Új privát üzeneted érkezett!

Ja, képem az majd csak úgy lesz, ha a mobilommal lefényképezem a monitort, mert az a gép nem tud nyomtatni. Aztán apa majd levarázsolja róla valahogy.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


ÚÚÚÚ Anetto, ez elég nehéz idősak lehet nektek most. Ilyet még nem is hallottam, mármint ismerösök, ahól baba van. Nem lehet egyszerű, és nem csodálom, h nem bírod hallgatni a sírását sem. Szegény Ti.

Adri, háááát te vagy az én cimbim, nekem is a kedvenc italom a sör, és őszintén szólva nekem hiányzik is néha, mert néha úúúúúúúúgy megkívánom. De én csak az alkohol tartalmút szeretem. Ezért most nem ihatom.
:cry:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Huh, mennyit termeltetek megint :)

Jimbone, én is államvizsga előtt... nem semmi menet lesz, remélem a pocak azért jelenthet majd egy jegyet :wink:

Anett, kitartás! Én sem bírom sírni hagyni, de arra gondolj, hogy neki is jobb lesz! Egyrészt tényleg nem jó ennyi tápot enni éjszaka, másrészt ő is jobban kipiheni magát, ha alszik éjjel.
Lehet, hogy hülye ötlet, de ha nagyon sír nem próbálod odavenni magad mellé? Hogy legalább téged érezzen...
Nem is dicsekedtem vele, az én fiam viszont megtanult aludni!!!! Tényleg van oka annak, hogy felébrednek... neki melege volt. Hülye anyja hálózsákot és paplant is rakott rá :roll: Már két hete (amióta téma volt az éjszakai ébredés) csak egy nagyon vékony nyári takarót terítek rá, ééééés ALSZIK!
Ilyenkor úgy tudom sajnálni, hogy hónapokig szenvedett a melegtől és nem tudott szólni. Szegény kicsi babám :( Most 6-7 körül ébred, tápizizk és 8-ig visszaalszunk de már egy ágyban.
Viszont a férjem megfázott és azóta horkol :twisted: :evil:
Ja, ha lesz időd felfrissíted a táblát? Olyan kíváncsi vagyok már hogy állunk! Én is jelöltem iwiw-en.

Piroska, hogy van a névszámolós? Engem is érdekelne!!! Volt egy ikerpár pici lánykák az előző lakásunknál, őket Virág Lili és Virág Lillának hívták.

Vissza kell mennem az előző oldalra, mert már nem emlékszem miket írtatok. :oops:
Vendég
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Adri? Igen oda járok, neked ki az orvosod? Szeretek oda járni hiába kell érte fizetni de így lagalább mindíg mindent pontosan megmutatnak a legapróbb részletig.

Mi épp múltkor a Duna plázában voltunk mikor kirabolták az erste bankot a férjem 10 percel a rablás után ment el az ajtó előtt. Én meg vártam a kocsiban a parkolóban csak hallottam a szirénát aztán a rádióban, hogy rablás volt a Duna Plázában.

Irab: Nekem van övlehúzóm , és nagyon szerettem Jázminnál mert kényelmes volt és biztonságos, én 7-hónapos terhesen vizsgáztam forgalomból és sokkal kényelmesebb volt. Veszélyeztetett voltam és nem engedte az orvos terhességem elején, hogy befejezzem a jogsim aztán 7 hónaposan úgy éreztem, hogy menni fog. Így én Jázminnal szereztem jogsit.


url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
beusmimi
 
 


Sziasztok!

Anett: elég nehéz lehet neked most én sem hagytam Jázmint soha sírni és nem is tudtam kirakni az ágyamból megvártam míg rájön magától, hogy jobb neki a sajátjában, de még ő is felkel egyszer inni éjszaka. Most majd én is kiváncsi leszek, hogyan fogom a szobájába szoktatni. Biztos nem lesz könnyű.

Köszönöm a dícséretet, Voltunk egy versenyen és Jázmin lett a kategória győztes. Remélem a második után is sikerül majd formába hoznom magam. Mert rajtam is volt Jázmin után felesleg.

itt van még kép Jázminról ha érdekel valakit: http://jazmin.ducsai.hu/verseny
beusmimi
 
 


Anett
Szegénykém, kitartást Nektek!
Linácska
Én eddig vagy a tv-ről vagy képről fotóztam le a Babyt és azt tettem fel.
Ja, és telefonnal készült a fotó :)

Találtam egy jó kis névmisztikás oldalt.
Ha tud még ilyet valaki akkor tegye be a linket légyszi :roll:

Nekem a Hegedüs Mátéra nagyon rossz jött ki....pedig annyira szeretném ha Máté lenne...persze ha fiúcska lesz :D
http://www.ezo.hu/index.php?id=110

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

olvaslak Titeket, de még nem nagyon tudlak követni...na majd szép lassan belerázódok én is a fórumba! :)
Linácska: drukkolok az UH-hoz...
Beszéltem a dokimmal, elmondtam neki az aggodalmaimat, az volt rá a válasz, hogy örüljek, hogy múlnaka tünetek, nincs azzal semmi gond. De rögtön hozzátette, hogy ha aggódom, akkor inkább menjek hozzá most hétfőn és akkor megnyugszom, ha látom, minden oké! Úúúúgy örülök, hogy ilyen jó fej orvost fogtam ki!!
kexi
 
 


Kexi
Akkor drukkolok hétfőn nektek :)
Minden rendben lesz, de majd meglátod!

Találtam még egy számolósdit :D
Itt meg már jót írt a Mátéra is 8)
http://astronet.hu/index.php?apps=szammisztika

Kép
noki&potyi
 
 


Noki: http://www.ezoterikus.hu/hir?id=465 (de a tiéd jobb :))
Rájöttem, hogy egy harmadik névvel lehet javítani :lol: :wink: Esetleg Hegedűs Máté Xy?
Vendég
 


Beusmimi, köszi a véleményt. Ügyi vagy h babásan szerezted meg a jogsit :lol:

Csilla, és te hova jársz suliba? Én mind a két államvizsgámnál annyira izgultam, h én azért nem vállalnám be.

Linácska, lassan indulsz. Irigy, irigy, irigy vagyok :lol: Utánna kérjük ám az élménybeszámolót.

Kexi, örülök, h ilyen jó véleménnyel vagy a dolidról. És egy kicsit megnyugodtál.

Noki köszi a linket. Nekem a tervezett lány nevekre tök jókat hozott ki, :lol: de az összes tervben lévő fiú neveinker meg nem :oops:

Képzeljétek egyik éjszaka azt álmodtam h nézzuk a babát uh, és kiscsaj, apa másnal éjjelre álmodta ugyanezt. Mondtam neki ezek után tuti fuúcska lesz :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab,
igen, lassan lezuhizok, azért azt csak kellene :lol: Gondoltam fél 4 fele elmegyek Liliért az oviba, adok rá valami normális ruhát, és akkor még így is bőven időben odaérünk a doktorbácsihoz.
Utána meg megyünk a barátnőmhöz, egy napon születtek a csajaink, így ismerkedtünk meg. Kicsit összeeresztjük őket.

Mi mindketten fiút álmodtunk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Megnéztem a számmisztikás oldalt, nekem mind a két nevünkre összességében elég jót hoz ki, csak névrésztletenként van benne némi bibi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok, ismét itt vagyok!

Tündi: nekem itt Cegléden vették le a vért és úgy küldték el külföldre de nem tudom hová. Ezt csak azért tudom mert rajta volt a leleten hogy ha az anya kéri angol nyelven is megkaphatja a leletet. A sejtbank áll ezekkel valami összeköttetésbven.

Flake: tudom hogy a Flóra=virág, de ez nem baj így poénosabb, és így virágnak is hívhatom :lol:

Csilla: a Lili kerestnév nekem is tetszik, csak a baj vele az hogy egy volt párommal azt beszéltük ha lesz közös gyerekünk akkor úgy fogjuk elnevezni. Így ezt kilőttük. Meg olyat sem akartunk ami már van a családban. Szóba jött még a Blanka, Bianka, Dominika ami aug. 4-én van és ha akkor születik az nem jó, Fanni, Hanna ami viszont nincs benne a naptárban, mert nálunk ez is számít.

Huha lányok nehezet kértek. Ez a számmisztika a Blikk Nők V. évf. 4. számában jelent meg, de mindjárt keresek a neten.

Kép
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Elmentünk kicsit barátnőzni :) Megint jó sokat írtatok!Tök jó :)

Megnéztem a neves linket!Először Lucával próbáltam ki,és tök igazat írt :) Aztán meg a Csengét.Az sem lett végülis rossz :)

Linácska,mi volt a dokinál?

Irdab,én Lucánál megéreztem,hogy kislány,majd félidő után megálmodtam,hogy fog kinézni.És amikor megszületett tényleg olyan volt! :)

Kexi,akkor hétfőn megnézheted babucidat! :) Én majdcsak 13án.

Noki,jajj de jó lehet,hogy hallod a babuci szívverését! :)

Anetto,Luca nálunk is iszik még éjjel tápszert.Igaz csak egyszer,de van mellette tea,és van mikor meg sem tudom számolni,hogy hányszor kelünk éjszaka :? De nekem éjszaka nincs eőm hallgatni,hogy órákon át sírjon.Ja,és ráadásul velem is alszik.

Kép
Kép
tundi24
 
 


http://www.ezoterikus.hu/hir?id=465
Ez egy hasonló.
Olyat nem találok mint az újságban volt.
Ott belső én, külső én és teljes névszám szerint volt a jellemzés.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Irdab,
először valahol Budán szerettünk volna körülnézni, de azt nem nagyon tudjuk megfizetni. Most leginkább az agglomerációban nézelődünk, ezen a héten voltunk már Ürömön, Pomázon, Szentendrén.

Anettoo és Irdab,
lebuktam a sörös képekkel :oops: Az igazság az, hogy a bort jobban szeretem, de a képek Prágában és Dublinban készültek, ezért van mindenhol sör. (Tudom, jó kifogás:) )

Beusmimi,
Én csak UH-ra járok oda, a dokim máshol van, de ő ajánlotta ezt a helyet, mint az egyik legprofibbat a városban. Nem is csalódtam bennük, mert a szonográfus, aki vizsgálni szokott tényleg nagyon alapos, eddig még nem kellett várnom sem, és bármit lehetett kérdezni. Te oda jársz dokihoz is?

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Most sajna nincs időm visszaolvasni, de ami miatt jöttem, sikerült a férjem telcsijéről a picúrt lefotózni... Ez a hétfői kép...

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Piroska,holnap megcsinálom ezt a névelemzőt! :)

Madaran,nagyon szépen látszódik a babuci! :)

Jimbone,huuu de húzós lesz neked a május.De biztosan sikerülni fognak a vizsgák :)
A magzatvíz vételt meg még van időtök átgondolni,nem?Dokid mit javasol?

Jó éjt mindenkinek!

Holnap nem tudom mikor tudok jönni,mert délelőtt babaúszásra megyünk már végre :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Ismét itt a hétvége, tudok írni!
Kicsit sajnálom, hogy hét közben sokkal aktívabbak vagytok, mint hétvégén - így nem tudok "interaktívan" résztvenni a beszélgetésekben. Merthogy hétvégén tök ráérek, szinte egész nap a fórumon lógók, de akkor bezzeg alig írtok... Na nem baj, ezt csak mellékesen írtam.

Megint egy dög nehéz hét áll mögöttem. Sajnos a közvetlen kollégám lebetegedett, ezért két ember munkáját kellett végeznem, ráadásul pont hónapzárás volt, így megint bejött a reggel 8-tól este 7-ig napirend - amitől szerdán már egész nap úgy szorított a hasam, hogy este már sírva mentem haza... :( Mondtam is a főnöknak, hogy másnap csak később megyek be, mert érzem, hogy pihenésre van szükségem - így csütörtökön csak 10-re mentem be, egy kicsit jobban is lettem. Legközelebb, amikor megyek a dokimhoz, meg is kérdezem, mert úgy hallottam, van erre a hasfeszülésre valami gyógyszer. Ti hallottatok ilyesmiről? Jó, tudom, a legjobb az lenne, ha nem dolgoznék ilyen keményen, de hát én ilyen vagyok... Csak remélem, hogy a babácskámra nincs ez nagyon rossz hatással - neki nagyon jó ott a sötét melegben, jól védve van, nem? 8)

Egyelőre az aktuális oldalt olvastam csak el, látom, beindult az iwiw-es dolog - a következő utam most oda vezet, és bejelölgetek én is mindenkit, akiket megtalálok! :wink: Bár becenévnek nincs ott a nick-em, rá fogtok jönni, hogy miért hmbori vagyok. :)

Lehet, hogy ma még visszajövök, de valószínű csak holnapra tudom magam teljesen képbe hozni az egész hét eseményeit illetően.
Addig is mindenkinek minden szépet és jót! :D

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok Lányok!

Adri: igen én oda járok orvoshoz is Dr Barna Péterhez. Mevel az előző orvosom már nem vállalt szülést ezért kellett mást választanom és ő róla jókat írtak és ő volt az ügyis doki mikor Jázmint szültem.

Képzeljétek ma jól rámijesztett a körzeti nőgyógyász jött egy levél, hogy hívjam fel mert nem lett jó a cytológiám, aztán felhívtam P2-es de van gyulladásom ezért kezelésre kell járnom. Szóval volt nagy riadalom, de hála égnek nincs nagy baj. Jövőhéten megyek dokimhoz aztán ő majd kezelésbe vesz. Remélem hamar elmúlik.

Nem tudom ki kérdezte, hogy érezzük -e a babusta ha hason fekszünk én igen már kényelmetlen az alvás hason.

Na elteszem a gyereket holnapra.
Jó éjt mindenkinek
Bea

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
Kép
beusmimi
 
 


Sziasztok!

Csak most jöttünk haza. Minden ok volt doktorbácsinál, Pötty már nem is olyan pötty, 8,1 cm az ülőmagassága, és olyan 12-13 cm, ha a teljes hosszát nézzük. A doktorbácsi le is mázsálta (ő mondta így :lol: ) 79g a kis drága. Intett egyet a kezével, aztán meg egész testéből mozdult egyet. Az én dokimnak nagyon rossz az UH-ja (persze, amire neki kell, arra jó), lefényképeztem, de nem lett igazán jó kép. Azért ha apa lementi, felteszem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Íme. A gerince egész jól látszik :lol:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Hmbori,
Most látom a wiwen, hogy még közös ismerősünk is van! :)

Linacska,
Ez egy szép szabályos gerinc.

Mimi,
Tetszenek a képeid :wink:

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


[quote="linacska"]M írta:linacskaimi,
igen a Down-é volt. Itt a kórház csinálja ingyenesen, és mást nem néznek. (az Edwards-ról szó sincs). Nekem Lili is 1:10000 volt anno. Állítólag ennél jobb nincs, ennél jobbat már nem hoznak ki.


Licit van?
Nekem 1: 35.000 a Down-ra és 1:50.000 az Edwards-ra :P

Kép

Kép
hmbori
 
 


linacska, de aranyos kis gerincesed van! :) Mást nem is nagyon látok ki belőle :oops: (A feje balra lent, vagy jobbra fent van?) :oops:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hmbori,
balra lent van a feje :lol:
Amúgy ahogy szűrés, szerintem az eredmény is intézményfüggő. Itt nálunk ez a legjobb, nagyobbat már nem szoktak írni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Flake, Pomáz nagyon jó hely! :wink:

Anna, nagyon helyes ez a gyerkőc!
Vendég
 


Sziasztok!

Linácska:örülök,hogy láttad a babádat.Szép nagy baba.

Nekem is megjött a kombinált eredmény negativ :D
Mindjárt beirom az adatokat amiket küldtek.

PAPP-A:6,4 UG/ml 0,45 mom

Szabad Béta hcg:25,15 mU/ml 0,91 mom

életkorfüggő kockázat:1:860
down szindróma kockázat:1:5300(negativ)

Madaran:nagyon jó a te képed is a babáról.

Anett:bejelöltelek ill a klubbot is.
Márk mostanában 1szer kel fel akkor általában vagy átjön értem vagy már köztünk alszik.Ilyenkor cicizik vagy teázik és alszik szépen.

Ma már nem volt láza.
Ma délután semmit nem laudt, elmentünk vásárolni a bkociban nem akartam,hogy elaludjon erre mire hazaértünk és bement az ágyába elkezdett beszélni ill. játszani.
Én pedig annyira fáradt voltam úgy tudtam volna aludni.
Vendég
 


Csilla,
Nekem is tetszik Pomáz, láttunk is egy házat, ami tetszik is és meg is tudnánk venni, de mellette van egy üzletféle, ami szerintem inkább egy kocsmára hasonlít, és ez nagyon elbizonytalanított :(

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Adri, szerintem tudom melyik az a ház. Új építésű iker, ugye?
Mi egy utcányira lakunk! Hát igen, nyáron bizony kiülősként működik az a kocsma, és akkor lehet némi zaj. De mintha lenne valami rendelet, hogy csak este 10-ig lehet kerthelyiséget üzemeltetni... vagy rosszul emlékszem? Valami ilyesmire emlékszem, hogy egy csomó lakótelepi kocsma bezárt emiatt...
Viszont a ház nagyon jó áron van.
Vendég
 


Gratulálok a jó eredményekhez és a szép babákhoz!
Vendég
 


Jó reggelt csajok!
megint bennem van a mehetnék. Tök röhej, hogy egy hete minden tiszta hó volt, igazi tél, most meg tavasz lett... :roll: egyébként nem bánnám, ha már tényleg tavasz lenne.

Jimbone :lol: Persze, hogy voltam a Megint megjött...-ben. Évekig oda írtam! De már mindenki babás az ottaniak közül. Ha jók az eredmények, szerintem ne kockáztass a magzatvíz-vizsgálattal. Nekem volt, nem megyek még egyszer!!!az tutti!

hmbori :lol: Itt vagyok... :wink: és lehet, hogy jövő héttől én is a hétvégi netezők közé fogok tartozni, mert megyek vissza dolgozni.

Beusmimi :lol: a rákszűrésre a P2 jónak számít, ne izgulj, nem lesz gond! Nekem is mennem kell majd mostanában, mert már egy éve nem voltam.

Linácska :lol: :lol: szép a babácska, 8.1cm!! az nem semmi! Ilyen sokat nőnek pár hét alatt!

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Drága Kitty!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
El ne tűnj már!!! Pont tegnap akartam visszakeresni a babád 12 hetes fotóját, és már nincs fenn!!!!
Mi van Veled?? HOgy vagy? Végigdolgozod a tanévet?? én sajna, úgy tűnik, igen. Ami nem baj, egyedül a baciktól félek. Most is azért voltam táppénzen, mert a fél tantestület hiányzott. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Mikor mész legközelebb dokihoz?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ekkora a pocim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép


Már a kollégáim is észrevették...
Vendég
 


Madaran
Általában olvasni szoktam, csak a témák többségéhez nem tudok hozzászólni. :cry:
Tanévet végigviszem...miért ülnék itthon, mikor teljesen jól érzem magam? (muszáj is, mert nekem még csak 2008. aug. 15-e óta van munkaviszonyom)
Doktorhoz legközelebb febr. 23-án megyek. Akkor lesz az AFP-s vérvétel is.
Borsó fotó...


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma jönnek hozzánk vendégek,lassan irány a bolt majd főzés+takritás. Már most álmos vagyok mi lesz igy velem később??? :D

Kitty:nagyon szépen látszik a pocid.Mit tanitasz a suliban?

Én is 23án megyek afp-re :D

Szép 7végét mindenkinek
Vendég
 


Sissi
Tanító néni vagyok... elsősöket tanítok :lol: :wink:


Megyünk bababoltokat nézni Debrecenbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Visszük a listámat és megnézzük, hogy mit és főleg milyen áron tudunk megvenni...
Vendég
 


Kitty :lol: :lol:
Tényleg látszik már !!!
A tanévet meg valahogy végigcsináljuk. MOndjuk én nem panaszkodhatok, tényleg arany életem van (kevés órám van). Mostanság majd lehet, hogy néha már leülök tanítás közben. mert egyébként nem szoktam...
a Babucid is édes, ez hány hetes fotó? nem ez a 12. heti borsó?

Szia Sissi :lol: :lol: HÁt, akkor kitartást mára! nekem egy hete volt a férjem szülinapja...nap végére olyan voltam, mint a rongy! Küldök némi energiát :wink: :arrow: :wink: :arrow: :wink:

Képzeljétek, a kutyink szeme begyulladt, most Visine cseppel kezeljük, de mintha nem változna. Úgy sajnálom... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran
Ez volt a 12. heti UH :wink: (11+5-nél... és a gép a méretek alapján 12+1-nek hozta ki :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kutyi szeme :cry: (neomycin nincsen... mi egyik alkalommal azt használtuk)
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Kitty de jó, hogy végre beelentkeztél, és hallunk rólad. Látod a pockód is nő, szép kis formás :lol:

Madaran, hát tegnap bennem is bennem volt a mehetnék csak nem volt seni aki velem tartott volna. Gyönyörű idő volt, és én is már nagyon vágyom a jó időre. De máskor ha otthon vagy és mehetnéked van csak szoljál, szervezünk valami programot, mert nekem is pont tegnap nagyon mehetnékem volt :lol: Amúgy hétfőre megint mondják a sz@r időt :cry:

Gyönyörűek a babafotók. Nekem is a múltkor csak a kis hátát mutatta, remélem a 4D uh többet mutat majd magából.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sissi kitarás az estére, mi finomat főzöl?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kitty :lol: Vény nélkül kapható? Ha nem használ, kamilla lesz. Bár egy kicsit macerás mert kicsit rakoncátlan a vizslánk :?

Irdab :lol: Tali jó ötlet lenne (eccccer a tónál--öreg v. cseke) :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


[quote="flake76"]
írta:
flake76
Mimi,
Tetszenek a képeid :wink:

Köszönöm!
Amúgy melyikek,a képtárasak??

Csajok,nem tüntem ám el,csak tegnap piacolni voltunk,majd itthon meló volt estig.Vettünk húsikat meg zsírszalonnát,stb,és fel kellett dolgozni,elpakolni,kisütni :lol:
Most meg megyünk csavizni.
Hétfőn tuti jövök.Csak győzzek vissza olvasni :lol:

mimi12
 
 


[quote="madaran"]
írta:
madaranKépzeljétek, a kutyink szeme begyulladt, most Visine cseppel kezeljük, de mintha nem változna. Úgy sajnálom... :roll:

Ne kezeld szemcseppel!!
Inkább kamillázd,és vigyétek dokihoz!!
Ha ne adj isten megsérült a szaruhártyája annak akár árthat is a visine szemcsepp!!! Meg is vakúlhat!!
Nézd meg,nem e látsz foltot a szemében,olyan homályos foltot.
És tényleg ne kezeld szemcseooel hasraütés szerűen.AZt sosem
szabad a szemmel!!

mimi12
 
 


[quote="mimi12"] írta:mimi12
[quote="flake76"]
írta:
flake76
Mimi,
Tetszenek a képeid :wink:

Köszönöm!
Amúgy melyikek,a képtárasak??


A wiwesekre gondoltam :)

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Csilla,
IGEN, arról van szó!! Nekünk is nagyon bejön a ház és a környék is, de rettegek attól a kocsmától. Viszont vicces lenne ilyen közel lakni hozzátok :D

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


madaran,
a Visine különösebben nem fogja károsítani (kivéve, ha már rég fel volt bontva, és befertőződött), de meggyógyítani sem.
Gennyes váladék is van?
Antibiotikum kellene, de ha nem túl súlyos, van rá esély, hogy magától is meggyógyul. Az Ab-ok elvileg mind receptkötelesek, de a neomycint néhány patikában azért anélkül is hajlandóak odaadni...

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok,
délelőtt mi is csavarogtunk, bevásároltunk a Metroban. Most meg sütöttem fincsi Holstein szeletet, nagyon jó lett. Csak a lányom nem evett egy falatot sem, előtte bechipsezett, meg megtalálta a kétnapos pattogatott kukoricát is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?