Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ízisz ha ráérsz megirod nekem is mi volt a gond nállatok apával. Nállunk van több spermium mint a határérték de ml-enként kevesebb és nagyon lusták! :cry: A váladra nem tudom mit mondjak esetleg valami kenőcs de nem értek hozzá lehet az sem ajánlott baba esetén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.04 20:13-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


hu-ha nyustifül ez tényelg pozitiv és laptető, hát itt baba kell legyen :wink: :D

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Melis,sajna enyém a laptető,de ha Nyuszkó is le tudta volna kicsinyíteni,akkor övé,szóval igen,az övé...szerintem is tök pozitív,hát ilyen hcg tesztet kívánok neked egy félóra múlva!!!Én egy óra alatt csináltam hármat,de volt benne annyi Hcg,hogy mind a 3 kimutatta...Amúgy kb peteéréskor voltatok együtt????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melisch!Nyugi!Nálunk nem csak simán lusták voltak,hanem a diagnózis asthenosoospermia volt,majd nézz utána a neten,elég ilyesztő a leirás.És mégis a vizsgálatkor már terhes voltam,a nőgyógyászom el volt ájulva,mert ő már 3 féle bogyót fel is irt a férjemnek.Egyébként a férfiak többségének borzasztó a spermaképe,csak nem tudja.Rontja a stressz,táplálkozás,dohányzás,meg a sok méreg amit megeszünk.
Vendég
 


Melinda: nagyon szépen köszi! Igen előtte egy nappal és pont akkor...már csak három negyed óra, de nem török le , ha nem jön össze. Hisz itt vagytok... :lol:

Ízisz: álott vizes borogatás, és ne mozgasd, ne erőltesd, csak borogasd és pihentesd...

Kép
nyuszifül16
 
 


melinda. Te mikor teszteltél? Mármint napszakilag?

Kép
nyuszifül16
 
 


:cry: izisz nállunk is az a diagnózis oligo- , asthenosoospermia de még nem jutottam adáig, hogy konkrét dolgokat is találjak a neten, ha neked már van összegyüjtött anyagog szivesen veném. A stressz,helytelen táplálkozás és a dohányzás nálla is mindennapos :cry: :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Délután 3 körül,de én egymás után hármat!!!Nem olyan teszted van,ami egész napszakba jó??Sugárbatartós van,vagy olyan,mint az LH??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Megcsináltam, gombóc vana torkomban!
Melinda éátküldöm felrakod, vagy aki tud kicsinyíteni, most fényképezek...

Kép
nyuszifül16
 
 


NAAAAA!KÜLDD!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Bazzz a vaku miatt fénylik, meg műsanyag van előtte, de én kettőt látok....

Kép
nyuszifül16
 
 


!Nem birtam már a fájdalommal bevettem egy Kalmopirynt,és ugy érzem hogy valamit szüntetett belőle.Melisch!Én amikor megkaptuk a leletet,rögtön beütöttem a neten a keresőbe a diagnozist,és utána olvastam.Az astenozoospermiánál 50%alattiak az életképes spermák.A WHOminimum 50%-ban,állapitotta meg ezt az értéket de olvastam,hogy 75%a megfelelő.A férjemnek 30%volt,de azok úgy látszik kackiásak! :D Egyébként náluk elég jól kezelhető mert 3 havonta megújúl a sperma készlet.
Vendég
 


nehéz lefényképezni,tudom,én nekem is vagy a 8. lett jó!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Nyuszifül: annyira izgulok.........írni sem tudok, mindig melléütöm a billentyűt :roll: Remélem baba :D

királylány
 
 


Átlüldtem....

Kép
nyuszifül16
 
 


NA Nyuszfül lehet gratulálni?Hol a teszt?
Vendég
 


Melindának átküldtem...

Kép
nyuszifül16
 
 


Én még nem láttam pozit, nem tom, de asszem két csíkot láttam!

Kép
nyuszifül16
 
 


Mindjárt,még nem látom,töllti!!!De azért boldog vagyok,legalább te se alszol ma éjszaka,én a gyerektől,te meg icipici babától!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszi várom én is nagyon ...

izisz én cak találgatom mit irsz nekem román a teszt van valami mozskékonyság? ott a hátárérték 50% én neki csak 14%, talán arra utaltá te :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.04 20:54-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Szerintem az!!!!!!!Csak azért halvány,mert este van!!!De a holnapi majd erős lesz!!!!GRATULÁLOK!!!!!! Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


HA jól láttam...majd véleményezd...basszus , be vagyok szarva, a migréb gyógyszerből kettőt bevettem... gyengeelméjűséget kozhat.............. Meli nos, Te is keőőt látsz?

Kép
nyuszifül16
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D
A gyógyszert hétfőn vettem be....

Kép
nyuszifül16
 
 


HÁT ÉN halkan gratulálok mert én is 2 csikot látok!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyüszifül, HATALMAS GRATULA!
Szerintem ez tuti az nekem a Levivel is ilyen halvány volt a csík, a lényeg hogy látszódik, és ha ott a második csík akkor nincs mese, ott van Ő akit annyira vártál.!
Kép
boganna07
 
 


Nyuszifül!Majd kiugrok a bőrömből!Ez olyan poziziv mint a huzat.Gratulálok! :D
Vendég
 


Na,apának már telefonáltál?????Mit szólt?????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszifül: nagyon-nagyon halkan gratulálok, én nem értek
hozzá :oops: :P
kíváncsian várom a holnap reggeli eredményt

királylány
 
 


szerintem nem telefontéma az első baba :wink: Szivből gratulálok nyuszifül most olyan jó nekem ez a hir, mert amugy sirógörcsöm van :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi Csajok!
Apa kicsit besazrt, úgy érzem...azt hittem jobban örül... :cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nem telefontéma??????????Szerinted ki bírja ki,hogy ne telefonáljon??????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ugye ez csak kezdeti ijedtség....nála, múltkor azon katam, hogy az ebay-en babkocsikat sasolt!!!!
Nita: igazd volt!!!!!!!!!! :D

Lányok a migrén gyógyszerrel mit csináljak???Sztetek, mi van, ha ártott???

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, a következő...most mit kell tenni, mert én Anyuval ezeket nem beszélném meg...mikor kell orvoshoz menni, mi van, ha mégis megjön....

Kép
nyuszifül16
 
 


Melisch!Csak nem utánanéztél a férjed dolgainak a neten?Én ugyanigy kibuktam,és mérges is voltam,hogy miért nem nézettük már meg régebben,és akkor már legalább nem magamat hibáztattam volna.
Vendég
 


Jaj , Melisch fel a fejjel, összejön majd az a baba, nekem is a topic segített...itt vagyunk, meg ott a férjed, minden megoldódik! Nyugi,ne sírj!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül!Szerintem várd meg amig eltelik egy hét kimaradás,és akkor irány a doki,hogy megnézze a petezsák jó helyen van .Megjönni ebbe az évbe pedig már nem fog! :D
Vendég
 


Ő magára mérges ugyanezen dolgok miatt amit te leirtál én nem haragszom rá mert nem kizárható, hogy nállam is minden rendben van. Ő irta be a googelba mikor hazajött de most nincs kedve utána nézni és mondtam én majd mergkérdezlek benneteket tuti van mási is ebben a cipőben és tessék még topikot sem kellett váltsak van pozitiv példa, te, ez erőt add :D .
Melinda én kibirnám nem telefonon megmondani ha pozitiv lesz a teszt az arckifejezésére leszek kiváncsi, bár nállunk ő is nagyon akarja a babát.
Nyuszifül majd megemészti még nem ért az agyáig!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi Ízisz, akkor jövő héten után doki...húúúúúúúú

Kép
nyuszifül16
 
 


Akkor a kismama ruci ma nem volt véletlen, de gy hét alatt csomó minden lehet, addig megpróbálok nyugisan szakdolit írni.

Még egy, csak most izgatott vagyok visszaolvasni... A BAjcsis dokit ki ajánlotta?????? Lyly?

Kép
nyuszifül16
 
 


Na,félreolvastam...úgy olvastam,Nyuszkótól van sírógörcsöd örömödbe... :oops:
Bocsi!!!
Adiadi én már megint hiányollak!!!!
Persze,ez a kezdeti,mert eddig csak eljátszott a gondolattal.most meg egyik percről a másikra tényleg meg is van.6 hét körül kell menni.
http://www.babaszoba.hu/services/borncalc
nézd meg hol tartassz,ha meg megjön,az nem mindig baj...tudod,van akinek 3 hónapig is megvan...a gyógyszeren ne stresszeld magad,már bevetted,ne gondolj rá!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mindenesetre holnap csinálok reggel is! Olyan fura, most Anyuka lettem, és itt van vki a pocimban, akira nagyaon kell és akire nagyon szeretnék vigyázni...na most jól elbőgtem magam....

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül: semmi bajod nem lesz a gyógyszertől, annak idején egy hónappal a terhesség előtt-nem vagyok biztos benne, hogy nem voltam már akkor is terhes-teletömtek antibiotikummal és semmi baja nem lett Bencének :)
Kb hanyadik hétben lehetsz?

királylány
 
 


Melisch!A lényeg,hogy már holnap irány a doki a lelettel,hogy felirja a férjednek a gyógyszereket.Az enyémnek Klostilbegytet(HORMON),gyulladáscsökkentőt,meg E-vitamint irt fel.De én a hormont nem vettem ki ,mert már csak 4 nap volt a mensiig,mondom potyára nem veszem ki,hátha... :D Olvastam olyan esetet itt a neten,hogy a pasinak góc volt a fogán,egy másiknak a manduláján,és a kezelés után rögtön feljavult a spermakép.De hülye vagyok látod,most jut eszembe a lényeg,hogy férjednek tüdőgyulladása volt,hát itt van a bibi!
Vendég
 


Melinda:október 15 a szülés várható időpontja a kalkulátor szerint, ami az oldalon van, amit küldtél, jó két hete volt pé-m. Nem tom hány hetes vok, vagy hogy kell számítani.

Kép
nyuszifül16
 
 


Királylány köszi az infót! Remélem nem lesz gon, akkor csak két múlva keressem fel a dokit????

Ja, annyi, hogy sztem a Gynevac is hatott....

Kép
nyuszifül16
 
 


Írd meg az uolsó menszid,meg a ciklus napját,meg a korodat!!!
kiszámolom...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melisch nézd!http://www.infertility.hu/ferfib2.htm
Vendég
 


Nyuszifül!
Hurráááááááááááááááááááááááááááá!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Szívből gratulálok!
Kép
Tudtam,tudtam,éreztem. :lol: Jaj,annyira örülök.Figyuzd meg 1 óra múlva is erősödik már az a második vonal,holnap meg tuti biztos. :wink: Pihizz sokat,aztán a dokival még ráérsz 1 hét múlva is.Tudom nehéz kivárni de legyél türelmes! :D
Küldök egy ölelést.
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


izisz köszi, most értjük.

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?