Új privát üzeneted érkezett!

cetrotide már nem aktuális....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára caty70 2009.03.10 15:36-kor.
caty70
 
 


Lányok!

köszönöm mindenkinek!!!

Kriszti!
most Te mikor mész vv-re?
dezsina
 
 


i.kata!
Egyszerűen gyönyörűségesek a cicusok!!!!! :lol:
Rakok fel képet én is Molly cicánkról! Kép
belluska
 
 

 
 

fitie!
Jól vagytok?Minden rendben?Pocaksimi Petikének! :D

Dezsina!
Úgy örülök,hogy kezdessz!A szurkálásért nem irigyellek,de a végén az eredmény csak pozitív lehet!!!!! :wink:

kuzsanna!
Továbbra is sok-sok drukk!!!!! :wink:
belluska
 
 


Sziasztok itt vagyok!

Szóval reggel voltam az intézetben és nem volt vvtel, csak egy ultrahang :?:
De már szúrom is magam Gonal F et kaptam és ahogy kiváltottam már kapom is. Picit csípett. Szóval nekem nem állítják le mesterségesen a peteérést hanem csak rásegítenek. Pénteken kell mennem ultrahangra. Kiváncsi vagyok akkor mit mondanak. Ugyanannyit kapok mint a long protokollkor.

Semmi vérvétel!

Kata
nem lehetne hogy elküldöd felénk is a dalos madarakat :?: :D :D
Ránk férne. A cicák gyönyörűek. Ha egyszer kertes házunk lesz nekem biztos ilyen cica kéne :D

Dezsina
egy nappal kerültük el egymást. Én ma voltam, te holnap mész.

Zsuzska pocaksimit küldök :D :D
Vendég
 


Szia Kriszti!

Lehet, hogy nem kell ilyenkor vérvétel ? Lehet, hogy később lesz.
Én most ezt nem értem: le állítják a peteérést ?
wepe
 
 


Kriszti!
nahát, hogy nem volt vérvétel :roll: :?: furi... bár nem tudom hogy zajlik a short.
miután nekem egyenlőre csak leállítják a petebigyóimat, és csak a ciklus 3. napján nyomatom a stimut, igy kb 2 hét lesz közöttünk :)
dezsina
 
 


Wepe
Én most nem kapok olyan szurit ami leállítja a peteérést. Én csak olyat kapok ami elősegíti a peteérést és ha van elég akkor kapom a tüszőrepesztőt majd, utána leszívás és beültetés :D
Vendég
 


Én ugyan nem vagyok tudós, de a dokik tudják, hogy kinek mikor milyen protokollt csinálnak. A legtöbbünknél, a shortnál és a longnál mesterségesen leállítják a peteérést, hogy az injekciókkal a dokik irányíthassák a megfelelő érést a megfelelő időben. Ezért is van, hogy kétféle injekcióval szúrunk általában. Az egyik leállítja az agyalapi működésben a természetes peteérést, és ezzel együtt növeszti a petéket, a másik pedig a mesterséges peteérésre koncentrál. Hogy kinek milyen gyógyszert, injekciót írnak elő, függ a páciens életkorától, előzményeitől, hogy eddig mi vált be, mi nem vált annyira be. Kriszti esetében pedig biztosan figyelembe vették a pajzsmirigyes dolgot is.

Szó, ami szó, drukkolok nektek!
Vendég
 


KAta, Belluska!
Gyönyörűségesek a cicusok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszta!
Pocisimi átadva :wink: :wink: :wink: :wink:
Világ életemben utáltam a csípőset, de most olyan jól esett a tortilla csipsz a szósszal, hogy csak na :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Hogy milyen bonyolult a lombik, csak ámulok és bámulok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És estére teli lett az arcom pattanásal..... de mekorákkal :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Belluska,
a te ciád is nagyon szép :lol: Olyan jó színe van :lol:

Kriszta,
nincs vérvételed? :shock: Nekem ez kicsit furi.

i.kata
 
 


Sziasztok
Az az igazság hogy a korom ellenére minden nőgyógyászati dolgom rendben van és minden értékem jó volt. Az első stimulálásra is szép mennyiségű petikét szívtak le. Úgyhogy ami ma elhangzott az ennyi "ha arra ilyen jól reagált akkor erre még jobban fog".
Vendég
 


Zsuzska

Semmi baj majd 9 hónap után elmúlik :D :D :D
Vigyázz magatokra :)
Vendég
 


Szia feleség!
A 4. sikeres programnál én is Gonal F-el szuriztam és az volt a tuti!!!! :D (persze mindannyian másképp működünk de lehet,hogy nálunk ez volt a nyerő) :lol:

i.kata!
köszi a cica dícséretet(szegénykém a picik születése óta mellőzve van általam nagyon is,de a családom azért kényezteti)!
Először bent volt a lakásban,de amikor keresgéltük az okokat,hogy miért nem jön össze a baba már több éve,akkor úgy döntött a család velem együtt,hogy el lesz Mollyka kint is!(szerencsénkre nem okozott nála gondot a száműzés)
belluska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!! :lol: :lol: :lol:

Szia dezsina!
Majd írjál,hogy mi volt ma!!!!Gondolom már alig vártad ezt a napot!!!! :P :P :P
belluska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Esik az eső :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: De olyan jó kedvem van, hogy csuda.... tegnap úgy pörögtem, mint egy csiga.... magamon is csodálkoztam, mert amúgy meg folyamatosan fáradtnak érzem magamat.

Dezsina!
Várunk a hírekkel nagyon.... drukkhegyek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia kuzsanna!
Jó jel lesz az a fáradtság meglátod!!!! :P :P :P
belluska
 
 


Belluska!
Hát nagyon remélem, hogy a kisasszony ilyen álmos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az a poén, hogy amikor felébredtem, teljesen éber voltam és poénkodtam, hülyéskedtem. Most viszont már mennék vissza aludni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, ha a fáradtság jó jel, akkor én biztosan terhes vagyok! Merthogy én aztán állandóan fáradt vagyok! Mindig, mindehol aludni tudnék. Bealszom a TV-re, a zenére, mindenre. :D

Dezsina, írd meg, hogy mi volt!
Vendég
 


Sziasztok

köszönöm a pocaksimiket :D átadtam, Petike még kicsit neveletlen és visszarúgott. Lehet hogy tegnap az időváltozást érezte meg, vagy nem tudom miért, de egész este viháncolt a pociban, cigánykerekezett - már ahogy éreztem - és majd kirúgta a ház oldalát

Cicusok gyönyörűségesek :D
régebben én teljesen kutyapárti voltam, de mivel mindketten irodában dolgozunk és egész nap egyedül kellett lennie a háziállatnak a lakásban ezért esett a választás a cicára. Nagyon nem bántam meg :D a világ legidétlenebb állatai imho, nem telik el úgy nap hogy ne kacagnék egy nagyot rajta amilyen mókamester.
nézzétek meg a cukiságon a robotporszívóról potyogó kiscicákat :D itt

mindenkinek szép napot ebben a pocsék időben
Fitie
fitie
 
 


sziasztok!

megjöttem végre....
reggel fél8ra mentem, még csak Zsuzsa volt, és gyorsan le is vette a vért. majd várnom kellett, amig meg nem jön a Tanár úr. Aztán betoppant Ibolya és mondta, hogy nem kell várnom :D és odaadta a Decapeptyles receptet :D kiváltottam. fél egykor telefonáltam és szupi lett az eredményem, nagyon megdícsért a Tanár úr, hogy ez egy igen jó kezdet! :D
Ennek ellenére kicsit nehezen szántam rá magam, hogy beszúrjam az első szurit! :?
na de, optimistának kell lenni!!!

Dr. Ladiva!
szép volt az összefoglaló a szurik különbözőségéről :P :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Fitie,
beírtam a táblázatba az adataidat, köszi :wink:

Legközelebb akkor teszem fel a táblát, ha megvannak a punkciók időpontjai, ok? :lol:

Dezsina,
gratulálok! Lassan kismama leszel, mint ahogy Kriszta és Zsuzska is :wink: Miért szántad rá magad nehezen a szurira?

i.kata
 
 


Dezsina!
Vártam már hogy jelentkezzél,örülök a szupi eredménynek!!!!!! :D :D :D Csak így tovább!!!!! :D :D :D
belluska
 
 


Fitie,
az a videó szuper! Akkorát nevettem rajta :lol: De ez nem saját videó, vagy mégis?

i.kata
 
 


Belluska!
köszike :D

Kata!
mert megint sajnáltam, hogy kinoznom kell magamat. Aztán beszaladt az azót mégnagyobb zsíromba a tű :P és nem is fájt!
úgyhogy hajrá...
dezsina
 
 


Dezsina
akkor hajrá! Csak ne kéküljön.

Kata
én szólok majd mikor tudok már vmi biztatót.

Zsuzska
Sok-sok nevetés, móka. Mennek a babaragacsok!!!!

Belluska
Remélem nálam is beválik :D :D
Vendég
 


Dezsina!
Úgy ürülük, hogy szuperlett a eredményed és nagyon ügyes vagy, hogy megszúrtad magadat :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dezsina
ugye milyen hasznos a zsírpárna? :D :D
komolyra fordítva: tök örülök hogy ilyen jól a kezded, csak így tovább

i.kata
nem saját, csak nagyot röhögtem rajta és gondoltam feldobom a napotokat vele :D
fitie
 
 


Dezsina, Kriszta,
már nagyon közel vagytok a babátokhoz :wink:

Fitie,
nekem nagyon tetszett. Amikor a porszívó odébbtolja a mozdulatlan kismacskát, aztán meg a másik lefordul róla... Haláliak :lol:
Már akartam ám kérdezni, mennyire hatékony az a porszívó, de ha nem a tiétek... akkor kihagyom a kérdést :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!
Jóóóóóóóó reggelt! :D :D :D

Kriszta!
Nekem már az is könnyebbség volt a Gonal F-el,hogy azt nem normál fecsivel meg tűvel kellett beadni mint a Fostimont és a Merionalt!A férjikém a fecsis megoldástól rosszul volt mindíg,alig merte belém szúrni,szóval ez a tuti!!!! :wink:
Nagyon szerencsés lehettem a 4 program alatt,mert egyetlen egyszer sem kékültem szerencsére!

Remélem a mai nap jobb lesz mint a tegnapi,mert kislánykám este a fürdetésnél eléggé kiborított a hisztikéjével,és így nem valami jól zárult a napom! :cry:
De aztán este amikor lefeküdtem mondtam magamban,hogy sokan,hogy örülnének egy ilyen "kis" hisztinek,úgyhogy aztán elég hamar el is felejtettem neki a műsorszámot! :lol:
Szép napot mindenkinek! :D
belluska
 
 


Sziasztok,

Dezsina, Kriszti jó "szurizást", remélem, hogy jól megy Netek ! :) :) :)
Zsuzska, drukkok ezerrel ! :) :) :)
Fitie, :) :) :) remélem, nem nagyon visel meg az időjárás !!!
Belluska, csak kitartás :) :) :)
Mindenkinek szép napot kívánok!
wepe
 
 


Jó reggelt nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Bellus! Én szívesen hallgatnék egy kis hisztit. Külön jó lenne hőn szeretett szomszédunk idegesítésére. Én meg csak bedugnám a füldugót.... Remélem, hogy ez is eljön nemsokára.

Zsuzsa, már csak pár nap és tesztelsz! Izgi!

Dezsina és Kriszti már javában készülnek a babára.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!!!
köszönöm szépen a drukkokat :!: :!: :!: :D

Zsuzska!
drukkhegyek!

Kriszti!
Neked is jó szurizást? Hogy haladsz? neked már sokkal izgibb! Mindjárt punkció!!!
dezsina
 
 


Szia ladiva!
Tudom és elhiszem,de ne félj,nemsokára lesz részed benne!!! :lol: :lol: :lol:
Most már olyan a lánykám mint egy angyal,úgyhogy nyoma sincs a tegnap estének!!!! :D

"Jó" szurizást csajok,meglesz az eredménye!!!! :wink:

Remélem nem haragszotok meg, ha rakok még fel egy képet Katáról! Kép
belluska
 
 


Belluska,
olyan SZÉP KATA :) :) :)
Olyan, mint egy baba ! :) :) :)
wepe
 
 


Belluska!
NAgyon szép Kata.... igazi ifjú hölgy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi a drukkokat, már nagyon be vagyok sózva :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Belluska
egyszerűen gyönyörű a kislányod :D tényleg mint egy hajasbaba

kuzsanna
bíztató pocaksimi :!: már nem kell sokat aludni :D

wepe
annyira nem viselt meg az időjárás, csak Peti viháncolt többet a szokásosnál :D azért a napsütésnek jobban örülnék

i.kata
én is kíváncsi lennék hogy hatásos-e ez a robotporszívó, de jelenleg engem nem fenyeget az a veszély hogy lenne felesleges kb 80 eFt-om kipróbálni :D a makka amúgy is hülyét kapna tőle amennyire ismerem
fitie
 
 


Fitite, állítólag hétvégén már tavasz lesz, majd megláttjuk :shock:
wepe
 
 


Sziasztok!
Elaludt a kis herceg és a kis hercegnő!Köszönjük a dícsérő szavakat Kata nevében is!Igyekeztünk szépet kreálni! :oops: Anikónak a legnagyobb köszönet érte az akkori biológusnak,akit férjemmel együtt nagyon megkedveltünk!!! :lol:
Mikor nagyon eleven a lányzóka,szoktam mondani,hogy kislányom te aztán jól megvagy "pörgetve" :lol: :lol: :lol:

Zsuzska!
Mindjárt itt van az a febr.9.!!!!Már alig várom a jó hírt!!! :wink:
belluska
 
 


Sziasztok!
Mennek a szurik, rendben. Még nincs kék foltom, remélem nem is lesz.

Belluska
A Fostimolt és Merionalt mire adják? Nekem nem kellett még olyat böknöm.

Dezsina
Zsuzska pozitív tesztje után jövök majd én és rögtön te :D :D
Milyen klasz lenne és utánunk a többiek.

Megvettem a méhpempőt. Nem is volt olyan drága. 1 havi adag 1610 Ft. Nagyon kedves volt az eladó, elmondott mindent. Csak simán a hűtőben kell tartani. És ez egy méhésztől van nincsen benne semmi más anyag :D Reggel kezdem. Azt mondták egy kicsit keserű. Éhgyomorra a szuri és a sok bogyó között :D :D

A Gabikának a biológusnak a férje az Istenhegyi klinikán dolgozik, nála voltunk genetikai tanácsadáson. Nagyon kedves volt ő is. Remélem most is sikerül neki szép kis kölköket összegyúrni :wink:
Vendég
 


Belluska
Kata nagyon édes, milyen jó hogy göndör haja van :D Mint egy kis angyal.
Vendég
 


Szia Kriszta!
Ezek is tüszőérlelők,de szerintem már nem igazán használják(gondolom én)!A hatása annak is jó volt,mert nekem 15-nél kevesebb szinte sosem volt,de azért a Gonal-F egy kicsit kényelmesebb,kellemesebb beadási lehetőséget biztosított!
Nagyon jól felállítottad a kismamásodás sorrendjét és úgy is lesz!!! :lol: :lol: :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!!!!! :wink:
belluska
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni sajnos nem volt időm, de majd hétfő este bepótolom, mert ma elutazunk.

Puszi Mindenkinek!
Majd Párizsból küldöm a drukkokat :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok !

Kata, húdejóneked ! Jó utat !
wepe
 
 


Szép napot kívánok mindenkinek!!!! :D

Kata!
Jó utat neked,irigykedem egy picit!!! :wink:

Reménykedem hogy a nap is kisüt ma! :D
belluska
 
 


sziasztok!

Kata!
milyen jó Neked! Már pont vágytam párizsi drukkokra!!! :D

Kriszti!
nagyon jó a sorrend!!! :wink: Csak így is legyen! Drukkhegyek a tüszőcskéknek!!! :)

Belluska!
ma nem süt ki a nap! Olyan köd volt, reggel, hogy alig láttam az orromnál tovább! :)
szeretném megkérdezni, hogy Te otthonmaradtál a gyerekekkel?

ladiva, Wepe! :) :)
dezsina
 
 


Dezsina!
Milyen értelemben gondolod az otthonmaradást?
Nagyon drukkolok a tüszőcskéknek!!! :wink:
belluska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?