Új privát üzeneted érkezett!

Melisc: menj dolgozni és nem gondolj semmi rosszra. Tudod mindne rossz után a jó jön:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello Lányok!
Micsoda hírek!!!! Nagy-nagy halk GRATULA Nektek :D !!!! HURRRRRRRÁ!!
Nyfül! Ha nappali tagozatos suliba jársz, akkor az is beleszámít a 180 napba, mert biztosítva vagy!!!!
pusz, és várom én is a friss tesztképet
mandarin7
 
 


Nita:és nálad akkor hogy alakul????
Mandarin:köszi!!!!
Hát annyi, hogy azért nem mindegy, hogy akkor most gyed jön vagy mini gyes, 20-30.000 baromi sokat jelent, azt tom, hogy biztosított vagyok....

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Mindjárt visszaolvasok, hogy mizujs Mindenkivel, csak sokkot kaptam a jóhírektől!! :lol:
Mi jól vagyunk, tegnapi LH tesztem már negatívabb volt, mint a tnapelőtti. Elvileg akkor a pé tegnap vagy ma, de biztosra mentem, elkaptam tnapelőtt, meg tegnap is Apcit... :) :oops: Talán majd ma is...
mandarin7
 
 


melisch! Jó munkát, és fel a fejjel,tényleg ugy van ahogy csucsu írta :)

Kép
Vendég
 


Nyfül. Gyed jön. Sztem szinte biztos... Majd utánanézek Neked pontosan. :wink:
mandarin7
 
 


Nyuszifül: na ha biztositva vagy akkor nincs gáz mert nem a gyest kapod. Ami 25ezer ft.
Mivel viszont nincs kerested mert az előőző évet néznék igy a mindenkori minimál bér lesz a irányadó. Egy biztos nem a gyest kapod 3évig igy.Meg kellene kérdezni valami munkaügyistől igy hogy alakul a gyeded majd.

Kép
csucsu05
 
 


nyuszi nálunk most ugy lesz hogy bemegyünkk az apeh-hez és kapunk csekket hogy a tb-met tudjuk fizetni...ez a legfontosabb.....és közbe meg itthon körmöket fogok csinálni.....már most is kérek manit mert sajna muszály valahogy visszaszerezni az elment pénzt......kicsit bonyolult voltam..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


OK, vágom majd én is nézek vmi megoldás...most ezt nem fejte ki itt....

Nita:Ja, totálisan nem érzek semmit, de tényleg....abszolút nulla....

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, megyek nézek vmi reggelit...

Kép
nyuszifül16
 
 


várjatok,áramszünet volt.. :twisted: :twisted:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nem gáz Melinda! Így is köszi, hogy segítesz! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül! Jó étvágyat!!! :wink:

Kép
Vendég
 


nyuszi joétvágyat. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hm, Kirus látom még itt vagy, na én 15-re vok kiírva gép szerint...szal csak két nap...elméletben...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: van itt a babaneten egy topic keresd meg. Gyed /gyes téma cimszó alatt. Irj oda és biztos segitenek kiszámolni mennyi pénzt kapsz.

Kép
csucsu05
 
 


nssyuszi mindjárt itt van oktober........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen nyuszi :wink:

Kép

Kép
Vendég
 


Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszi gyönyörűűűű erős a teszted!!!!!!!!!!!!!!
a ruha is szép!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú ezt a teszt jóval erősebb:) A felső pedig tényleg kismamis nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát ez bizony pozitív!!!Akkora mégegyszer gratula minden kismaminak!!!Megyek,mert a fiam nem bír magával,apa meg alszik!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszi! ez totál pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :wink: :wink:

Kép

Kép
Vendég
 


nyuszi jövőhéten mész dokihoz ugyi?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Melinda!
Hm, azért remélem nem ikerbabák...tom, hogy ez hülyén hangzik, de akkor tényleg baszarok!
Ja, a rucis vicces, mert nem kismamruci, csak egy nagyobb méret!

Csucsu: mikor kezditek a projektet? Írtad, hoyg vátrok, mert beteg voltál, asszem te írtad!

Kirus:férjed tudja...? Kislányod??? De mosta nehéz ládákkal aztán tényleg vigyázz...!!!!!!!!!!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: Nem mi folymatosan projectbe vagyunk. Én azt írtam, hogy ebben a hónapban nem foganhat meg a baba ilyen betegeskedés mellet. Köhögés, nátha mellett.

Kép
csucsu05
 
 


Nita: aha, csak nem tom, hogy csináljam,menjek aki műtött az 5.000 forintos magánrendelésére, vagy a Bajcsisat keressem fel...
Szimpi volt aza doki, majd vissza keresem ki írt róla, de ha nem magánba megyek, nem tom más kórház hogy vállal??? Honvédben doki nagybátyám felesége, ott is lenne doki, csak tudom, hogy midenki első köröna zzal kezdi, hogy vetessem el...nem mondok így semmit inkább. Tesóm Kersztanyuja, viszont nagyon örült... :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Csucsu: ok, értem, de akkor Rád gondoltam:) Olyan szép a lányod, igazi kis csini tündér...az iwiwen...meg jóka képeslapok is, amiket csináltál...

Nita: Ha kelenföldre költözöm májusban, akkor meg lehet ott kellene doki a Szent Imrében egy köpésre van...csak ugye még nem oda vok bejelentve...

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi! Az ikrektöl én is beszarnék :lol: . Tudják igen,mikor mondom lánykámnak akkor megkérdezi hogy most fog születni? :lol:
Jaj este azt kérte hogy meséljünk együtt a kisbabárol,hogy majd ö segít pelenkázni meg fürdetni meg stb.... ja és ö kis csajt szeretne és az csak Maja lehet :)
Hát én tegnap kiirattam magam tp-re terhességi tünetekkel(hányás stb...) simán kiírt :).

Kép

Kép
Vendég
 


mért mondanák hogy vetesd el??????????????????? :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül: Senkinek semmi köze nincs a babához. csak te és a párod a fontos.
Amúgy bárhova mehetsz dokihoz még ha nem is vagy oda bejelentkezve.

Kép
csucsu05
 
 


Kirus: tök jóóóóó, nagyon ari a Lányod... :lol: Biztos oda lesz majd a babáért... :D

Nita: mert azt modnák, minek tanultam jogásznak, ha nem csinálok karriert, de azt elfelejtik, hogy bioetikával és életvédellemmel foglalkoztam az egyetemen, nem a klasszikus jogi irányokkal...
Nincs elvetetés pont. Szóba sem jöhet, csak nem akarom magam idegelni!

Kép
nyuszifül16
 
 


ne is........nyugi van mostmár...ne is törödj a rosszakarokkal........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Csucsu!

A Bajcsis dokit ki ajánlotta????

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: De pont most jó ha szülsz és utána a karrier jöhet majd.
Mert ha előbb van karriered nehéz kilépni belőle.
Lehet meglepődsz és senki nem fog tiltakozni sőt:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsunak igaza van....előbb a gyerek és utána lehet karriert épiteni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az a baj, hogy ismerem őket... :( De msot itt vana babó, most már nem velük kell foglalkoznom! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita: én is így gondolom, csak ők úgy állank hozzá, hogy először anayagi jó lét kell, valahol ez igaz....

Kép
nyuszifül16
 
 


ez a beszéd!!!!!!!!!!!!!
na én megyek kisütök még palacsintát......de utána jövök még......... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita! Férjed örült gondolom mikor mondtad neki!?
Telon közölted vele?

Kép
Vendég
 


nita! Férjed örült gondolom mikor mondtad neki!?
Telon közölted vele?

Kép

Kép
Vendég
 


Lányok, hol aláltatok jó vonalzókat a babafalván, tök gázok vannak...?????

Kép
nyuszifül16
 
 


bocsi!!! nem nita hanem nyuszi!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Vendég
 


Kirus: Írtam tegnap, hogy vidékre utazott, csak hebegett habogott, örült is, meg fura is volt, úgy éreztem megijedt...

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, vagyok, cak töltőre kellett raknoma gépet, olyan rohadt álmosság jön rám, 11 óra körül, és du 4 körül 3 napja...de azt hittem csaka vizsgák...

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, szóvl nagyonbabán, meg nem találoma vonalzókat!

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi!! A nagyonbabán jok vannak szerintem,nézz fel oda :)

Kép

Kép
Vendég
 


Nézem, aztán megyek zuhizok, és kaptam egy órás repi melót, oda megyek negyed kettőre , talán elkezdek össze készülni!!!
Sztem marad ez most egy ideig, csak kb, 8-at talátam, de azok annyira nem tutik, majd ha van időm megnézegetema többit...

Kép
nyuszifül16
 
 


pocaklakó tickerekre menj,és ott lehet választani és az alatta lévö téglalapba adja kinagyitva amit választottál.
Vendég
 


Ok, nézem Kirus!!!

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?