Új privát üzeneted érkezett!

Linácska, pár hét múlva? :shock: Mégis mit gondolsz rólam? Szerinted kibírom addig? :lol: :wink:
Vendég
 


Nekem is sz@r@kodik a babnet.

Madaran kicsit pontosabban kérlek, ott több bútorbolt is van?!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ha a menetirány Tb-Tata, akkor bal kéz felől, az új épületek közül a legalsó. Jó nagy betűkkel ki van rá írva, hogy Bútorbolt.. Szóval nem közvetlenül az út mentén jobb kéz felől (az egy sz@r!) Mi kb 180 ezerre számoltuk a teljes bb-szobát... sssz! húzós! de tiszta fából, azért az maradandó lenne... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

 
 

Na asszem vágom, de nem vagyok 100%-ban bizti magamban, tudod a légüres tér miatt.
Most amúgy is átmegyek apáért Tb-ra aztán pont oda tervezzük a bemenetelt most éppen tv állvány miatt.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!
Én most 14hetes kismama vagyok! Augusztus 30-körül várom a babámat! Eddig minden tök jól megy! Egyetlen egyszer volt rosszullét, és azóta se semmi. A leleteim mind jók. Minden ultrahangot nagyon várunk hogy láthassuk a párommal milyen csodálatosan és gyorsan fejlődik a mi kis szerelmünk gyümölcse :D
Természetesen alig várom már, hogy kiderűljön hogy mi a neme:D

KépKép

Viki
viki23
 
 


Irdab!
Énannyira feledékeny vagyok,hogy az valami szörnyű.
Pár hete a ruhákat felejtettem a mosó gépben.Majd rá pakoltam,mert azt hittem koszos rucik,és mikor tele lett újra kimostam.Nem tudom meddig büdösödtek a rucik kimosva a gépben,de rém gusztustalan büdös lett minden.Áztathattam be ecetes vízbe az egészet :lol:

Olyan jó,hogy ilyen szép helyen laktok.Bár itt a Budai hegyek sem csúnyág,de azért a Vértessel nem vetekszik.
Válásom után laktunk Bicske mellet kb 2évig.AZ annyira gyönyörű környék!

Linácska!Mond már meg mire tippelsz??
Én lányra :lol:

Nekem is xarakszik a babanet.
Ez annyira idegesítő,mostanság elő adja ezt heti 2-3x.
Be pöccenek és csinálok máshol egy topikot magunknak :lol:
(na jó,azért nem vagyok én olyan)

mimi12
 
 


[quote="viki23"]S írta:viki23ziasztok!
Én most 14hetes kismama vagyok! Augusztus 30-körül várom a babámat! Eddig minden tök jól megy! Egyetlen egyszer volt rosszullét, és azóta se semmi. A leleteim mind jók. Minden ultrahangot nagyon várunk hogy láthassuk a párommal milyen csodálatosan és gyorsan fejlődik a mi kis szerelmünk gyümölcse :D
Természetesen alig várom már, hogy kiderűljön hogy mi a neme:D

Szia!
Üdv köztünk!!
Hogy te milyen mázlista vagy!!1x volt hányingered??
De figyi!Bizti aug 30. körülre várod a babádat?

mimi12
 
 


Mimi,
én is lányt láttam a képen :lol:

Csilla,
hát gondoltam, ha most nem kérdezted meg a nemét, a következő UH úgy 18 hetesen szokott lenni, ezért írtam a pár hetet. De Mimivel már különben is eldöntöttük :lol:

Szia Viki!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Ja, elírtam júli 30 és aug 5 körül! Eddigi adatok szerint. De eddig akárhányszor voltam uh- mindig más időpont jött ki :lol:
Igen mázlista vagyok álítolag, hogy semmi rosszullét nincs :D

KépKép

Viki
viki23
 
 


[quote="viki23"]S írta:viki23ziasztok!
Ja, elírtam júli 30 és aug 5 körül! Eddigi adatok szerint. De eddig akárhányszor voltam uh- mindig más időpont jött ki :lol:
Igen mázlista vagyok álítolag, hogy semmi rosszullét nincs :D
No azért :lol: :lol:
Persze az adatokat változtatják.
Van egy táblázatuk a magzati méretekről.Állt senkit nem érdekel,te mit mondasz,ők ragaszkodnak a táblázat szerinti időhöz.
Amúgy meg,majd megszületik ha itt az ideje :lol:

mimi12
 
 


Itt vagyok,mire végig olvastam,midnent elfelejtettem :oops: Corában voltunk,annyi midnnet tudtam volna venni,hogy az hihetlen!De megkapta első biliét Luca.Fürcsi előtt ki is próbáljuk :)

Üdv küztünk Viki,én még csak 11 hetes leszek pénteken és aug28ra vagyok kiírva.Nem számoltak neked el vmit?

Mimi,jól megjártad ezekkel a rucikkal :) Én apától már napok óta akartam vmit kérdezni,és ma végre nem felejtettem el :P

Irdab,jó hogy jelentekztél :)

Csilla,nagyon kis aranyos "kola macitok" van :)!Én sem bírtam volna ki,hogy ne mondják meg,hogy ki lakik bennem :wink:

Madaran,nem rossz a kocsi :) Lehet én is megbarátkoznék vele,csak valahogy a különböző kerekek miatt mégsem venném meg.Vagy igen? :P

Engem is kikészít,hogy alig tudtam belépni! :twisted:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok Kismamik!

Jó rég jártam itt csak olvastalak titeket. Engem úgysem hiányoltatok.

Voltam tegnap uh-n és minden ok a babával már majdnem 5 cm, és a tarkóredő is jó 0,9mm. Holnap megyek Integlált vérvételre.

Iwiwen én is bejelőltem pár lányt ezer bocs ha valaki kimaradt.

Teszek fel kis ficánkámról képet.
Kép
Kép

Üdv
Beusmimi
beusmimi
 
 


Én nem látok semmi mást a képen csak egy csodaszép babát :D
Képzeljétek...azt találtuk ki,hogy egy kicsit a barátokkal többet együtt tudjunk lenni,hogy minden második héten valakinél eszünk egy jót...azaz vacsora csatázunk :D
Ma hozzák át a barátnőmék a menüs meghívót...természetesen otthon készítették :D
Na ,de milyen jó lesz majd :D
Nagyon várom már,de még jó,hogy mi csak 1hónap múlva leszünk a házigazdák :D
Viszont itt nem 5emberre kell főzni hanem 10re :shock:
Azt sem tudom,hogy mit fogok főzni és azt sem tudom,hogy hova ültetek le enni ennyi embert bent a házban :D
Mondjuk sok jó ember kis helyen is elfér :D

Puszi mindenkinek!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Viki,ilyenek előfordulnak,hogy elírunk valamit! :)

Időpontokról,én Lucával okt.3ra voltam kiírva,az összes uh-n 2 héttel nagyobbnak látták,már 6hetesen is.De a kiírást mégsem változtatták meg!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hát nemtom, sztem az a táblázat nagy badarság... az első uh- azt mondták nekem hogy 6hetes vagyok, akkor volt a baba 7,6mm . Rá pár napra mentem a védőnőhöz ő meg azt mondta hogy 7hetes vagyok. Aztán sajna be kellett mennem az ügyeletre 9hetesen (de hála nem volt semmi para) ahol már 40mm volt a gyönyörűm és mondták hogy lehet hogy 11hetesek vagyunk. Majd a 12hetesen 66mm volt közölték hogy már a 13hét végén járunk. De nem számít a lényeg hogy csodálatosan fejlődik! A tarkóredő nekünk 1,7.
Nektek sűrűn volt rosszullét????

KépKép

Viki
viki23
 
 


bocsi a bepofátlankodásért :)
Viki
less már rá az msn-edre :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Épp ma motoszkált a fejemben, hogy ejnye, ez a Beus hogy eltűnt... :lol: Édes a picur!

Lina, a helyzet az, hogy a férjem tudja ám pici macinknak mije van... szóval ha nagyon nem bírok a kíváncsiságommal, majd belőle kiszedem :wink:
Én azt találtam ki, hogy készülök egy fiú és egy lánynévvel, és majd a szülőszobán kiderül. Vásárolni úgy sem kell neki semmit, csak a kíváncsiság az ami miatt tudni akarnám. Hmm... vagy kibírom addig, vagy nem :) de inkább nem :) :) :)

Én is kislányra gyúrok, de úgy tudom ilyen korán csak a fiút tudják megmondani 100%-ra... végül is tényleg mindegy, csak egészséges legyen :wink:

Szia Viki!
Hol vagy már Anettoo???????????????????????????????????? Még mindig nem gyógyultatok meg? :(
Vendég
 


Beus,olyan szépem látszódik a babucikád! :) Hány hetes vagy?

Noki,de jó lesz nektek!Biztos nagyon fincsiket fogtok enni :)

Csilla,én nem bírnám ki,hogy apa tudja,én meg nem :)De sztem ő se,hogy ne szólja el magát :wink:

Viki,tényleg az a lényeg,hogy szépen fejlődjön a babuci!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Csilla,
kérdd már meg apát, hogy írja meg priviben, hogy mit tud, utána ki is törölheti :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó estét!
Beusmimi,
Ha jól látom az UH felvételeden, akkor ugyanoda járunk UH-ra :) Nagyon cuki a pici. Mennyi idős most?

Csilla,
Én nem bírnám ki, hogy ne tudjam. Egyfolytában azon gondolkodom így is, hogy nem is fogom kibírni a 18 hetes UH-ig, mert én annyira kíváncsi vagyok. Nem is azért, mert lenne valami preferenciám, hanem inkább csak szeretnék minél többet tudni a kis alienről.

Linacska,
Irigyellek, hogy mindjárt mentek UH-ra.

Irdab, Mimi,
az én agyam kezd totál ementáli sajttá válni, annyira lyukas. Sokáig bosszantott, most már azt hiszem, kezdem feladni. Akkor kezd csak kínossá válni, amikor a kollégák figyelmeztetnek, hogy már megint mit felejtettünk el, pedig én lennék a menedzser :oops:

Tündi,
és végül hányadikán született meg Luca? Kiderült, hogy nagyobb volt-e?

Viki,
Üdv itt!

Huh, bocs, hogy hosszú voltam, de napközben a munka miatt nem nagyon érek rá netezni.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Sziasztok!

Viki! üdv. itt. majdnem egyidősek vagyunk, én ma vagyok 14+3 napos és aug.02-re vagyok kiírva.

Csilla! Értem már a koalát :) tényleg nagyon hasonlít.
Én sem tudom eldönteni hogy milyen nemű, látszik, hogy sok köztünk a tapasztalt kismama.

Beus! nagyon jók a felvételek. Ezek 12. heti UH képek ugye?

Nem rég jöttem haza suliból, most megnézem az iwiw-em :)
Vendég
 


visszajelöltem mindenkit, nagyon szépek vagytok, mindenki olyan kis bájos :) örülök, hogy "megismertelek" benneteket.

megyek lefeküdni, mert délután óta fáj a fejem :(

Mindenkinek jó éjt és szép álmokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Viki üdv közöttünk!!

Szerintem a fiút sem tudják 100%-ra megmondani most.Én úgy vagyok benne,hogy akkopr javitom a vonalzómat is ha a 18heti uh-n is látjuk a kukiját.
Találkoztam már olyan csajszival akinek a 13. héten fiút mondtak,majd a 18. hetin kislányt és most már van egy 2 hetes kislánya.
Ill a környéken olyannal is taliztm akinek végig fiút mondtak erre szüléskor kiderült,hogy kislány.Szegények ccsak lány nevekkel készültek.

Beusmimi:örülök,hogy minden rendben van a Piciddel. Nekem 1.1 volt a tarkóredő és 69 mm a crl.

Márk estére belázasodott remélem csak a fogától van. Szombaton apa szülinapját tartjuk remélem addigra minden rendben lesz.Apának is egész nap fájt a feje és a hasa, ill egyfoélytában csuklik.Nem tudom mitől lehet.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:55-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:55-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Jó reggelt!

Flake,okt.3-án született,mert reggel kellett menni megzatvíz vizsgálatra,és meconiumos volt,ezért megindították.3770g-mal és 56cm-el született! :) Nem volt olyan pindurka :)

Anetto,jajj de jó,hogy már jobban vagy!Megyek jelölök iwiw-en :)

Sissi,hogy vannak a család férfi tagjai?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Anetto,Nem találom iwiw-en :(

Kép
Kép
tundi24
 
 


Napsugár'74:
Szia! Az tök jó, hogy szinte egyidősek vagyunk! Te, hogy viseled? Dolgozol, vagy már nem?

KépKép

Viki
viki23
 
 


Linácska, ti kíváncsibban vagytok nálam? :wink:
Egyébként lehet tippelgetni nyugodtan,legkésőbb augusztusban nyerteseket hirdetek :)

Renáta írta az alvásos témát, nem? Na, ő is jól eltűnt...

Ez a terhesség kihozza belőlem a rejtett konyhatündért, este volt egy olyan gondolatom, hogy én tudhatnék croassant sütni... el is szalajtottam apát a boltba élesztőért :lol: éééééééééés már a munkafázis végén tartok, mindjárt kifliket hajtogatni és irány a sütő.
Nem akarom elkiabálni, de szerintem zseni vagyok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Noki!

Irigylem a higadtságodat de nagyon én tegnap barnáztam nem nagyon 1-szer volt és nagyon halvány barna de totál kiborultam. Azóta nincs de para az van, eddig is volt most meg!!!! te hogyan csinálod, mitől tudsz ilyen nyugi maradni? Hétfőn lesz uh, addig szigorú fekvés van.
Bocsi, hogy nem írok másnak de így fekve nem nagyon megy.
nikó
 
 


sziasztok!

Viki! Igen, dolgozom. Végül is jól bírom, a 12. hétig szinte semmi bajom sem volt, aztán elkezdett liftezni a gyomrom, néha rámjön egy kis roham,de egész jól viselem :)
Soha sem voltam igazából fejfájós, de az utóbbi hetekben fájdogál a buksim.
Mindezeket leszámítva élvezem a terhességem :) És te goldozol?

Lányok!
Otthon besz@art a gépünk, végül is nem gond, mert pont a hétvégén akarta kicserélni a párom az alaplapot, de mivel tegnap este kisült a tápunk vennünk kell egy új winyót és házat, szóval lehet, hogy otthonról nem tudok írni néhány napig.

Valakinek (nem emlékszem most a nevére :oops: ) mintha a héten kellett volna mennie genetikai vizsgálatra. Vajon hogy van az a kismama?

Nikó! Nyugi! pihenj és ne paráz, az nem tesz jót neked sem és a babának sem.
Vendég
 


jimbone! a kismamánk neve, aki genetikai vizsgálaton volt! Lestem.
Boni! majd írj, ha tudsz.
Vendég
 


Csilla,ha marad küldhetnél egy kis croassant :)

Nikó,pihengess!Pont egy idősek vagyunk! :)

Napsi,jól megjártátok akkor a gépetekkel!De legalább lesz új :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép napot mára!
Igaz itt még nagy a köd, de állítólag ma 13 C lesz?!

Na a tegnapi tv álvány vásárlásból álló lámpa vásárlás lett. De azt is besz@ptuk, mert 2 egyforma db van a dobozban, így képtelenség összerakni, így apa ma visszi vissza cseréra.
Mandaran láttam a kiságyat, és apának is nagyon tetszett. Amúgy nem roszból, de minden bútorboltra általában ki van írva h bútorbolt :wink: , de itt csak fenyőbútorokat árulnak.

Nikó mikor lesz a kromoszóma vizsgálat ? Ugye most mész 9-én? (ha jól emlékszem :oops: , de nem vagyok megint 100% biztos magamban)

Noki, hogy vagy? Még a tegnapi felsorolásomhoz az örölt lenmagot tenném hozzá, joghurtba keverve pl, de nekem ez nem jött be.

Szia Viki, gratula a babához és gyere gyakran. Mesélj magadról!

Csilla, de ügyi vagy, én is én is kéééééééééééééérek, de a receptnek is örülnék. Úgy érzem én is a főzéssel fogom majd lefoglalni majd magam itthon nagy magányomban. Mondjuk apa mondta h ne hízlaljam majd fel. Most is fogyózik, az én teljeskiörlésű kenyeremet eszi. Pedig egy éve azt mondta az nagy sz@r, és csak a fehér kenyeret ette meg.

Anetoo, én sem találom ezt az iwiwet :roll: :?: Jó hogy jöttél, jól elhúzodott nálatok ez a betegeskedés! Remélem már minden ok? De jó neked, hogy mész már a 18. heti uhra, én még csak febr 12-én afp-re megyek. Neked meg van az eredményed már?

Mimi, és lehet tudni hogy hól Bicske mellett?

Tündi, neked elmúlt már barni?

Flake és veled mi van? Magadról nem is meséltél!

Sissi, hogy vannak a fiuk?

Napsugár, hogy van a fejed, ki tudtad aludni? Nekem akkor fájt de nagyon amikor esett a hó.

Piroska, te dolgozol még? Mert írtad, ha valami furcsát érzel lefekszel.

Beusmimi, jók a képek gyönyörű a babád! Mennyi idős vagy most?Jó hogy jöttél, és amit most leírok nem neked szól, hanem úgy általában.

Bocsánat h nem hiányoltunk, de ezt már más is írta, de szerintem ez a fórum nem erről szól, hanem arról, hogy aki akar, és nagyon ráér sürübben van itt. Aki meg jön annak meg nagyon örülönk. Nem minden témához tud mindenki hozzászólni sem. És megmondom őszintén a légüres agyammal és a tábla hiánya miatt nem tudok mindenkire emlékezni aki 2-3-vagy 4 hete sem volt a fórumon. Remélem nem bántottam meg senkit, mert nem áll szándékomban, és annak örülök, ha minnél többen vagyunk it.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Lányok, azonnal írjátok meg ki mit főz!!!!!!!

Semmi ötletem sincs, nem is kívánok semmit, Milunak viszont muszáj főznöm...

Előre is kösz a tippeket. De egyszerű, gyors és finom legyen ám!
Vendég
 


Csilla! Frankrufti leves? Valami főzelék fasirttal? Ananászos csirke?
Régen nagyon szerettem a rippropp-ot, lehet még azt kapni?
Nem tudom, hogy mit szerettek.

Irdab! Már nem fáj a fejem, de az éjszaka 2x keltem fel pisilni és fájt. Kénytelen voltam reggel hajatmosni, és az úgy látszik jót tett.
Vendég
 


Én tejszinben sült halat csinálok, héjában főtt burival, amit szeletekben kisütük.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mónika Riprop csibefasírt? Remélem fejfájás most jól elkerül téged egy időre.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Én nagyon szeretem az egytálételeket.
Rakott karfiol/kelkáposzta, rakott krumpli, tepsis krumpli husival, brassói.
De azt szokták mondani, hogy várandós ne egyen "k" betűvel kezdődős zöldséget (puffaszt).

A tésztákat is nagyon szeretem, milánói, rakott penne.

Irdab! A hal nagyon egészséges terhesség alatt, én is minden héten eszek halat, ha tehetem, állítólag nagyon jó a babának.
Vendég
 


Irdab! Igen csibefasirt, szeirntem nagyon jó passzol valami főzelékhez.
A fejfájás benne van a pakliban terhesség alatt. Amúgy nem vagyok fejfájós típus.
De az is lehet, hogy a vérnyomásom miatt volt, pénteken kell mennem belgyogyihoz.
Vendég
 


Móni tökre egyforma az izlésünk, nekem is ezek a kedvenc kajáim :wink:
Na ezt a k betűs dolgot még nem hallottam?! Lassan már levegőt vehet csak a terhes kismama mert semmit nem lehet. enni. Én amit megkívánok azért azt megeszem. Most hogy így itthon vagyok jobban oda tudok azért figyelni, hogy mit eszem.
Nekem az szokott segíteni a fejfájáskor, hogy lefekszek. Perzse aludni ilyenkor nem bírok csak ézek ki a fejemből :oops:

Amúgy akartam kérdezni milyen suliba jársz?

Szgép, basszús ismerős és az adatok is elszálltak róla? Mi akkor jártunk így amikor a szakdogámat írtam, aztán minden adatot szépen kigyűjtöttem, aztán elszállt a szgép :twisted: :twisted: :twisted:
Aztán mivel az adatgyűjtést sem hamarkodtam el marad 2 hetem megírni a szakdogámat, meg újra kigyűjteni az adatokat. :twisted: :twisted: :twisted: Hát nem sokat aludtam a 2 hét alatt. :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!
Nem győzők olvasni :lol:
Irdab!Nagyegyháza :lol: Kb 15-percre lehet Tatától(na jó lehet 20)

Kaja.Én tegnap rizses húsit csináltam,csirkeszárnyból.Ma azt fogjuk enni,meg van még egy kis maradék tökfőzelék,de azt a Szabi nem szereti.

Csilla!Ha nagyon nem tudom mi legyen kaja,akkor csinálok egy jó sűrű levest és tejföllel behabarom.Ha van valami szárnyas húsi akkor teszek bele,de ha nincs nem gond:Répa krumpli meg ami a kezembe kerül zöldség az mehet bele,és valami tészta.Én állt nokedli szerűt szaggatok bele,azzal a leg fincsibb.Ha ez a leves be van habarva,akkor olyan jó sűrű lesz,hogy simán elmegy egy tál ételnek,főleg Milunak.

mimi12
 
 


Irdab
Köszi a tippet :)
Majd azt is kipróbálom ha megint székrekedésem lesz.
Viszont a napi 2db actimel reggel éhgyomorra megteszi már 3napja a hatását :D
Ma reggel is azaz hajnalba felkeltem pisilni olyan 4körül és gyorsan megittam.
Néztem egy darabig a tv-t és elaludtam.....arra keltem fel ,hogy mennem kell wc-re.
Kissé le is van lapulva a pocakom ,mert róka is van na meg rendszeres nagydolog is és most csak ámulok bámulok,hogy pici a pocim :roll:
Ma megint érzem a pocakomat....csipked enyhén,de biztosan csak a lurkó növöget vagy az időjárás-változás amit mindig megéreztem :(
3x lett műtve a petefészkem , méhem és emiatt van ez :(
Vagy most este zokni nélkül aludtam és felfáztam? :roll:
Amióta pocakos vagyok Én zokniba alszom és éreztem is este ,hogy fázom egy kicsit,mert mindig kidugom a lábam :oops:
Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Irdab,hát még van barnikám :( Remélem a második lámpátokkal szerencsétek lesz.Hm..de fincsit főzöl :)

Csilla,nálunk husi leves,meg vmiylen husi lesz tésztával.Azért nem tudom milyen,mert mama csinálja :wink:

Napsi,sztem van még ripp-ropp.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Csilla azért a croasan receptet tényleg feldobhatnád ide, ha már nem ehetünk belőle.

Noki, örülök h sikerült. Ezt az örömöt szerintem csak az tudja átérezni, ha már ő is járt így. :roll:
Képzeld a terhességem 12-13. hetéig megakartam fagyni, én inkább a 3 takaróval való alvást választottam. De a 14. héttől néha vannak hőhullámaim. Kissé szélsőséges vagyok. Ekkor szakad rólam a víz, és ki kell nyitnom az összes ablakot. Na ezt apa reggelente nem mindig értékeli :oops:

Tündi husileves azt imádom, én hétvégén egy palóczlecest vagy egy jó babgúlyást szeretnék főzni. Tényleg a bili próba hogy sikerült?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mimi, Nagyegyháza, na ott még nem jártam :oops: Pedig csak 20 percre van tölünk?
Na mindegy :roll:
De most sem vagytok sokkal messzebb szóval ha kiruccani van kedvetek akkor csak gyertek :wink:
Nálunk meg apa nem eszi meg a tökfőzit, pedig én szeretem. Persze csak ecettel eszem meg :!:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki, tudom, h írtad h lombikos a babátok, de miért kellett 3x műteni? persze csak ha leakarod írni!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki,én is zokniban alszom :)

Irdab,ráül a bilire,de termés még nincs benne :) Monjduk nem siettetem a dolgokat.Hétfőn ettem palóclevest,elmentünk tesóm üdülési csekkéből ebédelni,de olyan jól esett :) Annyit ettem,hogy vacsira semmi sem kellett :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mimi na megnéztem Nagyegyházát, még Óbarokon is jártam, de így mint Nagyegyháza kiesett, bocsi, de mostmár tudom hól van. :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Na összedobom az ebédet :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?