Új privát üzeneted érkezett!

[quote="irdab"]M írta:irdabimi na megnéztem Nagyegyházát, még Óbarokon is jártam, de így mint Nagyegyháza kiesett, bocsi, de mostmár tudom hól van. :lol:

:lol: :lol:
Óbaroknál tovább kell menni.Nagyegyháza az egy zsákfalú(szerű) valószínű ezért nem is jártál arra.Rengeteg ember lakik ott,kb 170 :lol:
Amúgy kis csendes falvacska,bent a hegyek közt.Még Csabdi felől lehet oda menni,de eléggé gány út van arrafelé.

mimi12
 
 


Természetese nem titok ,hogy miért műtöttek 3x.
2007-ben műtöttek cisztával a Péterfyben és után megműtöttek a Jánosba összenövés miatt(sövény).
És most 2008 szeptemberében kiderült,hogy van még cisztám, sövényem,endom,polipom és meg is műtöttek a Cirisbe.
És utána lett lombikunk :D
Az első lombikos babámat elveszítettem 4-5 hetesen a sok probléma miatt amit nem csináltak meg rendesen az előző két kórházba sajnos :(
Na ,de a lényeg,hogy már pocakos vagyok :D

Kép
noki&potyi
 
 


De helyesek vagytok ezzel a sok kajával! :lol: Találtam is kedvemre valót! A palócleves nagyon jó ötlet hétvégére, meg a tejszines halacska is tetszik (receptet kaphatnék hozzá?)

Amúgy én is abszolút ilyenekben szoktam gondolkodni, egytálétel, és sűrű leves.
Mimi, én imádom a főzeléksűrű gomba v. karfiol v. karalábé v. zöldborsó leveseket. Vajban párolom, habarom, és grízgaluskát teszek bele. Nyami!

Igyekszem a főzeléket, tésztát, levest, és húsételt váltogatni, de mindenre úgy érzem nemrég ettünk ilyet :roll:

A croissant kész lett, de nem dicsekedtem vele... Jól néz ki, de tök ízelten :( Megnéztem a receptet, hogy kihagytam -e a cukrot, de nem... annyit tettem bele,amennyit írt :( Most kicsit el vagyok szontyolodva, ennyit dolgoztam vele, és nem nagyon finom :((((

Noki, épp tegnap olvastam, hogy a kismamáknak székrekedésre a legjobb reggel éhgyomorra egy natúr joghurt két-három kanál zabkorpával! Állítólag ez aztán kipucol rendesen.
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

én is jönnék fórumozni Hozzátok, 11 hetes és 3 napos vagyok :D A nyáron volr egy vetélésem, 5 hetesen és emiatt túl sokat aggódom. Bár most kaptam Utrogestant, napi 6 szemet kell szednem. Eddig minden rendben, de most éjjel elkezdtem aggódni. Úgy érzem, csökkent a mellfeszülésem, még nem híztam egy dekát sem...ez normális? És valahogy nem éreztem a Babát... Most pedig megint úgy érzem, hogy minden oké...kész vagyok. Tudtok írni nekem valami okosat? Csatolom az első képünket, itt 9 hetes 6 napos. Kép
kexi
 
 


Kexi
Üdvözöllek kismami :)
Ne aggódj a mellfeszülés miatt,mert 2-3 hete nekem is elmúlt és most a napokba kezdett el megint érzékeny lenni.
Én sem híztam 1dkg-ot sem.....bár én sokat rókáztam,rókázom :roll:
A babát azt szerintem változó ,hogy ki mikor kezdjük el érezni.....én sem érzem még :shock:
Nagyon aranyos az első sztárfotó a piciről :)
Csilla
Most kaptam zabkorpát a tesómtól,hogy tegyem bele a joghurtba ha szorulásom lenne megint,mert az az amit még nem próbáltam :)
Tündi
Remélem nyáron nem fogom már igényelni a zoknit alváshoz :roll: :lol:
Irdab
Nálam van ez az ablaknyitógatósdi :D és az én párocskám sem mindig értékeli.
Hőhullám az még nincs és remélem nem is nagyon lesz, de ma irtóra fáj a fejem :cry:

Kép
noki&potyi
 
 


Kexi! Üdv. Azért hullámzóak az érzéseid, mert elveszettél már egy babát. A mellfeszülés nekem néha elég intenzív, néha meg napokig nem érzem. Én is elvesztettem a babámat nyáron 8 hetesen és én is aggódom, de ilyenkor hajlamos az ember lánya túlreagálni a terhességi tünetek nem jelentkezését. Hidd el, az is normális, ha nem kísérik folyton fünetek a terhességet.
Én nagyon drukkolok neked, mint mindenkinek, sajnálom, hogy át kellett élned azt a szörnyűséget a nyáron.
DE! ahogy az orvosom mondta már, soha sem nézünk hátra, nem abból indulunk ki. Ezt tudom neked is tanácsolni.

Irdab! Egy 4 féléves felsőfokú kiegészítőre járok jogi asszisztensi szakra, nyáron fogok szakvizsgálni.
Tegnap büntető-eljárásjog órán csücsültem jegyzeteltem 16 oldalt, közben azt hittej felrobban a fejem :( de hősiesen végigültem az órát, legalább a kis manóm is okosodik :)
Vendég
 


Noki&Potyi: Köszönöm szépen, most jobban vagyok lelkileg :)
kexi
 
 


Noki&Potyi: Köszönöm szépen, most jobban vagyok lelkileg :)
kexi
 
 


Noki&Potyi: Köszönöm szépen, most jobban vagyok lelkileg :)
kexi
 
 


Egyébként én amióta várandós vagyok, esténként a tv-t nézve bebugyolálom magam vastag plédbe, mert szokott rázni a hiedeg.

Noki tényleg sokat műtöttek, de légeny valóban az eredmény. Nekem egyszer HSG-t csináltak (petevezeték-átjárhatósági vizsgálat) az sem volt egy leányálom.
Vendég
 


szakvizsgálni = szakvizsgázni
Vendég
 


Sziasztok!

Apa jól van dolgozik.Márk alszik,de sajna megint lázas lett.
Az éjszakánk jól telt csak 1szer ébredt fel.

K vetűs kajákkal nem a terhesség alatt ekll vigyéázni,hanem ha szoptatsz mert megfájdulhat a Picur hasa tőle.De ezt is ke kell tapasztalni.

Nálunk ma spenót lesz, Márk ma még nem nagyon evett csak cicizet és ivott.

Én sem találtam az iwiw-en a klubbot.Vki megtalálta?

Kexi:üdv közöttnk. Ne izgulj minden rendben lesz hizni én sem hiztam sőt - 2 kiló van nálam.Igaz é diétázok. Mellfeszülésem pedig nem is volt,bár az a szoptatás miatt.
Vendég
 


Köszönöm Lányok,

aranyosak Vagytok :D Természetesen én is szorítok Mindnekinek, igyekszem majd minden nap benézni, s írogatni. Olyan jó Benneteket olvasni!!
kexi
 
 


Szia Kexi!
Jó,hogy előkerültél :lol:
Nagyon jó az uh kép.Tök édike :lol:

Csajok!!Meg jött a vérvételem eredménye.Most jól feldobódtam :lol:
Nézzétek meg ti is

A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A szint:
3900.00
miu/L
1.95
MoM
Szabad ß-hCG szint:
52.40
Ng/ml
1.69
MoM
Tarkóredő vastagsága (NT):
1.50
mm
1.07
MoM

A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 2 000
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

mimi12
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak is!

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem éjszaka legalább 1x fel kell kelnem wc-zni de van hogy 2x is és aztán persze nem tudok vissza aludni. Állandóan csak hánykolódom az ágyban + este lefekvéskor nem találom a megfelelő alvási pozt. Én idáig hason aludtam most ugye nem lehet mert félek hogy összenyomom az én kicsimet, és sajnos egyik oldalamon sem jó. Inkább úgy fekszem hogy kicsit oldalt és kicsit hason.

Irdab: én most csak hétfőn-kedden-csütörtökön dolgozom, addig amíg birom. Mert sokat kell pakolnom és néha nehezet is.

Egyszerűen nem találok egy normális babakocsit!

A baba nemével kapcsolatban csak annyit hogy én már alig birom kivárni mire megmondják hogy mi lesz. Sokan, vagyis a családból mindenki azt mondja hogy fiunk lesz, mi kislányt szeretnénk. De ha ez most fiú és utána lány jön akkor azzal is kiegyezem.

Kép
Vendég
 


Anetto: tényleg nem lehet találni az iwiw-en augusztusi babák klubját

Kép
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Noki
Vigyázz magadra! Pihenés... pihenés...

Madaran
Én is aug. 20-ra várom a babát :lol:
Buenos Aires :wink:

Mimi
Én úgy tudom, hogy terhesség alatt a hormonális változások is kedveznek a fogíny-gyulladásnak.

Sissi
Gratulálok a kisfiúhoz!

Cscsi, Beus, Kexi
Nagyon szép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Noémi! Ez nagyon jó eredmény. Bárcsak nekem is ilyen lenne... de még 2 hetet kell várnom.

Piroska! Én is így alszom, mint te, általában 1x kelek fel, de attól is függ, hogy mennyit iszom este, van, hogy 2x kell pisilnem.
Az alvás nekem is rossz, én is hason aludtam mindig, felhúzott térddel.
Most vigyázok, hogy nehogy nyomjam Őt, de mindig mire felkelek félig hason vagyok.

Lányok! Már írtátok a lenyelt vibrás mobiltelefon érzést. Én ma többször is éreztem, most délután, olyan furcsa, mintha valami rezonálna a mellem alatt, először azt hittem, hogy csak képzelődöm, de nem... nem mondom,hogy a bébibogyó, de valami van. Lehet, hogy megint a belek :D

Puszi.
Vendég
 


Na itt vok, csak nem tudtam megint belépni :twisted: , aztán meg felugrott hozzám egy bnőm, akit már ezer éve nem láttam mert most jött haza Angliából.
Még egy lencsefőzeléket, tojáspörköltel gyártottam a halacska mellé.

Noki az a lényeg h ott ababa. Eléggé megszenvedtetek érte, de ott van :lol:
Mimi gratula a nega teszthez. Megnyugodhatsz te is.
Kexi, üdv itt a paramamik klubjában, mesélj magadról, és gratula.Nekem is volt már sajna elöző terhesség, nekem 10 hetesen ment el. De most minden másképp alakul :wink:
Sissi jobbulást Márknak!
Móni ez diplomát ad ugye? Unokahugom tanít jogot, meg hasonszőrű tantárgyakat ott az egyetemen :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kata!
Igen a hormonok miatt lehet foginygyuszi,meg a c-vit veszteség miatt,no meg mivel ilyenkor vérzékenyebb a foginy,emiatt a bacik is jobban érzik magukat.
Csak az a gáz,hogy már a nyirokmirigyem fáj.
De a Szabival is fájt.Ráadásul vele sokkal rosszabb volt,mert nem tudtam,hogy ez c-viatminnal,meg megfelelő fogkrémekkel öblítővel helyre hozható.Most kb 4-5 napja jött ki,de már javuló félben vagyok.De vettem is majd 3000ft ért mindenféle csodaszert.
A Szabival meg 2hét után mondta egy ismerős védénő,hogy teeee hát szedj c-vitamint!!

Móni!Ez tényleg csodás eredmény!!Én nagyon fel lélegeztem :lol:
Biztos neked is jó lesz az eredményed!!

mimi12
 
 


Csilla palócz leveshez kell:
répa, zeller, hagyma, zöldbab, fokhagyma, hagyma, sertés comb (de lehet pulyka, v csirke mellből is).
Hagymát megdísztelem, rá a husi, és felengedem vízzel, és bele a zöldségek. Kell bele babérlevél, meg jó sok tárkony, só, meg lehet vegeta is. Felforr, és én pici rántást, teszek bele, illetve pici habarást is.
Tejszínes hal: Befűszerezem a halat és leöntöm tejszinnel, és be a sütőbe, és ennyi.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Earhart veled mi újság van, mesél magadról valamit?!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok,

szóval Irdab kérésére magamról pár szó: 28 éves vagyok, első Babánkat várjuk. 11 hetes és 3 napos vagyok. Eddig minden rendben, de a nyáron volt egy vetélésem 5 hetesen és azóta rettegek, hogy Vele minden rendben lesz-e. Persze igyekszem magam mindig nyugtatni, ártani nem szeretnék a Babának, de nagyon nehéz. Ráadásul 2 éves kemény küzdelem van mögöttünk. Cisztás petefékszem volt /van, a hormon szintem katasztrófa volt, műtéten vagyok túl és hát a vetélésen. Karácsonykor teszteltem pozitívat és a dokim ránézett a hormoneredményemre, s azt mondta: Karácsonyi Csoda!! Úgyhogy vigyázunk Rá, mint a hímestojásra!! Hát, röviden ennyi a történetünk.
kexi
 
 


Irdab! nem ad diplomát, csak felsőfokú végzettségű oklevelet, de tovább akarok vele tanulni a jogin, vagy igazgatásszervezőin jövőre. Ezzel az oklevéllel az első félévben egy csomó vizsga alól felmentést kapok.


Noémi! Úgy legyen, azt hiszem az eredmény után leszek felhőtlenül boldog. :)
Vendég
 


Mimi,
klasz az eredményed!!!

Kexi,
ne aggódj, ez a baba itt van veled. Egyébként egy vetélés, meg utána másfél évnyi küzdelem után én sem tudom olyan felhőtlenül élvezni a babavárást, mint a lányommal, de szerintem ez természetes. És ugye főleg addig, még nem érzed mozogni a babát, mert ha már igen, akkor ugye egész más a helyzet.

Napsugár,
a melled alatt érezted a vibrálást???? A baba elvileg onnan még nagyon messze van. (ok, kinek mekkora a melle :lol: ) De inkább a köldököd alatt kellene érezni.

Húúú, már alig várom, hogy holnap ilyenkor legyen. Pont 16:40-re van időpontom a dokihoz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska már hiányoltalak :lol: Hova tüntél ma????

" kinek mekkora a melle" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy én is érzek néha rezgő, csikalndós érzést, de én kiejezetten a köldököm alatt.

Móni, okj felsöfokú? 4 félév sz jó hosszú képzés... Gondolom nem kevés lóvéért. És most hanyadik félévben tartasz?

Kexi próbálj meg ne parázni. Tudom már ez szinte közhelyes, és én is parázok, de én mindig azzal nyugtatom magam, h ami csak tellik tőllem én azt mindet megteszem.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Én holnap megyek a kombinált teszt eredményéért. Remélem hogy minden rendben lesz és nem kell végig aggódnom a hétvégét mert csak a jövőhéten megyek dokihoz már az újhoz.

Kép
Vendég
 


[quote="irdab"]E írta:irdabarhart veled mi újság van, mesél magadról valamit?!


Mit meséljek? Hogy süttetem a hasam a napon? Na, jó, csak árnyékban :lol: :wink:
Babácskát még nem érzem. És olyan igazán kismamis tünetem sincs.
Vendég
 


[quote="irdab"]
írta:
irdab" kinek mekkora a melle" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kicsi :oops: :lol: :wink:
Vendég
 


Irdab,
két hét után Lili végre ment oviba, aztán bementem Kecskemétre, mert apunál volt a gyógyszerreceptem, és holnapra már nincs. Ugye aki együtt kártyázik a háziorvossal.... :lol:
Aztán megszabadultam vagy 150.000 Ft-tól csekkügyileg, kajáltunk apuval, és most értünk haza az oviból. Szóval eltelt a nap.

Én még csak nagyon ritkán érzek valamit, hogy hátha az a babócska, de még így, hogy tudom mit kellene érezni, így sem vagyok biztos benne, hogy az. Nem baj, majd holnap látom kis Pöttyöt, és remélem egyre jobban megnyugszom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska! Elég bő keblekkel áldott meg a sors :), amúgy nem közvetlen alatta érezem, hanem azért egy-két arasszal lejjebb. Lehet, hogy csak bebeszélem, de nem emlékszem, hogy éreztem volna ilyet korábban, olyan mintha egy ponton remegne a hasam. Nem mondom, hogy a baba, csak elképzeltem, de... lehet, hogy tényleg hallucinálok.

Irdab! 200 eFt a 4 félév és most tartok az utsolsó félévnél, május végéig tanulok, és június elején szakvizsgázok.
De még addig meg kell írnom egy szakdolgozatot és hátra vannak az év végi záróvizsgák. Nem fogok unatkozni. Mire megszületik bébibogyó képzett bíró, vagy ügyész lesz :)
Vendég
 


Sziasztok!


Napsugár: Igen májusig még bizti melozom!
Aztán jön a pihi!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Megjött az én kombináltam is 1:1 600 :lol: :lol: :lol:
Ez is jó, nem?
Asszem Linácska írta az 1:10 000 -t, ahhoz képest persze nem olyan bíztató :roll:

Irdab, kösz a receptet, a halat mindenképp kipróbálom!

Earhart, nem küldenél pár fotót a környékről?
Vendég
 


Csilla,
igen, én írtam az 1.10000-et. De azt hiszem 1:500-ig negatív.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Neked 1:10.000volt az eredmény??
(Az bizti a Down-é volt??Mert a másik az magasabb szám.Az nekem is 1:50.000)
az nem semmi!
Amúgy lövésem sincs,hogy számolják ki ezeket??Az előző babával nekem 1:5700volt.
De néztem a számokat,és a 25év alattira írja az 1:1500 eredményt.Szóval 37évesen e felett tökéletes nekem
:lol:
De a lényeg a negatív!!!

Kata!Ne izélj már itt velünk.Te ott sütteted magad a szép időben,itt meg trutyi idő van.No viszont itt tuti nincs monszuneső :lol:
Tényleg,te nem vagy fent az iwiwen?

Csilla!Tök jó,hogy neked is tuti lett az eredményed!! :lol:

mimi12
 
 


[quote="cscsi"]
írta:
cscsiEarhart, nem küldenél pár fotót a környékről?

Jaj ezt átugrottam :lol: :lol:
Csilla,hát azt akarod,hogy fájjon a szívünk??

AMúgy tényleg,én is szívessen látnék valami jó képet.
Hmm,ha egyszer el juthatnék oda. :lol:

mimi12
 
 


Mimi,
igen a Down-é volt. Itt a kórház csinálja ingyenesen, és mást nem néznek. (az Edwards-ról szó sincs). Nekem Lili is 1:10000 volt anno. Állítólag ennél jobb nincs, ennél jobbat már nem hoznak ki.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


nekem 1:12 000 volt a kombinált eredménye.
Mimi a kombinálton csak a Down korra kapsz arányszámot. Illetve a korod szerinti kockázat vagy valami ilyesmi nekem az 1: 800 lett.
Ja meg amiket te is írtál Mom ok stb számok, de azt fejből nem nyomom. Most mikor jó amúgy, ha minnél magasabb, vagy minnél kisebb a szám?

Earhart igen mesélj mit csinálsz kint. Dolgozol? Vagy csak egész nap napozol? És milyen gyümiket eszel stb. Tudod én napimádó vagyok, legalább hadd hallgassam. És sok magyar van odakinnt? És még egy csomó mindent tudnék kérdezni.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok
Piroska
Holnapra Kép
Mimi
Gratulálok az eredményekhez :)
Csilla
Igen ez még jó eredmény :)


Írtam múltkor ,hogy kaptam a Férjecskémtől egy szívhanghallgatót,de sajna nem hallottuk vele a baba szívhangját......eddig!
Az előbb elővettem 1hét után és úgy voltam vele,hogy próba szerencse :)
És hallottuk :) Annyira jó volt !!!
Nagyon ajánlom mindenkinek!!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Basszus, most olvasom, hogy nálunk 15:12-kor kiraboltak egy bankot, ami előtt én kb. 15:20-kor mentem el kocsival. Olyan 40-kor már le is zárták az utat. Feltűnt, hogy túl sok a rendőr...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Piroska holnapra kezem lábam csuriba, hányra mész?

Noki de jó, szuper lehet.
Én meg azon gondolkodom, h vezetéshez kellen beszereznem övlehózót-vagy pontosan nem tudom mi a neve. Valakinek van ilyen? És ha igen mi a véleménye róla megéri?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Linácska még jó, hogy nem futottál össze a rablókkal :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


[quote]M írta:imi a kombinálton csak a Down korra kapsz arányszámot. Illetve a korod szerinti kockázat vagy valami ilyesmi nekem az 1: 800 lett.


Nekem is ugyanazok az adatok vannak, mint Miminél... down kór és edwards-kór. Semmi kor szerinti kockázat vagy ilyesmi...

Noki, de jó lehetett! Gratulálok!!!!!!!!
Vendég
 


Ja, és más a kombinált, az integrált és a quartett tesztek arányszáma!!!!

Mimi és én is kombinálton voltunk, de az 1: 12 000 lehet, hogy másik teszt volt.
Vendég
 


én tutko kombináltan voltam rajta is van a papíromon

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Nekem kombinált van a papíron, és korfüggő kockázat, meg Down van rajta. Lehet, hogy ez is intézményfüggő???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Irdab
Erre gondolsz?
Én nem tudom,de túl nagy csodát nem várnék tőle......Én nem bírok semmit elviselni a pocakomnál :(,de lehet ,hogy neked beválna :)
http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... a-ovlehuzo

Kép
noki&potyi
 
 


Hűűű mennyit írtatok! :)

Mi délután nem voltunk itthon,táncvizsgára voltunk hivatalosak.Éltalános iskolásoka dták elő.Nagyon nagyon jó volt!! :) Luca is élvezte!

Kexi,üdv köztünk :)

Ne haragudjtaok,hogy most nem reagálok.De elfelejtetettem miket olvastam már :oops: :oops: És hulla vagyok...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Noki,
az az övlehúzó szuper. Nekem volt Lilivel, nagyon kényelmes és biztonságos. Csak most a férjem kolleganőjénél van, vissza kellene lassan szerezni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Én nem néztem ki belőle sokat,de ha Te mondod akkor elhiszem ,hogy jó!
A Párocskám már akart nekem venni ,mert szenvedek a biztonsági övtől....ha nem kapcsolom be akkor meg hallgathatom azt a sípolós hangot amit kiad ilyenkor az autó :(
Na meg nem szeretem nem bekötni az övet !
Akkor tehát Irdab.....vegyél ilyet :D
Én is veszek :)

Kép
noki&potyi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?