Új privát üzeneted érkezett!

Mi van veletek csajok? Hol vannak a kismamák?

dhbetty
 
 


mi hányósan :cry:
kishunci és nagyhunci is hány. :cry: de már 1 órája egyikünk sem :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést!Rékuci már talán jobban van bár még folyik az orra de ez a legkevesebb....csak köhögni ne köhögjön!
Mert a hétvégénk nagyon horror volt....!!!!Nem kívánom senkinek!!!Pénteken és szombaton nagyon gondolkoztunk rajta hogy bevisszük hajnalban az ügyeletre mert alig kapott levegőt amikor rájött a köhögő roham...borzasztó volt látni!!!! :( Sokat hányt is szegénykém betegség miatt pedig az étvágya az ahhoz képest nagyon jó volt....csak nem maradt benne!
Én borzasztóan kimerültem....rengeteget keményedett a pocakom is....nemhiába...mert....ugye rengeteget idegeskedtem+ még orrot szívni hajolgatni...stb.
Ráadásul már a finishben vagyok....és....jönnek a terhesség kellemetlen velejárói...alig alszom éjszaka...stb...dehát tudjátok ti is!Kényelmetlen minden póz!Ahogy számolgatom 6 hetem van...legalábbis a 38.hétig....ugye Réka is addig maradt odabenn....szóval nagyon közeleg a mi időnk...felköthetem a gatyát!Jaaaa és iszonyat türelmetlen vagyok.....érzékeny....mindenen el tudnám bőgni magam....nade ez is a terhességnek betudható!

Bocsi hogy nem reagálok de visszaolvasni sem nagyon van időm és energiám.....csak nagyvonalakban futottam át amit írtatok!

Betegeknek jobbulást!

Puszi
Niki
Vendég
 

 
 

jobbulást Niki és Hunciék! Hunci smecta port szedjetek mindnyájan, ha eljön a hasmenés. márpedig eljön... :?

Kép
nyafi
 
 


Áhh hogy csináltátok Hunci?
Annál rosszabb nincs. :(
Én szerencsére terhesség alatt is 1x hánytam, de akkor is azért mert rossz volt a kakaó amit ittam.
Gyógyuljatok meg mihamarabb.

Cicus miért nem jelentkezel?
Már tűkön ülünk itt mindannyian. :shock:

Kia több a szabadidő anyóséknál? Otthagyhatod vele Levit néha?

Kristófékkal mi van? Gyertek elő :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Hunci köszi a hiányolást! :wink:
Még egyszer jobbulást Nektek!

Köszi mi jól vagyunk,Flóri elmúlt 14 hónapos-igazi nagylány lett belőle,nagyon jól megérteti magát.
Emberekre azt kérdezi,hogy kijazz? és akármilyen tárgyra meg:mijjazz?Tudom,hogy ez még nem tudatos,de akkor is nagyon ügyesen használja.
11 kg és 79 cm.
Most,hogy bejött a 'jobb' idő,sokat vagyunk kint a friss levegőn.Ebben az esős időben megtalálja az összes pocsolyát,és addig ugrál benne amíg nyakig sáros nem lesz. :roll:
Továbbá ettől a sok mozgástól elkezdtem fogyni....végre! :D
Muszáj,mert ha szeretnénk kis tesót még egy tízestől meg kell szabadulnom.

Elkezdtem blogot gyártani-még nagyon az elején tartok,de ha valakit érdekel priviben átküldöm a címet.

Zuzi:gratulálok Patrik elindulásához. :D

Niki:tényleg Te mindjárt szülsz....Nagyon hamar elrepült az idő :shock: Remélem Réka már jobban van.

Kia:hogy érzitek magatokat anyóséknál?Levit nem viselte meg a változás?

Cicus:én is kíváncsi lennék a fejleményekre?!

Betti:neked szerettem volna írni,hogy őszinte részvétem apósod miatt.
Hogy vagytok?
Panka elindult már?Még mindig 2 fogacskája van?

Na jó abba hagyom, bőven elég volt belőlem!

Pusza Nektek:Kingii+Flompóka
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


sziasztok

sikerült a viszgám, 3mas lett. annyira örülök. iszonyat izgultam, még a kezem is remegett (szóbeli volt), de túlvagyok rajta, hál' isten.

Niki, jobbulást Rékának, még mindig. majdcsak vége lesz már ennek. kívánom mi hamarabb.

hunci, nektek is egy nagy nagy gyógypuszi.

kingii: de édes a kislányod! milyen ügyes ahogy kezd beszélni. asszem mi még nem "találkoztunk", de ha igen, bocs.

tényleg, tényleg...hol lehet Cicus??

többiek, mi ez a kihaltság?
snooopy
 
 


Hát bizony elindult... :lol: :lol:
Még bizonytalan, de mostmár sokkal többet megtesz 1-2 lépésnél (azt kb 2 hete teszi)
A képek amit rég ígérek:
Kép Még karácsonykor
Kép Fogmosás közben is zsivány Kép
Kép rengetegsok 3 foggal
Kép
Kép

Sok voltam :oops:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a begeteknek (Nikiék, Hunciék)!!

Betty
Gratula az elinduláshoz!!! :P
A szabadidő? ..annyira nem sok.
Anyós még melózik (még van 2-3 éve), Após van itthon velünk..
Nem nagyon bírják a 10 kiló feletti Levit emelgetni. :lol:
Olyankor ülök ide, ha alszik :roll:

Panna és Flóra - két Gyönyörű pici lány!

A főzés az, amit csak ritkán kell csinálnom, mert Anyós főz / én csak néha. :D
Ma pl. Ő levest főzött, én főételt :P
Így könnyebb...

Levit nem viselte meg a költözés.. Jól elvan itt.
Élvezi a nagy teret.. sokat rohangál (alig ül le játszani :lol: )

Orsi
Gratula a vizsgához!

Kingi - Neked pedig a fogyáshoz (irigyellek) :oops:
..na és a kis súlyhoz - 11 kiló :shock: :P

Tegnap meglátogatott minket az új védőnő. Aranyos csaj.

Hinta itt is lett:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


betty, nagyon édes a mosolygós kép!! :lol: és ügyi lány ez, hogy elindult!

kia, köszi szépen!
snooopy
 
 


Betty dehogy vagy sok!
Kia mi is így szoktuk, valamelyikünk levest, a másik a főételt, így mondjuk nem sokat fogyunk, mert kétféle kaját is eszünk, de mindig együtt eszünk és az nagyon jó!

Kép
nyafi
 
 


Elfelejtettem mondani, hogy Flórika még mindig elbűvölő. :wink:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Nagy a csend itt!

Úgy néz ki Apa is belemegy abba, hogy adjunk egy esélyt a tesónak :lol:
...elmagyaráztam, hogy most majdnem 3 év esett ki a munkában, ami alatt sokminden változott -
ha most visszamegyek sokmindent kell tanulnom... de ha a tesó jön, akkor majd csak 3-4 év
múlva kell hozzászoknom az új dolgokhoz :roll: :wink:
Így (ha minden jól megy) októbertől (okt. - jan.-ig van nagy esély lányra) indul a project :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Flóra,Panna,Levi naaaagyon édesek!

Betegeknek jobbulást!

Kia:Honnan tudod mikor van lányra esély??Drukkolunk!

Kép
aniko...
 
 


nálunk meg szeptembertől indul a babatéma. Ha jól értem Kia és elsőre összejön, akkor nekem fiam lesz?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi akkor majd nektek is megy a drukk! :D :D Nálunk is szeptember/oktobertől indul a babatéma! :lol: :lol:

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Édesek a babák, Flóra gyönyörű, Panna elbűvölő!

Látom sok helyen indul a tesóprojekt! :) helyes! Ezeknek a fantasztikus Manóknak kell is a kistesó :)

Cicusról tud valaki valamit? Teljesen eltűnt! Akár csak Anna, Zsuzsi...
Hunci, veletek mi van? Meggyógyultatok?
Ha valakit kihagytam aki régen írt akkor bocsi :oops:

Patriknak kibújt a 8. foga, szerencsére nem viselte meg. Viszont továbbra is pokolian nyálzik és mindent rág, de már hátul. Nemrég olvastam, hogy 1 éves kor környékén jön ki valamelyik rágófog. Lehet, hogy attól szenved szegénykém...
Rengeteget sétál, folyton menni akar, de még legtöbbször kell nekik az újjam :) csak így érzi magát biztonságban...

Na, megyek, pakolok kicsit amíg alszik Minike! Lányok írjatok ám!!! :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok,

hú, nem vagyok pár napig és mindehol már tervezitek a 2.at?? tök jó.
és kia honnan tudod h mikor lesz lány?? nekünk is "az kell", de én májusban szeretnék teherbe esni, mert akkor jan-feb-ra várható a baba...és nyáron 6 hós, szóval ehet firss gyümit. :)
férjem még nem tud róla mi a tervem...ő még várna a 2.al...de én úgy vágyom már hogy pocakos legyek. :lol: :oops:

Patriknak gratula a foghoz! mi is nyálzunk ezerrel, ő is hátul rá, de még semmi. pedig nagyon be van dagadva neki hátul.
snooopy
 
 


Sziasztok! nem volt itthon a gép, tegnap meg dögrováson voltam...valami kis nőgyógyászati gyulladás, nem komoly, de úgy kisugárzott az egyébként is fájos derekamba hogy majd szét hasadt. Ma már sokkal jobb volt, de azért még nem az igazi.

Mi is tervezzük a másodikat, eredetileg márciusban már kezdtünk volna próbálkozni, de a Bence még mindig szopik és ciklusom sincs, így májusra napoltam....meglátjuk. Az influenzás időszakot szeretném még végig szoptatni, aztán megpróbálom hátha leszokik róla. Más újság nincs, járunk a ringatóra, elkezdtük az angolt, persze csak játékos formában a szomszéd kisfiuval, én tartom az órát, ami napi 15 perc, utána játék és zenehallgatás és fogunk még járni egy kis babafoglalkoztatóra egy pár hónapig amíg bele nem nő a manótornába.

Flóri és Panna nagyon édes....

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

A Kínai naptár és a Jónás - ezeket néztem.
A Kínai szerint okt. - jan-ig lány, a Jónás szerint váltakozik havonta. :?
...de mindkettő szerint fiú Levi :lol:
Remélem a Kínai beválik :roll:

http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

Levi új "szava" : "kabbe" ...de nem rossz értelemben :P

Zuzmara
Gratula a fogacskához, már nekünk is szépen kint van a 8.

Drukk mindenkinek a tesóhoz :wink: ...lesz még egy topik, ahol mi leszünk :lol:

Zsuzsi
Jobbulást!

Orsi
Az én férjem is várt volna még... de meggyőztem :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csajok segítsetek légyszi. Holnap le kell adnom egy feladatot a főiskolán, tegnap kaptam, négy A4-es oldalon ki kell fejtenem az értékeimet.
Pl: A legfontosabb értékem a gyerekem. Nagyon szeretem őt, ha mosolyog, már úgy érzem érdemes volt felkelnem. A második legfontosabb értékem….stb…
Írjatok egy pár sort ti is nekem priviben, mi a legfontosabb értéketek…nagyon sok beadandóm van még holnapra, légyszi segítség.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Tök jó Kia, hogy neked bejött a kínai naptár és a Jónás naptár :) én megnéztem és Patriknak lánynak kellett volna lennie mindkettő szerint :lol: :lol: :lol:

Mi is kislányt szeretnénk, nagyon! Ha van valakinek jó tippje akkor azt szívesen meghallgatnám :)

Kép
zuzmara08
 
 


kia, tök jó ez a naptár.
megnéztem nekem bejött kolos...és néztem ha májusban összejönne akkor lányom lenne, + szep-dec-ig is.
zuzi, ha megtudsz vlmit a hogyan legyen lányunk témában, írd már meg nekem is légyszi, mert naagggyyyoooonn kislányra vágyom!!!!!

mi az a jónás módszer??

ja, Zuzi, én olyat olvastam vlhol, hogy egy nap többször kell együtt lenni a párunkkal, de az elsőt gumiba kell csinálni, és onnantól jöhet élesben. mivel a fiúspermák gyorsak, de hamar halnak, a lányok meg lassúak, de tovább élnek. hát...nem tudom így van-e.
mi anno peteérés előtt 1-2nappal voltunk együtt és mégis fiam lett. ki érti ezt?
snooopy
 
 


ja Zsuzsi, hátadnak jobbulást... rossz lehet emelgetni Bencét így, fájós háttal.
snooopy
 
 


mindig kimarad vlmi, lyukas az agyam. :(
nyafi, juj, én az ilyenekben mindig sz@r voltam...de majd gondolkozom rajta.
snooopy
 
 


Nyafi
Ment pü.

Én is olvastam már sok helyen, hogy a fiúk gyorsak, a lányok lassúak.
Ha gyakran van együtt egy pár, akkor is nagyobb az esély fiúra.

Jó lenne tudni egy tuti "receptet" :lol:

A Jónás:
http://babaproject.freeblog.hu/archives ... s_-_napok/

....sajna nem jön be mindenkinek...
Lehet nálatok, Zuzi - épp fordítva van :roll: :P

Hogy vagytok kismamák????

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok !

A betegeknek jobbulást !

Én most kaptam meg az adóbevalláshoz a nyomtatványokat:(
a GYÁS és a GYED után is 18% adót kell befizetni vagy tudja vki,hogy mennyit ?
Vendég
 


Kobuki :?
...sajna nem tudom... de a neten biztos megvan a válasz...
Nekem a "cég" csinálja :oops: :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


hát a neten nem találtam...betelefonáltam a cégemhez, ők megcsinálják a bevallást.
18 % adót kell befizetni :( , én abba reménykedtem,hogy kevesebbet,de ez egyltalán nem kevés !!!!!! minek még adózni a gyedből !
Vendég
 


és azt tudja vki,hogy a gyes mennyi lesz?
Vendég
 


és azt tudja vki,hogy a gyes mennyi lesz?
Vendég
 


Betty:Pannának gratulálunk a járáshoz!:):)

Kép
aniko...
 
 


Kobuki, gyes, hát arról jobb nem tudni :cry: 23 ezer körül mozog :cry:

meggyógyultunk, kemény menet volt, majdnem intenzív lett belőle, mindkettőnk a kiszáradás határán, de megúsztuk.

hát az én fiam nem jár nem beszél, már az is nagy szám, hogy a járássegítő oroszlánjára ha átalakítom kismotorrá, magától felül, meg felmészik minden ágyra, székre stb, ennyi.
de bizakodom, az esküvöjén már talán nem én cipelem be a seggét, és talán egy igent már addigra tudni fog mondani...talán.De azért nem kiabálom el :lol:

ja és villával eszik, enni bezzeg megtanult, és már egyedül úszik :lol:
Vendég
 


23 ezer ???? ez hogy jön ki ?
a gyedem a fizetésem 70 %-a, a gyest hogy lehet kiszámítani ?

az én kislányom is 13 hónapos és nem jár még,minket beutalt a körzeti orvos a János kórházba ingyenes foglalkozásokra. egy szenzomotoros tréningre és heti egy Dévény Anna-féle masszázsra járunk,mindkettőt ajánlom. a fülében lévő egyensúlyozó szervek, a folyadékot kell mozgatni, lötyögtetni pl.hintázással ez állítólag előrelendíti,az tény ,hogy 3 kezelés uán állt fel először életében 11hónaposan,nagyon sok baba "beindul ott a kezelések miatt.
Vendég
 


23 ezer ???? ez hogy jön ki ?
a gyedem a fizetésem 70 %-a, a gyest hogy lehet kiszámítani ?

az én kislányom is 13 hónapos és nem jár még,minket beutalt a körzeti orvos a János kórházba ingyenes foglalkozásokra. egy szenzomotoros tréningre és heti egy Dévény Anna-féle masszázsra járunk,mindkettőt ajánlom. a fülében lévő egyensúlyozó szervek, a folyadékot kell mozgatni, lötyögtetni pl.hintázással ez állítólag előrelendíti,az tény ,hogy 3 kezelés uán állt fel először életében 11hónaposan,nagyon sok baba "beindul ott a kezelések miatt.
Vendég
 


gyes állandó mindenkinek egyéges.
Dévényibe akarok majd én is járni, de még várok kicsit.
Vendég
 


utána néztem 25.700.- a gyes. én meg most akartam lecserélni a 3 ajtós autómat 5 ajtósra. Olyan nehéz a 11kilós kislányomat átra ki-berakni,nagyon jó húsban van.

nekünk a körzetink azt mondta,neki kötelező beutalni a gyereket,ha még 9 hónaposan nem mászik.Lorin addig csak kúszott,rá 1 hétre elkezdett mászni,nálunk itt volt egy hosszabb szakasz, sokáig csak kúszott. A neurológus mérsékelt hipotóniát állapított meg, rám hozta a szívbajt !!!! de nincs nagy gond,csak kicsit lazább az izomzata. azt mondták,ha nem marad ki semmi a mozgásfejlődésében,akkor felzárkózik és nem lesz később,pl.számolás,írás-ban sem semmi gond.
nálatok minden rendben van ?,csak járni fog egy kicsit később,az egyik ismerősöm kislánya 18hónapos koráig nem járt.
Vendég
 


Kobuki, hát nálunk az van hogy a gyermek mindent később kezdett el.
Kúszott átfordult 5 hósan, kúszott 7 hósan, felült 8 hósan és mászott 9 hósan, felállt 10 hósan kapaszkodva és most 13 hósan a kezemet fogva sétál, most egy hete kezdte el, hogy elég egy kezem is és sétál mellettem.De felállni kapaszkodás nélkül nem megy, és nem megy még egyedül.

Sztem nálunk akkor nem lehet hipotónia, mert mindent csinált , csak később kicsit.

Ha 1 hón belül nem megy, akkor viszem el.
Vendég
 


mi is mindent csináltunk, de csak 9 és fél hónaposan kezdett el mászni.
de nálatok biztos nem pont ugyanaz a dolog,mint nálunk !!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci
Örülök, hogy jól vagytok.

Mi is szerencsére...
(bár most 1 hónapig folyt az orra)
3-án megyünk szurira - nem szeretném, ha beteg lenne.

Levi tud kacsintani (két szemmel egyszerre :lol: )

...az is előfordul, hogy ha nagydolog van mondja, hogy kaka :P

Kismamák???

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hunci miért szeretnél menni Dévény tornára? Sztem a kisfiad nagyon szépen fejlődik, csak a nyakizma merev egy picit. Azt ők helyrehozzák? Örülök, hogy rendbe jöttetek. Mi lázasok voltunk tegnap, tegnapelött. Ma már úgy néz ki rendben vagyunk, ha egy hét tünetmentes, akkor jövő hét vége felé átnéznénk hozzátok. Képzeljétek a 6 fogú csajomnak kijött két felső őrlője. Nem olvassa a könyveket. Fel se tünt, hogy kijött, csak amikor nekiálltam vizsgálni, hogy piros e még a torka.
Kia miért vagy fenn ilyen későn?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, na ez tök jó, hogy nem érezte.A nyaka merev?Ezt honnan vetted észre?

Na ki tudja a helyes választ?Hogy lehet alig egy perc alatt elkölteni úgy 60 rugót hogy semmit sem vettél és még fáj is?Naaaa.....
hát igen, kettétört foggal :cry: kész vagyok már nagyon, gyökérkezelés, meg korona meg minden ...de már nem fáj...legalább ennyi.De mehetek még 2x a dokihoz mire rendbeteszi úgy tönkrement ez a fogam :cry:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Nagyon régen jártam errefelé....mivel semmi energiám....vagyis ami van azt Rékuci leszívja......már akkora a pocakom sőtt már nagyobb is mint amikor Rékával szülni mentem :shock: És még min. 1 hónapom van! :shock: Nem tudom mekkora lesz még :?: Már fáj a gyomrom is vagy 2 napja....nagyon sokszor van hányingerem mert a kisfiam előszeretettel dugdossa a gyomromba a lábacskáit :)
Kedden megyünk dokibácsihoz....hát kiváncsi leszek mekkora méretekkel rendelkezik ez a nem kicsi maszatka a pocakban:)Állandóan fáradt vagyok szinte bármikor eltudnék aludni!Na mindnet összevetve nagyon nehéz már a vége!Bocsi hogy panaszkodom de olyan jóóó kiírni magamból!

Az építkezés halad.... az egyik fürdőszobába és Wc-be már megvettük a csempét is.Valamint most csinálják a padlófűtést....villanyszerelést!Haladgatunk :)

Rékuci már meggyógyult jöv.héten végre meg kéne kapnia a prevenár 2. adagját....mert már 3 hónapja húzódik :roll: Amúgy szinte mindent megért és.....mondhatom hogy már 2-3 szavas mondatokat is mond!Pl....amikor pelenkázom akkor kiveszem a pelusát mindig rugkapál a lábaival persze Kornél az áldozat szóval fedezékbe kell vonulnom....és mindig mondom neki hogy Rékuci hagyd abba!Na erre valamikor a múlthéten pelenkázom és elkezdett rúgkapálni én még meg sem szólaltam.....majd egyszer csak megáll a lábaival és megszólal Jékuci hadd abba!!!! :lol: Azt hittem megzabálom.....Tegnap pedig elmentem Wc-re Réka mostanság állandóan ott lebzsel a Wc előtt...amíg én bennt vagyok....kinyitotta valahogy az ajtót és....nagy csodálkozó szemekkel megszólal: Anya gugo(gugol) jaaa és közben ő is gugol lefelé :)Annyira okosak hogy eszméletlen!
Ami egyébként zavar hogy ebédre és vacsira nagyon nehezen fogadja el a darabosabb kaját....vagyis öklendezik tőle :roll: :? De érdekes hogy reggel reggelire kis katonákat kap és simán megeszi!
Mi még mindig csak 6 fognál járunk .....már hónapok óta :? Pedig már nagyon várom őket....hátha akkor könnyebbn megy majd a darabos kaja....vagy nincs összefüggés?

Kia, Réka is tud kacsintani :) Amúgy hogy érzitek magatokat itthon?
A kínai naptár szerint nekünk mind a 2 gyerkőc összejött vagyis mi nem így utólag megnézve :)

Örülök hogy sok kistesó van tervben....mire ti beindultok én már a nehezén remélem túl leszek :)

Tényleg Cicus nagyon eltűnt......vajon mi lehet velük?Valakinek nincs meg a száma?Remélem jól vannak!!!!!!

Na megyek elkészítem a kicsaj ebédjét!

Puszi
Niki
Vendég
 


látszatra szerencsére nekünk sincs semmi bajunk,de azt mondják rá mérsékelten hipotoniás, laza az izomtónusa,semmi más, de csak 9és fél hónaposan kezdett mászni,ezért vizsgálták meg. én az elején nagyon elleneztem a dévény annát,túl drasztikusnak tartottam,oda járni, de nem annyira vészes. van aki merevebb nyakizommal,vagy merev combizomzat miatt jár oda,mert még 1 évesen ők se járnak. na jól van nem reklámozom tovább őket.minket különben a körzei utalt be ingyen.

na a fog az vacak egy dolog... fogadd együttérzésem. lehet,hogy nem is 60 lesz a vége, ahogy leírtad,hogy miket csinálnak...
Vendég
 


Nyafi
Apa melózott éjjel ( én aludtam tegnap du. Manóval egy kicsit :oops: ) így nem voltam álmos. :lol:
....és legalább éjjel hagynak írni :P
(3-ig voltam fent :oops: - nézegettem hírdetéseket is :roll: )
9-kor volt ébresztő :lol:

Hunci
Remélem hamar kész lesz a fogad.
Én is megyek 17-én (érzékeny a korona alatt :( ) és 1-et be is kell tömni :roll:

Niki
Kitartás!!
Már csak néhány hét! :wink:
Réka nagyon ügyes - okos, hogy már ilyeneket mond. :P
Köszi, jól vagyunk.... :wink: (bár néha jól esne külön élni)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Niki nem semmi miket tud a lányod.
Úgy néz ki, hogy azért ilyen ügyes és okos, mert hamar jön a köv. neki gyorsabban kell fejlődnie. Gigi még csak az oroszlán és a kutya hangját tudja, azt ohne... :lol: meg tegnap nyuszizott...

Kép
nyafi
 
 


Lorin a karácsonyfára mondta,hogy kaka.egyébként a tessék meg a kenyér megy a legjobban. a mamát 6 hónaposan mondta,azóta csak egyszer-egyszer hallom:(
hát a Réka a nagyon okos,hogy már szinte mondatokat formál!!
Lor is állandóan a klotyo előtt lebzsel,lehet,hogy el kéne kezdeni a szobatisztaságra való szoktatást...

Lornak is csak 6 foga van,alul csak kettő,amivel nagyon nehéz lehet rágni ott elő,úgyhogy én még turmixolok,csak reggel kap katonákat,meg néha-néha a mi kajánkból,de nem mennyiséget, biztos nehéz lenne rágás nélkül megemészteniük...

tök édes volt a múlt héten néztük a golden globe-ot,ahol a sztárok integettek a tv-ben és ő visszaintegetett :)

mindenkinek jó egészséget !!!!!!remélem megússzuk ezt az influenzás időszakot!
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólokhoz:Réka nagyon ügyes ,h már igy beszél! :D

Kép
aniko...
 
 


kobuki, nálunk is hat fog volt péntekig, de simán adhatsz olyan darabosakat, amik omlanak. Főtt zöldség, banán, kenyér, párizsi, virsli...

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?