Új privát üzeneted érkezett!

Annus,

Anitáék holnap alvás időben indulnak haza :)
átdobod nekem a szabásmintát?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


OK! Köszi! Akkor majd bátorkodom előhozakodni olyan témákkal is, ami esetleg már volt vmikor. :wink:
Most megyek készülődni, mert 6-ra van időpontom a Dokibácsihoz.

A szopipárna elvileg nekem is meglesz a héten, már nagyon várom.

KépKép
novygirl
 
 


Pumukli!
A szopipárna.hu nál vettem.Elmentem érte személyesen.De állítólag tüzéptelepen is van,de ott vmi nagyobb kiszerelésben...lehet h ha többen összefogtok akkor érdemes megnézni!
Amúgy az 1 kiló volt 1600,ebből kicsit több mint a fele ment bele.


Eszter!
Hát a szabásminta nem gépen van meg,hanem papíron...azt sajna nem tom bescanelni,mert ahhoz nagy.De postán el tudom küldeni!Anitának is így küldöm.Viszont leírás az elkészítéséhez az megvan wordben.

annus11
 
 

 
 

Na, még mindig nem olvastam vissza....:)
Tudom, borzasztó paragép vagyok a babával kapcsolatos dolgokban... :? Milyen leszek, ha megszületik.... :shock: .......már találtam is a neten olyan babafigyelőt, ami a légzésén kívül élőképet is közvetít egy hordozható mini monitorra.....micimackónak álcázott kamerán fogom nonstop kukkolni a bébikét :lol: .........a férjemnek teljesen normális ötletnek tűnt....pár barátnőm szólt rám, hogy ez azért kicsit túlzás lenne.... :lol:

Pumukli!
Ha alul tapad a lepény, akkor nem lehet norm. szülni? Csak nem fog a mellsőfalim totál lecsúszni alulra..... :? :shock:

Ja, és tök remek dolog történt velem.....elöntött az előtej! :shock: totál elázott a felsőm....mosdóba be, polómat szabálytalanul összevizezni ('mintha csak béna lettem volna és lelocsoltam volna magam trükk'....)
Erre azért nem számítottam még a 28.héten!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.02.02 17:18-kor.

Kép
mozza
 
 


Szofi, én nagyon szívesen eljárnék az előadásokra márciustól, akkor már a melóhelyről is jobban el tudok szabadulni!

Lányok, kötelező, hogy legyen előtej? Vagy ez csak olyan van akinél megjelenik, van akinél nem - dolog?

Remélem mindenki jól van! Kábé 10 oldalt kéne visszaolvasnom, de ez most kizárt. ... :?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Mozza!

Azért ez a kamera dolog túlzás! :lol: Tényleg igazi para mami vagy...na de azért én is tudok dolgokon filózni,lásd mellszívó :lol: de vhogy azon nem aggódom h ne lenne rendben vmi! :wink:
Az előtej nem semmi!Kíváncsi vagyok h nálam lesz e ilyen....Elképzeltelek ahogy összevizezed a pólódat,jót röhögtem így magamban :lol: :lol:

annus11
 
 


Pedig ez az idő előrehaladtával lesz egyre valószínűbb, Mozza! :lol: Azért ügyesen megoldottad! :)

A lepény meg nem kell, hogy alul tapadjon ahhoz, hogy rálógjon a méhszájra. Azt kell elkerülni, hogy odalógjon. De te nem tehetsz ezügyben semmit, nyugalom!

Ezzel a szopipárnatöltő gyönggyel csak az a abajom, hogy nekem csak pár marék kéne... Nem lehet vhogyan keveset venni?
Vendég
 


Dór!
a szopiparna.hu ról lehet kevesebbet is rendelni!Ha elmész érte akkor meg postaktg sincs.Mondjuk nekem van bérletem is meg a vonaton is ingyen utazom,szóval ha buszjegyet kell venni akkor már lehet ugyan ott vagy!

annus11
 
 


Mozza
ha alul tapad, vagy mellső falon és lelóg odáig, akkor nem tud hol kibujjon a baba. Eltakarja a méhszájat.
Ettől én is félek, de igaza van Dórinak, ezt nem tudjuk befolyásolni. Csak nem vándorol már lefelé pont a mi méhlepényünk!

DÓri
nekem is a régi párnámba kell egy kis gyöngy, hogy újra keményebb legyen. Azt mondja nővérem, hogy a varrónőjüknek van, a héten még kiderítem.
pumuklii
 
 


Mozza, nagyon nevettem a leleményességeden!!! :lol: Ha máskor is előfordul, akkor esetleg érdemes már most betétet használnod a melltartóban.

Zsüci, az előtej egyáltalán nem kötelező, pro és kontra is van számos eset, rengeteg előtej után semmi anyatej és semmi előtej után rengeteg anyatej, ilyenek is vannak. nekem ez elejétől van előtejem, de csak annyi, amennyi éppen beszárad a mellbimbómba, onnan piszkálom ki.... :roll:
Vendég
 


Dóri!
http://szopiparna.hu/kiegeszitok.html
Legalul fogod megtalálni!25 dkg 400 Ft!Az elég csak utántöltéshez!

annus11
 
 


Mozza: nem kötelező az előtej. Nekem nem volt Tüncinél. És attól még volt tejem, miután megszületett.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Nem semmi mindent visszaolvasni lányok!!!!
A 75 Ft-os táppénztől teljesen leakadtam.Nem semmi miket megcsinálnak!!Én ezért hagyom ott nehéz szívvel a melót,mert az én helyem nagyon korrekt.A főnöknőm kérte mostmár mondjak valamit,hogy meddig maradok.A minél tovább,ameddig bírok igazából neki kicsit már kevés.Ezt meg is értem, szóval március 31-et mondtam.Akkor még mindig lesz egy hónapom pihenni,és talán nem is unom halálra magam.Addigra szeretnék mindenből levizsgázni,és nagytakarítani a lakást,meg rendbe tenni a babaholmikat.Remélem sikeredni fog.És akkor marad egy hónap könyv olvasgatás meg film nézés,pihi ezerrel. :lol: :lol:
Lassan kialakul ki lesz az utódom.Képről szimpi a csaj,aki esélyes.Képzeljétek 150 körüli pályázat érkezett hozzánk.Nagyon népszerű a helyem.Csak aztán tényleg visszavárjon!!!! A nő egyébként kedves arcú,nem túlzottan határozott(már úgy értem nem erőszakosan ki ha én nem típus),elvált,van egy lánya. Most még kérdés elég e neki az én fizum(na jó picit kevesebb9 és otthagyja e a helyét határozott szerződésért. Remélem amúgy igen,mert a másik nő nekem nagyon nem szimpi,és azért majd másfél hónapig meg kell vele osszam a kis irodám és mindent. De szerencsére nagyon sok bent a munka, és nagyon gyorsan röpülnek a napok(aminek nem örülök annyira,mert olyan jó így 2 in 1 lenni).Na megyek tornázok kicsit,meg vasallok,aztán még benézek.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja és én néztem rövidáru,méteráru boltban,obi,praktiker de sehol sem volt...

annus11
 
 


Na nem tudok írni.795Ft-os táppénzre gondoltam. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nos akkor a kész kiflik. Kb. 20db.
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.02.03 07:54-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Kutyafüle, értem én! :-)

Esztó, ez még a Don Pepére sem elég! :-)

Inci, úúúgy megkívántam! :-)
Vendég
 


Böbi
Nem nehéz megcsinálni. Mondjuk nekem 1 óra alatt kész lett kelesztéssel együtt.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike, a múltkor sok recept keringett is, de nem mentettem el, elküldöd nekem? Köszönöm!
Vendég
 


Akinek kedve van hozzá próbálja ki. A dicséret nem marad el.
http://www.mindmegette.hu/receptnyomtat ... cept=10384
200C kb.20-25 percig sütöm(légkeveréses sütőben).
Jó étvágyat hozzá!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.02.03 07:55-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Én meg a kókuszgolyóval készültem el!Ezzel csak egy baj van,hogy napjában többször is össze kell seperni a lehulló kókuszt a hűtő elött :wink:

annus11
 
 


Böbi elküldtem.

Kép
Kép
incike
 
 


Annus nekem küldheted a kókuszgolyó receptet. Igaz nem vagyunk édesszájúak, de a kókuszost imádjuk.

Köszi szépen.
Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Én meg azon az oldalon találtam jó dolgokat ahonnan az aranygaluskát néztük.
Minden napra találnék más sütni / főzni valót.. :lol:

www.desszert.eu

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Incike!
Azt le tudom írni hogy mit teszek bele,de hogy mennyit az már nem...én már 10-11 éves korom óta csinálom,és csak úgy érzéssel!Na meg atól függ mi van itthon.
A lényeg:darált keksz,kakaópor,cukor,margarin,tej.És ami szerintem ízlés dolga pl barack lekvár,mazsola,rum v rumaroma,meggy.
Most pl nem volt itthon meggy,így az kimaradt.
Ja és kókusz :lol:
Ha nem vagytok édesszájúak akkor a kakaó mennyiségével lehet játszani :wink:

Na de megyek is feküdni...mire meggyurtam a ksi golyókat leszakadt a hátam 8)

annus11
 
 


Böbi,
kipótoljuk, megkeresem a dobozok között a malacperselyt, csak van benne egy pizzára való :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Én meg a mákos gubával lettem kész az előbb. Nem mondom, hogy egy bonyolult édesség, de én imádom (ezt is). :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus
Köszi a receptet. Ezt ismerem és sokszor csináltam már bár én teszek bele kevés feketekávét is. Az eredeti végzettségem cukrász, de sosem dolgoztam benne és nem is fogok. A családon belűl megsütöm amit kérnek, de szinte sosem eszem belőlle.


Pizza árába én is be tudok segíteni. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.02.03 07:56-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Jó estét!

Fabri
Nagyon jók a takarók!!! :)

Eszter
Nos igen... :) letelt két hét, kb febr végére benn vagyunk! :)

Böbi
Gratula a tp-hez! :D

K.
krém
 
 


Mozza
Szerintem nem túlzás, a barinőm most szülte a másodikat 3 hónapja, most már egyre többet fennt van, de még az első gyerek is otthon van, vele játszik a földszinten, és látja a tv-n hogy az emeleten mit csinál a másik. :)
Most hogy mi is 2 szintesbe költözünk, én is gondolgodtam rajta hogy vennék, főleg ha olyan bukós lesz mint Márk, jó lenne nem állandóan felrohangálni ránézni a kicsire, csak a tv-re pillantani, miközben főzök vagy bármi. :?
krém
 
 


Helló Csajok!

Na visszatértem Szegedről, nagyon jó volt. András szemét egy picit megműtötték- azaz a szemhéját, de nagyon strammul viselte. Volt nagy családi banzáj 5 szülinappal, meg kép- és videónézős este a barátoknál.

Találtam egy Chicco babakocsit, ami egy mozdulattal picire összecsukható, könnyített vázas, van hozzá mózes, hordozó meg sportrész, bolygókerekó, csak 1 bibi: 140 000Ft. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ennyit szerintetek se érdemes kiadni, ugye?

Ma elmentem a vér- vizelet eredményimért. A vizeletet kirakatban lehetne mutogatni, de a véreredményem jó fos lett. Magas fehérvérsejt, limfocita és orbitális süllyedés (50!!!). Lehet, hogy valami gyulladásom van? Nem tudom, de elég gáz. Meg volt még vagy 5 csillag, de azok nem óriási eltérésről tanuskodtak.

Csajok, de jó lehetett nektek Gödöllőn talizni! Gyöngy meg Gréti nagyon édesek!

Vanni, halleluja, éljen a modern technológia! Remélem mihamarabb jelentklezel,. hogy mit mondott a doki!!!

Nem tudom a kismamibetegszabit. Mi mindig mindenhova elengedjük a kismamákat...Mondjuk úgy nem, hogy egész napra, de ha napközben orvoshoz kell mennie, bagy emiatt később jön/előbb megy, abból nincsen gond.

Zsüci, király, akkor járjunk az előadásokra!! Szerdán nem tudsz jönni kismamirelaxra? Mi megyünk Tinuval meg Hean-nel.

Asszem megint herpeszem lesz... UTÁLOMUTÁLOMUTÁLOM!!!

Na jók legyetek, lassan befejezem, aztán majd folyt.köv. holnao!

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nah,én is ideestem..Ma annyi mindent csináltam,hogy tök elfáradtam.. :( De szerencsére keményedés nincs. :)

Csadra!Jöv.hétfőn megyek a dokibácsimhoz,és megbeszélem vele,hogy akkor szerdán cukros cucc.Ahogy megbeszéltük 8-ra megyek.Legalább eggyütt :D isszuk azt a löttyöt. :?
Sikerült megvennünk az auchanba a pelenkázót,de a többi babacucc már eláéggé ki volt fosztva.
Majd szerdán a Cora-ba is benézek.

Gyakorló Mamik!
Ismét annyi okos dolgot írtatok azokról a dolgokról,amiről mi még semmit nem tudunk. :D Akkor nem veszek elektromos mellszívót,jó lesz a kézi.

Dóri!Ügyi vagy a szopi párnával,én is nézegetek a teszveszen.

Vanni!Dejóóóó,hogy jelentkeztél :D ,már aggódtam miatttad!
A lényeg,hogy nyugiban vagy,és felerősítenek a köv.pár hétre-hónapra!Akkor sem szabad szomorkodnod,ha mégis bent tart a dokid(ne legyen így!),vigasztaljon,hogy a babucid ott biztosabb kezekben van,mint egyedül otthon. Ugye már megbeszélted vele,hogy még 3 hónapig maradjon bent? Az a lényeg,hogy a méhszáj zárt! :)

Mozza!Örülök,hogy rendben vagytok,csak Fő a nyugi!!
A lényeg,hogy jól van a babusod! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Szofi: megírom neked priviben a telszámomat, ha esetleg valahogy mégis elkerülnék egymást a kórház előtt. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi: valahogy nem akar elmenni a privi. Vagy elment?

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza

Ha a méhszájnál van a méhlepény, akkor nem lehet szülni, viszont még el is vándorolhat onnan.
Az a légzésfigyelő valóban túlzás. :))


Előtej
Többen írtátok, hogy semmit nem jelent az előtej. Valóban nem. Nekem nem volt, aztán meg rengeteg volt. Sokat le is fagyasztottam.
Van akinek van előteje, aztán mégsem tud szoptatni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Hőmérő

Értem, Böbi amit írsz, még nem mértem. Utoljára júliusban volt lázas, akkor kellett mérnem, 8 hónapos volt.
A higanyos a legpontosabb, másban nem bízom.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Böbi

Ez a táppénz dolog nagyon rossz lehet, Nekem sem küldtek még semmit. Eddig 2 hónap hiányzik. Semmi pénzem nincs. :(

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Helló!

Köszi, Annus, Pumuklii! Bár most nem leltem meg a honlapjukon az utántöltős részt, de majd igyekszem... :) Ha tudsz vmit, Pumuklii, írj!

Helló, Szofi! :) Jó, hogy hazaértél! Nekem is mindig volt vmi ilyen kisebb eltérés, ami gyulladást jelez, de legtöbbször kb. nátha miatt volt. Orvosod látta? Mutasd neki!

Jó éjszakát mindenkinek!

Azok a kiflik de szépek!!! Jó étvágyat hozzájuk! :)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Dóri
Küldtem a választ. Gondolj bele mennyit spórolsz, ha nem megveszed, hanem te készíted el akár simán, akár töltve.
Lehet reggeli, vacsora vagy uti hamó is, na meg nasinak is jó.

Kép
Kép
incike
 
 


sziasztok

mozza a méhlepény nekem is mellső falon tapad 19.héten mélyen fekvőnek állapította meg a doki ezért volt nekem a 24. héten még egy ellenőrző Uh. ott már jó helyen volt :)

vanni nagyon jó, hogy lassan hazamehetsz, bár az nem jó, hogy nem múlik a keményedés :(

Tegnap kivállogattam Édua összes kinőtt ruháját, kemény meló volt, aztán rájöttem, hogy semmit nem kell a picinek venni, mert nagyon sok kisruhánk van, akkor lettünk volna bajban, ha fiú születik, bár ez még benne lehet a pakliban :), Ma kimosom és holnap vagy azután vasalás lesz.

Lányok a textilpelusokat akkor mivel lehet kifehéríteni? A kifőzés segíthet pl szódabicarbonás vagy sütőporos vízben?

Éjszaka alig aludtam, pedig már kezdtem örülni, hogy jó pár napja jókat aludtam :)

2 hónap óta ma vezettem egy kicsit, semmi gond nem volt, annyira jó :), bár azért lehet nem vezetek le Miskolcra majd a dokihoz :) (35 km)

zdori az utántöltőgömb a szopiparna.hu oldalon, amit annus belinkelt a kiegészítőknél a legalul van, én ezt végig sem olvastam, úgyhogy most kicsit bánom, hogy akkor nem rendeltem utántöltéshez való gömböt :(

Lányok ti milyen mosóport használtok a pici ruhák kimosásához? Én most dreft-et vettem nagyon kiváncsi vagyok rá, meg hozzá bip hippoallergén öblítőt, Éduánál persil gélt használtam meg silan sensitivet :)
Nézegettm a tide super sensitiv mosóport, de szerintem az is bennemarad a ruhákban :)

Lányom szülinapjára most chincsillát szeretne :)

Szofi nekem soknak tűnik az a 140.000,-Ft-os babakocsi :)

mozza előtejem nem volt és most sincs, mégis tudtam szoptatni :)

kézzel való fejés: én kb Édua fél éves korára tanultam meg, a szülés után a kórházban jó ha 2 cseppet ki tudtam préselni, ezért viszem most a mellszívót. A nővérkék csak azt mondogatták, hogy így kell nyomkodni, de aztán otthagytak szenvedni :(

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó reggelt mindenkinek,aki fent van már:)!

Nemsokára megyek le védőnénihez. Remélem most is rendben lesz a pisimintám. Meg beírogattatok egy-két dolgot a kiskönyvbe.

Elég szar idő van ma,UTÁLOM AZ ESŐT!!!!!!! Remélem igaza lesz a meterológusoknak és pénteken már 12 fok lesz legalább:)

Vasárnap óta kis picurunk rengeteget mocorog. Nagyon élvezem, mert még nem olyan erősek a rúgásai, el lehet viselni őket:)

Nekem sincs még előtejem,de nem zavar. Majd lesz,ha kell. Azt mondta a védőnéni,ne is nyomkodjam a bimbót, mert baj lehet. Összehúzódást okozhat. Hát én meg nem is teszem, hülye azért nem vagyok:)

Találtam a youtube-on egy számot. Szekeres Adrienn:Kicsi szív című dala. Nem tudom ismeri-e valaki,de nekem nagyon bejött. Direkt kislányos dal. Mert ugye fiúsban ott az Édes kisfiam.


Na most megyek öltözni. Mindenkinek szép napot mára!

Zsuzsi

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susycat
Eredetileg Ákosé a dal Adrien csak átdolgozta kicsit. Nekem meg van mind a kettő eredeti is és az átdolgozott is.

Kép
Kép
incike
 
 


Na jó reggelt!


Incike!

Igen a kávé is mehet bele,bár ha csak magunknak csinálom akkor nem szoktam.Apcim így is befalta a felét...ha még kávé is lett volna benne sose alszik el este :lol:
Akkor neked a sütés nem okoz gondot!
Én most kezdtem nemrég h itthon sütöm a kenyeret!Annyira finom!!!És csak 2-3 naponta kell sütnöm,sokkal olcsóbb,jobb,finomabb és élvezhetem a friss kenyér illatát 8)

Susycat!
Jaj nekem is megvan itthon ez a szám...meg se merem hallgatni!Mostanában sokkal érzékenyebb vagyok az ilyenekre...
Nekem tegnap este is olyanokat rugott Iza...én már nem mondanám h olyan piciket rugna...de azért nem vészes :lol:


Itt is esik!Utálom!!!!Pedig mennem kell ki....na mindegy.

Szofi!
Dokid mit mondott a vérképre?Vagy még nem látta?Én jövőhéten tudom majd meg az eredményt...remélem h minden oké!Vizeletet viszont nem csiáltak most,majd mondom a dokinak,szerintem elfelejtette ráírni a papíromra....

Szopipárna jó!Bár szerintem kicsit többet tettem bele...de nem akarok a kiszedéssel bíbelődni,megvárom míg ellapul!Tegnap egész este ezzel játszott apcim...folyton bökdöste :roll: Meg vagy 5ször megjegyezte h azt hitte csinálok neki párnát a maradékból...
Amúgy nagyon nagy ez a párna,ki se látszok mellőle!Szóval most már 4en fekszünk az ágyban:apcim,én és a pocakom és a párna :lol:

annus11
 
 


Jó eggelt!

Pelus mosás,
én szódabikarbónával fehérítek és az nem árt a baba bőrének sem.A függönyöket szoktam azzal átmosni és nagyon jó az eredmény :)
Én is Dreftre gondoltam meg valami sensitives öblítőre.

tegnap voltam egy-két bababoltban.Hát nem voltam elragadtatva.Segítőkészek voltak, de azért annyira nem hogy rám tukmáljanak 3 cumisüveget.Mondtam nekik, tőletek tanulva :wink: , hogy ha lesz tejem akkor csak max. egy kell amiből Apa eteti ha én nem vagyok ott.Meg hogy teáztatni nem is nagyon akarom.Erre kicsit pillogtak.Na mindegy.Azt kiderítettem hogy melyik fajta cumisüveghez van mindíg cumijuk és ha úgy adódik akkor már tudom hova kell menni utánpótlásért :lol:
Avégén nem vettünk semmi de kaptam egy listáthogy mit érdemes egy babának venni.Hát voltak butaságok, de amúgy elég használható.

A terheléses vércukrom tökéletes lett. 4.4 lett minden órában.pedig valami iszonyú töménynek éreztem.Minden más is ok.Március elején meg Uh.Még messze van, de érzem hogy nincs gond a Picúrral.

KépKép
harhaj
 
 


Jó reggelt!

ismét egy posék éjszaka, remélem, hogy hamar meggyógyul a lánykám. Ma már tutti, hogy Apával alszik....

Holnap megyek terheléses cukorra, a védőnő mondta, hogy csináltassak teljes vérképet is ha már ott vagyok. Volt így közületek valaki, hogy a cukor mellett vérképet is néztek?

Szofi, én meg a relaxtaliért irigyellek benneteket!!!!!! Úgy mennék, de sajnos nem tudom megoldani.
Valószínűleg tényleg nátha miatt van, nekem is mondta a védőnő, hogy ha rossz lesz a holnapi vérképem elsőre ne ijedjek meg.

Susycat, én sem merem meghallgatni! :-) Pont Anitának meséltem, hogy a Nagy Házalakításon is mindig bőgök. Apropó Anita, ha ma hazaértek, írd meg, hogy mit szólt Gréti, hogy mégsincs új ház??? :lol:
Vendég
 


Az én terheléses vércukor eredményem az lett hogy az alsó értéknél alacsonyabb...meg is van csillagozva.

Böbi,
nekem néztek teljes vérképet is.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok,

Jól eltüntem de mentségemre mostanában olyan fáradtnak éreztem magam de ha délután le dőlők én is akkor viszont éjjel már semmit nem tudok aludni, igy meg estére hulla vagyok.

A hűlésből szerencsére ki is jöttünk hála a homeós cuccoknak.

A talis képek nagyon jók, a lányok pedig nagyon szépek:D, Esztó neked meg szép a pocid.

Nekem sem volt előtejem de viszont tejem az volt 2 babára való is.

Én is imádom Szekeres Adrienntől ezt a számot.

Ma meg csinálom a kakaós csigát, a múltkor az aranygaluska nagyon fini lett, csak úgy faltuk mind, még nem csináltam

Nálunk is esik az eső de a tegnap szépen sütött a nap, igy meg pucoltam az ablakokat.

Én is majdnem vettem egy baba kocsit használtan nagyon szép volt de végül ki derült van egy kis bibije igy inkább nem vettem meg.

Inicike, azok a kiflik nagyon fininek néznek ki.

Dori, grat a jó vételhez és jó áruhoz. :D

Na most megyek mert takaritani kéne,szép napot nektek! :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Helló, Mindenki!

Incike! Nem tudom, milyen választ küldtél, nem kérdeztem. :) Azért nemsokára megnézem, van-e privim, lehet, szenilis lettem... :) Nekem voltak cukrász rokonaim, csodálatos dolgokat tudtak csinálni... Azért nem semmi, mennyi mindent megcsináltok! Nekem is finomra sikerednek, amikhez hozzáfogok, de sokkal egyszerűbbnek tűnik megvenni a dolgokat... Pedig az tuti nem olyan jó, csak mégis, nekem nem okoz akkora ürümüt 1-1 ilyen akció, hogy sokkal gyakrabban csináljam. Szegény családom... :(

Pelusmosás majd nekünk is lesz, még nem tudom, mit fogok művelni, de sztem nem fog zavarni a folt. Majd néhán mosás után csak eltűnik... De ha tényleg nagyon beválik a szódabikarbóna, akkor azért kipróbálom én is. :)

Susy! Jó védőnénit!

A boltosoknak az a dolguk, hogy az embert rávegyék a vásárlásra... Ezért nem kell rájuk haragudni, csak számolni kell vele, hogy ez a céljuk... :)

Szofi! Talán próbálj meg pont olyan babakocsit keresni használtan! Ha már tudod, hogy az jön be neked, lehet, hogy könnyebben, és olcsóbban megtalálod a használt cuccok között... Azért nekünk nem lenne ennyi pénzünk babakocsira.

Na jó, most megyek, majd jövök még. :)
Vendég
 


annus, farkas: nekem minden egyes labornál van teljes vérkép és vizeletvizsgálat, sőt minden védőnői látogatáson kapok beutalót vizeletvizsgálatra, hogy a köv látogatás előtti napon el tudjak menni és akkor mindig friss papírral menjek :)

vércukrot én is jövőhéten kapom meg :) mármint az eredményt.

annus na nekem is néha eltalál dolgokat, akkor nem mondanám, hogy kellemes a rugdosás :), de pl tegnap annyira furi volt, hogy mikor jöttünk a lányommal haza az oviból menet közben is akkorákat rugott, lányomat megismerte, mert végig jár a szája hazafelé jövet :)

Múltkor én egy negyed óráig sírtam a Kicsi Szív nevű számon :)

Megyek kiteregetem a mini ruhákat :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok lányok!

Emese!
Munkaidőben (is) kötelesek elengedni a vizsgálatokra, bármeddig is tart az. Ez benne van a Munka Törvénykönyvében is.
Nálunk ez teljesen természetes.
Tegnap ugyanis én is úgy gondoltam, hogy cukros-lötty ivás után majd jól bemegyek dolgozni. :? Na persze! Anyukám eljött velem és mikor indulni kellett volna vissza a második szúrásra, mert lassan letelt a 2 óra, kiderült, hogy nem tudja megmérni a vérnyomásomat. A vérnyomásmérő nem tudott értelmezni olyan alacsony értéket. Majdnem elájultam. Nagyon rossz volt...
Nyilván ezek után nem mentem be dolgozni; a munkatársaim mondták is, hogy szó se lehet róla, hogy bemenjek. :lol:

Az meg kicsit furcsa lenne, ha ezért valakinek kiírnának 1 nap szabadságot... Mondhatni az már szemétség...

Szóval most megyek vissza az eredményért és vinni kell vizeletmintát is. Csak nehogy hányjak... :?

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: