Új privát üzeneted érkezett!

Manóka?

Ennek az alapját mibe öntötted?
http://babanet.hu/album/albumimages/1888/36115.jpg

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Manóka!

Én is úgy jártam mint Jubi,de azért kinyomoztam a manóka próbálkozik-ot és nagyon tetszik a kersztszemesed!Én is szeretnék olyat!Persze én nem tudok,tehát jópénzért csinálsz nekem?Kép)

Jucus
20170114224602
 
 


Vettem egy ilyen formát, egy nagyobb, és egy kisebb keret önthető vele. Köszi, hogy feltetted, nekem most miért nem sikerült?

Megyek, mert vár a férjem, majd jövök este.

manóka

manóka
manóka
 
 

 
 

Jubikám Drága!
Hatalmas kérés.

Van/volt egy repesztett, narancsfás képed. Lennél olyan kedves és lefotóznád nekem a keretet?

Szandra Drága!
Tőled is hasonló kérés:
Van/volt egy szavannás képed, ahol két szalvi volt egymás fölé ragasztva. Azt a feles keretet lefotóznád nekem?

Kaptam egy megbízást (olyan szépen kért az illető, hogy nem lehetett neki ellenállniKép), és ilyen keretet kellene néznem itt Miskóciában.
Ez a kettő tetszik neki, de jobban felismerném a boltban ha látom a natur sablont tőletek.
Előre is köszi!
Hogy mennyi munkát csinál nekem ez a nőőőőőő!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ja, azt nem írtam, hogy ha lehetséges, akkor még ma kellene a kép, mert holnap mennék megnézni.
Ha összejön az üzlet, elárulom kit szidjatok a +munkáért!KépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Több narancsfás képem is volt. Erre gondolsz?http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/repesztett_narancsf_s.JPG

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


khm, khm

szegény Kata!

ki ilyen szemtelen, hogy fárasztja!
igazán visszavehetne az illető...
bár felhívom szíves figylemét, hogy egy negyed koktélnyit is kért az a galád, ami szintén égető fontosságú, ahol a max kilső méret 18 cm
(persze ezt én egy megbízható forrásból tudom)
csak nem láttam hogy az is kata listáján lenne, ezért gondoltam hogy nyomatékosítom.
még egyszer khm khm

drezsy
drezsy
 
 


Kata!Kép

Ha arra gondolsz, akkor ennek ez a sablonja:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/keret_Kat_nak.JPG

Jubi

ui.:Drezsy, csak nem Katával dolgoztatsz?Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!!

igen, igen!!!
Kata arra a narancsfásra gondol...
a madarak csiripelték....

Kép

drezsy
drezsy
 
 


Kata Drága!
Ezer bocs, hogy átirányítottam hozzád Drezsyt, de én sajna nem tudtam segíteni. Látod??? Még a tündérkés sz-kat is Te hoztad nekem onnan.
Kép

ManókaKép
Csodaszép a keresztszemesed!!! Amit Zsu csinál nekem, az is gyönyörűséges!!! Majd itt is megmutatjuk Nektek!

ZsuKép
Nem tudok elég hálás lenni neked! A halacska: No.1.

JubiKép
Azonnal áruld el, milyen színű a nyuszis képkereted!KépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
igenis!!!!!!!!!!!!!: Fehér diszp. + okker450 aquakolorból egy kisebb adag. Hát ez nem valami precíz tudom, dehát csak úgy kutymáltam.Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Tökéletes leírás, ebből már simán kikeverem. Meg hát addig csinálom, amíg jó nem lesz!!!Kép

Pusz

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Húúú, de gyors voltál.Kép
Igen, köszönöm szépen, erre gondoltam.Kép

Drezsykém!Kép
Köszönöm a figyelmeztetést, de nem hülye vagyok, csak rendőr (tudom, a kettő nem zárja ki egymást...).Kép
Az illetőnek teljesen mindegy a koktélos forma mintája, a lényeg, hogy a 18 cm-t ne haladja meg. Tehát arról azért nem kértem képet.
Mellesleg le kell lomboznom az illetőt, mert mégsem holnap megyek arrafelé, hanem holnapután.Kép
Na meg ennyit az inkognitóról. Én diszkrét voltam marhára, erre Te kikotyogod.KépKépKépKép

Koda!
Igen, igen. Tudom, hogy Te voltál olyan kedves és hozzám irányítottad az illető hölgyet.Kép Most már üsse kavics, megbocsátom.
Majd leverem rajtad...Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsu!!

Merre vagy? Mi szépet vásároltatok???
A halacskát fél óránként nézegetem, olyan szépséges!!!

Kép


Húúúúú! Kata, Drezsy, JubiKép
Ezt a narancsfás sablont én is körözöm. Ez nem igazság! Jubinak minden sablon megvan, ami nekem is kelleneKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


ITT VAGYOK KODA! Csak Cotton Club Singers koncerten voltunk, most értünk haza. Szóval, olyan kék törölközőt találtam , amilyen a halacska kontúrja és a betűk is lesznek. De ám árnyalatra pontosan sikerült eltalálni!!
Manóka!
Nagyon szép a keresztszemesed, én is felkutatom a többit, meglesem a konkurenciát!! Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


öcsisajt

nem tok aludni
hajnali 1:12-kor, mint aki már 15 órát aludt, úgy ébredtem. fél órát szenvedtem, de nem tudtam visszaaludni, amikor kijöttem a szobából, és szembesültem eme kora hajnali órával....hát el voltam képedve. no, azóta virrasztok.
persze sehol senki.. nem is értem
Kép

úhhogy ez van
lehet dekopácsolok vmit

drezsy
drezsy
 
 


nem kopácsótam
cseteltem 3 órát
kicsit ámitos vok
menek szunyni

drezsy
drezsy
 
 


újra itt vagyok
és még sehol senki?
hihetetlen...
hogy egyesek mennyit tudnak aludni...
drezsy
 
 


Drezsykém!
Mi volt az esti kávédban???KépKép

ZsuKép
Hihetlen ügyes vagy! De ezt már mondtam!KépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok, rég nem voltam. Közben nálunk kitört a második karácsony. Csináltam képkeretet mézeskalács fűszerkeverékkel. Nagyon szép lett és illatos is, erősebb, mint a fahéjas változat. Csak épp ahogy szárítottam annyira belengte a lakást az illata, hogy apa egyből kikunyizta, hogy süssek neki mézeskalácsot, ezért a második karácsony Kép
új művek:
kép
kabát1
kabát2

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Drezsy!
Csak ámulok és bámulok, hogy te nem tudsz aludni. Én lassan 6 éve nem aludtam ki magam rendesen, lesz mit bepótolnom.

Ane!
Hogyan készült a kabát? Részleteket plíííííííz!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Ane!
Jó, hogy előkerültél.KépKép
Képzeld, én nem kaptam meg a csomagodat. Kép Úgy látom, az enyém odaért. Ugye??????

Amúgy ismét szépeket alkottál!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Drezsy!
Megtennél nekem egy szívességet?? A Nyíregyháza topikban kérdezték, hogy nem tud-e valaki goblenezni. Nem tartanál ott egy villámórát az alapokból? LÉCCIIIII!!!
Amúgy én meg ki tudnám aludni a mormotát az állásából, ha lehetne...
Ane!
Hát ez szédületes! Hogy csináltad?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu, kérés teljesítve

megkerestem a topikot, és irtam akit érdekel, irjon mélt, mert itt nem igen vagyok. mármint ott.
Amúgy beleolvastam az írásodba, kb az utolsóba.
Annyi megjegyzést tennék, ma vettem Sebinek épp cipőt, ilyen frankó átmenetit.
5900 volt
nagyon jó. Ja, és 20-as.
van minden méretből vagy 10 féle.
Annyira aranyosak

drezsy
drezsy
 
 


Kata!
Ha még aktuális, a feles öntőforma:
http://babanet.hu/album/albumimages/1769/36437.jpg

Szandra
krampuszmama
 
 


Sziasztok!
Elkészült két újabb felturbózott konzervdoboz, szóljatok, ha már unjátok, én még nem Kép - azért csinálom...:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/napraforg_s_tart_k.JPG
Ez pedig egy újabb adag gyerekkép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/boh_c_n_gyes.JPG

HELP!!
Kérdés1: nektek nem szokott buborékosodni a festék? Ha igen, akkor van valami ötletetek ellene?

Kérdés2: Ha cserepet szeretnék dekupálni, és a szalvéta alatt repeszteni szeretném, akkor le kell alapozni? Vagyis a repesztőlakk alá is kell festékréteg?

Koda!
Láttad a Mackótestvért? Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Figyi

én is kérdezek. remélem kihámozzátok a lényeget, hogy mire vagyok kiváncsi
hogy festitek a keretet, úgy hogy az a felület ahova a szalvéta kerül egy cseppet se legyen festékes, viszont a rá merőleges keretrész frankón szép legyen?
van valami csel, vagy celluxot ragasztotok a szalvétás felületre, tök a szélére?


drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Ez a cellux jó ötlet, ki fogom próbálni, de én még eddig csak a szemmértékemre és a kezem remegésmentességére (hú de megaszondtam)támaszkodtam.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Csajok!
Ne a celluxot, hanem a festőszalagot válasszátok!!Könnyen lejön, többfajta szélességű van(Tesa)
Drezsy!
Köszi szépen, tündér vagy!
Jubi!
Ma este minden konzervet felhazsnálok a vacsihoz, úgy meghoztad a kedvem!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jubi

ja, én is, de ez annyira nem gyütt be...
hihi
infó
kipróbáltam a csokiaromás kutyulást
mondom mire jutottam:
ugyebár elkevertem egy kis palack(71 Ft/zeg) csokiaromát a vizzel, abba tettem a gipszet
kiöntöttem, csodás lett
egy kávés kép készült belőle
a keretet lefestettem barna aquakolorral, úgy ahogy volt frankón töményen, igaz előtte vizes ecsettel rámentem, hogy ne szíjja má be nekem azt a dárga föstéket.. KépKépKép

na, a lényeg, hogy amikor a szalvétát ráraginyóztam, és kezdett száradni, hát, a fehér háttérből frankó narancssárga lett Kép

most van lakkozás alatt, este mutatom
addig is hali

drezsy


ja, még valami. nektek se frissít normálisan a gép? eddig tök jó volt, most meg kimegy a világból ha rámegyek a frissitésre. egész a Topikokig visszamegy. Vagy be kell csukni teljesen, és újra megnyitni
nálatok mi a helyzet?
drezsy
 
 


Sziasztok!

Kicsit bekotnyeleskedek a kérdések megválaszolásába, saját tapasztalat alapján.Kép

JuborkaKép
Kérdés2-re a válasz: én már repesztettem cserepet úgy, hogy előtte nem alapoztam le. Ha a szalvétádhoz jó a cserép barna színe a repedésekben, akkor nem kell alapozni.

DrezsyKép
Mivel az én kezem nem igazán remegésmentesKép (nem kell rosszra gondolni, de mindig belekentem az alapba), ezért én már minden képnél szigetelőszalagozok. Különösen jó, ha a keretet csak pamacsolom, szivacsozom, mert akkor is lehet bátran csinálni. De a cellux is jó.Kép

Dodus

Ui.: Láttam már olyan műa tálcát dekupálva, amit előtte szigetelőszalaggal hosszában és keresztben is leragasztottak és úgy festették le. Aztán felvették a szigetelőszalagot és szép rácsos volt az egész. Képkeretre sem lehet rossz, most, hogy így belegondolok.Kép

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Juborka! Gyönyörűek a gyerekmintás képek, és áruld már el nekem, hogy ez a finom pasztelzöld keret milyen festékből van?
A másik kérdés! Aki kipróbálta a fahéjat az öntéshez árulja már el lécciii!, hogy mennyi fahéj kell bele, mert az enyém éppen, hogy elszineződött, de nem lett olyan szép, mint a látottak! Köszi!
anizs007
 
 


Koda
Nem ért oda??!!!! Pedig esküszöm, ment!!! A tied hétfőn v. kedden jött.

Zsu, Jubi
szalvéta kivág, kabáton körberajzol. Aztán ez a felület lefest textilfestékkel (világos). megszárad. megvasal. rá szalvéta, külön textiles dekopáccssal ráragaszt. megszárad. megvasal. nem nagy ügy. gyerek viszont imádja, mutogatja, és mondja, hogy szép.

Szandra
te jó ég, mennyi minden!! köszke!!

Ánizs
fahéjra m ár nem emlékszem, de a mézessüti fűszerkeverékből 2 teáskanálnyit raktam bele

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Dodus!
Köszi a választ! Kép Kipróbálom. Ja, és erre a szigetelőszalagos rácsozásra beindult a fantáziám, lehet, hogy még ma este kipróbálom. Ha kész - és szalonképes Kép - mutatom.

Ánizs!
Ez a pasztellzöld keret nem másból áll, mint fehér diszp.+ egy csepp fekete + zöld tempera + másik fajta zöld hobbyfesték. Szóval megint csak kutymáltam. Kép
Az még mindig nem fér a fejembe, hogy azt a febr.végi citromfa a kapuban-t hogy hogy nem kaptad meg. Posta: Kép Amit a múlt héten küldtem megkaptad?????

Ane!
És mennyire bírja a mosást?

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


ÁnizsKép
Én vagyok a "fahéjas néni." A fahéjból én nem ttettem annyira sokat emlékeim szerint. Egy kis kakóporral meg kell bolondítani. Az sötétíti be ennyire! Biztos azt hagytad ki.Kép (Szerencsi cicás kakaópor)

JubiKép
Már megint mond el a festék keverését. Kép A bohócos képekét.
A napraforgós konzerved hihetetlenül tetszik
nekem.
Nekem nem szokott buborékosodni a festék. Még nem találkoztam ezzel a problémával. Nem tudok segíteni sajnaKép
Milyen Mackótestvért????????

AneKép

Akkor még várok, hátha....

DrezsyKép
Én is a saját kezemre bízom a biztos vonalat.Kép na, nem mindíg sikerül.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


na hali!

ime a kávés kép, amit igértem, ez készült csokiaroma hozzáadásával.
aki ismeri ezt a szalvétát, az meglepődhet hogy miért lett ilyen narancssárga a felső rész...
hát igen
én is egyre inkább elképedtem amikor megláttam...
de hát a csokiaroma dolgozott a fehér szalvéta alatt....
hmmmm
hát ilyen lett
és azért olyan cép csilli villi a keret, mert dolgozott az AKRILAN lakk

hát igy sikerült...
http://babanet.hu/album/main.php?album= ... mage=36535

drezsy
drezsy
 
 


nem mutatja meg ez a sz...emét

na nem fog ki rajtam
http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=2&image=36535

talán most..

drezsy
drezsy
 
 


Koda!
Figyeled milyen gyors vagyok?Kép Már azelőtt válaszoltam a kérdésedre, hogy azt feltetted volna!KépKépTudod, a bohócos keretekről...
Ha még nem láttad, akkor nézd meg a Mackótestvért (a legújabb Disney rajzfilm), te is szerepelsz benne!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


DrezsyKép
Szerintem tök jó, hogy narancssárga lett! Kimondottan megy a hangulathoz ez aszín!!!Kép

JubiKép
Mi vagy ki van a filmben? Valaki aki nagyon alacsony és ügyetlen???? Mint én?KépKépKép
Vagy a nevem esetleg??? Most már felcsigáztál. És ki vagyok? Valami mackóság? Kép

Kata!!!Kép
Merre kóborolsz???

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

A nagyon alacsony stimmel Kép Mackótestvér: Koda: egy aranyos, cserfes mackókölyök.

Nnnnnnnna, szép álmokat lányok!
Engem kiütött a TAVASZ!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Végre, ideértem. Tegnap buliztam, aztán ki is kell majd pihenni a dolgokat, de ma még öntök ki formát.

Jubi,
nagyon szépek lettek a munkáid, én is kipróbálom ezt a konzervet, he majd bontok ki vmit.
A cserép sikerült, mert én egyszer próbáltam még anno így, és azt hiszem, nekem nem jött össze, az agyag beszívta a repesztőt.
Ha a sablon tetszik, szivesen kölcsönadom.Kép

Derzsy,
akár válaszolhattam is volna neked, 3 körül itt voltam én is, de mire ide kattinthattam volna szólt a kisfőnök...KépKép

Koda,
elmúlt már a balszerencsés napod?

Megyek, csinálok képkeretet.

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka,

jó a kép, amit 16-án csináltatok Kisfőnökről. A hajával mit csináltatok???KépKép
A "balszerencsés" napon sikerült még alkotnom. Elvittem sétálni Marcit. Vettem egy regiment dolgot. + 2 kg gipszet is. Kép Mivel nehéz volt a hátizsák, rátettem a babakocsi karjára. Az meg persze felborult. Marcit időban kimentettem!!!Kép
Milyen képeket fogsz most gyártani? Írtad, hogy öntesz kereteket. Nekem is most szárad 2 db.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Ilyen babakocsiborulós sztorink nekünk is volt,sőt, amikor Kristóf 2 hónapos volt, 2 lépcsőt akartam egyszerre lefelé ugratni, a gyerek meg szépen kicsusszant. Meg az volt a szerencse, hogy a bundazsák felfogta. Perzse üvöltött, apának meg nem mondtuk el...
Mél ment Kodának!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jó reggel lányok!!

Csak hogy csatlakozzam az előző sztorikhoz: Dani tegnap lezúgott a lépcsőn, úgy 4-5 fokot, és szépen végigkopogott rajta a kis feje. Többet nem hiszem, hogy próbálkozik mostanában előre menni.

Manóka!
Na, én is erre gondoltam, mármint hogy esetleg beszívja a cserép a repesztőlakkot. Még mindig nem próbáltam ki, vennem kéne hozzá egy cserepet, vagy anélkül is lehet??Kép

SZÉP NAPOT!!Kép- ez most aktuális, nem? Képzeljétek, virágzik a karácsonyi kaktuszom!! Milyen hónap is van most???

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!
nagyon keresek egy szalvétát, feltettem a csere-berébe!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


FIGYELEM!!!!!!!!!!!!
VÍRUSVESZÉLY!!!
Sajnos a Bagle féreg továbbra is az evolúció útján halad, és újabb
fejlődésen ment keresztül. Amikor már azt hinnénk, hogy nem tud újat
mutatni, megtréfál minket.


Ezúttal a Bagle.S változat okozza a gondot. Az új típus már nem az e-mail
csatolásaként küldi a vírust, hanem egy olyan HTML kódot tartalmaz a levél,
ami az Internet Explorer egy korábbi hibáját használja ki. Ez a HTML kód
egy PHP szkripten keresztül letölt az áldozat gépére egy fájlt (a vírust),
majd futtatja azt. Külön szépsége az új variánsnak, hogy nem egy konkrét
webhelyről történik a letöltés, hanem sok száz hely közül lehet választani.
Ezek közös tulajdonsága, hogy minden egyes hely egy korábban Bagle által
fertőzött számítógépen van.


Fenyegetett minden gép, ami Internet Explorert használ, és nincs rá
feltelepítve a 822925 Explorer update. Ezt le tudjátok tölteni, ha felmentek a prohardver.hu -ra, ott írnak erről a vírusról, és tovább lehet menni arra az oldalra, ahonnan letölthető!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


jubi
kézzel mosható

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Juborka! Köszi a festék összetételét, délután nekiugrok, és kutyulok én is.
Koda! Természetesen a kakaót kihagytam!
Drezsy kávés képe szerintem nagyon jó lett. Gyönyörűen csillog a kereted! Milyen ez a bizonyos Akrylan lakk? Ez hobbylakk, vagy valami más? Eyébként nyugodt vagyok, csak nagyon várom már a pakkot!!!!!
anizs007
 
 


Ánizs!!

örülök hogy nektek legalább tetszik...
kezdek én is megbarátkozni vele amúgy.
hát sztem nem kifejezett hobbilakk, mert egy csetes ismi küldte, mint már irtam, akiknek háztartási és vegyiáru boltjuk van.
szóval onnan van. Köze nincs a hobbibolthoz.
annyi van a dobozra irva, hogy: fémre, fára, bőrdíszművekre..
na én fújtam gipszre is.
hát ennyi

drezsy
drezsy
 
 


Zsu!

ezt a topánkát vettem Sebimnek tegnap.
tudod, amikor mondtam, hogy itt van jól választék:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=2&image=36629

http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=2&image=36631

remélem látszik vmi

drezsy
drezsy
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?