Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!
Drukkoljatok, hogy holnap az SZTK-ban kapjak normális időpontra UH időpontot, hogy megbizonyosodjak róla azóta van már PÉm és nem a hőmérő csap be...
De ez sem semmi, hogy már kb 2 héttel előtte meg kell jelentkezni, hogy egyáltalán legyen helyed :shock: :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok! :wink: :D

Gyugyi

A teszvesz.hu-n kell regizni, küldenek egy levelet és abban minden fontos dolog le van írva, csak így tudsz eladni! :wink: :D

Tavika

Gyúrsz te is vazzeee? :wink: :D Itt mindenki csuda csini lesz!!!!! :D :D :D :D

Princzike, Lili

Sajnálom pirit!!!!

Lili

Vegyél magadnak valamit amitől egy kicsit jobb kedvre derülsz, vagy egy nagy habos sütit, nekem ezek mindig bevállnak!!!! Hát én is voltam már sokszor a gödör mélyén, de eddig még mindig kimásztam belőle! :wink: És nem fogom feladni azt hogy babám legyen!!!!! :wink: :D Bejelentkezhetsz a BMC-re, és ha közeleg az időpont és még mindig nem érzed magad késznek arra hogy kezdjetek, még mindig lemondhatod!!!!!! :wink:

Dike??????

Lamásza te sem jössz mostanában! :shock: Mi az oka????? :roll: :shock:

Zsu

Hát igen, mit meg nem teszünk egy hüle szuriért is!!!!! :wink: :lol:
Más menekül a szuri elől mi meg tűpárnát csináltatunk magunkból!!!!! :lol: :wink: De megéri!!!!! :wink: :D

Gröni

Nagyfiad jobban van már???? Család többi tagja? :roll: :shock:

Fenci

Kidrukkoljuk neked a legjobb kórházat, és Márk csak akkor fog születni ha már itt lesz az ideje!!!!! :wink: :D

Vicuska

Hogy vagytok?????
Állat állomány????? :wink: :lol: Csökken már a számuk? :lol:

Zsófi

Te is mindjárt 12 hetes leszel! :wink: :D Jupijé!!!! :lol:

Krisz

Jó szurizást neked is!!!! :wink:
Kis taknyos kölkök!!!! :shock: :shock: :roll:

Pompom

Tetszett a csákányos kisfickó sztori!!!! :lol:
Reméljük hamarosan a petikéd burkát fogják ostromolni!!!! :wink: :D

Kata

Drukkolok a dokihoz!!!!! :wink: :D :D :D :D

Na kit hagytam ki? :oops:

Hát csajok, nem tudom most miért vagyok ennyire magabiztos, de most tutira sikerülnie kell!!!!! Szombat reggel kaptam a repiszurit, még előtte elkaptam apácskát, de már péntek éjszaka alig aludtam úgy izgultam mint egy szűz lány!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: Szombat éjszaka kitűnően aludtam, erre ma reggelre már megint nem aludtam normálisan, is elkaptam még a páromat reggel iziben!!!! :lol: :lol: :lol: :oops:
De azért még rendelni kéne Esthajnaltól egy kis hcg tesztet is!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Fenci!
Hát lehet, de óvszerben, mert a spermában olyan anyag van, ami méhösszehúzódást okozhat, plusz a fertőzésveszély miatt, és nekem nem lehet orgazmusom, mert az is méhösszehúzódást okozhat. És hát így elég nehéz megoldani. :lol: De ha jól megkapaszkodtak, akkor a 12. héttől elvileg már lehet rendesen, bár ikreknél lehet tilalom, majd a dokker megmondja. Ha eltilt megölöm. :lol:

Ditke!
Hát persze, hogy most sikerül!!!! Én nagyon szorítok!!! :lol: És a Babákok is, most mondták! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

ditke
naná, hogy roszul alszol! nektekl most más dolgotok van! :lol: :oops:

köszönöm a drukkokat, most már lenyugodtam. sokan irtátok, miért nem voltam a 12.hetu kombinált teszten. hát végülis nem attól lesz egészséges a baba, hogy megcsinálják a tesztet. ha akkro lett volna rossz az érték, akkor meg ott izgultam volna. különben cs doki a legjobb uh-s a városban, C kategoriás (remélem iyg hivják), és a genetikai uh rendellenességszüréshez B kat.uh kell. szoval ö még ennél is többet tud! köszi ujra, vicus, hogy ajánlottad.
és az alacsony értékröl alig irnak, mindenhol a magas értékröl van szo. ami meg az itteni topikban van, hogy életképtelen betegségeket is mutathat, arrol talán 1x olvastam más honlapokon. szoval ez a tájékoztatás. de a védönö se és a kismamás könyvek se irnak az alacsonyrol.

vki kérdezte az övterelöt: vaterán vettem, baba-mama kategoriába beirtam, jhogy kismama övterelö, és 2500 ft-ért van, ugy varrja vki koppintva az eredetit. ha irtok pü-t, megadom az emilcimét.

lili
gyerünk a BMC-be! dikének litániákat irtam az elszomorodásrol és a vizsgálatok fontosságárol. ott jó kezekben leszel, kiderül a bibi és tudják orvosolni. lehet, csak egy ciklust kell rásegiteni vmi apro hiba miatt! ne veszits ezért éveket feleslegesen.

zsofi
na a terhességek végét én is igy orgazmus nélkül szexeltem, fura volt, de nem is nagyon igényeltem. de te még az elején vagy. még 2 hét, és nászutasok ujdonságával kezdetek neki:)
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kata

Nagyon helyesek a gyerkőcök!!!! :wink: :D

Alszom én, csak nagyon izgatott vagyok, mint a szűz lány aki élete első szexuális élményére készül!!!! :oops: :lol: :oops: Most úgy érzem sikerül!!!! :wink: :oops:

Kolibri

Kitartás a lakásfelújításhoz!!!!
Mi benne laktunk úgy újítottuk fel a házat, azt hittem a hajam megy el mire elkészül!!!! :x :lol:
Vendég
 


Kata
Édesek a gyerkőcök :)

Kép

Kép
princzike
 
 


SZiasztok!

Melisch :D

Ami vizsgáltok kellenének: 3. és 22.napi vérvétel, Uh-n tüszőkukucs a pé.környékén, apának vizsgálat,majd ha ezek megvannak akkor jöhet a Hsg.Eygenlőre ennyi.

Kata :D

Én kérdeztem,mindjárt írok privit. A fiúk nagyon aranyosak.Hétvégén készült?

Gyugyi :D

Akkor írhatok privit? Vagy már eladtad? :roll:

Rólam: Szerdán megyek újra Uh-ra és vérvételre, aztán nagy valószínűséggel pénteken lesz a punkció. 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


ditke
akkor éljenek a női és anyai megérzések!

zsu
péééntek, de jó! akkor hétvégén már nem bulizhatsz, mert készited magad a kismamaságra:)
pü ment

ja, vasárnap esett ez az 5 cm hó, mára teljesen eltünt. csináltam gyorsan jo pár havas képet, hátha nem lesz megint egy évig.
Vendég
 


Csajok, pont azt akartam kérdezni, hogy az orgazmus is tiltva van-e ilyenkor, de már meg is válaszoltátok. Végül is logikus.. viszont a 9. hónap végén szülésmegindítónak jó lehet! :) (persze, ha nincs akkor is tiltva)

Kata, édesek a kismanók. :) Olyan kis gombócok tudnak lenni így beöltöztetve a gyerkőcök, imádom. :)

Ditke, örülök a megérzésednek. :)
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Vagyok, csak a hét eleje mindig zűrös. !-ig meló, tegnap a macsekot vittük kontrollra (alakul....), ma szülői....

Zsu :)
Persze, írjál! Megbeszéljük.

Most gyorsan csak ennyi, megyek le a laboromért a körzetihez.....

KépKép
zapáné
 
 


5.4 a koleszterinem!!!!!!! :D :D :D :D
Tavaly ilyenkor 8.6 volt.... :shock: Megérte lefogyni! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


kobzoszsu a 3. napon mit néznek és a 22.-én :shock: . Tüszökukucs az tuti lesz meg férjemnek vizsgálat. Én voltam a családi dokinéni küldött 1. napon vért venni toxoplazma, herpesz, hepatita, stb. vizsgáltak, minden ok lett akkor.

Mindenkinek köszönöm, hogy ti is befogadtatok közétek

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Elolvastam amiket írtatok,és rá kellett jönnöm hogy elég hülye voltam.fel akartam adni pedig minden vágyam hogy anya lehessek.tehát:jól kibőgtem magam,utána erőt vettem magamon és megemeltem a telefont...március 5-re kaptunk időpontot a BMC-be egy konzultációra.aztán felhívtam a párom,szegény nem tudta mi van velem,hogy mégis telefonáltam,de örült.
Vendég
 


kóros eltérés nem látható :lol: ujbol volt vv, majd azzal az eredménnyel is kell menni uh-ra. holnap megyek este dokimhoz is. a neme se látszott
Vendég
 


lili
hú, az még egy hónap! akkor addig tessék önfeledten... :lol: ott kiderül, mi a gond, és hip-hop pocakos leszel!

melisch
hormonokat néznek a ciklus 3. és 21.napján. pontosan már nem emlékszem, hálisten :) de nekem is volt Davi előtt. a lényeg, hogy oké -e a hormonháztartásod a teherbeesésre és a magzat megtartására. ird be google-ba valami jo kulcsszoval
Vendég
 


Sziasztok
Megprobalok irni amig merse hagy egy kicsit.

3 hete elindult azota nincs megallas, imad paprit ragni 6 fogunk van. 9kg vagyunk es 85 cm kb, vekony magas fiu :) Nagyi, volt eskuvo azert volt ott szept 27en. Teszek par kepet de nem akarom elhalmozni az oldalt. 6 nap mulva 1 evesek leszunk, nagyon gyorsan eltelt az ido :?

Nagyi a fogyasod hietetlen, en most kuzdok... ha tudsz tippet adni pü-ben varom. (gepeztel a fitnessteremben? )

Fenci, hitetlen te is mindjart babazol es Vicuska is, nem tudo de ezt az idorohanassal nem baratkoztam meg meg :( Vhogy nem akarom hogy teljen az ido! Mersenel mar nagyon megy a mamma, pappa, babba vagy csak egyszeruen mam.

P.Kata , jaj de jo, nem lesz semmi baj!!

elkuldom gyorsan mert merse itt olalkodik es nyomkodja a gepet.

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


jajjjez nagy lett :? :shock:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


melis
http://www.zatik-nogyogyasz.hu/meddoseg_2.htm
itt hormonok

van még a www.infertility.hu, de legjobb a babatervezok.otthona.net
Vendég
 


babatervezok.otthona.net igy van helyesen a cim
Vendég
 


Princzike :D Na mikor mész UH-ra? :roll:

Ditke :D Mindenem keresztben érted, hogy most sikerüljön!!! :P :D

Kukac :D Hát kivi vagyok akkor, hogy benneteket eltilt-e a doki... :roll:

Kata :D Édesek a manóid a képen, mennyi hó volt felétek!!! :shock: Örülök, hogy sikerült jó uhást találnod! Most olvasom, nagyon-nagyon örülök, hogy mindent rendben találtak!! :D Kár, hogy nem látszódott még a neme, lehet kispuncis??? :oops: :D :wink:

Zsu :D És tegnap mi volt az uhán??? :roll:

Gyugyi :D Látod még az egészségednek is nagyon sokat segített a fogyás, gratulálok a jó koleszterinhez!! :D :wink:

Lilike :D Ez szuper hííír!!! Örülök, hogy sikerült rábeszélnünk a BMC-re! :wink: Hidd el hamarosan a pocakodban lesz a kis manótok!!! :D

Voltam védőnőnél egy november levett vérvételi leletért, negatív. :wink:
fenci
 
 


Gyugyi, grat a jó koleszterinhez! Más értékeid is változtak a fogyás miatt?

Lili, tök jó hogy van időpontotok! Az első alkalom csak konzultáció, ugye?

Fenci, egy novemberi lelet most lett kész? :shock: Mit néztek..?

Kata, örülök nagyon a jó hírnek!

Nekem már kopogtat piri, görcsölgetek egy kicsit, de még semmi maszat. Na majd reggel... nekem mindig reggelre jön meg.
Nyomorék idő van itt, ha nem eszek, elalszom, úgyhogy csináltam fincsi borsólevest. :)
Vendég
 


Hali!

Gyors bekukk a tanítványok előtt...1 óra alvás után. :oops:
Még nem kezdtem a szurikat mert még nem jött meg. 29.cn. ! hete hérfőn du. jött meg, az volt a 0. nap. Hőm reggel 5.30-kor 37, most 1 óra alvás után 37,1.Pirinek még nincs jele...de a pé valószínűleg a 15. napon volt.
Apa épp most kérdezte az ebédszünetben, hogy minek vettünk gyógyszereket 30000-ért ha nem használjuk őket, mondom:injekciókat...mondom 40000-ért. Azért kellett megrendelni és megvenni a múlt héten merthát megjöhetett volna vasárnap is és az 1. nap már szúrni kell."Ja. :shock: "-mondta.

Na pusz...majd jövök...nőjön mindenkinke aminek nőnije kell!! :wink:
vizkriszisback
 
 


Nyűgös gyerek, beteg én, eső... és ez csak a mai napunk... vááááááááááááá...

Zsu! Kezem lábam szemem mindenem keresztben, min. 10 petike jó? :) vagy többet kérsz?

Kata, örülök, hogy mindent rendben találtak, látod mindtam én h elavult... de hogy a nemét miért nem látják... ejnyebejnye... lehet tényleg puncis? :D

Fenci, grat a negatív lelethez! :) Nem lesz sok a sétából? Bár ahogy látom, nem vagy msnen, valószínűleg épp kipihened a fáradalmakat! :D

Lili! Örülök a döntésednek! :D Csak előre!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pompom :D Már a 16. héten levették a vért és hepatitis ellen nézték, de leletet azóta sem láttunk, vődőnőhöz sem került. Így ma felhívta a központi labort és lekérte az eredményt ő meg írásba adta, mert hogy papírformában kőőő a dokinak a lelet. Ja meg a köldökzsinór levételhez is kell. Borsóleves??? :oops: Imádom! :wink: Én ma paradicsomlevest csináltam, anyós meg küldött krumplifőzeléket palacsintával, nyami. :D :wink: Holnap tökfőzelék lesz, hogy sok rostot egyek. :lol:

Krisz :D Azééé gondolom nem bánnátok ha elúszna a 40e Ft ha most ott lapulna már a babó a pocakodban és azért nem jönne meg?? :D :P :wink:

Sleepin :D Nyert, aludtam másfél órát... :oops: 8) :wink:
fenci
 
 


Gyugyi
Grat a koleszterin szinthez :)

Lilli
Örülök, hogy a végén mégis rászántad magad. Nagyon ügyi vagy :)

Zsu
Drukkkk!

Fenci
Grat a negatív lelethez. A doki 12-re délutánra adott időpontot. Remélem lát majd valamit, nem csak a légüres teret odabent :)

Ditke
ujjak keresztben :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok! :P

Gyugyi!
nagyon szupi a koleszterin!szépen kinyírtad a zsírjetjeidet! :lol: (cici nem ment nagyon le? :roll: )

Cirkuszka!
nagyon szépek vagytok!most volt az esküvő, ugye?(már kérdeztem eccer :oops: ), sok boldogságot! :D

Princzike!
jó az uhus időpontod!3 nappal pé előtt, tökéletes! :D

Lili!
örülök, h jót tett a sok leklkifröccs!hidd el megéri!ettél jó sok csokit? :lol:

Ditke!
olyan jó olvasni, h ilyen optimista és jókedvű vagy!csak úgy sugárzol! :lol:
állatkák köszönik megvannak, csak a galambok csökkentek(1 a kutyik jóvoltából, 15-öt meg apa elajándékozott), de még maradt kb.20, és van 2 fióka.
ahogy hallom, ma kelt ki a 2.alom kis zebrapinty(előző mikuláskor, őket már elajándékoztam) :lol:
figyu, nekem van 5 db nyerő tesztem :lol: ha megírod a címed, holnap postázom!!!!!!!!!! :wink:

Kukacka!
atyaég, mindjárt 3 hósak lesztek :D poci? :roll:

Fenci!
én ma is voltam vércsapoláson 8) meg múlt héten volt kenet+méhszájkukucs, rendben van minden :D

Kata!
nagyon jó a kép! :D nálunk is ekkora hó volt vasárnap :D ma már csak latyak :twisted:
örülök h uhun rendben volt minden!szívesen Cs-t(még a Csnk-ban az ifj.Nagynak van C-s minősítése, én nála voltam a 12. hetin)

Melisch!
hormonokat néznek.mást néznek a 3.és mást a 22.napon.
progeszteron, ösztrogén, prolaktin...stb. :D

Pompom!
anno nekem is mindíg reggelre :evil:

Krisz!
lehet baba van a késésben? :roll: :wink: :wink:

Zsu!
hány és mekkora petikéd volt? :roll: nyh?drukkhegyek péntekre, egy nagyon jó barinőm is akkor megy punkcióra a BMI-be 8)

Dike?????????
Tavika?????hogy álltok a szavazáson?
Mofly?????????
Babázók??????????:Babcsi, Viki, Suzy, Mami, Gröni, Ticsi, Csipcsab
Gaby????????????????
Lamásza?????????????????????????????
Vendég
 


Vicuska!

Köszi a hiányolást élünk még csak ma a lányom nagyon kiakaszt!!! :twisted:
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Gyugyi

Fő az egészség!!!!! :wink: :D Tök szupi hogy ilyen szupi lett a koleszterined!!!! :D :D :D

Lili

Hamar elszalad az a pár nap és mehettek a BMC-be!!! :wink: :D Meglátod hamarosan azon nyafogj hogy minnyá kirúgják az oldalad!!!! :lol: :lol: :lol:

Vicuska

Ha nyerő a teszt akkor ide vele!!!! :wink: :D

Melisch

Üdv itt és mihamarabbi babásodást neked!!!!

Csipcsab

Mit csinál ez a gyönyörű kicsi lány?????

Zsu

Mindjárt punkció!!!! :D :D :D

Mindjárt teszek egy képet a kerilányomról, az újabbak még a Tesómnál vannak a gépen, a múltkor elvittem a pendrivot, oszt nem elfelejtettük felmásolni a képeket!!!! :lol: :evil:

Kata

Minden okés lesz veletek, és ha már ilyen kis szégyenlős, akkor lehet hogy lány!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Ja Apa nézett nekem íjat!!!!Venni akar nekem! Olyan drága!!!! :wink: :D
Vendég
 


Hali!Befejeztem a tanítást mára... :D

Fenci, Vicus
Gratula a nega leletekhez!!! :D

A 40e csak nem úszna el, jól eladnám a szurikat. :D
De igazándiból még nem késik, ha a 15.cn-en volt pé, akkor holnap kell megjönnie. Mindenesetre még nincs vér sehol.

Ditke
Cuki kiscsajszi. :D

Csipcsab
Kitartás!!! :D :D :D

Pusszantás mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Krisz

Azért az sem lenne nagy baj, ha elkéne adnod a szurikat!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na, most jutottam géphez. Zapa fürdik, kihasználom. :wink:

Lili :)
Helyes, indulás előre!!! Küzdeni kell, meglesz az eredménye! :)

Kata :)
De jó!!! Ez azért megnyugtató. Szégyenlős a kiscsaj? :wink:

Cirkuszka :)
Mekkora már az unokám!!! Aszta! :D Esküvőn készült a fotó?

Fenci :)
Novemberi vérvétel? Az már rég vót... De hát az a fő, hogy negatív! :)

Pompom :)
Itt is esett egész nap. Meg éjjel. persze, hogy a parkolóban csak a legnagyobb tócsában volt hely. Bokáig áztam megint. :evil:
Vérvételnél minden értékem jó, de mással nem is volt gond. Pajzsmirigyet is néztek, az is jó. Dokinő kérte... Lehet, hogy neki is feltűnt, hogy sokat fogytam? :lol:

Krisz :)
Hát nem semmi ára van a szuriknak..... De a cél érdekében mindent!!!! A pénz a "legkevesebb"....
Találkoztál ma a kanos diákkal??? :lol:

Sleepin :)
Nehéz ilyen trutty időben a gyerekekkel. Gondolom, azt is érzi, hogy beteg vagy. Kitartás!

Princzike :)
Köszi, örültem neki én is! De jó, hogy nem szedtem be azt a szörnyű mellékhatásos gyogyit! :)

Vicuska :)
Dehogynem! :roll: Most akkora, mint két szelet parízer.... :lol: :lol: Bár ahogy néztem a friss fotómat, annyira nem gáz. Sosem voltam tejcsárda. Csak kövéren, de az nagyon zavart. Most meg max nem állok négykézlábra.... ( csak sötétben.... :lol: :oops: )

Csipcsab :)
Nálatok is bezártság?

Ditke :)
Tecc a két cifi-cofi! :D

House dokiról én is szívesen álmodnék...... :lol:

Zapa tiszta. Most én jövök. Borotválkozni és kéne.... Amióta levágtam a fél bokám, félek egy kicsit. :lol: :lol:
Ja, a múltkor a cica miatt voltam ideges, belobbant a bőre, este 10-kor rohantunk vele a dokihoz. De már rendben. Talán a jövő héten össze lehet ölteni a sebet a hasán. Már nincs kráter!!!!

Na, vár a kád. Meg a könyvem. Most Nanát olvasok.... Nem semmi csaj volt! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok Banyák!
Bocsika, hogy ilyen ritkán jövök. :oops: :oops: Idöm nem sok, ha alszik napközben manó,akkor általában elintézem a házimunkát, fözök ilyesmi. van amikor csak 3 körül tudok...
De amúgy jól vagyunk, növögetünk, 4600 gr körül van Vinzent. Egyre szebb!! :lol: :lol:
Majd dobok nektek fotókat is.

Sajna ritkábban olvaslak titeket, az ujabb topiklakók életét már nem is nagyon tudom követni! :oops: :oops:

Vicuska!
Örülök, hogy minden rendben veled. Láttam a szép bölcsöt!!! :P
Ès persze köszi, hogy mindig hiányolsz minket! 8)

Fenci!
Látom pihizel továbbra is. Kitartás, már nincs sok hátra. Nagyon drukkolok, de tuti már minden rendben lesz!!! :wink: :wink:
Jó sok szép ruhácskád van már!

Kata!
tényleg hülyeség az afp. Ha az uh-n mindent renben találtak ,akkor bizots egészséges a kismanó!!! :) :)

Gyugyi!
Szuperül csináltad a fogyókurát, dögös csajszi lett belöled!!! :lol: :lol:

Gröni!
Láttam Dóra baba fotóját, nagyon kis édi pufika. Örülök, hogy jól vagytok, és hátha lassan már többet tudsz aludni.
Szerencsére a mi éjszakáink elég türhetöek, már néha 5-6 órát is alszik Vinzent egyhuzamban. Ha akar...

Ditke!
Mennek a drukkok, örülök, hogy optimista vagy!!! Tuti sikerül! :P :P

Zsu!
Neked is szorítok péntekre. :lol: Csak ügyesen!

Mami!
Képzeld kezembe jutott nemrégiben egy Best magazin!!!!! :roll: :roll:
Azt hiszem tudod miröl van szó... Megakadt a szemem egy cikken, hogy egy híres embernek ugyanúgy hívják az ikerunokáit ,mint a te ikreidet.
:lol: :wink:
Nem is tudtam,hogy ilyen híres apósod van!!!!!!!!!!és hogy benne voltál az ujságban!!! (összeraktam ám a képet)

Mindenkinek millió puszi, és drukk!!! 8) 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2009.02.04 12:00-kor.
susy75
 
 


p.kata kosszi a linkeket most olvsasgatom 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Fenci, finom menüd volt. :) Én "anyósom" is istenieket főz, viszont túl messze lakik ahhoz, hogy küldjön. Pedig nagyon szeretne, ő az a tipikus ősháziasszony, aki mindenkit puffadásig etetne, ha tehetné. :)

Ditke, nagyon helyes a picilány!

Vicus, de jó hogy neked csak anno jött meg reggel. Én is szeretnék már ilyen múlt időben fogalmazni. :)

Gyugyi, túlélted a szőrtelenedést? :) Epilátorra nem gondoltál még? Fáj egy kicsit, de sokáig sima marad a bőr, és semmi vágás. (csak piros pöttyök) :)
Vendég
 


Csajok!

Hanyag visszaolvasás után itten vagyok!

Lényeg:

Tavi :P

Szavaztam én is!!!

Ditke :P

Persze, hogy sikerül, ézem az optimizmusodat!

Zsu :P

Ügyesen növessz :wink:

Kata :P

Szuper, hpgy minden rendben! Az afp télleg egy szar, ahogy Sleepinke is írta, pár nap eltérés/elszámolás már gebasztos eredményt hoz.

Melish :P

Üdv köztünk! Mielőbbi babásodást!!!


Pussz mindenkinek, betegeknek jobbulást!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok csajócák!

Csak bekukk....nem volt időm visszaolvasni. :oops:

Mindenkinek nagyon köszönöm a szavazatokat, sajnos már esélyünk sincs... :cry:

Megjött a citológia eredménye, P1 lett.Tehát jól sikerült a műtét.
Nagyon örülönk neki, :lol: eléggé aggasztott a dolog.

Nagyon zűrös a hetem, minden nap vagy szülőire megyek, vagy felvételi ügyben, ritkán tudok jönni. :roll:

Szép napot Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Tavika

P1-es cito? :wink: :lol: Akár a szűzlányoknál!!!!! :lol: :lol: :lol: Éljen, éljen, éljen!!!!!! :lol:
Sajnálom a szavazatokat!!!! :( :( :(

Lányok

Köszönöm a kerilányom nevében is a dicséreteket! :wink:

Majd délután jövök, megyek dódozni!!!!! :wink:
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Pompom :)
Most a másik bokámat szabtam szét.... :lol: :lol: Sebaj.
Epilátorom van, 20 éve. Nem szeretem, macerás. Minden csupa szőr lesz.

Susy :)
Várom a képet!!! Eddig is szép volt a kislegény! :wink: Muti!!!

Tavi :)
Gratu a P1-hez. Szűzlányoknak szokott olyan lenni!!!! :D
Mér mondod, hogy nincs már esély? Tegnap a 4. helyen voltak. Bár nem egyszerű tartani a %-ot.... "Tudom, miről beszélsz!" :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Princzike :D 12-e már mindjárt itt van, drukk az uhához!

Vicus :D Még mindig ennyi madaratok van??? :roll: Hihetetlen! Örülök, hogy kenet és méhszájad rendben! Nekem is olyan furi, hogy még belém sem kukkanthat a doki, nemhogy kenetet vegyen! :lol: Én jövő héten megyek megint vizeletre, addigra remélem eltűnik már minden baci. :P

Csajok, kb 5-6 napja csak és kizárólag hasmenésem van. Napi 1x megyek, de az hasmenés. Mitől lehet vajon? Olvastam hogy a magnéziumnak ez lehet a mellékhatása, de máá fene se tudja. Lehet fel kéne függesztenem a vitaminokat? :roll:
Doki asszisztens nénije azt mondta ennek most örülni kell, mert székrekedés, erőlködés miatt is elpattanhat ér odabent, szóval egyek sok rostot. Csak ez most már kezd furin hosszú ideig tartani.... :oops: :roll:

Ditke :D Íjat??? Milyen íjat? Íjászkodni akarsz? :roll: Nagyon édes a kerilányod! Mennyi idős már? Miket csinál? :wink:

Csipcsab :D Mit rosszalkodik a kiscsaj? 8)

Cirkuszka :D Nagyon jó a fotó, szuper a frizurád és édes a manód! :D

Gyugyi :D Belobbant a cica bőre? :shock: Azt hogy csináltátok? Őt is le akartad beretválni??? :oops: :lol: :lol:

Susy :D Örülök, hogy jelentkeztél! Ezek szerint megoldódni látszik az éjszakázás és Vinzent most már sokkal többet alszik? :wink: Lehet, csak neki is meg kellett szokni a pocakon kívüli környezetet! :D Várjuk nagyon a képeket!! :wink:

Tavika :D Jaj, nagyon örülök a P1-ednek!!! :D Szuper hír! Azt tudod, ugye hogy P1 csak a szűzlányoknak van!!! :lol: Sajnálom, hogy elúsztak a szavazatok... :(

Éhes lettem, megyek megpiszkálom apát hogy reggelizzünk már... :P
fenci
 
 


Csajok!

Egyszerűen csak egy hisztis kis pics@. :lol: :lol:

Állandóan rajtam lógna. Ami nem baj mert imádom Őt,de hát igen nehéz a feneke.
Nem tudok tőle semmit csinálni itthon mert hiába hogy lerakom a szőnyegére a millió1 játékához eljátszik ha ott ülük fölötte. 8) :twisted:

Tegnap dután már az se volt jó hogy ő játszik én meg ott ülök. Azt akarta hogy dajkáljam. Már magamra raktam a kengurut és abba hurcolásztam őt. 8) :lol:

Ahogy hazajön az apja akkor jó kislány lesz. A férjem meg néz hogy mit is beszélek erről a gyerekről.

Na de aztán megmutatta az apjának is hogy mivel akaszt ki néha. Ugyanis ha nem lát és csak az apja van vele fetrengenek a szőnyegen(ezt én is megteszem de ő ölbebaba akar lenni nálam) jól elvan. Ahogy meglát visít hogy vegyem fel. Szól neki az apja akkor ránéz neki vigyorog visszanéz rám és visítás van. :lol: :lol:

Hát csak ennyi. Bocsi hogy hoszú voltam.

Na meg az se jó hogy nem tudunk kimenni mert esik ez a rohadt eső. Tiszta szürkület van a lakásba olyan befordító.

Ráadásul küzdünk a felső fogakkal és amilyen jó alvó lett a lányom éjjel most ez miatt olyan roszzul alszik. Dobálja magát nyög nyöszög én meg ugye mindenre felkelek.

És állandóan cicizni akar. Éjjel is 2x 3x. Nem eszik csak 1x a többi alkalommal cuminak használja. 8)

Na de 1 a lényeg így is: IMÁDOM!!!!!!!
csipcsab
 
 


Pompom!

igen az első alkalom az konzultálció,és képzeljétek ami jó hogy itt ez teljesen tb támogatott.nem ám mint a Kaáliba 5 perc 12000 ft-ba került. :evil:

Vicus

a csoki kimaradt,de csak a kilók miatt :D

Ditke

ez tetszett,bár már ott tartanánk hogy valaki ki akarja rúgni az oldalam.de ez is eljön majd :)

Kata

a babatervezok oldalát én is nézegettem.nagyon jó.sok érdekes dolog van ott.



Lányok!itt is napok óta esik az eső.olyan semmilyen hangulatom van tőle.nincs is kedvem kimozdulni,de muszáj,mert du munka.már megint nyakig sárosan érek be a melóba. :twisted:
Vendég
 


Tavi, grat a P1-hez. Nekem is mindig P1, pedig a szűzlányság már messze van. :)

Fenci, milyen vitaminokat szedsz? Úgy tudom, hogy a túl sok vas is okozhat hasmenést..
Vendég
 


Hali!

30.cn.Még mindig nem jött meg.Nem mértem hőt rendesen, felénél félbehagytam mert azt gondoltam ma úgyis megjön...minek...de olyan 36,9-re tippelem. Még tampont is tettem fel, nehogy meglepődjek...de semmi...csak hüvelyváladék.Na kivi vagyok meddig húzza Piri.
Off:Ma vették le a lakástörlesztésünk összegét, már kb 40%-al több mint szokott, kocsi detto lesz gondolom.Elég szivacs. :(

Lili
A Kaáliban is csak 1x kellett azt kifizetni...mi a 4. lombikot kezdjük ott, minden más ingyér volt. Ja, hazudok mert a lombik előtti vv kivizsgálást sem érdemes ott csináltatni mert az fizetős....olyan ez akkor mint egy magánrendelő. (Mi nem is csináltattuk ott.)

Pusszantás!!!
vizkriszisback
 
 


Napot!

utálom az esőt! Bezzeg nyáron könyörögni kell érte!

Zsu
Sokat gondolok RÁd! Nagyon szorítok, hogy sokan, és jók legyetek!

Vicuska
Mekkora házatok van,hogy ennyi állat elfér benne? Nálunk molyállomány gyarapodik! Nem értem, már nincs mit enni,mégis repkednek! Anyum szerint most kelnek ki az eddigiek! És folyton találunk egymásbaakadt egyedeket! :evil:

Gröni
Lassan leköröztök....mi 6310ek voltunk 1 hete...meg 63-64 cm...ma jön a doki oltani...már előre fosok!

Tavi
Szuper hírek! Én is mindig P1es vagyok!

Fenci
Szülésig meg se vizsgál? Huh izgi! De jobb, ha nem turkálnak!

Többiek...

Bocsi, de hozzászólni most nem tok, de drukkolok, babásodónak kalappal, babázóknak vagonnal.

Mi is élünk!

Tavaszt akarok!

Kép
ticsimû
 
 


Krisz, én is mára vártam pirit, de sehol semmi.
Pedig most már megjöhetne, mert sárkányos vagyok és egyben halálosan álmos na meg éhes. :? Ja meg azért is megjöhetne már, mert a következő ciklusban végre letehetjük a téligumit. :lol: Páromnak elmúltak a panaszai, doki szerint nem kell ellenőrző tenyésztés, ami hallatán nekem megugrik egy kicsit a szemöldököm, de hát ő ért hozzá, nem én.
Szóval egy hónapot örömködünk, aztán eleget teszek a dokim kérésének és újranézetem a progeszteront.

Ticsi, én is tavaszttavaszt....
Vendég
 


Temetésen voltam..... :(

Fenci :)
Most, hogy mondod, le kéne... Vicuska is mondta már, de nem merem. :? A bőrét a sebéből kifolyó váladék marta szét.... Részletezzem? :roll: :roll: ... Inkább nem. :lol: :lol:
Nálunk van fosós vírus, remélem, nem azt kaptad el....

Csipcsab :)
Tudom miről beszélsz.... :D Az enyém is egy kis hisztis pics@ volt! :lol: :lol:

Lili :)
Itt most nem olyan vészes az idő, inkább csak szemerkél néha. De sár az van.

Krisz :)
...és ha nem jön meg? :wink:
Ne is mondd a törlesztést.... Kocsit azt szívjuk rendesen.... :?

Ticsi :)
Te is P1? Hogy csináljátok? :D

Pompom :)
Pedig jó lenne egy ellenőrzés. Nem értem én eztet...
Jó lesz már téligumi nélkül, ugye? :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Pár fotó kisszerelmemröl!

Kép Kép Kép Kép
susy75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?