Új privát üzeneted érkezett!

Flake,
köszi. Szegény férjem reggel óta küzdött a komóddal. No nem azért, mert bonyolult lett volna összerakni, vagy nem lett volna egyértelmű, csak nagyon macerás. Össze kellett ragasztani 12 fiókot, azokra rácsavarozni azt, amin csúszik, és mivel rá volt írva, hogy csavarbehajtót ne használjunk, így kézzel az összeset. És mindezt náthásan. Erre voltam a legbüszkébb, hogy nem sajnáltatja magát, hanem ténykedik :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Tegnap du egy kicsit lemaradtam,mert elmentünk a mc-ibe jól tele ettem magam,egy darabig nem is megyünk :wink:

Linácska,nagyon jó sportot talált ki Lili :) Szép a pocakod :)

Ádibaba,nagyon aranyos Ádi :)

Pocakfotó nekem sincs még.

Baldachin,Lucának is szokása volt magára rángatni,így elég hamar lekerült.De majd jó lesz most kistesónak is.
Viszont azzal vagyok bajba,hogy másik kiságyat vegyünk vagy Lucának egy ágyat?Átalakíthatós van neki?Ti mit javasoltok?

Nemsokára megyünk zenebölcsibe,utána jövök majd! :)

Kellemes napot,hetet mindenkinek!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,
mi Lilinek vettünk új ágyat, igaz már vagy 9-10 hónapos kora óta nem is alszik a kiságyban, hanem velem. De most megrendeltük az új ágyát, már nagyon várja, hogy azon aludjon. A kiságyat még a tesóbabának is át tudod alakítani.
Mi anno nem is vettük meg azt az alkatrészt, ami az átalakításhoz kell, mert úgy gondoltuk már akkor, hogy nem alakítjuk át Lilinek, ha meg a kistesó után nagyon kell, majd megvesszük. De mire kellene, lehet, hogy már a tesóm is szül, és kell nekik a kiságy. Most 22 éves.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Jó reggelt, lányok 8)

mára eltűnt a hó... Tegnap elmentünk kirándulni -igaz, hogy ide a Vértesbe és nem Dobogókőre- , de gyönyörú volt minden. A kutya is tök élvezte... :lol:

A kelengyét én sem gondoltam azonnal megvenni, csak szép lassan, tudatosan válogatva. TÖk jó hogy tapasztaltabbak is vannak, így néhány dolgot eleve ki lehet húzni :wink: Mimi :wink: köszi az ötleteket. Mondjuk azt nem tudom, hogy mi a különbség a fürdőlepedő és a kiemelő v.mi között. De mi olyat vettünk, ami nagy és az egyik sarkán kapucni van, amit a bb fejére lehet tenni... ennyi

bori :lol: az ikeás fürdőlepedő 1400 körül volt és tök édi! 6 ezerért én sem venném meg...

linácska :lol: tök formás a pocid, ez már egyértelmű 8), nekem még sajna olyan mintha csak meghíztam volna. Remélem, hamar átalakulok egyértelműen pocakossá... :roll: A múltkor olyan 14.héttől volt látható, hogy ez már másmilyen poci... :wink:
szép a komód is! mi decemberben vettünk és szereltünk össze komódot utoljára, az is fél napos meló volt...De megérte :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


ja, baldachin 8) : mindig azt hittem, hogy a legyek, rovarok, egyebek elkerülésére van... még nem tudom, veszünk-e. Tök szépek vannak, de annak semmi értelme, hogy ha pár hét után lekapkodja, magára húzza, megvegyük... :?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Madaran!A baldahin az nem véd a bogaraktól :lol: Az a szúnyogháló..
A fürdőlepedő az amit vettetek,aminek van kapucni része,és frottir anyaga van(vagy valami plüss szerű)a kifogó az kb 150x150es és pelenka anyaga van.Én nagyon szeretem,mert pl takarónak is tökéletes ha meleg van,vagy a babakocsiba a gyerek alá míg kicsi.Szóval sok mindenre használható.
Tényleg neked kell most menned valami extra vizsgálatra?Vagy nem?

Linácska!Jó fej a lányod.Szerintem ez a síelésnek egy új fajtája :lol: :lol:
És gratula a párodnak,hogy nyökögés nékül sikerült össze rakni a bútort :lol:

Kiságy.
Én még nem tudom hogy lesz??
A Szabi külön szobában alszik saját ágyában.Van tapasztalatunk :lol:
De kb 6hós koráig mellettünk aludt.Nem köztünk!
Ez nekem kényelmes volt,mert nem kellett az ágyból kikelni ha enni óhajtott.
Én úgy gondolom,hogy a kistesó is eleinte mellettünk fog alukálni.Engem ez megnyugtat,meg szerintem jó is.No meg tudományosan is be bizonyították,hogy jó :lol:
Áááh majd meglátjuk mit hoz a jövő.

mimi12
 
 


Szia Jimboni!
Húú sajnálom,hogy beteg voltál.Gyors teljes gyógyulást!
Majd meséld el mi volt vizsgálaton!Most milyen vizsgálatra is kell menned?

mimi12
 
 


Linácska,lehet neked van igazad és Luca kap vmi ágyacskát! :) Majd apánk véleményét is kikérem a dologról.Még 22nap és itthon lesz!Éljen :)

Jimbone,jobbulást!!Konduktor -tanítóként végeztem a Pető Intézetben,aztán pedig Szolnokon dolgoztam egy kisegítő iskolában gyógytestnevelőként.
Megy a drukk a holnapi vizsgálathoz!

Mimi,Luca nálunk is velünk alszik,de azért jó lenne ha majd megszokná a saját ágyikóját is.Én is azon gondolkozom,hogy ha velünk alszik,akkor kistesónak beállítom az utazóágyat a hálószobába,és ott fog aludni.A mienknek van olyan része,ami újszülötteknek való.Napközben meg kiságy,meg nagyágy..Persze remélem Luca nem fogja majd bántani...De bízom benne,hogy nem,mert nagyon szereti a kisbabákat!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Linácska! Bár csak részletekben látszik, de nagyon szép komódot vásároltatok. A párod is nagyon kreatív, na meg Lili, le a kalappal :)

Kelengye: mi nyárra tervezzük a vásárlást, de a 6. hónapot mindenképpen megvárom, lehet, hogy utána elcsábulok én is :)

Kiságy: nekünk a hálószobába lesz bébike, ott be fogunk rendezni egy sarkot neki. Aztán egyszer majd a hálószobából gyerekszoba lesz, akkor leszünk bajban, mert az egész lakást át kell majd rendezni (két szobás lakásban lakunk nappali+hálószoba).
De hozzáteszem, akitől vettük a lakást 2 gyerekük volt, elfértek.
Nagyon jó elosztása van és modern lakás.

jimbone! Már biztosan írtad a keresztneved, de nem emlékszem :( drukkolok neked a vizsgálathoz.

Ádibaba! Én nagyon sokat fel voltam puffadva, de annyira megszoktam, hogy nem tudom eldönteni, hogy a pocim nőtt, vagy még mindig puffadok :) Tudom nem jó érzés a puffadás, próbálj minél többet mozogni, mert ilyenkor a belek renyén működnek.

Noki! nem írtál, ami szokatlan, jobban vagy már?

Mindenkinek szép napot.
Vendég
 


Mónika
Aranyos vagy,hogy érdeklődsz,de hétvégén nem voltunk itthon és ma reggel meg 6nap után sikerült megint és csak hashajtóval elmennem wc-re!
Na és Én elkezdtem vérezni is!!!
Mostanra maradt el a vérzésem úgy ,hogy elkezdtem használni megint az utrogestant!
A dokim szabin van és hirtelen nem tudtam mit tenni!

Majd jövök ha már jobban vagyok és írok mindenkinek!
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
nem tudom, hogy mitől vérzel :( de nem lenne jobb beszélni egy orvossal? Nem biztos, hogy az utro jó a 13. héten.
De nem ismerem ezt a gyógyszert, nem merek tanácsot adni.
Drukkolok, hogy minden rendben legyen, ha tudsz, majd írj.
Vendég
 


Noki!
Mindenképp menj el egy dokihoz!!Ne várd meg a te dokidat ez nem játék!!
Ugye nem voltatok együtt a pároddal??
És bizony az utró az nem vérzésre van,az arra van,hogy ha valakinek a hormonellátása nem jó,akkor azt pótolja.Nagyon vigyázz magadra!!

Tündi a Petőben végeztél??Az tök jó!
:lol:

Jimbone!
Kérdezd már meg a genetikust,hogy egy szívproblémát,vagy egy microkefáliát vagy végtag deformitást,mozgás szervi problémát,vagy bármilyen más genetikai rendellenessége ,ki tudnak e szűrni a hasba szúrással??

mimi12
 
 


Jimbone,az biztos,hogy aki szakmabeli az jobban fél,hogy sérült gyereke lesz.Én azt szoktam mondani,hogy egy szülőnek finoman meg lehet mondani mire számíthat,biztathatod...stb...de maagadat nem.Legalábbis sztem.

Mimi,talán te is szakmabeli vagy? :wink:

Noki,én is azt javaslom,hogy menj el dokihoz!akár most be a kórházba,mondd el mi a gond.Meg uh-znak és akkor megnyugodhatsz.Így meg idegesíted magad,az pedig nem jó!Megy a drukk!!!Jelentkezz mihánt tudsz!!!+++++++++++++

Napsi,biztosan megoldjátok majd az átalakítást! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,dehogy vagyok szakmabeli :lol:
Csak vén vagyok,és láttam megéltem ezt azt.
A barátnőmnek volt egy mikrokefáliás kisfia :cry:
7évig élt,és semmilyen hasbaszúrással nem szűrik.
No meg annyi mindent lát hall az ember,meg itt a net,..stb.
Addig míg nincs ismerősöd akinek volt genetikai gonddal született gyereke,addig nem kételkedsz.
Ja amúgy én műszaki beállítotságú vagyok.Autósboltban nőttem fel ,és az autó volt az életem :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Noki: sajnálom hogy megint ilyen rossz a helyzet! Remélem hamra elmúlik a vérzés!

Én megértem hogy mindenki rögtön orvoshoz küldi szegény Nokit csak az a baj hogy az orvosok nem veszik komolyan a dolgot, hazaküldenek azzal hogy feküdj amennyit csak tudsz.

Tegnap délután nálunk is dráma volt, felemeltem a lábam hogy bekösse a cipőmet a párom és úgy elkezdtem görcsölni mint az "állat". Mi a tanulság? Várandós anyuka ne emelgesse a lábát.
Aztán pihentem sokat és elmúltak a fájdalmak.

Baldahin: nekünk biztos lesz, hogy minél szebb legyen a babácskánk ágyikója :lol:

Pocakfotó: ajaj. Pár oldallal arréb írtatok valami krémekről pocakra. Melyik is a legjobb, és hol lehet beszerezni? Úgy elkezdett repedezni a hasamon a bőr hogy azt mondják ha örököltem édesanyámtól akkor kenhetek arra bármit úgy sem lesz haszna.

Most olvastam a Kismama újságban hogy újra kapható üveg! cumisüveg.
Én biztos nem fogok olyat venni a gyereknek, elejti, összetörik, és még szét is vágja magát vele.

Szerintetek???

Kép
Vendég
 


noki:
Nagyon okos tanacsot adnak a lanyok. Mindenkeppen menjel dokihoz a verzessel, vagy a korhazba! Az utroval sokat nem artottal, a 14. hetig lehet hasznalni, de addig le kell allni vele es nem lehet ossze-vissza hasznalni, mert az hormoningadozast valt ki. En most allk le vele, mar 2. napja csokkentem az adagot. Ha megis hormon gondok lennenek utana masik gyogyszert tudnak erre adni, de ilyenkor mar a baba termeli a progeszteront, vagyis a mehlepeny. Szerintem nalad sem lehet ez a problema, ha tenyleg akkora a terhesseg, int amit a vonalzod mutat.
Persze a verzes lehet teljesen mastol, ennek uh-val utana tudnak nezni. Sajnalom, hogy ilyen sok problemaval jar a varandossagod, amikor ennek olyan szep allapotnak kene lennie. :roll:

En ma voltam a Bolgarkerek utcaban a komplex szuresen, elotte reggel pedig 4 D UH-n. Nagyon nagy eleny volt, a doki nagyon nagyon alaposan megnezte a babucinkat es minden rendben volt vele.

baratodildi
 
 


Napsütéses szép napot mindenkinek!

Kitty
Jó ötlet a kelengye-lista :lol: :lol: :lol:

Madaran
Jobbulást!
Nálunk augusztusban tél lesz (5-15 fok)... most van nyár (30 fok körüli hőmérséklet ma is) :wink:

Bori
Baldahint szoktak tenni... szép, de szerintem csak porfogó :oops:

Linacska
Pocakfotót én már tettem fel :lol: :wink:
Lili nagyon szép kislány :lol:

Ádibaba
Ádámnak nagy puszi :lol:

Jimbone
Drukkolunk a vizsgálathoz!

Noki
Vérzés miatt én mennék azonnal doktorhoz!

Piroska
Én üveg cumisüveget lehet, hogy veszek... nekem az a mániám :oops: , hogy a műanyag holmikat nem lehet úgy tisztítani... én nem is szeretek műanyag poharat, tányért használni... :oops:
Vendég
 


Mimi,jaaa értelek :) Mikrokefál..hát igen.. :( de nem volt neki shöntje??
Autó...régen én is profi voltam benne...volt egy 7éve skapcsim,és autószerelő volt a srcá így beletanultam,de már szinte mindent elfelejtettem :oops: De jobb is....

Piroska,én vennék üveg cumisüveget.A műanyagokat gyűlölöm.Alig bírom tisztán tartanai!!!De mihánt nőne nem adnám neki oda,hanem inkább csőrős poharat,igaz azt sem sikerül rendesen kitakarítanom :cry: :cry:
Voltál ma is Abonyba?Mit dolgozol ha nem titok?

Ildi,mutizol képet!:) Örülök,hogy minden rendben volt ma! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Noki! Lehet, hogy a polipod miatt van a vérzés, nem?
írj, ha tudsz valamit.

Piroska! Az üveg szerintem is jobb, mint a műanyag, mert jobban lehet fertőtleníteni.
Vendég
 


Tündi,nem volt neki.
AZ orvosi leletek szerint ez volt a betegsége.DE szerintem erősen benne van a félrekezelés is :cry:
Nem jól nem jó helyen kezelték az epilepsziáját,és ....

mimi12
 
 


Sziasztok
Nem tudtam a dokimat elérni,mert szabin van pont a mai naptól ,de beszéltem azért egy másikkal.....annyit mondott,hogy feküdnöm kell és ha nem múlik a vérzés akkor menjünk be a kórházba :roll:
Természetesen lehet ez a polip miatt,de a méhszájamon fekvő placenta miatt is :(
Az utrót használjam, mert van akinek 16dik hétig kell is.....
Már elmúlt a vérzésem,de csak a mosdóba mentem ki egész nap ,mertt csak feküdtem és feküdtem...
Na meg rókáztam is.....ami megnyugtatott,hogy akkor itt van még velem a Bébikém!
Komolyan csajok.....,hogy az én várandóságom milyen nagyon bonyolult és nehéz!

Jó éjt.
Holnap jövök.
Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki! Jó, hogy írtál, pihenj sokat. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.
Tényleg nem egyszerű a terhességed, de meglesz a gyümölcse majd meglátod :wink:

Bocs, hogy nektek többiek ma nem nagyon írtam,holnap bepótlom.

Mindenkinek jó éjt, szép álmokat kívánok.

Puszika
Vendég
 


sziasztok csajok!
megjöttünk az uh-ról!!
BB jól van, kicsit nagyobb is a koránál, úgyhogy maradtunk az aug. 20.ban.. :lol: :lol: :lol: Olyan jó érzés volt látni, ahogy ficánkol, fogta a köldökzsinórt. És a szívhangja!! A legjobb hang a világon :lol: :lol: MOst boldog vagyok! Ráadásul megnézte alaposan, hogy tényleg lezárult a hasfal, tarkóredő 0.7mm, úgyhogy jók vagyunk nagyon!!!

Tünde :lol: az én egyik húgom is a Petőben végzett, két éve sajna Új-Zélandon él, az ottani Pető intézetben dolgozik. Imádja a munkáját. Le a kalappal előttetek!!! én a normál gyerekekkel is néha olyan türelmetlen vagyok... :oops: :roll:

Earhart :lol: Lemaradtam.. Te hol is élsz? Nincs kiírva...

lányok, én is szeretnék vmi jó avatart a nevem alá, hogy kell keresni-találni- feltenni???

a :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ja, az integrált első vérvétele is megvolt, de sajna nem jó üvegbe vették le, utánunk telefonáltak, csütörtökön újra leveszik... :evil:
jóéjt 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Madaran:örülök,hogy minden rendben a babóval.

Én holnap megyek uh-ra és akkor lesz a kombinált teszt is.majd csak este tudok jönni,mert utána nődoki majd egy volt kolleganőmhőz vagyunk hivatalosak.

Noki:pihej amennyit tudsz és inkább menj el dokihoz.

Bocsi ha csak ennyit irok,de holnap bepótolom.
Vendég
 


Jó reggelt!!

Madaran,A.Zsófi a hugod?A vérvételnél figyelhettek volna jobban is!Én Luca szívhangját anno kitettem csengőhangnak :oops: :P Örülök,hogy minden okés babucival :)

Noki,hogy telet az éjszaka?Hogy vagy?

Mimi,ment javító pü :oops:

Sissi,megy a drukk mára!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi :lol: Igen, Zsófi :lol: :lol: Ismered? MOst szombaton utaztak vissza, annyit bömböltünk, mint egy szopós malac... már most hiányzik... A suliból ismered? :lol:
Egyébként a vérvétel csak azért bosszant, mert kifizet az e. egy valag pénzt, aztán tessék, nem megfelelő üvegcsébe rakják...:roll: mindegy... ezen tényleg nem érdemes bosszankodni, mert egyébként tök aranyosak:)

Noki :lol: Jelentkezz! Minden rendben, ugye??

Sissi :lol: Drukk ment!!

Csajok,ha nekem a teszt második fele csak márc. elején lesz, akkor addig semmilyen eredményt nem kapok az integrált első részéről?? Akinek sms-ben küldték el, az valami más teszt??? :roll:

Anettoo :lol: :lol: Hol vagy???? Táblit is szeretnénk!!! Nekem új időpont: márc. 9. :roll:
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran,igen ismerem!Évfolyamtársak voltunk :) Egy időben ment körlevél az évfolyam közt,hogy kivel mi van,de valahogy megszakadt!
Üdvözlöm!!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Madaran,

Nekem is megvolt az első integrált vérvétel, és megkérdeztem, mikor lesz eredménye, azt mondták, hogy csak a második után. Ha a másodikra nem mész el, akkor megkapod ennek az eredményét. Legalábbis a XI. kerületben a Praxisban ezt mondták.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Jó reggelt!

Madaran! Én múlt hét pénteken voltam az integrált teszt első vérvételén (a Sejtbankban). Nekem feburár 17-én kell mennem a második vérvételre (keddi nap) és azt mondták, hogy 2 nap múlva meg is lesz a két vérvétel eredménye (19-e csütörtök).
Mivel én debrecnei vagyok, így elküldik az eredményt valamilyen formában (e-mail, fax, stb.) és felhívnak telefonon is, hogy kiértékeljük a lelet eredményét.
Vendég
 


Adri :lol: köszi! megyünk a másodikra is, márc. 9én...huu, de messze van még :?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Pénteken kell mennem belgyógyászatra. Mit fognak ott csinálni?
Vérnyomás, EKG, meg ilyenek?
Fogorvoshoz is mennem kellene, de a dokim szabin van, én meg máshoz nem megyek. A fogorvostól kellene vinnem igazolást a körzeti dokimhoz?
Vendég
 


Napsugár :lol: ha jól tudom igen, EKG, vérnyomás,
a fogorvoshoz meg el kell menni párszor a terhesség alatt, de nem kell visszamenni a körzetihez, hanem vinni kell a kiskönyvedet, és oda írnak+pecsételnek be..Legalábbis nekem így volt, és most -jövő héten én is megyek megnézetem...
nyugodtan várd meg,míg hazajön szabiról, ha nincs különösebb problémád :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!
Móni! A fogorvos nemkötelező csak ajánlott!Én sem a lányommal sem a szabival nem voltam.
A védőnő és a nődoki vérvételre és belgyógyászatra ad csak beutalót,fogdokihoz nem.Szóval ez tényleg nem kötelező,csak ajánlott.
Mellesleg a körzeti fogdoki is pénzbe kerül.Senkinek nem tehetik kötelezővé,hogy fizessen,ha esetleg épp kajára kéne.
Uhh de nekem meg el kellene mennem fogdokihoz.Be gyulladt a fog inyem,és nagyon fáj :( A Szabival ugyan ez volt.Akkor a c-vitamin(nagy adag)hozta helyre.
De ez őrület.Már majdnem mindent produkáltam amit terhesség alatt lehet.Volt rosszúl lét,volt hüv fertőzés,most a foginny gyuszi,meg tele vagyok ragyával.Hmm remélem innentől már csak a kellemes tünetek jönnek! :lol:

A körzeti az csak vérnyomást mér meg ad beutalót EKG-ra,ennyi.Meg max megnézi a vérvétel eredményét.

mimi12
 
 


Nálunk csak 1x kellett menni fogászatra,bepecsételtek és annyi.Belenézett a számba és viszont látásra! :)

Mimi,fogíny gyuszi...az nem jóóó!Nekem meg terhesség alatt múltak el a ragyáim :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


[quote="tundi24"]
írta:
tundi24
Mimi,fogíny gyuszi...az nem jóóó!

Ez valami szőrnyű.De a borzasztó az,hogy a fogorvos sok mindent nem tud csinálni,max leecseteli oszt ennyi.De alapvetően c-vit hiány miatt van,csak ezt nem mondják.No öblögetek tömény kamillával mert az állítólag jó rá,és tömöm a c-vitamint,meg este veszek majd valami gyógynövényes fogkrémet meg esetleg valami öblögetőt,ami direkt erre van.
De hogy nekem miért jön ez ki terhesen??
Ja és a fogmosást írják mondják mindenütt.Hát ha valaki nálam többet most fogat,az nem mond igazat :lol: És még a fogselyem sem ismeretlen mifelénk.

mimi12
 
 


Mimi!

Van egy nagyon jó fogkrém, ami direkt foginygyuszira van. Nem jut eszembe a neve, mindjárt megnézem a neten.
Gyógynövény boltban vettem, nekem is tavaly ajánlotta a fogorvosom. A fogkérm maga sós, egy kicsit kellemetlen, de nagyon hatásos.
De tudom ajánlani a Colsodil öblögetőt és a Sensodyne fogkrémet is, nem olcsó, de nagyon jó.
Vendég
 


Sziasztok!

Hamarosan újra Angliába utazok, így megint tudok baba - kismama- női - férfi ruhákat hozni! :)

A hazainál kedvezőbb ár és klasszisokkal jobb minőség jellemzi ezeket a ruhákat! :)
Itt tudtok nézelődni, ezekbe a boltokba megyek biztosan!
Ha valami megtetszett keress meg nyugodtan!


http://www.next.co.uk
http://www.asda.com
http://www.adams.co.uk
http://www.mothercare.com
http://www.debenhams.com
http://www.mands.com
http://www.disney.co.uk
http://www.minimode.co.uk
http://www.bhs.co.uk
http://www.clarks.co.uk

Bogi

KépKépKép
bogyra
 
 


WELEDA sós fogkrém, de itt a holnapja, ahol megnézheted a terméket, ahol én vettem ott 1080 Ft-ba kerül.

http://www.weleda.hu/fogapolas.htm
Vendég
 


WELEDA sós fogkrém, de itt a holnapja, ahol megnézheted a terméket, ahol én vettem ott 1080 Ft-ba kerül.

http://www.weleda.hu/fogapolas.htm
Vendég
 


[quote="napsugár'74"]W írta:napsugár'74ELEDA sós fogkrém, de itt a holnapja, ahol megnézheted a terméket, ahol én vettem ott 1080 Ft-ba kerül.

http://www.weleda.hu/fogapolas.htm
Köszönöm Móni!!
Van még egy másik gyógynövényes is(naná,hogy nem jut eszembe a neve)az is hasonló árban van.A Szabival mikor terhes voltam akkor vettem,és kb 6-8hónapig kitartott.
Ja eszembe jutott Paradontax

mimi12
 
 


noki:
Kitartas a fekveshez! Ilyenkor az nagyon jo jel ha elmulik a verzes! :)

mimi:
Esetleg kerdezzel ra a dokinal a rutascorbinra. Azt szoktak ajanlani es terhesen sem tiltott szedni. Az is C vitamin fele...

Ma voltam az elso OGTT-n. Hat amig ott voltam nem is volt baj, de utana 1 oraval teljesen rosszul lettem ugy leesett a cukrom. Nagyon gyorsan kellett ennem innom, mert mar minden bajom volt. :( Kivancsi leszek az eredenyre.

Majd probalok a tegnapi uh-rol kepet feltenni ide, de meg a technikai nehezsegeket evvel kapcsolatban nem sikerult kikuszobolnom. :wink:

linacska:
Jok a kepek :)

Timinek atalakithato agya van, a pelenkazo kulon van, mert az nagyobb, mint ami ilyen kombi agyban kaphato volt, amikor neztuk. Igy most is kenyelmesen elfer rajta. Baldahinunk nem volt, de mi egy mozes kisagyban altattuk 3 honapos koraig es az elegge vedett... Utana vettuk csak meg ezt az agyat. Szerintem Timi fog kapni agyat es a kisteso megkapja az ovet... Majd meglatjuk hellyel hogyan tudunk gazdalkodni, mert nalunk is csak 2 szoba van.

baratodildi
 
 


Sziasztok
Köszönöm megvagyok és már nem vérzek.
Kicsit csipked a hasam a jobb oldalon,de ilyen már máskor is volt.
Fekszem,fekszem és fekszem....
Félek mosdóba menni minden egyes alkalommal,de ez van...muszáj menni :roll:
Kit jelölhetek be az iwiw-en?
Regisztráltam megint :roll:

Puszi mindenkinek.
Majd jövök,de nem tudom mikor....

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,örülök,hogy elállt a vérzés.Hát én is mindig megnézem a "napi termést" :? .
Engem jelölhetsz iwiw-en :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ildi,ez a cukor elég rémes dolog :? Vigyázz magadra!Mikor lesz meg az eredmény?
Én még nem is voltam laborban.Majd 13án megyek dokihoz,és utána a védőnőkhöz.Mert itt elég béna rendzser van,szolnokon már 9hetes kortól lehetett menni.Itt meg a12ik hét után.

Kép
Kép
tundi24
 
 


[quote="baratodildi"]
írta:
baratodildi
mimi:
Esetleg kerdezzel ra a dokinal a rutascorbinra. Azt szoktak ajanlani es terhesen sem tiltott szedni. Az is C vitamin fele...


Ildi!Köszi!!
Annyira bele lendültem tegnap,hogy el olvasta minden tudományt a neten.A rutascorbin az rutin+c vitamin.c-vitaminból 100mg van benne.A rutin az meg talán a P vitamin,ami összefüggésben lehet a c vitamin felszívódással :lol:
http://www.hazipatika.com/topics/vitami ... min?vid=30
most már csak azt lenne jó tudni,hogy ez van e külön.Ni majd a patikában megmondják.
Amúgy a Szabival cetebét szedtem,és kb 1hét alatt elmúlt a foginny gyuszim.Csak a szomorú az volt,hogy mindenki pattintott le,és a szomszéd ismerős védőnő mondta,hogy bakker!!Szedjél legalább 1000mg c-vitamint.SZóval a fogdoki hiába ecsetel,attol a vitamin még elfogyott a szervezetemből.

mimi12
 
 


noki :lol: :lol:
Pihenj-pihenj!!! De jó, h. jobban vagy!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Noki!Vigyázz magadra nagyon!!
Mikor tudsz előreláthatóan dokihoz menni?
Engem is bejelölhetsz az iwiwen.

mimi12
 
 


Tündi, Madaran, Mimi és mindenki :D
Köszönöm,hogy ennyire törődtök velem...jól esik meg kell mondjam!!!
Előreláthatólag csak hétfőn vagy kedden tudok dokihoz menni ,mert akkor lesz a sajátom csak.
Mivel már nem vérzek és barnika sincs...most fekszem,de amit még 1x jelentkezik ez a probléma akkor megyek is be a II Nőire......
Az a baj,hogy félek elmenni nagydologra.....nem tudom úgy csinálni ,hogy ne nyomjak.....elnézést bocsánat,hogy ilyen nyíltan leírtam :oops:
Na és a lényeg,hogy utána jelentkezik a narancsos barnás vérzés!
Lehet ez a poliptól,de a méhszájamon csücsülő placenta miatt is!
Nem tudom,de irtóra rémisztő tud lenni....

Kép
noki&potyi
 
 


Noki: Cska úgy mint a többiek én is örülök hogy már jobban vagy!
Ha én is valami furcsát érzek amit még előtte sosem akkor mindíg fogom magam és lefekszem, érdekes hogy milyen csodákat tesz ez a pihenés. Ezért te is ha csak meg tudod álni ne ugrándozz mindenért! Jó pihenést!

Ja és engem is bejelölhetsz az iwiw-en :lol:

Csajok én egyre többször görcsölök az alhasi tájékon. És egyre több csíkkezdeményt fedeztem fel a pocimon.
Ez normális?

Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?