Új privát üzeneted érkezett!

nagyon szép neveitek vannak!!! :D
Vendég
 


köszike.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!
Képzeljétek apa nézte a vonalzókat itt, de azért ki van rendesen... :shock: :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

hogy hogy kivan rendesen?????? :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, mi van megint egyedül vagyok. ja, Apa meg van győződve róla, hogy fiú lesz.........
Na, Apa most ki akar ugrani az ablakon... :lol:
Csajok, Apa nagyon ki van...szegény, de most figyeli mit írok, na jöjjön már vki...

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi van msn címed?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem tudja mit akar...be van szarva...félig röhög, félig remeg...Hm, a faszikat nem leht érteni

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: Párod miért van ki?? Mert ő fiút akar vagy nem értem.

Kép
csucsu05
 
 


Nyuszi!űnem kaptál privit?
3-at küldtem
Vendég
 


Duna:most olvasom máris, csak apával nagy megbeszélésünk volt.... :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


oké
megyek vacsiztatni :)
Vendég
 


NYUSZIFÜL GRATULA :)
olgi80
 
 


szia olgi...mizu veled?hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


KÖSZI JOL VAGYOK :) ÉS TE HÁNYINGER?
olgi80
 
 


PROBA NÁLATOK LÁTSZIK A VONALZOM?
olgi80
 
 


nem olgi

Kép
csucsu05
 
 


HOGY KELL EZT BE ILESZTENI :?
olgi80
 
 


Megvan a kód ugye?? Azt a jobb egér gombbal jelöld ki másolásra. És utána itt a babaneten a kódot csak be kell illeszteni.

Kép
csucsu05
 
 


olgi most van hányingerem...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Olgi!
Nita: írtam

Duna:írok ígérem, csak most főzök is közben, és erre nem csak felületesen szeretnék válaszolni!

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi válaszoltam. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


EZ AHÜLE RENDSZER :( AKÁR HOGY PROBÁLOM NEM SIKERÜL EGYSZERÜEN AZT IRJA HOGY ÉRVÉNYTELEN E-MAIL UTÁNA MEG BE SE ENGEDET LÉPNI UJRA KELLET REGISZTRÁLNOM MAGAM
80olgi
 
 


:evil: :evil: :evil:
80olgi
 
 


probálj más honnan vonalzot csinálni....hátha......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!Én annyira nyügös vagyok,hogy csak na.Második éjszakát bőgöm végig az ágy szélén a vállam miatt,ma kiderült,hogy ideggyulladás.Egyedül rubophent szedhetek,meg masszörhöz járok.Persze pihenést irtak elő,erre a férjem ma reggelt visszament Kazasztánba. :( Mióta elment érte bőgök,biztos a terhesség teszi.Ráadásul olyan hülye gondolataim vannak,hogy mi van ha 13án nem lesz már ott a baba az uh-on.Az a fura,hogy az égvilágon semmi tünetem nincs,ilyenkor a fiammal már hánytam mint a kutya.Ugyhogy hiába volt pozitiv teszt,2 hcg-vérvétel,uh-on petezsák,mégis annyira félek.Nyuszifül!Szép erős a teszted,ez már tuti.Kirus!Neked is gratulálok!
Vendég
 


Ízisz!
Nyugi!! Tudod, nincs két egyforma terhesség :wink:
A vállad elég rosszul hangzik...
Vendég
 


első este.itt tudnék lenni, erre sehol senki :cry: :lol:
Vendég
 


Én itt vagyok!Csak végigolvasgattam az uh-os tapasztalatokat,kinek mikor volt szivhang.Egyébként tényleg ez az átka annak ha valaki korán elmegy dokihoz,én 5hetes és 5napos voltam amikor a petezsákot láttuk.Úgy érzem a mai kinzatás a masszörnél hatott valamit,mert már tudom használni a kezem.De bele vagyok betegedve a rubophenbe,csak az vigasztal,hogy a fiammal 4 féle gyógyszert szedettek velem,és kutya baja.
Vendég
 


már volt, hogy nekem is becsípődött a derekam, fel sem bírtam állni... de elmúlt magától. meg direkt kínoztam magam :)
Vendég
 


ízisz minden ok nyugi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is vagyok.

Ízisz jó hallani hogy jobban van a vállad, remélem pár nap és rendbe jössz.

Én ma annyira ingerült voltam, teljesen kicsinált az én drága rosszcsontom. Most éljük a hatalmas hisztik korszakát. Ha nem sikerül valami állandóan nyöszörög és nyöszörög és nyöszörög. Már alig vártam, haza apát hogy lecseréljem, én nem értem mi baja lehet. Jó lenne ha már beszélne és elmondaná. Senkinek nem volt ma hisztis a picúrja. Most pont azon morfondírozunk hogy lehet hogy heti 1-2 napra be kéne adni 2-3 órára egy bölcsibe, lehet unja a fejem!? :shock: :oops:

Nyuszi szép a vonalzód.

Duna, nyugodtan mond el mi a probléma hátha tudunk segíteni benne, ne tartsd magadba mert az nem jó.

Kép
boganna07
 
 


boganna az én fiam is hisztis.ha nem az van amit akar földhöz veti magát de előtte szétdobálja a játékait........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát igen most ebben a korban vannak csak néha annyira nehéz kibírni, te ilyenkor mit csinálsz?
Kép
boganna07
 
 


Anna!
én azt vettem észre, Csibe akkor nyűgösebb, ha éhes, vagy ha álmos. Úgy rendesen még csak egyszer hisztizett. Akkor a meghökkenéstől nem tudtam, mit csináljak, aztán veszekedtem rá, hogy fejezze be. Befejezte. De szerintem ez még csak a bemutató volt :lol:
Vendég
 


Milyen bölcsibe adnád be? Beveszik?
Vendég
 


további szép estét!
Vendég
 


Hát az én kisfiam most azon is hisztizik ha nem sikerül úgy megpördíteni a karikát ahogy szeretné erre én odaülök hogy segítsek, de az nem jó mert neki egyedül kell ezt megoldani.
Néha azt veszem észre hogy nehezen tűri a sikertelenséget. Én is sajna olyan vagyok hogyha elsőre nem sikerül elkeseredik. Lehet tőlem örökölte. Na meg szerintem agyon van kényeztetve, mert most építkezünk és a szüleimnél lakunk szóval mindenki körülötte ugrál esténkét. Nem baj idővel minden könnyebb lesz. Amúgy imádom a kis picúrunkat, és akinek fia van az tudja milyen is ha szerelmes vagy a fiadba. :D :D

Csak most nem nagyon akarok idegeskedni nehogy ne jöjjön össze a kis pocaklakó. Szóval lehet elmegyek jógázni :P

Duna akkor a te kislányod nagyon jó baba, szerencséd van.

Kép
boganna07
 
 


Anyukám iskolában tanár és mellette van egy bölcsi ahova van protekciója. Most megyünk időpontot egyeztetni és hátha sikerül, de csak 1-2 napról lenne szó. Remélem összejön szerintem biztos tetszene neki mert imádja a babákat.
Kép
boganna07
 
 


bogana felemelem a hangom rá.........sajna muszály.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyuszifül: most már hangosan is gratulálok!!!!

Kira: neked szintén gratulálok a pozitív teszthez! :)

Csucsu: kösz a jelölést Bencének. Vannak új képek fenn :)
jobban vagytok már?

Lyly: ????????????? Hogy van Bence? Nagyon remélem,
hogy már túl vagyzok a nehezén.
Sok-sok gyógypusz Bencusnak.

Nita: minden ok?

Ízisz: nagyon sajnálom a válladat, remélem jobb egy kicsit.
Nehéz lehet neked most, kitartást :)

királylány
 
 


Nekem olyan szerencsém van, hogy Bence nem hisztis........s ha mégis előfordul akkor nem veszek róla tudomást, ott hagyom ahol van-ált. csak itthon fordul elő- és már abba is hagyta
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára királylány 2009.02.05 20:22-kor.

királylány
 
 


Lányok a 13.napon vagyok és az Lh tesztem negatív. :(
A hőm 36,8.szerintetek mi van ilyenkor??????

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nálunk Domi szeret hisztizni :oops: de kezelhető a dolog. :wink:
Én tisztába vagyok vele,hogy mindent megveszek amit szeretne ha nem is azonnal de valamikorra mindig megkapja.De hát 5 évig vártunk rá........ :? 8) :oops: :roll: :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


királylány most minden ok....remélem a holnapi uh után is ezt tudom mondani.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hogyan tudok képet feltenni?

királylány
 
 


[img]próba[/img]

királylány
 
 


Sziasztok!

Bencussal kórházban voltam, rettentő csúnya gennyes lett a füle, a tüdejére is ráment.
Elkaptunk egy rota-vírusfélét, hányás, fosi, viszont van egy POZITÍV TESZTEM!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Most izgulhatok, mit csinált vele a vírus, bár a dokik szerint ilyenkor a minden vagy semmi elve működik.

Majd visszaolvasok, és jövök!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sikerült,ja, természetesen a férj vagyok.
Sziasztok Kép [/img]

királylány
 
 


királylány férje nagyon ügyi vagy....szép a kisfiatok!!!!!!!!!!!!!!
lyly halk gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!minden rendben lesz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


LYLY!Micsoda egy pozitiv teszt?És eddig nem irtad?Ejnye ,bejnye!Hány napja nem jött meg?A kisfiadnak mielőbbi gyógyulást!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?