Új privát üzeneted érkezett!

Bea
Az 1. inszemnél 2x voltam uh-n, a 10, és asszem a 13. napon, a 2.-nál 1x. Az inszem mindkettőnél a 16. napon volt. Úgy fogják adni a tüszőrepesztőt, hogy ne a hétvégére essen az inszem ideje.
Drukk holnapra.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Bumi bocs korábban hülyeséget írtam, nem kismama leszel, hanem vagy :D jók a fejlemények, drukkolok nagyon!

Bea drukk neked is! Majd számolj be mindenképp!

Én várom, hogy megjöjjön, elvileg csütörtökön fog, utána megyek hormonvizsgálatra, és megszámolják Api katonáit is. Remélem, legalább kicsit emelkedett, bár még nem olyan rég szedjük sajna a vitaminokat.
vayacon
 
 


Sziasztok!
Ma már felkelek. Tök jó, mert már minden bajom volt a fekvéstől. Pl fáj a derekam. Ma sem kell persze tnagy tetteket várni tőlem, legfeljebb egy kis főzés. De persze minden csak lightosan.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi!
babragacsok mennek nektek!!! Csak egy tanácsot adok, akárhogyan is görcsöl a hasad, fáj a derekad nem kétségbe esni!!!!!! Nekem a 10. hétig ez ment. Az elején bevallom volt hogy rohantam a wc-re és zokogva néztem a bugyimat, hogy ugye nem... De nem szabad, mert ez jó jel is lehet!!!! Tudod nagy rendezkedés indul odabenn! :lol:

Többi lánykák!
millió szurok nektek is.

Végre fel tudom tenni a 13. heti uh képünket, bíztatás képpen: Kép 7.5 cm kisbabánk a 13. héten

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Voltam gyógyszert iratni ne tudjátok meg nyitásra ott voltam 8-kor,de már hosszú sor volt a recepción eszméletlen.
Irtak fel clostit+UH volt.Majd 10.-én kell mennem. :wink:

Vayacon!Drukk nektek is!Ha most még annyira nem javul api eredménye akkor se csüggetjetek csak szedje 3 hónap kell legalább hogy kimutassa ha javult.

Kat!
Nagyon ari!!:)

Bumi!
Kitartás!!! :) Szorítunk érted!!!
horváth beáta
 
 


Kat
Édes a babátok. Tiszta apja. :lol: :lol:
És már milyen nagy. Örülök, hogy minden rendben. Puszi nektek.

Vayacon
Drukk a kattincsszámláláshoz. Hátha segítettek már a vitaminok.

Bumi
Ne is erőltesd meg magad. Egy kis főzés azért belefér.

Bea
Mi már fél 8-ra oda szoktunk érni, akkor is sokan vannak már. Mikortól szeded a clostit? Ma kezdted, vagy holnap? Cs. doki volt?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Már tegnaptól kezdtem a 3. naptól! :wink:
Nem a Török volt hanem a másik. :( ( Pegid reménykedtem nekem ő szimpibb ) De végülis tök mindegy ám a lényeg ugyanaz! :)

Ja képzeld pont ott volt ám az a csaj is akit meséltem neked.
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Máig tartott a nagy nyugalmam. most már motoszkál az agyamban, hogy vajon sikerült e. Persze próbálom magam meggyőzni, hogy biztosan. Nehéz napok jönnek, már látom.

Kat!
nagyon szép baba!

Bea!
Drukk!

Lilla!
Te hogy bírtad a várakozást?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Mikor kell menned és mondják meg az eredményt?hány nap még?
Hát mikor az ember valamire vár ugy vánszorog az idő nehezen megy akkor. az tuti.Próbáld valahogyan lefoglalni magad,hogy ne gondolj rá annyit bár ez ilyenkor nem könnyű!
Erős vagy kibirod!Gondolj arra mennyit vártál már érte min mentél keresztül,az a pár nap már mi ahhoz képest!!! :wink:
Nagyon szorítunk és izgulunk érted!!!
horváth beáta
 
 


Bea, Lilla, Bumi!
Köszi a baba nevében!

Bumi!
Szünet nélkül szurkolok!!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


12-én kell mennem vv-re. Persze tuti fogok hamarabb tesztelni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Nekem könnyű volt elterelni a gondolataimat, mert jött a Karácsony, alig volt meg egy-két ajándék, vásárolgattunk, és hát sütöttem, főztem végig. Aztán valahogy úgy éreztem, hogy nem sikerült, mert semmi tünetem nem volt, úgyhogy meg is lepődtem, mikor a doki felpattant a székéből és nyújtotta a kezét, hogy gratulál. Szóhoz sem jutottam. Én nem teszteltem 1x sem. Mondtam is a férjemnek, hogy életemben még nem pisiltem zebrásat. De nem is az a lényeg.

Bea
Akkor már szeded a clostit. Jó ám a Cs. doki is. Bár mi is inkább hétfőn megyünk a csütörtök helyett a T. dokihoz, mert akkor már lesz. Végülis szinte végig nála voltam, akkor utoljára is hozzá szeretnék menni.
És mizu a csajjal? Beszéltél vele?

Csajok, ti szoktatok adni valamit a doktornak? Itt nem szokás a pénz, de gondolkozom, hogy valami ajándékot adjunk-e, vagy majd csak ha megszületik a baba. Nem tudom.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla,
de jó,végre egy hely,ahol nem szokás a pénz.Az ajándék kedves dolog.

Katerina,
nagyon aranyos a pici baba! :wink: Csak növesztgesd!

Bumi,
nagyon megértelek,ezek a legnehezebb napok,még spontán próbálkozásnál is.Egyet tehetünk:megvárjuk,míg szépen lecsorognak a homokórán...szorítok neked!!!

Képzeljétek,voltam kontroll kenetet csináltatni,de nem a szokásos dokinőmnél,hanem egy pasinál,mert csak akkor értem rá,mikor ő rendelt.Levette a kenetet,de azt tanácsolta,hogy ha nincsenek tüneteim(folyás,stb.),ne foglalkozzunk az egésszel,éljük az életünket,próbálkozzunk...úgyhogy így lesz.Tegnap este beköszöntött a termékeny időszak,kb.vasárnap lesz tüszőrepedés,megpróbáljuk.Nagyon izgatott vagyok!
Vendég
 


Zsó!
És ez a keneteredmény mikor lesz meg?Vissza kell majd megint menned?Hát igaza van ha nem észlelsz tünetet ki ne hagyjátok!!!
Drukk!!! :wink:

Bumi!
12.e hipp-hopp itt lesz!:) de ha ugy érzed tesztelj.de biztos eredményt ad?már ugy értem ha negatív és utána mégis pozitív?

Lilla!
Lehet nekem is azért szimpibb mert én is nála voltam elöször.
De hát mit lehet tenni ... ha pont arra adnak időpontot mikor a másik van.
Mikor mentek legközelebb?Az lesz Tapolcán az utolsó??

Nem beszéltem a csajjal.Képzeld mikor jött meglátott aztán pont odaült az oszlopok mögé ne is lássam. ( :!: :?: ) Jöttem haza mondom az anyósomnak hogy ott volt.Nem is mondta nekik hogy aznap nem lesz ( együtt járnak kocsival ) pénteket mondott nekik.
Hát szerintem ha ilyen sűrűn jár akkor szerintem lassan tul lesz rajt lehet pénteken lesz majd neki a beülti.Ha többet nem megy dologzni akkor már lehet tudni hogy megvolt neki mert azt mondta ki fogja iratni magát.
horváth beáta
 
 


Vayacon!
Mizu nálad nincsenek fejlemények?Megjött már?
horváth beáta
 
 


Sziasztok csajok!

Kat,
dönörűűűű a béjbi :lol:

Bea,
nagyon örülök, hogy így haladtok és elindult az inszem! Kíváncsi leszek az egészet hogyan éled majd meg, mert mi is gondolkodunk rajta...

Lilla,
nem semmi a nyugalmad, hogy nem teszteltél :wink:

Bumi,
NO PARA! Tényleg jó lenne ha el tudnád terelni a gondolataidat...szorítok tovább! :D

Zsó,
ez nagyon jól hangzik! :lol: Hajrá oda nem figyelés! Hajrá önfeledt szerelem! ...egyébként nekem is kb. szombaton lesz peteérésem :wink: De kafi lenne ha egyszerre lenne góóól :lol:

...én most azért pörgök ennyire és vagyok ilyen nagyon feldobódva, mert most jövök a nőgyogyimtól. Sima éves rákszűrés. De persze azért kérdezte, mizujs a bébi ügyekkel. Mondtam, hogy spontán reményeink vannak. Na erre jó alaposan meguhuzott. Először a frászt hozta rám, mi a fenét bámul annyira. Aztán elmondta, hogy nekem hátrahajló méhem van. Ezt eddig is tudtam, de azt nem, hogy az átlagosnál jobban... Annyira, hogy ha együtt vagyunk Apival a doki szavaival éve " a méhszájam a hüvelyem hátsó falát csókolgatja" :D Ez így persze nem olyan vidám, de megmutatta az UH fejjel (mert hüvelyi uh volt) :oops: hová kell Apinak céloznia. A lényeg az, csak kiskutya pózban van esélyünk, nagyon magasra emelt popsival. Egyáltalán nem jó a fenék alá tett párna, a gyertyaállás stb. Szóval mindent rosszul csináltunk. Api jövő héten megy kattincs nézőbe és nagyon remélem az eredménye jó lesz és utána teljesen önfeledten mehet a "kiskutyázás" :lol: Feltéve, ha már most hétvégén össze nem hozunk egy babót :D Az uhu szerint, érik a petikém, jó a mny vastagságom, ma van a 10. cn és 7 mm.

...szóval én most happpy!
tapedli
 
 


Kat, édes a bébi nagyon. Fú, mikor fogok már én is ilyen képet a kezemben szorongatni?! :? De nem vagyok ám irigy, csak már naon várom. :oops:

Bea, köszi a kérdésed, még nem jött meg, de szerintem legkésőbb holnap beköszönt Piri. Már három napja barnázok, pedig már azt hittem, megúszom. És nagyon remélem, hogy az akupunktúra hatásos volt, és nem fog fájni az alhasam. Úgyhogy úgy néz ki, jövő hét elejére csúszik a hormonvizsgálat meg Api katonavizsije (együtt megyünk).

Még egy dolog aggaszt, hogy ugye lesz a hónap végén is hormonvizsgálatom, és a doki azt mondta, hogy utána beszéljük meg, mi a teendő. Tehát elvileg csak azután menne Api andrológushoz. De ha kiderül, hogy rossz az eredménye, elvileg már korábban elmehetnénk. Nem lenne jó, ha húzódnának a dolgok.

Tapedli, irigyellek a jó kedvedért, olyan jó volt téged olvasni :) Igazából nekem is így kéne hozzáállni a dolgokhoz, csak néha olyan nehéz. Mikor már az ember ennyi ideje vár arra a kis pöttöm lényre, és csak nem jön.

mmzsó, ez nagyon jó hír. Néha érdemes ám több dokit is felkeresni, bár az ember sokszor már nem tudja, mit csináljon, mert mindenki mást mond. De hallgass az ösztöneidre.
vayacon
 
 


Vayacon!
Nálunk ugy volt hogy amikor én mentem 1 vérvételre( akkor volt nőgyógyászati vizsgálat is ) api akkor adta le az első mintát.
A 2 vérvételemkor meg a 2.mintáját.Utána ment andrológiai vizsgálatra ( UH...).És mikor minden eredmény vegvolt ezután jött az összesítés mi legyen.
Nem tudom máshol is igy megy-e?!
Drukk!!!
horváth beáta
 
 


tapedli, nekem is hátrahajló méhem van, és én is olvastam, hogy hátulról érdemes próbálkozni. mondjuk ez a kiskutya póz új, de mi is megpróbáljuk :lol:

Bea, nálunk valószínű az is számít, hogy tudja a doki, már voltunk vizsgálatokon. Ezért gondolom, elég lesz egy spermavizsi is. Elvileg nálunk úgy van, hogy az eredmények szerint dönt a doki arról, hogy inszem vagy lombik, és ha ez utóbbi kell, akkor kell csak andrológushoz mennünk.

Különben a forgácsos topikon írták, hogy a Forgács doki nem ajánlja a visszér műtétet, ha az nem okoz tünetet. Közben meg állítólag olyan andrológushoz küld, aki ragaszkodni szokott a műtéthez. Szóval érdekes szitu, nem tudom, mi lesz.

Képzeljétek, ma vettem a Lehel piacon méhpempőt. Kíváncsi vagyok, lesz-e hatása. Mindent bevetünk. :lol:
vayacon
 
 


Vayacon!
Nekünk is tudták hogy voltunk vizsgálatokon vittem is a friss papírokat hiszen már inszemre mehettünk volna.De azt mondták mivel itt még nem jártunk uj betegeknek számítunk muszáj itt is mindent az ujra csinálni.

Hát szerintem elég felelőtlenek ott a dokik ha nem csináltatnak andrológiai vizsgálatot.Hogy dönthetnek anélkül az inszem vagy a lombik mellett hogyha ki se vizsgálják teljesen?És tök gáz ha utólag meg majd kiderülne sikertelen probálkozások után hogy jobb lett volna a vizsgálat hátha valamit nem vettek észre.
Bár ez az én véleményem.

Szorítok nagyon nektek hogy apinak javuljanak az eredményei és mehessetek inszemre!!! :wink:
És kíváncsian várunk a beszámolóval ám majd! :)
horváth beáta
 
 


Vayacon!
Jól emlékszek hogy te nem voltál még HSG-n?
Azt nem mondták hogy meg kellene majd csinálni? :oops:
horváth beáta
 
 


Sziasztok!
A mai napom gyorsabban telt, mert délelőtt itthon volt a férjem, délután aludtam egyet, most meg 5-re a barátnőmet várom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bea, azt mondták, csak akkor kell, ha inszemináció lesz, lombiknál nem.
vayacon
 
 


Vayacon!
Ja értem.Különben te melyiknek örülnél jobban inszemnek vagy lombiknak? ( bár ez hülye kérdés :oops: )

Bumi!
Ez tök jó! :) Már csak pár nap...
Jól vagy nincsenek tünetek?
horváth beáta
 
 


Bea, hát ha lehetne választani, én a spontánra szavaznék :wink:

De félretéve a viccet, az inszemnek jobban örülnék, ha meg lehetne próbálni. De én mindkettőnél nem is az eljárásoktól félek, hanem inkább a gyógyszerek hatásaitól. Tartok attól, hogy rosszul fogom viselni. :?

Persze lombiknál nagyobb az esélye, hogy összejön, úgyhogy fene tudja, melyik a jobb. Igazából már úgy vagyok vele, hogy jöjjön, aminek jönnie kell, csak derüljön már végre ki, hogy mire számíthatunk.
vayacon
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre,gondoltam benézek,és látom Tapedli nem feledkezett meg rólam :D

tapedli:Nagyon szoritok neked,hogy sikerüljön a kutyusos variáció :D Nem tudom mennyire emlékszel,de irtam anno,hogy nekem is hátrahajló méhem van,és én azt figyeltem meg,hogy mindkét fiú úgy sikerült,hogy az esemény után hason feküdtem,és úgy is aludtam el :)
Csak a póz volt más,mert én volta felül :oops:
Szóval a hasonfekvést utána nagyon ajánlanám!!!

Bumi:Rád is emlékszem! Minden nap,minden órában gondolok rád :) Nagyon-Nagyon szoritok neked!!!
Folyamatosan lesem mi történik veled?

Természetesen a többieknek is drukkolok :D

Puszi mindenkinek!
dorcacs
 
 


Mmzsó, Tagedli, Vayacon!
babó köszöni szépen! :)

Bumi!
teszteléssel kapcsolatban én nem teszteltem a lombikoknál. Néha megtévesztő eredményt ad, de csak a túl hamar teszt. nemrégiben egy barátnőm inszem után pozitívat tesztelt aztán megjött neki, kiderült, csak a gyógyszerekben lévő hcg miatt mutatott a teszt +-t. De a 10. nap után szerintem már jót mutat. De ez csak én véleményem. :) Bizakodva várom az eredményt!!

Tagedli!
rendes ez a doki, hogy ilyen tanáccsal is ellát. ( Bár nekem a kiskutya valahogy kellemetlen, de akkor nektek , hogy idézzelek"önfeledt kiskutyázást" ! :lol: )

Vayacon!
Remélem mihamarabb meglesz neked is a babás uh! Külben ne félj a bogyóktól, nagyon kevés embert ismerek, akik rosszu voltak tőlük. Inkább a pocakfeszülés jellemző, amikor növekednek a tüszők, de nem vészes. És akinek okoz némyelik bogyó egy kis hányingert, az is teljesen elviselhető. És hát tudod, ha a baba a pociban lesz, akkor lesznek ám rosszullétek! :)

mmzsó!
Akkor használjátok ki a termékeny időszakot, szeretgessétek egymást! Hajrá spontán baba!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!
Tök jó, ha előkerülnek az eltűnt báránykák.
Már csak Gröni hiányzik, meg Breni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziaszotok!
3 órai olvasás után irok elöszőr nektek. Tudni akartam kivel mi van, gratulálok az uj kismamiknak és sajnálom azokat akiknek még nem jött össze.

Na kezdem az én storymat. Ebben a hónapban töltöm a 26.ik életévemet. Tavaly januártól probálkoztunk lightosan a babaprojekktel, sajnos sikertelenül. Mindig találtam magyarázatott piri érkezésére. Páromnak tavaj áprilisban volt egy nagyon komoly tüdőgyulladása ezért mondtam, hogy semmi gond ha nem jönn hamar össze a baba. Mindemellett férjemnek 2 cégje van és holnapról holnapjra lassan 14 ember fizetését elő kell kerítenie. Ő is fiatal 30 éves de nagyon a saját lábára akart állni. Sajnos nincs olyan nagy tapasztalata és semmilyen lelki vagy anyagi háttere csupán az ő nagyon nagy akaratereje. Igy az örökös stresz ott van a mindennapi életében. Enni nincs nagyon ideje, na meg mellé cigizik is keményen. A szervezete nagyon gyenge minden nyavaját elkap. Ilyen háttér mellett gondoltuk csak késik a baba. Én voltam uh augusztusban. Akkor a doki 10. napon nem látott különösen növekvésnek induló tüszöt. LH tesztet használtam 5 napig és negativ volt. Én összeomlottam és hallani sem akartam semmiről. Biztos voltam, hogy én vagyok a hibás és nem vagyok igazi nő. Teltek a hónapok és jött a karácsony. Sokat sirtam én is hozzátok hasonlóan ugy éreztem a karácsony nem karácsony baba nélkül. Ha augusztus és december között nem annyira érdeket a baba karácsony tájékán nagyon előjött minden. Januárban rátaláltam a babnetre elkeztem utána olvasni mindennek és vettem ujra LH tesztet 5 nap ismét negativ volt de a csajok annyira tartották bennem a lelket, hogy nem reggel kellett volna teszteljek, hogy este 9-kor ellőttem a 6.ik tesztet full pozitiv volt. Mindent bele is adtunk abban a hónapban! Előtte és pé után is együtt voltunk minden nap. De sajna február 1.-én szépen 30 napra megjött piri. Akkor kezdtem férjemnek mondani, hogy igazán elmehetne ő is egy sperma vizsgára. Hamar ráhajlott és sajnos rossz eredménnyel jött haza :cry: :cry: :cry: . Hát itt volt a bibi.
Eredménye 15,5 millió/ml, ejakuált 62 millió de ebből mindössze 14% a mobilitásuk, sőt a progressziv csak 1%, koncentráció 15,5 millió/ml. Egy nődoki erre azt mondta, hogy ilyen eredménnyel minimális az esélye, hogy én terhes maradjak.

Sajnos még nem dolgozta fel az egészet, dühös magára, hogy miért nem ment el előbb és engedte, hogy én szenvedjek. Amugy nekem vannak pére utalő jeleim, igaz a ciklusok nem a legpontosabb 28,29,30 napos mikor hogy.

Amugy itt minden vizsgálat nagyon drága én anno juliúsban fizettem 65 Eurto egy vv-ért amit a családi orvosnő irt fel cn.1 napjára. Az a teszt szerintem eléggé értelmetlen volt toxoplazma, rubeola, citemegalovirus, hepatitis virust néztek. Rózsahimlőm volt, sárgaságos nem voltam, hepeszeim nincsenek. Hát ennyit az egész tesztről. Minden ok lett. A csajok egy másik topikban ajánloták, hogy kérjek 3. és 21. napon hormonvizsgálatokat. Most ha megyek a héten tüszőkukucsre rákérdezek hol lehet ilyen tesztet csinálni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch!
Hát sajnálom nagyon!Ezt is szomorú volt olvasni mint mindegyikünk sztoryját. :(
Tudom nagyon nehéz ezt feldolgozni apidnak!Az enyémnek is sok időbe tellett.De majd idővel elfogadják mást nem lehet sajnos.
A sok stressz se tesz jót neki és a cigi sem.Ezeken ha tud jó lenne minélelőbb váltosztatni mert nagyon ronthatják az eredményét!
Hát szerintem keressetek fel 1 meddőségi központot és vizsgáltassátok ki magatok és ott majd többet tudnának mondani mit hogyan tovább ha szeretnétek folytatni a babaprojektet!És elmagyarázzák mi hogyan.Bár sajnos nem olcsók a kivizsgálások a meddőségi központokban. :(
Ne izgulj ha nálad nincs tüszőérés azt gyógyszerrel meg tudják oldani.És apid eredményénél is vannak roszabbak is.( bár tudom ez nekik egyáltalán nem megnyugtató )Lehet elég az inszeminációra is lombikra meg mindenképp szerintem.
Fel a fejjel nyugodjatok meg és vágjatok bele bátran!
(Amúgy én is 26 éves leszek jövő hónapban apim 32. Mi is tavaly januárba kezdtük el.Apinál is 15 M/ml volt utolján a vizsgálatnál.Remélem 1 hét és mehetünk inszeminációra. )
horváth beáta
 
 


Melish
Üdv itt! Sajnos. Ezt azért mondom, merthogy ilyen problémával küzdetek.
Szerintem a 28-30 napos ciklusok teljesen normálisak. Úgy gondolom van peteérésed, de egy vérvételt megérne kideríteni, vagy vezess hőgörbét, abból nagyon jól kiolvasható.
Apa eredménye tényleg nem túl jó. A mennyiség még talán, de az 1% progresszív sajna nagyon kevés. Úgy gondolom, hogy a cigi és a stressz nagyon befolyásolja. Főleg, hogy azt írod, keményen cigizik. Ha erről leszokna teljesen, véleményem szerint semmi gond nem lenne a spermiumaival és spontán babátok lehetne. Próbáld meggyőzni. A stressz sajnos elkerülhetetlen a munkája miatt, de ha tényleg babát akar, akkor tegye meg ezt az áldozatot, hogy leszokik a cigiról értetek, a családért. És amúgy is sokba kerül.

Bumikám
Mizu veled? Hogy viseled a napokat? Mikor lesz a vérvétel? Szorítok neked nagyon.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Nem túl jól tűröm már a várakozást. tegnap teszteltem is, és persze nega lett. Így azért barátkozok a sikertelenség gondolatával. Persze lehetett még korai a teszt. Ma este megint nyomok majd egyet.


Melisch!
Üdv!
Andrológushoz kéne mennetek kideríteni a rossz spermakép okát. Ha ez megvan, akkor kezelni, majd meddőségibe menni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Lehet hogy tényleg csak korai azért lett neg.Hányadik napnál vagy?

Lilla!
Veled minden ok?! :wink:

Vayacon,Zsó, és a többiek? :)
horváth beáta
 
 


Bea!
Ott a görbém az aláírásomban. A T betűnél volt a transzfer.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok ismét. Bumi nagyon szorítok neked, hogy ott legyen a baba, láttam a görbéd a hőd fent van maradjon is sőt mennjen kicsit fejebb :wink:

bea nállatok sehogy sem javult a spermakép? Hiszen a 15 mill nem rossz én ugy reménykedem még a spontánban :oops: .
Férjem nem tudja feldolgozni, tegnap próbáltam beszélni vele de azt mondta, hogy ne hadjam békén. Láttom nem dolgozta fel nem döntött, hogy mit akar :shock: , pedig nekem lassan ismét pé-m lesz legalább a cigit elhagyhatná de nem, talán kevesebbet szív. Neki a dokinéni is nagyon ajánlotta, hogy hadjon fel a cigivel mert nagyon gyenge az immunrendszere, de azt mondja nem tudja. Tényleg póbálta karácsonykor de nem ment. A januári görbém kicsit hasonlit a Bumiéra, igaz a gép elöbb tette a pé-t mint volt mert én 28 napot irtam be neki. Most ismét figyelem lássam mi lesz.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Bumi, szerintem nagyon korai volt a teszt, tessék bíízni!! :P

Doracs, de jó, hogy benéztél :D Gyere sűrűbben, kell nekünk a bíztatás :wink:

Melish,
Hagyj időt a párodnak. Nem egyszerű ezt feldolgoznia. 1-2 ciklus nem a világvége ha éppen nem annyira célirányosan történik. Egyébként az eredménye nem annyira tragikus ám! Már az is jó jel, hogy sok katonája van, csak azok lusták. Ezt a fajta problémát egyszerűbb kezelni, mint azt ha nincs kattincs :( Mindenképp menjetek rendes kivizsgálásra, mindenféle batérium tenyésztéstől kezdve egy alapos ultrahangozásra, ahol kiderül nem visszér okozza-e ezt. Igaza van buminak, ki kell vizsgáltatni rendesen.

A többieknek is pusszantás, de most nincs erőm többre, ugyanis beteg vagyok :cry: Asszem influenza...

Ráadásul csütörtökön megyünk Apival katona nézőbe...remélem nem kapta el, mert akkor csúsztatnunk kell.

T
tapedli
 
 


...nyilván Buminak és nem buminak. Bocsi :oops:
tapedli
 
 


Melisch,
üdv itt,és kitartás!

Bumi,
szerintem is nagyon korai volt a teszt,pá napig még próbálj várni!

Mi kíváncsian várjuk,megjön-e 2 hét múlva...
Vendég
 


ET+9.
Teszt: nega.
Holnap reggel még csinálok egyet, de már nincs sok bizodalmam benne.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,

Melish, én is sajnálom, hogy nálatok is gond van. Valóban először ki kellene vizsgáltatni a párodat, hogy tudjátok, van-e valami konkrét magyarázata a rossz eredménynek. Az életmódváltás pedig nagyon sokat segíthet. Próbáld rávenni a párodat, de légy türelmes hozzá, a férfiaknak ez néha nehezen megy. Próbáljon segítséget kérni, ha nem megy a leszokás a cigiről, annyi módszer van már erre.

Bumi, ez még lehet simán pozitív, drukkolok!

Bea, köszi az érdeklődést. Holnap reggel megyünk hormonvizsgálatra, meg Api katonaszámlálásra. Amúgy visszatérve, lehet hogy el fogják küldeni a férjemet így is andrológiára, csak én értettem félre. Amúgy ezt az egy kritikát hallottam a klinikáról, hogy nem elég alaposak az előzetes vizsgálatok, viszont nagyon jó eredményei vannak, és sztem ez a legfontosabb. Forgácsnak amúgy az a véleménye, hogy addig nem szabad műteni a visszeret, amíg nincsenek tünetek.
vayacon
 
 


Sziasztok!
Ma reggeli teszt is nega.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám
Nagyon sajnálom. Nagy ölelés neked. Azért már ki kéne mutatni a tesztnek. Mikor mész vérvételre?

Kép
p__lilla
 
 


Nem csak a 12. napon mutatja ki? Legalábbis azt mondják, hogy az a biztos nem?
vayacon
 
 


Bumi
Nekem ET+11 napra volt vérvétel, és csak 49 volt a hcg-m. Úgyhogy lehet, holnapra már lesz halvány csíkocskád.

Kép
p__lilla
 
 


Bumi!
Sajnálom hogy negytív lett a teszted.De ki tudja hátha majd a vérvétel mást mutat.

Vayacon!
Na mi volt vérvételen?Mikor lesz meg az eredmény?Apinak se mondtak most még egyszerre eredményt ugye?
Drukk nektek nagyon!

Reggel megyek UH-ra.
horváth beáta
 
 


Bea, jó sokan voltunk vártam kb másfél órát, mire sorra jutottam. Még nem tudjuk Api eredményét. Férjem úgy emlékszik, azt mondta Forgács doki, majd felhívja. De ha nem, majd rácsörgünk. Szerinted mikor telefonáljunk?

Majd írj, mi volt uh-n.
vayacon
 
 


Sziasztok!
A ma reggeli teszt is nega. Tegnap sz@r kedvem volt, de mára már túl tettem magam rajta. Úgyse tudok mit csinálni. Sőt már egy csepp vérrel is találkoztam, úgyhogy kivi leszek mikor jön meg.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
sajnálom nagyon.Mi a következő lépés?Mikor folytatjátok?

Vayacon,kíváncsi vagyok az eredményeitekre.

Képzeljétek,tegnap telefonáltam a nőgyógyászatra és megint van enterococcus!1 héttel a második antibiotikus kezelés után.
Az új dokival fogok beszélni,szerda du.rendel,én dolgozni fogok,de felhívom majd.Azt remélem,azt mondja majd,hogy ha nincs tünet,-márpedig se viszketés,se folyás-,akkor nem kell kezelni.hát,eléggé ideges vagyok azért.A férjemnek még nem is mondtam,hogy ne idegesítsem szegényt.Gondoljátok el,hány és hány nőnek lehetnek ilyen "élőlények" a hüvelyében,úgy,hogy nem is tud róla...logikus,nem?Bízom ebben az új dokiban,a doktornő lehet,hogy kicsit túlaggódja a dolgokat...
Vendég
 


Bumi, én is sajnálom, de fel a fejjel, legközelebb sikerül majd. Előbb utóbb mindannyian babázni fogunk! :wink:

Zsó, én nem tudom, mennyire káros ez a baci, amit találtak nálad, de mindenkiben van baktérium! Nálam például vegyes baktériumot találtak, de azt mondták, ez teljesen normális. Tényleg érdemes más orvost is megkérdezni! Nehogy emiatt halasztódjon a babaprojekt feleslegesen!

Bea, írj majd, ha tudsz!
vayacon
 
 


Sziasztok Lányok!

...hát nem jó hírek :cry:

Bumi,
sajnálom. De annak örülök, hogy nem vagy letörve.

Zsó,
nem értem én ezt. Ha olyan antibigyót adnak ami célzottan pont erre a bacira jó, hogy a fenében nem pusztul el? Lehet, hogy most tényleg az lenne a legjobb ha nem foglalkoznátok ezzel a kérdéssel egy darabig. De most komolyan! A kissebbség köreiben szerintetek a nőknek nincsenek bacijaik? Biztosan nem szoktak vele túl sokat foglalkozni... :roll:

Vayacon,
remélem Api eredménye jó lesz, szorítok. Mi csütörtökön megyünk, de egy órán belül meg is lesz az eredméyn...kivéve a bacikat. Azokat 5 nap alatt tenyésztik ki.

...én jó beteg lettem :cry: Nem influenza, de olyasmi. Úgy köhögök, hogy már szédülök tőle :cry: A héten nem dolgozom.

T
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: