Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Angel!Szupi!!! :)Grat az Uh-hoz.Kókuszka még mindig szégyenlős?
Krisz!Nyugi!Ez csak egy arányszám, az UH meg fog nyugtatni.
Szia Till!Szólni kell majd igen, a terhesgondozáson (még annyit, hogy:első babánál is nézik van-e ellenanyag, nálam legalábbis néztünk 2*, de lehet, hogy csak alapos a Dokinénim.)
Lois! Hümm... én olyan lány vagyok, aki elhisz mindent, amit mondanak neki, -hogy a babának erre feltétlenül szüksége van, de ez a dolog változott mióta nem egyedül megyek...(Legjobban ruha téren kapott el a lelkesedés, Marcinak kb. másfél éves koráig megvan mindene...)


Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


[törölt kép]
vovanda
 
 


sziasztok!

Viktu,
jajj, köszi hogy szólsz, hisz tegnap lefelejtettem! :oops:

Kókuszka szépen megmutatta magát "pelenkázónézetból", a dokik bizony jól tették, hogy óvatosan tippeltek, mert nincs ott se zacsi, se fütyi! :wink: NUNI érkezik! :lol:

Tilli,
az első labornál (8 hetesen) néztek ellenanyagot, benne volt a terhes rutin vv-ben!
angel37
 
 

 
 

Angel!
:lol:

Puszedlinek köszönhetően végre tudok nektek uh képet mutatni: Kép 13.héten kisbabánk 7.5cm

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Angel! Kislány!Éljen! :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu,
:lol:
a neve még kemény dió lesz! :wink:

Katerina,
de jól kivehető! :)

Hú, mutatnék én is 4d-s képet, csak béna vagyok :roll: Lefényképezni jobb v. scannelni? :oops:
angel37
 
 


Angel :)

Kislány?!! Jujj , de jóóóó!! :) Én nagyon örültem mikor megtudtam, hogy lányom lesz! Gratula! :)
Azért a fiúk nagyon hiányoznak. :(
scannelni ha tudsz az jobb. Már voltatok 4D-n?? Mentek majd még? Mi a 22.héten voltunk ott már jól látható volt tündérke. :)

Lois
Hogy vagytok???

vanda
Már egy hónaposak a csöppök!!! Hogy rohan az idő.... Gyönyörűek a gyerekek!! :) Boldog névnapot Balunak!!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Katerina, nagyon szép kis baba! Gratulálok!

Angel, kislány!!! Édes pici lányka. :D

skrisz72
 
 


Kiscsillag,
hááát, KincsŐt nézve! :lol: Köszi!

Gondolom... :(

Ez az Istenhegyis genetikai uh volt, alapvetően 2d-s, csak a végén átkapcsoltak 4d-be! Tegnap volt, ma vagyunk 19+1.
Tippet köszi! :)
angel37
 
 


Kiscsillag!
Köszi! :lol:
vovanda
 
 


Angel! Gratula a kislányhoz :) :) (nekem a lánynév választás könnyebbnek tűnt... leszámítva, hogy a két kedvencemet a Párom megvétózta :wink:)

Vanda! Hihetetlen, mekkorák és milyen szépek a gyerkőcök :)

Katerina! Szép kisbaba :) :)



Kép

 
 


Sziasztok!
Angel,dejó,nunisotok lesz :D gratu az eredményekhez!Varrás is elmarad,csak így tovább!
Nikóról nem tudtok valamit?Nagyon régen írt :roll:
Vendég
 


Ja,még lemaradt,Katerina,nagyon helyes fotó,gratu.
Vanda,látom nagyon alszanak az ikrek :D éjszaka is?És Balunak én is boldog névnapot kívánok!!!
Angel,én a telefonommal szoktam lefotózni,és usb kábellel feltöltöm a gépre.De szerintem a szkennelés is jó,csak nekünk már nincs.
Vendég
 


Halihó!

Vanda! Gyönyörűek!!!
Balázsnak boldog névnapot!

Katerina! Édes a babád. :)

Angel! Gratula a kiscsajhoz!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bocsi Lányok, csak röviden jövök:

Hanna!

Igazán jóképű krapek :wink:

Vanda!

Összes "lemenőd" nagyon helyes! :D

Katerina!
Cuki :D

És most önzőn rólam:
Két napja nagyon gázosan vagyok mióta teljesen abbahagytam a progit (mármint nem feltétlen ettől... :? ), szédülök, émelygek, melegem van, punnyadok....Valami ötlet?? Ilyenkor jön valami hormonális változás ami ennyire kicsinál?? Most nincs humorom utánakutatni :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Hűűű, nunis lesz Kókuszka?? Gratulálok!! Na nekünk meg pont csak lánynevünk van :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja és persze a nemén kívül nagyon örömteli, hogy minden rendben volt az Uh-n. Én is bejelentkeztem, és már nagyon mennék :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó hajnalt :)

Lois! Vérnyomás, vércukor, influenza? Pihenj (ilyenkor előny a punnyadhatnék, könnyebb kivitelezni :) )

Hanna! Azt a mindenit, biztos nem Laca régi fotóját tetted be? :shock: Nem is merem most már azt írni, hogy helyes kispasi... :wink:



Kép

 
 


Sziasztok!

Nyulasz!

Látom hiányoltál, minden rendben volt az uh-on. Picur nagyon aktív volt egyfolytába ficánkolt meg forgott jobbra balra fel le. Nagyon édes volt. Akkor voltunk 9 hét és 5 naposak. 2,55 cm-es volt akkor. Remélem most is minden rendben van vele ha tehetném minden héten kuksiznám de szerintem az neki se lenne jó. Hétfőn megyünk a genetikai vizsgálatra már izgulok picit. Az utrót is a héten elhagyom ez már a leszoktatós hét. Remélem minden rendben lesz vele. Vizsgám megvolt szombaton sulinak vége jöhet a pihi.

Vanda!
gyönyörűek az ikrek!

Angel!

Gratula a kislányhoz! 13.-án ha meglesz a genetikai vizsgálat eredménye mi is megtudjuk milyen nemű picur.


Hanna!

Ti is nagy szépek vagytok!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok!

Nunis nevében is köszi a gratukat Mindenkinek! :)

Lois,
:? én is vérnyomásra tudok tippelni v. hogy leesik a cukrod az nem lehet? ír ilyet a kisokosom, amit a védőnő adott, hogy a baba elvonja... meg hát ja, hormonális változások, de ezt nem részletezi különösebben...

Mó, Lois,
pasinevünk volt csak, de az is csak azért, mert apa nevét kapta volna, mindenestre az utónévkönyvet az ágyam mellé tettem!

Hanna,
nagyon hasonlít!!! :D

Nikó,
megadrukk a hétfői genetikához!

Nyulasz,
a tipped megtetszett, a telefonom kéznél van, inkább, mint egy scanner, szal a sztárfotó már a gépen figyel :wink: , megpróbálom feltenni...
angel37
 
 


nem tudom feltenni, sejtettem... :oops: :( túl nagy, és fogalmam sincs, hogy kicsinyítsem... vki help! :oops:
angel37
 
 


Mó, Angel, Skrisz, Nyulasz, Hanna, Lois!

Köszi a gratukat. Én a következő uh-n tudom meg kislány, vagy kisfiú, de nálunk az egész család meg van győződve, hogy kislány. Múltkor felhívtam apukámat az uh után, és mondja nekem: Na, látszik már hogy kislyány? :lol: Annyira jót nevettem rajta.

Angel!
Nekem is Puszedli kicsinyítette le, a képet, eddig én sem tudtam semmivel.....
Szerintem segít neked is

Mó!
Hajnalban? :shock: Remélem nem azért mert nem tudsz aludni. Néha én sem, és minden éjjel 4-5ször megyek pisilni, pedig így a 15. héten nem kéne így legyen. Dehát evvan.

Kismamiknak pocaksimi, anyukáknak, apukáknak jó babázást! :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina! Evvan... pisilés + orrproblémák... de nem baj, csak még maradjanak velem a babák legalább 5-6 hétig :)

Angel! Írok privit!



Kép

 
 


Katerina,
én is úgy tudtam, hogy 12. hét után normalizálódik a pisilés, de nekem is tovább tartott, hogy éjjel többször ki kellett menni, kb 2 hete kibírom! :wink:

Nem akarom Puszit ezzel zaklatni :oops: , inkább megvárom, hátha érkezik itt is segítség... :oops:

ma 19+2
angel37
 
 


Angel,privi megy
Vendég
 


Nikó,örülök,hogy minden okés bébivel. :D
Lányok, easy thumbnails progit töltöttem le,azzal nagyon egyszerű kicsinyíteni,de akinek nem megy,engem nyugodtan zargathat,elküldi e-mailben a képet,és lekicsinyítem neki.
Vendég
 


Mó, Nyulasz,
de aranyosak vagytok, köszönöm! :) :) csakhogy én tényleg béna vagyok... :roll:

Nyulasz,
kép ment! :wink:
angel37
 
 


ANGEL KÓKUSZKÁJA :D

Kép
Vendég
 


Nyulasz,
nagyon köszi! :D :D

Hát íme Csirkeláb kisasszony!
angel37
 
 


Angel :lol: :lol: :lol: szép nevet találtatok.Nagyon édes a Kiscsaj :wink:
Vendég
 


apja mondta rá, hogy csirkelábú :roll: de vmi van benne! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok!

Angel! Édes a kiscsaj!!!! :) :) :)

Köszi a dícséretet. :oops: :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel!
Tényleg szép hosszú combija a Csajszinak:D
-nekem a Kókuszka név is tetszik- :D

Ég a gyomrom, bár megérdemlem, majdnem egy teljes doboz kivit eltüntettem... Salvus vizet lehet inni?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hanna,
:D :wink:

Viktu,
kéremszépen majd 3centi! :lol:
A Kókuszka nekem is jobban tetszik! :wink:

Salvus vizet nem tudom sajnos...
angel37
 
 


Angel,én is azért nevettem,mert tényleg van benne valami... :lol: bár így jobban megnézve esetleg csirkeszárny :roll: na félre a viccet,tényleg szép hosszúcombú bombázó lesz :wink:
Hanna,gondolom nem kevés dicséretet söpör be Olivér :wink: Nagyon helyes,olyan pasisan néz ki,zabálnivaló :D
Viktu,atyaég,egy doboz kiwit :shock: nekem a negyedik után úgy kicsípi a nyelvem,hogy csak na...salvust én sem tudom.Rennie?
Vendég
 


Hanna,
leírnád nekem, hogy mennyi volt az afp-d (ha még emlékszel )? Arra emlékszem, hogy alacsony, de a pontos számra nem... Köszi! Szépséges Olivéred van! :D
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Nagy kérésem lenne van valakinek megmaradt utrogestan hüvely kúp? Nekem nem sok van el kellett volna hagynom a héten ma már csak 3X1 ment és most vettem észre, hogy halvány barna folyásom van. A dokim Pesti én nem 2,5 napra való utróm van ha valakinek van feles átvenném, fizetem a postaköltséget!!!! :( :( :( Most iszonyatosan megijedtem nem veszíthetem el Picurt! Abba belehalok :cry: :cry: :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hajni! Írtam privit!

Nikó! Nyugiiiiiiiiiiiii!
Feküdj le. Sajna utrom nincs, de tudom, mit érzel és nem lesz semmi baj!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nikó!

Nyugi! Én nem csakbarnáztam, hanem véreztem is kb. a 13. hétig. Pihenj sokat és próbálj nem idegeskedni. ja, és nekem az utró a 12. hétig ment.
vovanda
 
 


Vanda,
válaszoltam.

Niko,
Olivérrel én is a 10-11. héten barnáztam, most előbb, talán a 9-10. héten. Elvileg amíg nem ömlik a véred és görcsöl a hasad, nem lehet baj! Nyugi! Utrot már tovább passzoltam én is sajna.
20140901102739
 
 


Hajni! Az utolsó mondatodat megcáfolom. Nekem ömlött és most itt szuszog Olivér. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, a szerencsés! :D
20140901102739
 
 


Nikó!
Sajna én elajándékoztam az összeset, szerintem biztos találsz olyan gyógyszertárat ahol kiadják úgy, hogy később viszel receptet.....legalábbis ez nálam szokott működni.
Én mondjuk extra-hosszú levezetést csináltam progival, szedtem egészen a 16.-ik hét végéig :roll:

Viktu!
Ruhák felé még nem csábultam el. Direkt kerülöm őket :roll: A kiwi nálam is ipari mennyiségben fogy.... :oops:

Köszi a tippeket a nyavalyáimra, már jól vagyok, franc se tudja mi volt, se nem cukor, se nem vérnyomás-gond.....passzolom. Remélem egyszeri dolog volt.

Angel!
Én is kaptam egy utónévkönyvet névnapomra, (minden kismama szellemes ajándéka... :roll: ), hát nem nagy segítség...... :shock: Majd ezt is megálmodom, mint a lánynevet ... :roll: Mi nem akarjuk a saját neveinket továbbörökíteni. Szuper a sztárfotó!!!!!! :lol: Csirkeláb-kisasszony.......ez jó :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Hanna, Vovanda, Hajni, lois!

Köszi a nyugtatást hát mit mondjak padlót fogtam rendesen. Próbálok nem izgulni nagyon apa már itthon van sokat javít a helyzeten. eszembe jutott jó és rossz egyaránt. A jobbik rossz az lenne, hogy ikernek indult ugye és az elhalt magzat okozhat galibát. A másik az utró csökkentése, a 3. -ba bele se gondolok. Nem görcsölök de már írtam bizti egész nap feszít a hasam alja ilyet soha nem éreztem még mensi előtt sem. Vettem be magne-B6 tablettát meg utrót pluszba 1-et gyorsan. azóta nem jött semmi ki remélem nem is fog. Ha mégis akkor holnap uh. Csináltam egy tesztet pozitív lett, lehet hülye logika de úgy gondolom ha nagyobb baj van és az miatt volt barna akkor tán nem lett volna rögtön 2 csíkos a teszt. utrót nem tudtam még szerezni ez gáz. A patikába nem adnak ki recept nélkül sajnos. Mindenkinek köszi még egyszer!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Niko,
teszt ilyenkor már fölösleges, a hcg nagyon sokára bomlik le. De ilyen kevés barnátől semmi gáz nem lehet! :D
20140901102739
 
 


Hajni!

Hát ezt sejtettem, mármint a tesztet! Köszi!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó! Ügyelet! Remélem, nem értékelitek megint beledumálásnak, de bemész az ügyeletre, elmondod mi a helyzet és íratsz fel utrót (nem tudom mennyit szedtél, de nekem ebben a helyzetben a Duphastont 3x1-ről 3x2-re emelték), valamint nézetsz egy uh-t. És a Kaálit is felhívhatod, hogy emeld-e az utrót. Nekem is 2 baba indult el és hasonló időben nekem is volt egy picike barna. Én is lassan hagytam el, mint Lois, kb. a 16. hétre, mikorra a lepény biztosan átveszi a termelést.

dkata
 
 


Nikó :D
a terhességi teszt nem jelent semmit sem, a betaHCG ca. 1 hónap alatt ürül ki a szervezetből, akkor, ha már előtte élő terhesség volt.
A barna meg önmagában semmit nem jelent, sőt a vérzése sem, erre van itt bőven példa a fórumon. A 3 variációd sem állja meg a helyét, mert ott van a 4. hogy nicns semmi, csak egy kis barna.

Ha nem vérzés, csak barna, akkor azt általában egy hajszálér megpattanása okozza, ami amiatt alakul ki, hogy az utro feláztatja a méhnyak környékét és az sokkal érzékenyebbé válik.

aggodalomra tényleg semmi ok!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igaza van Katának Nikó!
Én is a 15. héten hagytam abba.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi, én azért írok mindig "orvoshoz menést", mert az én tapasztalatom szerint a barnából tud piros lenni, és érthető, ha nyugtalanító a barna is. Viszont ha a baba jól van, akkor könnyebb megnyugodni.

dkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: