Új privát üzeneted érkezett!

Noki!
A méhszájadon csücsülő placenta lehet veszélyes játék(én sajnos tudom)Ezért is írtam,hogy jó lenne ha látna egy uh-s doki!
Nem akarlak rémísztgetni,de gondolom nem szeretnél úgy járni,ahogy én jártam :cry:

Szorulásra igyál paradicsom lét,és esetleg valami c-vitamint is egyél.Rutascorbin mindenképp jó lenne a vérzés miatt! no meg kicsit meg is hajt.
Szóval próbálj valami olyat enni inni ami meghajt!!
Viszont ha rózsaszínes az jelentheti azt,hogy nem volt olyan vészes mennyíség,a barnás meg lehet már alvadt.
Viszont én tényleg nem várnék jövő hétig!!
Tudod,ha probléma lenne,a kórházban tudnak adni infúziót vagy vérzés csillapítót.ha időben mész!!

mimi12
 
 


[quote="v.piroska"]
írta:
v.piroska
Csajok én egyre többször görcsölök az alhasi tájékon. És egyre több csíkkezdeményt fedeztem fel a pocimon.
Ez normális?


Igen!
Nő a méhed!!Bár nem tudom mennyire görcsölsz??(azért túl sokat túl hosszan,és fájdalmasan nem jó)
A csíkok.Hát ha már most jönnek,akkor tényleg mindegy mivel kened.
Valószínű ezt örökölted.
Én tudod erre azt mondom.Nem érdekel,csak a karomban tarthassam a babámat!

(bocsi,a fél idézetet benne felejtettem értelmetlenül,ezért a felesleget kitörültem :lol: )

mimi12
 
 


Egy kis vidámság nektek

Most kelt fel a Szabi.Több mint 3órát alukált.Le jön,és meg kérdezi.Ana én jój ajudtam??
:lol: :lol:

mimi12
 
 

 
 

Sziasztok!

Noki! Osztom Mimi véleményét, jobb lenne, ha megnéznének UH-on, mert jövő hét még messze van (még csak kedd van). Én biztos elmennék orovoshoz, már csak azért is, hogy megnyugodjak.
A pihenés is jót tesz, de valami oka van, hogy véreztél.

Ahhoz, hogy lágyabb legyen a székleted sok rostosat és gyümölcsöt egyél (narancs, műzlni joghurttal,zöldség, stb.).

Piroska! Nekem nem görcsölni szokott a hasam, hanem szurkálni, de nem túl gyakran, van, hogy napokig nem érzem.
Vendég
 


A görcs,egyébként lehet bélgörcs is.Ezt csak azért írom le,mert ilyen szokott nekem is lenni.
Viszont én már nem keverem össze a méh összehúzódással a bélgörcsöt.De szerintem aki nem rutinos kismami az simán összekeverheti,meg ijedhet,hogy ez mi volt meg miért.
Viszont nekem egyszer egy védőnő azt mondta,hogy a bélgörcs is okozhat méh összehúzódásokat.(ezt nem tudom tényleg ígaz e?)

mimi12
 
 


Noki,engem megenne az ideg az tuti..lehet tényleg be kellene menned egy uh-ra.

Piroska,sztem sem lehet a csíkokkal mit kezdeni ha már megjelennek.Nekem a legvégén jelentek meg,de én nem kenegettem semmivel sem.Mostmeg már alig látszódik.Kíváncsi vagyok,hogy most majd hogy lesz.Nekem a derekam szokott iszonyat mód fájni,kb 2percig,és utána elmúlik.De úgy gondolom,hogy ezek a szalagok miatt vannak.

Mimi,de aranyos Szabika! :)Ezt neked kellett volna inkább megkérdezned tőle :wink: :P

Görcsök..hát ebben nem tudok nyilatkozni,mert nekem nem voltak.Menszinél sem szoktak lenni.. :o És ugye még infúzióra sem lettek fájásaim..

Kép
Kép
tundi24
 
 


Közben hazajöttem a munkahelyemről.

itt találjátok az iwiw-es adatlapom, ha minden igaz:

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=11368749

Tündi! Én elég görcsölős típus vagyok, a havi vérzésemkor is 2-3 napig görcsölgettem. Most ezt a görcsöt nem érzem, inkább amolyan szurkálást, de többnyire a köldököm mellett, az alhasam is szokott szurkálni, mintha ovulációm lenne (mindig megéreztem), de remélem csak nem ovulálok :shock: :)
Vendég
 


Móni!
A köldököd mellet tuti nem a méhed szurkál.Ott a beleid lehetnek,meg nem tudom még mi.Az alhasad is szurkálhat ám a beleidtől,nyugi!!
Őő mellesleg esetleg érezheted ám már,hoyg a bébike rendezi odabentről a beleidet :lol:

mimi12
 
 


Móni én megleltelek :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

A júliusiaktól vagyok,bocsi hogy bekukkantottam!

Mimi!
Köszönöm a választ! Igazából nekem is van kocsitapasztalatom,és sajna mindkét gyerköcömnél elsőre nem sikerült eltalálnom és cserélnem kellett!
Most azért nézegetek mindenfélét!
Azt mondod hogy akkor a sportrész ha csak egyben dönthető az nem gáz!
Igazából az a kocsi a favoritom már akkor tetszett amikor még nem volt a bébike a pocakban!
Csak ez az egy dilemmám volt vele kapcsolatban!
Ha ilyesmi kocsitok van akkor segíts még nekem abban hogy mekkorára lehet összecsukni,könnyű bepakolni az autóba?
Köszönöm!
20140328174041
 
 


Noémi! Vissza is jelöltelek, nagyon jók a fényképek, Szabi nagyon édes. Az egyik képen mintha lisztes lenne, vagy nem?
Hasszurka: végül is nem a köldököm mellett érzem pont, hanem inkább azzal egy vonalban oldalirányban, a jobb oldalon.
Lehet, hogy a belek mozognak, de nem kellemetlenül szurkál, inkább olyan tompán érzem.
Vendég
 


Sziasztok,

Noki,
hát nem irigyellek, egyszer a róka, egyszer a polip, azért kijut neked. Bízom benne, hogy tényleg csak a polip.

Ma megkaptam a véreredményemet, végre tudom, hogy kombinált teszten voltam ( a leleten legalábbis ez van :lol: ) A korfüggő Down-kockázat 1:499 (ennyire öreg lennék??? Amúgy ebből indulnak ki, és ezt korrigálják a vér és UH eredményekkel), és a végeredmény: 1:10000, vagyis a legnegatívabb, ami csak lehet. :lol:

Na majd még írok, mert a férjem begőzölt, hogy ő éhen hal, és tegyek pontot a mondat végére.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Napsugár,

nekem ilyen tompa furcsaságok vannak részben lent a hasam alján, részben pedig a bal oldalon, de a köldökömtől lefelé. Bocs, de ezt nem tudom jobban leírni, néha olyan lüktetésszerű. Nem állandóan van, hanem csak rövidebb időszakokra.

A szurkálósdi ennél ritkábban jön, nekem arra a doki néni egyértelműen azt mondta, hogy a méhem nő, fordul egy picit kifelé, és húzza a méhszalagokat (vagy mit) és a petefészkeket is oldalt. Nekem azt mondták, hogy no para, ez normális.

Nem tudom, ez segített-e :)

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


[quote]N írta:oki,
hát nem irigyellek, egyszer a róka, egyszer a polip


Noki, neked lassan egy egész állatkerted lesz :lol:
Drukkolok, hogy azért a terhesség szép oldalát is átéld!

Voltam 4d-n, láttam az én kicsi koala macimat :wink: holnap felrakom a képet,és rögtön megértitek miért koala... olyan helyesen csimpizik :D

Linácska, nagyon jó az eredményed, gratulálok!!!! Már én is izgatottan várom a sajátom....
Vendég
 


Csilla,
mi pénteken megyünk Uh-ra Lilivel. Se apa nem ér rá, se a nagyi, Lilit meg nem lehet kihagyni. Ma csak leletért mentünk, de tisztára be volt zsongva, hogy ott lesz a TV, és látjuk Pöttyöt, és megyünk ultrahangra. Aztán megbeszéltük, hogy péntekig ki kellene bírni azért.

Ja, képzeljétek el, hogy Lili ma az Office Depotban kinézte a cipzárdíszeket, azt, amin nevek vannak. Mondtam, hogy ha tetszik neki, kaphat egy Liliset. Na az nem kellett neki, hogy ő majd választ másikat. És mit választott??? Leventét. Na azt nem vettem meg, apa meg jól lecseszett, hogy miért nem vettem meg, mert ez egy JEL!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska! Talán tényleg nincsenek véletlenek :)
Örülök, hogy negatív lett az eredményed.
Én sem bánnám már, ha legalább 3 héttel öregebb lennék...

Flake! Köszönöm az infót, végül is nem paráztam, sőt örülök, ha érzek valamit, akkor parázok, ha nem érzem a szurkálást, amíg érzem nem lehet baj, belek ide-vagy oda, legalább történik valami :)

Csilla! "koala maci" ez nagyon aranyos, kíváncsi vagyok a fotóra.

Jó éjszakát mindenkinek, szép álmokat.

Noki (Moncsi)! Aludj te is jól, kezem lábam csuriban értetek!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem az uh-ról minden rednben pici babánkkal.Úgy néz ki,hogy fiú lesz a drágám. :D :D
Igaz úgy vagyok vele,hogy a 18 heets uh-on jobban lehet majd látni(márc 5),de amikor az uh-s nő kérdezte,hogy szeretném-e tudni pont akkor láttam kuki féleséget.
Kombinált tszt eredményét először emailben kapom meg,majd utána levélben is. De hétfőn már tudni fogom a váláaszt.

Napsugár bejelöltelek az iwiw-en.
Ha gondoljátok engem is jelöljetek be Aszódiné Csibrány Szilvia néven megtaláltok.

Linácska:örülök,hogy minden oké veletek.Milyen uh-ra mész pénteken? 4d-sre?

Én pont most kérdeztem azt mondták a 28 hét környékén érdemes menni akko már minden szépen látszik.

Noki:szerintem is menj el dokihoz.Ne várj a jövő hétig!!!

Fogászaton még én sem voltam,talán vmelyik héten ráveszem magam.

Anettoo:a Milán nevet légyszi javitsd Attilára. Köszi
Vendég
 


Sissi,
nem, nem 4D-re megyek, csak símán lejárt az egy hónap, mióta a dokimnál voltam, és most megyek újra. Hát márcsak megnézzük Pöttyöt, hogy jól van-e? Legalábbis nagyon remélem, mert ugye nagyon nem érzek belőle semmit. De a hasam csak nő valamitől vagy méginkább valakitől :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Linácska,gratula az eredményhez!És Lilinek lehet jó megérzése támadt :wink:

Cscsi,várjuk a képet! :) Biztos nagyon édes a kis koala macikád :)

Sissi,gratula,hogy ksifiú kistesó érkezik!Jó hamar meg tudták mondani.Ez tök jó :)

4D-s uh:mi Lucával voltunk 21 és28hetesen is.De a28 hetesen már nagyon szépen látszódott mindene,már akkor kis husikás volt! :) Most is csak 28 hét körül fogunk elmenni!Már nagyon várom :) De az még aztán nagyon odébb lesz.

Noki,hogy vagy?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a görcsös hozzászólásokat :lol:

Mimi, Tündi, Napsugár: szerintem is valószínű hogy örököltem, mert édesanyámnak is iszonyat csíkos a hasa. Szerintem nincs is rajta akár 1mm csíktalan hely, bár nem tudom hogy az számít-e hogy ő 3 gyereket szűlt. Egyébként a görcsök nem folyamatosak, és nem kibírhatatlanúl erősek. Tényleg néha olyan mint az ovulációnál. Álltalában a bal oldalon szoktam érezni a petefészek tájékán. És azaz érdekes hogy ezen az oldalon púposabb néha a hasam.
Bélgörcsök: tegnap este is éreztem görcsöket és becsapós mert az alhasi tájékon. Bélgörcs volt, wc-re is kellett mennem :lol:
bocsi remélem nem túl gusztustalan vagyok.

Napsugár: bejelöltelek az iwiw-en, ha nem baj :lol:

Anettoo: hol vagy? és a többiek?

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Piroska - Sissi! Sajnos a munkahelyemen 2 éve letiltották az iwiw-et, így csak otthon tudom majd megnézni.

most mennem kell, de majd még benézek.
Vendég
 


Csajok,nem tudja valaki,hogy miért nem vált a vonalzóm???Mit kell vele csinálni?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jó reggelt 8)

Noki :lol: jelentkezz, mi a helyzet? Bemész a kórházba azért megnézetni? :?:

Linácska :lol: Szuper, így tutti nincs baja a bébinek! én megőszülök, mire az integráltnak eredménye lesz... :roll:

Sissi :lol: :lol: De jó Nektek, hogy már tudjátok!!! Akkor Te vagy a második fiús itt az augusztusiak között... Anettoonál is azt mondták, ugye??? Tényleg, úgy eltűnt, pedig már hiányzik a tábli is!!

Ccsi :lol: :lol: Hozd a kis koalát!! Hadd lássuk!! én sajna nem tudom feltenni a hétfői képet, pedig nagyon szép... nem jó a fotógépünk...

és iwiwem sincs ( az ominózus 2006 okt. óta --no comment), úgyhogy engem nem tudtok bejelölni...

Irdab, Kitty, Anettoo, tessék jönni bekukkantani, életjelet adni!!! :roll: :roll:

görcsök: én ma vádligörcsre ébredtem, alig bírtam lábra állni! és most már kopog a szemem, úgy látszik ez a műzli, amit most zuttyantottam be, már fel is szívódott :P Ja, még hétfőn megmázsáltak, azt hittem híztam, de nem: még egy dekát sem. maradt a 64... Asszem most fog meglendülni, igaz? 12 héttől... :wink:

a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


tündi :lol: Tegnap nekem is hülyéskedet. én újra rámentem és frissítettem. és ma már jó! Illeszd be újra! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


hülyéskedett=hülyéskedett :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran,köszike!Újra csináltam.De remélem,hogy holnap már váltani fog! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok
Beszéltem ma reggel a védőnénimmel és azt mondta,hogy ha nincs már vérzés és nincs görcs akkor csak pihizzek tovább,mert a hashajtó amit használtam lehet ,hogy nekem nem igazán jó és többet ne is jusson eszembe bevenni belőle!
Leavolackot használtam amúgy amit elméletileg lehet terheseknek is...laktózt tartalmaz......lehet érzékeny vagyok rá vagy éppen nem jó ,hogy más gyógyszert is szedek mellé.
Amúgy visszacsökkentettem a gyógyszereimet is.
Még azt is mondta,hogy ha szerdán voltam genetikai UH-n akkor ott a doktornőnek mondania kellett volna ha nagyon veszélyt okoz a placenta elhelyezkedése ,de Nekem csak annyit mondott ,hogy nincs semmi baj vele,de ha nem mászik arrébb akkor császárral fogok szülni.
Én úgy gondolom ,hogy a vérzés és egyéb elmúlt másnapra, tehát nincs baj és az soknapos nagydolog kierőlködése tette ezt?!
Tegnap voltam megint nagydolgon,de semmi nyoma nem volt még egy kis csepp barnának,rózsaszínnek és semminek.
Dr Hajdú Krisztinát meg tartom annyira jó orvosnak,hogy figyelmeztetett volna ha nagyon nagy gáz lenne a placenta miatt?!
Szerintetek?
A doki is azt mondta ,hogy csak akkor menjek be ha megint véreznék.
Nem tudom....mindenki akkor van szabadságon amikor Én mennék hozzá :(
II Nőin valaki tud ajánlani egy dokit amúgy?!

Puszi és köszi mindent!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Mónikától elloptam az 5letet :D Remélem nem baj ?!
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp? ... iend=false
Én és az iwiw :D

Kép
noki&potyi
 
 


Én Kurenkov-Dunai Melinda-ként futok az iwiw-en, de valahogy a saját magam lapját nem sikerült így előszednem linkként.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noki :lol: ezek azért megnyugtató jelek.
Képzeld, bementünk a legközelebbi bútorboltba, csak úgy körülnézni, ár-infókat szerezni. Egyetlen babaágytípusuk van: a macis ágy!!! és még olcsóbb is (33 e Ft), úgyhogy nem kell Diósdra mennünk érte.

Csajok! A Kikába is bementünk... Húú, mennyi babacucc van, csak folyt a nyálam... tologattam is néhány babakocsit :lol: Tök jó volt 8)
Bpesten van egy jó diszkont --néztem a neten, ahol sztem jó árak vannak (Elefánt v. mi), mindjárt megnézem. :arrow: A gyerekesek már biztosan ismerik!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


http://www.bababolt.echt.hu/

Elefáni..
Szerintem hamarosan bekukkantunk. Bár ezek már olyan felszereltek, hogy két du. alatt mindent egy helyen be lehet szerezni... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran.
Nem a kikolba voltatok babaágyat nézni ?
Mi ott néztük és ott az ára 30600Ft a sima fenyő.....diószínű meg 33700Ft
http://shop.kikol.hu/ifjusagi/csecsemo.html?view=502
A Párom már megint variál ,mert most a Tomi szoba tetszik neki a Faktumba,de a gond,hogy csak natúr fenyő van és cseresznye...
Na Én meg a diószínhez ragaszkodnék :D
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki! Változatlanul nem tudok tanácsot adni, hogy mit csinálj, de ha ösztönösen azt érzed, hogy nincs baj, akkor jó, de ha nagyon kétségek között vagy, akkor szerintem bármelyik orvos megnéz UH-on a II Nőin, gondolom csak meg tudja nézni, hogy a babával minden rendben-van e.

De le a kalappal előtted, nagyon türelmes vagy, én biztos nem lennék ennyire :) Ja és nagyon szép pár vagytok, az iwiw-en megnéztem a képeket.

Linácska! Szép neved van :) nekem nagyon tetszenek az orosz nevek. Van egy ismerősöm a kislányuk keresztneve Natasa Léna, annyira szép szerintem.
Vendég
 


Sziasztok!

Moncsi!Írok privi babakocsi ügyben!

Noki!Én már nem mondok semmit orvos ügyileg.Csak kívánom,ne éld át azt amit nekem át kellett!!(azt senkinek még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám)

Linácska,be jelöltelek!
Most néztem,írogattál a Kecskemétis topikba?? :lol: AZ ottan egy kicsit szétesett nem?

Piroska!Nem gusztustalan,a terhesség ezzel jár.Amúgy én is rohantam este a wc-re :lol: Úgy be görcsölt a hasam,hogy csak na.Már félálomban voltam,és felkeltem rá.
Gondolom a nagy adag c-vitamin is rásegít a wc-re járásban most nálam.

mimi12
 
 


Sziasztok Kismamik, visszatértem hozzátok :lol:
Eltünésem oka kicsit befordultam, de ne kérdezzétek, hogy mitől mert magam sem tudom. Talán a 4 fal közé zártság miatt :roll: , meg szerintem ez az undorító idő is közrejátszott.

Én nekem is 2 napja feszül a pocim ezért sokat is feküdtem, meg ugye még az orvosom szerint ez a hét még az aktív pihenés hete nálam :wink:

2-3 napja érdekes csiklandós érzést érzek én is a pocakomból, de lehet h a beleim csiklandoznak :shock:

Jó ez az iwiw, én is jelölhetek? Csak lehet h téynleg úgy kellene ahogy Anetto is javasolta, h egy kupacban legyünk, pl augusztusi babavárok vagy valami ilyesmi, de nekem sajna nincs meghívóm.

Linácska nekem is hasonló lett a kombináltam eredménye mint a tiedé, csak én már megkaptam kb 2 hete. Mennyi idős vagy ha szabad tudni, lehet, h egy korosztály vagyunk.

Február 12-én megyek AFP-re. És bjelentkeztem 4D-re Bp-re a 4D-Genesisbe február 14-re. Apa mondta h el kéne menni, hátha megtudjuk, h fütyikirály, v puncikirálylány lakik a pockómban. A nő kérdezte, h valentin napi ajándék lesz apának, mondtam nem, miért akkor van valentin nap?

Komolyan mondom az agyam egy légűres térrel vetekszik mióta aprótalpum belémköltözött.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Napsugár,
nekem a férjem orosz származású, apukája orosz, anyukája magyar, és ő is kint született. A lányom is Lili Natasa. Minden unokának van orosz neve is :lol:

Mimi,
igen, írogatok a kecskemétibe is. Hogy-hogy nézted azt is???
Szoktunk néha talizni, vagy telcsin beszélni, de legtöbbjüknek már 2-3 gyereke van, vagy dolgozunk, szóval kevés idő jut netre, nem úgy, mint mikor mindenki otthon volt.

Nekem most épp a szeméremcsontom szurkál. Olyan fura, nem emlékszek, hogy Lilivel hogy volt. Azt tudom, hogy a végefele már szétment a derekam, meg a combjaimba nyilalt a fájdalom, de az elejére nem emlékszem.
Úgy várom a pénteket, hogy újra lássuk Pöttyöt. Még két nap...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Gyerekszoba: mi anno kimentünk Ausztriába, és 80.000 Ft-ért megvettük az egészet. Kiságy, pelenkázó és 3 ajtós szekrényt. Akkor az itthoni árakhoz képest nagyon megérte, még benzinnel együtt is. A mostani euro árfolyam mellett már nem biztos.
Mi ide szoktunk sűrűn járni: www.babyone.at meg www.toysrus.at

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noki, hát te tudod, de a saját megnyugtatásod miatt én is azt javasolnám, h azért megnézzék a babát.

Amúgy meg köszöntelek a székrekedésesek klubjában :roll:
Nekem a terhesség elött is megvolt már, de ugye akkor ezzel azzal rá tudtam segíteni. Én a következőkkel tartom magamat karban:
- alapból 2,5-3 l foyadékot iszom
- próbálok minnél több rostosat enni, pl teljes jiörlésű kenyér, nyers zöldésgek stb.
- kivi (min 4-5 db napi szinten)
- aszaltszilva (erre most rá sem tudok nézni, mert az elején még csak ezt ettem)
- paradicsomlé (min fél, 1 l/nap)
- minden nap gyümi még ezek mellé (de a narancs a legjobb)
- ha nagyon ne megy zabkorpát tejszinnel, vagy tejjel felfőzöm, mézzel ízesítem. Olyasmi mint a tejbegríz, na az tuti csinál másnapra székletet.
- hétfőn voltam védőnőnél, ott ajánlották a SALVUS vízet. Nekem már itt van az asztalon, de még nem ittam mert az elmúlt 2 napban nem kellett :wink:
- Tamarinlax lekvár/biobolt, kismamák ehetik.
- és 2 napja abahagytam a femibion400 at, és áttértem a hipp natalra állítólag azt olvastam róla, meg a védőnő is azt mondta, h szorulásos kismamáknak bevált. Meg ebben láom h van vas, a femibion 400-ban nem láttam. Azt is szedsz külön, mert az is megfoghat.
Ja és az alma székletvisszatartó gyümi, én sem tudtam :oops:

remélem tudtam segíteni

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mandaran, köszi h hiányoltál :lol:
Torna, nagyon szívesen mennék tornázni, de a héten szigorú pihire vagyok még ítélva. Megkérdezem majd a dokit h majd mehetek e tornázni, mert nagyon jó lenne.
De ha nem mehetek akkor is találkozhatunk majd, ha már ennyire közel vagyunk egymáshoz :wink:
És nekem is mindegy h Tata vagy Tb. De legszivesebben arra vágyom most h jó idő legyen már, sétálhassak a tópartón, és a tófarokba kiérve megehessem a megérdemelt giroszomat :lol:

Amúgy melyik boltba néztétek a kiságyat?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Most kaptam ezt a linket egy kedves ikreket váró kismamitól :D
A Cora-ban mától Baba-Mama hetek vannak.
Itt a katalógus:
http://baba-mama.cora.hu/katalogus1/

Kép
noki&potyi
 
 


Bejelöltem asszem az iwiwen mindenkit (Balla Adrienn) :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sikerült gépre varázsolni a fotót, íme hát a kis koalám :)
Kép (Anya, én úúúgy szeretlek!)

Annyi mindent akartam írni, de egyszerűen elfelejtem mire végigolvasok minden hozzászólást. Lehet, nekem is jegyzetfüzettel kéne készülnöm :oops: az agylágyulás nálam is terhességi tünet...

Egyébként 13 hetesen nálam is 100%-ra mondták a nemét. Azaz mondták volna, mert nem akartam még tudni. Emlékszem Milunál csak a 17. héten derült ki...
Vendég
 


De édes Csilla, mintah ölelne, szorítana téged.
Én nagyon szeretném tudni már h milyen a neme. De végül is igazábol mindegy.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Csilla,
én nem bírtam volna ki, hogy ne kérdezzem meg a nemét, bár az Uh kép alapján van egy sejtésem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csilla!
De édes,tényleg olyan mintha kapaszkodna/ölelne :lol:

Irdab!Én is hiányoltalak,csak az én agyam is olyan mint a szita,mire valamit leírnék,addigra elfelejtem :lol:

Linácska!Nem is téged néztelek,hanem mást.És láttam,hogy te is ott vagy :lol:
Másik fórumon van egy Kecskeméti "barátosném" és a húgom sógóra is egy Kecskeméti csajjal jött össze.Nekik egy 1év körüli kislányuk van,és kétlaki életet élnek.Nyáron Balaton jó időtől jó időig és télen Kecskemét+Pest.

mimi12
 
 


Édes vagy mimi :lol:

Apát azzal szoktam kikészíteni, h amikor hazajön melóból képes vagyok ua megkérdezni tőle 3x is egymás után :lol: :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Linácska de jó szemed van, én nem látok semmit :oops: :oops: :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab,
csak egy sejtés, de majd kíváncsi leszek, hogy jól gondolom-e, ha Csilla pár hét múlva megírja :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Tudom h mindig a kajával jövök, de adhatnátok valami tippet h holnap mit főzzek. Gyorsan lkészíthető, egyszerű, de roppant finom ebédet szeretnék.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Csilla :lol: Nagyon édes koala!!!
én sem látok semmit... lehet, hogy pont azt kell látni?

Irdab :lol: Vértesszőlős Tbányai végén a bútorboltban! tök szép szekrények is vannak.

és ehhez mit szóltok? Jó drága, de nekem nagggyon tetszik!!!

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =5&whid=25

szarakodik a babanet.. Nektek is?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?