Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végre itt a tavasz, annnnyira imádom! Kép Tök jót sétáltunk, hintáztunk egy hatalmasat, Dani szétkacagta magát Kép viszont sajnos így overall nélkül fel tud állni a babakocsiban, fittyet hányva a biztonsági övre Kép anyának meg közben megáll a szíve

Zsurló
Andusnak boldog szülinapot kívánok Kép

Mariann
Marcika nagyon ügyes KépKép tesztet csináltál?

Zsuzsi
hogy van Miki bőre?

Maci
hogy vagytok? Roni?

Angi
cikkhez nagy-nagy gratula Kép

Tündér
gratula a kutyázáshoz és a fogacskákhoz is Kép

Évi
mindenhol felálló Petra nagyon ügyes Kép a kistesót meg nem akkor kell akarni,, amikor mások vágynak rá, hanem amikor TI úgy érzitek

Beu
paci-simi Kép
anyudéknak tetszett a Monet?

PIldi
Ancsi hogy van?

Elli
mi volt a kontrollon?

Manó2
Dorka-járáshoz gratula Kép

Réka
Kolping klassz lehetett Kép és az is szupi, hogy Dani újra szereti a vizet Kép

Szopi:
mi napközben már csak 2-szer szopizunk, reggeli ébredés után és esti lefekvés előtt, nagyn ritkán du. is becsúszik egy, és éjjel még 2x. Ez újabban éjfél és hajanli 4 körülre esik.
Ez így nekem jó egyelőre, bár nem mondom, hogy nem válnék meg szívesen az éjszakai kettőtöl, vagy legalább az egyiktől...


Na ez volt de. 10-ig, most frissítek, és még írok, ha tudok

Andi
psandi
 
 


Mariann
most olvasom, hogy negatív lett a teszt. Ez nem biztos, hogy jelent valamit , lásd pl MOmo esetét Kép
hányingered van még?
Marcusnak jobbulást ++++++

Momo
egyre kevésbé szimpatikus nekem ez az exnej Kép (és akkor most diplomatikus voltam Kép)

A képeket természetesen mind megcsodáltam, és mind nagyon szupi Kép, de inkább nem sorolnám név szerint, nehogy kihagyjak valakit

Andi
psandi
 
 


Évi,
még csak 12 hetes múlt, ha igazak az eddigi mérések, szóval még várat magára egy darabig a kisfiú avagy kislány kérdésKép A fiúnév már rég megvan (vajh miért?Kép), Benjámin lesz az istenadta, ha meg mégis lány, abban maradtunk a párommal, most már nem kell megharcolnom vele a névért...egyelőre az Emese a befutóKép

Andi,
bár én tudnék ilyen diplomatikus maradniKép, de elszállóban a női jólneveltségem, gyerekszobám, meg ilyesmimKép
Irígy a jó kis sétáért, én benn poshadok, mert alig vonszolom magamKép...a kölkök meg rosszak, mint a boszikKép


Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Sziasztok,

Zsurlo,
Boldog Szulinapot Andusnak!!!

Csucsuka,
Enyem Apa is azt mondta, hogy odakoncentralt az alvasraKép, viszont a fulnunk nem elalloKép
PenzkoltesKép
Ha nem szemtelenseg kerhetnek legkozelebb en is kormailt?

Reka,
Nagyon klassz lehetett a pihiKép

Mariann,
Nincs meg veszve semmiKép

Momo,
Akkor tolem is mennek gyogyi sugarkak.
ExnejKép

PIldi es mindenki,
Koszike a gratulat. Nekem mondjuk szerencsem volt, mert relative hamar elfogadtak, es ha minden igaz meg ebben az evben meglesz a tarsszerzos cikk isKép

Szopi,
Szerintem ezt mindenkinek maganak kell eldonteni meddig is jo szamara es a gyerek szamara.
Elsom elvalasztotta magat egy evesen, a masodik meg nappal min. 3x szopik meg,az ejszakat inkabb nem reszleteznem. Egyenlore nekem nem teher(mondjuk azert 4 ejszakai szopi utan mar nem vagyok annyira happyKép) ugye en nappal dolgozom, szoval szerintem enyem lany ezert is igenyli meg tobbszor a szopit-osszebujastKép

Klar,
Ja ha az ember lanya nincs otthon nappal valamikor potolni kell a lanykanak a szopikatKép

Evi,
Bocsi, hogy eddig nem irtam, de hamarosan bepotolomKép
Lanyka tunderiKép
Kisteso, hat en vacillaltam mikor aztan a kiscsajkam megoldotta a keleti kerdest jott amikor jonak lattaKép

Minden babot megcsodaltam egyebkent es irto aranyosak egytol-egyig.

Andi,
Irigy en is a jo idoert, nalunk szakad az esoKép

Elli,
Kontroll???

Toffi,
Elarulod hogy honnan tudod minden kolkecnek a hofordulojat eszedben tartaniKép

Na elkuldom, mert ha elszall kicsit ideges leszekKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Zsurló!
Boldog szülinapot Andusnak Kép!

Évi!
Még nem is gratuláltam a mindenhol felálló Petrához. Szóval hatalmas gratula Nektek Kép!

Mariann!
Azért még ne keseredj el, egy negatív teszt még nem jelent semmit. Pár nap múlva szerintem próbáld meg újra ha addig nem jön meg.

Momo!
Exnej grrrr... Most mérges fejet rajzolnék, ha tudnék.

Mennem kell.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Andi,
Ha mar igy rakerdeztel, Mikirol tegnap kiderult, hogy durvan tej- es egy picit tojasallergias. Elegge magam alatt vagyok, nem mintha elotte a topon lettem volna! Most en sem ehetek semmifele tejtermeket, Miki meg aztan plane! Fasza!
Tudnam mitol? Es miert csak most jott ki? Tejet eddig sem kapott, max. joghurtot, 10 honapos kora ota probalgatjuk.
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SZIASZTOK

Márk meggyógult már nem folyik az orra. Tők jó 2 nap alatt lezajlott nála a takonykor.KépKépKépKép

Zsuzsi74: Miből deritették ki, hogy mire allergiás vérvételből? Sajnálom szegénykét, de ha 3 éves koráig nem adsz neki tejféleséget akkor kinőheti. Tudom ezzel nem nyugtatalak meg.

Évi: Gratula a feláláshoz Petrának.

Momo: Exnej KépKépKépKép

A képek szupik minden babáról.

Minden babónak jobbulást és lányok ki a levegőre a babákkal.
Szerintem Márknak is az segített a gyógyulásba, hogy kivittem a jó levegőre, igaz neki nem volt lázas.

Mariann: Nekem folyamatossan azt mutatta a teszt, hogy nem vagyok terhes, de én nem bírtam és elmentem orvoshoz, akkor már 7hetes terhes voltam ennyit a tesztekről. Nem igaz, hogy egy 7 hetes terhességet ne mutatna ki.
De én drukkolok, hogy babás legyél te is. Biztos sikerülni fog ne idegeskedj.KépKépKépKép kis pozitiv energia is megy.+++++++++++KépKépKépKép

Na most mára ennyi
Sziazstok
Andy
andy78
 
 


Zsuzsi,
AllergiaKép Mas tunete is volt a boren kivul?
angela2
 
 


Sziasztok,

Dokinéni megdícsérte Kevint, hogy "ahhoz képest ahogy kinézett"(???), nagyon szépen javul, már nem kell aggódnom, szép lassan csinálni fog mindent. Most az a feladat, hogy ikeás csepphintával illetve fittball labdával minél többször "labilis állapotba kell hozni", hogy kitámasszon a kezével. 3 hó múlva kontroll. Szóval semmi extra, de ez jóKép

Momo
Hékás, az Emese a mi lánynevünk!Kép Tessék szépen szülni egy Benjámint, és akkor jóban lehetünk a jövőben isKépKép
Ez asztán a 22-es csapdája: az újabb terhesség valszeg megoldaná az elválasztást, de amíg szoptatok, nem tudok lefogyni, hogy terhes lehessekKépKép
ExnejKép Mindig azt hiszem, rosszabbat már nem írhatsz, aztán mégisKép

Zulu
Látod, ez ilyen dolog, nekem meg adnivaló tejcsim is volt pár hónapig, úgy látszik, a magamfajta nem becsüli a szerencséjét...Kép

Évi
Pont 7végén a fittneszben beszélgettem egy anyukával, aki akkor szeretne majd tesót, ha a kisfia 5-6 lesz (most 3). Ő is úgy érezte, idegileg nem bírná az egyik kicsi másik pici szitut. Meg hogy így a kezdeti években 100%-osan a nagyé tud lenni, 5-6 éves mellett meg talán könnyebb lesz a kicsivel is. Ez is egy szempont, meg lehet érteni, embere válogatja. És ha 2 éves Petrával gyártotok kistesót, a 3 évet én még mindig nem sorolom a "nagy korkülönbség" kategóriábaKép

Manó2
Édi képekKép

Réka
Még azt akartam mondani, hogy ha gondolod, és nem tucc eljutni az Alfába, én járok arrafelé viszonylag sűrűn, ha akarod, megveszem a labdát, és a köv talira elviszem.
Tökjó lehetett a családi pihiKép Irigy vagyokKép
Egyébként mostanában nehéz engem úgy felhívni, hogy Kevin ne követelje éppen, hogy vegyem felKép vagyKép
Jók a képeidKép

Toffi
Pakolandusz Zsombi édes Kép

Zsófi,
Köszike, aranyos vagy. "Radar" ügyben remélem a próféta szól belőledKép

Mariann
Jobbulást Marcinak.Kép

Ildi
Persze, hogy nem kövez meg senki Kép Sőt, én is szeretnék másképp érezni, de ez nem elhatározás kérédése, ugyi. Magamon meg nem teszek erőszakot, Kevinnek (meg minden babának) leginkbb hiteles, önhű anyuka kell. Ha nálad ez azt jelenti, hogy akár 3 éves koráig szopizik, az csak jó nekiKép Egyébként ismerőseim körében is általában az utolsó gyerek szopizott leghosszabban, az anyuka "talán soha többé nem tehetem" sóhajai mellettKép

Angi, Andi
Bár az éjjeli szopit nem irigylem, de a sima visszaalvást szopi után igen. Én ha éjjel kiveszem az ágyából (szopinál) eccerűen nem alszik vissza!! Szóval ha csak annyi lenne, hogy szopi, aztán aludhatnék tovább, akkor én se bánnám, de sajnos felélénkül tőleKép Jó, az éjfélitől nem mindig, de hajnalban (akár 3-kor!!) már tuti. Na, ezért nem kap, csak vizet.

Zsuzsi
AllergiaKép Ezexerint az óvatos hozzátápi sem biztosíték arra, hogy elkerüli a bébit az allergia? Én pedig azt hittemKép

Na, megyek tekerek egy kicsit szobabicón, de még kaptok egy Kevinpofit az arcotokbaKép
Kép
Jóccakát,
Pusza

Elli
ellimami
 
 


Sziasztok,

Elli,
exDagimadár még megcsappant hurkamennyiséggel is tündérbogár!Kép
Én is adtam tejet ugyebárKép. Az volt a vésztarcsi az elején, aztán mikor már normalizálódott a helyzet, és én is megnyugodtam, hogy a gyerek nem vész éhen, akkor ment a cucc MatyinakKép.

Zsuzsi,
jajjjjKép. De ezt kinövik a srácok, ugye?

Mariann,
egy teszt nem tesztKép. Drukkolok!++++++++

na megyek, Apasas ide akar tolakodni, pedig alig ültem ideKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Úristen,
most nézem: "asztán"...váu, ez cikiKép
E
ellimami
 
 


Zulu
télleg, a közös ismerősKép
Jó, hogy mondod, hátha kell neki a tarcsitejcsim...Kép
Most már télleg spurizok tekerni.
E
ellimami
 
 


Elli,
Hat ugy nez ki a hosszu szopi sem garancia. Dani 6, Gyuri 9 honapos koraig kapott anyatejet, semmi bajuk. Emlekeim szerint ugy 1- masfel eves koratol Dani mar tehentejet kapott. Gyuri azt sem, tapszert sem, egyszeruen utalta a tejet. Miki meg meg a hon szeretett anyatejtol is kepes megbetegedni! Anyukam szerint "neked is pont ugyanilyen volt a borod kislanyom", szoval nagy valoszinuseggel ebben is ram hasonlit Miki! Csak akkor nem volt "divatban" ez az "allergias" szoveg, ezert szepen bekentek valami trutyival, oszt vagy elmult, vagy nem!
Na mindegy, e` van, eztetet ko szeretni! Vegulis Miki elvan tej es tejtermek nelkul, eddig is csak a joghurt csuszott ugy ahogy. Csak kerdes, hogy en hogy birom. Nehezen. Reggel duhomben nem is ittam kavet, aztan tizkor meggondoltam magam, jo higra foztem, hogy ne kelljen bele sok tej, de egy pici muszaj volt! Itt lapitok, de szerintem nem is a tejjel lesz a gond, hanem a csokival. Ha azt is megvonjak tolem, akkor...

Andy78,
Ne rohogj ki, egyelore ingaval allapitottak meg. De amit ez a doki kiingazott, azt eddig a vervetel is mindig pont ugy igazolta. Elobb-utobb elviszem majd rendes allergiavizsgalatra, csak meg emesztgetem a dolgot. Nehez, mert ugy sajnalom magunkat, hogy majd sirva fakadok! Mire mar majdnem a mi kajankat ehette volna...

Mariann,
Ne csigazz mar itt minket, te valamit titkolsz! Ugye nem csak ket perc utan nezted meg a tesztet, hanem ugy egy nap mulva is?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak elkapott a tavaszi lustaságKép Meg a mehetnékKép Most már tényleg itt a tavasz, Apa felásta ma a 2 négyzetméternyi kertet spenót és saláta célokraKép
Julka elkezdett vadul lépcsőt mászni, állandóan onnan kellett leszedni. Így végre megvettük az Ikea rácsot. Most áll előtte és ordítva rázzaKép Néha felengedem, hogy hadd ügyesedjen.

ZsurlóKép Andulkának boldog 1 éves szülinapot!
Kép

ElliKép Kevinnek azért még vannak hurkácskáiKép Csak együtt kéne fényképezkednie JulkávalKép Jó, hogy dokinéni megnyugtatott, éppen akartam írni neked, hogy Zsuzsi 9,5 hónaposan kezdett csak el mászni.

ZsuzsiKép allergiaKép csak azt nem értem, hogy miért csak most jött ki???

Barátnőm gyerekéről éppen most állapították meg, hogy lisztérzékeny. Csakhogy: a gyerek csak azért ment vizsgálatra, mert a bátyja az, különben 6 évesen min. 7 évesnek néz ki, szikrázóan okos, ügyes stb., semmi bőrbaj. Akkor honnan a + teszt??? Laborhiba??

MomoKép exnej PFUJ, PFUJ, PFUJ.... Remélem, szokott kukkolni eme topikbanKép

IldiKép járáshoz gratula. Már megy az utcán is?Kép

CsucsukaKép de jó, hogy túl vagy rajta! És ilyen pozitív eredménnyel!Kép

MariannKép drukk neked. De ha nem most, akkor hamarosanKép

Korkülönbség: nálunk mind a két verzió előfordult. A két nagy között két év és 1 hónap. Az első negyed év nehéz volt, azóta jó. Nagy testvérjátékok, testvérbalhékKép Julkával meg az a jó, hogy én újra élvezhetem teljes mértékben a kicsit, és öröm látni, ahogy a nagyok anyáskodnak fölötteKép

Kép

Urszila
urszila
 
 


Csucsuka,
Jajajaj, jobbulást! Ilyenkor még a nevetés is nagyon fájdalmas, nemhogy a tüsszentés vagy köhögésKép

Angi,
Mivel este hazajöhetek, napközben meg vizsgálatok vannak, még nem festettem. De ez legyen a legnagyobb gondomKép
Cikkhez gratulaKép

Tündér,
Gratula a fogacskákhoz és a kutyázáshozKép Édes lehetKép

Andy,
Végül mi is sétáltunk tegnap. Olyan szép idő volt. Meg Roninak sem volt már láza, szerencséreKép

Évi,
Álldogálló Petrának gratulaKép

Beu,
LópajtásKép

Sofka,
Majd visszakeresem miket kérdeztem az ülésről és elküldöm mélbenKép

Zsurló,
KépekKép

PIldi,
Jobbulást Ancsinak!
Szerintem Roninak a nyelés is fájhatott, mert semmit nem akart elfogadni. Volt olyan nap, amikor összesen kb. 400 ml tapit evett.

Klár,
Az elalvással nincs semmi gondunk. A kiságyban és hason alszik a drágám. Eddigi - hú, hogy rohan az idő, lassan - 1 éve alatt 1 azaz egy alkalommal aludt el az apja ölében.Kép

Elli,
Mi volt a dokinál? látomKép
KevinpofiKép

Manó2,
MókuslesKép
Képek szupikKép
Lépkedő DorkaKép ügyi.

Réka,
Örülök, hogy jól sikerült a "nyaralásotok"Kép Képek szupikKép

Toffi,
Édes lehetett Zsombi az állatokkalKép
KépKép

Mariann,
1 csíkKép Pedig drukkoltam!
Jobbulást Marcusnak!

Momo,
ExKép

PsAndi,
Köszi, vagyogatunk. Roni reggel ramaty volt orrilag, de a kedve jó volt. Dél körül aludt 2 és fél órát. Az apja már azon aggódott, hogy lélegzik-e még.

Zsuzsi,
Szegény MikiKép meg te isKép

Ma tűpárnának néztek a kórházban. 7 alkalommal összesen 11 cső vértől szabadítottak meg. Ja, és szirupot is kellett innom, brrrrrr. persze citromot elfelejtettem vinni.
Holnap mintát vesznek a pajzsmirigyemből.

Jaj, mindig lemaradt:
Milyen ajándékot lehet venni egy 5 hónapos fiúnak. Van két nagyobb fiú tesója, így bőven el van látva játékokkal és ruhákkal (ezt meg is kérdeztük). Van valami ötletetek? Pl. hol lehet jó fejlesztő játékokat kapni, ahol van választék is (hátha látok valami olyat ami még nincs nekik).

Maci_2
maci_2
 
 


Urszila,
Lépcsőző JulkaKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Heni! Boldog névnapot! Most tartod?
Jöttök pénteken?

Nagyon jó kis képeket tettetek fel, babókák édesek.
Látom mindenkinek megjött a kedve a tavasztól! KépKépKép

Zsuzsi! Te szegény! Mikor jössz már haza, hogy vigasztaljunk egy kicsit?

Szopitéma: Én se nagyon tudom, meddig fog szopni Lőrinc. Olyan szakértelemmel és élvezettel csinálja, hogy nem úgy néz ki, mintha abba akarná hagyni. Nekem meg nincs szívem ezt elvonni tőle. Nem mintha zavarna, sőt, imádom nézni, ahogy szopizik. De nekem kényelmes is. Ha valami miatt nem tudunk rendesen kajálni, ott a vésztartalék. Ugyanakkor nappal teljesen jól el van akkor is, ha nem szopizik. Nyáron már szívesen kimennék a Szigetre egy-két estére, de ha szopizik még akkor is, nem tudom, hogy fogom megoldani. De ez legyen a legnagyobb bajom.

Évi!
Én is inkább ki akarom élvezni Lőrincet is, meg a tesóját is. Ezért nem akarom őket nagyon közel. De én nem vagyok már olyan szemtelenül fiatal, mint Te, így azért annyi időm nincs. Ma úgy gondolom, jövő tavasszal belevágunk. Holnap lehet másként. Ez a nagy babagyártás itt a topicon engem is lázba hoz időnként.

Beu
beu
 
 


SziasztokKép

BeuKép

Köszönöm szépen, igen most tartomKép

Megyünk pénteken.

Majd holnap bővebben, mert mindjárt riadóKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Elmentem a C&A-ba, hogy vegyek kocsicipőt Daninak, mert a múltkor tök jókat láttam. Ugye mondanom sem kell, hogy most nem volt? A múltkor zokniért mentem el, akkor az nem volt, most viszont vettem. Jövő héten elmegyek body-ért, hátha találok cipőt Kép

Zsuzsi
allergia Kép ez tényleg szemét dolog, hogy az ember mennyire vigyáz, direkt kivártál 10 hóig, szoptatsz egy csomó ideig, és ez a "hála" Kép
csokimegvonásba én is kicsit belehalnék

Andy
örülök, hogy Márk ilyen hamar túl lett a náthán Kép

Heni
boldog névnapot kívánok Kép

Elli
szupi, hogy a kontrollon mindent rendben találtak Kép
azért vannak ott még zabbantani való hurkák Kép

Urszila
lépcsőt mászó és rácsot rázó Julka Kép

holnap megveszem a madridi repjegyeket, legfeljebb visszaváltom, ha mégse megyünk. És most Magyarország is készenlétben, olyan rossz Kép

na megyek aludni, mert már leragadnak a szemeim (asszem a pohárka borocskának is köze lehet a dologhoz Kép)

jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, igazán nagyon jól esik!!!KépKép
De semmi hir nincs,a reggeli teszt óta semmi extra,néha olyan érzésem van mintha megakarna jönni,de ez nem jelent semmit mert Marcussal is állandóan ezt éreztem,majd nem a háromnegyedéig. Szóval várakozó állásponton vagyok,aztán néhány nap múlva megint letesztelem" magam.KépKépKép

Szerencsére Marcuskám jobban van,már délután alig szötyörgött, virnyák meg a foga miatt van.
Azért nem olyan jó ilyen kis pici embernek lenni,szegénykék olyan kiszolgáltatottak! ???KépKép


Elli!
Kevin nagyon kis helyes!KépKépKép (meddig tekertél el?????Debrecen? KépKépKépKép )


Urszila!
Julka hegymászónak készül?



Psandi!
Hajrá Madrid! Nyugi szerintem ott nem lesz megint balhé.
Hogy van a mi kis iker tesónk? Miket csinál? Mi az hogy kocsi cipő? Nem normál cipőt akartál venni?


Maci2!
Drukk holnapra!!!!KépKépKépKép


Zsuzsi!
Folyamatosan nézegetem a tesztet!!!KépKépKép


Na megyek alukálni!

Jó éjt Mindenkinek!!!!!


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Na pussz csajok Kép

Holnap reggel vendégem lesz, így semmi esélyem hogy litániát írjak KépKép

Heni,
Boldog névnapot KépKép

Macikettőm,
Úgy is alá lehet csúsztatni a sót a fél arcocskájának... húúfakk, de komplicírt egy félmondat lett ebből Kép Mindegy, lényeget érted Kép
Bár remélem, mire még 2-3 fordulóban lelevelezzük ezt a dolgot, addigra Roni ki is mászik a takonykórból Kép

Csajok, azok a csíkosnemcsíkos terhestesztek szerintem lófülét nem érnek... már rég terhes voltam Ancsával, mire duplázódott a csííkokxáma Kép

Urszi,
Gyönyörű rózsát találtál Kép

Szopitéma : nálunk nincs kérdés, mikor adom Ancsának, akkor tapad rá, mint egy pióca. Most éppen úgy napi 7 evésnél tartunk, ebből kettő a gyümis-főzis, a többi mind cici...
Mondjuk nekem csak jó Kép

Fényképeket mind végigcsámcsogtam ám Kép

Momo,
Exnej egy extraszemét kis pondró lehet... már komolyan nem is tudom, mit is csinálnék vele. Illetve egyet tudok, hogy mit nem : nem hagynám, hogy nyugodtan élje az életét. Egyáltalán - mirefel kritizál ? Az lehet, hogy neki nem volt jó apa, de attól még neked az. Vagy féltékeny, hogy valaki másnak esetleg sikerült az, ami neki nem ?
Húú, csak felmegy a pumpa bennem. Én a helyedben csendben kezelném le a drágát, de valami nagyon kellemetlen szituban, szép irodalmi stílusban, de pengeéllel... De megkeseríteném néhány napját, az tuti Kép

Na húztam, mert asszem ez kimeríti a lázítás fogalmát Kép

Csóóóóxyyyy :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Zsurló!
Andusnak boldog szülinapot. Kép

Elli!
Zsuzsi is előbb tudot felállni a kiságyban, mint mászni, tehát ne vedd biztosra, hogy fiacskád esetleg éppen ma nem áll fel. Kép

Réka!
Az Almási téri Műv.Házban mindenféle táncházak (görög is) szoktak lenni rendszeresen, nézd meg ott. Kép
Strandlabda megvan, ha kell, Neked adom.

Heni!
Boldog névnapot. Kép

Miki tegnap reggelre kipöttyöződött Kép, ha valaki szeretne barihimlőt, szeretettel várjuk. Remélem, hogy Zsuzsi is elkapja és akkor egy életre túl leszünk rajta.
Szopi: Zsuzsi még csak 1-2x eszik gyümit, néha husit is valamivel, de a fözelékek nagyon nem mennek, zöldség is csak rizibiziben és nem pépesen. Így nekem nem is kell turmixolniKép, viszont a cici az nagyon megy, nálunk igaz az a szó, hogy hozzátápi, mert a fő kajcsi még mindig a tejci, de hát Ő is 3. gyerek. Kép Egyébként Niki is, Miki is másfél évig ciciztek, Nikinél addig adtam le a tejet is, de most már 1 évnél tovább nem szándékozom fejni, addig kaphat az anyatej gyüjtő.
Látszik, hogy este elaludtam a gyerekekkel, most nem tudok aludni, de legalább van egy kis időm csak magamra. Kép Zsuzsi most csak fél 4-kor kelt fel szopizni, ha így folytatja az éjszakai szopi csúsztatását, lassan átalusszuk az egész éjszakát. Kép

Na megyek ébresztem a páromat, mert dógoznia kell menni.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Én is megkerültem,csak mivel itt a tavasz,végre,rengeteget sétáltunk az elmúlt napokban,úgyhogy ezért tűntem el.

Köszi Mindenkinek a strapabíró kúszáshoz való rucival kapcsolatos tapasztalatokat.

PIldi,
köszi az allergiával kapcsolatos magyarázatot.
Nem tudod,arra hol van valami útmutató,hogy ha a családban van allergia ill a gyermeknél ekcéma akkor 1 éves kor után milyen sorrendben kell bevezetni a kajákat?

Csucsuka,
De jó,hogy megszabadultál a kövektől meg a cérnától és a kedved újra a régi Kép Meddig kell még diétáznod? (talán 1 hetet írtál)és utána már mindent ehetsz?

Réka,
Biztos nagyon jó lehetett a kirándulás! Daninak jól látom,hogy felül nőtt ki a kisfoga? Nagyon aranyos!(Azért lep meg,mert Artúrnak mindkettő alul középen nőtt ki)

Momo,
Jobbulást! Én általában úgy járok,hogy mikor jön a jó idő,akkor leszek beteg és akkor marad a szobafogság (most épp nem,de le is kopogom).
Uh 12. heti lesz? Melyik kórházba jársz?Mármint pestibe vagy a ceglédibe?
Exnej Kép biztos irigyli a boldogságotokat.

Mariann,
Marcinak jobbulást! Biztos összejön a kistesó,ha akarjátok. (egyébként nem lehet,hogy túl hamar csináltad a tesztet és még nem mutatta ki a terhességet?)

Maci_2
Jobbulást az egész családnak! Kórházi tartózkodásból hány nap van még hátra? Már megállapították mi a gond vagy csak a végén?

Toffi,
Jó ez az "én nem csináltam semmi rosszat arckifejezés Kép Kép Kép "
Lakással kapcsolatban van már érdeklődő? Tavasszal sok emberre jön rá a költözhetnék,biztos sikerül majd.
Dokihoz a héten méssz eredményért? megy a drukk!

Elli,
Neurodokinéni szerintem egy kicsit sokat vár el. Nem tudom,mit riogat. Mindenhol azt írják,hogy ált 1éves kor körül állnak fel a babák (tudom,hogy a topikban majd minden baba sokkal hamarabb).
Szopi: Artúr még eléggé igényli,de főleg éjjel,van,hogy 4szer is,de 3szor minimum és emiatt marha fáradt vagyok,viszont 1 éves koráig biztos kitartok,mert az ekcéma miatt nagyon fontos az anyatej. Mostanában nappal már nem kér olyan sokszor,csak kb 3szor.
Szerintem te jól érzed,hogy mi a jó nektek,milyen ütemben legyen az elválasztás,de akárhogy is döntesz,szerintem ne legyen lelkifurid. Kép

Zsuzsi,
Én bizti megzakkannék,ha nem ehetnék tejterméket. Próbáltál már zab vagy rizstejet?én még nem kóstóltam,lehet hogy rossz ízű Kép nekünk a bőrgyógyász azt mondta,hogy az ekcéma öröklött belső hajlam Artúrnál,nem étel váltotta ki,de azért jobb vigyázni,így még nem adok neki allergizáló dolgokat.

Bocsi, csak eddig jutottam,ezt is 2 napja írom,majd még próbálok jönni.
Nem tudjátok véletlenül,hogy a Bécsi úti Stop shopban van-e C and A és oda el lehet-e jutni a 17es villamossal?
Ti bundazsákot használtok még a babakocsiba?Az a baj,hogy a zsák már túl meleg,de a kocsi maga meg még túl hideg,ti hogy oldjátok meg?
A Budai taliból lesz végül valami?

Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Azúr:nagyon jó kérdés, nem tudom, de majd résen leszek, ha látok valamit. A tejes dologra pl. kismama táblázat azt mondja, hogy 1 évesen jöhetnek azok, amik másoknál 8-9 hónaposan és egy hónappal később a tej. De szeritenm ha van ekcéma, akkor ez sem áll, ez inkább csak akkor, ha óvatosságból nem volt addig semmi.
Öltöztetés:ha hideg a kocsi, terits alá egy plédet, átlósan, a lelógó csücsökkel még menet közben be is tudod takarni.
ANcsi mondjuk gyalog volt elmúlt két nap, de a benti cucchoz képest egy vastag kezeslábasrugi volt rajta, meg sapka, és ez bőven elég volt (viszont taknyos, kevesebbet nem mertem reszkirozni, holott én magam hétfőn kifejezetten kevesebb cuccban dolgoztam kint a kertben, mint amennyiben bent voltam)

Zsuzsi:ez jó nagy disznóság, tényleg! Szerintem amit te iszol, annka végképp semmi jelentősége, azért akkor nem 13 hósan jött volna ki! Inkább csak amit ő közvetlen fogyaszt el. Szoktak olyat is modnani, hogy kb napi fél liter tej az, amit teljesen lebont a szervezet, abból nem megy át nagy molekula az anyatejbe, az efölötti a gond. Én megkergülnék, ha nem ihatnék tejet,anno ikreknél terhesen lettem pöttyös, házidoki kitalálta próbáljam meg elhagyni a tej- és tejtermékeket, hátha. Na két napig birtam -eredmény persze semmmi, tovább nem az is rettentő szenvedés volt. Én nagyon tejes vagyok, talán mert anno anyám velem a pocijában apuval együtt napi 8 liter tejet ittak (épitkeztek), kb anyu a felét....

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


SziasztokKép

Gyorsan próbálkozok, Zsombi Szandi szobáját rombolja KépKép

Megnyílt Zsombi ínye, hamarosan előbújik az ötös sorszámú fogacs.
Tegnap babazsúron voltunk, tök jó volt kimozdulni. Zsombi rossz volt, mint egy kutyaKép. De a többi anyukának tetszett (főleg lányos anyák voltak Kép)

Tegnap felhívtak a másik tesis suliból, hogy visszamondás volt, Szandi a 17-ik a listán, kell-e nekünk a hely? (ez a 17-ik jellemző, 16-ot vesznek fel). Most itt tipródok, melyiket válasszam (nem akarok úgy járni, mint az ovival)

Réka
Pihenés klassz lehetett, képek jóóókKép

Zsófi
Varratmentességhez (és gyors műtéttúléléshez) gratulaKép
Matrica-hegyek figyelnek a szószedetenKép
Kégliről: nem akarom elkiabálni...

Mariann
Jobbulást Marcinak!
Ne keseredj el az egy csík miatt, lesz az majd kettő isKép Biztosan tud a párod kislánytKépKép

Momo
Azért egy kicsi pocit produkáltál már, ugye?
Mi még csak babakocsival műveltük a hosszú sétátKép Az lesz az igazi, ha minden bogárnál, faágnál, csikknél (kutyaszarnál Kép) meg kell állni, hogy mi az?Kép
Exnej: tényleg hülye. Te meg csak óvatosan duhajkodj (de azért drukkolok, hogy jól megsz.vassátok)

Ildi
Te sem leszel megkövezveKép Lehet, hogy Zsombi sem hagyja magát és én is megismerem, milyen a járó-beszélő gyerkőc szoptatása. Egy előnye tuti van, addig hétvégére nem kapja meg anyósom Zsombit (ez a mániája, engem meg a hideg ráz tőle)

Angi
Enyém Apa most nem az alvásra koncentrált, hanem a cerkára KépKép a fülükre én koncentráltam Kép
Hóforduló: a Zsófi-féle táblicskut kinyitom és megnézem, mi az aktuális helyzetKép
Mint most ...Kép

Heni
Boldog névnapot Neked és Boldog 14 hósságot DorinánakKépKépKép

Zsuzsi
AllergiaKépKép Szerintem már nem fogod megtudni, mitől lett az allergia.
Növényi alapú kávékrémpor? Étcsoki??? Csak tippelek. Én is megpurcannék sajt, túró stb nélkül.

Elli
Azért vannak még hurkeszok, én látom KépKépKép

Urszila
Jó idő = mehetnék, nem???KépKép
Mi már nem rázatjuk a rácsot Kép mondjuk nálunk csak az ajtóban volt, amikor sütöttem, nehogy megfogja Zsombi a forró sütőt.


Átmentem Szandi szobájába... még jó, hogy nincs a csaj itthon... mit kaptam volna tőle Kép Amúgy Zsombi már támad (=harap), ha Szandi el akar vmit venni tőle Kép

Magdi
Pöttyökért irigyKép, Szandi sosem volt, egyszerűen senkitől nem tudja elkapni. Régi dokink szerint valószínűleg szopis korában áteshetett rajta tünetek nélkül (bölcsiben kétszer tarolt a himlő), megtudhatnánk, ha megszúratom, na csak ezért nem. Majd pár év múlva esetleg.

Ildi (Azúr)
Érdeklődő akad, majd csak átvedlik valamelyik vevővé is ...
Eredmény: csütörtököt mondok KépKép
Tegnapi talin kissrác úgy szaladt, mint a szél, 9 hónapos kora óta csinálja (most 10). Én örültem, hogy Zsombi még nemKép
Én is takarózok a babakocsibanKép
17-es vilivel eljutsz a Bécsi úti Stop Shopba, de azt nem tudom, van-e ott C & A.

Most már kezdek éhes lenni .... Kép
Szépen süt a nap, szerintem elhúzunk sétálniKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Angela, visszadobja a levelet. Most nézem, már a múltkor is visszadumált a postmaster... ötlet?
csucsuka
 
 


Azúr, szerintem nincs C@A ott. Árkádot, Pólust tudom, és mintha most reklámozták volna, hogy nyílik a 3. a Westendben.
Beu
beu
 
 


Bocs, C&A
beu
 
 


Most szerelték be éppen az adsl-t. Juhééé!!! A kölykök alig várták, hogy játékokat tölthessenek le, én is, hogy megszűnjön ama nyomor, hogy bejelentkezés, gyors ki, levélolvasás, babanetolvasás, írás, bejelentkezés stb.
Nagyon-nagyon szép idő van. Apa itthon, csinálja a lépcsőfeljáróhoz a kaput, hogy a kutyák ne mehessenek a hátsó kertbe. Julka miatt, aki hamarosan ott fog lépegetni. Most csak ennyi, mert nekem viszont valami ebédet kell főzni a tiszteletére. Julkának is, de az a könnyebb feleKép

Urszila
urszila
 
 


A zabtej egesz fini!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hali Csajok!

Lezuhanyozhattam, juhhhéKépKépKép Nektek elárulom, egy hete nem mostam hátamközepet... De ha már lúd, legyen jó kövér, megmostam a hajamat isKép ÉÉÉS eladtam az aventes sterilezőnket!!

PIldi, nyugi, nem vagyunk egy kövezős bagázsKép Szal nemcsak enyém lány pasasozik gátlástalanúlKép

Évi24, azokat a képeket el kék készíteni, lekicsinyíteni... most archíválom a tavaly szeptemberieket... azok meg már idejemúltakKép... De majd kapkodom magam, ígérem!

Mariann, akkor még minden lehetséges!Kép

Momo, exnej ügyében már nem is jutok szóhoz... Párodra meg nem mondok semmit, de ezt azért már nem kéne hagyni... De asszem belőlem is ki tudná ez hozni a hatelemit...

Angela, mint fenntebb írtam, postmaster visszadumálKép

Zsuzsi, ki mondta, hogy nem ehetsz semmi tejterméket? Ne kínozd magad, azaz egy korty a kávéban, bizti nem megy át! Csokimegvonástól én most nagyon de nagyon szenvedek, de már kevesebb, mint 5 hétig!

Ellikém, és kitámaszt a manó? Barinőmmel csinálták ezt az első kölköccel, aztán elege lett, abbahagyta a gyerek abajgatását, és ugyanúgy megcsinált mindent a lány, igaz 1,5 - 2 hónapos késéssel, másfél éves koráig. Akkor nemtom mitörtént, de mindent megcsinált, amivel ráért volna még (rendesen lépcsőzött, ugrált páros lábon, egylábon, biciklin pedálozott stb...) úgy 2 héten belül.
Rékának írtad az alfát, én meg afrikának olvastamKépKép Fiad még mindig zabbantanivalóKép

Urszila, lustulsz?Kép Akkor mostmár sűrübben fogsz jönni ugye? Ha már ADSL meg lépcsőrácsKép

Maci2, na amíóta nem halnék bele, elmúlt a tüsszögésKép. Viszont rá kellett jönnöm, hogy orrfúváshoz szoktam hasizmot használni... Így kissé tovább tart egy orrfújás, de bányja kányaKép
Ajándékra nem sok ötletem van, bár az egymásba/ra pakolgatós poharak eléggé teccenek ilyenkor...

Heni, boldog névnapot!

Beukám, aztán 2 hét múlva jössz a 2csíkkal?Kép

Magdi, köszi nem kérünk a pöttyökből! Hogy viseli?

Azur, még egy hét kőkemény diéta, aztán lassan, mint amikor a gyereket kezded hozzászoktatni a kajához. na az még 4 hét. Utána már lehet vitézkedni, pont húsvétkorKép. Azért kell finomkodni az elején, mert megkell várni, míg kitágul az epevezeték, és átveszi a hólyag szerepét.

Toffi, remélem a szavak még kiláccanakKép A lányos anyák már csak ilyenekKép Akkor a Te párod is ügyes, legalábbis jól koncentrálKép. Be kell valljam, az elálló fület tőlem örökölte a nőci.

Na pussz, jövök még!
Zsófi
csucsuka
 
 


Beu, nagyban nosztalgiázok, tavaly ilyenkor 41+2vel te voltál az elsőKép és mennyire izgatott volt a topikKép És még Kangi és Myssnia is sűrűn benéztek! Kaskáról nem is beszélve!

Na pusssz
csucsuka
 
 


Urszila
ADSLKépKépKép
Tényleg szép idő van, nekem napozás szagom vanKépKép

Zsófi
És még mi mindenhez használsz hasizmot KépKép
Te miért nem ebédelsz 12.00-kor?Kép

Toffi
toffifee
 
 


Tudtam, hogy elfelejtem, amiért jöttem Kép

Nem tudja valaki, a bifiduszos beba 2 vonalkódja is ér valamennyit a Nestlé pontgyűjtésben? Mert a katalógusban nincs benne, de hátha...
Köszi!

Toffi
toffifee
 
 


Momo, Zsuzsi,
úgy látom, mindenki dögrováson.
Dana éjjel náthás lett, így semmit nem aludtunk, pedig a kicsi aludt. Most kezd belázasodni. Én szénné égettem Abigél cumiját, a lakásban olyan szag van, mint egy gumiégetőben, a kis boszi meg nem engedi, hogy letegyem. Éljen!
ADSL-esek,
lehet, hogy az internetről töltök le folyamatosan vírusokat csak azzal, hogy be vagyok jelentkezve?

Jajj, már megint óbégat. Lehet, hogy nincs elég tejem?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Toffi!
Küldje be bármely BEBA 2 Bifidusszal csecsemőtápszer dobozának tetejét (Nestlé BEBA 2 Bifidusszal élőflórás csecsemőtápszer felirattal) 2004. március 15. és 2004. június 15. között címünkre, s vegyen részt havi sorsolásunkon, melyen minden alkalommal 100 darab "Élet a farmon" Lego játék és egy 100.000,- Ft értékű Brendon Gyermekáruházak vásárlási utalvány talál gazdára.
A sorsolások dátuma: 2004. április 21., 2004. május 19., 2004. június 18. Az előző sorsoláson részt vett pályázatok a további sorsolásokon nem vesznek részt.
A doboztetőket az alábbi címre várjuk:
"Bifidusz a babáknak is" 1390 Budapest Pf. 163/1.
Egyszerűbb lett volna,hogy ezt a www.nestle.hu-n találtam Kép.

Pusza, Virág
virga
 
 


Virág
KösziKépKép
Persze, én is megnézhettem volna Kép (egyébként még csak az első doboz felénél sem tartunk)

Toffi
toffifee
 
 


Csucsuka!
Gratulálok a hát ill. hajmosáshoz Kép.

Urszila!
Én is úgy örültem az ADSL-nek! Bár eleinte mindig aggódtam, hogy már mióta netezek, de most már leszoktam róla Kép.

Gyönyörű idő van, egész délelőtt csavarogtunk. Délután is sétálunk egyet, elmegyünk a postára. Nehezen szokom meg, hogy nem kell annyi ruhát adni Levire, pedig már nagyon vártam.
Én most kezdek náthásodni, nem érzem túl jól magam. Kapar a torkom, viszket az orrom, fáj a fejem, stb. stb. Remélem az Echinacea segít majd.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Toffikám!

Mihez kell még hasizom?Kép

Zsuzsó, jajajaj, én is égettem már gumit... tűzfalatok van? ICQ-zni szoktál? Na mert az egy dög ilyen téren. Gyors gyógyulást a nagynal, picit meg hagyd, hagy szaporítsonKép

Virga, meg más torokkaparászós egyedekKép, citromos mézet próbáltátok már? Rendes citrom facsart levével kell csinálni, és eszegetni. Szerintem csodákra képes!

Gyönyörű az idő, de én 15 percnél többet nem bírok kint... De legalább tele velem a topicKép

Még jövök
Zsófi
csucsuka
 
 


Azúr,
van ott is C&A, legalábbis télen még voltKép.

Este még benézek, olyan szép idő van, kinyomulunk a skacokkalKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Isteni idő van, hatalmasat sétáltunk, Timi csúszdázott, Zsebi meg kis híján megvizslatta egy lókupac állagát amúgy kézilegKép Aztán vettünk a kisboltban kaját,piát és hazáig dőzsöltünkKép

Urszila,
de jó nektek, nálunk nincs ADSL, de csak itt a falu szélénKép
Julka a lépcsőnKép Nekünk sajna nem tömör (be lehet lépni a két lépcsőfok közé) és ráadásul csigalépcsőnk van, így én inkább még nem hagyom gyakorlatozni a kisebbet.
Kerti munkákat ne is mondd, már nekünk is időszerű lenne.

PIldi,
én is dicsekedhetek a kisebbel, mert úgy gyalogol, mint a 1,5 évvel idősebb nővéreKép Nekem meg csomó lesz a nyakamon és elkopik a cipőm, mire hazaérünk, mert persze nem egy irányba mennek...kéne valami jó kis pásztoreb melléjükKépKépKép De mi lesz majd a 3.-kal??? Rágondolni is rosszKép

Elli,
remélem, próféta vagy, de ha mégis Emese lesz, azért még szóba állsz velem?Kép
Szerintem is fölöslegesen riogatnak Kevin fejlődési tempójával, Timi se csinált 8 hónapig semmi érdemlegeset, de én nem hagytam magam még emiatt is aggasztaniKép

Virga,
jobbulást nekedKép Én Sinupretet (növényi kivonat) használok, vasárnap kezdtem a kórságot és ma már az orromon kívül kutya bajomKép Esetleg próbáld ki, vény nélkül van majd minden patikábanKép

Zsuzsi,
nem is tudok mit mondaniKép Én a gyerekek hasfájóssága miatt nem ittam majd 6 hónapig tejet, de azért némi tejtermék lecsúszott. Szerintem kis mennyiségtől, ahogy Ildi is mondta, nem lehet baja Mikinek sem.
Azt már csak halkan merem megjegyezni, én eddig is fenntartásokkal kezeltem a szoptatás mindenhatóságát, mert az ismeretségi körömben az én Timimnél sokkal tovább szopizó gyerekek között egy jó pár betegesebb babát is láttam a lányomnál. Meg ne sértődj rajta, ez csak az én véleményem!Kép

Klár, Csucsuka és még ...fogalmam sincs így emlékezetbőlKép, hogy ki,
csak elmeséltem a kis bosszúságomat, de én már hamar túlléptem rajta. Nem az én műfajom a sárdobálás és a sötét szabolcsi szintre ereszkedés, maradjon ez exnej kiváltsága. Azért egyszer írtam neki egy emilt, hogy elmagyarázzam, nekünk miért nem tetszik az ő követelése, és hogy mi a problémám az egész helyzettel (mert a telefonban 25. nekifutásra sem fogta fel), de olyan elmaradott szegény, hogy csak a férje bírta lekérdezni neki az otthoni gépreKép No de aki még azt se érti meg, miért jobb a folyószámlás átutalás, mint a rózsaszín postai csekk???Kép Hát most foglalkozzak én ilyennel?Kép De asszem ezt a fórumot se nagyon lenne képes megtalálni, így legalább szidhatom nyugodtan, ha jólesikKép

Klár,
a lényeget jól érzed, nem bírja megbocsátani a férjemnek, hogy a félrek....sek után nem fogadta vissza...pedig ő őszinte volt. Úgy látszik, azt a szülei elfelejtették neki mondani, hogy azért nem lehet mindent büntetlenül megtenni, ha utána bokáig őszintébe öltözik isKép
Nekem meg piszkálja a csőrömet, hogy ezért képes még mindíg szivatni a férjemet, hát ez az én nagy bajom.

Toffi,
és nincs valami közelebbi infód a két suliról, hogy nehogy rosszul döntsetek?
Köszi az intelmet, mindíg óvatos duhaj voltam, előbb 100X megrágom ugyanazt a dolgot és kikérem minden hozzáértő véleményét, ettől megy az én párocskám a falnakKépKépKép
A kisebbiknek már nálunk is kezd kinyílni a csipája, Timi már rájött, jobb vigyázni veleKép

Maci2,
az én lányaim is roppant étvágytalanok egy-egy betegség alatt, ne keseredj elKép Ráadásul ez a mostani divatnyavalya pocira is megy, kinek hányás, kinek hasmars (a boszik mindkettőt produkálták anya öröméreKép), szóval ezért se esznek inkább a csemeték. Majd ha meggyógyul Roni, nem győzöd tömni bele a kaját:
Neked meg kitartást a további vizsgálatokhoz, és szurkolok a helyes diagnózisért, hátha vége lesz a kálváriádnak hamarKép

Megyek, mert hiányolnakKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Megjavultam. Kép Nem tudom, mi volt a gond, egyszercsak ma bejott az oldal. Kép Es koszi a leveleket, azok nelkul azt hittem, senkinel nem mukodik, igy csak magamban bosszankodtam, hoyg a Babanet szerverei is lellnak napokra.... es uyg ereztem magam, mint egy szamkivetett hajotorott egy lakatlan szigeten...KépKépKép

Azur,
Van a Becsi uton is C&A. Az emeleten vannak a bebiruhak. A 17-es villamos majdnem az aruhaz elott all meg, viszont a babakocsi alig fer fel arra a villamosra, mert minden ajtajanal kozepen van a kapaszkodo. A mi CAM babakocsinkat csak tobbedszeri probalkozassal sikerult beigazgatni az ajtoba. Kép

Momo, Zsuzsi, Zsuzso, Virga
Jobbulast!!! KépKépKép

Urszila,
eljen az ADSL! KépKépKép

MAriann,
nu, ujabb teszt??? Kép

Csucsuka,
eljen, hogy jol vagy mar! Kép Aszittem, 17 ko min. 3 kg minuszt okoz. Kép Bocsi, ujabb hulye poen (ma ilyen napom van Kép) : most mar nyugodtan mehetsz uszni, a kovek nem huznak le a viz ala....tenyleg bocs!!! KépKépKép

Momo,
exnej Kép Autoval megbaratkoztatok mar? Kép

Maci_2,
mar kideritettek valamit? Roninak jobbulast! KépKép

Zsuzsi,
allergia Kép De mi a csudatol lehet? Kép

Elli,
ne aggodj ex-Dagimadar miatt, egyreszt meg mindig hurkasabb, mint ZSombi, masreszt pedig jo idoben csinal mindent! Kép

Ma voltunk Kreativ Baba tanfolyamon a Kiraly utcaban, egyenlore meg eleg keves ujdonsagot mondtak. Pont azon gondolkodtam, hogy ezeket az infokat Toletek is konnyen beszerezhetem, ill. mar meg is tudtam, es nem kell vagyontfizetnem erte. Kép Remeljuk, a kovetkezo alkalom jobb lesz...Kép

Felebredt ZSombi, mennem kell...Kép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Jaj, kimaradt:
Sofka, Sofka, merre vagy????
gombóc
 
 


Sziasztok Lányok,

Mit szóltok a tavaszhoz? Kép Ma már voltunk Lilivel játszón. Imádott homokozni. A hintából meg alig tudtam kiimádkozni. Most meg alszik, mint az aludtej Kép Pedig az utóbbi időben nem vitte túlzásba a nappali alvásmennyiséget.

Elli,
Megértelek, hogy csökkenteni akarod a szopikat. Lili 3-4-szer szopizik egy nap. És követeli is: titi (cici) Kép Szerencsére, ha el van foglalva valamivel, akkor nem kéri, úgyhogy remélem, most hogy jó idő van, és császkálunk mindenfelé, majd csökkenti a szopik számát.

Manó,
Voltunk az Árkádban a CandA-ban. Vettem is egy jó kis kabátot. Meg kapott Lili cipőt is, és egy sapit is.

..eddig tartott az alvás.

sziasztok,

gömb
gombolyu
 
 


Gombóc, holnap mennék. Jó? Akkor úgyis ott tűzök el előttetek.

Hívlak este. Kreatív baba tanfolyam???? Az meg mi a csuda.

Zsuzsó, kitartást Neked, valahogy nem irigyellek, de majd egy év múlva biztos nagyon klassz lesz a két hölggyel.

Zsuzsi, éljen a zabtej, lesz ez még ígyse! Csoki helyett meg karob?

Itt a tavasz, MiApánk szétverte a ház hátulját. Így költözés nélkül van jó kis építkezősfíling. Remélem beéri ezzel. Ő is meg a sors is. Azért még árulunk. Ha marad hely a konténerben kikapják a nappali falát is. Legalább nem kell leporolni a könyvespolcot, egyszerűen becsomagoljuik a maradék könyveket. Szép az élet!!!

s
sofka
 
 


Sofka,
mar hivtalak, de nem vetted fel. Kép
Jo a holnap is, csak beszeljunk telefonon, mert elvileg valamikor delutan megyunk egy ismerosunk masfel honapos babajat latogatni. De majd csak osszehozzuk valahogy! Kép
Miapank hazepitesi osztone....KépKépKépKép...de ahogy latom, Te nem nagyon orulsz neki...KépKépKépKép

Kreativ baba tanfolyam: http://www.szules.info/kreababa/index.html
(Egy ismerosom jelentkezett, es elcsalt minket is. Kép Meselek rola, ha erdekel valakit...Kép)

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Csucsuka,

Mailtem

Angi
angela2
 
 


Zsofi,
tűzfalunk szerintem nincs csak vmi vírusirtónk.
Sofka,
kösz, most kell az energia, de azért ennél rosszabb terheim sose legyenek.
Gombóc,
mesélj a kreatív baba tanfolyamról.
Érdekesség, a múltkori Kismamával kapcsolatos megjegyzésekhez. Itt is azt írja Kozma Emese, hogy a Kismama újságírója kissé pontatlanul, helyenként kifejezetten tévesen adja közre a tanfolyam lényegét.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Csucsuka,

Megkaptam.
Koszike,

Angi
angela2
 
 


Klár,
Ma hányt a drágám, doki Acc-t ajánlotta köptetőnek.

Magdi,
Bárányhimlős betegKép Gyors gyógyulást!

Azúr,
Ma mondta a dokim, hogy pénteken végleg hazaenged (hétfőtől szabin lesz)Kép
Sőt! Úgy volt hogy holnap (konferencián lesz) nem is kell bemennem. De alig értem haza, telefonált a főorvos, hogy reggel 6-ra, vagy még korábban menjek be még vérvételreKép Remélem nem tart bent!

Túléltem a mintavételt. Igaz kicsit megszédültem utána (az ijedtségtől?), de hamar rendbejöttem. Ja, csináltak izotópiás vizsgálatot is az izületeimről. Már csak az eredményeket kell megvárni (több hét is lehet).
Sajnos a cukor terhelésem rossz lettKép Úgy tűnik 2-szer tuti szúrnom kell magam, a többi még kérdéses.

Toffi,
FogacskaKép
Suli ügyben sikerült dönteni?

Csucsuka,
Hátközép mosásKép
Köszi az ötletet.

Virág,
Jobbulást!

Gombóc,
Szegény hajótörött.
Mesélj!Kép

További ötleteket várok. Milyen "különleges" (nem szokványos) játékot lehet venni egy 5 hós fiúcskának? Tudtok olyan boltot, ahol nagy választék van ilyesmiből?

Maci_2
maci_2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?