Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Lyly ezerrel szorítunk bencusnak!

Kép
nyuszifül16
 
 


Hmm, laptető, remélem Bencus gyorsan meggyógyul, feljaánlom neki! :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


szép jó reggelt mindenkinek! Ezentul reggeli időmet kettőbbe kell osszam mert itthon van a kis majmom, a kutyusom, így neki is kell kis időt szenteljek, ugy örülök, hogy ismét itthon van. Sokkal nyugodtabb bár a kiskertet már elkezdte felásni, jőn a tavaszi ásás ideje :twisted: .
boganna az én párom is beolltatta magát influenza ellen és mégis nagyon meg volt fázva 39,5 láza is volt, neki piros volt most a torka :cry: . Remélem titeket kikerül ez a fránya nátha.
izisz hát téged nem irigyellek nem lesz könnyü dolgod pocaklakóval, meg babával egyedül mig párod visszamegy Kazasztánba. De te tuti jó helyt fogsz állni :wink:
nyuszifül szoritok hátha nálad mégsem jön piri a héten, piri mondjon le!!!
a többieknek kivánok szép napot! Melinda neked meg egérmentest én még nem fogtam egeret!
lyly, dunakavics nektek mielőbbi gyógyulást a piciknek

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

sziasztok...jóreggelt...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita, hogy érzed magad?

Kép
Kép
melisch
 
 


farkas éhes vagyok.....amugy jol...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hiányolom a pocakos vonalzód, ugy feldobtad mindig vele a hangulatom :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


visszategyem?
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly jobbulást Bencével, én nem is tudtam hogy ennyire komoly volt a helyzet. Kitartást és mihamarabbi jobbulást.
Én is félek ettől a fránya influenza miatt, ma is kell kéne mennünk itthonról, de LEvit nagyon féltem bárhova is elvinni, max gy kis sétára, vagy játszótérre vittem eddig. Lehet hogy kicsit túl lihegem , de amiket hallok, van is miért. :oops:

Mandarin tényleg rég írtál, várunk vissza!!!

Melinda örülök hogy, ancidéknak sikerült, manapság elég nehéz dolog hitelhez jutni.

Nita, én is állandóan ennék mostanában, de lehet hogy csak a hormonok rakoncátlankodnak nálam, bár másnak jobban örülnék. :wink:

Melish, de jó lehet újra otthon a kis kutyusod. Miért is volt ő ilyen kiképzésen ilyen sokáig?

Nyuszifül, mindent bele, még bármi lehet. Eddig ilyen barna folyásof sosem volt mensi elött?

Ízisz, biztos nem lesz könnyű a férjed nélkül, de májusra hazaér, addigra az idő is csodaszép lesz, sokat tudtok majd kirándulni.

Szép napot Mindenkinek!
Kép
boganna07
 
 


boganna 1 hét és kiderűl..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


boganna legjobb ha tömitek magatokat gyümölcssel meg C vitaminnal nagyon jó a nátha megelőzésére, én sem kaptam el a páromtól 8) . A kutyusom nov.27-feb.2 volt iskolába. Hát első foku kíképzésen magatartás miatt, nagyon csintalan volt. Most nyugottabb nem ugrik ránk, na meg elementáris viselkedési szabályokra lett kiképezve ,nem szabad, üllsz, feküdj, pórázzal való sétálás. Akinek van gyakorlata ő maga is kíképezheti de én nem értettem hozzá :evil: most meglátjuk mennyire tudom kontrolálni én. Megyek is kicsit hozzá, majd fejmosás és irány a meló. Onnan még írok ha lesz időm!

nita a vonalzót én nem bánám ha visszatennéd :oops: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


oké visszateszem..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm szépen, csak most kivetted a Máté vonalzóját :wink: :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


Hello Lányok!!
Nem voltam egy darabig, mert elutaztunk (síelés-de jó volt!), úgyhogy le vagyok rendesen maradva. Csak az utolsó néhány hsz-t olvastam egyenlőre (köszönöm a hiányolást), de igyekszem behozni a lemaradást! Jó sokat írtatok. :-)
Velem semmi kül, tegnap vettem Lh tesztet (csak nem bírtam ki :-) A tegnapi csíkom hasonló erősségű volt a tesztcsíkhoz, kíváncsi leszek, ma du. mit mutat. Remélem, szépen erősödik majd. A cilkusom alapján is a napokban várható a pé, a nyákom ma de.-re változott meg...
Na, megyek, próbálok visszaolvasni, és képbe kerülni, hogy kivel mi újság van.
Puszi Nektek!!
mandarin7
 
 


Sziasztok: Én továbbra is köhögök és már a fejem is nyom érzem a nátha jeleit magamon.
Valószinű én már elkaptam ezt a vírust.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu jobbulást!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu jobbulást!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Most jöttem uh-ról,minden ok,alig bírta lemérni,úgy rugkapált,úszkált,mondta is neki az assz. ,hogy hová mész???nÉZETT FÖLFELE,MAJD BEDOBOTT EGY GYORS HÁTAST,ÉS MÁR OTT SE VOLT... :lol:
lÁTTAM A KEZÉT-LÁBÁT-FEJÉT,szívhangot is hallgattunk!Na,jók legyetek,csinálom a paprikás krumplit.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda ezek csudajo hírek......gratulaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Nagyon jó, hogy minden oké. Én is paprikás krumplit csinálok:)

Kép
csucsu05
 
 


én ma nem főzök.tegnap főztem...majd holnapra kitalálok vmit.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sZIASZTOK!

CSAK GYORS BEKUKK! :)

KB. 1 HÉTIG NEM LESZ NETÜNK, ÚGYHOGY NEM TUDOK JÖNNI, DE MAJD JELENTKEZEM :)

rEMÉLEM MINDENKI JÓL VAN!

PUSZI MINDENKINEK! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melinda!
Szuper!!!!
Képet nem kaptál esetleg?
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap nem tudtam jönni mert vendégünk volt.
Betegeknek jobbulást!

Perpike!
Én kaptam anno coregon injekciót amikor Domi készült. :wink: Éjfélkor kellett az ügyeleten beadatni aztán 36 óra múlva csinálták meg az inszeminációt.

Nyuszfül!
Nem kell kekszdaráló csak a két kezecskéd. :wink:
Megy a drukk!++++++++ :D

Többiek puszi.
A héten már mi is dolgozon ezerrel....... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


betty várunk ám vissza...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hol van mindenki???Itt képet???Jaj,dehogy adnak!!Csak aki szimpi nekik.És megkérik őket,hogy ne mutogassák,mert akkor mindenki kér.Igazából a 12 hetesnek örülnék,mert most még olyan kis összevisszácska volt,meg visszavette a heteimet,csak 10 hetes akárhány naposnak,pedig a múltkor már csak 2 nap volt a vérzéskimaradás és az uh között... :cry:
De szerintem nem bírta rendesen lemérni...majd 2 hét múlva megyek a 12 hetesre...
Nyuszifül hol vagy???Adiadi???És a többiek????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda én vagyok csak közbe nézem a szomszédom a tv-be......hal a tortán és a szasza!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na én megjöttem. Nehéz napom volt sok melóval. Majd játszottam Mayával ólyan jó, hogy ujra itthon van annyi szeretetet tudd adni :D

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch akkor pihizz ám.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Szép estét!

Nita: szorítok ám péntekre, de tuti minden rendben lesz. Tudod: pozitív gondolkodás :D

Nyuszifül: ismerős a migrénes fejfájás még az ellenségemnek sem kívánom. Én a múltkor vettem a gyógyszertárban egy homeopátiás szert, mert már kettőig sem láttam, a neve: SPIGELON. Kismamák is szedhetik :D Nekem bejött.
Én nem teszek fel ciklusvonalzót mert nekem lehetetlen követni :? De ha lesz baba, azt feltétlenül megírom. :D

Melisch: Nekünk is volt egy németjuhász kutyusunk, Hédi. Mikor odakerült Gábor rengeteget foglalkozott vele, meg is volt az eredménye. Sajnos 2007. Karácsonyán elpusztult. Azóta vettünk másik kutyust, Bence miatt, ő Rénó, de még ilyen "rossz" kutyát nem láttam. Már nem lakunk anyósoméknál, nem is volt idő vele foglalkozni és ez sajna látszik is. :? :oops: De azért nagyon szeretjük, bár Hédit nem pótolja.

Mandarin: síelés? Hmmmmmmm.......de régen voltam és úgy mennék......El is hiszem, hogy jó volt :D Merre jártatok?

Csucsu: nagyon sajnálom, hogy még mindig beteg vagy :( , remélem hamarosan teljesen felépülsz. Jobbulást! :)

Melinda: jajj, de jó, hogy minden oké az uh-on. Amikor én terhes voltam Bencével, itt sem osztogatták a képeket, nem tudom miért fáj ez nekik? Nem hinném, hogy olyan drága lenne. Ha már törölközőt vinni kell, meg papírtörlőt, hogy a zselét le tudd törölni..... :evil:

királylány
 
 


Sziasztok Lányok, na most már vagyok!
Örülök, hogy mindeki jól van...
Ma, még nem írtam semmit. a szakdoliból.
Van itt vki?

Kép
nyuszifül16
 
 


na ná, hogy vagyunk csak tracsiztam a barátőmmel telefonon kicsit
királylány sajnálom Hédit, sajna Maya is buta kutya, mert én nagyon elkényeztettem mikor kicsi volt :oops:
nyuszifül mizus lesz baba, hogy érzed?

Kép
Kép
melisch
 
 


én is vagyok, fiúkat betessékeltem a nagyágyba aludni

királylány
 
 


Szia Melisch!
Örülök, hogy végre otthon van Maya!:)
Úgy érzem nem lesz.... :cry: :cry: :cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Királylány! Nagyon helyes, végre jöhet Neked is a jól megérdemelt pihi, pill kiszaladoka hőmérőért, nípok óta nem mértem, kíváncsi vok, van-e hőemelkedésem, így este...

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi :cry:
már sokszor mondtam anyum a szülészeten dolgozik, ma összefutott a régi főorvossal, őnála születtem és mig panelházban lakott mi laktunk a földszinten és ő a 3.ik emeleten, így jól ismerjük egymást. Kérdezte anyukámtól, hogy vagyunk és mondta neki anyum, hogy nagyon várjuk a babát de nem jönn :cry: és ő is azt mondta, hogy jó volna ha férjem is elmenne vizsgálatra mielőtt én hormonos kezelésre mennék. Nállatok minden ok a kiskatonákkal? Bocsi ha indiszkrét vagyok :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nem tom, nem menne el tuti kivizsgálásra, akkor azt mondaná, hogy inkább várjunk még............................... :x

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi és ha lesz?
vagy vannak menzis tüneteid?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Férjed volt már?

Kép
nyuszifül16
 
 


Szép jó estét mindenkinek!
Melinda, köszi hogy hiányoltál, jól esett!!! Hogyhogy visszavették a heteidet? Hát nem az utolsó menstruáció első napjától számolnak? Furcsa. De az a lényeg, hogy minden ok a kis virgonckával! :D Olyan jók ezek az ultrahangos élmények, én imádtam minden alkalommal "találkozni" a babócámmal anno! Bár én protekciós voltam és sokszor kaptam fényképet, sőt, videokazira is felvették nekem a vizsgálatot! :wink:
Mandarin, régen voltál! Kellemes együttlétet kívánok nektek a következő napokra!Mucus, nektek is babásodást!!! Én is most vagyok túl a peteérésemen (gondolom), figyelgettem a nyákomat, hátha most összejön a pindur! A párom totál ráállt a témára, még azt is mondta, vigyázzak mikor a gyerekek ugrálnak rajtam, nehogy baja legyen a pici pocaklakónak (akit egy-két nappal ezelőtt hoztunk össze remélhetőleg! :wink: ) Ahhoz képest, hogy két hete még várni akart a harmadik gyerekkel, ez nagyon szuper változás!
Csucsu, mi is megfáztunk, végigvonult az egész családon! Jobbulást neked!
Betty, majdnem ugyanolyan a vonalzónk!
Melisch, mostanra nagyon jólnevelt lehet a kutyusod! A miénkre is ráférne egy kis illemtan!
Nita, rád itt mindig lehet számítani! :wink: Te mikor mész UH-ra?

Kép
adiadi
 
 


igen szerintem is igaza van akkor kell csak aggódni ha 1-1 és 1/2 év normális kapcsolat után nem jönn a baba
ez a hőmérözés tök jó nekem pirit ő jelezte leesett 36,5-re 36,9-ről, reggeli hő :wink:
párom is nagyon vonakodik de most már én küldöm nincs pardon

szia adiadi, jólnevelt bizony bár még kell tépni hiszen az ajtóra megint ráugrik, a virágoskertben is turt már megint és megint csak ugat hasztalanul, dehát azért kutya :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.03 21:48-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


nincsenek menzis tüneteim,de nem is szoktak lenni, csak mikor megjön
meg a migrén szokott
de az meg most túl hamar volt. Sztem lányok aza baj,, hogy vmi életmód váltás kellene,tök idegbeteg vagyok...így lehet ezért nem tud meg foganni. Egyetlen,a mit észrevettem néha egy ici-picit megszédülök, de semmi más....
Ja, a mellem az szokott fájni mielőtt megjön, most is fáj!

Kép
nyuszifül16
 
 


Hőm 37, 2 most este...beteg nem vagyok, csak tök feszkós. Tegnap szegény Párommal éjjel olyan goromba voltam, még másik ágyra is költöztem :D mondjuk mielőtt megjön, akkor szoktam ilyen hisztis lenni.

Kép
nyuszifül16
 
 


Na én meg olyan sokáig írtam az előzőt, hogy közben Ti is megjelentetek Királylány, Nyuszifül!
Királylány, te hol tartasz most a ciklusodban?
Nyuszifül, holnap nem kellene neked megjönnie?

Kép
adiadi
 
 


én is hisztizek ilyenkor mindenkivel :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszifül, nekem mindkét terhességemnél a szédülés jelezte elsőként a babás állapotot! :wink:

Kép
adiadi
 
 


adiadi én pénteken megyek uhra........ :lol:
nyuszi a kismamák is hisztisek....én is...... :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Adiadi! Na, mizu Veled, túl jutottatok a pé-n?
Csütön kellene, bár a vonalzó szerint egy nap van, de csütön kel, mert mindig halálpontos, mondjuk pé hamarabb volt, ha azt veszem, akkor ma, vagy holnap kellene.
Ezt nem lehet bírni idegekkel....
Nem, baj, köv hónapban nyugis Csibe leszek :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita, akkor most várható hogy meghallgatjátok a pici szívhangját? Az nagyon jó!!!!!

Kép
adiadi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?