Új privát üzeneted érkezett!

pedi - szerintem, ha lehetőséged van rá akkor vágj bele! Mi is mennénk, de nincs sehol ismerős!

Kép
pampalini
 
 


Hát, az a baj, hogy borzasztó honvágyam lenne. Bár, ha ott a férjem, biztos enyhébb, de akkor is. Nem tudom. Persze, ha vmi jó lehetőség lenne, akkor nem hagynánk ki.
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi,
ha van lehetőségetek, menjetek!
Én így már nem mennék.
És persze, akinek nincs gyereke, nehogy lemondjon róla :?
De 2 gyerek...... :( :( :(

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

pedi szerintem is érdemes belevágni.....itt M.O-n már nem lehet élni...... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: Szerintem ha tudtok menjetek. Itt egyre nehezebb az élet.

Kép
csucsu05
 
 


már én is egyre jobban érzem hogy menni kell.....de hova???????
amerikába nem akarok.ott elég nagy a terror veszély...... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

tulvagyok a vervetelen :lol: az elso vervetelnel csak siman rosszul lettem viszont a masodik utan nagy volt a riadalom mert osszeesetem es bevertem a fejem a padloba,szerencsere nincs semmi bajom csak kicsit faj a fejem.

pedi,canada jo hely apu volt kint.Nekem is lett volna lehetosegem kimenni de nem tudtam elszakadni a csaladomtol.

Kép
monyo83
 
 


Csajok: Egyre nehezebb ám kimenni. Angliába és Hollandiában pl van már olyan rendelet, hogy beszélni kötelező a nyelvet addig nem is mehetsz el dolgozni. De ott kell vizsgázni nem elég itthon. Van ismerősünk neki még nem kellet de ő mondta a vizsga nagyon nehéz.
Pedi neked legalább lenne kint valaki aki segitene mig nincs munkád.
Csak úgy kimenni melózni ismeretlenül nagyon rizikós.

Kép
csucsu05
 
 


Jaj, Monyo! Vigyázz Magadra!

Egyébként, tudom, hogy Kanada jó hely, de mostmér tesómék sem tudják, hogy mit fognak csinálni. De ha vmi jó lehetőségünk lesz, biztos nem maradunk itthon.
pedi
Kalocsa
 
 


Csucsu: igazad van, rizikós. És a tesómék így mentek ki 2000-ben, és az első két évük szenvedés volt. Minuszról indultak. Aztán már jól mentek a dolgaik, de haza kellett jönniük, mert nem volt státuszuk. Ügyvéddel intézték a papírokat, nagyon sok pénzük benne van. Tesóm idén már 30éves lesz, sógorom 34 éves, és se házuk, se gyerek. Mindent előről kezdenek. Szóval, nehéz ez nagyon.
pedi
Kalocsa
 
 


Monyó: Ha fáj a fejed feküdj akkor pihenj. Remélem nincs agyrázkódásod.

Kép
csucsu05
 
 


pedi tesodek miert jottek haza?

nekem egy ismerosunk rokonara kellet volna vigyznom,tud angolul es magyarul igy a nyelvet is megtanulhattam volna.
akkor meg egyedul voltam,mostmar a parommal biztos nem megyunk sehova.

Kép
monyo83
 
 


Monyo: Na igen és ha gyereke is van az embernek akkor meg pláne nem tud menni. Mert gyerekkel kimenni még nehezebb.
Én anno Olaszországba mehettem volna. Mikor még egyedüli voltam. Egy magyar hotelban dolgoztam volna. De nem mertem bele vágni.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu azt honan tudom hogy agyrazkodasom van?nem erzek semmit csak tompan faj a fejem.

azt szoktam mondani hogy mindenki eleteben eljon a nagy lehetoseg egyszer van aki kihagyja valaki kihasznalja.
Ha nalam kanada volt akkor en kihagytam de nem bantam meg,ha kimegyek akkor nem jartunk volna a parommal hisz akkor kellet volna mennem amikor megismerkedtunk.
te hany eves voltal akkor mikor mehettel volna?

Kép
monyo83
 
 


Monyo! Amikor kimentek még nem kellett vízum, és ők csak úgy kimentek, csak éppen "kintragadtak". De státusz nélkül. Most talán megkapják a letelepedési engedélyt.
Ez is érdekes, hogy míg nincs gyerek könnyebb, de én nem akarok még vagy 5évet várni gyerekre. Mertha kimennénk, úgy érné meg, hogy én is dolgozzak, azt meg nem tudnám elképzelni, hogy ott éljünk életünk végéig. De akkor meg, ha hazajövünk, mihez kezdünk? Itt van lakásunk, családunk, munkánk. Nekem szerencsém van, mert ha még arra is lennék "kényszerítve", hogy egy év múlva visszajöjjek dolgozni, a férjem szülei már nyugdíjasok. Bár nem szeretném, hogy az anyósom és az apósom nevelje fel a gyerekem, igaz a férjemet Ők nevelték és én beleszerettem, úgyhogy nagyon nem tudnák elrontani! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


monyo onnan tudom hogy agyrázkodásod van hogy szédeleg és hányingered van.....ha hánysz is akkor irány a korház........
ezt én sajna tapasztaltam anno..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi igy mar vilagos a tesodek helyzete.
nekem a legnagyobb gat a csaladom,imadom oket es heti 3x talizok anyuval aput minden nap latom.nem tudom elkepzelni hogy milyen lenne ha csak ugy nem ugorhatnek at hozzajuk.egy dolog miatt mennek kulfoldre ha gyerekemnek nem tudnam megadni az alap dolgokat,ruha kaja ilyenek.
Nekem itt a hazam,ott semmim se lenne.

nita akkor nekem tuti nincs agyrazkodasom,semilyen ilyen tunetem sincs,nem emlekszem menyire vertem be a fejem,az apolono mondta hogy bevertem.

Kép
monyo83
 
 


az jo ha nem érzel ilyeneket.....de azért pihenj és igyál sok folyadékot.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monyo! Az jó, ha nem érzel ilyeneket, de azért a biztonság kedvéért, fogadd meg Nita tanácsait! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monyo: Azért a fejfását figyeld mert az sem jó ám.
Nekem 28évesen lett volna lehetőségem. akkor nagyon úgy volt megyek is. Egy magyar Hotel magyar nyelvű kollégákkal kellet volna dolgozni.
És egy lány aki hazajött mert már kint dolgozott 6évet jól megszedte magát ő mondta mehetnék a helyére.
Ő szépen megszedte magát. De akkor nem mentem. Mondjuk akkor a férjemmel sem találkozok és nincs tőle a lányom.

Kép
csucsu05
 
 


Csak bekukk:
1.cn .... :?

holnap bmc és ha nincs ciszta, akkor jöhet a 2. inszemes ciklus

babszika
 
 


babszi a köv sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: Tudod mit kívánok neked nem is kell leírnom.

Kép
csucsu05
 
 


köszi csajok!
:roll:

babszika
 
 


Nekem nem lett volna bátorságom kimenni. Én félek az ismeretlentől, ki tudja, mi várt volna rám. Hallottam már olytat, aki fél év múlva hazajött,aztán kevesebbje volt, mint mikor elment.
Meg úgy vagyok vele, hogy én sem bírnám ki, ha a szüleimmel nem találkozhatnék szinte naponta. Most meg gyerekkel már semmiképp nem mennék el.Pedig aztán lehet, hogy neki is jobb lenne :roll:

Babszika,
:cry: :cry:
Hajrá következő inszem :) !

Kép

Kép
ranita1979
 
 


kint bizti nehéz a kezdet de lehet jobb volna mint ebbe a tetű országba..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na, ma mégsincs 1. cn ..... :shock:

babszika
 
 


nem jött meg mégse????????? :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: Vaklárma volt akkor csak?? Ez azért még akár jó is lehet:)

Kép
csucsu05
 
 


nem jött meg, de a többség szerint csak az utro szórakozik
de ilyen még nem volt a 37 hónap alatt

hát, most inkább lefexem, és holnap kiderül
puszi nektek

babszika
 
 


Babszika: neked is puszi.

Kép
csucsu05
 
 


babszika én is szoritok, a másik 2009-es topikban sorra gyártják a csajok a pozitiv teszteket itt te törd meg a csendet! :wink: :D

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok! Most látom, milyen régen nem írtam. De azért olvastalak benneteket.
Pedi: Canadában sem rózsás a helyzet, sorba zárnak be az autógyárak, emberek ezrei kerültk utcára...Én minden nap elmondom, milyen szívesen kimennék külföldre, még így 2 gyerekkel is... Canadában vannak rokonok, amerikában jóbarátok. A baj az, hogy sehol sincsen kolbászból a kerítés. Nekünk szerencére nincs lakáshitelünk, de kocsink igen...Lassan több a fennmaradó hitel, mint amennyibe anno került... :twisted:
Nálam 1.cn :evil: Furcsa kettős érzésem van: egyrészt kivagyok, hogy már megint nem sikerült, másrészt úgy veszem, hogy most aztán adni kell a fogyókúrának, hátha úgy jobb. Elhatároztam, hogy Norbizni fogok, én koplalni nem tudok, az meg nem annyira vészes. Már nézegettem futócipőt, de mocsok drága, nem fér bele a keretbe...
Pedig ha az állam támogatná egy kicsit a sportolást, nem lenne ennyi beteg, így kevesebb is elég lenne az egészségügynek...
Na, nem bölcselkedek itt, mert halálra unjátok magatokat a szómenésemtől.
Kuzsanna! Szia Újra!!!
tary
tary
 
 


tary sajna az állam nem támogat semmit.....csak azt hogy az ő fizetésük emelve legyen........ :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
EGy gyors bejelentkezés: hát úgy néz ki, hogy sajnos nekünk sem sikerült a bébi.... ez van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Honnan tudod?? Teszteltél?

Kép
csucsu05
 
 


kuzsanna sajnálom a tesztet de míg nincs piri tudod..... :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Csucsu!
Igen, reggel teszteltem... és sajna negatív :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry

Melisch!
Köszi aranyos vagy, de ebből piri lesz.... érzem :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Babszika! Zsuzska! :cry: :cry: :cry:
pedi
Kalocsa
 
 


Kösz Pedi!
Pár napra lelépek, vigyázzatok magatokra!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
sziasztok.....ime itt az én kis 3 mm-es babom.......már pulzál a kis szivecskéje!!!!!
viszont sajna van méhszájsebem:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzska! Pihend ki magad, és gyere hozzánk újult erővel jövő héten! Addig is gondolunk Rád! Puszika!

Nita! Gratula, de jó látni ilyet, nem is gondoltam, hogy ilyen jól látszik. Sajnálom a mészájsebet, de a lényeg, hogy a babóca rendesen pulzál. Mit mondott a doki? Amúgy minden rendben?

Melisch! Igazad van, elég gyérül állunk, ami a pozitív teszteket illeti, de gondoljunk csak arra, hogy mégcsak február eleje van. 2009 igenis a MI évünk és jönni fognak azok a tesztecskék, amint beköszönt a tavasz!(Legalábbis remélem) :wink:

Tary! :(
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Nita - DE JÓ! Remélem megnyugodtál kicsit! :) A méhszájsebre gyógyszert kapsz?

Kép
pampalini
 
 


Zsuzska,
:cry: :cry: :cry: . De azért még nincs piri....

Babszika?????

Nita,
örülök, hogy minden ok és már ver a szíve is, tök jóóóóó :D :D :D
Méhszájsebre mit mondtak?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Kép

Azért olvaslak ám titeket :)

Fel a fejjel, nagyon nehéz tudom, mi is carul állunk nagyon. De péntek van és süt a nap. Emma mocorog, és jelenleg csak ezzel vagyok hajlandó foglalkozni :)

Nita írtam a másikba
Vendég
 


Sziasztok!

Én is elég régen írtam...

Babszika: sajnálom, h nem jött össze ebben a hónapban. De gondolom ez az inszem dolog is olyan, mint a spontán: elsőre ritkán sikerül, türelemmel kell próbálkozni.

Kérdésem lenne már megint: érdekes dolog törtön nálam ebben a ciklusban. A 11. napon kezdődött a tojcsi, a 12-en még mindig volt bőségesen. LH teszteltem is mindkét napon. 11: alig volt csík, 12: volt csík de halvány.
A 13 napon viszont totál erős csíkom lett pillanatok alatt, viszont a tojcsi addigra elmúlt.
Akkor most minek higgyek? Hiszen az LH jelzi a peteérést, a nyálka viszont állítólag kell, h a kiskatonák könnyen átmenjenek rajta.

Mit gondoltok? Köszi!

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!

Anuk! Még szép, hogy téged most csak Emmácska érdekel, én is így lennék ezzel. És igazad van, örüljünk annak, hogy végre süt a nap!

Lujzici! A "problémád" érdekes. Én ugyan nem vettem ebben a hónapban sem lh-t, de nekem is a 12.ciklusnapon volt ez a váladék, de a ciklus.hu a 17. ciklusnapra tette a pé. Az előző hónapban is a 13.ciklusnapon volt ilyen váladékom. Anno, amikor Lh-tam nem teszteltem pozitívat, most viszont igen. Szóval, én inkább már hagyok mindent a természetre, lh ide vagy oda, jobb, ha az ember a szervezetében természetes módon végbemenő folyamatokat figyeli. De ez csak az én véleményem. Ja, és még vmi pé féle hasfájásom is a 12. ciklusnapon volt.

Babszika! Mi van "Veletek"? Mi volt a dokinál?
pedi
Kalocsa
 
 


pedi azt mondta a doki hogy most terhesség aslatt nem tud mit kezdeni a sebbel .majd ha meglesz a baba megműt!!!!
amugy grtaulált.írt még fel utrot is..ez egy másik doki.szerintem ő hozzá fogok járni.szűlésnél ugyis csak a szülésznő van bent!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok,
én is megjöttem. bencével kórházban voltunk gennyes középfülgyulladás, most már alakulunk...
Tegnapelőtt teszteltem egy szép pozitívat, ma egy negatívat, kétféle teszttel, igaz, közben elkaptunk egy hányós-fosizós vírust, így lehet, ez vet véget a reménynek és a kis életnek. Fáj a hasam, szerintem itt piri lesz. Majd visszaolvasok...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?