Új privát üzeneted érkezett!

Szia Adiadi!

Az én ciklusom követhetetlen :? sacc/kb nemsokkal peteérés előtt járok szerintem...annyira "tudományosan" nem követem még.......Bencével mértem a hőmet, s mire letel a hónap terhes is voltam. Igaz akkor nem olvastam utánna a hőmérőzésnek, netünk sem volt még csak az ismerős védőnő mondta, hogy mérjem, mert akkor nekem minden 2. hónapban jött meg s kíváncsi volt van-e peteérés. Hát volt :D

királylány
 
 


adiadi olvasom párod várja a babát :shock: hát ez szuper hír!
nyita ma sem talállak iwiw-en :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Megvolt rendesen az együttlét, Nyuszifül, hátha...... Bár azt tervezem, hogy most nem akarom figyelgetni magam, hogy van-e tünetem, de már érzem, hogy nem fog menni a dolog, mert már most mindig csak erre tudok gondolni!
Csütörtök már mindjárt itt van! Nem akarsz tesztelni?

Kép
adiadi
 
 

 
 

Dia, az szuper, hogy olyan hamar összejött Bence! Most mióta próbálkoztok?

Kép
adiadi
 
 


Melisch, szuper bizony! Szép lassan oltogattam belé, hogy nincs jobb időpont a mostaninál a babaprojectre és hát úgy látszik hatásos volt! :wink:

Kép
adiadi
 
 


adi igen mostanába kellene hallani a szívhangot!
melisch engem keresel iwiwen?mészáros anitaként vagyok fent......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát az enyémet nem könnyű lebeszélni arról amit egyszer bevett a fejébe :cry:
ugy kereslek de nem adom fel

Kép
Kép
melisch
 
 


Január 4-től nem védekezünk, de 11-én megjött :?
Akkor is úgy voltam vele, ha akar akkor jöjjön, bár vártam volna még egy fél évet....
Én is, én is vagyok iwiw-en: Király Diána, meg Bencus is: Karaba Bence :D Ha akartok jelöljetek :wink:

királylány
 
 


Adiadi, ez tényleg jó hír, ami a férjedet illeti.
Nem aarok tezstelni, mert amikor néhny napja majdnem pozitív lett az LH-m, akkor csináltam egy HCG-t is, ha a poz Lh-t HCG okozta volna, akkor a 10-es tesztnek este ki kellett volna mutatnia, erre meg tök fehér volt!

Kép
nyuszifül16
 
 


Adiadi: és nálad ezek a szédülések hogy voltak!?

Kép
nyuszifül16
 
 


Értem Nyuszi, hát akkor majd az idő megadja a választ! De el ne keseredj!

Dia, megkereslek és bejelöllek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adiadi 2009.02.03 22:18-kor.

Kép
adiadi
 
 


Nyuszifül, nagyon hirtelen jöttek egy-egy pillanatra! Pl. mikor Hédikét vártam, épp ősz volt és gereblyéztem a kertben a leveleket, lehajoltam, aztán mikor felálltam, hirtelen megszédültem. Ja és az tűnt még fel, hogy hamarabb elfáradtam a szokásosnál. Na abban a pillanatban sejtettem, hogy itt baba lesz!

Kép
adiadi
 
 


királylány bejelőltelek és Bencust nézem most tök jók a képei, megyek nézem tovább :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi az infót Adi, ha kislányom lesz tuti Hédi lesz, mert nagyon tetszik eza név, de ezt már írtam!

Kép
nyuszifül16
 
 


Dia, én is bejelöltelek! Szép család vagytok! :D
Nyuszifül, örülök, hogy tetszik ez a név, szerintem is különleges! Te hogy szédültél meg?

Kép
adiadi
 
 


na várjatok,megálltam a fejlődésbe!!!Vinni kell papírtörlőt,vagy törölközőt?????Azt a kurva,na ne!!!Hát mindjárt felhívom a fókuszt!!!Kiküldök egy rejtett kamerás stábot...na most padlót fogtam,kész,végem...
Az egyik kolis csajnak azt mondta az igazgató,mikor meglátta,hogy az ágyon lepedő nélkül alszik,hogy kopási díjat fog felszámolni a kárpitra!!KOPÁSI DÍJ!!!Hát tényleg nagy a szegénység itt az országba!!Na de elkanyarodtam.Holnap megkereslek Dia az iwiwen.Tök jó az az oldal,annyi mindenki rég nem látottat tudok felkutatni...van mondjuk nem jó emlék is,osztálytársam meghalt (21 évesen) én írtam neki utoljára,de nem volt már kedvem sokat írni,gyorsan letudtam,és még aznap éjszaka meghalt...ha tudtam volna!!!Megírtam volna,hogy szeretem,mint barátot,és nem a fáradságommal lettem volna elfoglalva,jaj,de sokára tettem magam túl rajta.
Lassan ballagok!Jó éjt nektek!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nita megvagy :D csak nem ismertelek fel a hosszu hajjal, nagyon jól állt neked :wink: , nekem inkább a rövid haj áll jobbab de már 3 éve hosszu hajam van :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


jó éjt melinda 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda, sajnálom ami a barátoddal történt! :cry:
Jó éjszakát!

Kép
adiadi
 
 


Melisch, akkor miért nem vágatod le?

Kép
adiadi
 
 


Melisch: aztaaaaa, tök csini vagy!

Adiadi: te nemkülönben és azok a lányok!!!!!! Nagyon huncut a mosolyuk. Én is szeretnék........
Jelölés ment vissza

Melinda: mikor voltam nőgyógyinál, kb fél évvel ezelőtt-azóta is voltam-, de akkor ki volt írva, hogy vinni kel törcsit amire ráfekszel és papírtörlőt amivel letörlöd a zselét.........Azóta átadták az új szárnyat, már be is költöztek viszont még nem voltam, pedig mennem kell rákszűrésre
Neekem is meghalt az egyik osztálytársam 31 évesen :cry: Volt egy motorbalesete mikor suliba jártunk, majdnem ott maradt és utána teljesen szétcsúszott az élete, volt neki maradandó nyelőcső sérülése vagy mi...mikor tisztították neki akkor letört egy darab belőle és nem kapott hosszú percekig oxigént és kómába esett......pontosan nem tudom mi történt, de nagyvonalakban ennyi

királylány
 
 


én ma vágattam le a hajam, mert már untam, hogy nem áll sehogy: se ki, se be. :x

királylány
 
 


Dia, mi meg épp fiúra gyúrunk! :wink:

Kép
adiadi
 
 


adiadi nem tudom miért nem vágatom le, legutobb éppen mellettem a másik fodrászcsaj olyan Rianás friuzurát vágott egy hölgynek, mondtam is az én fodrásznőmnek, hogy engem is birizgál a kisördög. Hasonló frizurát vágott sogórnőm lányának és azután lett az én fodrásznőm is.

Kép
Kép
melisch
 
 


adiadi: én végig olvastam mindenféle praktikát a lányra, jónás módszer, holdállás, peteérésfigyelés, stb, beleszédültem. Ott tartok lesz ami lesz, egészséges legyen :wink:

királylány
 
 


jónás módszerről annyit, hogy itt a babaoldalon volt valahol egy link beléptem és megnéztem mit mutat a jónás módszer nekem ... mindig piri 2. napjai détumra tette a fogamzást :lol: , hát kétlem, hogy normális ciklus mellett éppen akkor volna pé-m :lol: :roll: ugyhogy kiléptem gyorsan

Kép
Kép
melisch
 
 


Jelöltelek én is Dia!Nem vagyok álmos,apa éjszakás,nincs aki ledugjon aludni...meg amúgyis jön az első kelés nemsoká...
neki autóbalesete volt,aki szembe jött elaludt,ő meg szörnyethalt,annyira megijedt.Modelllkedett is,nagyon szép lány volt,már menyaaszony volt,fátyolba temették,fehér bundába,fekete nadrágba,meg csizmába,azt kapta volna anyukájától karácsonyra,de 21-én meghalt....és azt mondta,neki sose lesz gyereke,mi meg mondtuk,majd 10 éves osztálytalin mondd ezt,mikor majd jössz 6 gyerekkel..hát neki lett igaza!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melisch: a szomszéd csajszi a mensi utáni 2. napon volt együtt a férjével védekezés nélkül, abban a hónapban akkor 1x és babát vár. Nem tudom jónás napja volt-e, de hanyatesett ő is, hogy pont akkor lett terhes. :roll:

királylány
 
 


melisc most sincs rövid hajam.........picikét rövidebb csak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melinda: ez nagyon szomorú :cry:

királylány
 
 


Melisch, ha tudod, hogy jobban áll a rövid, ne tétovázz, vágasd le! Mennyire rövidre akarod? Az esküvői fotódon lévőnél is rövidebbre?

Dia! Detto ugyanez a helyzet nálunk is, mindent elolvastam, hogy lehetne fiút összehozni, a második mégis lány lett, igaz már akkor is türelmetlen voltam és jó hamar összebújtunk párommal. Úgy érzem, ha összejön, a harmadik is lány lesz! Amúgy meg tényleg mindegy, abszolut igaz, hogy csak az egészség a fontos!

Kép
adiadi
 
 


melinda: visszajelöltelek. Nagyon jók a képek! Csini voltál a menyasszonyi ruhában és a menyecske is tetszik :wink:

királylány
 
 


adiadi: ha a második fiú lesz akkor lehet bevállalok egy harmadikat is, bár ezt így előre nem borítékolom, de elgondolkoznék rajta.

királylány
 
 


nita a szülési képek alapján gondoltam, hogy most rövid hajad van :oops:
királylány férjemet nem tudnám rávenni, hogy pirivel ossztozzon már elmultak a mézeshetek már válogat :wink: :roll: :evil:
melinda sajna az élet nem válogat! Nekem is meghalt egy volt licis osztálytársam, ő epilelsziás volt egyetem alatt férjhezment és babát vállalt megszülte a kisfiát majd már nem tudom a szüléskor vagy 3 hónap mulva meghalt :cry: .
:lol: adiadi az esküvőmön volt szinte a leghosszabb a hajam, lassan nő es hamar kell vágni a végéből :wink: Annyi, hogy a hosszu formázhatóbb alkalmi frizurára :roll: a rövid meg kövérit is. De meggondolom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.03 22:54-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Nekem a kínai fogamzásnaptár mindkét esetben megjósolta, hogy lányom lesz ( erre a hónapra is azt jósol ), bár tudom, hogy az többeknek nem jött be!

Kép
adiadi
 
 


melisch: én sem tudnék piri alatt összebújni jónás nap ide vagy oda :?

királylány
 
 


Melisch, piri alatt nem is nagyon szabadna szeretkezni, mert olyankor nyitottabb ott a nőnek minden és a kórokozók könnyebben bejutnak!

Kép
adiadi
 
 


Ezt muszáj megosztanom veletek:

Menekül a csiga az erdőből. Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Itt az APEH, vagyonvizsgálat lesz.
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a
gyerekeknek is. Gondolhatod!
Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd. Találkoznak a gólyával.
Megszólítja a ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?
- Nem hallottad? Kiszállt az APEH az erdőbe, vagyonvizsgálatra.
- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is.
Gondolhatod!
A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan
rákezdi:
- Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán
semmink sincs. Az is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó
is - szóra sem érdemes.
Mire a csiga loholás közben visszaszól:
- Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön - miből?!!

Ha valaki ismerte, bocs! De nekem ez nagyon tetszik :D

királylány
 
 


Dia, jót derültem, tényleg nagyon jópofa vicc! :lol:

Kép
adiadi
 
 


:oops: nekem nagyon bejönn :oops: :shock: valahogy nagy a vágy olyankor de mióta tudom férjem nem szereti nem erőltettem :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Királylány!Ha nekem most fiam lesz,és netán azután is,akkor nem állok meg,mert mindig az jutna eszembe,hogy egy boszorka van,három fia van!Hát akkor már legyen négy!!! :lol: :lol:
Kösz a bókot,tudok én kinézni,ha akarok! :lol: :lol:
Elmúltak a mézeshetek és válogat!!!Hát ez jó!!!Nekem nem válogatna,csak adnám már oda magam!!! :lol: :lol: De nem tudom!!!Apám a konyhába alszik,ajtó alatt olyan rés,hogy a kezem kifér,én meg nem vagyok halk,hát apának így nem jut semmi,max a privát spice... :lol: :lol: De már csak egy hetet kell kibírni,és mennek innen...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


királylány nagyon jó a vicc, köszi
melinda remélem hamar lesz akció nállatok!

Kép
Kép
melisch
 
 


melinda: :D

királylány
 
 


Na jó éjt lányok, én léptem mert Hédi lányom hív szopcsizni!

Kép
adiadi
 
 


akkor menj ne várasd meg jó éjt!

Kép
Kép
melisch
 
 


adiadi: jó éjt!

Én is elköszönök, mert reggel így sem bírok felkelni :?

Ör :D

Jó éjszakát, szép álmokat!

királylány
 
 


én is megyek nállunk már éjjfél mult

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó reggelt!
Fél 5 volt mire Pistike beájult,úgy rendesen,előtte 20 percenként kelt. Hullllla vagyok!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda sajnálom, hogy Pistike megint nem tudta átaludni az éjszakát :cry:
szép jó reggelt mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok Lányok,szép jó reggelt Mindenkinek!
Bocsi, hgy tegnap olyan hamar leléptem, de a gépen kölcsön volt adva, és, amit kaptam helyette az olyan lassú volt, hogy nem volt sok türelmem várogatni, hogy akkor, most mit is csinál.
Piri még nincs, de az a vizes folyás már sajna van....holnapra kellene jönnie.
Melinda:Próbálj meg egy picit napközben pihenni, hát nem könnyi Pistikével azt látom, meg még a család is ott van.

Képzeljétek, szegény 94 éves nagypapámnak most serült ki, hogy prosztatarákja van...ezzel mit lehet csinálni, mi meg sem mondjuk neki...De vmi gyógynövény, mert nagy fájdalmai vannak, asszem majd igyekszem sűrűbben haza járni hozzá....

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?