bizarrnak találom, hogy ötvenezer forintos lábasban főzzem a parikáskrumplit... Nem mondott semmit, de onnantól kezdve az unokahúgom kelengyéje lett - akkor még ő volt az egyetlen unoka... Azóta is áll a szekrényben a készlet, rengeteg cucc amúgy - vett egy külön üveges szekrényt hozzá - csillog, villog, minden lehető ajándékot megkapott a rendelések után, kávéskészlet, falióra, hajszárító, stb. - azt mondjuk nekem adta, és azt szeretjük is. Az egészben az a legfurcsább, hogy ő nagyon spórolós volt világ életében a maga kárára, a mi hasznunkra, és amikor elkezdte vásárolni az edényeket, azt gondoltuk a családban, hogy végre magára költ...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Látom az edények a témaKép Én is Zeptert használak és teljesen jól szuperál, hamar megfő benne minden!

Krizsi, megpróbálom ide berakni a kocsi képét.
Kép
Pontosan ez a limitált járgány lenne, full extrásan. Már nagyon várom, jövő szerdáig, igérték, hogy megjön!

Ági, tényleg nem lehet megnyitni a profilomat? Fogalmam sincs miért, nekem sikerült.
Oké, kezdjük el szervezni a talit! Az időjárás tényleg nagy mumus, jól kiszúrt velünk tavaly nyáron is, ugye lányok? Pedig még előtte való nap is sütött hétágra! Kell egy esőnap, vagy egy olyan póthely, ahova eső esetén mehetünk!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Pirus, pontositok profil megnyilik, csak a kép nem jön le nekem valamiért, hanem sokáig üres hely és utána a szokásos adatok.
Irigy irigy az autóért. Nagy álmom, ha anyagilag végre renbejövünk, hogy veszünk egy új autót, de ez még csak álomKép

Nekem annak idején egy nagy beruházásom volt az a Worverk porszivó volt, ami száraz szönyegtisztitós és jó mélyről kiszedi az atkákat, azóta se bántam meg, hgoy megvettem, pedig jó huzos volt az ára. Ugyan azóta már nem forgalmazzák itthon, nem jött be nekik, ugyan nem is csodálom az ára miatt, alkatrészt természetesen lehet hozzá venni, azt továbbra is biztositják.

Kriszti,
bizzunk benne, hogy nem csak ál terhesség, hanem valódi és pocaklakó okozza a tüneteket.

Lányok, akkor a talira visszatérve:
először is fixáljunk időpontot és mindenki jelezze, hogy jó vagy nem neki.
Akkor első nekifutásra április 2?
A második a helyszin: legyen az a máltai játszó Aquincumnál?


puszi
ÁgiKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Pirus!
Nagyon klaszz a kiszemelt autó. Szine fekete? Meg fogsz benne főni nyáron. Nagyon szívja a meleget. Légkondit felejtsd el, ha tanácsolhatom, millió rémtörténetet hallani, s az orvosok sem ajánlják. Megül benne a baktérium, s ha bekapcsolod, az egészet befújja, elég, ha gyengébb az immunrendszeretek, kész a baj. Egy ismerődöm rokona majdnem megfulladt. A tüdeje bevizesedett, tükrözték, mert nem használtak az antibiotikumok. A tüdőkórházban kötött ki, majd többszörös mintavétel után sikerült a gyógyszert megtalálni, ami így is csak hetekkel később gyógyította meg.
De amúgy a Wagonka nagyon jó. Nekünk is az van. Igaz, az elsővel egy kicsit befürödtünk, de a bizalmunk megmaradt, így lett a második is az. Csak egy kicsit komolyabb. Melyik kereskedésben veszed? Ugye nem az Ásznál?
Köszi a drukkokat!KépKépKép Próbálok türelmes lenni, és nem sokat gondolni erre. De valami mindíg bezavar. Most például a hányinger. Jól telezabáltam magam. Legalább 4 lapítós kenyeret megettem. Pedig január óta alig eszem. Ma pedig uzsonnáztam is két vastag szelet kalácsot, utánna pedig itthon a melegszenya. Reggelire meg a karéj fehérkenyér(!) kőrözöttel(!) meg póréhagymával. Ennyi.
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍrjatok!
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


SziasztokKép

Lányok tettem fel manómról képet egy játékra, akinek van kedve az szavazzon ránkKép
A játék itt található, mi a 15 ös számú babák vagyunk.
Dani és mamija előre is köszöni a szavazatokatKép)

Jó éjt
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?